Koktajl odchudzający .? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 09:31   #1
XxMaRtUsiA2911xX
Raczkowanie
 
Avatar XxMaRtUsiA2911xX
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 71
Talking

Koktajl odchudzający .? ;)


No więc ...
Natrafiłam ostatnio w necie na koktajle odchudzające ...
Bleib gesund Molke-kur .
i zastanawiam się jak to działa ...
Może ktoś z was je pił .?
Są smaczne, czy może raczej nie .?
ogólnie doczytałam się, że są sprowadzane z Niemiec ... i myślę, by je zamówić ... ale nie wiem też jaki ... bo jest w 3 smakach .
Pomożecie .?
XxMaRtUsiA2911xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 21:40   #2
Athletic
Przyczajenie
 
Avatar Athletic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 28
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Ja, bym za takie coś się nie brała.


Odpowiednia dieta + trening i tyle

pozdrawiam.

(o ile chcesz wyrzucic kase w bloto)
Athletic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 03:29   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

a jak ma działać, jeśli oczekujesz, że te koktajle w cudowny sposób spowodują, ze schudneisz to się zawiedziesz

poza tym to nie są koktajle białkowe, bo w porcji mają ( o ile się niew mylę) 3gB, 14W
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:21   #4
łubu_dubu
Raczkowanie
 
Avatar łubu_dubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: od Tosi ;)
Wiadomości: 115
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Ja pilam MOLKE, z tym ze innej firmy. To co Ty napisalas, to chyba na allegro widziałam?

Ogólnie to ma usprawniać Twój metabolizm. Na mnie działało świetnie, tzn po wypiciu molke, po jakimś czasie lądowałam w toalecie, ale za to na moją mame nie działało. Wszystko zależy od organizmu.

Ogólnie polecam ale gdy masz zaburzenia metabolizmu.
Same picie molki nic Ci nie zgubi kg

Polecam 3x w tyg biegac, troszki rowerka, jakieś brzuszki no i pilnowanie się w jedzonku. Takim sposobem schudłam 10 kg w 2 mc i efekt jest dalej )
łubu_dubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:27   #5
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

metabolizm nie ma nic wspólnego z wydalaniem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 22:21   #6
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Ja też kiedyś bawiłam się w różne specyfiki wspomagające odchudzanie, aż po jakimś czasie dotarło do mnie wreszcie, że więcej zdziałam ćwiczeniami i dietą, aniżeli wyrzucaniem kasy na kolejne tego typu rzeczy. Od tego czasu raczej podchodzę ostrożnie do takich wynalazków, które zresztą same z siebie na pewno nie dadzą Ci efektów.
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 15:22   #7
XxMaRtUsiA2911xX
Raczkowanie
 
Avatar XxMaRtUsiA2911xX
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 71
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

No na pewno to cudów nie zdziała ...
Ja dzięki ćwiczeniom i małej diecie schudłam już 9 kg ...
Teraz jem w miarę normalnie i nie ma efektu jo-jo ;p .
Jednak chciałabym schudnąć jeszcze troszkę i myślę właśnie nad tymi specyfikami . Plus rowerek treningowy co drugi dzień po 45 min .
jak myślicie .?
XxMaRtUsiA2911xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 18:18   #8
Athletic
Przyczajenie
 
Avatar Athletic
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 28
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

patrz: mój wcześniejszy post.
Athletic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:30   #9
CzarnaOliwka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Są preparaty ziołowe które przyspieszają przemianę materii, regulują wzdęcia i uśmierzają ból w czasie menstruacji i do tego niedrogie np. ziołowa kompozycja 7 ziół, dostępna w każdej biedronce.
CzarnaOliwka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:27   #10
łubu_dubu
Raczkowanie
 
Avatar łubu_dubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: od Tosi ;)
Wiadomości: 115
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

chodziło mi o przyspieszenie przemiany materii

molke skutecznie oczyszcza jelita przy częstym stosowaniu.
łubu_dubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 21:48   #11
XxMaRtUsiA2911xX
Raczkowanie
 
Avatar XxMaRtUsiA2911xX
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 71
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

piłyście to może .?
gdzie kupiłyście .? :P
XxMaRtUsiA2911xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 20:22   #12
malfffinka
Przyczajenie
 
Avatar malfffinka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

ja sie z koktajlami osobiscie nie spotkalam, bralam kiedys tabletki.
ale przestalam sie oszukiwac. tak jak wspomniala Athletic.. nie ma sensu liczyc na cuda
pozdrawiam

A specyfiki o ktorych mowisz widzialam na allegro i w aptekach internetowych
__________________
Czego nie można dostać, wydaje się zawsze lepsze niż to, co się ma. Na tym polega romantyka i idiotyzm ludzkiego życia. Erich Maria Remarque

Edytowane przez malfffinka
Czas edycji: 2009-09-23 o 20:24 Powód: :)
malfffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 11:59   #13
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Podnoszę wątek, mam nadzieję, że ktoś go zauważy
Chodzi mi ogólnie o koktajle różnych firm:
KTÓRE KOKTAJLE SĄ DOBRE W SMAKU???

Piłam kiedyś Herbalife ( -7kg) i po pierwszych paru dniach na samą myśl o tym "proszkowym" smaku miałam odruch wymiotny... Zresztą tak samo mam nadal
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 14:00   #14
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek, mam nadzieję, że ktoś go zauważy
Chodzi mi ogólnie o koktajle różnych firm:
KTÓRE KOKTAJLE SĄ DOBRE W SMAKU???

Piłam kiedyś Herbalife ( -7kg) i po pierwszych paru dniach na samą myśl o tym "proszkowym" smaku miałam odruch wymiotny... Zresztą tak samo mam nadal
A jaki smak kupiłaś? Moim zdaniem najgorszy z Herbalife jest truskawkowy, ale czekolada i ciasteczko to rewelacja
Poza tym zależy na czym robisz, jak przez cały czas katujesz tylko mleko albo co gorsza robisz na wodzie to rzeczywiście można się zniechęcić
Ja lubię np. waniliowy na karotce (banan+marchewka+jabłko), albo czekoladowy na jogurcie Danio

Ale najważniejsze, to stosować koktajl razem z innymi produktami - sam koktajl to najczęściej wyrzucone pieniądze. Dobrze jest skorzystać wcześniej z konsultacji jeżeli są oferowane (najczęściej bezpłatnie) - o tym, że można robić koktajle na różne ciekawe sposoby dowiedziałem się od konsultantów i dlatego nie katowałem się tylko przepisem z puszki

Bezpłatnie konsultacje można przeprowadzić np. na witrynie
Zdrowa Dieta
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 20:33   #15
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Cytat:
Napisane przez gravin79 Pokaż wiadomość
A jaki smak kupiłaś? Moim zdaniem najgorszy z Herbalife jest truskawkowy, ale czekolada i ciasteczko to rewelacja
Poza tym zależy na czym robisz, jak przez cały czas katujesz tylko mleko albo co gorsza robisz na wodzie to rzeczywiście można się zniechęcić
Ja lubię np. waniliowy na karotce (banan+marchewka+jabłko), albo czekoladowy na jogurcie Danio

Ale najważniejsze, to stosować koktajl razem z innymi produktami - sam koktajl to najczęściej wyrzucone pieniądze. Dobrze jest skorzystać wcześniej z konsultacji jeżeli są oferowane (najczęściej bezpłatnie) - o tym, że można robić koktajle na różne ciekawe sposoby dowiedziałem się od konsultantów i dlatego nie katowałem się tylko przepisem z puszki

Bezpłatnie konsultacje można przeprowadzić np. na witrynie
Zdrowa Dieta
Kiedyś moi rodzice siedzieli w Herbalife i piłam praktycznie wszystkie smaki, tzn. takie które istniały wtedy: truskawka, czekolada, wanilia. Ciasteczko brzmi kusząco Ja cały czas piłam na mleku lub wodzie, jakoś nie miałam takiej fantazji, żeby spróbować pomieszać z czymś innym Przy tych Twoich przepisach też da się wyczuć ten proszkowy smak? Bo niestety przy pierwszym łyku mam odruch wymiotny

Po moim poprzednim poście kupiłam koktajl T-meal. Nie wypowiem się co do skuteczności, bo wypiłam RAZ i niestety pomimo intensywnego smaku truskawki wyraźnie czuć proszek nie jestem w stanie tego przełknąć Puszka do wyrzucenia...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:50   #16
gravin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Kiedyś moi rodzice siedzieli w Herbalife i piłam praktycznie wszystkie smaki, tzn. takie które istniały wtedy: truskawka, czekolada, wanilia. Ciasteczko brzmi kusząco Ja cały czas piłam na mleku lub wodzie, jakoś nie miałam takiej fantazji, żeby spróbować pomieszać z czymś innym Przy tych Twoich przepisach też da się wyczuć ten proszkowy smak? Bo niestety przy pierwszym łyku mam odruch wymiotny

Po moim poprzednim poście kupiłam koktajl T-meal. Nie wypowiem się co do skuteczności, bo wypiłam RAZ i niestety pomimo intensywnego smaku truskawki wyraźnie czuć proszek nie jestem w stanie tego przełknąć Puszka do wyrzucenia...
Ja jakoś nie bardzo "trawię" smaki truskawkowy i owoce tropikalne (jak na mój gust to po prostu brzoskwinia), podobnie żona. One rzeczywiście mają zapach i posmak proszku.
Z wanilią, czekoladą i ciasteczkiem nie miałem tego problemu, niestety są droższe niż wanilia, bo kochane państwo dba o nas i na wyroby zawierające chociażby śladowe ilości czekolady jest 22% VAT a na tamte 7%.

Przede wszystkim odradzam robienie na wodzie! Jogurty i to najlepiej smakowe, soki owocowe, mleko.
Jeżeli jesz koktajl dla zdrowia, a nie po to, żeby się odchudzać to można np. zrobić coś takiego:
- 250 ml jogurtu waniliowego
- porcja koktajlu
- pół banana
- łyżeczka cappuciono 0 smaku orzechowym (lub takim jak się lubi)

Pycha!

Chyba powinienem otworzyć dział z przepisami Kiedyś zanim truskawka zrobiła się tak "intensywna" to fajny był koktajl a la chłodnik lub na soku pomidorowym z pieprzem, ale ostatnio próbowałem i to już nie to.
__________________
http://wagaiwzrost.pl/ - blog o tym czym jest prawidłowa waga i zdrowe odżywianie.

Nie dajmy się się ogłupić modom i szalonym trendom. Odchudzanie to nie proces łatwy, szybki i przyjemny. To długotrwały proces zmiany nawyków i to nie tylko żywieniowych!!
gravin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 16:47   #17
Olitekwisienka
Raczkowanie
 
Avatar Olitekwisienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 88
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Właśnie - jak to jest z tymi koktajlami? Mam problem bo nie pijam mleka, jogurtów i tego typu wyrobów, bo od razu je zwracam... A z tego co wiem koktajle białkowe może robić też na wodzie - moje pytanie czy faktycznie nie ma to wtedy sensu i nie warto wydawać pieniędzy?
__________________
- Co się stało?
- LODÓWKA JEST ZAMKNIĘTA!.... Daj śrubokręt....

64-63-62-61,5 -61-60-59-58-57-56-55-54-53-52 -51
Olitekwisienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:33   #18
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

ja robie koktajl z
- szklanka odtluczonego mleka 0,5%
- miarka bialka waniliowego (nie z tego gowna z herbalife )
- banan

ja kupilam jeszcze w poprzednia zime (styczen - luty) bialko ostrowia. na 100 g ma 80 g bialka.
w porcji 30 g ok 23 gr bialka.

za to bialko dalam ok 35 zl + shaker, (chyba sa 4 smaki do wyboru, ja mam waniliowe) waga torby - 900 g czyli starczy na 30 porcji (30-pare zloty za 30 porcji = uczciwa cena) tj najtansze dobre bialko w smaku. pieni sie ale nie nalezy mocno potrzasac

mozna je zrobic z mlekiem lub woda

kolega kupuje bialko z olimpa (pure white?), kosztuje duzo wiecej a na sucho smakuje jak sypana smietanka do kawy

wyczytalam ze bialko odchudza, czyli pije koktajl odchudzajacy. co wiecej to bialko nie kosztuje po 99 jak i 194 zl jak to z herbalife
wiec zastanawiam sie jakim trzeba tanim chwytem marketingowym sklonic czlowieka do zakupu ponad ok 5 razy drozsze bialko(co to bialko z herbalife ma w sobie)? od mojego

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-12-29 o 19:46
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:02   #19
morelaka
Przyczajenie
 
Avatar morelaka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 26
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Ja w sumie nigdy nie byłam fanką koktajli.Zawsze wydawało mi się, że to nic nie warta przekąska no i zaraz potem byłam znów głodna. Do czasu gdy spróbowałam takiego chyba truskawkowego koktajlu firmy xxx czy jakoś tak.W zasadzie smakowało jak deser, a i najadlam sie tym. Poczytałam trochę i można taki koktajl traktować jak w pełni zbilansowany kompletny posiłek. Także polecam spróbować. Są tez inne smaki na pewno jest czekoladowy

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-14 o 17:57 Powód: Reklama.
morelaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 11:21   #20
Daga34
Raczkowanie
 
Avatar Daga34
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Ja również nie polecam tego typu specyfików. Nie wierzę w żadne takie cuda odchudzające, za proste to by było. Żeby schudnąć niestety trzeba trochę więcej wysiłku
__________________
Daga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-14, 12:50   #21
Monikaaaaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 28
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Wszystkie gwiazdy piją koktajle i myślę, że coś w tym jest Zazwyczaj, jak robię to z zielonych warzyw, imbiru (rozgrzewa i pomaga spalić tłuszcz), z dużą ilością pieprzu albo jogurtem naturalnym. W internecie jest duuuużo przepisów a z czasem zaczyna się wymyślać własne z tego, co jest pod ręką teraz przynajmniej dwa razy w tygodniu piję imbirowy koktajl na odchudzanie + przeciw przeziębieniom (przepis: xxx). Jeszcze nie choruję, jakby ktoś pytał aaa i piję jeszcze tran. Tak, PIJĘ nie łykam tabletki. Da się znieść, czuję, że mi też sporo pomaga w zapanowaniu nad apetytem.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-26 o 12:01 Powód: Link.
Monikaaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 13:33   #22
empress_theodora
Raczkowanie
 
Avatar empress_theodora
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 43
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Cześć dziewczyny, odświeżę trochę wątek. Nigdy wcześniej nie stosowałam gotowych koktajli odchudzających, ale chcę spróbować jako uzupełnienie diety, jednakże dużej orientacji na rynku nie mam. Czy któraś miała do czynienia z koktajlami "Chia Shake"? Bo niby mają dobre opinie na sklepie... Albo w ogóle piszcie z czym miałyście do czynienia i co możecie polecić albo na co zwrócić uwagę?
empress_theodora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-12, 11:15   #23
astral_magneta
Raczkowanie
 
Avatar astral_magneta
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 34
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

Cytat:
Napisane przez empress_theodora Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, odświeżę trochę wątek. Nigdy wcześniej nie stosowałam gotowych koktajli odchudzających, ale chcę spróbować jako uzupełnienie diety, jednakże dużej orientacji na rynku nie mam. Czy któraś miała do czynienia z koktajlami "Chia Shake"? Bo niby mają dobre opinie na sklepie... Albo w ogóle piszcie z czym miałyście do czynienia i co możecie polecić albo na co zwrócić uwagę?
Ja lubię ich koktajle, szczególnie bananowy i orzech laskowy moim zdaniem smakowo są to bardzo fajne produkty, generalnie zazwyczaj też dość długo czuję sytość po jego spożyciu, więc chyba działa, bo nie ma chęci podjadania między posiłkami ;-)
astral_magneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-17, 12:36   #24
Aganieszka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1
Dot.: Koktajl odchudzający .? ;)

A ja tam sama koktajle robię z różnych owoców bo przecież wszystko trzeba jeść. To chyba najlepsze rozwiązanie a nie tam jakieś sztuczne sproszkowane nie wiadomo co. W necie trafiłam nie dawno na na fajny blenderek, który jest już w moim posiadaniu https://blendygo.pl/produkt/przenosn...a_bid=ce47c233. Serdecznie polecam. Bezprzewodowy, ładowany zwykłym kablem USB. Łatwo się czyści i radzi sobie nawet z kostkami lodu. Bajka
Aganieszka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-17 13:36:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.