Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 04:26   #391
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Gdańsk główny skm a potem tramwaj np 10 (kierunek siedlce) kilka przystankow .
Dzięki za chęć pomocy, ale ... Nie potrafię { a jak } środkami komunikacji miejskiej jeździć. Tramwajem to jechałam w dzieciństwie, wieki temu. Pewnie i przystanku nie znalazłabym. Nie mówiąc o "kierunku na Siedlce", przy moim kompletnym braku orientacji i wyczuciu kierunków. Mapa z wujka Google pokazałam, że muszę przejść od Głównego 3,7 km. Przejdę , bo dobry fryzjer tego wart.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:47   #392
liiikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Smile Gdańsk ul. E. Hoene 5 `Piękna Kobieta` fryzjer czy kto był .? opinie

Tak jak w tytule ; ) Chcialabym się dowiedzięć czy ktoś korzystał z usług tego salonu ponieważ znalazłam fajna ofertę , nie słyszałam o tym salonie jeszcze a no nie ukrywam torchę mam starcha pójsć do nieznajomego fryzjera .
Dam link jeszcze do tej oferty może któraś też by chciała skorzystać ) .

http://killer-deal.pl/deal/548/od-39...rody-w-gdansku
liiikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:04   #393
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Kogo poleciłybyście do farbowania na blond?
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2014-04-03 o 19:51
Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 18:44   #394
Dollynka
Raczkowanie
 
Avatar Dollynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 89
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
A ja poszukuję fryzjera, który umiejętnie i tanio podetnie końcówki. Ogólnie fryzjerów boję się bardziej niż dentysty, a moimi włosami zajmuje się fryzjerka z mojej rodzinnej miejscowości, ale teraz włosy są już mocno zniszczone i chcę jak najszybciej doprowadzić je do porządku.

Polecicie kogoś z Żabianki/Przymorza/Oliwy?
tak, mam to samo boję się fryzjera bardziej niż ciemności, duchów i ginekologa

niestety nie mogę żadnego polecić, a farbuję włosy ponad 15 lat.
Moje włosy miały różne kolory i to przeważnie przypadkowe, bo tak wyszło pani fryzjerce.

Za to końcówki podcina świetnie Pani Alicja w Wejherowie, róg ul. 3 Maja 27, tel 58-778-23-77.
Mogę ją polecić szczególnie kręconowłosym, bo Pani Alicja sama ma długie kręcone włosy, więc dokładnie rozumie co potrzebują kręciołki. Nie wiem jak u niej z farbowaniem, bo nie farbowałam u niej.
__________________
"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym" Ks. Jan Twardowski
Dollynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:17   #395
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

to ja dopiszę ekipę radka smarza z wajdeloty we wrzeszczu.

fryzura się trzyma i nie mam kłopotów z jej ułożeniem nawet gdy włosy są odrośnięte i zbliża się termin kolejnej wizyty. świetnie dobrali mi kolor, ścięcie oraz kosmetyki do pięlegnacji włosów. cenowo też jest bardzo fajnie.
no i najważniejsze terminowość - nikt mi nigdy w ostatniej chwili nie odwołał wizyty, nikt mnie nie wystawił do wiatru, nawet na opóźnienia nie mogę narzekać. jestem dość zapracowana i do fryzjera umawiam się z dość dużym wyprzedzeniem, a często wciskam go pomiędzy rozmaite obowiązki, więc takie rzeczy się dla mnie bardzo liczą (i były przyczynami "rozwodu" z fantastyczną fryzjerką, u której strzygłam się przeszło 10 lat - ścina obłędnie, ale jest droga, kilkakrotnie albo odwoływała umówione 2mies wcześniej wizyty albo już na miejscu okazywało się, że robi akurat jakąś sesję zdjęciową czy inne coś)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 16:40   #396
kaarolaa0
Przyczajenie
 
Avatar kaarolaa0
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 27
Gdańsk - Gdzie znajdę dobrego fryzjera do koloryzacji?

Szukam fryzjera, który zafarbuje mi włosy na kolor czerwony. Farbuję już na ten kolor od kilku lat, jednak zawsze robiłam to sama w domu, ale włosy od zwykłych sklepowych farb umarły śmiercią naturalną - musiałam bardzo ściąć włosy, ale co zrobić jak włosy były zniszczone. Od tego momentu zrezygnowałam z domowego farbowania i chodzę od fryzjera do fryzjera żeby zafarbował mi raz a porządnie. Niestety, z żadnego fryzjera nie byłam zadowolona, a za swoje usługi brali kosmiczne ceny. Zawsze, dosłownie zawsze, kolor wychodził bordowy wpadający z ciemny brąz. Mimo, że pokazywałam fryzjerom zdjęcie moich włosów, kiedy kolor czerwony był wspaniały. Koszmar po prostu. Czerwień włosów była piękna tylko i wyłącznie po koloryzacji farbą Palette, ale nikomu nie polecam farbowania tą farbą. Po tej nudnej opowieści moje pytanie: Gdzie znajdę normalnego fryzjera w Gdańsku, który dobrze farbuje włosy?
__________________
Karola
kaarolaa0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 15:27   #397
Marked
Przyczajenie
 
Avatar Marked
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Exclamation rabat, korzystać czy nie

Na stronie klubznizek.pl znalazłam ofertę rabatu ponad 70% na zabieg koloryzacji, strzyżenia i modelowania w salonie Bożeny Zielińskiej (ul. Waryńskiego 22) w Gdańsku. Ktoś z was korzystał z tego salonu? Albo z rabatów na tej stronie? Jakie są wasze opinie?
Marked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 14:37   #398
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Gdańsk - Gdzie znajdę dobrego fryzjera do koloryzacji?

Cytat:
Napisane przez kaarolaa0 Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera, który zafarbuje mi włosy na kolor czerwony. Farbuję już na ten kolor od kilku lat, jednak zawsze robiłam to sama w domu, ale włosy od zwykłych sklepowych farb umarły śmiercią naturalną - musiałam bardzo ściąć włosy, ale co zrobić jak włosy były zniszczone. Od tego momentu zrezygnowałam z domowego farbowania i chodzę od fryzjera do fryzjera żeby zafarbował mi raz a porządnie. Niestety, z żadnego fryzjera nie byłam zadowolona, a za swoje usługi brali kosmiczne ceny. Zawsze, dosłownie zawsze, kolor wychodził bordowy wpadający z ciemny brąz. Mimo, że pokazywałam fryzjerom zdjęcie moich włosów, kiedy kolor czerwony był wspaniały. Koszmar po prostu. Czerwień włosów była piękna tylko i wyłącznie po koloryzacji farbą Palette, ale nikomu nie polecam farbowania tą farbą. Po tej nudnej opowieści moje pytanie: Gdzie znajdę normalnego fryzjera w Gdańsku, który dobrze farbuje włosy?
polecany przeze mnie w poście wyżej Radek dawno dawno temu nim jeszcze otworzył swój biznes robił mi na głowie róż i blue , więc myślę, że to nie będzie dla niego i dziewczyn, które zatrudnia, najmniejszy kłopot.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 22:13   #399
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Odświeżę temat w poszukiwaniu fryzjera/fryzjerki który potrafi zrobić ładne upięcie do ślubu. Któraś z gdańskich wizażanek kogoś poleci? Niestety z Gdańska nie jestem i będę raz pół roku przed ślubem i później dopiero dwa dni przed prawdopodobnie, więc nie mam możliwości chodzenia do różnych osób i sprawdzania, czy to TO.
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 14:06   #400
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

dwa razy w ostatnim czasie robiłam upięcia u wyżej wymienianych. polecam (w oby przypadkach czesała mnie Sylwana) - fryzury się trzymały bez zarzutu, do tego były oryginalne, ale nie przekombinowane.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 20:46   #401
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
dwa razy w ostatnim czasie robiłam upięcia u wyżej wymienianych. polecam (w oby przypadkach czesała mnie Sylwana) - fryzury się trzymały bez zarzutu, do tego były oryginalne, ale nie przekombinowane.
podeślij proszę na PW jakieś konkretne namiary na "wyżej wymienioną" ekipę pana Radka
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 21:05   #402
Ayra21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Ja tak samo jak w temacie, ale mi nie chodzi o farbowanie tylko o odpowiednie ścięcie włosów, w tej chwili są one mocno pocieniowane a chciałabym je bardziej zrównać. Ale też nie obcinać za dużo. Tylko tak cenowo żeby nie było zbyt wysoko, więc jeśli byście mogły to proszę o informacje ile takie ścięcie mniej więcej w tym salonie kosztuje
Ayra21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:03   #403
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
to ja dopiszę ekipę radka smarza z wajdeloty we wrzeszczu.

fryzura się trzyma i nie mam kłopotów z jej ułożeniem nawet gdy włosy są odrośnięte i zbliża się termin kolejnej wizyty. świetnie dobrali mi kolor, ścięcie oraz kosmetyki do pięlegnacji włosów. cenowo też jest bardzo fajnie.
no i najważniejsze terminowość - nikt mi nigdy w ostatniej chwili nie odwołał wizyty, nikt mnie nie wystawił do wiatru, nawet na opóźnienia nie mogę narzekać. jestem dość zapracowana i do fryzjera umawiam się z dość dużym wyprzedzeniem, a często wciskam go pomiędzy rozmaite obowiązki, więc takie rzeczy się dla mnie bardzo liczą (i były przyczynami "rozwodu" z fantastyczną fryzjerką, u której strzygłam się przeszło 10 lat - ścina obłędnie, ale jest droga, kilkakrotnie albo odwoływała umówione 2mies wcześniej wizyty albo już na miejscu okazywało się, że robi akurat jakąś sesję zdjęciową czy inne coś)
Możesz powiedzieć, jakiej można się mniej więcej spodziewać w tym miejscu ceny za cięcie bez mycia? I czy faktycznie umieją pomóc klientce, która im usiądzie na fotelu i nie wie, jaka fryzura jej będzie pasować, czy trzeba przyjść z konkretnymi oczekiwaniami?
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:41   #404
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

cennik znajdziesz w internecie.
ja zawsze się strzygę z myciem, kuracją odżywczą i zazwyczaj z farbowaniem. poza tym wiele zależy od długości włosów.

jeśli chodzi o dobór fryzury, to ja raczej nie eksperymentuje. ale moja mama tak, a nie jest łatwą klientką, bo jest bardzo szczupła i ma wąziutką twarz, ale jednak ma już swoje lata, więc fryzura chudości podkreślać nie powinna. obie współpracowniczki radka wymyślały jej ścięcia i uważam że wyszło świetnie. a mama nie narzekała, że stylizacja jest nadmiernie kłopotliwa czy wymagająca
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 13:22   #405
dominika_m_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Question Salon Belleza Gdańsk

Witam,
Czy ktoś korzystał z usług salonu Belleza w Gdańsku? Ma bardzo dobre opinie w internecie, ale nie ma nic na temat cen, nie mają nawet swojej strony.
dominika_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 11:17   #406
narcissusjonquilla
Przyczajenie
 
Avatar narcissusjonquilla
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Witam wszystkich

Mam nadzieję, że wybrałam dobre miejsce, żeby się wpisać. Bardzo proszę o polecenie mi dobrego fryzjera w Gdańsku, który potrafiłby zrobić elegancką fryzurę wyjściową - myślałam o wysokim koku w nieładzie, ale jestem otwarta na propozycje, gdyby fryzjer mi fachowo doradził inną fryzurę.
Słyszałam, że Szymon Niemczyński Hair Gallery jest dobry? Mógły ktoś się wypowiedzieć na ten temat?
Zależy mi na w miarę możliwości szybkich odpowiedziach, bo zabrałam się do sprawy trochę na ostatnią chwilę

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
narcissusjonquilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 10:20   #407
shine_on
Rozeznanie
 
Avatar shine_on
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 886
Dot.: Salon Belleza Gdańsk

Cytat:
Napisane przez dominika_m_ Pokaż wiadomość
Witam,
Czy ktoś korzystał z usług salonu Belleza w Gdańsku? Ma bardzo dobre opinie w internecie, ale nie ma nic na temat cen, nie mają nawet swojej strony.
Byłam tam, skuszona tymi opiniami, ale wniosek mam jeden - piszą oni je sobie sami. Przestrzegam przed tym salonem i "wychwalaną" Panią Anią. Pani owszem jest bardzo miła, ale umiejętności fryzjerskie na niskim poziomie.
shine_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 21:21   #408
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Odświeżam wątek, żeby nie zakładać nowego

Dziewczyny, za dwa tygodnie będę w Polsce I w związku z tym chciałabym ogarnąć swoje włosy.

Czy istnieje w Gdańsku fryzjer, który podejmie się doprowadzenia reszty moich włosów do koloru przypominającego odrost? Oczywiście najlepiej farbowanie z pominięciem odrostów, ew. lekko na niego najeżdżając, nie wiem tylko czy tak się da

Dojadę wszędzie. Zależy mi na wyrównaniu tego "snickersa" ponieważ chciałabym całkiem przestać farbować i zapuścić właśnie naturalne włosy. Jest w ogóle jakakolwiek szansa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11068781_10203406565636439_1492543603_n.jpg (127,2 KB, 45 załadowań)
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 03:36   #409
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez Jazgotek Pokaż wiadomość
Jest w ogóle jakakolwiek szansa?
Szansa to pewnie i jakaś jest
Był tu polecany salon R.SMARZ Professional Hair z Gdańska. Drogo, ale jak z opinii wynika - dobrze. Nieprzychylnego komentarza o tym salonie nie znalazłam. No i jako jedni z nielicznych pracują na farbach : Nectaya z firmy Goldwell .



Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 08:10   #410
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cześć dziewczyny! Mam problem wczoraj byłam u fryzjera zrobić ombre na brązowych włosach. Wcześniej byłam w Underground i zrobili mi z zimnego brązu odcień ciepły plus pasemka miodowe. Nie byłam zadowolona z tej ciepłej tonacji dlatego chciałam wrócić do zimnych tonacji ale odejść od farbowania jednym kolorem. Poszłam do salonu Goldwell w ETC. Załączam Wam fotki tego co chciałam uzyskać i efekt po. Jak same widzicie blond jest w ciepłej jasnej tonacji. Uważam, że powinien być dobrany odcień platynowego gołębiego blondu. Poza tym ombre moim zdaniem nieudane wyglądam jakbym nałożyła garnek na głowę i nałożyła farbę na pozostałą widoczną część. Co teraz mam z tym zrobić? Jutro zaczynam nową pracę i muszę chodzić w kitka, żeby jakoś wyglądać. Jak przeczeszę przedziałek na bok to te pasma już lepiej wyglądają ale tylko po jednej stronie (po tej drugiej nadal odcięcie). Poradźcie coś proszę wydałam już 290 zł i nie chcę płacić kolejne tyle za poprawkę :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wzor1.jpg (12,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wzor2.jpg (12,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (6,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (6,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (7,2 KB, 83 załadowań)
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:12   #411
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

zapytaj może w jakimś bardziej włosowym wątku, gdzie rozeznane w temacie babki-fryzjerki doradzą. (tu raczej polecamy fryzjerów, większość to bankowo nie-fachowcy, a klienci)
na moje całkiem laickie oko - bez poprawki tego nie "zmiękczysz" ;/
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 14:38   #412
BirchAnathema
Przyczajenie
 
Avatar BirchAnathema
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Hej, szukam dobrego fryzjera w trójmieście, który umiejętnie obetnie kręcone włosy.
BirchAnathema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:20   #413
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Poszłam na poprawkę do salonu Smarza we Wrzeszczu - polecam za profesjonalizm! Kiedyś polecał mi tego fryzjera mój przełożony ale nie udało mi się do nich dotrzeć (a szkoda). Włosy ratowała mi drobna pani niestety imienia nie poznałam. Jestem bardzo zadwolona i wrzucam fotki na dowód. Byli mocno zdziwieni, że tak mnie urządzili w salonie Goldwella w ETC (sami pracują na tych farbach). Wskazałam które kolory zostały mi nałożone i okazało się, że na górę włosów został mi nałożony ciepły odcień brązu (oznaczony na końcu "B" co oznacza najcieplejsze pigmenty!!). Wkurzyłam się bo kilkakrotnie podkreślałam, że przyszłam po chłodne odcienie. W poprzednim salonie wprowadzono mnie w błąd fryzjerka nie znała palety i w trakcie farbowania zmieniła wybrany przeze mnie zimny blond na inny cieplejszy odcień (pewnie pokapowała się co narobiła). Poza tym podwójnie mi wybielano włosy co mocno je zniszczyło. U Smarza przyciemnili mi górę zimnym brązem, zmiękczyli mi to gwałtowne przejście a na dół dali zimny chłodny blond. Uprzedzono mnie, że efekt idealny będzie na kolejnym farbowaniu ponieważ nie mogliśmy dużo robić na włosach zniszczonych poprzedniego dnia. Faktycznie to przejście jeszcze delikatnie w niektórych miejscach jest widoczne ale dla mnie i tak wyszło świetnie. Na dół użyli szamponu nie farby, żeby nie obciążać włosów i uprzedzono mnie, że kolor może się wypłukać i wtedy mam przyjść na utrwalenie. Dobrze się stało bo ten zimny blond następnego dnia jakby odpuścił i zaczęły przenikać słoneczne refleksy. Teraz wygląda to świetnie. Oprócz tego wzięłam kurację wzmacniającą którą powtórzę przy następnej wizycie. Także za odratowanie włosów plus kurację u Smarza zapłaciłam tyle samo co za ich spieprzenie w ETC.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poprawka1.jpg (25,5 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawka2.jpg (19,0 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez aniajpg
Czas edycji: 2015-04-21 o 21:24
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:58   #414
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

uratowała cię martyna

po tym brzydkim przejściu w zasadzie nie ma śladu. wow, nie sądziłam, że uda się to aż tak rozetrzeć.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 22:58   #415
pozeczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pozeczkowa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 517
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

ja ubolewam, że u Radka Smarza odmówiono mi zrobienia fryzury ślubnej wcześniej niż o 9 rano, bo tak otwierają salon i koniec. i teraz nie wiem, czy brać na 9 rano i się spinać, że nie zdążę, czy szukać innego fryzjera...
__________________
a love like ours could never die
as long as I have you near me
29.03.2012 | 12.07.2014 | 29.08.2015


z kilogramami walczę, wygrywam raz ja, raz one
104kg -> 74kg -> 91kg -> 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75
pozeczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:16   #416
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Z tym roztarciem to powiedziała mi, że do końca nie jest jakby chciała i że po kolejnej wizycie ma być dobrze. Jak dla mnie dobrze było po tej wizycie ale dzisiaj widzę, że to odcięcie znowu się wyostrzyło. Wnioski mam takie, że dziewczyna wie co będzie i szanuje strukturę włosa także ja zostaję już u nich i przestaję z eksperymentami
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 21:20   #417
madzia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Poszukuje dobrego fryzjera w gdansku,do p,Radka nie latwo sie dostac ,do Salonu Fryzjerstwa Artystycznego tez nie latwo .A czy ktos korzystal z uslug Excellent?
madzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 16:48   #418
Damrcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Szukam fryzjera, który używa farb, rozjaśniaczy możliwie najmniej niszczących włosy. Ma ktoś informacje na ten temat albo doświadczenie? Pozdrawiam
Damrcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 20:37   #419
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Może ktoś polecić jakiś salon fryzjerski, który robi dobre sombre?
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 10:10   #420
anitka302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Salon Belleza Gdańsk

Cytat:
Napisane przez dominika_m_ Pokaż wiadomość
Witam,
Czy ktoś korzystał z usług salonu Belleza w Gdańsku? Ma bardzo dobre opinie w internecie, ale nie ma nic na temat cen, nie mają nawet swojej strony.
Zależy, o którym mowa jeśli chodzi o Włoskie Salony Bellezza we Wrzeszczu (http://salonybellezza.net.pl) to polecam jak najbardziej, korzystam i jestem zadowolona Wygląda na to, że ktoś nie pomyślał i jest pare salonów w Gda, które nazywają się tak samo...

Edytowane przez anitka302
Czas edycji: 2016-03-23 o 15:21
anitka302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.