Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 21:16   #4801
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ale rok temu brat mojej koleżanki z roku zaginął, pojawiały się sygnały, że był widziany w mieście, w którym akurat wtedy przebywałam. W autobusie miejskim zauważyłam kogoś łudząco podobnego, więc powiedziałam do tego chłopaka coś na zasadzie "cześć, Ł.?" Niestety okazało się, że to nie był on. Ale i tak na wszelki wypadek zadzwoniłam do jego siostry i powiedziałam, w co jest ubrany, podając jak najwięcej szczegółów. Wysiadłam za nim na przystanku, mimo, że miałam jechać dalej.
a jaki był finał tej historii? odnalazł się?
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:29   #4802
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Przypadkowy przechodzień (biegał rano nad Wisłą) zauważył jego ciało.
To był młody chłopak, 20-letni chyba, wyszedł z imprezy w akademikach. Niestety wiele zaginięć młodych ludzi ma podobny scenariusz.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:33   #4803
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Przypadkowy przechodzień (biegał rano nad Wisłą) zauważył jego ciało.
To był młody chłopak, 20-letni chyba, wyszedł z imprezy w akademikach. Niestety wiele zaginięć młodych ludzi ma podobny scenariusz.
chyba najlepszym co moze się zdarzy w długoletnich poszukiwaniach to znalezienie ciała, koniec oczekiwania na własne dziecko, męża, siostrę, mamę, tatę.
W mojej miejscowości dziewczyny szukają już 15 lat, nikt nic nie wie co się stało, rozpłynęła się prawie tak jak Iwona.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 21:50   #4804
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
chyba najlepszym co moze się zdarzy w długoletnich poszukiwaniach to znalezienie ciała, koniec oczekiwania na własne dziecko, męża, siostrę, mamę, tatę.
W mojej miejscowości dziewczyny szukają już 15 lat, nikt nic nie wie co się stało, rozpłynęła się prawie tak jak Iwona.
Ciało Ł. znaleziono 3-4 tygodnie po zaginięciu. Niepewność na pewno jest najgorsza, ale zdarzają się przecież historie, które uzasadniają fakt, że rodzina, mimo wielu lat, wciąż ma nadzieję vide Natascha Kampusch, czy trzy dziewczyny z USA, które niedawno zostały uwolnione.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 13:06   #4805
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Paryski ślad Iwony Wieczorek, nadzieja czy fikcja

http://www.radiogdansk.pl/index.php/...zy-fikcja.html

i trochę plotek:

Zadowolony Rutkowski, a co z Iwoną Wieczorek?

http://wsumie.pl/nie-przegap/66132-z...ona-wieczorek#
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-15 o 13:36
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 17:04   #4806
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Zaraz będzie pani Iwona z apelem w panoramie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 17:30   #4807
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część V

Wlasnie ogladalam, pani Iwona zwrocila sie do osob, ktore wiedza cos o losie jej corki, zeby powiedzialy, gdzie ona jest. Odwolywala sie do sumienia ewentualnego sprawcy.
Powiedziala tez, ze kobieta, ktora miala widziec Iwone z dwuletnim synkiem w metrze, dzwonila z numeru zastrzezonego, stwierdzila, ze zna skads jej glos, a jej relacja byla zbyt chaotyczna - stad zapewne ta rezerwa, z jaka traktuje doniesienie o tym zdarzeniu.
Wypowiedzial sie tez policjant: sprawa monitoringu zalezy w tej chwili od "ich francuskich kolegow".
Pan, ktory mial widziec Iwone w MC takze sie wypowiedzial, telefonicznie. Moze to podnosi jego wiarygodnosc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 18:19   #4808
Arteka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Nie rozumiem, dlaczego p. Kinda biegnie z każdym telefonem, nawet zastrzeżonym, do mediów?
Rano na Onecie Iwona ma nową rodzinę w Paryżu. Po południu w Panoramie mama dramatycznie apeluje do sumienia mordercy.
Czy ktoś nią manipuluje, czy źle doradza? Wychodzi z tego niezła schiza po stronie matki i pożywka dla gazet.
Powiem "po francusku" żenua.
Jak zwykle skorzystał z Rutkowski i wylansowana na evecie narzeczona w ciąży.
Arteka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 18:53   #4809
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

( http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/...na-n70790.html
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:46   #4810
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez Arteka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, dlaczego p. Kinda biegnie z każdym telefonem, nawet zastrzeżonym, do mediów?
[...].
A powinna cicho siedzieć na dupie i czekać aż córka sama wróci, prawda?
__________________
http://www.szukamywas.pl
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:51   #4811
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Cytat:
Napisane przez nick60 Pokaż wiadomość
A powinna cicho siedzieć na dupie i czekać aż córka sama wróci, prawda?
Ona powinna dyskutować z policją tyle a nie z mediami.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 19:56   #4812
nick60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Wiadomości: 401
Dot.: Odp: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! c

Tak, policja pomoże.
Ta specjalna trójca policjantów bez doświadczenia.
__________________
http://www.szukamywas.pl

Edytowane przez nick60
Czas edycji: 2013-07-15 o 19:58
nick60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:01   #4813
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

przez ten Paryż znowu jest na pierwszych stronach, znowu media sobie o niej przypomniały i podobno znowu wrócił wątek prostytucji i że niby dlatego tam wyjechała, jakby się to potwierdziło to głowy powinny polecieć i policjanci odpowiedzialni powinni zostać zwolnieni a Rutkowskiego biuro powinno zostać zamknięte raz na zawsze.
bo to byłaby kompromitacja osób ją poszukujących bo na dzień dobry te podejrzenia odrzucili a osoby które o tym mówiły miały nawet jakieś problemy.

poza tym ja sam w żaden Paryż nie wierzę, bo wątpię aby ona od tak zerwała kontakt z rodziną, nie wierzę że by nie próbowała się z nimi kontaktować tym bardziej że nie jest tam więziona (tak twierdzą rzekomi świadkowie) ktoś tutaj kręci i albo osoba bliska matce miesza w sprawie stąd ta wtopa z "ewentem" i obecne newsy o Paryżu które zamiast pomóc tylko mieszają w sprawie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 10:46   #4814
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
poza tym ja sam w żaden Paryż nie wierzę, bo wątpię aby ona od tak zerwała kontakt z rodziną, nie wierzę że by nie próbowała się z nimi kontaktować tym bardziej że nie jest tam więziona (tak twierdzą rzekomi świadkowie) ktoś tutaj kręci i albo osoba bliska matce miesza w sprawie stąd ta wtopa z "ewentem" i obecne newsy o Paryżu które zamiast pomóc tylko mieszają w sprawie.
ale to, że nie jest więziona oznacza, że jest tam z własnej woli
czyli możliwe, że pojechała sama, nieprzymuszona

może jej życie rodzinne nie było takie cudowne, usłane różami, jak przedstawiła to p. Kinda? Może Iwona miała jakieś powody, żeby zniknąć i zerwać z dotychczasowym życiem?
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:43   #4815
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
przez ten Paryż znowu jest na pierwszych stronach, znowu media sobie o niej przypomniały i podobno znowu wrócił wątek prostytucji i że niby dlatego tam wyjechała, jakby się to potwierdziło to głowy powinny polecieć i policjanci odpowiedzialni powinni zostać zwolnieni a Rutkowskiego biuro powinno zostać zamknięte raz na zawsze.
bo to byłaby kompromitacja osób ją poszukujących bo na dzień dobry te podejrzenia odrzucili a osoby które o tym mówiły miały nawet jakieś problemy.

poza tym ja sam w żaden Paryż nie wierzę, bo wątpię aby ona od tak zerwała kontakt z rodziną, nie wierzę że by nie próbowała się z nimi kontaktować tym bardziej że nie jest tam więziona (tak twierdzą rzekomi świadkowie) ktoś tutaj kręci i albo osoba bliska matce miesza w sprawie stąd ta wtopa z "ewentem" i obecne newsy o Paryżu które zamiast pomóc tylko mieszają w sprawie.

tez jakos mi sie to nie widzi. bo jak ? wraca pewnie lekko zawiana nad ranem i boso bo nogi bola z imprezy do domu. pewnie zmeczona i zla na kolezanke . nie sadze ze wpadla wtedy na pomysl by sobie wycieczke za granice urzadzic - predzej chciala jak najszybciej dostac sie do domu by kimnac sie.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:06   #4816
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
tez jakos mi sie to nie widzi. bo jak ? wraca pewnie lekko zawiana nad ranem i boso bo nogi bola z imprezy do domu. pewnie zmeczona i zla na kolezanke . nie sadze ze wpadla wtedy na pomysl by sobie wycieczke za granice urzadzic - predzej chciala jak najszybciej dostac sie do domu by kimnac sie.
właśnie, przecież bez ciuchów by nie uciekła z domu aby rozpocząć nowe życie (no chyba że koleżanka wie jak było naprawdę i u niej ta dziewczyna miała ciuchy schowane i nad ranem je odebrała, stąd ten jej głos który słyszał ojczym).
poza tym nawet jak w domu nie było zbyt fajnie to mimo wszystko od tak na ten czas wyparowałaby z domu nie kontaktując się z matką, ojcem, ojczymem, siostrą, babcią czy kimkolwiek z rodziny? w to nie uwierzę, tak samo jak w to że jest więziona czy że jest tam wbrew swej woli, bo skoro spokojnie spaceruje po mieście i zwiedza fast foody to gdyby chciała już dawno byłaby w ambasadzie czy w Polsce bo miałaby jak uciec.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:35   #4817
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
właśnie, przecież bez ciuchów by nie uciekła z domu aby rozpocząć nowe życie (no chyba że koleżanka wie jak było naprawdę i u niej ta dziewczyna miała ciuchy schowane i nad ranem je odebrała, stąd ten jej głos który słyszał ojczym).
poza tym nawet jak w domu nie było zbyt fajnie to mimo wszystko od tak na ten czas wyparowałaby z domu nie kontaktując się z matką, ojcem, ojczymem, siostrą, babcią czy kimkolwiek z rodziny? w to nie uwierzę, tak samo jak w to że jest więziona czy że jest tam wbrew swej woli, bo skoro spokojnie spaceruje po mieście i zwiedza fast foody to gdyby chciała już dawno byłaby w ambasadzie czy w Polsce bo miałaby jak uciec.
a mnie bardzo dziwi ze adria nie pamieta o co zostala zwyzywana od k**** w i najgorszych. gdyby mi kolezanka tak nawrzucala nawet jesli by byla to najgorsza pi.er.do.la to raczej bym kojarzyla o co mi sie tak oberwalo. a ona nic nie pamieta -tylko ze to byla jakas pier.do.la. taaaaa jasne.......

jeszcze jest mozliwosc ze to bylo cos tak zenujacego ze postanowili nie podawac tego do wiadomosci i tyle.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-07-16 o 14:36
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:25   #4818
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a mnie bardzo dziwi ze adria nie pamieta o co zostala zwyzywana od k**** w i najgorszych. gdyby mi kolezanka tak nawrzucala nawet jesli by byla to najgorsza pi.er.do.la to raczej bym kojarzyla o co mi sie tak oberwalo. a ona nic nie pamieta -tylko ze to byla jakas pier.do.la. taaaaa jasne.......

jeszcze jest mozliwosc ze to bylo cos tak zenujacego ze postanowili nie podawac tego do wiadomosci i tyle.
Też nie wierzę że nikt nie pamiętał o co była kłótnia. Pamięta się takie rzeczy, nawet jeśli to była pierdoła.

Pierdoły można by było nie pamiętać po paru tygodniach, ale nie na drugi dzień. Bez przesady....
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 18:51   #4819
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Też nie wierzę że nikt nie pamiętał o co była kłótnia. Pamięta się takie rzeczy, nawet jeśli to była pierdoła.

Pierdoły można by było nie pamiętać po paru tygodniach, ale nie na drugi dzień. Bez przesady....
tym bardziej że przez pierdołę nikt nie odłącza się od grupy i nie wraca na piechotę do domu kilka kilometrów, po wcześniejszej większej awanturze, tym bardziej gdy kilka minut później ta druga wracała taksówką do domu, gdyby chodziło o pierdołę to by zadzwoniła i by razem pojechały skoro i tak podobno obie miały nocować razem...

Edytowane przez dominikmeller25
Czas edycji: 2013-07-16 o 18:53
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 20:08   #4820
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ale taka przyszła mi myśl do głowy, że gdyby brać poważnie te doniesienia o Paryżu, to wszystko by się nawet ułożyło w jakąś całość. Powiedzmy, że pokłóciła się ze znajomymi o ucieczkę do Paryża. Znajomi przez kilka dni udają że niby zaginęła, ale później już jej nie szukają bo wiedzą że jest w Paryżu. To by nawet jakoś tłumaczyło ten nagły zanik pamięci i brak zaangażowania w poszukiwania....

Ale to chyba naciągana teoria jest
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-16 o 20:10
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:12   #4821
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Re: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VI

Ja bym predzej powiedziala ze poklocila sie specjalnie z nimi, zeby wracac sama jesli miala to zaplanowane.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 23:21   #4822
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Ale taka przyszła mi myśl do głowy, że gdyby brać poważnie te doniesienia o Paryżu, to wszystko by się nawet ułożyło w jakąś całość. Powiedzmy, że pokłóciła się ze znajomymi o ucieczkę do Paryża. Znajomi przez kilka dni udają że niby zaginęła, ale później już jej nie szukają bo wiedzą że jest w Paryżu. To by nawet jakoś tłumaczyło ten nagły zanik pamięci i brak zaangażowania w poszukiwania....
Myślę, że nikt normalny nie byłby w stanie wytrzymać kilku dni, a co dopiero kilku lat, obserwując to wszystko, znając rozwiązanie i milcząc.
Zwłaszcza, gdy jest to kilka osób.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 07:00   #4823
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ale oni tak długo nie chcą powiedzieć o co się w końcu pokłócili, że już różne dziwne myśli krążą mi po głowie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 10:34   #4824
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Titina może i naciągana ta Twoja teoria ale wszystko jest możliwe my o rodzinie i bliskich Iwony wiemy tylko tyle co chcieli powiedzieć nie wiemy jak było naprawdę jak już ktoś wyżej wspomniał.Mimo tego,że wydaje się nie możliwe by się nie odzywała do rodziny może właśnie tak być nigdy tak do końca nie znamy nikogo i nie wiemy co mu w głowie siedzi ...
Takie jest moje zdanie zachowanie znajomych tłumaczyły by dwie teorie wszytsko było uknute tak jak Titina napisała i wiedzą,że uciekła albo mają coś wspólnego z Jej zniknięciem gdyby moja przyjaciółka zaginęła powiedziała bym WSZYSTKO co wiem co by mogło pomóc nawet jeśli miało by być kompromitujące dla mnie
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2013-07-17 o 10:36
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 11:28   #4825
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

taaa Paryski trop :d mija tydzień jak widzicie sprawa jak zawsze nabiera tempa, wcale się nie wycisza, itp :d
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 11:44   #4826
WhoRunTheWorld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 334
Dot.: Re: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! cz

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Ja bym predzej powiedziala ze poklocila sie specjalnie z nimi, zeby wracac sama jesli miala to zaplanowane.
Też mi się tak wydaje.
__________________
konto nieaktualne
WhoRunTheWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 12:42   #4827
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

No chyba że prawda o jej "przyjaciołach" jest dość przykra. Być może to raczej puste osoby dbające tylko o własny tyłek. Tylko aż wierzyć mi się nie chce że WSZYSCY, co do jednego...

Obcy ludzie się w ta sprawę angażują a na forach nie ma prawie nikogo kto znałby Iwonę prywatnie.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2013-07-17 o 12:54
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 12:58   #4828
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

a policja sprawdzała bilingi rozmów z telefonu Iwony bo nie pamiętam?czy sam czas ostatniego logowania?
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:10   #4829
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
a policja sprawdzała bilingi rozmów z telefonu Iwony bo nie pamiętam?czy sam czas ostatniego logowania?
Pewnie sprawdzali, ale wszystko jest w aktach sprawy do których nie mamy dostępu.


Czy Iwonę Wieczorek porwał zabójca 13-letniej Izy z Gdyni?


http://www.fakt.pl/Kto-zamordowal-13...,220694,1.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 13:12   #4830
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Jezu najsłodszy zaraz fakt napisze ze to jakiś facet od Olewnika ich wszystkich porwał a przyczynił się do tego komunistyczny polityk z wysokiego stanowiska.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.