Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 16:43   #721
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

marika hey sloneczko
zdjecie Bryanka wrzuce potem
no bo niedlugo zegnamy sie z czuprynka scinam go bo juz na glowie ma masakre
z tztem dobrze
Wkoncu avansowal na kierwonika takze jak narazie powoli zaczyna sie ukladac
no niedlugo szukamy mieszkania i oby to bylo jak najszybciej
a czasu nie mam bo Bryan zajmuje mi teraz caly moj czas
od rana do nocy jest wiekszy i wiecej uwagi mojej potrzebuje zreszta sama wiesz jak jest

KAROLAJno czemuu mnie nie lubisz??

iwciag
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:45   #722
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
przeszłam dekoloryzację włosów i jestem rudzielcem
a same włosy podciełam o ponad 20cm, więc sporo

po weekendzie pokażę Wam fotki z roczku :P
ja też po dekoloryzacji
jak na razie czekam z farbowaniem 2 tyg i będę blond
Teraz żem marcewkowa

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

poiglocówno ponieważ nie
hehe

lubie lubie no
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:47   #723
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

eve....
zawstydzilas mnie hehe

dziekuje ci slicznie za mile slowo
ciesze sie ze mnie pamietasz!

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Masz szczescie Karolajnoooooo
a w marchewkowym napewno ci do twarzy

kochana
ladny avatarek
mmm
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:49   #724
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Eve1603 ciężko mi uwierzyć, że Blancia właśnie skończyła roczek i szczerze mówiąc mam z tego powodu lekkiego doła... nie wiem kiedy zleciał nam ten rok Eve napisz mi proszę, stosujesz dietę Dunkuna, tak? Dopiero zaczęłaś czy już od dłuższego czasu?

Caro w takim razie przybij rudzielcu piątkę
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:52   #725
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

poiglot sexi mama jestem

boszenka ja wyglądam paskudnie
a masz położoną farbę na włosy czy tylko kolor po deco?
A czym robiłaś? Bo ja sama w domu elgonem
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:56   #726
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
poiglot sexi mama jestem

boszenka ja wyglądam paskudnie
a masz położoną farbę na włosy czy tylko kolor po deco?
A czym robiłaś? Bo ja sama w domu elgonem
Ja byłam u fryzjerki, bo z tymi moimi długimi kudłami sama bym sobie nie poradziła. 1,5 tygodnia temu zrobiła mi dekoloryzację i położyła farbę. Dzisiaj byłam po raz ostatni w celu wyrównania koloru. Jestem bardzo zadowolona, w końcu jakaś odmiana
A jak tam stan Twoich włosów po deko? Używasz teraz czegoś na ich poprawę?
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:06   #727
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
eve....
zawstydzilas mnie hehe

dziekuje ci slicznie za mile slowo
ciesze sie ze mnie pamietasz!


a wstydz sie, wstydz... jak mozna byc taka ladna ??? I dziwisz sie, ze Cie pamietam - jakbym byla taka sliczna, to tez bys mnie pamietala




Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Eve1603 ciężko mi uwierzyć, że Blancia właśnie skończyła roczek i szczerze mówiąc mam z tego powodu lekkiego doła... nie wiem kiedy zleciał nam ten rok Eve napisz mi proszę, stosujesz dietę Dunkuna, tak? Dopiero zaczęłaś czy już od dłuższego czasu?



Oj, ja mam prawie codziennie dola z powodu uplywajacego czasu... tak mi zal, ze Olek jest juz taki dorosly...

Z mooja dieta, to sprawa wyglada tak, ze wzoruje sie na Dukanie, ale nie trzymam sie go w 100% Ostatnio mialam "urlop" od diety, wiec i stop w chudnieciu, ale od niedzieli jestem znowu na samym bialku i waga leci. W sumie akcje zaczelam w lutym i przez luty, marzec schudlam 10kg.
Wyniki bylyby lepsze, ale jem owoce, tzn staram sie nie jesc, ale nie umiem bez nich zyc i tlumacze sobie, ze lepiej jak zgrzesze jablkiem, czy sliwka, niz ciastkiem albo bulka...


__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 17:08   #728
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
a wstydz sie, wstydz... jak mozna byc taka ladna ??? I dziwisz sie, ze Cie pamietam - jakbym byla taka sliczna, to tez bys mnie pamietala









Oj, ja mam prawie codziennie dola z powodu uplywajacego czasu... tak mi zal, ze Olek jest juz taki dorosly...

Z mooja dieta, to sprawa wyglada tak, ze wzoruje sie na Dukanie, ale nie trzymam sie go w 100% Ostatnio mialam "urlop" od diety, wiec i stop w chudnieciu, ale od niedzieli jestem znowu na samym bialku i waga leci. W sumie akcje zaczelam w lutym i przez luty, marzec schudlam 10kg.
Wyniki bylyby lepsze, ale jem owoce, tzn staram sie nie jesc, ale nie umiem bez nich zyc i tlumacze sobie, ze lepiej jak zgrzesze jablkiem, czy sliwka, niz ciastkiem albo bulka...


10 kg?! gratuluję! W takim razie koniecznie muszę poczytać więcej o tej diecie
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:16   #729
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
10 kg?! gratuluję! W takim razie koniecznie muszę poczytać więcej o tej diecie


W sumie to juz 13 i 6 cm w udzie
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:24   #730
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ja byłam u fryzjerki, bo z tymi moimi długimi kudłami sama bym sobie nie poradziła. 1,5 tygodnia temu zrobiła mi dekoloryzację i położyła farbę. Dzisiaj byłam po raz ostatni w celu wyrównania koloru. Jestem bardzo zadowolona, w końcu jakaś odmiana
A jak tam stan Twoich włosów po deko? Używasz teraz czegoś na ich poprawę?
prawie nic moje włoski nie ucierpiały
ja mam z natury mocne włosy więc mało co im straszne
A zakupiłam sobie waxa i stosuje zamiennie ze zwykłymi odżywkami z drogerii
mi elgon równomiernie rozjaśnił włosy, miałam pozostałości po pasemkach na końcach i te ą ciut jaśniejsze ale idą do ścięcia

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
W sumie to juz 13 i 6 cm w udzie

a ja znów schudłam przez te choroby
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:45   #731
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
a ja znów schudłam przez te choroby

Caro Ty znikniesz niedlugo...



__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 17:48   #732
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Caro Ty znikniesz niedlugo...




ale ja nie mogę jeść
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 17:57   #733
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość

ale ja nie mogę jeść

Babolku, musisz jesc bo bedziesz brzydka a co z tarczyca??? Bo jak to ona Cie tak odchudza, to jedzenie Ci nic nie da...
Oj, chcialabym tak troche sama z siebie schudnac...




__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:02   #734
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Babolku, musisz jesc bo bedziesz brzydka a co z tarczyca??? Bo jak to ona Cie tak odchudza, to jedzenie Ci nic nie da...
Oj, chcialabym tak troche sama z siebie schudnac...




no dzisiaj miałam konsultacje z endo, miła pani z recepcji zamieniła mi wizyte na piatek. Hormony mi wyszły na granicy zarówno przy pierwszym jak i przy drugim badaniu, na usg 4 niewielkie guzki do obserwacji-reszta się okaże w piątek po konsultacji
Pewnie mi jakies leki przepisze i przytyje z 10 i bede płakałą ze za dużo
A teraz nie moge jesc bo mam nieżyt górnych dróg oddechowych wszystko smakuje jak
A waga mi tak oscyluje w granicach 45-48 co nadrobie to zaraz gubie
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:15   #735
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Caro
pozostaje miec nadzieje, ze to nic powaznego i dodatkowe hormony nie beda potrzebne, a jak beda, to w takiej ilosci, ze przytyjesz 5 a nie 10 Oj, nikomu, nigdy nie dogodzisz, jak nie za chudy, to za gruby, za niski, za wysoki, ale to wszystko pikus...

Moje dziecie znowu ma drzemke od 15.30...

a mnie sie nic nie chce... nic dzisiaj nie zrobilam



__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:19   #736
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

moje osmarkane dziecko śpi już 4 raz dzisiaj
I pewnie w nocy da koncert

i tez nic nie zrobiłam dziś...idę spać
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:36   #737
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Dobranoc Caro oloorowych snow
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 18:41   #738
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
W sumie to juz 13 i 6 cm w udzie
ojjj marzy mi się taki wynik
Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
prawie nic moje włoski nie ucierpiały
ja mam z natury mocne włosy więc mało co im straszne
A zakupiłam sobie waxa i stosuje zamiennie ze zwykłymi odżywkami z drogerii
mi elgon równomiernie rozjaśnił włosy, miałam pozostałości po pasemkach na końcach i te ą ciut jaśniejsze ale idą do ścięcia



a ja znów schudłam przez te choroby
ja też używam waxa i staram się nie prostować włosków..choć z tym bywa ciężko, bo jestem uzależniona od prostownicy
Caro kochana dbaj o siebie... moja mama też ma problemy z tarczycą, a konkretnie guzki i kilka miesięcy temu tak strasznie schudła... teraz bierze jakieś leki, hormony i jest ok
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:23   #739
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Caro, nie obwiniaj siebie, choć rozumiem Cię doskonale, sama też ciągle bałam się że Aleks nie rozwija się prawidłowo i że coś przeoczę. Dobrze w takim razie że przynajmniej teraz pediatra coś zauważyła choć pewnie powinna wcześniej A chodzik na pewno nie zaszkodził, musiałby w nim siedzieć godzinami.

Eve, ja się nie chcę kłócić I zazdroszczę że u Was można robić karierę bez oszałamiającego wykształcenia. Nie uważam że jakakolwiek praca hańbi, po prostu jestem za wygodna do fizycznych zajęć i nie uśmiechałoby mi się tyrać po kilkanaście godzin na dobę. Super że Wam się powiodło, wbrew pozorom to wcale nie jest takie łatwe, jakoś więcej znam przypadków odwrotnych. I nie mam nic przeciwko żeby więcej ludzi wyjeżdżało, tym co pozostaną będzie łatwiej o pracę Tylko wolałabym żeby zostawali na stałe, bo potem wracają z kasą, kupują mieszkania i znowu ceny nieruchomości idą w górę Jeśli chodzi o picie to Aleks jeszcze niedawno miał to samo, potrafił przez cały dzień wypić na siłę 20 ml herbatki. Ostatnio jest znacznie lepiej, tak gania że potem rzuca się na butelkę. Mam nadzieję że u Olka to przejściowe

Marika, mam nadzieję że Igor obudził się w lepszym nastroju? Aha, czyli jednym słowem można siedzieć na piętach tylko na złączonych nóżkach a nie pomiędzy, muszę pilnować Vojta dla laika to masakra, nie wiem jak można pozwalać na ćwiczenia po kilkuminutowej demonstracji. Przynajmniej mnie nie wystarczy

Iwciag, oby Iwo nie przyzwyczaił się za bardzo do tego nocnego wstawania...

Boszenka, czekam na fotki

Poiglot, dla TŻ, cieszę się że układa Wam się dobrze
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 19:27   #740
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cześć boskie

Byłam więc ja ci na spotkaniu z położną i tam pobrała mi mnóstwo krwi,potwierdziła termin na 28.11.2010, dała milion ulotek i po 40 min. było see you later,zobaczymy się w 16 tyg,a w ciągu dwóch tygodni dostanę zaproszenie na usg. Tak to mniej więcej wygląda w UK.
A teraz wiadomość dnia. Jeszcze kilka dni temu pisałam,że mój TŻ coś miga się ostatnio od ślubu. Dziś znowu zaczęłam temat,a on mi przerwał i powiedział,że czeka na list z Polski,w którym będzie przetłumaczony na angielski wrok sądu w sprawie jego rozwodu. Ponoć już trzy tygodnie temu zlecil rodzicom zrobienie tego. Bez tego papierka nie moglibysmy wziąść ślubu. Stałam jak wryta. Teraz zastanawiamy się nad terminem. Weźmiemy tylko cywilny,tutaj w UK,bez jakichś wesel i przyjęć,świadkowie i my.
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:41   #741
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

ursull super

nie moge spać mam tak zatkany nos jak go do ujca odetkać
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:43   #742
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

eve no przestan
jestes bardzo piekna kobieta!

gosik bardzo ci dziekuje:!

boszenka masz racje czas zaszybko zlecial Bryan za tydzien tez konczy rok i dla mnie zdecydowanie za szybko
przypomnialo mi sie dzis jak na watku ogloszono ze urodzilas i zobaczylismy fotke Blanusi pamietam to szczescie i wogole
a teraz juz swietujemy ich roczki
aaaah

Karolinko oj bidulko jedz zmuszaj sie
cos co ma jak najwiecej wartosci odzywczych, witaminek

przewalone
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:55   #743
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Gossik trochę myślałam dziś o problemie emigracji i jak ja się w tym odnajduję i przyznam szczerze,że gdybym miała do czego wrócić i peryspektywy na pracę oraz życie na względnym poziomie to pierwsza wsiadłabym w samolot. Co mam na myśli życie na względnym poziomie? Własne mieszkanie (min. 3 pokoje), i 5000 zł miesięcznie. Obawiam się,że to nierealne. Ja na szczeście mam tu jeszcze siostrę. Nie czuję się patriotką,a i większego kontaktu z rodziną nie mam,brakuje mi jednak normalnych koleżanek,spotkań towarzyskich i pracy,którą wykonywałam w Polsce (niestety za marne grosze). Narazie nie mam wyboru i nie wrócę,ale może kiedyś... Widzę,że nie darzysz emigrantów sympatią,a ja uważam,że trzeba być cholernie odwaznym lub zdesperowanym,aby zostawić wszystko i wyjechać. Tu tez nie jest łatwo,szczególnie na początku. Wiele osób nie wytrzymuje presji,tęsknoty. Musieliśmy nauczyć się żyć inaczej,ja przez pierwszy rok czułam totalną pustkę i samotność. Wyjechałam dla faceta,nie dla kasy. Życie potoczyło się inaczej,niż planowałam i zostałam w UK,a miałam wrócić po roku. Myślę,że sporo osób wróci,bo wyjechali tylko na zarobek,ale część już zostanie na stałe. I powiedz szczerze,czy to,że aż tyle nas wyjechało,faktycznie poprawiło rynek pracy w Polsce? I nie rozumiem dlaczego tylu Polaków jest przeciwnych naszemu powrotowi? Przecież to tez mój kraj,to do niego wysyłamy kupę kasy,napędzamy gospodarkę,dzięki nam wiele osób ma co do garnka włożyć i nie prosi o jałmużnę od państwa. Przykre,że nikt nie potrafi docenić tego,ile korzyści jest z emigracji i ile emigranci pomogli Polsce. To trudny temat,bardzo drażliwy. Przykro mi czasem poprostu,że moi rodacy nie potrafią uszanowac naszych,często trudnych decyzji i wspomagać nas w tym. Przykro słyszeć,że dochodzi do pobić ludzi,którzy wrócili z wysp. Dlaczego do tego doszło? Czy nie mamy prawa być,gdzie chcemy i nie mamy prawa wracać do domów i bliskich?
No i mnie poniosło

Marika no i się okazalo,że TŻ jednak zaczął myśleć o ślubie (tak mu jęczałam,że uległ ) Skoro ćwiczenia za darmo to korzystajcie z nich ile wlezie. Uspokiołaś mnie z tymsiedzeniem na piętach,Milenka dobrze siedzi

Malutka miłej pracy. Faktycznie trzeba przyznać,że Dawidek rozwija się rewelacyjnie,biorąc po uwagę fakt,że jest wcześniaczkiem

Caro współczuję szpitala w domu i sytuacji z Michasiem. Pewnie szybko będzie ok,trochę ćwiczonek wystarczy. Zadbaj o siebie baboku,bo co będzie jak ci sił zabraknie do opiekowania sie szkrabami? Jaki piękny,rożowy sweterwk do rożowych,ćwiekowych w sam raz

DiDi superażne fotki,a Nikolka to mała gwiazdeczka A moja jeszcze nie chce chodzić,z podtrzymywaniem tak,ale sama to tylko chwilę postoi i tyle

Eve od kiedy Oluś nie chce pić? Może mleko mu starcza? MIlenka też dużo nie pije.

Boszenka przerypane z tymi lotami teraz . Zaczęłam się martwić,czy to cholerstwo przejdzie do naszego wyjazdu na Kretę. Koniecznie pokaż fotki .

Iwciag ale masz fajną teściową,nawet kawę ci robi

Poiglot ślicznotka z ciebie . Gratulacje dla TŻ i trzymam kciuki za mieszkanko. Brayanek juz dobrze się czuje? Jak chcesz mu wloski obciąć?
__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2010-04-20 o 19:59
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:15   #744
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

ursull a dziekuje ci slicznie kurde milo naprawde
ale ja podobniez bardziej fotogeniczna niz w rzeczywitosci hahaha

Bryanek czuje sie dobrze

chociaz mielismy duuuzo problemow
bylo u nas nawet pogotowie..
mial 2 antybiotyki pod rzad i narazie w miare ok chociaz tez za rewelacyjnie nie jest :/

a wloski nie wiem sama mu chyba jakos podetne bo u fryzjera on nie wysiedzi
te loki chociaz przytne bo juz mu wlosy cala twarz zakrywaja wrzuce jutro zdjecie wloskow to sama zobaczysz i stwierdzisz ze trzeba je juz obciac
wiesz
ja nadal nie moge uwierzyc ze ty w ciazy jestes kurcze nie boisz sie?
kolejnego porodu?tego jak sobie dasz rade?
planujesz karmic
jej bedziesz zabiegana mama
ale super
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:20   #745
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
ursull a dziekuje ci slicznie kurde milo naprawde
ale ja podobniez bardziej fotogeniczna niz w rzeczywitosci hahaha

Bryanek czuje sie dobrze

chociaz mielismy duuuzo problemow
bylo u nas nawet pogotowie..
mial 2 antybiotyki pod rzad i narazie w miare ok chociaz tez za rewelacyjnie nie jest :/

a wloski nie wiem sama mu chyba jakos podetne bo u fryzjera on nie wysiedzi
te loki chociaz przytne bo juz mu wlosy cala twarz zakrywaja wrzuce jutro zdjecie wloskow to sama zobaczysz i stwierdzisz ze trzeba je juz obciac
wiesz
ja nadal nie moge uwierzyc ze ty w ciazy jestes kurcze nie boisz sie?
kolejnego porodu?tego jak sobie dasz rade?
planujesz karmic
jej bedziesz zabiegana mama
ale super
biedny Brajanek . Ja już podcięłam Milusi grzywkę,bo wchodzila jej do oczu. Też sama obcinałam i troche nierówno mi to wyszło .
Jakoś nie wiem czemu,ale nie boję sie porodu. Ponoć drugi poród jest łatwiejszy i szybszy (w większości przypadków). Jakoś dam sobie radę,ale chyba będę wyrodną matką i nie będę karmiła piersią (łatwiej mi będzie butelką).
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:40   #746
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Poiglot sie pojawiła...
kuupe lat! Pokaz nam Bryanka
Ty jak zwykle coraz piekniejsza
zartuje, uwielbiam Twoje zdjecia

Boszenko jejku zeby udało sie Tztowi doleciec na imprezke
Pokazesz sie w nowej fryzurce?
Jaki masz naturalny kolor?

Carolajna Ty takie smakołyki lubisz gotowac...a jesc juz nie?

Ursull Hurra slub!!! Ale jeszcze w ciązy?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:42   #747
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

na temat emigracji powiem tyle że ja bym się nie zdecydowała
brakowało by mi wielu rzeczy min rodziny w innym kraju na dłuższą metę czułabym się dziwnie
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:32   #748
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

No to jestem na momencik, poczytam co u was i ide do swoich robótek ręcznych . Dziecię śpi i musze dychnąc po cięzkim dniu. Spał ładnie do 18 a ja zdazyłam pościerac kurze, poodkurzac, pomys i wypastowac podlogi, i zrobic kolejne pranko i wreszcie moje lokum ma jakis wygląd .

Widziałyście takie coś? http://www.strojekapielowe.com/index...=6307&id_dir=0

Iwciag - jestem i byłam na dukanie 3 tygodnie .

Caro - mam nadzieje że przyjmie Cie jakis lekarz może powiedz jaka jest sytuacja że cos Cie niepokoi i potrzebujesz pilnej konsultacji, może ktoś ulegnie i Cie wcisnie jak najprędzej.

boszenka - poprosimy o odsłonę nowej Boszenki . Nie mów chudzinko że chcesz sie odchudzac?

Eve - nie no ja tylko wam napisałam co mi odpowiedział na to rehabilitant i zademonstrował nie lamiąc się przy tym przy okazji . Takie super serniki to ja mogę dziennie pałaszowac NO PROBLEM bo nie wiem czy pisałam ale go robiłam tyle że w keksówce .

poiglocik - no prosze jak ładnie zaawansował twoj Tż, juz nie moge się doczekac zdjęc Bryanka to mój wizazowy idol . I super że poznałas fajne mamuski, czas o wiele szybciej leci. Pogotowie , co sie działo u was?

gosikk_s - no juz sie lepszy obudził ale czasem bez powodu mi kwiczy i wspina się po mnie zeby go na ręce wziąśc mój tultus. Ja bym go tam często chetnie tuliła ale to nic dobrego nauczyc i do matury na kolankach tulic .

Ursull - piękne wieści, a więc Tż si e starał na boku i milo Cie zaskoczył .


Dobranoc, pa, pa.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 22:24   #749
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Byłam więc ja ci na spotkaniu z położną i tam pobrała mi mnóstwo krwi,potwierdziła termin na 28.11.2010, dała milion ulotek i po 40 min. było see you later,zobaczymy się w 16 tyg,a w ciągu dwóch tygodni dostanę zaproszenie na usg. Tak to mniej więcej wygląda w UK.
Super! Czyli święta będą z dzieciątkiem
A co do terminu... pamiętaj, żeby w nazwie miesiąca było 'r' (no chyba, że nie wierzysz w przesądy) gratuluję
Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
boszenka masz racje czas zaszybko zlecial Bryan za tydzien tez konczy rok i dla mnie zdecydowanie za szybko
przypomnialo mi sie dzis jak na watku ogloszono ze urodzilas i zobaczylismy fotke Blanusi pamietam to szczescie i wogole
a teraz juz swietujemy ich roczki
aaaah
za szybko, niestety pamiętam jak rozsyłałam mmski z radosną nowiną do wizażanek... czasem wydaje mi się, że to było ze sto lat temu, a Blancia jest z nami od zawsze
Biedny Bryanek... mam nadzieję, że teraz choróbska będą go już omijały...

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
No to jestem na momencik, poczytam co u was i ide do swoich robótek ręcznych . Dziecię śpi i musze dychnąc po cięzkim dniu. Spał ładnie do 18 a ja zdazyłam pościerac kurze, poodkurzac, pomys i wypastowac podlogi, i zrobic kolejne pranko i wreszcie moje lokum ma jakis wygląd .

boszenka - poprosimy o odsłonę nowej Boszenki . Nie mów chudzinko że chcesz sie odchudzac?
ale z Ciebie pracowita kobitka
a co do odchudzania to dla własnego, dobrego samopoczucia muszę zrzucić co nieco...
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 23:29   #750
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Gosikk

ten ostatni emigracyjny tekst byl swietny - zwlaszcza ta czesc mieszkaniowa , no ale tak rzeczywiscie jest, a dla Ciebie to nie jets korzystne. Ja sie ciesze, ze sporo ludzi stad wyjechalo, z praca tez lepiej, domy tanieja - zarowno wynajem, jak i sprzedaz, atmosfera sie oczyscila, bo w pewnym momencie Irolki zaczeli miec problem z naplywem ludzi i zaczeli byc nerwowi
My rzeczywiscie dobrze sie tu ustawilismy, ale to dotyczy wielu ludzi z lat 2004-2006, pozniej juz bylo troche trudniej, a teraz wesolo nie jest, ale jak ktos zna jezyk, to prace znajdzie.

Ursull poruszyla ciekawa i drazliwa kwestie - Polacy w kraju, ktorzy maja problem do tych, co wyjechali... Zle bo wyjechali, zdradzili, uciekli i nie wiadomo co jeszcze, a jak Ci zdrajcy wracaja z pieniedzmi, ktore maja napedzic polska gospodarke, to tez zle Dyskusje i zlosliwosci mozna by tu wymieniac bez konca - nas nazwano nieudacznikami i zdrajcami, a my (emigranci) w zlosliwej odpowiedzi nazwywamy tych, co pozostali w kraju zazdrosnymi tchorzami i kolo sie zamyka.

Mnie tu dobrze i mentalnie i finansowo i nawet klimat z roku na rok lepszy ale myslimy nad kolejnymi zmianami, moze Kanada, moze Australia a moze... Republika Poludniowej Afryki ??? Tz otrzymal propozycje pracy w RPA, wiec kto wie ???




Ursull

no, no slub bedzie moge wpasc ???




Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość

nie moge spać mam tak zatkany nos jak go do ujca odetkać
Uciac






Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
eve no przestan
jestes bardzo piekna kobieta!


Oj, Poiglotku, teraz Ty mnie nie zawstydzaj



Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość

Eve od kiedy Oluś nie chce pić? Może mleko mu starcza? MIlenka też dużo nie pije.


Kurcze, on od nowosci malo pije, ale wydaje mi sie, ze powinien pic wiecej skoro je juz powazne rzeczy, no ale moze rzeczywiscie to co "wypija" z jedzeniem mu wystarcza ??? Je sporo owocow, wiec moze



Gosikk
Ty tez pisalas o piciu - zapomnialam piszac o emigracji



No to spadam spac, musialam Wam odpisac, zeby sobie zaleglosci nie narobic


Dzieki za komentarze na NK



Caro - tak, u nas tak cieplo, a szceze mowiac byly upaly po 35st



Dobranoc
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.