Niemrawe początki, bez konkretów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-11, 18:32   #1
madeonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10

Niemrawe początki, bez konkretów.


Jak to zazwyczaj bywa nigdy nie może być kolorowo i niestety ze spokojnego życia, gdzie nie miałem większych kontaktów z płcią piękną. Stety, bądź nie w wakacje poznałem pewną dziewczynę i tak kolejny raz pojawiły się zawirowania. Oboje mamy po 23 lata, poznaliśmy się w wakacje. Od tego czasu utrzymujemy ze sobą stały kontakt na messengerze. Nie są to rozmowy które wyglądają jak gra w pingponga, ale gdy tylko któreś z nas znajdzie tę chwilę czasu to odpisze drugiemu. Często sobie podogryzamy. Rzadko, bo rzadko ale jeżeli któreś do kogoś zadzwoni to rozmowy trwają długo i zawsze pojawi się jakiś temat. Od końcówki września spotykamy się częściej, zazwyczaj w weekendy. Spowodowane jest to obowiązkami w ciągu tygodnia oraz pewną odległością. Gdy spotkania nieco się przedłużają wtedy nie ma problemu, aby ktoś u kogoś nocował. Wszystko to wyglądałoby jakbyśmy mogli pomyśleć o poważniejszym związku. Jednak w tym wszystkim brakuje nieco więcej kontaktu fizycznego pomiędzy nami. Pojawiają się niewinne zaczepki, dłuższe spojrzenia prosto w oczy. Mimo wszystko gdy miałoby dojść do pocałunku nie ma sygnału z jej strony, pojawia się w pewnym stopniu unikanie tego mimo że leżymy obok siebie. Ogółem jest to dziewczyna religijna, ułożona, która potrafi mieć swój czarny humor i swój sposób bycia. Nie wiem czy ta informacja w jakikolwiek sposób ma sens, ale jednak chciałbym jak najlepiej to zobrazować, aby poznać opinię szczególnie kobiet. Opinii facetów się domyślam, bo powinienem ją olać Nawet pomimo moich widocznych prób widocznego bliższego kontaktu, nie unika ona spotkań oraz moich propozycji na spędzenie wspólnie czasu. Spotkania, przynajmniej z mojego punktu widzenia przebiegają sympatycznie, bez większej spiny, są też chwile ciszy które nie są niezręczne. Co takiego byś uczynił/a na moim miejscu?
madeonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 18:45   #2
201712242137
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 076
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Mozna tylko zgadywac, o co jej chodzi.
Moze tez chcialaby czegos powazniejszego, ale sama tez nie ma doswiadczen z facetami / jest niesmiala / blokuje ja jej religijnosc i nie wie, jak ci to zasygnalizowac
A moze traktuje cie jak dobrego kumpla.
Jak sprawdzic? Najlepiej porozmawiac, zadac pytanie w stylu "Czym sa dla ciebie nasze spotkania", sprobowac cos z niej wyciagnac delikatnie.

Edytowane przez 201712242137
Czas edycji: 2017-11-11 o 18:51
201712242137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 19:19   #3
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Świetna relacja. Też bym chciała mieć takiego przyjaciela 😊
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 19:26   #4
madeonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Świetna relacja. Też bym chciała mieć takiego przyjaciela 😊
Jeżeli możesz rozwiń swą myśl Chciałbym się dowiedzieć gdzie zawaliłem sprawę, aby być mądrzejszym na przyszłość.
madeonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 20:30   #5
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Albo utknąłeś w relacji, która niedługo stanie się friendzonem.
Albo ona czeka, aż w końcu się zdecydujesz i zadziałasz.

Ciężko wywróżyć co jest bardziej prawdopodobne. Może zapytaj ją po prostu kim dla niej jesteś? Albo czy nie chciałaby wejść na wyższy poziom znajomości?

Niektóre dziewczyny mają... nazwijmy to "zasadę", że choćby nie wiem co to czekają na ruch faceta. Może boi się, że dla Ciebie to wszystko znaczy coś innego niż dla niej. Jeśli jednak tak chętnie się z Tobą spotyka mimo tych niezręczności to albo jej się to podoba i czeka aż ją zdobędziesz, albo liczy że zrozumiesz jej zachowanie, wycofasz się i będziecie się kolegować
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 21:47   #6
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
Albo utknąłeś w relacji, która niedługo stanie się friendzonem.
Albo ona czeka, aż w końcu się zdecydujesz i zadziałasz.

Ciężko wywróżyć co jest bardziej prawdopodobne. Może zapytaj ją po prostu kim dla niej jesteś? Albo czy nie chciałaby wejść na wyższy poziom znajomości?

Niektóre dziewczyny mają... nazwijmy to "zasadę", że choćby nie wiem co to czekają na ruch faceta. Może boi się, że dla Ciebie to wszystko znaczy coś innego niż dla niej. Jeśli jednak tak chętnie się z Tobą spotyka mimo tych niezręczności to albo jej się to podoba i czeka aż ją zdobędziesz, albo liczy że zrozumiesz jej zachowanie, wycofasz się i będziecie się kolegować
Też tak myślę
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 01:15   #7
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

A ja uważam, że utkneliscie w dziwnym punkcie. Ty byś chciał, ale się nie powinieneś, ona tez, ale.pewnie też się nie posunie jedynym rozwiązaniem jest rozmowa. Zapytaj czy odpowiada jej Wasz obecny układ, czy rozważała przejście o krok dalej.
Jednak uważam, że pewne sprawy się zwyczajnie czuje. Jeśli czujesz między Wami chemię, spróbuj się odważyć, albo na rozmowę, albo na jakąś delikatną próbę np. złapanie za rękę, przytulenie jak leżycie razem.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-14, 09:50   #8
madeonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
A ja uważam, że utkneliscie w dziwnym punkcie. Ty byś chciał, ale się nie powinieneś, ona tez, ale.pewnie też się nie posunie jedynym rozwiązaniem jest rozmowa. Zapytaj czy odpowiada jej Wasz obecny układ, czy rozważała przejście o krok dalej.
Jednak uważam, że pewne sprawy się zwyczajnie czuje. Jeśli czujesz między Wami chemię, spróbuj się odważyć, albo na rozmowę, albo na jakąś delikatną próbę np. złapanie za rękę, przytulenie jak leżycie razem.
Takie kroki jak przytulenie, czy rozsądne zbliżenie się się do niej było. Nie sprzeciwiała się, ale też nic więcej z tego nie wynikło. Wyczuwam, że ten dystans pomiędzy nami jest. Nietypowy, ale jednak. Pomimo ewidentnych podejść do tego aby zniwelować ten dystans i tak sama po wszystkim pierwsza się odezwała. Być może po prostu nie nadaję się do poważniejszych związków
madeonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 11:57   #9
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Cytat:
Napisane przez madeonn Pokaż wiadomość
Takie kroki jak przytulenie, czy rozsądne zbliżenie się się do niej było. Nie sprzeciwiała się, ale też nic więcej z tego nie wynikło. Wyczuwam, że ten dystans pomiędzy nami jest. Nietypowy, ale jednak. Pomimo ewidentnych podejść do tego aby zniwelować ten dystans i tak sama po wszystkim pierwsza się odezwała. Być może po prostu nie nadaję się do poważniejszych związków
Jak ten dystans się konkretnie objawia i jakiego sygnału od niej oczekujesz? Po prostu ją pocałuj i będziesz miał jasność. Na razie narzekasz na brak konkretów, ale sam nic konkretnego nie robisz.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 14:25   #10
madeonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7880039 6]Jak ten dystans się konkretnie objawia i jakiego sygnału od niej oczekujesz? Po prostu ją pocałuj i będziesz miał jasność. Na razie narzekasz na brak konkretów, ale sam nic konkretnego nie robisz.[/QUOTE]

Wydaje mi się, że doprowadzam do konkretnych sytuacji. Kwestia byłaby tylko jej sygnału, gdy już byliśmy sam na sam, a do pocałunku by doszło. Nawet sytuacja gdy na pożegnanie uciekła z ustami jest tego światkiem. Poza tym sama też nie inicjuje rozmów.

Wychodzę z dwóch opcji, albo jest taką osobą otwartą i dla niej to wszystko co było to normalność, albo chce aby to szło do przodu swoimi małymi krokami.
madeonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 17:14   #11
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

Cytat:
Napisane przez madeonn Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że doprowadzam do konkretnych sytuacji. Kwestia byłaby tylko jej sygnału, gdy już byliśmy sam na sam, a do pocałunku by doszło. Nawet sytuacja gdy na pożegnanie uciekła z ustami jest tego światkiem. Poza tym sama też nie inicjuje rozmów.

Wychodzę z dwóch opcji, albo jest taką osobą otwartą i dla niej to wszystko co było to normalność, albo chce aby to szło do przodu swoimi małymi krokami.
Takie to konkretne sytuacje, że dalej nie wiesz, na czym stoisz. Konkretem byłby tu pocałunek albo przynajmniej zapytanie wprost, jak traktuje Waszą znajomość. Ja w takiej sytuacji już dawno oczekiwałabym jasności, czy to znajomość koleżeńska, czy erotyczna, ale do religijności mi daleko i nie wiem, co tej dziewczynie w głowie siedzi. Może właśnie czeka na Twój zdecydowany ruch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-18, 10:18   #12
madeonn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10
Dot.: Niemrawe początki, bez konkretów.

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;7890152 1]Takie to konkretne sytuacje, że dalej nie wiesz, na czym stoisz. Konkretem byłby tu pocałunek albo przynajmniej zapytanie wprost, jak traktuje Waszą znajomość. Ja w takiej sytuacji już dawno oczekiwałabym jasności, czy to znajomość koleżeńska, czy erotyczna, ale do religijności mi daleko i nie wiem, co tej dziewczynie w głowie siedzi. Może właśnie czeka na Twój zdecydowany ruch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki za trzeźwe spojrzenie na tę sprawę W takiej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie na kawę i konkretne podzielenie się jak to widzimy z naszych perspektyw. Szkoda tylko, że od kilku dni zapanowała pomiędzy nami cisza.
madeonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 11:18:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.