Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-25, 19:21   #1561
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Fajne do ślubu



Kochana ile czekałaś na te kozaki overknee z deezee? Twoja opinia mnie uspokoiła, bo dziewczyny narzekały na jakość Mam nadzieję, że moje będą oki.



Fajne te golfy Choć przyznam, że ja zrobiłam się taką sknerą ostatnio, że jestem np w stanie wydać ponad 5 stówek na buty nike, ale na zwykły sweter za ponad 50zł już marudzę, bo przywykłam do wyprzedażowych cen

Skoro nie podkład to perfumy



Dziękuję Jak buzia? Uspokoiło się? Byłaś u lekarza?



Dziękuję

Dobry pomysł Też pewnie zdecydowałabym się na nude.



Dziewczyny- miałam relacjonować, jak moje postępy, więc donoszę, że od pierwszego ważenia i mierzenia schudłam 2kg, % tłuszczu zmniejszył się i wszystkie obwody poleciały o 2-3cm Trener stwierdził, że wynik super, jak na te kilkanaście dni. Ćwiczymy 3 razy w tygodniu, a od dziś częściej tzn. ja sama mam robić cardio np. 20 minut na orbitreku i 20 na bieżni (maszeruję tylko na wzniosie, nie biegam w ogóle z racji na kolano) plus oczywiście surowo trzymam się diety i zero alkoholu (ostatni raz piłam w nocy z 10.11 na 11.11). Także jestem mega zadowolona i motywacji mi nie brakuje
O matko, nie dałabym tyle za swoje air maxy dałam na wyprzedaży z kodem 290zł i już było mi ciężko...
ale ostatnio też zrobiła się ze mnie sknera

Do lekarza nie jest tak łatwo się dostać - ale umówiłam się udało mi się zapisać na 15 grudnia, a w między czasie kupiłam acnederm, trochę podgoił cerę, ale szału nie ma...

Gratuluję wyników
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 09:27   #1562
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Idź do kierownika/kierowniczki tego zakładu, pokaż swoją osobę i wyniki w nauce, przedstaw koncepcję pracy, czemu Ci tak zależy na tym zakładzie i co zrobiłaś by pisać właśnie tam. Jeśli masz opracowany temat, jakąś bibliografię już, to pokaż że masz, że szukasz, że jesteś zaangażowana.
Osoba kompetentna zauważy Twoją chęć do sensownej pracy i postara się w miarę możliwości Ci to umożliwić

Głowa do góry!
Uważam dokładnie tak samo! Działaj! Powodzenia! trzymamy kciuki!!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 12:55   #1563
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Witajcie!
Nie miałam kiedy zajrzeć na wątek, a tutaj tyle się dzieje!

Ag4 - gratuluję zaręczyn! Historia Twojej miłości jest niesamowita i super, że szykuje się taki jej finał!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 13:15   #1564
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Coś kupiłyście na Black Friday?

Dziękuję za słowa otuchy odnośnie pracy magisterskiej. Będę walczyć
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 15:41   #1565
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Coś kupiłyście na Black Friday?

Dziękuję za słowa otuchy odnośnie pracy magisterskiej. Będę walczyć
Ja kupiłam kozaki Lasockiego https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-la...06-czarny.html
sweterek H&M http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0293682004.html
koszulę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html i sukienkę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html, no i kilka par majtek w f&f
w zeszłym miesiącu za to miałam bana zakupowego, którego się trzymałam

Co myślicie w ogóle o jakości butów Lasockiego? Wiem, że są problemy z reklamacjami w CCC dlatego jeszcze się zastanawiam czy dobrze zrobiłam kupując je tam
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 16:03   #1566
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kozaki Lasockiego https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-la...06-czarny.html
sweterek H&M http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0293682004.html
koszulę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html i sukienkę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html, no i kilka par majtek w f&f
w zeszłym miesiącu za to miałam bana zakupowego, którego się trzymałam

Co myślicie w ogóle o jakości butów Lasockiego? Wiem, że są problemy z reklamacjami w CCC dlatego jeszcze się zastanawiam czy dobrze zrobiłam kupując je tam
Bardzo ładna sukienka

Ja właśnie złożyłam piatą reklamację butów Lasockiego. Będą mi wysyłali odpowiedzi listownie aż cenę butów zwrócą. Więcej u nich nic nie kupię nawet jakbym miała boso chodzić
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 16:06   #1567
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Bardzo ładna sukienka

Ja właśnie złożyłam piatą reklamację butów Lasockiego. Będą mi wysyłali odpowiedzi listownie aż cenę butów zwrócą. Więcej u nich nic nie kupię nawet jakbym miała boso chodzić
Właśnie pamiętam, że z nimi walczysz... też jeśli bym musiała to bym walczyła, choć wolałabym tego uniknąć moja siostra kiedyś kupiła kozaki Lasockiego i wytrzymały naprawdę długo, ale to było dobrych kilka lat temu więc jakość mogła spaść. Nie stać mnie na kozaki za kilkaset złotych więc pomyślałam, że kupno w CCC z kodem to będzie dobra alternatywa. Nie wiem gdzie ew. szukać kozaków ze skóry za ~250zł?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 16:28   #1568
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Ja z racji BF nie kupiłam nic
Kupiłam torebkę Korsa i portfel ale to jeszcze przed BF w środę, zresztą jak patrzyłam to i tak bym się na zniżkę nie załapała.
Jakoś sknera sie ze mnie straszna zrobiła i o ile coś nie jest jakiejś znanej dobrej marki, to mi 50 zł nawet na to szkoda. Raczej jestem na etapie wyprzedaje zalegajace rzeczy, zamiast kupować nowe.




Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kozaki Lasockiego https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-la...06-czarny.html
sweterek H&M http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0293682004.html
koszulę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html i sukienkę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html, no i kilka par majtek w f&f
w zeszłym miesiącu za to miałam bana zakupowego, którego się trzymałam

Co myślicie w ogóle o jakości butów Lasockiego? Wiem, że są problemy z reklamacjami w CCC dlatego jeszcze się zastanawiam czy dobrze zrobiłam kupując je tam
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Właśnie pamiętam, że z nimi walczysz... też jeśli bym musiała to bym walczyła, choć wolałabym tego uniknąć moja siostra kiedyś kupiła kozaki Lasockiego i wytrzymały naprawdę długo, ale to było dobrych kilka lat temu więc jakość mogła spaść. Nie stać mnie na kozaki za kilkaset złotych więc pomyślałam, że kupno w CCC z kodem to będzie dobra alternatywa. Nie wiem gdzie ew. szukać kozaków ze skóry za ~250zł?

LAsocki jak dla mnie ma koszmarną jakość i nikomu juz nie polecę, też sie wypowiadałam kiedys jak naprawiaja buty (sklejając pękniętą podeszwe klejem).

Co do tego gdzie kupić, nie masz jakichś outletów w pobliżu? w takiej cenie moze być problem, ale myślę ze da sie znaleźć.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:02   #1569
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
O matko, nie dałabym tyle za swoje air maxy dałam na wyprzedaży z kodem 290zł i już było mi ciężko...
ale ostatnio też zrobiła się ze mnie sknera
Olcia ostatnio mam to samo porządki w szafach przywracają mi równowagę szczególnie, jak znajduję rzeczy, w których nie chodziłam i w ogóle zapomniałam, że takie mam zawsze jestem wtedy zaskoczona hehe.



Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Coś kupiłyście na Black Friday?
Piżamę i majtki sztuk 3 w F&F Lubię


Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziękuję za słowa otuchy odnośnie pracy magisterskiej. Będę walczyć
No pewnie, że walcz! Tak często tam bywaj i proś i przedstawiaj swoje argumenty, aż Cię przyjmą nic nie tracisz tym



Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja właśnie złożyłam piatą reklamację butów Lasockiego. Będą mi wysyłali odpowiedzi listownie aż cenę butów zwrócą. Więcej u nich nic nie kupię nawet jakbym miała boso chodzić
szok! po trzeciej przecież powinni kasę, byłaś z tym u rzecznika miejskiego?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:10   #1570
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kozaki Lasockiego https://www.eobuwie.com.pl/kozaki-la...06-czarny.html
sweterek H&M http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0293682004.html
koszulę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html i sukienkę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0326242005.html, no i kilka par majtek w f&f
w zeszłym miesiącu za to miałam bana zakupowego, którego się trzymałam

Co myślicie w ogóle o jakości butów Lasockiego? Wiem, że są problemy z reklamacjami w CCC dlatego jeszcze się zastanawiam czy dobrze zrobiłam kupując je tam
Ja w swoich kozakach przechodziłam chyba 4 zimy. Siostra kupiła w tamtym roku i na razie wszystko z nimi jest ok.
Olu bardzo ładne te twoje




Też jestem na etapie pozbywania się rzeczy. Ilość ubrań, które są "po domu" mnie przytłacza.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.

Edytowane przez monicar
Czas edycji: 2015-11-29 o 22:12
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:45   #1571
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olcia ostatnio mam to samo porządki w szafach przywracają mi równowagę szczególnie, jak znajduję rzeczy, w których nie chodziłam i w ogóle zapomniałam, że takie mam zawsze jestem wtedy zaskoczona hehe.





Piżamę i majtki sztuk 3 w F&F Lubię




No pewnie, że walcz! Tak często tam bywaj i proś i przedstawiaj swoje argumenty, aż Cię przyjmą nic nie tracisz tym





szok! po trzeciej przecież powinni kasę, byłaś z tym u rzecznika miejskiego?
Ja to aż 9 par
Co jakiś czas też robię porządki w szafie, wszystko ładnie układam, segreguję i też zanjduję rzeczy, o których zapomniałam... ale jednocześnie nie wywalam tych, w których nie chodzę od dawna :/ muszę się za to zabrać. Kilku koszul też nie noszę przez lenistwo wieczorem bardzo rzadko sobie przygotowuję ubrania na kolejny dzień, a rano zawsze brakuje czasu, zwłaszcza na... prasowanie
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja z racji BF nie kupiłam nic
Kupiłam torebkę Korsa i portfel ale to jeszcze przed BF w środę, zresztą jak patrzyłam to i tak bym się na zniżkę nie załapała.
Jakoś sknera sie ze mnie straszna zrobiła i o ile coś nie jest jakiejś znanej dobrej marki, to mi 50 zł nawet na to szkoda. Raczej jestem na etapie wyprzedaje zalegajace rzeczy, zamiast kupować nowe.





LAsocki jak dla mnie ma koszmarną jakość i nikomu juz nie polecę, też sie wypowiadałam kiedys jak naprawiaja buty (sklejając pękniętą podeszwe klejem).

Co do tego gdzie kupić, nie masz jakichś outletów w pobliżu? w takiej cenie moze być problem, ale myślę ze da sie znaleźć.
Ja już nie mam co wyprzedawać wszystko co mogłabym sprzedać z jakimś zyskiem już raczej sprzedałam...
A poza pękniętą podeszwą, ze skórą się nic nie działo? Bo ze względu na cenę, raczej nie jest ona najlepszej jakości...
Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja w swoich kozakach przechodziłam chyba 4 zimy. Siostra kupiła w tamtym roku i na razie wszystko z nimi jest ok.
Olu bardzo ładne te twoje




Też jestem na etapie pozbywania się rzeczy. Ilość ubrań, które są "po domu" mnie przytłacza.

dobrze, że pojawił się jakiś pozytywny komentarz
moja mama w sumie składała trzy razy w ostatnim czasie reklamacje w CCC - w tym dwie dotyczyły tych samych butów (przy pierwszej reklamacji wymienili na nowe, z nimi stało się to samo). Przy czym to nie był Lasocki. W dodatku udało jej się bez paragonu, posprawdzali po dacie zakupu w systemie. Może jednak nie będę miała pecha byłam w sklepie Meritum, ale te buty, które mi się podobały - albo za drogie, albo brak rozmiaru albo nie mogłam zapiąć w łydce...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 23:10   #1572
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja to aż 9 par
Co jakiś czas też robię porządki w szafie, wszystko ładnie układam, segreguję i też zanjduję rzeczy, o których zapomniałam... ale jednocześnie nie wywalam tych, w których nie chodzę od dawna :/ muszę się za to zabrać. Kilku koszul też nie noszę przez lenistwo wieczorem bardzo rzadko sobie przygotowuję ubrania na kolejny dzień, a rano zawsze brakuje czasu, zwłaszcza na... prasowanie
Olcia, ale ja kupuję u nich majtki tak średnio 1 para na m-c czasem częściej, więc nie miałam z czego wybrać, bo ostatnio mało mi się spodobało wzięłam 3, których nie mam bardzo lubię ich bieliznę i piżamy, szkoda, że staników nie mogę kupić w moim rozmiarze.
Ja najpierw sobie myślę: o! znalazłam, będę chodzić kładę w widoczne miejsce. Po jakimś czasie, jak znowu tego nie zakładam to robię wewnętrzny rachunek sumienia i siebie pytam czy to na pewno założę czy nie. Jak czuję, że nie to odkładam do torby, jak już odłożę do torby to sobie myślę, że coś dorzucę jeszcze i dam dalej, więc przeglądam i zawsze jakaś torba albo dwie z tego wychodzi, a połowa rzeczy to takie, co albo zapomniałam, że mam albo takie, co myślałam, że już wydałam hehe. Co nie zmienia faktu, że widocznie życie nie znosi pustki i zaraz mi się jakoś te "luki" w szafie same uzupełniają
Ja unikam ubrań, które muszę prasować wyjątek: koszule, bo się nie da, resztę staram się dobierać tym kluczem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 08:08   #1573
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość

Ag4 - gratuluję zaręczyn! Historia Twojej miłości jest niesamowita i super, że szykuje się taki jej finał!
Dziękuję
Teraz jestem naprawdę szczesliwa w związku. W końcu
Jednak jak się trafi na odpowiednią osobę to nie ma się zadnych wątpliwości

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Coś kupiłyście na Black Friday?
Kupiłam torebkę w F&F, peewnie długo nie posłuży ale spodobała mi się
Oprócz tego czarne pantofle do pracy w ccc, jeansy i gładki niebieski t shirt
Bez szaleństw
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 08:35   #1574
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olcia ostatnio mam to samo porządki w szafach przywracają mi równowagę szczególnie, jak znajduję rzeczy, w których nie chodziłam i w ogóle zapomniałam, że takie mam zawsze jestem wtedy zaskoczona hehe.



szok! po trzeciej przecież powinni kasę, byłaś z tym u rzecznika miejskiego?

Mnie też przyjemność sprawia wywalanie rzeczy z szafy Pomału dojrzewam do pozbycia się rzeczy, które są ładne, porządne i ciepłe, ale kurde- poza katastrofami (absolutnie wszystko brudne, kartony z zimowymi swetrami u rodziny i ten jeden został) absolutnie ich nie noszę...


Zbieram się ciągle, bo tę reklamację też mi najpewniej odrzucą. Buty są zupełnie niezniszczone (podeszwa tylko od chodzenia zaczęła się ścierać), noszone około miesiąca po biurze i w ładne dni. Buty jak się przymierzy jeden o jeden, to wydają się być takie same... A jednak prawy jest przynajmniej o rozmiar za duży! Przy każdej reklamacji je mierzę i nie, zdecydowanie nie są to moje urojenia, nogi też mam takie same...
W końcu będzie trzeba ruszyć jakąś instytucję. Ale że firma dla 130zł tak się chandryczy, sprawiło że nic więcej od nich nie kupię
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:53   #1575
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość

Ja już nie mam co wyprzedawać wszystko co mogłabym sprzedać z jakimś zyskiem już raczej sprzedałam...
A poza pękniętą podeszwą, ze skórą się nic nie działo? Bo ze względu na cenę, raczej nie jest ona najlepszej jakości...
.
Wiesz co szczerze to ja nie pamiętam już czy coś się z tą skórą działo czy nie.

Ja z zyskiem nawet się nie łódze że coś sprzedam byleby część kwoty odzyskać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 20:15   #1576
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Coś kupiłyście na Black Friday?

Dziękuję za słowa otuchy odnośnie pracy magisterskiej. Będę walczyć
Powodzonka Carpaibex, walcz o swoje i siebie!

Ja na Black Friday nic nie kupiłam Ostatnio mam jakiś przesyt ciuchowy, a poza tym od jakiegoś czasu jestem bardziej wymagająca i ciężko mi znaleźć to, czego akurat szukam
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 19:52   #1577
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Zabilysmy wątek! Chwalcie sie prezentami mikolajkowymi ja w tym roku nic,poniewaz z TZ nie robimy prezentow na Mikolaja, a z rodzinka zadecydowalismy ze w tym roku oszczedzamy na prezentach i Swietach i zamiast tego,mamy juz zaplanowane 3 krotkie wyjazdy na 2016
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 21:12   #1578
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
mamy juz zaplanowane 3 krotkie wyjazdy na 2016
Gdzie?


Moje mikołajkowe w załączniku


Aaa. I jeszcze jedno. Kupiłam ostatnio dobrą suszarkę i okazało się, że nie muszę prostować włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BRANSOLETKA-SAM-AS0390Z-C-aniakruk.pl-30.jpg (51,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ania-Kruk-99-zl.jpg (21,1 KB, 35 załadowań)
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2015-12-05 o 21:17
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 09:42   #1579
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Mi mikołaj zafundować laserową depilację pach

Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
__________________
Instagram

Edytowane przez justytynka
Czas edycji: 2015-12-06 o 09:57
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 10:32   #1580
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII



Ostatnio mało się udzielam z powodu braku czasu, ale cały czas jestem na bieżąco z podczytywaniem.U mnie blackfriday na spokojnie, zero zakupów. Na święta z rodziną i tż też stwierdziliśmy, że w tym roku nie szalejemy. Mam już wszystkie prezenty, które udało mi się kupić w przedziale 50-80zł więc jestem zadowolona. Fajnie tak wcześnie mieć to z głowy. Jedynym większym ostatnio zakupem jest walizka (Wittchen, skorzystałam z jarmarku cenowego), gdyż ok.21.12 lecimy wreszcie na urlop Najpewniej znowu Wyspy Kanaryjskie i najpewniej Fuerteventura gdyż wylot jest z Wrocławia. Alternatywnym kierunkiem jest Madera i Gran Canaria. Czekamy jednak na lasta. A ze względu na to, że muszę do maja kupić samochód, tniemy po kosztach i chcielibyśmy wylot na miejscu bo odpada koszt dojazdu i parkingu. Obecnie oferty na te bliższe terminy są świetne, ceny rewelacyjne (np. 1200zł na 8 dni allinklusive w 3* hotelu, 1400zł w 4*). Obawiam się czy na ten czas świąteczny też tak zejdą Oby.
Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
Porozmawiaj z nim o tych rzeczach, musicie znaleźć równowagę
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 10:48   #1581
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zabilysmy wątek! Chwalcie sie prezentami mikolajkowymi ja w tym roku nic,poniewaz z TZ nie robimy prezentow na Mikolaja, a z rodzinka zadecydowalismy ze w tym roku oszczedzamy na prezentach i Swietach i zamiast tego,mamy juz zaplanowane 3 krotkie wyjazdy na 2016
u mnie nigdy nie bylo tradycji jakichs duzych prezentow na Mikołaja, zawsze dostawalismy slodycze wiec i teraz nie praktykujemy z Tz duzych prezentow ale maz mnie mile zaskoczyl bo rozwalilam sobie kilka dni temu szczotke do wlosow- spadla mi na ziemie i odpadla raczka a on to zauwazyl i kupil mi nowa poza tym on ma dzis urodziny wiec dostal prezent z tej okazji

My postanowilismy w tym roku ze robimy sobie i rodzinie drobne prezenty na Gwiazdke bo kupujemy mieszkanie i czeka nas sporo wydatkow w zwiazku z jego remontem (jutro podpisujemy umowe przedwstepna- trzymajcie kciuki! ), ale powiem Wam ze taki drobny a mimo to fajny prezent jeszcze trudniej kupic wiec czeka mnie duza przeprawa w tym roku

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Mi mikołaj zafundować laserową depilację pach

Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
Super, gratuluje! Nic tak nie weryfikuje zwiazku jak wspolne zamieszkanie pewnie troche minie zanim sie dotrzecie ale badz dobrej mysli, a jesli nie to lepiej zweryfikowac to teraz a nie np. po slubie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Sskers a dokad na Fuerte? My bylismy w podrozy poslubnej w Caleta de Fuste, polecam wizyte w Oasis Parku jesli zedycujecie sie na Fuerte oraz absolutnie boskie wydmy w Corralejo

Powiem Wam, ze ja przez ostatni rok prawie nie kupowalam sobie ciuchow bo wszystkie nadwyzki szly na organizacje wesela i mam teraz takie pustki w szafie, ze az wstyd dlatego postanowilam ze cala premie polroczna wydam na uzupelnienie garderoby a ze mamy firme zamknieta od swiat do nowego roku to bede atakowac wyprzedaze plan swietny, szkoda ze ostatnio nic mi sie w sklepach nie podoba i nie potrafie znalezc tam nic sensownego

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2015-12-06 o 10:42
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 11:06   #1582
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Sskers a dokad na Fuerte? My bylismy w podrozy poslubnej w Caleta de Fuste, polecam wizyte w Oasis Parku jesli zedycujecie sie na Fuerte oraz absolutnie boskie wydmy w Corralejo

Powiem Wam, ze ja przez ostatni rok prawie nie kupowalam sobie ciuchow bo wszystkie nadwyzki szly na organizacje wesela i mam teraz takie pustki w szafie, ze az wstyd dlatego postanowilam ze cala premie polroczna wydam na uzupelnienie garderoby a ze mamy firme zamknieta od swiat do nowego roku to bede atakowac wyprzedaze plan swietny, szkoda ze ostatnio nic mi sie w sklepach nie podoba i nie potrafie znalezc tam nic sensownego
Upatrzyłam sobie Costa Calma. Na wydmach Corralejo byliśmy rok temu jak byliśmy na Lanzarote (jednodniowy wypad, głównie spędzony właśnie tam ). My na pewno wynajmiemy samochód na 2-3 dni, więc zjedziemy wyspę wzdłuż i wszerz na ile pozwolą godziny słoneczne Właśnie ze względu na finanse i porę roku nie chcemy żadnej wyspy gdzie jest dużo do objechania, bo w tydzień nie będziemy w stanie tego zrobić, a wiem że oboje mielibyśmy ogromny niedosyt. A Fuerteventura na tydzień jest idealna, bo niewiele jest do zwiedzania.

A w sklepach teraz mało co sensownego. Szukałam kilka dobrych tygodni ciepłego swetra (co równa się fajnemu składowi) i poległam. Zalando mnie tutaj poratowało. Więc powodzenia
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 13:39   #1583
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Dokladnie, Fuerta idealna na tydzien, my wypozyczylismy samochod na jeden dzien a i tak zjezdzilismy wiekszosc fajnych miejsc na wyspie rozumiem ze macie zamiar spedzic tam Swieta- Waszym rodzinom to nie przeszkadza? zycze Wam udanej pogody bo jednak ta pogoda przez caly rok na Kanarach jest troche przereklamowana my mielismy sloneczna i ciepla ale kolega z prscy lecial tydzien pozniej do Cost Calma wlasnie i caly tydzien lalo
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 14:29   #1584
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Mi mikołaj zafundować laserową depilację pach

Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
Z mojego doświadczenia (4 lata mieszkamy razem) - raczej nie da się ich wyeliminować i nie warto, bo Twoj TŻ w końcu taki jest Jeżeli porozmawiacie o takich kwestiach, na pewno uda Wam się to wszystko załagodzić
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 15:13   #1585
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Upatrzyłam sobie Costa Calma. Na wydmach Corralejo byliśmy rok temu jak byliśmy na Lanzarote (jednodniowy wypad, głównie spędzony właśnie tam ). My na pewno wynajmiemy samochód na 2-3 dni, więc zjedziemy wyspę wzdłuż i wszerz na ile pozwolą godziny słoneczne Właśnie ze względu na finanse i porę roku nie chcemy żadnej wyspy gdzie jest dużo do objechania, bo w tydzień nie będziemy w stanie tego zrobić, a wiem że oboje mielibyśmy ogromny niedosyt. A Fuerteventura na tydzień jest idealna, bo niewiele jest do zwiedzania.

A w sklepach teraz mało co sensownego. Szukałam kilka dobrych tygodni ciepłego swetra (co równa się fajnemu składowi) i poległam. Zalando mnie tutaj poratowało. Więc powodzenia
Też szukam fajnego swetra, ale na zalando czasami brakuje mi cierpliwości do przejrzenia np. 30 -tu stron .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 16:15   #1586
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dokladnie, Fuerta idealna na tydzien, my wypozyczylismy samochod na jeden dzien a i tak zjezdzilismy wiekszosc fajnych miejsc na wyspie rozumiem ze macie zamiar spedzic tam Swieta- Waszym rodzinom to nie przeszkadza? zycze Wam udanej pogody bo jednak ta pogoda przez caly rok na Kanarach jest troche przereklamowana my mielismy sloneczna i ciepla ale kolega z prscy lecial tydzien pozniej do Cost Calma wlasnie i caly tydzien lalo
Tak, zahaczamy o całość świąt. A rodzina? Nie ma niczego do gadania. Już abstrahując od tego, że jesteśmy niewierzący, ja jestem ateistką, to jest to moje życie i przeżyję je tak jak ja chcę, a nie jak reszta świata chce. Inna sprawa, że w tym roku po prostu nie dałoby rady inaczej. Ja urlop jestem w stanie dostać dopiero od października, a tż akurat zaczął niedawno nową pracę na etacie i wiadomo, urlopu nie mógł wziąć. Mieliśmy na początku grudnia gdzieś lecieć, ale moja mama miała mieć operację, a że mieszkamy same to musieliśmy czekać aż tato zjedzie do Polski na święta. Inna sprawa, że dzięki kompetencji lekarzy, operacja może będzie w styczniu Może. Szkoda mi jedynie faktu, że z tatą mniej będę widziała się, ale tylko wyjazd może sprawić że się zrelaksuję i odetnę od pracy.

A co do temp. my rok temu w ostatnich dwóch tygodniach października mieliśmy temp.30-40* Więc trafiliśmy aż za dobrze z pogodą.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też szukam fajnego swetra, ale na zalando czasami brakuje mi cierpliwości do przejrzenia np. 30 -tu stron .
Ja po składzie wyeliminowałam ogrom stron, bo zależało mi na wełnianym. I jeden mam 100% wełny z Benettonu i 80% wełny z Sisley. Są mega ciepłe i nie gryzą. Tyle, że są to takie zwyklaki.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-12-06 o 19:37
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:12   #1587
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
Wszystkiego dobrego. Poważny krok, ale w końcu oczywisty jeśli chcecie stworzyć rodzinę.
A to poważne "wady"? Najważniejsza jest sztuka kompromisu, może na niektóre rzeczy po prostu będziesz musiała przymknąć oko.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
gdyż ok.21.12 lecimy wreszcie na urlop Najpewniej znowu Wyspy Kanaryjskie i najpewniej Fuerteventura gdyż wylot jest z Wrocławia. Alternatywnym kierunkiem jest Madera i Gran Canaria. Czekamy jednak na lasta. A ze względu na to, że muszę do maja kupić samochód, tniemy po kosztach i chcielibyśmy wylot na miejscu bo odpada koszt dojazdu i parkingu. Obecnie oferty na te bliższe terminy są świetne, ceny rewelacyjne (np. 1200zł na 8 dni allinklusive w 3* hotelu, 1400zł w 4*). Obawiam się czy na ten czas świąteczny też tak zejdą :rolleyes

Ceny rzeczywiście bardzo atrakcyjne
.
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
My postanowilismy w tym roku ze robimy sobie i rodzinie drobne prezenty na Gwiazdke bo kupujemy mieszkanie i czeka nas sporo wydatkow w zwiazku z jego remontem (jutro podpisujemy umowe przedwstepna- trzymajcie kciuki! ), ale powiem Wam ze taki drobny a mimo to fajny prezent jeszcze trudniej kupic wiec czeka mnie duza przeprawa w tym roku


Ja na razie spokojnie zbieram pieniądze na mieszkanie, ale bez bliższego konkretnego planu.
Trzymam kciuki za wasze plany.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 19:19   #1588
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
O matko, nie dałabym tyle za swoje air maxy dałam na wyprzedaży z kodem 290zł i już było mi ciężko...
ale ostatnio też zrobiła się ze mnie sknera

Do lekarza nie jest tak łatwo się dostać - ale umówiłam się udało mi się zapisać na 15 grudnia, a w między czasie kupiłam acnederm, trochę podgoił cerę, ale szału nie ma...

Gratuluję wyników
Trochę przekoloryzowałam, bo zapłaciłam około 450zł, ale nie żałuję wydanej złotówki, bo są mega wygodne i mimo że naprawdę często w nich chodziłam to są w idealnym stanie.

Daj znać, co powiedział lekarz i czy jest poprawa

Dziękuję

W czwartek miałam kolejne trzecie pomiary i jest progress Schudłam kolejne 2kg, wszystkie obwody poleciały o kolejne 2-3cm, % tłuszczu się zmniejszył. Walczę dalej, bo dalej nie mieszczę się w moje stare ulubione zarowe jeansy Tak zachwalałam moją abstynencję, a tydzień temu uległam Wypiłam kilka lampek czerwonego wytrawnego wina Na szczęście diety trzymam się bez grzeszków.

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Coś kupiłyście na Black Friday?

Dziękuję za słowa otuchy odnośnie pracy magisterskiej. Będę walczyć
Ja nic.

Walcz koniecznie!!!!

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja z racji BF nie kupiłam nic
Kupiłam torebkę Korsa i portfel ale to jeszcze przed BF w środę, zresztą jak patrzyłam to i tak bym się na zniżkę nie załapała.
Jakoś sknera sie ze mnie straszna zrobiła i o ile coś nie jest jakiejś znanej dobrej marki, to mi 50 zł nawet na to szkoda. Raczej jestem na etapie wyprzedaje zalegajace rzeczy, zamiast kupować nowe.
Mam identycznie

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zabilysmy wątek! Chwalcie sie prezentami mikolajkowymi ja w tym roku nic,poniewaz z TZ nie robimy prezentow na Mikolaja, a z rodzinka zadecydowalismy ze w tym roku oszczedzamy na prezentach i Swietach i zamiast tego,mamy juz zaplanowane 3 krotkie wyjazdy na 2016
Ja nie dostałam nic. W mojej rodzinie od dawna nie dajemy sobie prezentów. Zresztą jestem poza domem rodzinnym. A faceta brak.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Ostatnio mało się udzielam z powodu braku czasu, ale cały czas jestem na bieżąco z podczytywaniem.U mnie blackfriday na spokojnie, zero zakupów. Na święta z rodziną i tż też stwierdziliśmy, że w tym roku nie szalejemy. Mam już wszystkie prezenty, które udało mi się kupić w przedziale 50-80zł więc jestem zadowolona. Fajnie tak wcześnie mieć to z głowy. Jedynym większym ostatnio zakupem jest walizka (Wittchen, skorzystałam z jarmarku cenowego), gdyż ok.21.12 lecimy wreszcie na urlop Najpewniej znowu Wyspy Kanaryjskie i najpewniej Fuerteventura gdyż wylot jest z Wrocławia. Alternatywnym kierunkiem jest Madera i Gran Canaria. Czekamy jednak na lasta. A ze względu na to, że muszę do maja kupić samochód, tniemy po kosztach i chcielibyśmy wylot na miejscu bo odpada koszt dojazdu i parkingu. Obecnie oferty na te bliższe terminy są świetne, ceny rewelacyjne (np. 1200zł na 8 dni allinklusive w 3* hotelu, 1400zł w 4*). Obawiam się czy na ten czas świąteczny też tak zejdą Oby.
Udanego urlopu

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zamówiłam w pon,przyszły w piątek
Ja swoje odesłałam. Marszczyły się nieestetycznie na całej długości Ciekawe, jak długo przyjdzie mi czekać na zwrot kasy.
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 23:32   #1589
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wiesz co szczerze to ja nie pamiętam już czy coś się z tą skórą działo czy nie.

Ja z zyskiem nawet się nie łódze że coś sprzedam byleby część kwoty odzyskać.
Ja zazwyczaj sprzedawałam z zyskiem lub mniej więcej w cenie zakupu. Jeśli już za mniej, to naprawdę jakieś byle co... dlatego ciężko byłoby mi sprzedać coś w bdb stanie za grosze :/
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Zabilysmy wątek! Chwalcie sie prezentami mikolajkowymi ja w tym roku nic,poniewaz z TZ nie robimy prezentow na Mikolaja, a z rodzinka zadecydowalismy ze w tym roku oszczedzamy na prezentach i Swietach i zamiast tego,mamy juz zaplanowane 3 krotkie wyjazdy na 2016
Ja dostałam rękawiczki z Aldo, a kompletnie się nie spodziewałam - ja miałam tylko przygotowane słodycze http://media.aldoshoes.com/product/S...NANO_98_RG.JPG

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Mi mikołaj zafundować laserową depilację pach

Dziewczyny- zrobiliśmy duży krok z TŻ na przód mianowicie zamieszkaliśmy razem Wynajmujemy mieszkanie, wspólnie dzielimy wydatki i spędzamy ze sobą więcej czasu. Zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie bo zaczynam zauważać rzeczy, które mnie w TŻ denerwują a nie wiem czy uda mi się je wyeliminować..
Powodzenia
na siłę nikogo nie można zmieniać, nie wiem co dokładnie Cię denerwuje, ale warto porozmawiać.
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość


Ostatnio mało się udzielam z powodu braku czasu, ale cały czas jestem na bieżąco z podczytywaniem.U mnie blackfriday na spokojnie, zero zakupów. Na święta z rodziną i tż też stwierdziliśmy, że w tym roku nie szalejemy. Mam już wszystkie prezenty, które udało mi się kupić w przedziale 50-80zł więc jestem zadowolona. Fajnie tak wcześnie mieć to z głowy. Jedynym większym ostatnio zakupem jest walizka (Wittchen, skorzystałam z jarmarku cenowego), gdyż ok.21.12 lecimy wreszcie na urlop Najpewniej znowu Wyspy Kanaryjskie i najpewniej Fuerteventura gdyż wylot jest z Wrocławia. Alternatywnym kierunkiem jest Madera i Gran Canaria. Czekamy jednak na lasta. A ze względu na to, że muszę do maja kupić samochód, tniemy po kosztach i chcielibyśmy wylot na miejscu bo odpada koszt dojazdu i parkingu. Obecnie oferty na te bliższe terminy są świetne, ceny rewelacyjne (np. 1200zł na 8 dni allinklusive w 3* hotelu, 1400zł w 4*). Obawiam się czy na ten czas świąteczny też tak zejdą Oby.

Porozmawiaj z nim o tych rzeczach, musicie znaleźć równowagę
Zazdroszczę urlopu
Którą walizkę kupiłaś? Ja też się czaję, ale chyba po świętach... babcia chce mi dać stówkę na walizkę, bo na razie ciągle pożyczam od niej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 23:33   #1590
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
u mnie nigdy nie bylo tradycji jakichs duzych prezentow na Mikołaja, zawsze dostawalismy slodycze wiec i teraz nie praktykujemy z Tz duzych prezentow ale maz mnie mile zaskoczyl bo rozwalilam sobie kilka dni temu szczotke do wlosow- spadla mi na ziemie i odpadla raczka a on to zauwazyl i kupil mi nowa poza tym on ma dzis urodziny wiec dostal prezent z tej okazji

My postanowilismy w tym roku ze robimy sobie i rodzinie drobne prezenty na Gwiazdke bo kupujemy mieszkanie i czeka nas sporo wydatkow w zwiazku z jego remontem (jutro podpisujemy umowe przedwstepna- trzymajcie kciuki! ), ale powiem Wam ze taki drobny a mimo to fajny prezent jeszcze trudniej kupic wiec czeka mnie duza przeprawa w tym roku



Super, gratuluje! Nic tak nie weryfikuje zwiazku jak wspolne zamieszkanie pewnie troche minie zanim sie dotrzecie ale badz dobrej mysli, a jesli nie to lepiej zweryfikowac to teraz a nie np. po slubie

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Sskers a dokad na Fuerte? My bylismy w podrozy poslubnej w Caleta de Fuste, polecam wizyte w Oasis Parku jesli zedycujecie sie na Fuerte oraz absolutnie boskie wydmy w Corralejo

Powiem Wam, ze ja przez ostatni rok prawie nie kupowalam sobie ciuchow bo wszystkie nadwyzki szly na organizacje wesela i mam teraz takie pustki w szafie, ze az wstyd dlatego postanowilam ze cala premie polroczna wydam na uzupelnienie garderoby a ze mamy firme zamknieta od swiat do nowego roku to bede atakowac wyprzedaze plan swietny, szkoda ze ostatnio nic mi sie w sklepach nie podoba i nie potrafie znalezc tam nic sensownego
Trzymamy
Takie gesty, jak ta ze szczotką, są bardzo miłe
Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość
Trochę przekoloryzowałam, bo zapłaciłam około 450zł, ale nie żałuję wydanej złotówki, bo są mega wygodne i mimo że naprawdę często w nich chodziłam to są w idealnym stanie.

Daj znać, co powiedział lekarz i czy jest poprawa

Dziękuję

W czwartek miałam kolejne trzecie pomiary i jest progress Schudłam kolejne 2kg, wszystkie obwody poleciały o kolejne 2-3cm, % tłuszczu się zmniejszył. Walczę dalej, bo dalej nie mieszczę się w moje stare ulubione zarowe jeansy Tak zachwalałam moją abstynencję, a tydzień temu uległam Wypiłam kilka lampek czerwonego wytrawnego wina Na szczęście diety trzymam się bez grzeszków.



Ja nic.

Walcz koniecznie!!!!



Mam identycznie



Ja nie dostałam nic. W mojej rodzinie od dawna nie dajemy sobie prezentów. Zresztą jestem poza domem rodzinnym. A faceta brak.



Udanego urlopu



Ja swoje odesłałam. Marszczyły się nieestetycznie na całej długości Ciekawe, jak długo przyjdzie mi czekać na zwrot kasy.
Jest poprawa po Acnedermie, bez szału, ale wydaje mi się, że jest lepiej. Mimo tego, problem cały czas jest i nie zanosi się na to, żeby trądzik odpuścił
Znowu mogę tylko pozazdrościć silnej woli, bo mnie cały czas nie chce się przechodzić na dietę i ćwiczyć. No i kompletnie nie wiem co brać do jedzenia do pracy...


Odnośnie wosków.. jak przeczytałam post carpaibex z pytaniem o marszczenie się to później śniło mi się, że byłam w sklepie - nie wiem czy to była Zara, Douglas, ale taki niby bardziej ekskluzywny - stałam w kolejce ubrana właśnie w woski (które i na mnie się trochę marszczą) i kobieta za mną skomentowała mój wygląd... że z taką d... ubrałam takie spodnie, jak ja wyglądam

Kozaki Lasockiego sobie zostawiłam... przymierzałam trochę innych i albo za drogie, albo nie dopinałam w łydce, albo brzydkie... mojej mamie uznali w CCC trzy reklamacje więc liczę, że w razie gdyby coś się z nimi działo, uda mi się wywalczyć pozytywne rozpatrzenie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-18 14:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.