Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-25, 08:02   #1201
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mała spi z nami w lozku, pomiędzy mna, a TZ tylko, ze w kokonie.
No musze sie pochwalić, ze od wczorajszego ranka zaczela wkoncu robic przewroty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 08:37   #1202
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Mała spi z nami w lozku, pomiędzy mna, a TZ tylko, ze w kokonie.
No musze sie pochwalić, ze od wczorajszego ranka zaczela wkoncu robic przewroty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratki Moja dla odmiany przestała fikać




Któraś pytała ostatnio o mleko 2, z tego co kojarzę to ono jest po skończonym 6 miesiącu więc my jeszcze czekamy. Ogólnie to boję się przejścia na 2, bo my używamy mieszanki Comfort na zaparcia i inne takie a ona jest tylko jako 1, 2 już jest normalna Boję się że w połączeniu ze słoiczkami mała będzie miała problem z kupką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:10   #1203
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Paula mi tez rano ciężko otworzyć oczy, normalka gdybym tylko mogła to spałabym dalej. Ale ilość godzin jest w miare ok więc potem sie rozbudzam
Ja to jestem jakaś inna, bo nie wyobrażam sobie spać z niemowlakiem w łóżku nie mam nic przeciwko, ale po prostu nie widze tego w moim przypadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też sobie nie wyobrażam, żeby mały spał z nami całą noc. Zdarzyły się takie może 2-3 noce i nie tyle, że my jesteśmy zmęczeni tą nocą a mały. Nie wysypia się kompletnie, kręci się, wierci. Gdybym miał spać ze mną, to TŻ musiałby iść do salonu, a tego też sobie nie wyobrażam. Dlatego mamy rozwiązanie, że jak mały obudzi się po 4 na karmienie to już zostaje z nami, bo TŻ wstaje po 6, także te dwie godziny we 3 dajemy radę

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ja tez śpię z moim bobasem, próbowałam odkładać jak zaśnie, ale się wybudza, A nie mam siły go usypiać 10 razy. A jak już mi się udało go odłożyć, to tak się rzucał w tym łóżeczku ze potem leżał powyginany jak paragraf, bo się zatrzymywał na barierce. Ale mąż się zaczyna upierac zeby małego odkładać do łóżeczka, bo się z nim nie wysypia.

Orientujecie się jak wypadają rozmiary w rossmanie ? Mój mały nosi teraz body rozmiar 80, a w rossmanie widzę ze są 74/80 albo 80/86 i nie wiem które wybrać.

Ostatnio pisalyscie o noszeniu pod pachy i pytałam dziś fizjo, mówiła ze nie można tak robić, trzeba podtrzymywać tyłek.

A co do pełzania z głowa w dole i wypinania tylka do góry to mój tez tak robił, ale od paru dni już się podnosi na rękach i przechodzi do pozycji czworaczej (oczywiście buja się jak pijany zając)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------





Moj ostatnio ma fazę ze jak lezy na brzuchu i ja leżę obok to przypelza na brzuchu i szuka cycka ... oczywiście nic nie zje bo się cały buja , ale koniecznie się musi zassac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I jeszcze pytanie do dziewczyn które śpią z maluchami - zabezpieczanie jakoś łóżko ?. Mały śpi między nami, ale jak karmie prawa piersią to jest od brzegu łóżka. Czekam aż zaśnie i zmieniam pozycje na brzeg łóżka żeby był w środku, ale Boje się ze zasnę przy karmieniu i mały spadnie. Dlatego myśle żeby już do łóżeczka go przenosić. Tylko on taki malutki lubię spać z tym małym kurczakiem
Weź rozmiar większy, bo są malutkie te ubrania, bardzo szczupłe

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Gratki Moja dla odmiany przestała fikać




Któraś pytała ostatnio o mleko 2, z tego co kojarzę to ono jest po skończonym 6 miesiącu więc my jeszcze czekamy. Ogólnie to boję się przejścia na 2, bo my używamy mieszanki Comfort na zaparcia i inne takie a ona jest tylko jako 1, 2 już jest normalna Boję się że w połączeniu ze słoiczkami mała będzie miała problem z kupką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja. My co prawda do tego mamy jeszcze miesiąc, ale pytam czy ktoś już to robił/ lub się do tego przymierza.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:36   #1204
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas dziś 5 miesięcy kiedy to zleciało to ja nie wiem od niedzieli pojawiły się jakieś pojedyncze obroty przez lewy bok przewrócił się na brzuch i nie wiedział co zrobić z ręką która została pod brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:31   #1205
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

My po szczepieniu, bylo ok ufff. Znow goraco jak w piekle, masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:49   #1206
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja będę gotówala. Żeby nie gotować małych porcji to po prostu będę dawać coś z tego co sami jemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie podobnie wyobrażam sobie rozszerzanie diety zobaczymy jak wyjdzie w praktyce 😀

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My jutro szczepienie wrrrrr...

Mamy kp Wy spicie z dziecmi czy karmicie i odkładacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja odkładam do łóżeczka i robię tak od samego początku bo po prostu bałam się spać z takim maluszkiem, bałam się że go przygniotę albo przykryję niechcący kołdrą. Zdarzyło mi się ze dwa albo trzy razy że go przyniosłam do łóżka i spaliśmy razem ale budziłam się potem jak sparaliżowana bałam się poruszyć przez sen żeby go nie uderzyć więc u nas to zupełnie się nie sprawdziło

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
U nas łóżeczko póki co służy do ozdoby pokoju
Nie, no dobra trochę leży pod karuzela
Jakoś nie mam sumienia jej odłożyć tam do spania, ona jest jeszcze taka malutka

Moja ostatnio też się tłucze po łóżku lata na wszystkie strony, podnosi nogi do góry i łup do dołu, nie raz mało w łeb nie zarwalam że ja to nie wybudza to szok, muszę uważać, mam w łóżku zagrożenie a
Mój właśnie tak samo z tymi nogami podnosi do góry a później z całym impetem opuszcza i wali w dół na materac
Ja nie wiem czy to wiercenie sie w nocy nie jest przez nadmiar emocji w dzień i dziecko musi sobie to przetworzyć...?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Nam po kilku wizytach u fizjo zeszla asymetria. Jutro idziemy jeszcze bo przy lezeniu na brzuszku raczki nie sa z przodu.
A z tym że zeszla asymetria to fizjo stwierdził czy sami zauważyliście? My ciągle chodzimy do naszej fizjoterapeutki i mam wrażenie że końca nie widać...
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:52   #1207
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja widze bardzo duza roznice. Fizjo tez pochwalila, ze maly tak dzielnie cwiczyl i szybko osiagnelismy sukces. U nas wszystko robil na lewa strone, glowka przy noszeniu na lewo, patrzyl w wozku tylko na lewo. Teraz sa piekne obroty na prawo😊



Widzialam to wczoraj w Rossmannie 🙄

https://doktorania.pl/fak-of-the-year-czerwiec/
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 10:57   #1208
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas mała śpi już w swoim łóżeczku. Jak ja karmie nad ranem koło 4 to zabieram do siebie już z lenistwa. Mąż i tak wstaje o tej porze do pracy wiec mamy całe łóżko dla siebie bo w trójkę to jednak niewygodnie już tym bardziej że mała się kręci, kopie, kładzie w poprzek łóżka.





Dzast- dziękuje za wczorajszy pomysł na zupkę dla maluszka. Dzisiaj zrobiłam tak jak pisałaś i wyszło super. A ja cudowalam z jakimś gotowaniem na parze i mi wiórki wychodziły. Jednak proste sposoby są najlepsze
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:10   #1209
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
U nas mała śpi już w swoim łóżeczku. Jak ja karmie nad ranem koło 4 to zabieram do siebie już z lenistwa. Mąż i tak wstaje o tej porze do pracy wiec mamy całe łóżko dla siebie bo w trójkę to jednak niewygodnie już tym bardziej że mała się kręci, kopie, kładzie w poprzek łóżka.





Dzast- dziękuje za wczorajszy pomysł na zupkę dla maluszka. Dzisiaj zrobiłam tak jak pisałaś i wyszło super. A ja cudowalam z jakimś gotowaniem na parze i mi wiórki wychodziły. Jednak proste sposoby są najlepsze
Super, ciesze się że mogłam pomóc ja też na początku chciałam zbledować same warzywa to była masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:17   #1210
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
U nas mała śpi już w swoim łóżeczku. Jak ja karmie nad ranem koło 4 to zabieram do siebie już z lenistwa. Mąż i tak wstaje o tej porze do pracy wiec mamy całe łóżko dla siebie bo w trójkę to jednak niewygodnie już tym bardziej że mała się kręci, kopie, kładzie w poprzek łóżka.





Dzast- dziękuje za wczorajszy pomysł na zupkę dla maluszka. Dzisiaj zrobiłam tak jak pisałaś i wyszło super. A ja cudowalam z jakimś gotowaniem na parze i mi wiórki wychodziły. Jednak proste sposoby są najlepsze
Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Super, ciesze się że mogłam pomóc ja też na początku chciałam zbledować same warzywa to była masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż odszukalam przepis i zrobiłam zrzut
Thx

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 13:01   #1211
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Aż odszukalam przepis i zrobiłam zrzut
Thx

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Aj tam taki przepis, z głowy wszystko i trochę z pomocą mojej mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 13:27   #1212
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dziewczyny czy ktoras z Was ma ☠☠☠☠☠☠☠☠☠?





Rozmawialam z dekoratorka kosciola i niespodziewalam sie, ze za taka dekoracje co wymyslila bedzie tylko 300zl. I zaproponowala nam drewniane krzesla (od ktorych sie odchodzi) i plastkikowe przezroczyste. Jakos tego nie widze 🙄
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 13:56   #1213
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was ma ?





Rozmawialam z dekoratorka kosciola i niespodziewalam sie, ze za taka dekoracje co wymyslila bedzie tylko 300zl. I zaproponowala nam drewniane krzesla (od ktorych sie odchodzi) i plastkikowe przezroczyste. Jakos tego nie widze
Nie wiem co możemy mieć bo zaczaszkowało słowo


Jak oglądałam Janachowską na TVN Style to te plastikowe przezroczyste krzesła super wyglądały Ja dałam 400 zł za dekorację a i tak szału kwiatowo nie było bo 200 zł to sama robocizna. Ale i tak było ładnie, spodziewałam się mniej kwiatów za taką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 14:08   #1214
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja nie wiem ile za kosciol bo wszystkie dekoracje, zaproszenia i winietki robila mi jedna osoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:33   #1215
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co możemy mieć bo zaczaszkowało słowo


Jak oglądałam Janachowską na TVN Style to te plastikowe przezroczyste krzesła super wyglądały Ja dałam 400 zł za dekorację a i tak szału kwiatowo nie było bo 200 zł to sama robocizna. Ale i tak było ładnie, spodziewałam się mniej kwiatów za taką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi o Thermoooooomix

Oglądałam właśnie zdjęcia w necie i faktycznie całkiem fajnie to wygląda Tutaj mają być świeże kwiaty i świece w takich długich wazonach przy ławkach, przy ołtarzu, obok nas, za 500zł na co drugiej lawce byłby bukiecik i coś tam jeszcze
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:39   #1216
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Aaaa to ja mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:46   #1217
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Chodziło mi o Thermoooooomix

Oglądałam właśnie zdjęcia w necie i faktycznie całkiem fajnie to wygląda Tutaj mają być świeże kwiaty i świece w takich długich wazonach przy ławkach, przy ołtarzu, obok nas, za 500zł na co drugiej lawce byłby bukiecik i coś tam jeszcze
Osobiście nie mam ale szwagierka korzysta i bardzo sobie chwali. Tylko trzeba sporo miejsca mieć na te wszystkie części, bajery no i sam sprzęt.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 16:04   #1218
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja mam w rogu i wcale duzo jakos miejsca mi nie zajmuje a dodatki wiadomo, pochowane po szafach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 19:37   #1219
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Chodziło mi o Thermoooooomix

Oglądałam właśnie zdjęcia w necie i faktycznie całkiem fajnie to wygląda Tutaj mają być świeże kwiaty i świece w takich długich wazonach przy ławkach, przy ołtarzu, obok nas, za 500zł na co drugiej lawce byłby bukiecik i coś tam jeszcze
Ja mam lidlomix a mama oryginalny TM.

Grześ z tym obracaniem na brzuch aparat... Usypiam go to karmie leżąc. I co? Oczywiście w trakcie co chwila już chce fiknac. 3 razy dawałam mu szansę że może zaśnie skoro się obraca już. Ale się wybudza i zaczyna po łóżku się wspinać. Więc na koniec karmilam go jak leżał na brzuchu... Komiczne zwłaszcza jak na początku jeszcze głowę trzymał w górze i oczy zamknięte i przybil gwoździa no i oczywiście śpi tak że zajmuje 2/3 łóżka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 19:53   #1220
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

My też dzisiaj mieliśmy szczepienie, okazało się, że lekarka się pomyliła i przez to zrobiliśmy 2 razy pneumo, zamiast 3. Podobno tak można, 3 przypominająca po roczku i będzie ok.
Młody waży 9400g sama mówiła, że jest ogromny (też na długość), ale nie czepiala się, że za dużo. Możemy już rozszerzać powoli dietę. Pytałam też o zmianę mleka na 2 to mówiła, że nigdy nie robimy gwałtownie zmiany, tylko, żeby mieszac z 1 i stopniowo dobijac to samej 2.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 19:54   #1221
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My też dzisiaj mieliśmy szczepienie, okazało się, że lekarka się pomyliła i przez to zrobiliśmy 2 razy pneumo, zamiast 3. Podobno tak można, 3 przypominająca po roczku i będzie ok.
Młody waży 9400g sama mówiła, że jest ogromny (też na długość), ale nie czepiala się, że za dużo. Możemy już rozszerzać powoli dietę. Pytałam też o zmianę mleka na 2 to mówiła, że nigdy nie robimy gwałtownie zmiany, tylko, żeby mieszac z 1 i stopniowo dobijac to samej 2.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Moj maly 7740 i myslalam, ze klops hahahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 20:07   #1222
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Al dente- ponad 9kg ?! O matko to jest co nosić

Ja myślałam że moja to klops z waga 7,5 kg i też dosyć długa jest.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 20:39   #1223
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Z tego co kojarzę to 7900g ważył zaraz po świętach
Ale wiecie, u mnie mm, chyba to też ma znaczenie. Chociaż on nie je dużo, tylko moim zdaniem normalnie, w sumie niewiele więcej niż wskazuja wytyczne na opakowaniu (a że jest większy niż standard to zakładam ze mieści się w granicy).
No i pamiętajcie, że on urodził się z waga 4250g. Doktor mówiła, że w 6 miesiącu dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniowa. To on ma 1kg więcej w 5,5 miesiącu
No i u nas wszyscy w rodzinie są wysocy, także ja myślę, że on ma po kim być duży.
(albo sobie tylko tak tłumacze )

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 20:58   #1224
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe cz. 4

Ja tez mam a
taka dziś kupę strzelił jak miałam go na rękach ze na pół pokoju poleciało jak go niosłam najgorzej ze na dywan tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie rozumiem czemu czaszkuje nazwę TM
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 21:05   #1225
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

I polecacie ten zakup bo kiedys myślałam o nim a teraz moze bardziej by się przydał?

Ja mam w piątek szczepienie i oby moja przybrała dobrze wasze to ładnie idą, a moja jak w 2 miesiące tylko 0.5kg przybrała to słabo :/ no nic zobaczę w piątek jak jej teraz idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 21:15   #1226
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja mam lidlomix a mama oryginalny TM.

Grześ z tym obracaniem na brzuch aparat... Usypiam go to karmie leżąc. I co? Oczywiście w trakcie co chwila już chce fiknac. 3 razy dawałam mu szansę że może zaśnie skoro się obraca już. Ale się wybudza i zaczyna po łóżku się wspinać. Więc na koniec karmilam go jak leżał na brzuchu... Komiczne zwłaszcza jak na początku jeszcze głowę trzymał w górze i oczy zamknięte i przybil gwoździa no i oczywiście śpi tak że zajmuje 2/3 łóżka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To masz porównanie lidlomixa z theeermomixem różnią się jakoś bardzo ?? Zastanawiam się nad kupnem i tak myślę czy trzeba wydać aż 5 tys. Czy może jednak trochę mniej i będzie to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dzast28
Czas edycji: 2019-06-25 o 21:57
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 00:11   #1227
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe cz. 4

Ja polecam TM, używam praktycznie codziennie. Dzięki niemu zaczęliśmy swój chleb piec,Bo wyrobienie to zero wysiłku i trwa tylko chwile moment. A teraz przy dziecku bomba- wrzucam składniki do potrawy i samo pilnuje temp i czasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
I polecacie ten zakup bo kiedys myślałam o nim a teraz moze bardziej by się przydał?

Ja mam w piątek szczepienie i oby moja przybrała dobrze wasze to ładnie idą, a moja jak w 2 miesiące tylko 0.5kg przybrała to słabo :/ no nic zobaczę w piątek jak jej teraz idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A ile ważyła po urodzeniu i ile wazy teraz ? Mój teraz przystopował z waga.

Tak gorąco i duszno ze zasnąć nie mogę. Pocę się nawet leżąc :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 00:46   #1228
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to 7900g ważył zaraz po świętach
Ale wiecie, u mnie mm, chyba to też ma znaczenie. Chociaż on nie je dużo, tylko moim zdaniem normalnie, w sumie niewiele więcej niż wskazuja wytyczne na opakowaniu (a że jest większy niż standard to zakładam ze mieści się w granicy).
No i pamiętajcie, że on urodził się z waga 4250g. Doktor mówiła, że w 6 miesiącu dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniowa. To on ma 1kg więcej w 5,5 miesiącu
No i u nas wszyscy w rodzinie są wysocy, także ja myślę, że on ma po kim być duży.
(albo sobie tylko tak tłumacze )

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
No w 6 miesiącu musi podwoić wagę. Moja przy wyjściu ważyła 3100 a teraz na pewno powyżej 8 kg okaże się ile dokładnie na szczepieniu w czwartek, bo jednak w czwartek mamy a nie w piątek. To trochę przykoksila za mocno
I jest tylko na kp

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 01:07   #1229
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ja polecam TM, używam praktycznie codziennie. Dzięki niemu zaczęliśmy swój chleb piec,Bo wyrobienie to zero wysiłku i trwa tylko chwile moment. A teraz przy dziecku bomba- wrzucam składniki do potrawy i samo pilnuje temp i czasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------





A ile ważyła po urodzeniu i ile wazy teraz ? Mój teraz przystopował z waga.

Tak gorąco i duszno ze zasnąć nie mogę. Pocę się nawet leżąc :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3410 a na poczatku czerwca 6125 ale właśnie ost dopiero nadrobila bo 600g miała w niecałe 2tyg bo tak to ledwo ledwo przybierała takze teraz będzie po 3tyg kontrola wagi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 04:48   #1230
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Al dente- no to moja właśnie teraz ma 5,5 miesiąca wiec waga podobna jak u Twojego no córcia to się wdała w rodzine ojca bo tam wszyscy szczupli i wysocy, a ja to taka drobna i mała jestem. Znalazłam swoją stara książeczkę zdrowia to ja w wieku mojej córki byłam 2 kg lżejsza, a to spora różnica.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.