Smsowanie na początku znajomości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-14, 11:11   #1
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781

Smsowanie na początku znajomości


Hej!
Ostatnio prowadzilam dosc duzo rozmow z moimi przyjaciolkami i kolezankami na temat tego nieszczesnego smsowania na poczatku spotykania sie.

Zaczelam spotykac sie z chlopakiem, doslownie dwie randki na razie, wszystko idzie gladko, pisal po obu randkach, wg mnie widac zainteresowanie z jego strony itd. ale potrafi na przyklad jeden caly dzien nic nie napisac. Sama nie wiem czy mi to przeszkadza czy nie. Oczywiscie wtedy to ja moglabym napisac pierwsza, ale nie w tym rzecz. Moje pytanie to co WY sadzicie o smsowaniu na poczatku? Czy jesli po 2-3 randkach wszystko idzie w dobrym kierunku, to oczekujecie smsa codziennie? Czy jesli facet nie odzywa sie jeden dzien to nie jest to dla Was zaden problem? Pytam z czystej ciekawosci. Po rozmowie z przyjaciolkami zdziwilo mnie jak bardzo odmienne zdanie kazda z nich ma. Jedne twierdzac, ze nieodzywanie sie caly dzien to zly znak, a inne uwazajac, ze to absolutnie zaden problem . Ciekawi mnie Wasza opinia.

(Oczywiscie sms=rozmowa telefoniczna=wiadomosc na whatsapp - wszystko jedno, chodzi mi ogolnie o jakis kontakt)

Jaka jest Wasza opinia?
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:15   #2
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Zależy...
Jak macie po naście lat to pewnie macie wakacje lub jesteście w szkole to SMS mogą być częściej.
A jak chłop już pracuje to może być różnie z tym pisaniem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:19   #3
mayla
Rozeznanie
 
Avatar mayla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 781
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez Andz126p Pokaż wiadomość
Zależy...
Jak macie po naście lat to pewnie macie wakacje lub jesteście w szkole to SMS mogą być częściej.
A jak chłop już pracuje to może być różnie z tym pisaniem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 24, on 27, wiec nie nascie Dzien, w ktorym nie pisal to akurat byla niedziela. Ale nie chodzi mi o tylko ten przypadek, jestem ciekawa ogolnej opinii o smsowanie na poczatku znajomosci.
__________________
9 lat na Wizazu
mayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:24   #4
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Zazwyczaj pisze się bardzo często.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:38   #5
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Hej!
Ostatnio prowadzilam dosc duzo rozmow z moimi przyjaciolkami i kolezankami na temat tego nieszczesnego smsowania na poczatku spotykania sie.

Zaczelam spotykac sie z chlopakiem, doslownie dwie randki na razie, wszystko idzie gladko, pisal po obu randkach, wg mnie widac zainteresowanie z jego strony itd. ale potrafi na przyklad jeden caly dzien nic nie napisac. Sama nie wiem czy mi to przeszkadza czy nie. Oczywiscie wtedy to ja moglabym napisac pierwsza, ale nie w tym rzecz. Moje pytanie to co WY sadzicie o smsowaniu na poczatku? Czy jesli po 2-3 randkach wszystko idzie w dobrym kierunku, to oczekujecie smsa codziennie? Czy jesli facet nie odzywa sie jeden dzien to nie jest to dla Was zaden problem? Pytam z czystej ciekawosci. Po rozmowie z przyjaciolkami zdziwilo mnie jak bardzo odmienne zdanie kazda z nich ma. Jedne twierdzac, ze nieodzywanie sie caly dzien to zly znak, a inne uwazajac, ze to absolutnie zaden problem . Ciekawi mnie Wasza opinia.

(Oczywiscie sms=rozmowa telefoniczna=wiadomosc na whatsapp - wszystko jedno, chodzi mi ogolnie o jakis kontakt)

Jaka jest Wasza opinia?
Gdyby po 2 randkach facet zwracal mi codziennie d4, to tylko by mnie irytowal
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:53   #6
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Na początku, kiedy zaczęłam się spotykać ze swoim TŻ, bombardował mnie smsami, ja potrafiłam się nie odezwać dzień lub dwa. Nie czułam potrzeby ciągłego kontaktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:00   #7
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Nie pisałam codziennie (wyjątek, mój pierwszy chłopak, miałam 17 lat). W ogóle smsowanie mnie wkurza, dużo roboty

Nie miałabym problemu jakby facet się nie odzywał jeden dzień czy dwa. Każdy ma swoje życie, a przecież będzie kolejna randka więc wtedy można pogadać.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 12:14   #8
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Ja jestem z tych, którzy lubią być w ciągłym kontakcie (nie tylko na początku znajomości), ale ludzie są różni, mają różne potrzeby, więc nie musi to oznaczać niczego złego

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:32   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych, którzy lubią być w ciągłym kontakcie (nie tylko na początku znajomości), ale ludzie są różni, mają różne potrzeby, więc nie musi to oznaczać niczego złego
To samo. Kwestia dogadania się i oczywiście dobrego dobrania.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:36   #10
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Może nie lubi pisać.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 13:55   #11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Wolę pogadać przez tel lub się spotkać niż pisać smski .

Na początku znajomości telefony były codziennie po 2 - 3 h. Nie było dnia bez kontaktu u mnie do czasu przeprowadzki do mnie.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2017-08-14 o 14:49
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 14:29   #12
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Może nie lubi pisać.
[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;76297396]Wolę pogadać przez tel lub się spotkać niż pisać smski .[/QUOTE]
Autorka napisała w pierwszym poście:
Cytat:
(Oczywiscie sms=rozmowa telefoniczna=wiadomosc na whatsapp - wszystko jedno, chodzi mi ogolnie o jakis kontakt)
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 14:40   #13
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

to dużo zależy od tego czym się facet zajmuje. Bo czasem bywa tak że nie ma czasu na napisanie smsa.
U mnie dwa lata temu to było tak, że jak się poznałam z TŻ to pisaliśmy praktycznie cały czas, wiadomo że czasem on dłużej poczekał na wiadomość a czasem ja. Z tym że u nas wyglądało to tak że ja i on również mamy takie prace że możemy sobie pozwilić na smsy. I tak mamy do dnia dzisiejszego
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 14:43   #14
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Facet może nie mieć czasu, kasy na koncie, dostępu do telefonu, komputera i internetu. Może być chory i nie mieć siły na myślenie, może nie móc używać telefonu w pracy, itd.
Mnie też się zdarza nie odzywać się te 2 dni. Lubię być w kontakcie, ale czasem naprawdę nie mam czasu, mozliwości albo głowy do tego.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 16:24   #15
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Ja jestem z pokolenia nieodrywających się od smarfonów , więc szczerze mówiąc trochę sobie nie wyobrażam związku bez wysyłania do siebie wiadomości co jakiś czas. Po prostu prawie zawsze mam przy sobie komórkę i w chwili wolnego czasu, nudy, potrzeby porozmawiania z kimś - wyciągam i piszę/odpisuję. Z chłopakiem i bliższymi znajomymi codziennie (o ile mamy dostęp do internetu oczywiście, potrafię przeżyć bez tego na jakichś wyjazdach czy w innych ''partyzanckich'' warunkach), nawet można powiedzieć, że przez większość dnia przewijają się co chwilę jakieś wiadomości. Czasami piszemy o kompletnych głupotach, czasami wchodzimy w poważniejsze dyskusje, jeśli akurat narzuci się taki temat, opowiadamy sobie na bieżąco ciekawsze rzeczy, wysyłamy dużo linków, screenów, zdjęć. Wolę oczywiście rozmawiać na żywo, ale nie mam możliwości spotykania się z moimi bliskimi codziennie czy nawet co drugi, trzeci dzień, więc korzystam z dóbr dzisiejszych czasów Jakoś mimo wszystko nadal mamy o czym gadać, kiedy już dojdzie do spotkania. Może pisanie trochę inaczej by to wyglądało, gdybym np. mieszkała z moim lubym, trudno powiedzieć.

Jednak to się tyczy naprawdę bliskich relacji. Od faceta, z którym byłam dopiero na kilku randkach, nie oczekiwałabym aż takich częstych rozmów. Miło, żeby się tam odezwał raz na jakiś czas, ale bez przesady. Na pewno jednodniowa przerwa w pisaniu nie oznaczałaby dla mnie braku zainteresowania z jego strony, bo zdaję sobie sprawę, że są ludzie, którzy nie czują takiej potrzeby komunikowania się codziennie/nie lubią dzwonić czy pisać albo właśnie zwyczajnie ktoś może być akurat bardzo zajęty, coś się mogło stać itp. Aczkolwiek gdyby to tak wyglądało przez dłuższy czas, prawdopodobnie stwierdziłabym, że nie pasujemy do siebie pod kątem związku, bo takie utrzymywanie kontaktu jest dla mnie dosyć ważne i jednak jestem do tego przyzwyczajona.

Edytowane przez 201804271232
Czas edycji: 2017-08-14 o 16:26
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 17:19   #16
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Jeśli często z sobą piszecie, a czasem brak tego kontaktu, to znak, że facet jest po prostu zajęty . Może odwozi wujka do szpitala albo ma ciężki dzień w pracy, albo pojechał na zakupy. Dla mnie oznaką zainteresowania jest częsty kontakt. Nie musi być codziennie, chociaż wiadomo, że jak nie ma tej wiadomości w ciągu dnia, to panikuję, jak to baba . Ale patrząc obiektywnie - jeśli jest się dopiero po dwóch randkach, to bez przesady - codzienne wiadomości nie powinny być wymagane.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 18:25   #17
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Smsowanie na początku znajomości - z mojej perspektywy - uważam za męczące. Zmniejsza moją ochotę na dalsze spotkania.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 20:35   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Ja uważam, że
Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Oczywiscie wtedy to ja moglabym napisac pierwsza
Może chce sprawdzić, czy jesteś księżniczką dookoła której trzeba cały czas biegać, czy jednak korona z głowy Ci nie spadnie, jak sama napiszesz.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 21:09   #19
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Moim zdaniem to co piszą dziewczyny wyżej może sie zdarzyć ale kilka razy a nie notorycznie -że był, zajety, że był w pracy, że ...
i co ? jakoś nie wierzę że był zajęty aż tak bardzo by nie mieć czasu na napisanie smsa, bo ile to trwa ?
Po prostu w takiej sytuacji wydaje mi się że az tak bardzo nie jest zainteresowany skoro nie miał tego czasu na to, po prostu nawet nie myslał o Tobie i tyle. I myślę że Tobie jednak tego zabrakło- bo jak sie kogoś lubi i ktoś nas interesuje to wydaje mi się ze się jest w stałym kontakcie... Ale przeciez Ty tez mozesz sie odezwać
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2017-08-14 o 21:13
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-14, 23:56   #20
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Jak mi zależało na facecie to kontakt z jego strony nigdy mnie nie drażnił. Gdy nie byłam zainteresowana a facet pisał codziennie - miałam poczucie,że zawraca mi 4 litery.

Odnośnie początków, to z mojego doświadczenia jak facetowi się podobałam i był mną zainteresowany to się odzywał. I nie miałam nawet czasu, żeby "nie starać sie być księżniczką", oni odzywali się sami i proponowali spotkania.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 10:06   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość
Jak mi zależało na facecie to kontakt z jego strony nigdy mnie nie drażnił. Gdy nie byłam zainteresowana a facet pisał codziennie - miałam poczucie,że zawraca mi 4 litery.

Odnośnie początków, to z mojego doświadczenia jak facetowi się podobałam i był mną zainteresowany to się odzywał. I nie miałam nawet czasu, żeby "nie starać sie być księżniczką", oni odzywali się sami i proponowali spotkania.
O, dokładnie tak jak u mnie.

Mój mąż, zanim jeszcze nim został, zawsze miał większą potrzebę kontaktu niż ja, więc to on zawsze dwonił, a potem gadaliśmy długo. Bo on jest gadułą.
Kontakty sms-owe w stylu "co tam, jak tam" żadnemu z nas nigdy nie były potrzebne.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 10:18   #22
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Prawda jest taka że to zależy tylko od człowieka, jego charakteru, upodobań, etc.
Generalnie zazwyczaj ten kontakt na początku związku zawsze jest częstszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 11:01   #23
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Kontakty sms-owe w stylu "co tam, jak tam" żadnemu z nas nigdy nie były potrzebne.
A to to w ogóle. Nie trawię wiadomości w tym stylu. Z jednej strony ta osoba zaczyna rozmowę, ale już na wstępie oczekuje od nas wymyślenia tematu etc.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 13:13   #24
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 389
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Mayla, gdyby facet pisał do mnie codziennie, a potem z nieznanych przyczyn przestałby się odzywać (całkiem) na dzień lub dwa, nie byłoby to dla mnie normalne. Jeśli faktycznie nie miałby czasu, wypada odezwać się i w jednej wiadomości o tym poinformować. Napisanie 1 sms to kwestia kilku/kilkunastu sekund. Może uświadomił sobie, że może Ci przeszkadza i przestał, a czeka na Twój znak?
Miałam doświadczenie i z takimi, którzy pisali co chwilę (a jak przestali, to faktycznie już przestali być zainteresowani) i z takimi, którym wystarczyła jedna/dwie wiadomości dziennie i to było normalne.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 17:28   #25
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Mayla, gdyby facet pisał do mnie codziennie, a potem z nieznanych przyczyn przestałby się odzywać (całkiem) na dzień lub dwa, nie byłoby to dla mnie normalne. Jeśli faktycznie nie miałby czasu, wypada odezwać się i w jednej wiadomości o tym poinformować. Napisanie 1 sms to kwestia kilku/kilkunastu sekund. Może uświadomił sobie, że może Ci przeszkadza i przestał, a czeka na Twój znak?
Miałam doświadczenie i z takimi, którzy pisali co chwilę (a jak przestali, to faktycznie już przestali być zainteresowani) i z takimi, którym wystarczyła jedna/dwie wiadomości dziennie i to było normalne.
Może czeka, aż się odezwiesz. Co prawda macie za sobą tylko 2 randki, ale warto, by facet wiedział, że o nim myślisz.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 19:02   #26
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez bonasera Pokaż wiadomość
Na początku, kiedy zaczęłam się spotykać ze swoim TŻ, bombardował mnie smsami, ja potrafiłam się nie odezwać dzień lub dwa. Nie czułam potrzeby ciągłego kontaktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo. Irytuje mnie kiedy ktoś potrzebuje kontaktu non stop, Jezus Maria, ile można Czasem człowiek ma ochotę pobyć sam ze sobą, bez zawracania dupy.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-18, 22:47   #27
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Smsowanie na poczatku znajomosci

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to co piszą dziewczyny wyżej może sie zdarzyć ale kilka razy a nie notorycznie -że był, zajety, że był w pracy, że ...
i co ? jakoś nie wierzę że był zajęty aż tak bardzo by nie mieć czasu na napisanie smsa, bo ile to trwa ?
Po prostu w takiej sytuacji wydaje mi się że az tak bardzo nie jest zainteresowany skoro nie miał tego czasu na to, po prostu nawet nie myslał o Tobie i tyle.
Gadki, że ktoś jest aż tak zajęty, że w ciągu dnia może napisać 1 sms dziennie to wg mnie zwykła wymówka i niechęć do kontaktu.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-18 23:47:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.