Mamy sierpniowe 2018 cz.1 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-18, 07:57   #2941
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:19
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 08:05   #2942
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sarah oby był to jednorazowy wypadek, Ale wiadomo guzów, siniaków się nie uniknie😊



Szaruskowa ja składałam wniosek przez bankowosc internetowa jakoś na początku lipca i pod koniec lipca, tak jak dostaje na córkę na koniec miesiąca, już przyszlo normalnie na dwoje dzieci.
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 08:45   #2943
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Mój mąż też składał pod koniec lipca o 500 i też już dostaliśmy w sierpniu ma dwójkę.

Ojć, sarah, biedna Twoja córcia. Dobrze, że nie stało się nic poważniejszego.

Mój dzielny żłobkowicz zaczął adaptację. W poniedziałek wytrzymała 1,5 godziny, za to wczoraj już 4 i w sumie nikt do nas nie dzwonił, ale mąż stwierdził, że po nią pojedzie, żeby jeszcze nie zostawała na drzemkę. Ponoć płacze tylko chwilę po wejściu do sali a potem idzie się bawić.

Dziewczyny - przeprowadziliśmy się Było strasznie, bo mąż nosił meble z moim kuzynem a ja z dziewczynami przy nogach pakowałam rzeczy, sprzątałam itp. (moi rodzice wyjechali, brata mam daleko...). Ogarnęliśmy to w 1,5 dnia. Dalej mieszkamy na tobołach, no bo normalnie chodzimy do pracy, i myślę, że jeszcze długo będziemy się odkopywać, zwłaszcza, że nie do końca ma to teraz sens, bo mąż jeszcze musi pomalować. A nie wiadomo, czy urlop weźmie w przyszłym tygodniu czy dopiero za dwa. Także syf, kiła i mogiła
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 12:06   #2944
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

acidka SZACUN! nie wiem, jak to ogarnęłaś... jak sobie przypomnę przeprowadzkę do tego mieszkania- a nie mieliśmy dzieci- to mi się płakać chce z 4 piętra bez windy na 3 piętro bez windy w jeden dzień od A do Z, a nie miałam nic spakowanego, bo mąż do końca zwlekał z decyzją o przeprowadzce. gratulacje, oby szybko się udało wszystko doprowadzić do końca.
Sarah super się zachowały Panie.
ja właśnie chwilkę popracowałam nad zdjęciami, resztę zostawiam na wieczór, bo im więcej obrabiam zdjęć na raz, tym bardziej to robię na odpierdziel udało mi się też odhaczyć jedną sprawę którą załatwiałam za męża w skarbówce i chciałabym dziś zwrócić butki od małej, tzn. odesłać, ale to popołudniu jak mąż wróci.
może którąś z was to zainteresuje np. pod kątem żłobka, że w smyku są podróbki attipasów z cool club- https://beta.smyk.com/p/cool-club-sk...CG211/i6447743
ta guma jest bardzo miękka i napisane że niby jakieś tworzywo oddychające, czort wie ile w tym prawdy. Pola niestety nie chce w nich chodzić bo chyba ma je za luźne i stopa jej w nich lata, nie wiem. ale myślę, że to ona taka kapryśna.
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 21:36   #2945
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

A jakie mają ogólnie opinie buty z tego cool club, bo trzewiki też widziałam fajne, ale bałam się ryzykować?
Po domu wasze dzieci w kapciach chodzą? Moja na boso, na początku miała alergie na kapcie, ale przyzwyczaiła się w żłobku. W domu tylko skarpetki z ABS, żeby się nie ślizgać, a jak zaczną grzać to boso pewnie. Dzisiaj jej kupiłam nawet rajstopki z ABS bo ostatnio ją wystroiłam w gości w sukienkę i nie umiała biedna ustać w rajstopkach na panelach. I wreszcie na allegro dorwałam czarne rajstopy, bo z jasnych nie mogę czasem kolan doprać jak za bardzo ubrudzi, a w sklepie babka mnie wyśmiała, że czarne dziecku chce kupić...

Wasze dzieci takie grzeczne i łatwo się zaadaptowały, a moja tak średnio dalej. Dzisiaj pierwszy raz ja odebrałam bez płaczu... Zaczęła też tam jeść więc chociaż tyle.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-18, 21:50   #2946
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Chodzi głównie w ABS czasem lata w sandałach z Pepco albo no name. Ogólnie ma buty no name. Na kilku jest napisane po angielsku babeczki nie napiszę sama tego słowa bo mnie myślenie boli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Ze smyka siostra na pewno miała kalosze a co więcej to nie wiem nosił póki nie stały się za małe.

Link się nie wyświetla do butów podróbki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 06:38   #2947
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sylwia, córka miała kiedyś jakieś buciki z cool club, bo dostała od kogoś, były w porządku😊



Mój też chodzi bez butów po domu, nawet w wózku buty mu przeszkadzają i je ciągle zdejmuje😁



Byliśmy wczoraj u ortopedy na kontroli wystających żeberek, małemu mocniej wystaje dolny luk żeber i internisci ciągle nas posylaja na badania poziomu Wit d, ponoć to może być od tego. Ortopeda go obejrzał całego, jest w porządku, on by się tego nie czepiał. I pytał się lekarz właśnie o buty, pochwalił za wybór emeli, był cały wywód o kształtowaniu stópki dziecka heh

---------- Dopisano o 06:38 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Kupiłam już młodemu kombinezon zimowy, bo później zawsze mam problem z brakiem rozmiaru😁
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 08:27   #2948
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:18
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 09:58   #2949
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 12:55   #2950
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Moja chodzi na boso i nawet brak abs jej nie przeszkadza. Kapcie kupilam do mamy bo tam było chłodno i mama ją puszczala w butach po domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 13:49   #2951
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sarah ja kupiłam w Reserved rozmiar 98, mój synek teraz nosi ciuszki na 92, więc za 2 miesiace będzie trochę większy, i ma ponosić to pewnie do marca. Wcale nie jest za duży zbytnio.



Ja oprócz kombinezonu mam kurtkę i ocieplane spodnie. Drugi komplet na pewno się przyda. Jak przemoknie, zabrudzi się, zawsze masz w zapasie. I czasem łatwiej dziecko ubrać w kurtkę niż ładować w kombinezon jak idziesz na chwilę do sklepu przykładowo😊
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 18:51   #2952
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

ja mam ze 3 kombinezony, jeden fajny bo czarny więc nie będzie widać jak będzie trochę brudnawy kupiłam z lindexu na lumpie z pół roku temu. drugi dostałam od znajomej i pewnie jakiś po siostrzenicach też będzie. śniegowców mam 2 pary, 21 i 22 - mniejsze, z Bartka, mam już w domu (darowane więc leżały u mamy na strychu). mój mąż zarabia teraz na tyle, że moglibyśmy kapkę lepiej żyć niż dotychczas na 2 wypłatach ale zaciskamy bardzo pasa, bo chcemy w 2021 roku kupić dom dlatego darowizną nie pogardzę... i nie będę wydawała 200zł na butki na kilka miesięcy tylko dlatego, że tamte są używane, a zużycia nie widać.
moja córka przeszła dziś samą siebie i spała 45 minut przez cały dzień. obudziły ją zębiska i zwykle ma taką krótką przerwę w połowie drzemki, ale jeszcze zasypia, dziś jej tak dawało w palnik, że nie dała rady. za to wyskoczyłam z koleżanką do kawiarni, bo dziś mój święty czwartek swoją drogą przechodzi samą siebie i czasem mnie szokuje ile ona rozumie... dziś bardziej do siebie niż do niej powiedziałam "Pola co ty masz w buzi?", a ona otwarła buzię i wywaliła cały język nie wiem skąd ona wie, co to znaczy...
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 20:31   #2953
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

5 godzin w żłobku dziś zaliczone, tylko się mała usypiać nie da. Kiepsko, bo jest zmęczona, trze oczy, jęczy a spać nie chce. W sumie ona trudna do tych drzemek dziennych w ogóle, jest, więc nie ma się co dziwić, że w żłobku też. Od przyszłego tygodnia to już chyba nie będzie przeproś i będzie musiała zostawać aż ja po wyjściu z pracy ją odbiorę...

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
A jakie mają ogólnie opinie buty z tego cool club, bo trzewiki też widziałam fajne, ale bałam się ryzykować?
Po domu wasze dzieci w kapciach chodzą? Moja na boso, na początku miała alergie na kapcie, ale przyzwyczaiła się w żłobku. W domu tylko skarpetki z ABS, żeby się nie ślizgać, a jak zaczną grzać to boso pewnie. Dzisiaj jej kupiłam nawet rajstopki z ABS bo ostatnio ją wystroiłam w gości w sukienkę i nie umiała biedna ustać w rajstopkach na panelach. I wreszcie na allegro dorwałam czarne rajstopy, bo z jasnych nie mogę czasem kolan doprać jak za bardzo ubrudzi, a w sklepie babka mnie wyśmiała, że czarne dziecku chce kupić...

Wasze dzieci takie grzeczne i łatwo się zaadaptowały, a moja tak średnio dalej. Dzisiaj pierwszy raz ja odebrałam bez płaczu... Zaczęła też tam jeść więc chociaż tyle.
Sylwia, na pewno się przyzwyczai Co top znaczy, że średnio?

Ja z Cool Club kupuję starszej buty, ale to już takie większe rozmiary miała. Póki te stópki były małe to jednak Renbuty, Befado, Bartki chyba tylko miałam (tak do tych dwóch latek mniej więcej).
Po domu w skarpetkach z ABSami.

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Musze was o cos zapytac: Ile kupujecie malym kurtek na zime? Kupilam jej juz jedna w rozmiarze 86 i planowalam zakup drugiej do zlobka. Pani w zlobku mi wczoraj powiedziala, ze oni chca zeby dziecko mialo w zlobku kombinezon, a nie kurtke, bo latwiej dziecko ubrac, nigdzie nie wejdzie snieg/deszcz/piasek/bloto, a do tego dziecku jest cieplej. No dobra, czyli musze kupic kombinezon. A czy powinnam kupic jeszcze druga kurtke "na wszelki" wypadek? Nigdy nie wiadomo, ale moze nagle kombinezon zlobkowy albo kurtka domowa sie ubrudza/zniszcza itp. Ogarnac to w ciagu jednego dnia moze nie byc takie proste. Przy dzieciach zawsze lepiej chyba miec cos na zmiane. Co wy planujecie?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



A w jakim rozmiarze kupilas? 86? I gdzie kupilas? Bo tez planuje zakup w najblizszym czasie
Ja mam na zimę dwa zestawy: kurtka plus spodnie na szelkach i kombinezon właśnie. Ja takie zimowe rzeczy starałam się kupować od koleżanek używane (za jakieś symboliczne kwoty). Na firmy konkretne nigdy nie patrzyłam, tylko żeby było ciepłe i ładne
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-19, 21:40   #2954
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Co do butow po domu to moja corka chodzi w samych skarpetkach z ABS (z reszta ja z mezem tez chodzimy tylko w skarpetach).

Musze was o cos zapytac: Ile kupujecie malym kurtek na zime? Kupilam jej juz jedna w rozmiarze 86 i planowalam zakup drugiej do zlobka. Pani w zlobku mi wczoraj powiedziala, ze oni chca zeby dziecko mialo w zlobku kombinezon, a nie kurtke, bo latwiej dziecko ubrac, nigdzie nie wejdzie snieg/deszcz/piasek/bloto, a do tego dziecku jest cieplej. No dobra, czyli musze kupic kombinezon. A czy powinnam kupic jeszcze druga kurtke "na wszelki" wypadek? Nigdy nie wiadomo, ale moze nagle kombinezon zlobkowy albo kurtka domowa sie ubrudza/zniszcza itp. Ogarnac to w ciagu jednego dnia moze nie byc takie proste. Przy dzieciach zawsze lepiej chyba miec cos na zmiane. Co wy planujecie?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



A w jakim rozmiarze kupilas? 86? I gdzie kupilas? Bo tez planuje zakup w najblizszym czasie
Ja mam prawie same używki, ale na teraz mam kurtkę i płaszczyk (funkcja bardziej na wiatr i deszcz niż ciepło) i kamizelkę grubszą, na mały chłód kurtkę pikowaną na 86 (ale to lidl więc może i wiosną wejdzie...) na zimę kurtkę na 92 (rozmiarów druga połowa zimy zdecydowanie), płaszczyk 92 i drugą kurtkę 92(kupowałam ją ciemno na poprzednich wyprzedażach za 20 zł, bo nie wiedziałam co dostanę z używek). Mam jeszcze dwa kombinezony, ale nie mam pewności czy młoda w nie wejdzie, poza tym ja nie przepadam za kombinezonami, od początku wolę kurtkę. Zostawiłam w razie sanek jedynie... Wiem, że mam dużo, ale sama kupiłam jedną, reszta kosztowała mnie tyle co pranie .

Według mnie dobre są dwie kurtki, jedna cieńsza, druga grubsza. Zawsze można nałożyć kilka warstw pod cienką, poza tym do auta, sklepu itp taka zazwyczaj wystarcza. No ale skoro u Was w żłobku chcą kombinezon to kup jej, będziesz miała na jakieś sanki, długie spacery itp (na weekend można zabrać zawsze do domu). W naszym żłobku to chyba na spacery nie chodzą, bo szczerze to nie ma gdzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
Moja chodzi na boso i nawet brak abs jej nie przeszkadza. Kapcie kupilam do mamy bo tam było chłodno i mama ją puszczala w butach po domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też w kapciach tylko u dziadków (płytki) i żłobek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
5 godzin w żłobku dziś zaliczone, tylko się mała usypiać nie da. Kiepsko, bo jest zmęczona, trze oczy, jęczy a spać nie chce. W sumie ona trudna do tych drzemek dziennych w ogóle, jest, więc nie ma się co dziwić, że w żłobku też. Od przyszłego tygodnia to już chyba nie będzie przeproś i będzie musiała zostawać aż ja po wyjściu z pracy ją odbiorę...



Sylwia, na pewno się przyzwyczai Co top znaczy, że średnio?

Ja z Cool Club kupuję starszej buty, ale to już takie większe rozmiary miała. Póki te stópki były małe to jednak Renbuty, Befado, Bartki chyba tylko miałam (tak do tych dwóch latek mniej więcej).
Po domu w skarpetkach z ABSami.



Ja mam na zimę dwa zestawy: kurtka plus spodnie na szelkach i kombinezon właśnie. Ja takie zimowe rzeczy starałam się kupować od koleżanek używane (za jakieś symboliczne kwoty). Na firmy konkretne nigdy nie patrzyłam, tylko żeby było ciepłe i ładne
Ciągle na pytanie "płakała"? Słyszę że tak... Ale od tego wtorku chwilowo lepiej bo mówią, że mniej płacze, zaczęła się bawić itp (wcześniej non stop na raczkach). Dzisiaj nawet zrobiła sobie tam godzinna drzemkę, aż w szoku byłam. Moja też jest ciężka do usypiania, bo tylko lulanie na rękach, ale tam ponoć w bujaczku usnęła, a potem ją dali na leżankę, więc duży sukces.
W domu miała dwie drzemki (10 i 15) i przez to tam marudzi, a że to ciężki typ do spania to dopiero dzisiaj się zdecydowała .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 06:34   #2955
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Wow Sylwia, No to masz sporo zapasów zimowych, zima długa, więc na pewno coś ponosi😊



Ja lubię kombinezony, choć moje dzieci nie lubią ich zakładać😀 ostatnio ubrałam do przymiarki młodemu, nie był zachwycony😁 córka też nosi zima do przedszkola, wtedy kiedy wychodzą na dwór na dłużej, mam pewność, że jej nigdzie nie podwiewa, bo jej osobiście nie przeszkadza jak wiatr hula po plecach😁



Acidka, Sylwia adaptuja się powoli dziewczyny, jeszcze trochę i na pewno nie będzie płaczu, trzymam kciuki😊



Acidka jak tam życie na pudłach? Jeszcze daleko do końca układania?



Szaruskowa dom super, zazdroszczę😁 my odkładamy na większe mieszkanie, żeby kredytu nie brać, więc jeszcze trochę się pomeczymy😊 u mnie ceny domów takie, że lepiej nie mówić, a mąż nie chce sie wynieść za miasto😏 a tak mi się marzy poranna kawa w ogrodzie😁



Jeeeejuuu ja już w poniedziałek do pracy idę😨😨😨 póki co 8-16
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 10:42   #2956
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Kasza no to trzymam kciuki ja się dziś obudziłam z bólem gardła i lekkim katarem ale mam wrażenie, że to bardziej przewianie niz choroba bo ogólnie czuję się ok. Najpierw Pola miała katarek ale taki lekki, potem mąż się pochorował mocno i jeszcze się dolecza a teraz ja, a jutro urodziny siostrzenicy i mamy więc chciałabym być zdrowa i wpaść tam z małą (mąż sobie daruje bo jeszcze nie jest całkiem zdrowy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:06   #2957
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

__________________


Edytowane przez Sarahxoxo
Czas edycji: 2023-11-14 o 20:18
Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:30   #2958
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Wózek mi się zepsuł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 11:31   #2959
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Wózek mi się zepsuł
To lipa :/ A co sie dokladnie zepsulo? Da sie to naprawic czy musisz kupic nowy?
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 12:05   #2960
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sarah, fajnie, że panie zadzwonily do Ciebie ze zlobka. Jak mała? Co do kurtek, teraz mamy dwie (jedna jest dużo lżejsza), kombinezonu jeszcze nie mamy, muszę kupić.

Acidka, wielki szacun gdy moje dziecko nie spi, nie jestem w stanie zrobic nawet malego ogarnięcia

Kasza trzymam kciuki! Pamietam, jak mała miala okolo 3 mcy i myslalam, ze nie moge doczekac się powrotu do pracy, mialam dosc siedzenia w domu. A im blizej do powrotu, tym bardziej schizuję.

Szaruskowa, mnie od okolo tygodnia boli gardlo. Zadne specyfiki nie pomagaja, jesli tak dalej pojdzie, muszę się wybrac do lekarza. Link do tych papuci ze Smyka nue otwiera się, moglabys jeszcze raz wyslac?

Mamy zlobkowiczow, jakie wasze dzieci mają kapcie w zlobku?

Moje dziecko dzis ani razu w tym tygodniu nie plakalo przy oddawaniu, uff
Ogolnie ponoc ladnie i dlugo tam spi, ale ostatnio zasnela wcześniej na drzemke i zrobila awanture, gdy pozostale dzieci nadal spaly

Panterko co sie stalo z wozkiem?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 14:29   #2961
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sara mój synek nosi teraz rozmiar 92, więc gdzie do marca by chodził w tym rozmiarze kombinezonu😁 on jest powyżej 97 centyla jeśli chodzi o wzrost😊 a córcia w lutym będzie miała 5 lat😊



Panterko a masz jakiś drugi wózek?
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 15:04   #2962
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Venir my mamy dni kiedy ciężko coś zrobić przy małej kiedy nie spi. Zwykle coś robię, ale prawda jest taka że jeśli nie uczestniczy (np jak wieszam pranie to ona mi po kolei podaje ubrania z miski) to zwykle ja sprzątam w jednym miejscu a ona robi bałagan w drugim. Np targa ręcznik papierowy, rozrzuca buty po domu, zabawki itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 16:37   #2963
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Poszła wkładka co trzyma plecy. Było tam 5 komór i w każdej takie niby listewki no i one poszły 3 a 2 w ogóle nie było. Ja ten wózek kupilam za 100 i on już mały był od jakiegoś czasu a także mechanizm pochylania się zacinał, nie opłaca się robić.

Wózek tak mam nawet dwa ale na wsi jeden ma dętkę do wymiany a drugi jest w 3 miejscach. W poniedziałek "Teściowa" ma przywieść ten z zepsutą dętka tyle że będę musiała go dymac na dwa razy po schodach codziennie góra dół bo mi ukradną. W następną sobotę "tatuś" zrobi podmianke na taki co go nie lubię ale wiem na pewno że mi nie ukradną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Będę mieć graciarnię od poniedziałku przez ten wózek a właściwie czołg jak go nazywam od początku.

Dodam jeszcze że ja tych wózków nie wybieralam ani on. Poza tym który mi się dziś zepsuł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Aaa i przestałam wydawać majątek na jej wodę która i tak 3/4 wylewa z bidonu z chowanym ustnikiem i niby niekapkow bo jej daje z dzbanka filtrującego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Kur... mnie strzeli bez dworu drugi raz do 21

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 18:47   #2964
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

U nas jest taka woda z kranu, z Czech, że ja daję kranowke od początku i ponoć lepiej niż źródlaną z butelki. Czasem kupilam z babydream w kartonie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

muszę nakupić małej pajacyków ze stopkami, bo ten mały żartowniś ściąga skarpety przy usypianiu i uznaje to za świetny żart szczerze mówiąc wyleczyłam się z zakupów pt. śpiochy z nextu za 100zł za trzypak... macie pomysł gdzie oprócz lidla i pepco można dostać niedrogo pajace? tak tylko pytam dla różnorodności
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 19:45   #2965
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 19:46   #2966
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Leklerk, Auchan, carfur, Targówki, większe supermarkety, lumpeks, kik, olx, allegro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Hurtownie odzieżowe, babyfant, komisy poza używkami sprzedają też nowe rzeczy, sklepy typu wszystko po 5-10zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 21:30   #2967
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sarah nie zastanawiaj się tylko kup niebieski, granatowy, szary lub inny tego typu żeby był dla synka na drugi rok, tym bardziej że powinienem być podobny rozmiarów zimą jak córka

Kasza a nie możesz być godzinkę krócej w pracy w ramach "karmienia"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Venir, moja ma befado na zapięcie takim zatrzaskiem. U nas mają być na zatrzask lub rzepy, żadnych sznurówek (ja też nie jestem samobójcą, żeby sznurowane kupować ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez szaruskowa Pokaż wiadomość
U nas jest taka woda z kranu, z Czech, że ja daję kranowke od początku i ponoć lepiej niż źródlaną z butelki. Czasem kupilam z babydream w kartonie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

muszę nakupić małej pajacyków ze stopkami, bo ten mały żartowniś ściąga skarpety przy usypianiu i uznaje to za świetny żart szczerze mówiąc wyleczyłam się z zakupów pt. śpiochy z nextu za 100zł za trzypak... macie pomysł gdzie oprócz lidla i pepco można dostać niedrogo pajace? tak tylko pytam dla różnorodności
Ja najczęściej łapie na przecenach w hm lub smyku i wtedy są normalne ceny. A tak to właśnie pepco, lidl, txm i kik. Tylko ubolewam, że mało gdzie są powyżej 86 że stópkami... Szkoda bo mogłaby zimę przespać w takich, ale trudno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 22:43   #2968
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Pociesze cię że w lumpie bez znajomości też ciężko tym bardziej na zamek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 06:10   #2969
Kasza888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 493
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Panterko to ciężko bez wózka, człowiek uziemiony🙄 a jak Wasze zdrówko? Mała już pozbyła się przeziębienia?



Szaruskowa ja ostatnio kupiłam na wyprzedaży w c&a, rozmiar 92 i już faktycznie, którego modelu nie kliknęłam od 86 były już bez stopek. Mam może 3-4 takie ze stopkami, Ale te siostra mi w UK gdzieś kupowała.



Sylwia u mnie w kadrach babeczki wiedzą, że nie karmię synka, mam z nimi koleżeńskie relacje, nie chce ich oszukiwać. Zresztą u nas wymagane zaświadczenie od gina, że się karmi. Dam radę😀 synek do 8 będzie z tatą, później babcie, a o 16.30 już powinnam być w domu😊 zresztą ja lubię swoją pracę😊



Sobota, a moje dziecię już od 6 szaleje...
Kasza888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 07:18   #2970
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Moja mała jest filigranowa i póki co z pepco ma pajace 74 na styk inne rzeczy nosi do 92 ale teraz 80 to taka norma. Zmierzyłam ją i ma ok 70cm. Myślę że do 86 dojdzie ale do 92 raczej nie tak prędko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 12:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.