Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 20:42   #151
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Haha, mówisz, że powinnam zostać gwiazdą? Chyba każdy jest do kogoś znanego podobny

Shizaxa, wrzuciłam do albumu. Stare i może widziałaś, ale już nie pamiętam
Slicznie Ci wtych krótkich i ta szminka na ustach WOOOOOOOOOOW : love:
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:03   #152
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Zółtko to dla mnie coś jak miała Angelina
KLIK

albo
KLIK

A to już ładny, słoneczny blond (Bunny, jak coś to nie krzycz, nie znam się bardzo na tych wszystkich refleksach)
KLIK
KLIK

W moczowym blondzie (podkradłam nazwę) chyba nikt ładnie nie wygląda, zmora dziewczyn używających rozjasniacza.

A co do olejów, one same raczej nie farbują włosów. Niektore są wnikające jak np. kokosowy, podnosi łuskę i barwniki mogą szybciej ulecieć.
Dzięki, tyle mogę powiedzieć
Ale mi nasłodziły blondyny

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Ten blond jest śliczny http://www.hairtinseldeals.com/wp-co...hair-style.jpg
omg, chcę taki kolor http://www.hairtinseldeals.com/wp-co...hair-style.jpg
jaaaaaaak?


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie pamietam czy widziałaś te dawniejsze fotki, które wklejałam.
Kiedyś padł mi dysk i niewiele się uchowało. Wrzuce fotkę w naturalkach i taki cieplejszy blond od Joanny (karmelowy).

Kiedyś nosiłam złote odcienie z poziomu 8, ale niestety dowodów już nie mam

Wydaje mi się, ze najkorzystniej bym wyglądała w poziomie 9, ani ciepłym ani typowo popielatym. Jednak w jasnych czuję się jednak najfajniej psychicznie, więc raczej zostanę
dawaj fotki
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:26   #153
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Truskawkowa pasuje Ci ten ciepły odcień ale ladnemu we wszystkim ładnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:52   #154
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kylie ale rzęsiska

Rinaa moim zdaniem nie powinnaś kłaść farby tylko pokombinować z płukankami

Truskawkowa kupiłam Seboradin lotion ale nie ten z ekstraktem z drzewa oliwnego i cytrusowego bo byłam w 8 aptekach i w żadnej go nie byłowzięłąm ten z czarną rzodkwią ale strasznie cuchnieA jak Ty go aplikujesz na skórę głowy?
Nie liczę na jakieś spektakularne efekty ale nawet minimalne zmniejszenie wypadania mnie ucieszy

Zjadłam sobie Algidę śmietankową pycha
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 22:49   #155
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Slicznie Ci wtych krótkich i ta szminka na ustach WOOOOOOOOOOW : love:
Niestety czułam się paskudnie, zupełnie niekobieco Możliwe, że gdyby były fajnie ścięte to byloby lepiej A szminka z tego co pamietam do Loreal Color Riche, odcień z jakiejś serii limitowanej


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa pasuje Ci ten ciepły odcień ale ladnemu we wszystkim ładnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość

Truskawkowa kupiłam Seboradin lotion ale nie ten z ekstraktem z drzewa oliwnego i cytrusowego bo byłam w 8 aptekach i w żadnej go nie byłowzięłąm ten z czarną rzodkwią ale strasznie cuchnieA jak Ty go aplikujesz na skórę głowy?
Nie liczę na jakieś spektakularne efekty ale nawet minimalne zmniejszenie wypadania mnie ucieszy

Zjadłam sobie Algidę śmietankową pycha
No, ten Sebo daje mocno po nosie Wcześniej psikałam na skórę i rozcierałam, ale później zaczęłam odlewać trochę na spodeczek. Daję głowę w dół, maczam palce i wmasowuję w skórę.

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Rinaa, oglądam Twój album Bardzo mi się podobasz w tym blondzie, gdzie jesteś na tle czerwonej ściany. Naprawdę śliczny i naturalny jest, chociaż w chłodniejszym też byś fajnie wyglądała
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 06:27   #156
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
[/COLOR]Rinaa, oglądam Twój album Bardzo mi się podobasz w tym blondzie, gdzie jesteś na tle czerwonej ściany. Naprawdę śliczny i naturalny jest, chociaż w chłodniejszym też byś fajnie wyglądała
Najlepsze jest to, że na tym zdjęciu mam jakieś 7 miesieczne odrosty...czyli swoje naturale plus nie wiem jaką reszte, ale chyba była to londa 12/1
I jak tu żyć?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 07:31   #157
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Truskawkowa - rozumiem ; ). Ja osobiscie tez siebie wole w dlugich


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 07:44   #158
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc oczywiście nic nie przeczytałam bo siadam do nauki...widziałam album TRUSKAWKA - w tych krótkich naturalki wyglądasz po prostu rewelacyjniegwiazda retro jak dla mnie ta fryzura i Twój wygląd na tym zdjęciu po prostu bomba. Zdradź który rocznik jesteś?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Ale jeszcze się pożalę...mam doła. Kolor mi się ciagle zmywa. Nie będę już malować nie mogę wiecznie klasc farby. Fakt ze malowałam tydzień temu a już koloru nie ma. Mam doscalbo nie będę już w ogole malować albo przejdę na braz albo na jakiś beznie wiem jak to zrobić i co robic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 10:32   #159
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zabić Was to mało, człowiek znika na jeden dzień bo ma egzaminy w szkole a tu tyle do nadrabiania

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a ktory to BB jest taki dobry??
Ja mam etude house precious mineral, za 40zł tubka z pompką 50 albo 60ml już nie pamiętam Używam ciągle a końca nie widać Teraz chciałabym zamówić w końcu lioele triple solution, bo wydaje mi się jednak że był on bardziej trwały od etude house.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam, ze sie pojawily w Jasmin te maski, sa fajne i tanie:-D
Są, pisałam o tym ostatnio U mnie w jasmin mają też szczotki TT

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moj wlasny chlop za to skomentował "ooo, masz czerwone włosy". Po prostu facepalm:-D
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ale koleżanka ma lepszego faceta z włosów do połowy pleców obcięła się na boba, a jej facet nie zauważył i jak się zapytała czy nie widzi żadnej zmiany to zapytał czy pofarbowała włosy
Faceci....

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przez Ciebie znowu mam ochote na różowe końcówki

Dorwe Cie kiedyś Nie nie nie, wcale nie mam 4 peelingów w domu, nie nie nie potrzebuje 5
Ja też bym chciała różowe końce, ale na moim brązie nic nie będzie widać bez wstępnego rozjaśniania

Mnie truskawkowa też ciągle kusi tym peelingiem

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam turbo spalanie z ewką i myślałam, że padnę
Ja z Ewką nie mogę ćwiczyć, zaraz mi się nudzi Ale jej motywujące wpisy na fb lubię czytać Ja rozpisałam sobie treningi tak, że 3x w tyg robię 45min cardio, 2x w tyg 20min cardio i dokładam każdego dnia coś na nogi i brzuch z youtube i jest ok, jestem zmęczona, ale satysfakcja z tego że poćwiczyłam jest bezcenna Ostatnio zrobiłam półtorej godziny treningu i nawet tego nie odczułam

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
No powariowały,normalnie szaleju sie najadły
pół litra kawy właśnie sobie zrobiłam,więc zabieram sie za nadrabianie
A co ja mam powiedzieć jak 4 strony mam do nadrabiania?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kylie dałaś radę, mój wielki szacun Teraz ja muszę naspamować, nie ma wyjścia Zabieram się
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:23   #160
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc oczywiście nic nie przeczytałam bo siadam do nauki...widziałam album TRUSKAWKA - w tych krótkich naturalki wyglądasz po prostu rewelacyjniegwiazda retro jak dla mnie ta fryzura i Twój wygląd na tym zdjęciu po prostu bomba. Zdradź który rocznik jesteś?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Ale jeszcze się pożalę...mam doła. Kolor mi się ciagle zmywa. Nie będę już malować nie mogę wiecznie klasc farby. Fakt ze malowałam tydzień temu a już koloru nie ma. Mam doscalbo nie będę już w ogole malować albo przejdę na braz albo na jakiś beznie wiem jak to zrobić i co robic
Te fryzurke obcielam sobie sama, bo balam sie, ze fryzjer ciachnie mi wiecej naturalek:-D w krotszych mi na pewno korzystniej niz takich dlugasnych, ale nie umiem w krotszych czuc sie dobrze:-(
Mam wiosnę wiecej niz Ty:-P


Rozumiem rude rozterki, kolor masz cudowny, ale utrzymanie go to większa męka niż z platyna:-\
Podobalas mi sie bardzo w tym poprzednim, zaraz jak zrobilas grzywkę. Dziewczyny chyba tez chwalily




Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała różowe końce, ale na moim brązie nic nie będzie widać bez wstępnego rozjaśniania

Mnie truskawkowa też ciągle kusi tym peelingiem
Tez sie obawiam, ze nic by Ci nie wyszlo, moze lekka poswiata:-( A rozjasniac szkoda... jeszcze sa doczepki, ale to juz wieksza kasa

A peelingiem kusic bede:-D niby w drogerii jednorazowo dasz więcej, ale one sa tak slabe, ze zuzywa sie wiecej. Frutique jest baaaardzo wydajny, warto sobie wziac z kims na spolke
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 21:19   #161
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Te fryzurke obcielam sobie sama, bo balam sie, ze fryzjer ciachnie mi wiecej naturalek:-D w krotszych mi na pewno korzystniej niz takich dlugasnych, ale nie umiem w krotszych czuc sie dobrze:-(
Mam wiosnę wiecej niz Ty:-P


Rozumiem rude rozterki, kolor masz cudowny, ale utrzymanie go to większa męka niż z platyna:-\
Podobalas mi sie bardzo w tym poprzednim, zaraz jak zrobilas grzywkę. Dziewczyny chyba tez chwalily





Tez sie obawiam, ze nic by Ci nie wyszlo, moze lekka poswiata:-( A rozjasniac szkoda... jeszcze sa doczepki, ale to juz wieksza kasa

A peelingiem kusic bede:-D niby w drogerii jednorazowo dasz więcej, ale one sa tak slabe, ze zuzywa sie wiecej. Frutique jest baaaardzo wydajny, warto sobie wziac z kims na spolke
W tamtej fryzurze pięknie ale takie włoski zapusciłas ze szkoda ciąć
Ja się w sumie dobrze czuje w każdym kolorze. Nie wiem czy nie zejść na miodowy ciepły blond. A czemu? Bo ten rudy koszmarnie ciężko utrzymać! Nie pomagają nawet odzywki na kolor.
Na pewni obcinam kilka cm. wlasciwie kilkanaście. Po prostu zapisze się do swojej fryzjerki i ugadamy na miejscu.
Ale jakos zła jestem mimo że wiedziałam ze będzie się spłukiwał
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-07, 22:14   #162
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Boże miałam 4 strony do nadrobienia....


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
i co używasz Cetaphilu? Kurczę kupiłabym go,ale taka duża butla i nie wiem kiedy ja to zuyżyję, a jak mi nie podpasuje to nie wiem co z tym zrobię
no do dermatologów to już nie chodzę, bo żaden mi nie pomógł, a tylko kasa w błoto. A z tymi antybiotykami to już w ogóle przegięła, nie będę się chemią tak faszerować, już wolę mieć pryszcze

ja też nie lubię chociaż od kiedy te pasemka mam to już nie kombinuję
u mnie nie ma hebe niestety w jaśmin chyba ich nie ma?
No w sp cena mnie przeraziła, myślałam, że z 20 zł te spreje kosztują

Na pewno ci podpasuje - jeszcze nie znam osoby która byłaby z niego niezadowolona. Naprawde to najlepszy z nawilżaczy jaki znam i do tego mega wydajny......wystarczy jego niewielka ilość a starcza na całą buzię.
Czasem ciało sobie też nim posmaruję

no to też racja ze lepiej miec pryszcze i jakos je zakryć korektorem/podkładem niż rozwaloną wątrobę i inne powazniejsze dolegliwości.....

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja to się po odstawieniu anty mecze znowu z pryszczami Ale póki co zmieniam pielęgnacje, i widze ze coś się goi.
Na pryszczyki polecam olejek tamanu
Ja sie za to teraz bede męczyć z maścią sterydową Ale to nie na twarzy

Ja po odstawieniu anty też mialam masakrę........Dopiero teraz prawie rok po odstawieniu mi się to w miarę unormowało..... ;/

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja z rzęsami nie mam problemu
Tak mi sie bynajmniej wydaje.
Wkleje Wam zdjęcie rzęs po jednej warstwie tuszu Rocket Maybelline. Może wow nie ma,ale do pracy więcej mi nie trzeba
łoł jakie długię rzęsiska
podkręcasz je zalotką czy same się tak układają??

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Swego czasu jadłam takie po prostu zalane wrzątkiem/gorącą wodą. Czasem z dodatkiem soku owocowego, pojawiał się tylko lekki żel, zero gluta.

Czytałam, że niektórym siemię zarąbiście wpływa na włosy

ja również polecam siemię lnianę. Swojego czasu mialam problemy z żołądkiem i gastolog zalecił mi picie własnie tego specyfiku. Na początku nie mogłam się przemóc i strasznie mnie to odrzucało, ale kupiłam sobie siemię o smaku wiśni i mi nawet zasmakowało można też to siemię dorzucić do jakiegoś swojego ulubionego jogurtu itd i wtedy jest zdecydowanie lepsze

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia
pierwsze dwa - kilka dni temu po farbowaniu legendarnym u fryzjera
pozostałe z dziś, włosy są żółte (zwróciła uwagę na to koleżanka brunetka, a wiecie jak to jest - ciemnowłose nie zawsze wiedzą o co nam chodzi z za zimny/za ciepły blond)

i co teraz?
Mam dylemat pt. 1. wracać do swojego koloru 2. jasno, ale na pewno nie żółć.

Macie może pomysł czym farbować w tych dwóch przypadkach?
2. Szlachetna perła, londa 12/1

Wcale nie jest żółto - wręcz powiedziałabym że masz przepiękny beżowy blond, do którego ja teraz dąże ;] zostaw je bo mają ciekawy odcien

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Haha, mówisz, że powinnam zostać gwiazdą? Chyba każdy jest do kogoś znanego podobny

Shizaxa, wrzuciłam do albumu. Stare i może widziałaś, ale już nie pamiętam
Mi się wydaje że mimo wszystko i tak najlepiej ci w tych jasniutkich dlugich wlosach wyglądasz w nich jak laleczka- w pozytywnym tego slowa znaczeniu
w tych krótkich wyglądałaś powazniej, ale jednak jakoś średnio mi do Ciebie one pasowały..... chociaz ty masz taka idealna buzie że chyba we wszystkim było by ci dobrze <zazdrość>

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Te fryzurke obcielam sobie sama, bo balam sie, ze fryzjer ciachnie mi wiecej naturalek:-D w krotszych mi na pewno korzystniej niz takich dlugasnych, ale nie umiem w krotszych czuc sie dobrze:-(
Mam wiosnę wiecej niz Ty:-P


Rozumiem rude rozterki, kolor masz cudowny, ale utrzymanie go to większa męka niż z platyna:-\
Podobalas mi sie bardzo w tym poprzednim, zaraz jak zrobilas grzywkę. Dziewczyny chyba tez chwalily





Tez sie obawiam, ze nic by Ci nie wyszlo, moze lekka poswiata:-( A rozjasniac szkoda... jeszcze sa doczepki, ale to juz wieksza kasa

A peelingiem kusic bede:-D niby w drogerii jednorazowo dasz więcej, ale one sa tak slabe, ze zuzywa sie wiecej. Frutique jest baaaardzo wydajny, warto sobie wziac z kims na spolke

Zamówiłam w końcu Frutique Papaya Enzym w koncu mi się udało bo wczesniej na niego juz polowałam na allegro ale rzuciłyście się wszystkie i nie zdążyłam go zamówić....
Także niebawem i ja będę go testować
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:24   #163
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Wcale nie jest żółto - wręcz powiedziałabym że masz przepiękny beżowy blond, do którego ja teraz dąże ;] zostaw je bo mają ciekawy odcien

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------
co blondynka to inaczej mi wszyscy mówią, że mam za ciemne włosy teraz i fakt

włosy stan na dziś...
jeśli chodzi o kondycje, to jest fatalna...strasznie dostały w kość

chcę taki kolor...http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...r_100_0099.jpg mam dość przyciemniania, skoro ono tak się kończy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.06.2014.jpg (158,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.06.20144.jpg (84,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MASAKRA1.jpg (86,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MASAKRA2.jpg (83,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MASAKRA3.jpg (136,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MASAKRA4.jpg (73,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MASAKRA5.jpg (116,7 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez Rinaa
Czas edycji: 2014-06-08 o 18:36
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 18:49   #164
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Truskawkowa
jak Ty zapuściłaś takie długie włosy?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 06:47   #165
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

truskawkowa- jaka Ty jesteś śliiiczna
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 14:59   #166
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Tyle ohów i ahów że aż sama weszłam i potwierdzam JEST ŚLICZNA niesamowite masz oczy i włosy niesamowitą masz urodę też mam takie zielone kocie oczyska tylko ciemniejsze z czarną otoczką no i małe te oczy mam zawsze chciałam mieć takie duże hipnotyzujące kiedyś chorowałam na błękitne takie wręcz mroźne ale przeszło mi i owszem z soczewkami kombinować będę ale pokochałam swój kolor oczu o włosach pisać nie muszę są genialne <3 marzenie kolor i długość bez rozjaśniacza ahh...



Do dziewczyn zastanawiających się nad piciem skrzypokrzywy mających problemy hormonalne radziłabym się zastanowić. Gdzieś czytałam że może rozregulować hormony i chyba tego doświadczyłam na własnej skórze. Nie chcę tu fałszywie osądzać ale jak przez ostatni rok okres się w miarę uregulował (bo opóźnienie było dniowe czasem trwało to dwa dni trzy) tak odkąd piłam skrzypokrzywę czyli od marca tak do teraz nie radzę sobie z okresem a nie piłam ziółek już ponad miesiąc... Zaczęły się na nowo opóźnienia 2 tygodniowe i leci ze mnie jak ze świni. To nie na moje nerwy a szkoda bo lubię ziółka
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2014-06-09 o 15:05
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 16:13   #167
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja się tak tylko na chwilę wtrącę i szybko się Was spytam o pewną sprawę, która mnie nurtuje... Patrzę sobie na paletę Alfaparf i tam niektóre kolory mają czerwony podpis color wear... Dobrze myślę, że to oznacza konieczność zmieszania tego odcienia z innym? Czy o coś innego chodzi? A jeśli nie zmieszam to co się może stać? :/

Jeśli chodzi o zioła to coś kiedyś słyszałam, że pokrzywa może lekko obniżać poziom hormonów męskich i np. jak ktoś ma problem z wypadaniem włosów na tym tle to dla niego będą dobre wcierki na bazie pokrzywy itd., ale żeby od tego się okres opóźniał to jestem zdziwiona i trochę przestraszona, bo też mam problemy, a właśnie chciałam zacząć brać Silice :/

Rozwiejecie moje wątpliwości, o co chodzi z tym color wear? Nie mogę tego teraz znaleźć nigdzie, ale wydaje mi się że kiedyś coś czytałam, o tym mieszaniu...
Eibhlin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 16:37   #168
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Eibhlin_ Pokaż wiadomość
Ja się tak tylko na chwilę wtrącę i szybko się Was spytam o pewną sprawę, która mnie nurtuje... Patrzę sobie na paletę Alfaparf i tam niektóre kolory mają czerwony podpis color wear... Dobrze myślę, że to oznacza konieczność zmieszania tego odcienia z innym? Czy o coś innego chodzi? A jeśli nie zmieszam to co się może stać? :/

Jeśli chodzi o zioła to coś kiedyś słyszałam, że pokrzywa może lekko obniżać poziom hormonów męskich i np. jak ktoś ma problem z wypadaniem włosów na tym tle to dla niego będą dobre wcierki na bazie pokrzywy itd., ale żeby od tego się okres opóźniał to jestem zdziwiona i trochę przestraszona, bo też mam problemy, a właśnie chciałam zacząć brać Silice :/

Rozwiejecie moje wątpliwości, o co chodzi z tym color wear? Nie mogę tego teraz znaleźć nigdzie, ale wydaje mi się że kiedyś coś czytałam, o tym mieszaniu...
Ja sobie ręki uciąć nie dam że to od skrzypokrzywy bo tu można równie dobrze zwalić wszystko na stres tylko że ja ogółem nerwus jestem i raczej nagle by to takiego wpływu nie miało od marca... Nie wiem specem nie jestem zwłaszcza że łykałam 6 miesięcy SkrzypoVite i tego problemu nie miałam nagle odkąd zaczęłam pić herbatę okres zwariował. Dziwne dlatego uprzedzam.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 23:05   #169
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Laski, nie mam już nawet siły na spamowanie przez ten upał Kto taką pogodę dobrze znosi to szczęściarz i mu zazdroszczę

Dzięki za miłe słowa, aż się jeszcze bardziej zburaczyłam, a przy tym upale to trudne Swój dziewczynkowaty typ urody lubię, ale nie powiem, że nie chciałabym czasem bardziej kobiecej, seksi urody jak np. nasza Kylie czy Renatka
Chyba nikt tu się nie będzie ze mną spierał, że nasze stałe bywalczynie wątku (mówię o tych, które miałam okazję obejrzeć na fotkach) są pięknościami Nie słodzę, zeby się odwdzięczyć, po prostu stwierdzam fakt Same laski normalnie

Rinaa
myślę, że każdy jest w stanie zapuścić, trzeba cierpliwości, bo ładnych pare lat musi minąć Jak się nie podcina, to można zapuścić szybciej, ale jestem zdania, że nie warto zapuszczać na siłę.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Carolajn, masz rację. Zioła mogą naprawdę nieźle namieszać w kobiecym ciele Teoretycznie ta mieszanka powinna sprzyjać cyklowi, ale widocznie u Ciebie namieszała. Dobrze, ze się w porę zorientowałaś, niejeden lekarz już by Cię faszerował tabletkami

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Eibhlin_ Pokaż wiadomość
Ja się tak tylko na chwilę wtrącę i szybko się Was spytam o pewną sprawę, która mnie nurtuje... Patrzę sobie na paletę Alfaparf i tam niektóre kolory mają czerwony podpis color wear... Dobrze myślę, że to oznacza konieczność zmieszania tego odcienia z innym? Czy o coś innego chodzi? A jeśli nie zmieszam to co się może stać? :/

Jeśli chodzi o zioła to coś kiedyś słyszałam, że pokrzywa może lekko obniżać poziom hormonów męskich i np. jak ktoś ma problem z wypadaniem włosów na tym tle to dla niego będą dobre wcierki na bazie pokrzywy itd., ale żeby od tego się okres opóźniał to jestem zdziwiona i trochę przestraszona, bo też mam problemy, a właśnie chciałam zacząć brać Silice :/

Rozwiejecie moje wątpliwości, o co chodzi z tym color wear? Nie mogę tego teraz znaleźć nigdzie, ale wydaje mi się że kiedyś coś czytałam, o tym mieszaniu...
Może chodzi o intensyfikatory? Je dodaje się do mieszanki wybranych farb, aby wzmocnić konkretny refleks.
http://polska.alfaparf.com/section/p...lor/color-wear

Color wear to normalna farba ton w ton, coś jak Color touch Welli. Bez amoniaku, do delikatnych zmian, odświeżania koloru itp

A co do pokrzywy, to na pewno tak działa jej korzeń. Stosuje się go w zaburzeniach funkcjonowania prostaty

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-09 o 23:20
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 23:55   #170
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hmm... Ja dokładnie mówię o tej palecie http://issuu.com/alfaparf_milano/doc...164174/2609082 alfaparf evolution of the color, a nie farbie alfaparf color wear I nie wiem czego to czerwone oznaczenie color wear dotyczy :/ Może niczego tak na dobrą sprawę? oO

A i mam kolejne pytanie: ile może leżeć zapakowany oxydant w tych małych pojemniczkach z allegro? Zawsze farbowałam od razu jak przyszła mi paczka, ale teraz chciałabym zamówić farbę wcześniej i nie wiem ile mogę go trzymać w tym super estetycznym pojemniczku na mocz, żeby nie stracił swoich właściwości? 2,5 tygodnia będzie okay, czy nie za bardzo?
Eibhlin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 00:04   #171
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

To oznaczenie "color wear" informuje, że dany odcień występuje również w palecie Color Wear. To taka wskazówka dla fryzjera, że do odświeżania koloru będzie miał odpowiednik w Color wear

Co do wody, to pewności nie mam, ale myślę, że będzie ok. Jeżeli to zakręcany pojemnik, raczej będzie dobrze

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-10 o 00:06
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 07:19   #172
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej


Upały rzeczywiście dają w kość, tym bardziej w mieście Ale i tak się cieszę, że nie pada non stop.


truskawkowa byłam w albumie, i zgadzam się z dziewczynami. Jestem śliczną kobitką, a oczy zniewalające


Kupiłam wczoraj taki szampon. I jakby ktoś mógł mi powiedzieć, czy on jest domywający, czy taki delikatny na co dzień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140610_005.jpg (110,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140610_004.jpg (104,5 KB, 12 załadowań)
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 07:51   #173
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc dziewczyny.

Ja tez ledwo zyje, ale od czwartku ma byc troche lepiej.. do czwartku siedze non stop pod wiatrakiem:-P

Truskawkowa- ja bym za to chciala byc bardziej delikatna, chociaz czasem makijazem mi sie to troche udaje.
Z gory dla ludzi jestem wredna malpa.;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:33   #174
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Upał okropny. Udało mi się z rana chociaż chwilę treningu zrobić. Bo popołudniu nie ma szans. Zaraz prysznic i do pracy, kłócić się o klime.


Podsumowanie dnia.wczorajszego - dlaczego facet nie powinien czytać twojego bloga - bo ci potem przytarga 3 litry szamponu który lubisz :d tym sposobem stałam się posiadaczka trzech 750 ml butli timotei do blondu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 11:35   #175
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej laski

U mnie zapowiadali dziś 33-34 stopnie, mam już dość Do tego poddasze masakrycznie nam się nagrzewa i mam tu saunę normalnie A ja o 15 muszę iść na egzamin do szkoły

Odezwę się jak już trochę się u mnie ochłodzi i będę po egzaminach, buziaki!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 14:15   #176
Eibhlin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dzięki za odpowiedź Czyli jednak mogę bez obaw kupować te odcienie z nazwą color wear, co za ulga

Życzę miłego (upalnego ) dnia.
Eibhlin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 14:23   #177
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kupilam te odżywke gliss kura z jedwabiem, dzis nałoże i ocenie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 16:00   #178
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Na wizażu nie sprzedajemy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-10 o 16:12 Powód: próba sprzedaży
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 16:16   #179
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej


Upały rzeczywiście dają w kość, tym bardziej w mieście Ale i tak się cieszę, że nie pada non stop.


truskawkowa byłam w albumie, i zgadzam się z dziewczynami. Jestem śliczną kobitką, a oczy zniewalające


Kupiłam wczoraj taki szampon. I jakby ktoś mógł mi powiedzieć, czy on jest domywający, czy taki delikatny na co dzień?
Dzięki

A ten szampon jest raczej z tych dobrze myjących, ma ASL i nie ma typowych oblepiaczy. Idealny na lato, o ile nie ma się suchej i bardzo wrażliwej skóry. Pewnie ładnie pachnie, jak wszystkie Fructisy

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.

Ja tez ledwo zyje, ale od czwartku ma byc troche lepiej.. do czwartku siedze non stop pod wiatrakiem:-P

Truskawkowa- ja bym za to chciala byc bardziej delikatna, chociaz czasem makijazem mi sie to troche udaje.
Z gory dla ludzi jestem wredna malpa.;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja też żyję nadzieją, że w końcu ten czwartek nadejdzie

Hehe, pewnie zazdrosne samice mocniej swoich misiaczków ściskają jak Cię widzą, musi to być zabawne uczucie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

U mnie zapowiadali dziś 33-34 stopnie, mam już dość Do tego poddasze masakrycznie nam się nagrzewa i mam tu saunę normalnie A ja o 15 muszę iść na egzamin do szkoły

Odezwę się jak już trochę się u mnie ochłodzi i będę po egzaminach, buziaki!
Wspołczuję lata na poddaszu, bo to zazwyczaj horror, całe ciepło się tam kumuluje

Pewnie już po egzaminie, więc trzymanie kciuków nic nie da, ale wierzę, że będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez Eibhlin_ Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Czyli jednak mogę bez obaw kupować te odcienie z nazwą color wear, co za ulga

Życzę miłego (upalnego ) dnia.
Ten znaczek ma na palecie większosć odcieni, byłoby bez sensu, gdyby kazali je mieszać. Z ciekawości, którym numerkiem farbujesz?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kupilam te odżywke gliss kura z jedwabiem, dzis nałoże i ocenie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jestem ciekawa co powiesz na nią W takie upały nawet mi się nie chce oceniać działania kosmetyku, spinam włosy najszybciej jak się da
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 16:45   #180
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Włosy z dziś alfa 10nb + 8.32 na wodzie 9%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ar5447.jpg (27,0 KB, 69 załadowań)
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.