Kurtka na zimę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 22:25   #1
sroda
Rozeznanie
 
Avatar sroda
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 817

Kurtka na zimę


Dojeżdżam na studia praktycznie dzień w dzień autobusem 30 km. Zbliża się zima, pks zacznie swoje cyrki i zacznie się stanie na przystankach po 20 minut... I tak sobie pomyślałam, że moje biedne płaszczyki oraz grube swetry to będzie za mało na okresowe minusowe mrozy.
Ale po prostu nie mogę się przemóc do kurtek, w których wygląda się jak bałwan lub czołg.
Zaczęły mnie korcić snowboardowe- mają fajne wzornictwo i dzięki niemu da się jakoś wytrzymać ogólną czołgowatość )).
Jakie są Wasze typy kurtek na zimę (zimę zimę, a nie jesień zimę)? Jakie macie, jak się w nich czujecie? Jakie polecacie?
__________________
nie mam podpisu :<
sroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 10:34   #2
ollenka89
Rozeznanie
 
Avatar ollenka89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 679
Dot.: Kurtka na zimę

ojj znam ten ból jak teraz ubiorę na siebie swój zimowy (przez duże Z;p) kurtko-płaszcz to czuję się w nim jak bałwan ehh całe szczeście zima na razie nie jest bardzo mroźna więc nie muszę często go zakładać a co do kurtki to sama myśle nad jej zakupem, myślałam o jakiejś zwykłej czarnej prostej nie zbyt krótkiej oczywiście hmm nie potrafię ci wytłumaczyć za bardzo co mam konkretnie na myśli; P
__________________
Marzenia są piękne bo trzymają nas przy życiu









ollenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 11:50   #3
dagaruda
Raczkowanie
 
Avatar dagaruda
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 261
Dot.: Kurtka na zimę

Te kurtki narciarskie sa faktycznie swietne... jakie kolory, wzory (np. zeberka ), ale kiedys miałam taka turkusowa i nie był to niestety udany zakup bo czułam ze bardzo pogrubia.... i wymusza styl sportowy! Bo zupełnie nie pasuja do niej kozaki lub jakies torebki ze skory. Tylko adidasy,włochate buty czy emu....
dagaruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 12:42   #4
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: Kurtka na zimę

nie lubię kurtek, ew. skórzane ale to nie na zimę.
kupiłam sobie cudowny płaszczyk w stradivariusie i jestem w nim zakochana : )
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 18:36   #5
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Kurtka na zimę

Ja też nienawidzę grubych kurtek, sama nie mam takiej grubej na spory mróz i długie czekanie(a niestety dojeżdżam busami i autobusami), ale zauważyłam ostatnio fajny trend-dokupywanie grubych pasków do kurtek-wysmuklają sylwetkę i nadają bardziej kobiecy wygląd mało atrakcyjnej kurtce
Sama gustuję w kurtkach/płaszczach wiązanych, ale jedną mam właśnie niewiązaną i szukam do niej jakiegoś fajnego brązowego paska
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 15:53   #6
Hebryka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Kurtka na zimę

ja, mimo że również wyglądam i czuje się w kurtkach zimowych jak bałwan, to jednak w nich chodzę, bo są dla mnie cieplejsze niż płaszczyki, a ja jestem okropny zmarzluch teraz kupiłam sobie w Carry czarną, do połowy bioder i jest cieplutka pogrubia mnie, zwłaszcza w okolicach klatki piersiowej, bo jest na mnie za duża, ale z kolei w mniejszy rozmiar nie dopięłam się na biodrach :/ Stwierdziłam jednak, że wolę to niż telepać się na przystanku w najśliczniejszym płaszczyku
Hebryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.