(wy)noszenie wódki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 07:47   #31
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: (wy)noszenie wódki

Myślę, że straty kilku butelek i tak się nie uniknie. U nas w lokalu właścicielka sama zasugerowała "zbieranie" butelek. Wódkę przywieziemy w ostatniej chwili, więc do końca nie będzie wiadomo jaką mamy (mniejsze szanse na zebranie pustych butelek na zamianę). Połowy alkoholu przecież nam nie wyniosą...
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:18   #32
mirka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 43
Dot.: (wy)noszenie wódki

Cytat:
Napisane przez papryczka Pokaż wiadomość
zainspirowana wypowiedziami w jednym z watkow, postanowilam zapytac was o wasze doswiadczenia, ewentulanie plany, odnosnie roznoszenia wodki.
wesele bedziemy miec w restauracji i naturalnym bylo dla mnie to, ze skoro obslugiwac nas beda kelnerzy i kelnerki, to oni tez beda roznosic wodke na stoly gosci... tymczasem zasugerowano mi, ze to noszenie czesto konczy sie wynoszeniem alkoholu z imprezy... nie chce podejrzewac obslugi restauracji o niecne czyny, ale wiadomo, ze ludzie sa rozni, a takie okazje czynia zlodzieja...
a jak wy rozwiazujecie (rozwiazalyscie) ten problem? slyszalam, ze czesto role "roznosicieli" napojow wyskokowych pelnia czlonkowie rodziny/swiadkowie, ale raczej nie chcialabym angazowac gosci do obslugiwania mojego przyjecia... czy znacie jakies inne sposoby na to, aby miec nad tym kontrole?
nam wódkę roznosili kelnerzy i nic nam nie wynieśli. Po weselu każdemu z nich w ramach podziękowania daliśmy po butelce. Wiem, że młodzi robią w ten sposób, że każą kelnerom zostawiać puste butelki i później zliczają ile alkoholu zeszło - mi by się nie chciało. Mam też brata kelnera i u niego w sali nie bawią się w wynoszenie wódki bo i tak dostają od młodych, więc po co sie narażać
mirka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:24   #33
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: (wy)noszenie wódki

dziewczyny, ja ten watek zalozylam 2,5 roku temu! juz ponad 2 lata jestem mezatka, hehe. co do problemu z wodka, to oczywiscie roznosili ja kelnerzy i kelnerki. zadnych butelek nie liczylismy i nie sprawdzalismy ile poszlo. jesli nawet ktos cos wyniosl, to na zdrowie! w tym dniu nie przejmowalam sie takimi bzdurami
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:11   #34
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: (wy)noszenie wódki

U mnie na weselu będą barmani i oni będą odpowiedzialni za roznoszenie wódki weselnej
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:48   #35
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: (wy)noszenie wódki

temat troche stary ale mimo wszystko postanowilam sie wypowiedziec

uwazam ze lokale na poziomie nie moga sobie pozwolic na to by obsluga kradla, poniewaz takie informacje bardzo szybko rozchodza sie po miescie, poza tym tak jak juz zostalo powiedziane czesto jest zostawiana wodka po weselu

powiem jeszcze jak to wyglada ze strony obslugi poniewaz mam wielu kolegow ktorzy pracuja jako kelnerzy, i Ci naprawde dobrzy nie pracuja na waselech,poniewaz sie to nieszczegolnie oplaca (nie mozna liczyc na napiwki), poza tym praca w nocnych godzinach, zdecydowanie lepiej jest obluzyc kilka stolikow gosci restauracyjnych, dlatego na weselach najczesciej pracuja ludzie mlodzi , bez doswiadczenia, ktorzy chca tylko dorobic
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.