Dwa problemy z kolczykami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 09:15   #1
Fudge
Raczkowanie
 
Avatar Fudge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 261
GG do Fudge
Question

Dwa problemy z kolczykami


Witajcie Wizażanki Mam problemy z kolczykami...
1. Dwa tygodnie temu przebiłam sobie uszy i dostałam kolczyki ze stali medycznej. Wszystko było ok od początki uszka były czyste zero ropienia, zero strupków, prawie wogóle nie bolało. Kolczyki sie wiec w uszach normalnie kręcą - nic nie zarosło.... Tylko właśnie ja bym chciała niebawem te kolczyki zmieniec na normalne srebrne... I problem jest tu że tych nie moge wyjąc:/ Albo jestem głupia albo nie mam siły Poprostu nie moge zdjąc tych "tylnych" zapięc... Próbowałam tym krecic, próbowałam ciągnąc na siłe i .. nic:/ Jest na to sposób zeby delikatnie jakoś odgiąc je tam z tyłu ale wtedy pewnie się zniszczą :/ A więc czy one są jednorazowe? dziwne to troche.. Gdyby moja kosmetyczka Pani Małgosia nie była na urlopie to bym do Niej poszła i kazała sobie to jakoś z ucha wyciągnąc a tak? lipa...
2. W związku z tym że chce wyciagnąc te medyczne ( jak mi sie uda:/) prosze Waz o zdjecia kolczyków, które można nosic na codzień. Mam z tym problem bo baaaardoz żadko ubieram sie elegancko, mój styl jest częściowo sportowy ale na ogół ubieram się w rzeczy "naturalne", i barwą i materiałem...Nie wiem jak to najlepiej ując... Ogólnie - POMOCY za wszelkie rady będę wdzięczna
__________________
18.06.2011
Fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:22   #2
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Ja przebijalam uszy dosc dawno, bo w podstawowce i dostalam kolczyki tez ze stali medycznej. Maja one taki miedziano-zloty kolor i kolorowe oczko. W sumie sa to zwykle kolczyki na wkrety, tylko ze z innego materialu wykonane. Sciagalo sie je u mnie normalnie - czyli poprzez pociagniecie tej srobki...


Co do wyboru kolczykow, to z takich na wkrety to mozesz w sumie kazde. Jesli wybierasz srebrne, to wystepuja one w roznych ksztaltach: jakies serduszka, misie, koniki, gitary, kwiatki, chyba wszystko co zechcesz Moga tez miec w sobie takie przezroczyste krysztalki, ktore ladnie blyszcza


Pzdr.
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:23   #3
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Fudge, skoro nie możesz poradzić sobie ze zdjęciem tzw. baranków do sztyftów, może poproś kogoś o pomoc? Np przyjaciółkę, mame?

A co do drugiego pytania, o zdjęcia jakich kolczyków Ci chodzi? Wiszących, czy raczej "wkrętek"?

Pzdr
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:24   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Co do wyciągania kolczyków to ja tez mialam z tym problem (pamiętam doskonale bo 4 lata temu robiłam 2 dodatkowe dziórki w uszach) i po prostu mama wzięła nóż i zaczęła grzebać w tylnim zapięciu (mialam oczywiście kolczyki śrubki takie medyczne) aż powiększyła tą dziurkę w zapięciu na tyle mocno, ze mozna bylo wyjąc kolczyk, a one sa jednorazowe więc się nie przejmuj, że je zniszczysz
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:29   #5
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Cytat:
Napisane przez Durga
a one sa jednorazowe więc się nie przejmuj, że je zniszczysz
Moje nie sa jednorazowe chociaz i tak ich juz nie zaloze bo sa brzydkie
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:45   #6
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

wiesz moja siostra cioteczna miała ten sam problem, nie mogła ich zdjąć. ja jej pomogłam, praktycznie te kolczyki zdjełam na siłe, ciężko było...
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:20   #7
Fudge
Raczkowanie
 
Avatar Fudge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 261
GG do Fudge
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Hehe W takim razie zabieram sie za grzebanie nożem w tym zapieciu, rozwale uparciucha i się ich pozbędę :P Asia^^ co fakt to fakt że mogliby robic ładniejsze, bo teraz które są to są okropne...
zawszeboska chyba raczej wkrętki, chyba ze wiszące ale nie bardzo długie ...
__________________
18.06.2011
Fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 10:32   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

ja musiałam sie też wysilić żeby wyjąć zatyczki z kolczyków, kiedyś jak przebijałam uszy. musisłąm pociągnąc je paznokciami.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 10:55   #9
Fudge
Raczkowanie
 
Avatar Fudge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 261
GG do Fudge
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Dziewczyny a macie jakieś fotki z fajnymi kolczykami ? Przeglądałam już allegro, ale nie wiem co będzie do mnie pasowało...
__________________
18.06.2011
Fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:11   #10
poliska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 49
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

rozegnij baranka
te dwa koleczka z tylu, z zapiecia, musza byc jak najdalej od siebie, mozna zrobic to nozem
powodzenia
poliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 18:08   #11
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Cytat:
Napisane przez Fudge
1. Dwa tygodnie temu przebiłam sobie uszy i dostałam kolczyki ze stali medycznej. Wszystko było ok od początki uszka były czyste zero ropienia, zero strupków, prawie wogóle nie bolało. Kolczyki sie wiec w uszach normalnie kręcą - nic nie zarosło.... Tylko właśnie ja bym chciała niebawem te kolczyki zmieniec na normalne srebrne...
Już za szybko, poczekaj jeszcze... Ja ostatnim razem przebijałam uszy w październiku zeszłego roku i uszy goiły mi się pół roku, a Ty chcesz zmieniać po 2 tygodniach

Cytat:
Napisane przez Fudge
I problem jest tu że tych nie moge wyjąc:/ Albo jestem głupia albo nie mam siły Poprostu nie moge zdjąc tych "tylnych" zapięc...
Bo one bardzo mocno "siedzą". Poproś jakiegoś mężczyznę (poważnie), albo faktycznie idz z nimi do tej kosmetyczki, która Ci je zakładała.

Cytat:
Napisane przez Fudge
2. W związku z tym że chce wyciagnąc te medyczne ( jak mi sie uda:/) prosze Waz o zdjecia kolczyków, które można nosic na codzień. Mam z tym problem bo baaaardoz żadko ubieram sie elegancko, mój styl jest częściowo sportowy ale na ogół ubieram się w rzeczy "naturalne", i barwą i materiałem...Nie wiem jak to najlepiej ując... Ogólnie - POMOCY za wszelkie rady będę wdzięczna
Idz do jubilera i pooglągaj kolczyki Z pustymi rękami nie wyjdziesz
Dla mnie wszystkie kolczyki są zarówno na codzień i na wielkoe wyjścia
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 18:33   #12
WhyChuck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
GG do WhyChuck
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Czesc
Miałam taki sam problem jakies 4 lata temu jak po raz pierwszy przebijałam uszka i co ja sie nie namordowałam żeby ściągnąć te medyczne kolczyki .... do tego okropnie ropiały mi uszy, przy każdej próbie ściągnięcia jeszcze bardziej bolały ale w końcu udało mi się ich pozbyc .. .niestety na siłę, kręciłam,kręciłam i wyrwałam ehh potem leczyłam uszka woda utlenioną i zamieniłam kolczyki na srebrne.Mniej więcej po miesiącu od przebicia.
__________________
Niby bezpiecznie... ale wcale nie jest dobrze w moim śnie ....
WhyChuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:02   #13
Fudge
Raczkowanie
 
Avatar Fudge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 261
GG do Fudge
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Dzięki Pogoda Ja jestem w gorącej wodzie kąpana nic mi się z uszkami nie dzieje nawet nie bolą jak ruszam kolczykami to tez nie boli, nie ropiały mi w ogóle, jak odchyle kolczyk to dziurka też jest zagojona( takie sprawia wrażenie), ale posłucham Ciebie i poczekam jeszcze Tylko ile? No bo skoro nic sie z nimi nie dzieje to chyba nie długo ?
WhyChuck widze ze miałaś ładne przejścia...mnie na szczęście nie bolą nawet przy ciągnięciu i kręceniu kolczykami. Ale chyba poczekam tyle co Ty z zamianą na srebrne...
__________________
18.06.2011
Fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 18:46   #14
magdolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 79
GG do magdolek
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

ostatnio przypadly mi do gustu kolczyki wykonane z piorek ,zakupilam 3 pary w roznych odcieniach brazu i czerni.takie nietypowe,mysle ze spodobaly by ci sie .poszukaj na allegro ,w wyrobach hand made.pozdrowionka
magdolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 19:47   #15
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Dwa problemy z kolczykami

Uuu, pamiętam, że miałam ten sam problem Z 'barankami' siłowałam się i ja, i moja mama, i koleżanka - uparte były jak osły Ale w końcu mama koleżanki sobie z nimi doskonale poradziła
Uszy przebijałam pod koniec wakacji - ostatnie dni sierpnia, a jeszcze w Święta Bożego Narodzenia 'bawiłam się' z włożeniem innych kolczyków Ale teraz jest już w porządku
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.