Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-20, 10:05   #601
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Sorina śliczne maleńtwo
zawsze podziwiam jak się do tak małych torebek można spakować

nikusia dziewczyny dobrze radzą

A u mnie przed chwilą był kurier z palermo, jest miłość Podoba mi się też to, że można sobie idealnie dopasować długość łańcuszka
Co to za róż na próbniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170620_102919.jpg (50,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_102939.jpg (54,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_103154.jpg (87,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_103359.jpg (125,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_103417.jpg (86,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_103801.jpg (49,8 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_104030.jpg (60,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_104046.jpg (78,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170620_104117.jpg (79,9 KB, 69 załadowań)
__________________

Edytowane przez bride88
Czas edycji: 2017-06-20 o 10:09
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 10:07   #602
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Bride ten roz wyglada jak winterose one tak dorzucają jakieś stare próbniki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 10:48   #603
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
A do mnie dotarła Nouro taupe ze złotem i jakoś nie do końca jestem przekonana 🤔Niby mi się podoba ale jednak czegoś brakuje..jest to stary odcień taupe, zdjęcie może nie najlepsze ale starałam się uchwycić kolor 😄Dziewczyny zostawić? Garderobę mam raczej w stonowanych kolorach - biele, czernie, granaty, szarości ☺️
Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Myśle , ze powinnaś sama to przemyśleć. z doświadczenia wiem ze jak nie ma miłości i przekonania natychmiast to za jakoś czas będziesz żałowała , ze ja zostawiłaś ... u mnie sprawdza się to zawsze dlatego jak nie ma miłości od razu odsyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo albo kocham od razu albo wcale.
tez tak mam
choć znam dużo osób u których ubrania i torebki po zakupie muszą poleżeć kilka tygodni [a czasami miesięcy] w szafie zanim wyjdą

ja wiem, że jeśli nie kocham od razu i nie chcę tego nosić teraz zaraz już natychmiast, to ewidentnie znak, że powinnam oddać, bo miłości nie będzie.
do garderoby będzie Ci pasować, ale do stonowanych ubrań to pasuje w zasadzie wszystko to nie taszka za 5 dych z przeceny z HMa, tylko torebka za prawie tysiaka, więc powinnaś być zakochana w niej, jak nie jesteś to moim zdaniem lepiej skorzystać z możliwości zwrotu i wydać tą kasę na torebkę którą pokochasz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 15:58   #604
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dopiero dziś odebrałam palermo a już mi się marzy kolejna, tym razem chia kokos lub oldrose z tasiemką
ale kokos już nawet nie widnieje na stronie...
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 18:29   #605
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nie mogę się na nią napatrzeć ImageUploadedByWizaz Forum1497979720.459077.jpgImageUploadedByWizaz Forum1497979734.954732.jpg
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 18:50   #606
edi053
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 40
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Sorina piekny ten kolor

Ktoos pytal o pojembosc positano w mojej właśnie sa podręczne rzeczy dresy i dwie grubasne ksiazki bondy i wogole tego po niej nie widac, jest swietna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170620_194550.jpg (109,5 KB, 112 załadowań)
edi053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 19:55   #607
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Edi też lubię ten model bo pojemny jest a niby mały
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 20:49   #608
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Nie ma jak niedzielny wypad z nowa i śliczna torebka ❤️Załącznik 7114151


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Malgoska, pięknie wygląda! Gratuluję zakupu

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Fajna patrzę i dalej myślę czy mat czy połysk. Jak się zdecyduję i kupię to się pochwalę :rolleye s:
Już niedługo chyba będę jedyną dziewczyną na wątku nie posiadającą Modeny A dziś dzwoniłam do butiku i Dorota mi powiedziała, że Modenę szyją, bo dziewczyny się uparły W sensie, klientki ciągle o nią pytają i biedne nie mają wyjścia

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Załącznik 7114836

Palermo jest boskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne Ja uwielbiam ten model Zamawiając Nuoro granat gold chciałam też zamówić Palermo granat gold Choć już mam czerwoną gold Ale Palermo są takie piękne

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Kurcze tak się nastawiłam na palermo prosecco gold i już nie ma dlatego zastanawialm się nad prosecco silver. Dzwoniłam i palermo prosecco na razie nie przewidują bo nie ma skóry a mi jasna mała torebka jest potrzebna na już. Dostałam mmsa i jednak mi się podoba ze srebrem i kliknęłam
nie mogę się jej już doczekać
Piękna Ja mam Chia prosecco silver i uważam, że połączenie ze srebrem też jest piękne

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Takutenka Pokaż wiadomość
Jest jest jest!!! 😄 Miałyście rację, co nowa to nowa. I ta dbałość o detale i cały anturaż 😍 Załącznik 7115426

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękna , gratuluję! Super, że jednak zdecydowałaś się na nową. Wiesz, te czekoladki...

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
A do mnie dotarła Nouro taupe ze złotem i jakoś nie do końca jestem przekonana 🤔Niby mi się podoba ale jednak czegoś brakuje..jest to stary odcień taupe, zdjęcie może nie najlepsze ale starałam się uchwycić kolor 😄Dziewczyny zostawić? Garderobę mam raczej w stonowanych kolorach - biele, czernie, granaty, szarości ☺️
Nikusia, jest bardzo ładna i do kolorów garderoby Ci na pewno pasuje. Ale skoro się wahasz, to bym się zastanowiła. Ja zamówiłam torebkę, dostałam, piękna ale... jakoś tak nie byłam pewna, bardziej mi się podobała w innym kolorze, który akurat był niedostępny (teraz jest ). Zatrzymałam ją, noszę, lubię bardzo, jest śliczna ale jakby miała wybierać, to bym wzięła tą drugą Także ten, z przyzwyczajania się do koloru czy modelu to może różnie być

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Nie mogę się na nią napatrzeć Załącznik 7116811Załącznik 7116816
Sorina, i jak się nosi? Jak wypada przy innych małych? Ja potrzebuję małą, którą bym włożyła do dużej i miała na szybki wypad na miasto w trakcie dnia pracy, żeby się nie tachać z dużą torbą. Myślę o Albie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Dopiero dziś odebrałam palermo a już mi się marzy kolejna, tym razem chia kokos lub oldrose z tasiemką
ale kokos już nawet nie widnieje na stronie...
Bride, te nowe modele szyją w kokosie, więc skóra chyba jeszcze jest Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy jeszcze będą albo czy Ci uszyją Hehe, ja zanim poznałam Sabrinę planowałam zostać torebkową minimalistką i co?! Lipa!!!
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 21:13   #609
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość

[/COLOR]



Już niedługo chyba będę jedyną dziewczyną na wątku nie posiadającą Modeny A dziś dzwoniłam do butiku i Dorota mi powiedziała, że Modenę szyją, bo dziewczyny się uparły W sensie, klientki ciągle o nią pytają i biedne nie mają wyjścia

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------




Właśnie weszłam na stronę i nie ma w połysku ((
A mówiła jakie kolory teraz mają?
__________________

Edytowane przez Lena_94
Czas edycji: 2017-06-20 o 22:22
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 21:36   #610
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nalras nie będziesz jedyna bo ja nie mam Modeny i nie mam w planach kupować. Kiedyś miałam ale wytarły się rogi Wiec się jej pozbyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2017-06-20 o 21:38
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 21:50   #611
hukana
Rozeznanie
 
Avatar hukana
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 863
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Nalras nie będziesz jedyna bo ja nie mam Modeny i nie mam w planach kupować. Kiedyś miałam ale wytarły się rogi Wiec się jej pozbyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest nas więcej 😉 w mojej kolekcji też nie znalazłam miejsca dla Modeny, aż się sama sobie dziwię 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 22:22   #612
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Sorina śliczne maleńtwo
zawsze podziwiam jak się do tak małych torebek można spakować

nikusia dziewczyny dobrze radzą

A u mnie przed chwilą był kurier z palermo, jest miłość Podoba mi się też to, że można sobie idealnie dopasować długość łańcuszka
Co to za róż na próbniku?
Niech się dobrze nosi
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 22:23   #613
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Nalras nie będziesz jedyna bo ja nie mam Modeny i nie mam w planach kupować. Kiedyś miałam ale wytarły się rogi Wiec się jej pozbyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez hukana Pokaż wiadomość
To jest nas więcej 😉 w mojej kolekcji też nie znalazłam miejsca dla Modeny, aż się sama sobie dziwię 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No to my, nieposiadające Modeny, zdrowie, Dziewczyny!!!
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 22:24   #614
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Nalras nie będziesz jedyna bo ja nie mam Modeny i nie mam w planach kupować. Kiedyś miałam ale wytarły się rogi Wiec się jej pozbyłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaką wersję miałaś?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 22:45   #615
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Modenki są super, ją mam dwie 😁

Wogole to cudowne zakupy, gratuluję nowych nabytków 😀

Sorina pasuje do Ciebie ten kolor torebki 😁 Zdradz czy masz w swojej kolekcji torebki innych firm, czy same Sabrinki? Bo ja Cię kojarzę jako najwierniejsza fajkę SP😁
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 23:38   #616
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

No prawie same SP No ale to dlatego że nic mi się innego nie podoba. Mam jeszcze jedną małą Rebecca Minkoff i kilka bym jej modeli przygarnęła jakby były u nas w takich cenach jak w USA. Mam też jedną czarną wittchena w safiano taką na zimę jak jest ostra zawieja i pada deszcz i śnieg to biorę do pracy bo innych mi wtedy szkoda . A Ossi bardzo fajna , pojemna jest o dziwo

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2017-06-20 o 23:41
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 07:30   #617
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość

Piękna Ja mam Chia prosecco silver i uważam, że połączenie ze srebrem też jest piękne


Bride, te nowe modele szyją w kokosie, więc skóra chyba jeszcze jest Zawsze możesz zadzwonić i zapytać czy jeszcze będą albo czy Ci uszyją Hehe, ja zanim poznałam Sabrinę planowałam zostać torebkową minimalistką i co?! Lipa!!!
Dziękuję, chyba zaraz zadzwonię

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Niech się dobrze nosi



Dziewczyny a na jakim pasku nosicie swoje modeny i czy nosicie z tym doczepionym krótszym łańcuszkiem plus dłuższy lub skórzany? Ja mojej szczerze mówiąc nie nosiłam jeszcze ani raz
Troszkę problematyczny jest dla mnie łańcuszek w Palermo. Przesuwa się, robi hałas i jest dość ciężki, chyba będę na pasku nosić. tak samo dla mnie ciężkie są łańcuchy w modenie a szkoda bo podobają mi się bardzo torebki na łańcuszku, myślałam, że będą lżejsze i mniej hałaśliwe
__________________

Edytowane przez bride88
Czas edycji: 2017-06-21 o 08:06
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 07:54   #618
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja najczęściej na skórzanym pasku. Ale modena z lancuszkiem tym dłuższym też jest wygodna do noszenia
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 09:45   #619
misia2211
Raczkowanie
 
Avatar misia2211
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 437
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dla mnie Palermo na łańcuszku nie było wygodne, raz ze ciężkie, dwa, ze głośne, trzy, ze wbijało mi się w ramie i mnie to bolało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-21, 13:18   #620
bride88
Zadomowienie
 
Avatar bride88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 358
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja najczęściej na skórzanym pasku. Ale modena z lancuszkiem tym dłuższym też jest wygodna do noszenia
Dla mnie trochę ciężki i głośny a szkoda.A nosisz ten krótki łańcuszkowy pasek do innych pasków? Mi się to na zdjęciach podobało ale nie wygodne za bardzo


Cytat:
Napisane przez misia2211 Pokaż wiadomość
Dla mnie Palermo na łańcuszku nie było wygodne, raz ze ciężkie, dwa, ze głośne, trzy, ze wbijało mi się w ramie i mnie to bolało


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szkoda, że wcześniej się tego nie doczytałam bo Palermo kupiłam właśnie z myślą żeby mieć torebkę na łańcuszku


Dziewczyny wszystkie łańcuszki u Sabriny są tak grube, ciężkie i głośne? jak jest z Corleone?
__________________
bride88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:23   #621
misia2211
Raczkowanie
 
Avatar misia2211
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 437
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

W asti jest inny łańcuszek, delikatny i leciutki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misia2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:26   #622
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

W palermo jest najgrubszy ale tez sie ten torebki za bardzo nie obciąża wiec mozna chodzic z lancuszkiem. Modenę noszę z jednym paskiem zawsze ale np w sancie mam przyczepione oba jeden z lancuszkiem i drugi gładki i to tylko dla dekoracji bo torebke nosze na przedramieniu i trzymam za uszy
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:39   #623
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Szkoda, że wcześniej się tego nie doczytałam bo Palermo kupiłam właśnie z myślą żeby mieć torebkę na łańcuszku



Bride, a jak Tobie się nosi Palermo na łańcuszku? Bo mi nie jest ani ciężko ani głośno, mam tylko mały problem ze zsuwaniem się z ramienia, ale to tylko tyle. Generalnie, Palermo z łańcuszkiem jest piękne i nie mam z nim problemu

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

A ja dzwoniłam do butiku i moje Nuoro granat/gold jest i zaczeka na mnie do lipca, kiedy będę w Warszawie Za to nie ma Alby, którą kliknęłam razem z Nuoro Może być do uszycia, 30 dni czas oczekiwania. No i dziwna rzecz, bo pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś zniechęcał do zakupu tzn, myślałam też nad Genovą bo tak strasznie mi się podoba, zwłaszcza w skórze krokodyla I nad palermo granat/gold A tu Dorota mi mówi, że Ona się nie zgadza, żebym miała dwie takie same torebki (w sensie Nuoro i Palermo granat/gold, pół-żartem, pół-serio oczywiście ) i, że Genova jest już stara i taka retro, i krokodyl passe I żebym na razie sobie odłożyła tylko to Nuoro i na miejscu pooglądała inne, zwłaszcza, że nie widziałam nowej kolekcji No nie powiem, zagwostkę mam teraz... Genova mi się strasznie podoba, ale... Już nawet w to, że chcę Nuoro granat (mam już kokos) zaczynam wątpić Ale potrzebuję małą torebkę mieszczącą A5, a kokos nie zawsze pasuje. No i potrzebuję małą torebkę do wrzucenia do dużej i zabrania tylko małej, do wyskoczenia na miasto z pracy na chwilę. Co robić???

Edytowane przez nalras
Czas edycji: 2017-06-21 o 13:42
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 13:54   #624
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Szkoda, że wcześniej się tego nie doczytałam bo Palermo kupiłam właśnie z myślą żeby mieć torebkę na łańcuszku



Bride, a jak Tobie się nosi Palermo na łańcuszku? Bo mi nie jest ani ciężko ani głośno, mam tylko mały problem ze zsuwaniem się z ramienia, ale to tylko tyle. Generalnie, Palermo z łańcuszkiem jest piękne i nie mam z nim problemu

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

A ja dzwoniłam do butiku i moje Nuoro granat/gold jest i zaczeka na mnie do lipca, kiedy będę w Warszawie Za to nie ma Alby, którą kliknęłam razem z Nuoro Może być do uszycia, 30 dni czas oczekiwania. No i dziwna rzecz, bo pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś zniechęcał do zakupu tzn, myślałam też nad Genovą bo tak strasznie mi się podoba, zwłaszcza w skórze krokodyla I nad palermo granat/gold A tu Dorota mi mówi, że Ona się nie zgadza, żebym miała dwie takie same torebki (w sensie Nuoro i Palermo granat/gold, pół-żartem, pół-serio oczywiście ) i, że Genova jest już stara i taka retro, i krokodyl passe I żebym na razie sobie odłożyła tylko to Nuoro i na miejscu pooglądała inne, zwłaszcza, że nie widziałam nowej kolekcji No nie powiem, zagwostkę mam teraz... Genova mi się strasznie podoba, ale... Już nawet w to, że chcę Nuoro granat (mam już kokos) zaczynam wątpić Ale potrzebuję małą torebkę mieszczącą A5, a kokos nie zawsze pasuje. No i potrzebuję małą torebkę do wrzucenia do dużej i zabrania tylko małej, do wyskoczenia na miasto z pracy na chwilę. Co robić???

Przyjechać i obejrzeć

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A jeśli chodzi o te 4 nowości, na żywo nie widziałam ale dla mnie są słabe.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Nawet ta mała torebka, na początku widziałam w niej większy potencjał a teraz myślę że nic odkrywczego.........
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 14:13   #625
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez bride88 Pokaż wiadomość
Dla mnie trochę ciężki i głośny a szkoda.A nosisz ten krótki łańcuszkowy pasek do innych pasków? Mi się to na zdjęciach podobało ale nie wygodne za bardzo




Szkoda, że wcześniej się tego nie doczytałam bo Palermo kupiłam właśnie z myślą żeby mieć torebkę na łańcuszku


Dziewczyny wszystkie łańcuszki u Sabriny są tak grube, ciężkie i głośne? jak jest z Corleone?

W corlone jest cienki ja mam trzy bardzo wygodnie się noszą , niemal cały czas na łańcuszku je nosze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 14:13   #626
324f843f3d3bc43f87338f4a152988aa53a0f41b_5e3a05d165730
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 19
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny wszystkie łańcuszki u Sabriny są tak grube, ciężkie i głośne? jak jest z Corleone?[/QUOTE]

Bride 888
w Corleone łańcuszek jest dużo cieńszy i subtelniejszy, nie `hałasuje`, jest jak nieco grubsza bransoletka. Mam 2 Palermo i 2 bezużyteczne łańcuchy, a w Corleone nawet lubię
324f843f3d3bc43f87338f4a152988aa53a0f41b_5e3a05d165730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 14:16   #627
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość

[/COLOR]A ja dzwoniłam do butiku i moje Nuoro granat/gold jest i zaczeka na mnie do lipca, kiedy będę w Warszawie Za to nie ma Alby, którą kliknęłam razem z Nuoro Może być do uszycia, 30 dni czas oczekiwania. No i dziwna rzecz, bo pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby ktoś zniechęcał do zakupu tzn, myślałam też nad Genovą bo tak strasznie mi się podoba, zwłaszcza w skórze krokodyla I nad palermo granat/gold A tu Dorota mi mówi, że Ona się nie zgadza, żebym miała dwie takie same torebki (w sensie Nuoro i Palermo granat/gold, pół-żartem, pół-serio oczywiście ) i, że Genova jest już stara i taka retro, i krokodyl passe I żebym na razie sobie odłożyła tylko to Nuoro i na miejscu pooglądała inne, zwłaszcza, że nie widziałam nowej kolekcji No nie powiem, zagwostkę mam teraz... Genova mi się strasznie podoba, ale... Już nawet w to, że chcę Nuoro granat (mam już kokos) zaczynam wątpić Ale potrzebuję małą torebkę mieszczącą A5, a kokos nie zawsze pasuje. No i potrzebuję małą torebkę do wrzucenia do dużej i zabrania tylko małej, do wyskoczenia na miasto z pracy na chwilę. Co robić???

Nalras jaka albę kliknelas , ze czas oczekiwania 30 dni?

Ja bym krokodyla także nie brała dla mnie jest passę , dokładnie tak jak mówi Dorota.

Odnośnie nowej kolekcji, mi się żaden model nie spodobał uważam podobnie Jam Lena , ze nowa kolekcja jest słaba. A już ten krzyżak na przodzie bardzo odstrasza ☠️☠️☠️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 14:49   #628
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

A mi się krokodyl podoba. Są modele które lepiej wyglądają w krokodylu i są takie którym lepiej w gładkiej. genowa w krokodylu wygląda lepiej - mi się podoba zwłaszcza czarna i tiramisu
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 14:55   #629
nalras
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Nalras jaka albę kliknelas , ze czas oczekiwania 30 dni?

Ja bym krokodyla także nie brała dla mnie jest passę , dokładnie tak jak mówi Dorota.

Odnośnie nowej kolekcji, mi się żaden model nie spodobał uważam podobnie Jam Lena , ze nowa kolekcja jest słaba. A już ten krzyżak na przodzie bardzo odstrasza ☠️☠️☠️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Madeline, Albę czarną z rączką w złocie. Jak klikałam była dostęna 24h, ale teraz faktycznie jest na zamówienie. Dzięki za rady Co ja poradzę, że mi się ten krokodyl podoba... ale muszę się zastanowić, nad tym "podobaniem", bo to różnie bywa, czasem i preferencje trzeba zweryfikować . Mnie nowa kolekcja też nie urzekła, no, może tylko to Pinerolo kokos/złoto mi się jakoś tak zaczyna podobać... Ono ma dokładnie wymiary Palermo, tylko że jest w pionie, a nie w poziomie "ustawione"... Jakieś takie urocze i wakacyjno-słoneczne z tym łańcuszkiem....
nalras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 15:04   #630
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez nalras Pokaż wiadomość
Madeline, Albę czarną z rączką w złocie. Jak klikałam była dostęna 24h, ale teraz faktycznie jest na zamówienie. Dzięki za rady Co ja poradzę, że mi się ten krokodyl podoba... ale muszę się zastanowić, nad tym "podobaniem", bo to różnie bywa, czasem i preferencje trzeba zweryfikować . Mnie nowa kolekcja też nie urzekła, no, może tylko to Pinerolo kokos/złoto mi się jakoś tak zaczyna podobać... Ono ma dokładnie wymiary Palermo, tylko że jest w pionie, a nie w poziomie "ustawione"... Jakieś takie urocze i wakacyjno-słoneczne z tym łańcuszkiem....

No właśnie pytam o te albę bo ja zamówiłam czarna w sobotę telefonicznie i Dorota miała mi odlozyc a tu się okazuje ze jej nie ma... pytam tylko z ciekawosci czy tez zamowilas czarna. Jeśli 30 dni oczekiwania to bardzo kiepsko bo miała mi odlozyc na koniec czerwca... w dodatku ani nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na SMS ... ech wściekła jestem. To chyba jedyny sklep w którym niemal trzeba się prosić o zakup!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2017-06-21 o 15:09
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.