dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-07, 19:14   #1
Michał20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 2

dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!


Czesc. Sorki ze to pytanie zadaje na tym forum ale wiem ze tutaj siedzi bardzo duzo dziewczyn i moze uda sie wam mi pomoc a raczej mojej dziewczynie. Chodzi mi o taka rzecz, nie kochalismy sie jeszcze nigdy ale moja dziewczyna sie boi ze jest w ciazy. Byly nie winne zabawy ale napewno nie moglo dojsc do zaplodnienia. Ma normalnie okres ale tydzien temu zaczela sie jakos dziwnie czuc jak ona to mowi "niedobrze" tzn nic ja nie boli ale sie czuje nie dobrze. wycztywala w jakies ksiazce ze mozna byc w ciazy nawet jak sie na okres i nie moge jej tego wybic z glowy! kupilem jej nawet test ciazowy ale znowu sie boi go uzyc! na tescie jest napisane zeby go uzywac dzien w ktorym sie powinnien pojawic okres ale jak ona ma okresy to kiedy ma go zrobic? wczoraj jej sie skonczyl. Sorki ze sie tak rozpisalem i nie na temat kosmetykow i cery ale nie wiem co mam zrobic! z gory dzieki za odpowiedzi!
Michał20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 19:25   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Michale

1. Kup lepszy test ciążowy, taki, którego można używać codziennie. O ile wiem wymóg to jedynie poranny mocz (stężenie hormonów jest najwyższe).
A jeśli nie zechce zastosować tego testu, to może tak lubi się umartwiać i przeżywać skurcze i mdłości na drugą dobę po poczęciu... sam nie wiem [img]icons/icon12.gif[/img]

2. Tak na zdrowy rozum, to jeśli poczęłaby dziecko, (tutaj sorki dla tych bardzo mocno wierzących) to powinna dać mu na imię Jezusek. [img]icons/icon12.gif[/img] No chyba, że się Seksmisji naoglądała, tam takie sprawy partenogenetycznie się załatwiało...

3maj się mocno [img]icons/icon14.gif[/img]
Macho Zło
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 19:29   #3
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Poza tym powinna iść do ginekologa jeżeli jeszcze nie była - tam "zdementują" takie [img]icons/icon12.gif[/img] książkowe teorie.
Co to za książka swoją drogą?? Tak z ciekawości [img]icons/icon12.gif[/img] Ciekawe mają koncepcje hihi

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 19:34   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

przecież czuć się źle można z 1000 róznych powodów, chociażby można zjeść coś co męczy organizm przez kilka dni, może to początki jakiejś infekcji itd...

jak duże istnieje prawdopodobieństwo, iż dziewica na dodatek która ma miesiączkę jest w ciąży??
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 19:37   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

hmmm. nie wiem czemu zakładam, że jest dziewicą.. hmm? własnie przeczytałam twój post i nie było tam takiej informacji.. być może dlatego, że osoba "doświadczona" w tej dziedzinie nie spekulowałaby, iż jest w ciąży mimo tego, że nie odbyła stosunku.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 19:43   #6
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Michał [img]icons/icon7.gif[/img]
Niedobrze to się robi ale w 3-4 miesiącu ciąży dopiero. Skoro dziewczyna miała normalnie okres to ciąża raczej odpada .
Wiem, ze można mieć okres i być w ciąży ale wtedy okres przebiega nieco inaczej-jest bardziej skąpy niż zwykle.

Przypuszczam raczej, iż to stres przed ciążą wywołuje u niej takie objawy [img]icons/icon12.gif[/img]

Swoją drogą test także dziwny kupiłeś-większość testów można stosować nie tylko w dniu miesiączki ... Najlepiej test zrobić rano-najbardziej prawdodajny.

Życzę powodzenia i mniej stresów [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 19:47   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Michasiu [img]icons/icon7.gif[/img] hmm..wiesz co ? a DLACZEGO Twoja Pani się boi uzyc testu ? bo nie napisałes ..boi się - wyniku czy samego robienia testu ? ( ale to nie boli! [img]icons/icon12.gif[/img] )sa rozne testy, koszt tego smieszny [img]icons/icon10.gif[/img] popros w aptece o taki jak pisał Zło [img]icons/icon7.gif[/img] czyli siusiu - albo rano, albo wieczorkiem [img]icons/icon7.gif[/img] Nooo i przede wszytskim, chyba masz prawo do jasnej, ciasnej [img]icons/icon12.gif[/img] wiedziec czy bedziesz tatusiem, czy tez nie, co nie ? [img]icons/icon12.gif[/img]

A tak zupełnie serio - no bo Twoja Pani zakładam ma więcej niz 13 lat , jest duzą dziewczynką, a jej strach nei dość, ze bezzasadny- test, to w dodatku - stresujący -- > psychika..wez sprawy w swoje łapki chłopie [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrowionka i trzymaj się po męsku [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-07, 19:50   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: dziewczyny pytanie odosnie...Macho ? :)

Macho [img]icons/icon7.gif[/img] śmignij wąteczek na plotkowe, cio ? bo Beatce miesza szyki [img]icons/icon7.gif[/img]


mucios gracias Adminas [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 07:38   #9
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Michale,kup swojej pani lepszą książkę.Np nieśmiertelną Wisłodzką(pozycje to tylko niewielka część tej książki)Najlepiej sam ją wcześniej przeczytaj,bo co będzie jak już zaczniecie uprawiać sex?Ciąża 100% co miesiąc?Myślę też ,że takie histeryczne(sorry) zachowanie dziewczyny świadczy o tym że nie jest ona gotowa nawet na ten rodzaj pieszczot które uprawiacie.Swoją drogą nie wiem co myśleć o współczesnej dziewczynie w wieku powyżej 13lat która ma tak nikły poziom wiedzy a bawi się "w te klocki"!!!Dobrze .ze choć ty wykazujesz większy poziom wyedukowania
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 08:25   #10
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Popieram zdanie misia-zachowanie Twojej dziewczyny może wskazywać na to, ze jest nieprzygotowana nawet na to, co robicie obecnie, pomyśl o tym, z czego to może wynikać.
Resztę w tej kwestii napisałam Ci na priva [img]icons/icon7.gif[/img]
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 08:39   #11
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Michale, spróbuj jeszcze raz namówić swoja dziewczynę do zrobienia tego testu. Jeśli się nie da, to niestety bedziesz musiał towarzyszyć jej dzielnie w tej histerii do nastepnego okresu. Może wtedy się uspokoi.
Przynajmniej Ty nie trać ducha!

W końcu kobiety nie są wiatropylne !!! [img]icons/icon7.gif[/img]

Ps. I uwierz mi, Twoja dziewczyna nie jest odosobnionym przypadkiem tego typu strachu [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-08, 17:10   #12
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Boshee,ale te dziewczyny to histeryczki!

Dorixxx i tutaj sie z Tobą nie zgodze,bo mdłości mogą się pojawic już w drugim tygodniu od poczęcia dzidzusia [img]icons/icon7.gif[/img] i mozna mieć miesiączke(tzn.często babki mają takie plamienie) w ciąży nawet do trzciego miesiąca...ale w Waszym przypadku ciąża jest wykluczona!kurcze,ja tego naprawde nie qmam,moja koleżanka też sobie ubzdurała ,że jest w ciąży i przez trzy miesiące się bała zrobić test...ojej...powiedz Twojej dziewczynie,że tak łatwo to w ciąże znowu się nie zachodzi...oczywiście,ze nie proponuje,żebyście przestali uważać,ale nie można robić z igły widły [img]icons/icon12.gif[/img] wiesz ilu zdrowym parom na poczatku starania się o dzidzusia nie wychodzi przy pierwszym cyklu...oczywiście to nie reguła,ale może to przetłumaczy Twojej dziewczynie,że nie może wpadać w panike.poza tym radze,kaby Twoja dziewczyna udała się do ginekologa,który jej wszystko wytłumaczy i może jej zaprponuje jakąś metode antykoncepcji.ps.na teście na pewno nie jest napisane,że test TRZEBA zrobić w dniu spodziewanej miesiączki,ale że można zrobić ten testu już w dniu spodziewanej miesiączki tzn.od tego dnia test będzie wiarygodny.
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 18:01   #13
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Rzeczywiscie pierwsze słyszę , ze mdłosci można mieć już w drugim tygodniu,to raczej wyjątek ...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 18:24   #14
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

Myślę,że ogólnie rzecz biorąc ,Dorixx [img]icons/1cmok.gif[/img] masz rację ,chociaż na pewno od każdej reguły są wyjątki.
I w ogóle nie rozumiem sensu ciągnięcia w nieskończoność tego wątku [img]icons/1nie.gif[/img] ,trzeba zrobić test i już,nie ma co tu gdybać [img]icons/icon7.gif[/img]
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 18:27   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

w każdym razie w filmach jest zawsze tak, że kobieta idzie rano do łazienki, pochyla się nad WC a wtedy bystry widz zauważa: yhy, w ciązy jest w ciązy!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-08, 21:17   #16
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: dziewczyny pytanie odosnie spraw kobiecych... Help!

no kurcze babki nie wierzycie mi z tymi mdłościami [img]icons/icon10.gif[/img]

odsyłam tu http://www.mediweb.pl/womens/wyswietl_vad.php?id=645

Michał mam nadzieje,że Twoja dziewczyna nie przeczyta tych rzeczy,bo gwarantuje ,że wszystkie objawy zacznie u siebie zauważać [img]icons/icon12.gif[/img]

Crazy ma racje kończymy ten wątek,bo tu innej rady nie ma jak zrobić test...nawet dla świętego spokoju...pozdrawiam .
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.