Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :)) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 11:29   #2431
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze chodzi o to samo badanie czyli anty Rh, ale na 100% nie wiem. Tak czy inaczej trzeba je zrobic
już je wcześniej robiłam ale tam sie chyba inaczej nazywało, zadzownie jeszcze do laboratorium i się dowiem czy to jest to i zrobie je w poniedziałek

ide do tesco po pieczarki bo na obiad zrobie krokiety z pieczarkami, mam ochotke

Edytowane przez enis84
Czas edycji: 2010-05-11 o 11:38
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 13:59   #2432
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Witam Dziewczynki! Ja już po wizycie u gina, wszystko się doktorowi podobało Zrobiłam beta hcg- wynik 646, jutro idę jeszcze raz, dostanę skierowania na usg i resztę badań i prawdopodobnie jakąś kurację, aby zapobiec takim jak ostatnim wydarzeniom...

Edytowane przez dizi
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:00
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:01   #2433
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Musialam zrobic do kompletu badan coombsa, pani w okienku przeprowadzila ze mna wywiad, ktora ciaza, ilosc poronien itd a wszystkie oczy w poczekalni na mnie. Qrcze czulam sie troche jak dziwadlo
Ja po # poszłam na kontrole do nowego gina, piguła wypełniła moją kartę ale zapomniała wpisać termin OM wiec przylazła i przy innych sie pyta kiedy miałam ostatnią @, no więc jej mowie 28.12 ... cisza... przewody myślowe chyba jej sie zagrzały , widać musiała se policzyć że to już 3 miesiące temu i nagle pyta... podejrzewa Pani ciąże??? spojrzałam na nią i mówię NIE PROSZĘ PANI, KONTROLA PO PORONIENIU! ale jej się głupio zrobiło, że gada ze mną o tym przy wszystkich a to prywatny gabinet gdzie człowiek płaci i wymaga odrobiny intymności

Dizi bardzo się cieszę że wszystko ok, teraz już tylko musisz odpoczywać

Edytowane przez ry-bcia
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:03
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:21   #2434
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Hej Dziewczynki

Ja jak zwykle zapracowana, dziś odpowiadam hurtem

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
ja wlasnie dzwonilam do labolatorim zapytac o ceny badan no i scielo mnie z nóg...za wszystkie zaplace około 200zł jak nie wiecej no ale czego nie robi sie dla fasolek takze jutro musze sie z rana zebrac i jechac bo na wyniki niektorych czeka sie ponad tydzien
musze zrobic przeciwciala antykardiolipinowe, grupe krwi, usr, mocz, krew itd...
Pamelko, ja za same przeciwciała antykardio zapłaciłam 110 zł... I czeka się podobno 3 tyg. na wynik

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
w moim brzuchu mieszkają dwa pęcherzyki z tym, że jeden ,,wątpliwy" a drugi... drugi miał serduszko pikające termin porodu 10 sty, i l4 z przymusem leżenia i odpoczywania...więc jutro czeka mne trudna rozmowa w pracy... ale dziecko teraz najważniejsze...jeśli szef się okaże chamem, to znaczy że cała ta praca i moje poświęcenie i tak nie miało sensu...
Fridko gratuluję bliźniaków i trzymam mocno żeby było wszystko ok z obiema fasolkami Czekam też na wieści, jak poszło w pracy. Ale zgadzam się z dziewczynami, ze teraz Twoje i fasolek zdrowie jest najważniejsze, w pracy sobie poradzą...

Cytat:
Napisane przez juta79 Pokaż wiadomość
Trafiłam na to forum w lipcu rok temu po poronieniu. Napisałam kilka postów ale głównie czytałam
Wracam do Was bo od tego miesiąca niechcący zaczęliśmy starania.
Jak większość z Was odliczałam kiedy miną 3 miesiące i będę mogła zacząć sie starać ponownie. Niestety miesiąc po poronieniu straciliśmy z mezem prace (mieszkaliśmy w Anglii) a w grudniu zdecydowaliśmy sie na powrót do Polski i moglam zapomniec o staraniach na jakis czas.
Mąż juz pracuje i chyba nie najgorzej zarabia ale ja nadal nie moge znaleść pracy ale mino wszystko od tego miesiaca zaczęliśmy starania, bo ja juz nie wytrzymałam tak długo czekać a teraz boje sie ze mogło sie udać
Boje sie jak sobie poradzimy z jednej pensji ale przede wszystkim najbardziej boje sie ze sytuacja moze sie powtórzyć strach mnie paraliżuje.
Dziewczynki jak Wy sobie z tym radzicie???
Witaj Ja bym się kasą nie przejmowała... Mój TŻ teraz nie ma stałej pracy, ale nie mam zamiaru czekać i odkładać, bo wiem, ze jak bardzo chcę, to nie uda się tak szybko...
A strach chyba już zawsze będzie nam towarzyszył, tego nie unikniemy... Na etapie starań nie jest tak źle, ale nie wiem, co będzie, jak kiedyś się uda

Cytat:
Napisane przez RybkaIwona Pokaż wiadomość
Było by mi raźniej jakbym dopisała się koleżanki do waszego wątku
Iwona (24 lat) # 1.04.2010r. Cykl 0(w następnym będziemy się starać). ost. @ 2.05.2010r.
Witaj Iwonko
za staranka

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Ja po # poszłam na kontrole do nowego gina, piguła wypełniła moją kartę ale zapomniała wpisać termin OM wiec przylazła i przy innych sie pyta kiedy miałam ostatnią @, no więc jej mowie 28.12 ... cisza... przewody myślowe chyba jej sie zagrzały , widać musiała se policzyć że to już 3 miesiące temu i nagle pyta... podejrzewa Pani ciąże??? spojrzałam na nią i mówię NIE PROSZĘ PANI, KONTROLA PO PORONIENIU! ale jej się głupio zrobiło, że gada ze mną o tym przy wszystkich a to prywatny gabinet gdzie człowiek płaci i wymaga odrobiny intymności
masakra... aż brak słów....


A u mnie jak zwykle - dużo pracy Wróciliśmy też wreszcie do tematu remontu, po chyba miesięcznej przerwie... Może w końcu kiedyś się przeprowadzimy Niektórzy mówią, że we własnym mieszkanku będzie łatwiej o fasolkę Zobaczymy... W każdym razie w tym cyklu staranka już rozpoczęte


Miłego popołudnia!!!

Edytowane przez DAnia
Czas edycji: 2010-05-11 o 14:23
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:25   #2435
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
mam jeszcze problm z tymi witaminami kwasu juz nie jem
a po tych witaminach dla ciężarnych dostaję biegunke i wymiotuję
to można tak bez witamin ?
Ja tez pamietam ze po witaminach wymiotowalam

Starapanno czekam na wiadomosc od Ciebie i czekam..

A mnie sie dzisiaj cos dziwnego przytrafilo.. tzn. dziwnie sie czulam w pracy, jakbym byla niezle wstawiona, w glowie mi sie krecilo i mdlilo troszku.. Gdybym nie wiedziala, ze na 100% nie jestem w ciazy, to pomyslalabym, ze jestem Nie wiem czemu tak sie czulam.. Mam dwie opcje.. pierwsza to moze pogoda (jestem wrazliwa na zmiany), a druga opcja jest troche bardziej skomplikowana.. Na przerwie zrobilam sobie herbatke, a ze nie bylo cukru, zaczelam szukac po wszystkich szufladach i znalazlam maciupci pojemniczek i sobie ukradlam lyzeczke I tak sobie mysle, ze moze ktos sobie cos tam dosypal? Wiem, glupi pomysl.. ale na serio, strasznie dziwnie sie czulam..
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:31   #2436
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
A mnie sie dzisiaj cos dziwnego przytrafilo.. tzn. dziwnie sie czulam w pracy, jakbym byla niezle wstawiona, w glowie mi sie krecilo i mdlilo troszku.. Gdybym nie wiedziala, ze na 100% nie jestem w ciazy, to pomyslalabym, ze jestem Nie wiem czemu tak sie czulam.. Mam dwie opcje.. pierwsza to moze pogoda (jestem wrazliwa na zmiany), a druga opcja jest troche bardziej skomplikowana.. Na przerwie zrobilam sobie herbatke, a ze nie bylo cukru, zaczelam szukac po wszystkich szufladach i znalazlam maciupci pojemniczek i sobie ukradlam lyzeczke I tak sobie mysle, ze moze ktos sobie cos tam dosypal? Wiem, glupi pomysl.. ale na serio, strasznie dziwnie sie czulam..
Pogoda możliwa... Ale jest też opcja, ze to nie był cukier??
Teraz już przeszło?
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:33   #2437
grusia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
GG do grusia85
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki! Ja już po wizycie u gina, wszystko się doktorowi podobało Zrobiłam beta hcg- wynik 646, jutro idę jeszcze raz, dostanę skierowania na usg i resztę badań i prawdopodobnie jakąś kurację, aby zapobiec takim jak ostatnim wydarzeniom...
cieszę się baaardzo, że wszystko jest ok
grusia85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 14:51   #2438
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Pogoda możliwa... Ale jest też opcja, ze to nie był cukier??
Teraz już przeszło?
juz teraz normalnie sie czuje.. nie wiem co to bylo
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 14:52   #2439
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki! Ja już po wizycie u gina, wszystko się doktorowi podobało Zrobiłam beta hcg- wynik 646, jutro idę jeszcze raz, dostanę skierowania na usg i resztę badań i prawdopodobnie jakąś kurację, aby zapobiec takim jak ostatnim wydarzeniom...
beta super, gratuluje , oj to chyba wrozy tylko 1 pecherzyk hihi

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Ja po # poszłam na kontrole do nowego gina, piguła wypełniła moją kartę ale zapomniała wpisać termin OM wiec przylazła i przy innych sie pyta kiedy miałam ostatnią @, no więc jej mowie 28.12 ... cisza... przewody myślowe chyba jej sie zagrzały , widać musiała se policzyć że to już 3 miesiące temu i nagle pyta... podejrzewa Pani ciąże??? spojrzałam na nią i mówię NIE PROSZĘ PANI, KONTROLA PO PORONIENIU! ale jej się głupio zrobiło, że gada ze mną o tym przy wszystkich a to prywatny gabinet gdzie człowiek płaci i wymaga odrobiny intymności
O rany, brak slow

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Ja tez pamietam ze po witaminach wymiotowalam

Starapanno czekam na wiadomosc od Ciebie i czekam..
Ewus caly weekend mialam zajety, szkola a pozniej wylecialo mi z glowy, wybaczysz?

Odbierz wiadomosc prv
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png

Edytowane przez starapanna
Czas edycji: 2010-05-11 o 15:09
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:25   #2440
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

witajcie
Dizi fantastycznie!
w pracy poszlo dobrze...prezes powiedział, że teraz najważniejsze jest dziecko, tylko... dodał że będę miala mniej odpowiedzialną funkcję, oj zabolało... poczułam się jakby mnie chciał ukarać, a z drugiej strony kurcze, naprawdę poczułam że on się ucieszył... baby oczuwiście odrazu zaczęły gadać... jak urodzą się dzieci chyba znajdę coś innego...
więc od południa w domku jestem...i śpię...trochę mndli (czasem trochę mocniej) mam nadzieję że szybciutko wyluzuję i odetchnę...

Zastanawiam się kiedy powiem mamie... ona mnie udusi jak tego nie zrobię szybko (urazi ja że w pracy wiedzą a ona nie) a teściowej to wcale najchętniej bym nic nie mowiła...kobieta ma taki tupet że... i moglaby dzwonić za często...a ja nie znosze z nią gadać...)

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Evulka dobre z tym cukierem
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:32   #2441
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
witajcie
Dizi fantastycznie!
w pracy poszlo dobrze...prezes powiedział, że teraz najważniejsze jest dziecko, tylko... dodał że będę miala mniej odpowiedzialną funkcję, oj zabolało... poczułam się jakby mnie chciał ukarać, a z drugiej strony kurcze, naprawdę poczułam że on się ucieszył... baby oczuwiście odrazu zaczęły gadać... jak urodzą się dzieci chyba znajdę coś innego...
więc od południa w domku jestem...i śpię...trochę mndli (czasem trochę mocniej) mam nadzieję że szybciutko wyluzuję i odetchnę...

Zastanawiam się kiedy powiem mamie... ona mnie udusi jak tego nie zrobię szybko (urazi ja że w pracy wiedzą a ona nie) a teściowej to wcale najchętniej bym nic nie mowiła...kobieta ma taki tupet że... i moglaby dzwonić za często...a ja nie znosze z nią gadać...)

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Evulka dobre z tym cukierem
Skąd ja znam taką teściowa. Ona jest nadgorliwa w stosunku do swojego syneczka. godzina 8 rano weekend a ona dzwoni. to nic że moglibysmy spac albo może chcemy się pomiziac. A jak kochany synuś zwrócił jej uwagę to się obraziła i powiedziała że moze juz wogóle nie dzwonic. nawet w dniu naszego ślub dzwoniła żeby jej cos tam kupic to wtedy mój mąz zrobił jej awanture i od tamtej pory w miare spokój.

Umówiłam sie na czwartek. Moja gin bardzo się zdziwiła że mam taki poslizg. Na początku sie ucieszyła bo myslała, że w ten sposób chce jej powiedzie, że sie udało. Spytała czy zrobiłam testy. Słyszałam jak westchnęła z żalu jak jej powiedziałam, że tak ale niegatywne.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 15:32   #2442
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
witajcie
Dizi fantastycznie!
w pracy poszlo dobrze...prezes powiedział, że teraz najważniejsze jest dziecko, tylko... dodał że będę miala mniej odpowiedzialną funkcję, oj zabolało... poczułam się jakby mnie chciał ukarać, a z drugiej strony kurcze, naprawdę poczułam że on się ucieszył... baby oczuwiście odrazu zaczęły gadać... jak urodzą się dzieci chyba znajdę coś innego...
więc od południa w domku jestem...i śpię...trochę mndli (czasem trochę mocniej) mam nadzieję że szybciutko wyluzuję i odetchnę...

Zastanawiam się kiedy powiem mamie... ona mnie udusi jak tego nie zrobię szybko (urazi ja że w pracy wiedzą a ona nie) a teściowej to wcale najchętniej bym nic nie mowiła...kobieta ma taki tupet że... i moglaby dzwonić za często...a ja nie znosze z nią gadać...)

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Evulka dobre z tym cukierem
fajnie że szef rozumie Twoją sytuację

a mamie powiedz juz teraz, ja od razu powiedziałam bo to przecież najważniejsza osoba w Twoim życiu i na pewno bylo by jej smutno że inni wiedzą a ona nie

Edytowane przez enis84
Czas edycji: 2010-05-11 o 15:33
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:38   #2443
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
fajnie że szef rozumie Twoją sytuację

a mamie powiedz juz teraz, ja od razu powiedziałam bo to przecież najważniejsza osoba w Twoim życiu i na pewno bylo by jej smutno że inni wiedzą a ona nie
masz rację...zwłaszcza że tak czeka na te wiadomość... żeby tylko nie bała się bardziej niż ja...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Skąd ja znam taką teściowa. Ona jest nadgorliwa w stosunku do swojego syneczka. godzina 8 rano weekend a ona dzwoni. to nic że moglibysmy spac albo może chcemy się pomiziac. A jak kochany synuś zwrócił jej uwagę to się obraziła i powiedziała że moze juz wogóle nie dzwonic. nawet w dniu naszego ślub dzwoniła żeby jej cos tam kupic to wtedy mój mąz zrobił jej awanture i od tamtej pory w miare spokój.

Umówiłam sie na czwartek. Moja gin bardzo się zdziwiła że mam taki poslizg. Na początku sie ucieszyła bo myslała, że w ten sposób chce jej powiedzie, że sie udało. Spytała czy zrobiłam testy. Słyszałam jak westchnęła z żalu jak jej powiedziałam, że tak ale niegatywne.
no to mamy podobnie moja jest najbardziej zadufanym i sztucznym tworem jaki poznałam w zyciu, tyle przykrości ile mi zafundowala to... gdzie Ty chodzisz do gina?
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:56   #2444
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
masz rację...zwłaszcza że tak czeka na te wiadomość... żeby tylko nie bała się bardziej niż ja...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------


no to mamy podobnie moja jest najbardziej zadufanym i sztucznym tworem jaki poznałam w zyciu, tyle przykrości ile mi zafundowala to... gdzie Ty chodzisz do gina?
napewno będzie się troszke bała, tym bardziej na początku, moja mama dzwoni do mnie codziennie i pyta się jak się czuje

a do mamy zadzwoniłam od razu jak odebrałam wyniki bety, najpierw do męża a potem do mamy
i bardzo się cieszyła więc Twoja napewno czeka też na tą wiadomość z niecierpliwością
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 16:04   #2445
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
masz rację...zwłaszcza że tak czeka na te wiadomość... żeby tylko nie bała się bardziej niż ja...

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------


no to mamy podobnie moja jest najbardziej zadufanym i sztucznym tworem jaki poznałam w zyciu, tyle przykrości ile mi zafundowala to... gdzie Ty chodzisz do gina?
Jeżdże do Mysłowic. A czemu pytasz?
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:41   #2446
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Ale cisza ja przyszlam a nikogo nie ma...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:53   #2447
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Ja jestem
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 17:56   #2448
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Ja jestem
a mnie sie nudzi i wymyslam sobie różne rzeczy... moja euforia minela i ogarnia mnie strach, siedze jak na szpilce i odliczam dni do nastepnej wizyty martwi mnie brak dolegliwosci ciazowych... pewnie powinnam sie cieszyc, albo i martwic... boje sie bo w poprzedniej ciazy tez tak było...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:01   #2449
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Pamelko wszystko będzie dobrze. Nie wolno ci sie teraz denerowac.A poza tym sa kobiety, które maja objawy od razu i sa kobiety u których objawy pojawiają sie pózniej albo "bezboleśnie" przechodzą przez ciąże. ja w pierwszej ciąży mialam od razu objawy i sie nie udało. Nie wydaje mi sie żeby to był wyznacznik, że cos jest nie tak.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 18:05   #2450
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Pamelko wszystko będzie dobrze. Nie wolno ci sie teraz denerowac.A poza tym sa kobiety, które maja objawy od razu i sa kobiety u których objawy pojawiają sie pózniej albo "bezboleśnie" przechodzą przez ciąże. ja w pierwszej ciąży mialam od razu objawy i sie nie udało. Nie wydaje mi sie żeby to był wyznacznik, że cos jest nie tak.
Dziekuje kochana ja sie nie denerwuje tylko mam jakiegos takiego stracha, jak juz bede w IItrymestrze to bedzie troszke lepiej, musze myslec pozytywnie i mysle ale hormony szaleja i plakac mi sie chce w obawie o dzidziusie
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:15   #2451
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

ja też jestem... zaglądam tak z doskoku

odebrałam dzisiaj moją pracę z "poprawy" ... wrrrr... niby wiem że facet chce dobrze bo lepiej ją teraz poprawić 10 razy niż potem utknąć na obronie, ale mam dziwne wrażenie, że to co mi teraz kazał poprawić wcześniej było dla niego ok, w ten sposób można do usranej śmierci
no i obiecałam sobie że ją dzisiaj poprawie póki mam to na świeżo w głowie, ale mi się tak nie chce

Pamela wiesz dobrze, że nic nie poradzisz na ten strach... każda z nas to musi przejść. Pozostaje nam wierzyć w to, że tym razem będzie dobrze (bo dobrze być musi )
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:15   #2452
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana ja sie nie denerwuje tylko mam jakiegos takiego stracha, jak juz bede w IItrymestrze to bedzie troszke lepiej, musze myslec pozytywnie i mysle ale hormony szaleja i plakac mi sie chce w obawie o dzidziusie
Kochana miałam to samo to normalne
mój mąż nawet myślał,ze to depresja.
nie docierało do mnie nic i nikt.
ciagle płakałam ze strachu i ganiałam do kibelka spawdzać.
ale miały dni i było dobrze,az zobaczyłam serdusio i uwierzyłam.
na ostatnim usg maluszek machał raczkami do mamusi.
nie powiem czasem cos głupiego mi sie przyśni i oblatuje mnie panika
ale spoglądam na brzuch i banan na buzi (czekam na ruchy)
i ty kochana niedługo zobaczysz i uwierzysz
badz dobrej mysli MUSI BYĆ DOBRZE.
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:21   #2453
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Wiem ze ten strach jest normalny i bedzie mi towarzyszyl do konca ciazy, ale musze sie komus wygadac no i trafilo na was... moze po prostu taki mam zly dzien dzisiaj, musze przestac myslec bo oszaleje, a do 24maja szybko zleci i znow zobacze dzieciaczki na usg...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:37   #2454
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

DAnia za staranka

Fridka dobrze ze szef dal Ci mniej odpowiedzialna funkcje, po co Ci stresy w pracy Jak sie dowiedzialam o fasolce to tez nie chcialam nikomu mowic, ale nie wytrzymalam i mamie powiedzialam (oczywiscie Wy bylyscie pierwsze, potem TŻ )

Pamela no niestety strach bedzie nam towarzyszyl do konca ciazy ale trzeba jakos z tym walczyc, kazdy ma czasem gorszy dzien, jak cos to zawsze mozna sie wyzalic na forum i jest lepiej
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:40   #2455
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
DAnia za staranka

Fridka dobrze ze szef dal Ci mniej odpowiedzialna funkcje, po co Ci stresy w pracy Jak sie dowiedzialam o fasolce to tez nie chcialam nikomu mowic, ale nie wytrzymalam i mamie powiedzialam (oczywiscie Wy bylyscie pierwsze, potem TŻ )

Pamela no niestety strach bedzie nam towarzyszyl do konca ciazy ale trzeba jakos z tym walczyc, kazdy ma czasem gorszy dzien, jak cos to zawsze mozna sie wyzalic na forum i jest lepiej
no wlasnie dlatego weszlam sie wam wyżalic wiem ze wy to samo przezywacie i mnie rozumiecie musimy sie trzymac razem i przetrwac gorsze dni
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:46   #2456
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
no wlasnie dlatego weszlam sie wam wyżalic wiem ze wy to samo przezywacie i mnie rozumiecie musimy sie trzymac razem i przetrwac gorsze dni
Dokladnie
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:57   #2457
anna1177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 23
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Cześć dziewczyny....

Wszystkim zafasolkowanym GRATULUJĘ szczególnie tym podwójnie szczęśliwym... Miałam już nadzieję na II krechy ale znowu się rozczarowałam, i proszę o zmianę daty. Ostatnia @ 10.05.2010...

Dziewczyny czy któraś ma sprawdzonego lekarz w okolicach trójmiasta. Wybieramy się na wakacje nad morze i chtnie w tych dniach wybrałabym się na monitoring cylku...

Jutro wysyłam męża na badanienasienia... chciałabym aby wyniki miał lepsze niż ostatnio...

Pozdrawiam
anna1177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 18:59   #2458
sylfiaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 130
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Hej dziewczynki.......u mnie bardzo źle.......... wszystko się kumuluje naraz i nic nie jest tak jak powinno, kłopoty w domu, dzisiaj w pracy, TŻ-ta nie ma od niedzieli już mam dość życia dosłownie ;( Beczeć mi się chce ale już nie mam siły.........
Maj się zaczął wspaniale
Cytat:
Napisane przez RybkaIwona Pokaż wiadomość
Było by mi raźniej jakbym dopisała się koleżanki do waszego wątku
Iwona (24 lat) # 1.04.2010r. Cykl 0(w następnym będziemy się starać). ost. @ 2.05.2010r.
Witaj, pytaj o wszystko z czym masz wątpliwości, tutaj jest dużo ekspertek w dziedzinie ginekologi ....

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Dupa, dupa ,dupa ,dupa tyle mam do powiedzenia w tym temacie. Zrobiłam dzisiaj kolejny test i nadal jedna krecha. @ tez nie ma. Poddaje się.
Ja też tego nie rozumiem..........dziwne.

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
dzien doberek
Ja wlasnie wrocilam z badan za ktore zaplacilam ponad 200zł a wogole to sie wkurzylam w przychodni, bo przychodze a tam ful ludzi no i sie grzecznie pytam czy moglabym wejsc bez kolejki bo jestem w ciazy i takie tam no i.... oczywiscie musialam czekac cala kolejke bo nikt mnie nie wpuscil, pier*****ne mochery
Nie tylko mohery są takie, niestety coraz więcej ludzi jets obojętna i na starszych i schorowanych i niepełnosprawnych........ ......szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Tak to juz u nas jest. Ale jak którejs nie przepuścisz albo nie ustapisz miejsca w autobusie to beda gadac i gadac jaka ta młodzież nie wychowana itp. Ktos ją chyba tego nauczył prawda?
Dokłądnie tak jest, teksty typ\u : no..........ale cie matka wychowała szczeniaku............tak kiedyś słyszałam jak do kolesia powiedziała babka

Cytat:
Napisane przez grusia85 Pokaż wiadomość
Ja jak szłam do szpitala na # też kobieta przy przyjęciu do szpitala zaczęła mnie wypytywać czemu idę na oddział, czy w ogóle doktor się zgodził na przyjęcie itp, a z mną stała ciężarne, które szły rodzić albo mężowie po wypis żon ze szpitala. Zero jakiejś intymności czy zrozumienia. Myślą chyba, że nam się chce krzyczeć o takich rzeczach
Niektóre kobietki naprawde zachowują się jakby mózgu nie używały

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Wszystkie badania mozesz zrobic prywatnie.
w 2dc - prolaktyna
7 dni po owu progesteron i estadriol
w kazdym dniu cyklu TSH - tarczyca

dadza Ci obraz co sie dzieje w Twoim organizmie.
Może i ja powinnam zrobić jakies badania myślałam o prolaktynie ale za późno już.........
Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Ja po # poszłam na kontrole do nowego gina, piguła wypełniła moją kartę ale zapomniała wpisać termin OM wiec przylazła i przy innych sie pyta kiedy miałam ostatnią @, no więc jej mowie 28.12 ... cisza... przewody myślowe chyba jej sie zagrzały , widać musiała se policzyć że to już 3 miesiące temu i nagle pyta... podejrzewa Pani ciąże??? spojrzałam na nią i mówię NIE PROSZĘ PANI, KONTROLA PO PORONIENIU! ale jej się głupio zrobiło, że gada ze mną o tym przy wszystkich a to prywatny gabinet gdzie człowiek płaci i wymaga odrobiny intymności

Dizi bardzo się cieszę że wszystko ok, teraz już tylko musisz odpoczywać
Rzeczywiście nieprzyjemnie, tym bardziej że płacisz kaskę za wizyty więc powinna być dyskrecja absolutna:/

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
witajcie
Dizi fantastycznie!
w pracy poszlo dobrze...prezes powiedział, że teraz najważniejsze jest dziecko, tylko... dodał że będę miala mniej odpowiedzialną funkcję, oj zabolało... poczułam się jakby mnie chciał ukarać, a z drugiej strony kurcze, naprawdę poczułam że on się ucieszył... baby oczuwiście odrazu zaczęły gadać... jak urodzą się dzieci chyba znajdę coś innego...
więc od południa w domku jestem...i śpię...trochę mndli (czasem trochę mocniej) mam nadzieję że szybciutko wyluzuję i odetchnę...

Zastanawiam się kiedy powiem mamie... ona mnie udusi jak tego nie zrobię szybko (urazi ja że w pracy wiedzą a ona nie) a teściowej to wcale najchętniej bym nic nie mowiła...kobieta ma taki tupet że... i moglaby dzwonić za często...a ja nie znosze z nią gadać...)

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Evulka dobre z tym cukierem
No a jednak szef okazał się człowiekiem........i dobrze

A co do mamuśki, mam nadzieje że już jej powiedziałaś i się kobietka cieszy


Ja uciekam do wanny i spać, sprzątałam dziś autko.....i w latance robiłam porządek, czymś się trzeba zająć aby nie myśleć
__________________

sylfiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:42   #2459
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

Sylafiaa głowa do góry. Wszystko się jakoś poukłada. Czasami w życiu musi być bardzo źle żeby w końcu było dobrze. Poza tym ty już wyczerpałaś swój limit złych momentów.
A jeżeli masz ochotę się wyżalić to zapraszam do naszego pokoju zwierzeń.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 19:44   #2460
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu. Teraz się uda cz. 2 :))

a ja zrobiłam popołudniu krokiety i się strasznie nimi zmęczyłam musiałam sobie troszkę odpocząć
teraz już jestem z Wami
TŻ przyszedł z pracy i śpi tu koło mnie na kanapie, a jak on już zaśnie to koniec

ja sobie przeglądam neta i patrze w telewizor, nic poza tym mi się nie chce
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.