Nasz stosunek do nagości - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-17, 16:12   #1591
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do nagości

U mnie w domu rodziców, jak już wielokrotnie tu pisałam, nagość była i jest całkowicie normalna i pozbawiona podtekstów. A jako bywalczyni plaż naturystów od dziecka mogę jeszcze dodać, że także tam nie miałam ani jednego momentu wstydliwości i potrzeby zakrycia się przed ludźmi, także w okresie dojrzewania.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 20:13   #1592
Monica_Bellucci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Patiasym, a jaki masz stosunek do nagości teraz, gdy jesteś już dorosła? Czy lubisz, np. spacerować nago po mieszkaniu podczas upałów? Czy ktoś wpadł do ciebie wtedy z niezapowiedzianą wizytą i przypadkiem zobaczył cię nagą?
Monica_Bellucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:27   #1593
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Patiasym, a jaki masz stosunek do nagości teraz, gdy jesteś już dorosła? Czy lubisz, np. spacerować nago po mieszkaniu podczas upałów? Czy ktoś wpadł do ciebie wtedy z niezapowiedzianą wizytą i przypadkiem zobaczył cię nagą?
Czemu chodzenie nago po mieszkaniu ma być tylko w upały?
I co to znaczy "przypadkiem zobaczył cię nago"? Przecież jak ktoś przyjdzie, to coś założę, zanim mu otworzę. A nawet jeśli nie - jeśli to np. listonosz? to co z tego? Podpiszę, podziękuję i pójdzie.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:37   #1594
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Nasz stosunek do nagości

No ja , 44 latka , pierwszy raz w tym roku krytycznie spojrzalam na siebie , swoje hmm... stare cialo i mialam moment zawahania , czy to wystawiac? Ale tylko chwilke. Dupa tam...pewnie ze wystawiac
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:45   #1595
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Czemu chodzenie nago po mieszkaniu ma być tylko w upały?
I co to znaczy "przypadkiem zobaczył cię nago"? Przecież jak ktoś przyjdzie, to coś założę, zanim mu otworzę. A nawet jeśli nie - jeśli to np. listonosz? to co z tego? Podpiszę, podziękuję i pójdzie.
Znowu to samo, otwieranie drzwi nago komuś już było o tym pisane dużo.Akurat mało prawdopodobne aby osoba pukająca do drzwi nie była w szoku widząc golasa w drzwiach i tu już jest naginanie rzeczywistości w drugą stronę aż za bardzo.Jest jeszcze takie coś jak odczucia drugiej osoby już pomijając ten cały wstyd i tak dalej to niegrzeczne i nietaktowne.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przy ojcu też?
Mimo wszystko ja nie, przy mamie się przebiorę ale żeby chodzić na nago to nie. Ją też nieszczególnie miałabym ochotę oglądać.
Dla mnie to normalne.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:46   #1596
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Znowu to samo, otwieranie drzwi nago komuś już było o tym pisane dużo.Akurat mało prawdopodobne aby osoba pukająca do drzwi nie była w szoku widząc golasa w drzwiach i tu już jest naginanie rzeczywistości w drugą stronę aż za bardzo.Jest jeszcze takie coś jak odczucia drugiej osoby już pomijając ten cały wstyd i tak dalej to niegrzeczne i nietaktowne.
Widać, że mało w życiu przeżyłeś, jeśli coś takiego, jak otwieranie drzwi przez nagą osobę cię szokuje.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 21:54   #1597
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Widać, że mało w życiu przeżyłeś, jeśli coś takiego, jak otwieranie drzwi przez nagą osobę cię szokuje.
Poczytaj tan watek trochę wcześniej było o tym.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 22:14   #1598
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nasz stosunek do nagości

No chyba gorzej by się działo jakby ludzi nie tyle szokowalo co w ogóle by tego nie zauważyli

Tak były już te absurdy tu, chyba zamiast listonosza był pan z pizza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 22:22   #1599
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No chyba gorzej by się działo jakby ludzi nie tyle szokowalo co w ogóle by tego nie zauważyli

Tak były już te absurdy tu, chyba zamiast listonosza był pan z pizza
Cześć groszek , przynajmniej jedna osoba która podchodzi do sprawy w sposób nie ocierający się o absurd.Czytałem ten wątek i bardzo mi się podobała twoja postawa ale niestety w pewnym momencie on stracił sens i stał się kabaretem.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 22:26   #1600
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Niezła alternatywna rzeczywistość, gdzie oczywiście nikomu by nawet mięsień na twarzy nie drgnął gdyby sąsiad ich odwiedził nago chcąc pożyczyć cukier. Sorry, jeśli ktokolwiek otworzyłby mi drzwi nago to natychmiast bym się ulotniła, bo ewidentnie mam do czynienia ze zboczeńcem lub osobą na tyle zaburzoną, że nie dociera do niej co jest lub nie jest akceptowalne w naszym społeczeństwie.

No ale pewnie mało przeżyłam, zapytam może babci co o tym sądzi, 80 lat na karku to na pewno się z tym spotkała nie raz skoro to takie powszechne i normalne
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 22:40   #1601
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Niezła alternatywna rzeczywistość, gdzie oczywiście nikomu by nawet mięsień na twarzy nie drgnął gdyby sąsiad ich odwiedził nago chcąc pożyczyć cukier. Sorry, jeśli ktokolwiek otworzyłby mi drzwi nago to natychmiast bym się ulotniła, bo ewidentnie mam do czynienia ze zboczeńcem lub osobą na tyle zaburzoną, że nie dociera do niej co jest lub nie jest akceptowalne w naszym społeczeństwie.

No ale pewnie mało przeżyłam, zapytam może babci co o tym sądzi, 80 lat na karku to na pewno się z tym spotkała nie raz skoro to takie powszechne i normalne
Poprawiłaś mi humor przed snem.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 22:56   #1602
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Nigdy nie slyszalam o takim freestyle z otwieraniem nago , sama tez nie praktykuje. Zaiste , narzucenie chocby szlafroka na nagie czlonki zajmuje jakies 10 sek. Listonosz spokojnie tyle moze zaczekac. Dla mnie to przegiecie w druga strone
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 23:01   #1603
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Nigdy nie slyszalam o takim freestyle z otwieraniem nago , sama tez nie praktykuje. Zaiste , narzucenie chocby szlafroka na nagie czlonki zajmuje jakies 10 sek. Listonosz spokojnie tyle moze zaczekac. Dla mnie to przegiecie w druga strone
To jest chyba jakaś osobna wizażowa rzeczywistość a mi piszą że żyje w matrixie.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 01:12   #1604
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Patiasym, a jaki masz stosunek do nagości teraz, gdy jesteś już dorosła? Czy lubisz, np. spacerować nago po mieszkaniu podczas upałów? Czy ktoś wpadł do ciebie wtedy z niezapowiedzianą wizytą i przypadkiem zobaczył cię nagą?
Czemu tylko w upały?

No to by zobaczył mnie nagą, o ludzie.

Nie do mnie, ale nie rozumiem tych kawałków pytań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:09 ----------

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Niezła alternatywna rzeczywistość, gdzie oczywiście nikomu by nawet mięsień na twarzy nie drgnął gdyby sąsiad ich odwiedził nago chcąc pożyczyć cukier. Sorry, jeśli ktokolwiek otworzyłby mi drzwi nago to natychmiast bym się ulotniła, bo ewidentnie mam do czynienia ze zboczeńcem lub osobą na tyle zaburzoną, że nie dociera do niej co jest lub nie jest akceptowalne w naszym społeczeństwie.

No ale pewnie mało przeżyłam, zapytam może babci co o tym sądzi, 80 lat na karku to na pewno się z tym spotkała nie raz skoro to takie powszechne i normalne
Włazisz komuś na chatę w swoim prywatnym interesie, narzucasz mu się i jeszcze masz warunki, w jakim stroju ma ci pożyczyć ten cukier?

Niezłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 05:45   #1605
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Przyznać się, który z panów to pisał?
https://www.facebook.com/14408143028...4536286452646/
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 06:01   #1606
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Nasz stosunek do nagości

A ja nie wiem co ma chodzenie bez stanika pod sukienka do nagości?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 07:47   #1607
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Patiasym, a jaki masz stosunek do nagości teraz, gdy jesteś już dorosła? Czy lubisz, np. spacerować nago po mieszkaniu podczas upałów? Czy ktoś wpadł do ciebie wtedy z niezapowiedzianą wizytą i przypadkiem zobaczył cię nagą?
Już odpowiedziały Tobie inne wizażanki, ale dodam tylko że chodzę po domu nago jak tylko mi się to podoba (niekonieznie jedynie w upały) i nie otwieram nieznajomym ludziom drzwi nago, bo uznaję normy społeczne i nie chcę ambarasować innych.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przyznać się, który z panów to pisał?
https://www.facebook.com/14408143028...4536286452646/
Najlepszy fragment tego posta: "To był wieczór, świeciło się u nas w kuchni światło i Asia robiła sobie kanapkę, oczywiście świecąc biustem." Niezły wynalazek, oświetlać sobie kuchnię piersiami. Muszę wypróbować
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 08:56   #1608
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość

[/COLOR]Najlepszy fragment tego posta: "To był wieczór, świeciło się u nas w kuchni światło i Asia robiła sobie kanapkę, oczywiście świecąc biustem." Niezły wynalazek, oświetlać sobie kuchnię piersiami. Muszę wypróbować
Ledy na sutki xd


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 09:37   #1609
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Cześć groszek , przynajmniej jedna osoba która podchodzi do sprawy w sposób nie ocierający się o absurd.Czytałem ten wątek i bardzo mi się podobała twoja postawa ale niestety w pewnym momencie on stracił sens i stał się kabaretem.
cześć

I z powrotem powraca na swoje tory widzę

Nieraz czytam, bo mi sie pojawia w subskrypcji i mam deja vu

Ale wszystko jest dla ludzi, ja te niektory wpisy traktuje z przymruzeniem oka
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 09:54   #1610
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Czemu tylko w upały?

No to by zobaczył mnie nagą, o ludzie.

Nie do mnie, ale nie rozumiem tych kawałków pytań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 02:12 ---------- Poprzedni post napisano o 02:09 ----------

Włazisz komuś na chatę w swoim prywatnym interesie, narzucasz mu się i jeszcze masz warunki, w jakim stroju ma ci pożyczyć ten cukier?

Niezłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę, że jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem występują, no nic, nie każdy może być ze wszystkiego dobry
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 11:31   #1611
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Widzę, że jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem występują, no nic, nie każdy może być ze wszystkiego dobry

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Niezła alternatywna rzeczywistość, gdzie oczywiście nikomu by nawet mięsień na twarzy nie drgnął gdyby sąsiad ich odwiedził nago chcąc pożyczyć cukier. Sorry, jeśli ktokolwiek otworzyłby mi drzwi nago to natychmiast bym się ulotniła, bo ewidentnie mam do czynienia ze zboczeńcem lub osobą na tyle zaburzoną, że nie dociera do niej co jest lub nie jest akceptowalne w naszym społeczeństwie.

No ale pewnie mało przeżyłam, zapytam może babci co o tym sądzi, 80 lat na karku to na pewno się z tym spotkała nie raz skoro to takie powszechne i normalne

Wchodzisz mi do mieszkania. Z jakimś biznesem. Nie chcesz, nie przychodź, a jeszcze masz wymagania. Czego nie rozumiem?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 12:11   #1612
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wchodzisz mi do mieszkania. Z jakimś biznesem. Nie chcesz, nie przychodź, a jeszcze masz wymagania. Czego nie rozumiem?
Ty niestety nie rozumiesz panujących zasad i obyczajów a to już jest przykre.Proponuje ci wyjechać gdzieś gdzie będziesz mogła swobodnie swoją nagością pokazywać.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 12:19   #1613
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Ty niestety nie rozumiesz panujących zasad i obyczajów a to już jest przykre.Proponuje ci wyjechać gdzieś gdzie będziesz mogła swobodnie swoją nagością pokazywać.

Na szczęście jeszcze w swoim domu mogę sama sobie ustalać panujące zasady i obyczaje. Ty możesz co najwyżej mnie nie odwiedzać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 14:05   #1614
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wchodzisz mi do mieszkania. Z jakimś biznesem. Nie chcesz, nie przychodź, a jeszcze masz wymagania. Czego nie rozumiem?
No faktycznie, jak Ci dostawca pizzy albo listonosz wbija do mieszkania to adekwatną reakcją jest "nie chcesz to nie przychodź" To nie zamawiaj usług do siebie jak masz potem narzucać bogu ducha winnym pracownikom widok swoich genitaliów.

Sytuacja z cukrem dotyczyła sytuacji w drugą stronę, kiedy to ktoś przychodzi do Ciebie nago i jest to jasno opisane i tak samo nieakceptowalne.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 14:09   #1615
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Najczęsciej latam po domu nago lub półnago (serio, nawet zimą nosze tylko sam sweter i nic wiecej), ale otworzyc komus obcemu w taki sposob sobie jednak nie wyobrażam. Wiekszosci bliskich mi osob tez nie.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 15:16   #1616
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No faktycznie, jak Ci dostawca pizzy albo listonosz wbija do mieszkania to adekwatną reakcją jest "nie chcesz to nie przychodź" (...)
Sytuacja z cukrem dotyczyła sytuacji w drugą stronę, kiedy to ktoś przychodzi do Ciebie nago i jest to jasno opisane i tak samo nieakceptowalne.
Nie jest jasno opisane. Mówisz o pójście nago po cukier, a potem o osobie, która otwiera drzwi nago.

Dla mnie ma znaczenie, czy ktoś przychodzi jako gość albo usługodawca (i staram się zapewnić mu komfort) czy jako ktoś nieproszony, któremu ja mam w czymś pomóc (wtedy bierze warunki albo szerokiej drogi).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:00   #1617
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie jest jasno opisane. Mówisz o pójście nago po cukier, a potem o osobie, która otwiera drzwi nago.

Dla mnie ma znaczenie, czy ktoś przychodzi jako gość albo usługodawca (i staram się zapewnić mu komfort) czy jako ktoś nieproszony, któremu ja mam w czymś pomóc (wtedy bierze warunki albo szerokiej drogi).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yyyy....w sytuacji gdy nie ma wizjera , slabo widze ocene intencji osoby " nachodzacej " mnie w domu. Z reguly wiec , podchodzac do drzwi cos na sieboe narzucam.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:16   #1618
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Jak ktoś podchodzi do domu i dzwoni do drzwi to raczej jest wizjer, albo pytacie kto tam. Co innego jak otwiera kto inny, a Ty akurat się przemieszczasz po domu i nie wiesz, że inna osoba jest przy drzwiach
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 16:40   #1619
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Yyyy....w sytuacji gdy nie ma wizjera , slabo widze ocene intencji osoby " nachodzacej " mnie w domu. Z reguly wiec , podchodzac do drzwi cos na sieboe narzucam.
No ja raczej wiem, kiedy czekam na kuriera albo pizzę. Jeszcze niespodziewanie nikt mi w prezencie pizzy nie zamówił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 18:33   #1620
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Ja po domu latam w samych majtkach, ale nie wiem jak miałaby się odbyć taka niezapowiedziana wizyta, nie ma czegoś takiego w moim życiu. Jeśli ktoś się wcześniej nie zapowiedział / nie czekam na coś to ani nie otwieram drzwi, ani nie odbieram domofonu. Na wszelki wypadek udaję że nie żyję. Mam wrodzony strach przed tym, że ktoś będzie oczekiwał ode mnie jakiegoś wysiłku.
Zresztą nie mam w tym mieszkaniu wizjera w drzwiach więc tym bardziej mam cały świat w tyłku.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-05 08:15:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.