"Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 13:20   #121
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

To ja jestem jakaś "inna" bo mi się ten cały Bartek-czy-jak-mu tam w ogóle nie podoba :P
Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Co do noclegow to nie mam rozeznania w tej kwestii, bo zawsze jezdze do rodzicow tzn rozdzicow meza. Jak dla mnie najlepsza miejscowka
ale szczęściara
Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
hehe co do knajp to zalezy co kto lubi, ja uwielbiam karczme "Przy Mlynie" nie jest ona w centrum na Krupowkach tylko niedaleko ronda na Bulwarach Slowackiego, jedzonko maja rewelacyjne i obsluga tez suuuper
Od kilku lat mam kwatery w pobliżu, ale jakoś nigdy tam nie zajrzałam.
Ze swojej mogę polecić Kolibecką jakiś 200m od Młyna.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 15:09   #122
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
To ja jestem jakaś "inna" bo mi się ten cały Bartek-czy-jak-mu tam w ogóle nie podoba :P

ale szczęściara

Od kilku lat mam kwatery w pobliżu, ale jakoś nigdy tam nie zajrzałam.
Ze swojej mogę polecić Kolibecką jakiś 200m od Młyna.
No szczescie mi dopisalo rzeczywiscie w tej kwestii

Nie jestes sama w tej innosci, bo mnie ten Bartek tez w ogole jakos nie kreci

A ta Kolibecka to jakos kolo ronda tez? Bo musze powiedziec, ze jakos nie slyszalam o niej Ale jak bedziesz nastepnym razem koniecznie zajrzyj do "Przy Mlynie". Rewelacyjnie tam jest i jedzenie tak pyszne.. mielsimy z mezem tam wesele i jestesmy z niego super zadowoleni. Goscie mowili, ze tak dobrego jedzenia dawno nie jedli
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 15:22   #123
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Weź kobito nie dobijaj mnie! Masz jeszcze jakiegoś górala w zanadrzu?
Wesele w Zakopcu (ogólnie w górach) to jest to o czym marzę a wiem że mam marne szanse żeby się spełniło (ja i mój chłopina z nizin jesteśmy ) więc pozostaje mi tylko sesja zdjęciowa gdzieś na szczytach

A ślub - jeśli mogę się zapytać, to w którym kościele brałaś?

To w końcu będę musiała tam zajrzeć.
Kolibecka jest przy samym rondzie, na rogu Przewodników Tatrzańskich i tej ulicy co do skoczni idzie.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:25   #124
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Dziewczyny,już za 45 minut zobaczymy Bartusia
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:51   #125
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Weź kobito nie dobijaj mnie! Masz jeszcze jakiegoś górala w zanadrzu?
Wesele w Zakopcu (ogólnie w górach) to jest to o czym marzę a wiem że mam marne szanse żeby się spełniło (ja i mój chłopina z nizin jesteśmy ) więc pozostaje mi tylko sesja zdjęciowa gdzieś na szczytach

A ślub - jeśli mogę się zapytać, to w którym kościele brałaś?

To w końcu będę musiała tam zajrzeć.
Kolibecka jest przy samym rondzie, na rogu Przewodników Tatrzańskich i tej ulicy co do skoczni idzie.
Hehe cos ostatnio za czesto slysze pytania o gorala w zanadrzu no powiem Ci, ze slub w Zakopcu super sprawa. W ogole ja strasznie kocham to miasto i to jest moje miejsce. Chcemy sie tam przeniesc za jakis czas
Slub mielismy tez w kosciele na Bulwarach, troche wyzej niz karczma, u Bernardynow gdzies na wizazu kraza zdjecia z wesela i z pleneru
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:55   #126
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Slub mielismy tez w kosciele na Bulwarach, troche wyzej niz karczma, u Bernardynow gdzies na wizazu kraza zdjecia z wesela i z pleneru
No to wiem dokładnie gdzie to jest

Bardzo ładny, malutki kościółek
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:17   #127
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Niech ona nie ulega temu swojemu byłemu.... ;/
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 21:52   #128
malwiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

hej wam wszystkim.musze sie pochwalic
bylam rok temu we wrzesniu z mezem z zakopanem i nocowalismy w domku w dolinie strazyska w "jaskowy gniewnik". i w tym dniu co zajechalimy wlasnie pakowala sie ekipa szpilek
jakies scenki maja byc w tym domku -czekam z niecierpliwoscia no a kilka dni pozniej wychodzilismy z domku na spacer z mezulkiem i w kuchni z gospodarzami siedzial bartus i pieczynska. powiedzielismy dzien dobry!i spojrzalam na bartusia on mi odp i sie usmiechnal przystojniaczek z niego. maz sie ze mnie nabija bo do niego usmiechnela sie pieczynska hehe
no i wogole po roku od zdjec emituja serialek

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

no niech ewka kopnie w d..tego pajaca swojego bylego
malwiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 23:15   #129
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Noooo co z niej za głupi babsztyl Zero awantur, wściekłości... ot tak od razu jest super, kolacyjka, świece, łóżko i buziaczki na do widzenia Myślałam, że nie okaże się taka naiwna. Znając życie to odejdzie od Grzesia by być z Bartkiem, a wtedy wróci jego żona i będzie afera, że jej nie powiedział
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 08:09   #130
missantoinette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Tak nie będzie! ;-) Wiem, bo czytałam na oficjalnej stronie 'Szpilek...". Jest tam dział aktorzy, w którym... opisali PRZYSZŁOŚĆ. Trochę głupio, bo zdradzili całą fabułę, ale cóż... Chyba, że to zmyłka jakaś... Ale generalnie żona Bartka nie wróci. ;-)
missantoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:03   #131
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
No to wiem dokładnie gdzie to jest

Bardzo ładny, malutki kościółek
Ladny, ladny i ma fajny klimat A do tego ksieza jacy super. Bardzo polecam jakby ktos chcial brac tam slub

Cytat:
Napisane przez malwiku Pokaż wiadomość
hej wam wszystkim.musze sie pochwalic
bylam rok temu we wrzesniu z mezem z zakopanem i nocowalismy w domku w dolinie strazyska w "jaskowy gniewnik". i w tym dniu co zajechalimy wlasnie pakowala sie ekipa szpilek
jakies scenki maja byc w tym domku -czekam z niecierpliwoscia no a kilka dni pozniej wychodzilismy z domku na spacer z mezulkiem i w kuchni z gospodarzami siedzial bartus i pieczynska. powiedzielismy dzien dobry!i spojrzalam na bartusia on mi odp i sie usmiechnal przystojniaczek z niego. maz sie ze mnie nabija bo do niego usmiechnela sie pieczynska hehe
no i wogole po roku od zdjec emituja serialek

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

no niech ewka kopnie w d..tego pajaca swojego bylego

I ma racje, ze sie nabija. Boshh dziewczyny to jest zwykly facet, a ze aktor...no kurde zawod jak kazdy inny. Czy przystojny kwestia gustu, jednym sie podoba innym nie ale zeby az o tym pisac na forum w kwestii chwalenia, ze odpowiedzial dzien dobry i sie usmiechanal..
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 17:26   #132
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Biedny Bartuś ;P
Ja na miejscu Ewki nie wróciłabym do 'Grzesia' ;P
Wie ktoś może,jaki tam teraz jest u nich miesiąc?
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:01   #133
malwiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Ladny, ladny i ma fajny klimat A do tego ksieza jacy super. Bardzo polecam jakby ktos chcial brac tam slub




I ma racje, ze sie nabija. Boshh dziewczyny to jest zwykly facet, a ze aktor...no kurde zawod jak kazdy inny. Czy przystojny kwestia gustu, jednym sie podoba innym nie ale zeby az o tym pisac na forum w kwestii chwalenia, ze odpowiedzial dzien dobry i sie usmiechanal..
oj tam z tym chwaleniem to przeciez taki zarcik poprostu chodzilo mi o to ze fajnie bo akurat bylam w Zakopcu jak krecili szpilki.
a jesli chodzi o urode Bartka to tak poprostu nawiazalam bo jest przystojny i z tgo co widze podoba sie dziewczynom,
bierzmy lekki dystans na to co sie pisze

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

a tak w nawiasie to moj mezus jest 100% przystojniejszy
malwiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:14   #134
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez missantoinette Pokaż wiadomość
Tak nie będzie! ;-) Wiem, bo czytałam na oficjalnej stronie 'Szpilek...". Jest tam dział aktorzy, w którym... opisali PRZYSZŁOŚĆ. Trochę głupio, bo zdradzili całą fabułę, ale cóż... Chyba, że to zmyłka jakaś... Ale generalnie żona Bartka nie wróci. ;-)
Nie byłabym sobą gdybym nie przeczytała tych informacji. I oczywiście teraz żałuję, bo pozbawiłam się elementu zaskoczenia. Cieszę się jednak, że Ewa nie wróci do "Grzesia", paskudny jest Laluś taki.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"

Edytowane przez Dagusiac
Czas edycji: 2010-10-09 o 12:02
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:29   #135
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez malwiku Pokaż wiadomość
oj tam z tym chwaleniem to przeciez taki zarcik poprostu chodzilo mi o to ze fajnie bo akurat bylam w Zakopcu jak krecili szpilki.
a jesli chodzi o urode Bartka to tak poprostu nawiazalam bo jest przystojny i z tgo co widze podoba sie dziewczynom,
bierzmy lekki dystans na to co sie pisze

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

a tak w nawiasie to moj mezus jest 100% przystojniejszy

Jak tak to spoko myslalam, ze jestes jedna z tych osob ktore aktorow traktuja jak nad ludzi, a przystojny aktor typu Krzysiek/ Bartek w Szpilkach to juz w ogole bog i swietosc. Jak taki idzie ulica to sikaja na jego widok.
Co do dystansu to ja sie juz tyle naczytalam na tym forum (ogolnie nie, ze na Szpilkach) ze jestem w stanie uwierzyc we wszystko i czytam doslownie pewne rzeczy

Ciesze sie bardzo, ze jednak jestes osoba dla ktorej to maz jest mega przystojny i przystojniejszy od jakiegos wyidealizowanego aktora z serialu
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 19:41   #136
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Ladny, ladny i ma fajny klimat A do tego ksieza jacy super. Bardzo polecam jakby ktos chcial brac tam slub
Jak tylko doczekam się magicznego pierścienia, to bardzo chętnie. :P Szczególnie, że w rozmyślaniach swoich właśnie ten kościół obstawiałam, ze względu tego że mam duży sentyment do tamtejszej okolicy

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Biedny Bartuś ;P
Ja na miejscu Ewki nie wróciłabym do 'Grzesia' ;P
Wie ktoś może,jaki tam teraz jest u nich miesiąc?
Ja obstawiałabym albo druga połowa stycznia, albo luty - nie ma nic na temat Świąt BN czy Nowego Roku, a na listopad/marzec (choć ani w listopadzie ani w marcu w Zako nigdy nie byłam) wydaje mi się być... no nie wiem...
... chociaż... raz jest dużo śniegu, raz mniej... zgłupieć można :P

Wiecie co? Bawi ( i zadziwia?) mnie to, jak w tym serialu wykorzystują widokowy mostek krupówkowy prowadzący donikąd. To się nazywa "magia telewizji"

Edytowane przez Kasiarzynek
Czas edycji: 2010-10-08 o 19:45
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 20:51   #137
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Nie byłabym sobą gdybym nie przeczytała tych informacji. I oczywiście teraz żałuję, bo pozbawiłam się elementu zaskoczenia. Cieszę się jednak, że Ewa nie wróci do "Grzesia", paskudny jest Laluś taki.
A mi sie wydaje, ze to nie jest do konca prawda co tam napisali. W osoatnim odcinku Aniela opowiadala Ewce o sobie i mowila o tym, ze jej (tylko nie zrozumialam wlasnie czy syn czy maz) wyjechal do Stanow do ojca i razem poszli 11 wrzesnia do WTC, co prawda nigdy nie znalezli ich cial i ona wierzy ze wroca, ale w kazdym razie na stronie jest inna wersja. Wydaje mi sie, ze nie pisaliby co sie na prawde stanie Jak znam zycie to pewnie Ewka bedzie z Bartkiem, Grzesiek po drodze troche namiesza, ale koniec koncow beda razem a Ewki matka z Jedrkiem i zyli dlugo i szczesliwie

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Jak tylko doczekam się magicznego pierścienia, to bardzo chętnie. :P Szczególnie, że w rozmyślaniach swoich właśnie ten kościół obstawiałam, ze względu tego że mam duży sentyment do tamtejszej okolicy


Ja obstawiałabym albo druga połowa stycznia, albo luty - nie ma nic na temat Świąt BN czy Nowego Roku, a na listopad/marzec (choć ani w listopadzie ani w marcu w Zako nigdy nie byłam) wydaje mi się być... no nie wiem...
... chociaż... raz jest dużo śniegu, raz mniej... zgłupieć można :P

Wiecie co? Bawi ( i zadziwia?) mnie to, jak w tym serialu wykorzystują widokowy mostek krupówkowy prowadzący donikąd. To się nazywa "magia telewizji"
To widze, ze kolejna rzecz nas laczy, bo mi ta oklocia tez jest szczegolnie bliska. Juz teraz rowniez ze wzgledu na slub i wesele, ale niedaleko mieszkaja rodzice, w tamtej okolicy rowniez moj maz sie mi oswiadczal. W ogole chyba wlanie Bystre jakos najbardziej lubie z calego Zakopca


Mi sie wydaje, ze oni mogli to krecic jakos polowa listopada poczatek grudnia. W zeszlym roku w Zakopcu byla wlasnie taka piekna pogoda ze sniegiem, a co do serialu to trudno sie zorientowac po Zakopcu, bo wiaodmo ze krecili w innej porze roku. Ale wnioskujac po tym, ze jak Ewka przyjechala do Zakopca wziela ze soba cieniutki plaszczyk to mysle, ze wtedy mogl byc jakos wrzesniej a teraz moze wlasnie pazdziernik/listopad serialowy


Mostek jest najlepszy. Tez wlasnie juz parokrotnie zwrocilam na to uwage
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 08:50   #138
malwiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

powiem tak, te sceny ktore sa teraz emitowane to mysle ze blizej zimy. my bylismy tam od 5 wrzesnia i ta ekipa wyprowadzala sie ztego domku, tylko pewnie do innego miejsca. a ten poczatek wrzesnia wtedy byl chlodny ale bylo troche slonca sniegu wtedy nie bylo. tylko tak sie zastanawiam bo jeszcze nie bylo scen z tego domku wiec moze to beda koncowe odcinki niby z zakopianska wiosna. zobaczymy
malwiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:01   #139
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Nie byłabym sobą gdybym nie przeczytała tych informacji. I oczywiście teraz żałuję, bo pozbawiłam się elementu zaskoczenia. Cieszę się jednak, że Ewa nie wróci do "Grzesia", paskudny jest Laluś taki.
Ale nie każdy to czytał więc może nie piszcie tutaj albo chociaż na biało
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 12:02   #140
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ale nie każdy to czytał więc może nie piszcie tutaj albo chociaż na biało
Przepraszam
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 17:44   #141
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Co do noclegow to nie mam rozeznania w tej kwestii, bo zawsze jezdze do rodzicow tzn rozdzicow meza. Jak dla mnie najlepsza miejscowka hehe co do knajp to zalezy co kto lubi, ja uwielbiam karczme "Przy Mlynie" nie jest ona w centrum na Krupowkach tylko niedaleko ronda na Bulwarach Slowackiego, jedzonko maja rewelacyjne i obsluga tez suuuper W ogole sam klimat miejsce, cudo to tak bardziej z goralskich natomiast lubie jeszcze Meksykanska na Krupowkach i Paparazzi. Wiecej miejsc nie zdradzam, musze miec tez w koncu cos dla siebie
Dzięki za info. Na pewno skorzystam Nocleg mamy już zaklepany
A jakie mają ceny w tej karczmie "Przy młynie"?
P.S. Pokaż jakąś fotkę z weselicha

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Ze swojej mogę polecić Kolibecką jakiś 200m od Młyna.
Dzięki za cynk


A na Krupówkach możecie coś polecić, gdzie robią dobre jedzonko i grzańce?

Edytowane przez magrest
Czas edycji: 2010-10-09 o 17:45
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 18:18   #142
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez malwiku Pokaż wiadomość
powiem tak, te sceny ktore sa teraz emitowane to mysle ze blizej zimy. my bylismy tam od 5 wrzesnia i ta ekipa wyprowadzala sie ztego domku, tylko pewnie do innego miejsca. a ten poczatek wrzesnia wtedy byl chlodny ale bylo troche slonca sniegu wtedy nie bylo. tylko tak sie zastanawiam bo jeszcze nie bylo scen z tego domku wiec moze to beda koncowe odcinki niby z zakopianska wiosna. zobaczymy
my bylismy we wrzesniu zeszlego roku jakos w polowie i bylo pieknie. Ja latalam i krotkich spodenkach i sukienkach z golymi nogami i jeszcze normalnie sie oplalismy na Antalowce Mysle, ze te sce ktore widzieliscie to tak jak mowisz bede na koniec serialu

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Na pewno skorzystam Nocleg mamy już zaklepany
A jakie mają ceny w tej karczmie "Przy młynie"?
P.S. Pokaż jakąś fotkę z weselicha



Dzięki za cynk


A na Krupówkach możecie coś polecić, gdzie robią dobre jedzonko i grzańce?
Fity z wesela + jeden bonus z pleneru rowniez w Zako

Generalnie nie jest to karczma gdzie jest jakos super tanio ale tez nie jest strasznie drogo. Takie normalne te ceny powiedzialabym. Ja ze swojej strony bardzo polecam Dworski Frykas, krem z brokulow, moskole z maselkiem czosnkowym, pierogi z bobem i grzybami lesnymi, placki ziemniaczane z rydzami i pstraga. Moi faworyci podobno maja tez super smalec. Na weselu goscie nie mogli sie najesc

Ja na Krupowkach chodze zazwyczaj do The Mexican, ale to nie goralskie. Margarita trudkawkowa wymiata i jedzonko maja rewelacyjne. Przy czym ceny sa niskie. A za to drinki i klimat lubie w Paparazzi. Jesli chodzi o bardziej gorlaskie klimaty to drinki maja dobrze w Watrze, pizze tez ale na jedzenie to srednio polecam to miejsce. Lepszy jest Czarci Jar kawaleczek od Krupowek i Bakowa Zaochylina tez bliziutko od Krupowek
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 18:26   #143
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Co do tej daty,to dzisiaj coś zauważyłam
Ogladałam sobie czwartkowy odcinek na Ipli i wtedy co Ewcia siedziała w biurze i dzwoniła do niej mama pokazali jej Sony Ericssonka ;P
Widniała na nim data 27/02/2010
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 23:34   #144
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

W ogóle mam nadzieję, ze "Szpilki" przeżyją dłużej niż "Klub Szalonych Dziewic", bo wreszcie mamy coś innego. Wyzwoloną kobietę sukcesu, do tego świetnie ubraną, temperamentną. Podoba mi się też akcja, ostatni odcinek mnie trochę potrzymał w napięciu.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 06:45   #145
Kasiarzynek
Zadomowienie
 
Avatar Kasiarzynek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 212
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
To widze, ze kolejna rzecz nas laczy, bo mi ta oklocia tez jest szczegolnie bliska. Juz teraz rowniez ze wzgledu na slub i wesele, ale niedaleko mieszkaja rodzice, w tamtej okolicy rowniez moj maz sie mi oswiadczal. W ogole chyba wlanie Bystre jakos najbardziej lubie z calego Zakopca
Ja właśnie tam pomieszkiwałam, kiedy tylko pierwszy raz trafiłam w góry. Stamtąd też jest najbliżej do Kuźnic, co przy prawie że codziennym wychodzeniu z domu "w teren" o 7, jest b. ważne
Poza tym, naszego gospodarza nie zamieniłabym na żadnego innego


Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o bardziej gorlaskie klimaty to drinki maja dobrze w Watrze, pizze tez ale na jedzenie to srednio polecam to miejsce. Lepszy jest Czarci Jar kawaleczek od Krupowek i Bakowa Zaochylina tez bliziutko od Krupowek
Ojj, ja pamiętam czasy, kiedy w Watrze jedzenie było dużo tańsze, większe i lepsze, a obsługa cud miód i orzeszki - z TŻtem mieliśmy tradycję aby przy okazji pobytu w Zako raz tam pójść. Niestety z roku na rok z tą knajpą jest coraz gorzej - wymiękłam kiedy któregoś razu w środku Watry pani siedząca na przeciwko, obok siebie na krześle usadowiła.... pieska! Nie to żebym miała coś do zwierząt, ale bez przesady...

Ostatnio na Krupówkach trafiłam do Kasza Nasza (Kaszy Naszej?). Jedzenia może nie ogrom, ale spokojnie da się najeść, ceny przystępne, a i promocje na piwko do obiadu mają

Cytat:
Napisane przez A taka jedna Pokaż wiadomość
Co do tej daty,to dzisiaj coś zauważyłam
Ogladałam sobie czwartkowy odcinek na Ipli i wtedy co Ewcia siedziała w biurze i dzwoniła do niej mama pokazali jej Sony Ericssonka ;P
Widniała na nim data 27/02/2010
Ha! Trafiłam z datą
Wygrałam coś? :P
Jak widać diabeł tkwi w szczegółach. A i oko też się przydaje

Ja akurat w tym momencie skupiłam uwagę na numerze telefonu i zastanawiałam się co by było, gdyby pod ten numer zadzwonić.
Kasiarzynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 10:22   #146
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Signa, super zdjęcia
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:24   #147
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
W ogóle mam nadzieję, ze "Szpilki" przeżyją dłużej niż "Klub Szalonych Dziewic", bo wreszcie mamy coś innego. Wyzwoloną kobietę sukcesu, do tego świetnie ubraną, temperamentną. Podoba mi się też akcja, ostatni odcinek mnie trochę potrzymał w napięciu.
Z tego co slyszalam to ma byc tylko ta jedna seria, ale zobaczymy Moim zdaniem lepiej jak sie serial konczy pozostawiajac niedosyt niz jak robia na sile kilka serii i kazda coraz gorsza.

Cytat:
Napisane przez Kasiarzynek Pokaż wiadomość
Ja właśnie tam pomieszkiwałam, kiedy tylko pierwszy raz trafiłam w góry. Stamtąd też jest najbliżej do Kuźnic, co przy prawie że codziennym wychodzeniu z domu "w teren" o 7, jest b. ważne
Poza tym, naszego gospodarza nie zamieniłabym na żadnego innego



Ojj, ja pamiętam czasy, kiedy w Watrze jedzenie było dużo tańsze, większe i lepsze, a obsługa cud miód i orzeszki - z TŻtem mieliśmy tradycję aby przy okazji pobytu w Zako raz tam pójść. Niestety z roku na rok z tą knajpą jest coraz gorzej - wymiękłam kiedy któregoś razu w środku Watry pani siedząca na przeciwko, obok siebie na krześle usadowiła.... pieska! Nie to żebym miała coś do zwierząt, ale bez przesady...

Ostatnio na Krupówkach trafiłam do Kasza Nasza (Kaszy Naszej?). Jedzenia może nie ogrom, ale spokojnie da się najeść, ceny przystępne, a i promocje na piwko do obiadu mają


Ha! Trafiłam z datą
Wygrałam coś? :P
Jak widać diabeł tkwi w szczegółach. A i oko też się przydaje

Ja akurat w tym momencie skupiłam uwagę na numerze telefonu i zastanawiałam się co by było, gdyby pod ten numer zadzwonić.
Wyjazd do Zakopca na koszt pytajacego oczywiscie zarcik
Hehe no prosze jakie masz oko ale fakt faktem, ze jak na ta pore roku to jakos nie za duzo ludzi jest w Szpilkach w Zakopcu No i oczywiscie to jest data kiedy krecili tamta scene, a nie prawdziwa data w filmie


Kasza jest super. Bardzo lubie to miejsce z reszta juz tutaj polecalam je komus Co do Watry to nawet ostatnio gadalam z tesciowa o tym, ze podaja tam niezbyt swieze jedzenie takze nie polecam na jedzonko, na picie jak najbardziej



Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Signa, super zdjęcia
Dziekuje
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 17:21   #148
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Dziewczyny, czemu Aniela gniewała się na Ewkę?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:00   #149
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czemu Aniela gniewała się na Ewkę?
Chyba dlatego, że najpierw nocował u niej Bartek, a później widziała ją cmokającą Grześka i się obraziła Albo druga opcja - Ewka ją zobaczyła, a ta uciekała i weszła do jakiegoś domu, Ewka ją goniła i chciała wejść, a ten dom to część jej mrocznej tajemnicy.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:31   #150
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: "Szpilki na giewoncie" - nowy serial Polsatu

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czemu Aniela gniewała się na Ewkę?

Chodzilo o to, ze Ewka szla za Aniela do domu ktory zbudowal jej maz i to mial byc ich (Anieli i meza) prawidziwy dom. Aniela myslalam, ze Ewka ja szpieguje i wtyka nos w nie swoje sprawy, a dla Anieli ten dom nie jest milym wspomnieniem. Jej maz prawdopodobnie zginal 11 wrzesnia w WTC, ale jego ciala nie odnaleziono i Aniela wierzy, ze kiedys wroci. Wiekszosc ludzi uznaje ja za wariatke. Ot cala tajemnica.
No i nie chodzilo o Grzeska i Bartka
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 20:47:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.