Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :)) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 07:10   #751
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Witam
U mnie porządki pełną parą
Teraz zamierzam się wziąć za murzynka


echhh dziwna jakaś ta choroba..............moja ciocia schudła 30kg :/ w ciągu pół roku jest strasznie słaba włosy jej wypadają i ma plamy na ciele ale tak jak pisałam ma problemy też z cukrzycą, wątrobą i płucami zawsze elegancka z fryzura jakby co dopiero od fryz wróciła a teraz echhhh co choróbsko potrafi zrobić z człowiekiem
Jest w szpitalu i nie jest za dobrze


Och oby tak było, no ale jak się nie uda to nie zwątpie Będe walczyła dalej


W takim razie może to urlopowa fasoleczka Oby


U Ciebie to naprawdę Pamelko pomerdanie z poplątaniem jest, nie dostałas nic na wywołanie @ ?
Kurcze a może to fasolinka. nie czujesz się ciążowo ?


Wydaje mi się że dobrze


W którym dniu cyklu to endo miało 10mm ?

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------




No tak, ale trzeba brac pod uwagę fakt w którym dniu cyklu byłas

w 45 dc... w życiu nie miałam takich cykli
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 17:51   #752
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Ojej a co tu taka cisza ?
Czyżby wiosna dała się we znaki i wszystkie wywiało na dworek ?

Ja się najadłam tak że ruszać się nie mogę I cały czas głodna jestem

Od ślubu przytyłam 6 kg masakra i nie mogę zrzucić:/

A najbardziej nogi bleeeee nienawidze moich nóg

Odezwijcie się mój tŻ pojechał do swoich rodziców a ja nie miałam chęci, znów docinki jakieś by były a widok ciężarnej młodej siostry TŻ nie najlepiej na mnie wpływa:/Byłybyśmy teraz dwie z brzuszkami albo ja już bez i z dzidziem Temrin miałam na następną niedzielę

Oj .................to będzie dopiero cieżki dzień
__________________


Edytowane przez sylfiaaa
Czas edycji: 2010-03-28 o 17:59
sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 19:16   #753
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Na pewno to będzie ciężki dzień...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 19:21   #754
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

sylfiaaa przyszla niedziela to dzien moich urodzinek za to sobota to byl moj termin porodu... mam nadzieje ze dzieki przeprowadzce i calemu zamieszaniu ze swietami o tym zapomne...
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 19:29   #755
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Ojej a co tu taka cisza ?
Czyżby wiosna dała się we znaki i wszystkie wywiało na dworek ?

Ja się najadłam tak że ruszać się nie mogę I cały czas głodna jestem

Od ślubu przytyłam 6 kg masakra i nie mogę zrzucić:/

A najbardziej nogi bleeeee nienawidze moich nóg

Odezwijcie się mój tŻ pojechał do swoich rodziców a ja nie miałam chęci, znów docinki jakieś by były a widok ciężarnej młodej siostry TŻ nie najlepiej na mnie wpływa:/Byłybyśmy teraz dwie z brzuszkami albo ja już bez i z dzidziem Temrin miałam na następną niedzielę

Oj .................to będzie dopiero cieżki dzień
Nie dziwię Ci się,że nie pojechałaś. Ja z takiego powodu rzadko chodzę do koleżanki,bo jej siostra i bratowa w ciąży... A o terminie to nie myśl. Ja się staram nie myślec co by było gdyby i nawet mi ostatnio wychodzi.

Ja też przytyłam, narazie 5 kg, tylko,że ja sie z tego ogromnie cieszę,bo byłam sucha jak patyk.Jak by jeszcze parę kilo się przypałętało to bym się nie pogniewała. Żeby jeszcze w biuście to wogóle super! Ale chyba nie da się
__________________
Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem,
bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje...
Lilianka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51052.png
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:00   #756
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
sylfiaaa przyszla niedziela to dzien moich urodzinek za to sobota to byl moj termin porodu... mam nadzieje ze dzieki przeprowadzce i calemu zamieszaniu ze swietami o tym zapomne...

Tylko że TY pod serduszkiem nosisz znów maleństwo więc Tobie na pewno będzie lżej ten dzień przeżyć ..... Ja w tym dniu będe testować oj ile bym dała aby w tym dniu się cieszyć z powodu 2 kresek
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:13   #757
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez sylfiaaa Pokaż wiadomość
Tylko że TY pod serduszkiem nosisz znów maleństwo więc Tobie na pewno będzie lżej ten dzień przeżyć ..... Ja w tym dniu będe testować oj ile bym dała aby w tym dniu się cieszyć z powodu 2 kresek
będzie dobrze, zrobilaś co w Twojej mocy, więc nie myśl, że będzie źle...
będziemy testowały w tym samym czasie chyba...jeśli we środę okaże się że pęcherzyka brak(bo w przeciwnym przypadku nie ma sensu) a jeśli by mi się udało... termin porodu będę miała na te dni kiedy poronilam...może to jakiś znak...
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 22:14   #758
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
wiecie co...załapalam kiepski nastrój...nie chcę się użalac na sobą, bo to jak się uklada to tylko konsekwencja moich wcześniejszych decyzji...szkoda tylko, że czasami - najczęściej...- nie można niczego przewidzieć...
zdałam sobie sprawę...że jestem nieszczęśliwym człowiekiem...nie uklada się...
.
To co pogrubilam kojarzy mi sie z ksiazka, ktora aktualnie czytam... Tam wlasnie jest napisane, ze wszystko co sie dzieje w naszym zyciu to konsekwencja wczesniejszych decyzji..

Tak piszecie, kiedy mialabyscie termin porodu, ja swojego pierwszego maluszka mialabym juz przy sobie od 3 m-cy

Jak Wam minal weekend? U mnie spokojnie, ale milo A jutro znowu poniedzialek..
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:25   #759
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Czesc laseczki
Jak tam po wekendzie? u mnie dobrze
Tylko troche niewyspana jestem choc spałam do 9rano
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:50   #760
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Witajcie Babeczki, wstalam, ogranelam kuchnie, zaraz bede ograniac siebie i wyskocze na jakies male zakupki
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:13   #761
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Witajcie poniedziałkowo

Fridka jak tam nastrój po weekendzie?

Ja weekend spędziłam spokojnie, kurowałam moje gardełko, żeby odzyskać głos Jak na razie mówię... Za to niewyspana jestem koszmarnie i jak zwykle mam lenia
Ten cykl mam jakiś dziwny, tempka dziś trochę spadła - na moje oko za wcześnie, bo @ powinna być najwcześniej w czwartek... Zobaczymy, co będzie dalej

Miłego dnia!!!
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 12:24   #762
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Witajcie dziewczynki

Przepraszam,że tak mało się ostatnio udzielam, ale nie mam nastroju. Wszystko mnie denerwuje. Wczoraj płakałam BEZ POWODU, aż tż pyta mnie dlaczego taka nerwowa jestem i czemu płaczę. Zganiam na @ bo nic się nie wydarzyło,żebym tak się zachowywała. Staram się być milsza, ale ta huśtawka mnie dobija. Mam nadzieję,że zaraz po świętach przyjdzie jaśnie pani @, bo wykończę się i tż psychicznie. Od wczoraj piję melisę, bo na prawdę jestem nie do życia. Nie wiem jak Tż wytrzymuje ze mną


Niestety nie nadrobiłam Was ani troszeczkę. Postaram się to dzisiaj zrobić.

Życzę miłego dnia.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:46   #763
Karla604
Zadomowienie
 
Avatar Karla604
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 509
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
To co pogrubilam kojarzy mi sie z ksiazka, ktora aktualnie czytam... Tam wlasnie jest napisane, ze wszystko co sie dzieje w naszym zyciu to konsekwencja wczesniejszych decyzji..

Tak piszecie, kiedy mialabyscie termin porodu, ja swojego pierwszego maluszka mialabym juz przy sobie od 3 m-cy

Jak Wam minal weekend? U mnie spokojnie, ale milo A jutro znowu poniedzialek..
Witam Dziewczynki

Ja również przepraszam, że tak mało się udzielam ostatnimi czasy. Niestety, nie jest ze mną dobrze... psychicznie. Za niecałe 2 m-ce, dokładnie 10 maja, miałabym termin porodu I to chyba sprawia, że ostatnio mam huśtawkę nastroju, raz płaczę raz się śmieję, choć częściej mam płaczliwe dni. Nawet zapisałam się do psychologa na rozmowę, bo zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest dobrze. O dziwo, że mój mężulek jeszcze wytrzymuje Poza tym, z dobrych wieści, byłam u gina i mamy zielone światełko na staranka. W prawdzie mam jeszcze do zrobienia przeciwciała kardiolipidowe (któraś z Was robiła?? Jaki jest koszt?? I jak wygląda to badanie???), a mężulek morfologie nasienia - ale gin kazał nam się brać do roboty Także muszę się pozbierać, bo pragnę już nosić maleństwo pod serduchem
Pozdrowienia
Karla604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:51   #764
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Dzień dobry,
Weekend minął, zdychałam z powodu @, ale ważne, że w końcu przyszła i teraz tylko czekam na to, aż sobie pójdzie Liczę oczywiście na to, że następna @ już nie przyjdzie, choć jak wczoraj powiedziałam o tym mężowi, to stwierdził, że lepiej żebyśmy poczekali te trzy miesiące o których mówiła ginka i dopiero wtedy zaczęli się starać Nawet jeśli ja tego bardzo chcę to i tak muszę czekać do początku czerwca, bo sama sobie bejbika nie zrobię
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 12:55   #765
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Karla604 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki

Ja również przepraszam, że tak mało się udzielam ostatnimi czasy. Niestety, nie jest ze mną dobrze... psychicznie. Za niecałe 2 m-ce, dokładnie 10 maja, miałabym termin porodu I to chyba sprawia, że ostatnio mam huśtawkę nastroju, raz płaczę raz się śmieję, choć częściej mam płaczliwe dni. Nawet zapisałam się do psychologa na rozmowę, bo zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest dobrze. O dziwo, że mój mężulek jeszcze wytrzymuje Poza tym, z dobrych wieści, byłam u gina i mamy zielone światełko na staranka. W prawdzie mam jeszcze do zrobienia przeciwciała kardiolipidowe (któraś z Was robiła?? Jaki jest koszt?? I jak wygląda to badanie???), a mężulek morfologie nasienia - ale gin kazał nam się brać do roboty Także muszę się pozbierać, bo pragnę już nosić maleństwo pod serduchem
Pozdrowienia
Ojej to mamy podobnie bo ja mialam miec termin porodu na 31maja i tez nie wiem jak zniose ten dzien
Ale tyle dobrze ze macie zielone światełko i możecie sie starac, obys szybko zafasolkowała, trzymam kciuki

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez michel82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Weekend minął, zdychałam z powodu @, ale ważne, że w końcu przyszła i teraz tylko czekam na to, aż sobie pójdzie Liczę oczywiście na to, że następna @ już nie przyjdzie, choć jak wczoraj powiedziałam o tym mężowi, to stwierdził, że lepiej żebyśmy poczekali te trzy miesiące o których mówiła ginka i dopiero wtedy zaczęli się starać Nawet jeśli ja tego bardzo chcę to i tak muszę czekać do początku czerwca, bo sama sobie bejbika nie zrobię
Mnie tez lekarka powiedziala po # ze mamy czekac 3miesiace, ale jak poszlam na kontrole do gina po 2miesiacach to sie mnie spytal czemu jeszcze nie zaczeliśmy hormony po # jeszcze szaleja i jest wtedy szansa na szybsze zafsolkowanie, a jesli po zabiegu nie bylo komplikacji to nie ma na co czekac

ja niestety czekalam te 3miesiace bo moj Tż tez chcial zaczekac a teraz żałuje bo nie wiem ile jeszcze bede musiala sie starac...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:11   #766
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

witam dziewuszki po weekendzie,

Cytat:
Napisane przez michel82 Pokaż wiadomość
Liczę oczywiście na to, że następna @ już nie przyjdzie, choć jak wczoraj powiedziałam o tym mężowi, to stwierdził, że lepiej żebyśmy poczekali te trzy miesiące o których mówiła ginka i dopiero wtedy zaczęli się starać Nawet jeśli ja tego bardzo chcę to i tak muszę czekać do początku czerwca, bo sama sobie bejbika nie zrobię
mi w szpitalu powiedzieli czekać 3 m-ce a na kontroli ze 2 m-ce i do roboty ale ja jestem taki cykor ze chyba ten miesiąc dłużej poczekam...
Tak samo z seksem, wszędzie mówią czekać do 1@ po zabiegu , a moja gin powiedziała ze teraz po 3 tyg od zabiegu już mogę sie sexić, a nawet muszę a ja taki głupek sie boje że może jakieś zapalenie mnie dopadnie więc poszczę i czekam na @
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:14   #767
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

dzień dobry
widze ze nastał czas gdzie większość z nas miałaby końcówkę ciąży albo rodziłyby, ja miałam termin na ok 5 maj.......... myslę ze wspominania tego nie unikniemy i żal zawsze bedzie ja znajduje sobie tysiące rzeczy do roboty ale nie zawsze pomaga, teraz jak mam odłożone starania to jest nawet gorzej bo wcześniej jak sie starałam to zyłam myslą że za nideługo być może sie uda a teraz to nawet nie wiem kiedy będe sie mogła starać ,ach wkurza mnie to wszystko czy zawsze muszę miec pod górkę
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:24   #768
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
dzień dobry
widze ze nastał czas gdzie większość z nas miałaby końcówkę ciąży albo rodziłyby, ja miałam termin na ok 5 maj.......... myslę ze wspominania tego nie unikniemy i żal zawsze bedzie ja znajduje sobie tysiące rzeczy do roboty ale nie zawsze pomaga, teraz jak mam odłożone starania to jest nawet gorzej bo wcześniej jak sie starałam to zyłam myslą że za nideługo być może sie uda a teraz to nawet nie wiem kiedy będe sie mogła starać ,ach wkurza mnie to wszystko czy zawsze muszę miec pod górkę
Nic sie nie przejmuj nie tylko ty masz pod górke wiele z nas ma podobnie ale na pewno predko nastana czasy kiedy nam bedzie lżej
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:27   #769
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Nic sie nie przejmuj nie tylko ty masz pod górke wiele z nas ma podobnie ale na pewno predko nastana czasy kiedy nam bedzie lżej

no mam nadzieję bo już jestem zmęczona tym wszystkim, teraz modlę sie aby znaleść jak najszybciej pracę bo jak to już bedzie to będzie bliżej do mojej dzidzi
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 13:30   #770
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no mam nadzieję bo już jestem zmęczona tym wszystkim, teraz modlę sie aby znaleść jak najszybciej pracę bo jak to już bedzie to będzie bliżej do mojej dzidzi
no to w takim razie życze szybkiego znalezienia pracy, choc wiem ze teraz nie jest łatwo na rynku pracy, a później to juz pójdzie z górki- zobaczysz
Trzymam
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:38   #771
grusia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
GG do grusia85
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cześć dziewczynki
Ja się ostatnio nie odzywam, bo skupiłam się na pisaniu pracy.
Mam pytanko, która z was obecnie przebywa w Anglii lub Irlandii? chciałabym prosić o wypełnienie ankiety dot. emigracji zarobkowej.
grusia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 13:47   #772
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
no to w takim razie życze szybkiego znalezienia pracy, choc wiem ze teraz nie jest łatwo na rynku pracy, a później to juz pójdzie z górki- zobaczysz
Trzymam

no rynek pracy sie pogorszył ale mimo wszystko mam nadzieję ze coś znajdę,co prawda sama sie własnie zwolniłam z jednej ale to była porażka bardzo niska podstawa i nawet na oddzale nie miałam swojego biurka już o szafce i dostępie do koma nie wspomnę, a w tej pracy co miałam to jest niedopuszczalne, bo maile do klientów i oferte to co w domu miałam robić? mówie wam porazka dlatego popracowałam tam dwa tyg i zrezygnowałam i szukam stabilniejszej pracy, nie mam co sie męczyć w takiej ja musze jak chce sie szybko starać o dzidzie jaka ś konkretną firmę znaleść
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:02   #773
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

witam ja zrobiłam dziś test i niestety I krecha znów o jedno podłamanie więcej
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:07   #774
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
witam ja zrobiłam dziś test i niestety I krecha znów o jedno podłamanie więcej
Główka do góry nie ma sie co podłamywać nowy cykl nowa szansa
A ktory to u ciebie dzien cyklu??? może jeszcze nie wszystko stracone, kiedy masz miec @???
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:12   #775
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
witam ja zrobiłam dziś test i niestety I krecha znów o jedno podłamanie więcej
A to juz termin @? Kurcze szkoda

A to samopoczucie psychiczne jest chyba zarazliwe.. nie wiem.. ja to potrafie miec tak, ze caly dzien wszystko w porzadku, smieje sie i w ogole, a nagle wieczorem wspomnienia i zal powraca i humor do d..y Szczegolnie ja slysze dookola, ze jedna kolezanka niedlugo rodzi, druga sie juz stara, trzecia wlasnie dowiedziala sie o ciazy.. No nic.. pozostaje mi faszerowac sie Persenem i starac sie nie myslec za duzo..
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:14   #776
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
witam ja zrobiłam dziś test i niestety I krecha znów o jedno podłamanie więcej
a który dc??? może fasolka sie jeszcze ukrywa
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:14   #777
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
witam ja zrobiłam dziś test i niestety I krecha znów o jedno podłamanie więcej

kochana główka do góry, bedzie dobrze w końcu dwie krechy sie pojawią
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 14:30   #778
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Czesc Dziewczynki, wiekszosc z nas miala termin na maj, ja na 16 . Tak sobie teraz mysle, ze we wrzesniu/pazdzierniku szalaly wirusy, jak nigdy i moze one sie przyczynily do nieszczescia. Staram sie nie myslec o datach i w ktorym tygodniu bylabym teraz, bo mi serce peka.
Pochwale sie, ze zaliczylam pulmunologie , jeszcze tylko 4 zalegle egz i do maja musze oddac prace. Mialam zaczac dzis, ale padam ze zmeczenia po weekendzie. Wczoraj zajecia mielismy na oddziale psychiatrycznym, neurologicznym i ortopedycznym. Pacjent pokazuje nam kikuta a Ania fik na ziemi, heh ale sie wrazliwa zrobilam. W ogole wyjazd z przygodami, kol zamiast zatankowac rope wlala benzyne do diesla, przejechalysmy 200 m .

U kogo dzis jest wiosna?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Laski, nie zalamywac sie I krechami, nic nie jest jeszcze przesadzone.
Widzialam wczoraj kilka bocianow, w tym roku ponoc ma byc ich duzo .
Ja i tak wiem, ze bedzie wysyp dzieciaczkow grudniowo-styczniowych .
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:03   #779
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczynki, wiekszosc z nas miala termin na maj, ja na 16 . Tak sobie teraz mysle, ze we wrzesniu/pazdzierniku szalaly wirusy, jak nigdy i moze one sie przyczynily do nieszczescia. Staram sie nie myslec o datach i w ktorym tygodniu bylabym teraz, bo mi serce peka.
Pochwale sie, ze zaliczylam pulmunologie , jeszcze tylko 4 zalegle egz i do maja musze oddac prace. Mialam zaczac dzis, ale padam ze zmeczenia po weekendzie. Wczoraj zajecia mielismy na oddziale psychiatrycznym, neurologicznym i ortopedycznym. Pacjent pokazuje nam kikuta a Ania fik na ziemi, heh ale sie wrazliwa zrobilam. W ogole wyjazd z przygodami, kol zamiast zatankowac rope wlala benzyne do diesla, przejechalysmy 200 m .

U kogo dzis jest wiosna?

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Laski, nie zalamywac sie I krechami, nic nie jest jeszcze przesadzone.
Widzialam wczoraj kilka bocianow, w tym roku ponoc ma byc ich duzo .
Ja i tak wiem, ze bedzie wysyp dzieciaczkow grudniowo-styczniowych .
A mam pytanie.
Nie boisz się w ciąży mieć zajęć w szpitalu czy na oddziałach?? Przecież tam różne choróbska są. Tak sobie myślę bo jeszcze w czerwcu będę miała zajęcia na klinice (specjalnie wybrałam sobie kardiologię) i jakby się udało nam zajść w ciążę to trochę bym się stresowała.
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 15:11   #780
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

[QUOTE=starapanna;18213614]
Pochwale sie, ze zaliczylam pulmunologie , jeszcze tylko 4 zalegle egz i do maja musze oddac prace. Mialam zaczac dzis, ale padam ze zmeczenia po weekendzie. Wczoraj zajecia mielismy na oddziale psychiatrycznym, neurologicznym i ortopedycznym. Pacjent pokazuje nam kikuta a Ania fik na ziemi, heh ale sie wrazliwa zrobilam. W ogole wyjazd z przygodami, kol zamiast zatankowac rope wlala benzyne do diesla, przejechalysmy 200 m .
QUOTE]

Aniu studiujesz medycyne?

U mnie wiosna, pogoda piekna, nachodzilam sie a teraz chyba sie przespie
Laseczki prosze sie nie smucic, bociany juz sa, takze to tylko kwestia czasu - niedlugo pojawia sie nowe fasolki
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.