Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 13:33   #1
ATamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4
Question

Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?


Witam,
kupiłam sobie kilka dni temu sukienkę na studniówkę.
Planowo miała być brązowa,ale niestety mi wykupili, niebieska również jest cudowna, ale mam problem z doborem dodatków do niej.
Nie muszą to być już konkretne rzeczy, bardziej pomoc - co KOLORYSTYCZNIE do niej pasuje?
Mój typ urody to zima, swoje zdjęcie tez mogę podesłać, ale na prv bardziej.
Tu sukienka:
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=15719

Bardzo proszę o pomoc!
Aha,chcę w niej jeszcze zrobić coś z ramionkami,bo moim zdaniem szpecą sukienkę...albo się ich całkiem pozbędę, albo zwężę przynajmniej.

Edytowane przez ATamara
Czas edycji: 2008-12-23 o 13:45
ATamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 14:07   #2
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

mały off top na początek: pamiętam, że jak wybierałam sukienkę na studniówkę, obiecywałam sobie, że żadnych grubych ramiączek. i oczywiście kupiłam... z grubymi ramiączkami. potem jakoś się z nimi oswoiłam.

moim zdaniem, sukienka, która jest dosyć mocno zabudowana u góry (prosty dekolt) ładnie wygląda z grubymi ramiączkami. na Twoim miejscu nie kombinowałabym za bardzo, bo efekt może być zupełnie odwrotny do zamierzonego.

co do biżuterii
: wydaje mi się, że masz dwie opcje - albo przełamać ciemny kolor sukienki srebrem (np. z cyrkoniami - żeby wszystko było bardzo błyszczące) albo dobrać ciemną biżuterię.

absolutnie odpada złoto (jak na mój gust) w połączeniu z tym niebieskim kolorem.

sukienka ma bardzo geometryczną górę - może więc jakiś spory wisiorek w kształcie kwadratu? prostokąta? albo cyrkoniowa kolia?

kilka rzeczy, które wpadły mi w oko - i mogłabym je na Twoim miejscu założyć do tej sukienki:
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 14:58   #3
ATamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

Złoto na pewno odpada, nie lubię złota
Czyli bardziej postawić na czerny-niebieski-srebrny? Bez dodatków innych kolorów?
A co z włosami?(wiem, że to pytanie powinno być w wątkach do fryzjera,ale w sumie tu włosy zależne są od sukienki ) Zostawić naturalne (czarno-brązowe) czy pofarbować na granatową czerń albo taką z delikatnym odcieniem fioletu?
ATamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:11   #4
angelikam
Raczkowanie
 
Avatar angelikam
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki.

nie farbuj. bądź naturalna. mysle ze bedzie za ciemno z granatowym czarnym na wlosach

a co do biżuterii, to mal_a_gosia ma racje.
srebro jak najbardziej, ale to juz wg. gustu
__________________
angelikam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:20   #5
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki.

Nie farbuj włosów! Pozostaw je naturalne.

Wg mnie też warto postawić na srebrne, bądź srebrnoszare dodatki. Sukienka ma połysk, więc nie przesadzałabym ze świecącymi dodatkami. Wybrałabym raczej proste, bez błysku i w klasycznych formach. Jak dla mnie geometryczny naszyjnik odpada, sukienka jest wystarczająco strojna i zwraca uwagę. Na Twoim miejscu wybrałabym skromne kolczyki.

Ramiączek się nie pozbywaj, będzie Ci bez nich niewygodnie. Ja do sukienki bez ramiączek, doszywałam sobie atłasową wstążkę (też grubą, ale mimo wszystko ciut cienszą od Twoich ramiączek) bo byłoby mi niewygodnie i bałabym się, że sukienka się zsunie, odsłoni pierś itd...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:27   #6
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

Cytat:
Napisane przez ATamara Pokaż wiadomość
Złoto na pewno odpada, nie lubię złota
Czyli bardziej postawić na czerny-niebieski-srebrny? Bez dodatków innych kolorów?
A co z włosami?(wiem, że to pytanie powinno być w wątkach do fryzjera,ale w sumie tu włosy zależne są od sukienki ) Zostawić naturalne (czarno-brązowe) czy pofarbować na granatową czerń albo taką z delikatnym odcieniem fioletu?
trudno dobrać inny kolor do tej sukienki, można zaryzykować z fioletem, ale to musiałby być równie chłodny odcień, jak materiał. a trudno coś takiego znaleźć.

co do włosów - nie warto ich niszczyć.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:30   #7
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

mysle ze do tej sukienki absolutnie nie pasuje bizuteria w kolorze zlota, ewentualnie mzna nalozyc zrebrno, cos z cyrkoniami. Buty nalozylabym czarne szpilki, moga byc lakierowane i czarna mala torebeczka tez lakierowana to moje zdanie
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 20:21   #8
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

Ja też uważam, że w tym wypadku srebro będzie idealne. Sukienka mimo że jest błyszcząca to dla mnie i tak jest trochę 'biedna' więc ja na Twoim miejscu nie obawiała bym się dużej, przyciągającej uwagę biżuterii. Poza tym, ubierz koniecznie czarne szpilki. Mała czarno-srebrna torebeczka także będzie tu pasowała.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55

Edytowane przez Queen Doll
Czas edycji: 2008-12-23 o 20:23
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 20:45   #9
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

Ja bym postawila na skromne dodatki, ale koniecznie z zachowaniem kolorystyki. Wybralabym dla siebie cos w kolorze Bedmuda Blue (swarovski) albo Crystal AB - pieknie sie mienia i wygladalyby do tej sukienki swietnie
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 23:03   #10
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

srebna biżu plus czarne buty plus czarn kopertówka

włosy zostaw w spokoju jedno czegoś się nauczyłam przed studniówką to to żeby nie eksperymentować ostro z włosami a zapewniam Cię że wszystko co czarne to bardzo delikatna sprawa. Jak ci sie kolor nie podoba to ewentualnie zastosuj jakas szamponetke w brazie zeby podkreslic naturalny ale nic wiecej
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 19:25   #11
ATamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie dodatki/kolory pasują do tej sukienki?

Czarne szpilki już mam-ze srebrną klamerką, czarną kopertówkę również-może kupię czarno-srebrną jak znajdę jakąś ładną
Postawię więc na srebro - dziękuję za opinię.
Co do włosów to i tak bym robiła szamponetką, nawet jak inny kolor I to w sumie nie experymenty,bo już miałam i fioletowe i czarno-granatowe. Ale skoro zostawiam na srebrze, to fiolet odpada a te granatowe moze i rzeczywiscie za ciemne będa...
Dziękuję bardzo za Wasze rady i opinie

A z tymi ramiączkami, jak nie pozbyć się to zwężyć chociaż? Myślałam o tym, aby je pomarszczyć i u góry złapać jakimś srebrnym dodatkiem,ale boję się jak to wyjdzie - u krawcowej wszystko oczywiście, sama tego nie tykam
Biżuteria podoba mi się tak środkowa od mal-gosi http://www.allegro.pl/item506750693_..._kolczyki.html. Sukienka sama w sobie jest geometryczna i biżuterią chcą ją jakoś złagodzić.

Edytowane przez ATamara
Czas edycji: 2008-12-25 o 19:31
ATamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.