pomózcie!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-21, 20:04   #1
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Smile

pomózcie!!!!


witam,mam problem z cera,moze powiem co sie dzieje.Od ok 2 tygodni moja cera z dnia na dzien jest gorsza.Na czole codziennie mam duzo wiecej zaskorniakow,przy nosie i na brodzie tak samo.I cala twarz ma brązowe plamki.Nigdy wczesniej nie mialam takich problemow,owszem czasami wyskoczyl mi pryszcz ale na tym byl koniec,to nawet nie tradzik tylko te plamki i mnostwo zaskornikow.Zaznaczam ze nie zmienialam kosmetkow,caly czas stosuje te same.Moja twarz wyglada nie zdrowo,musze nakladac podklad nawet po nalozeniu go ,cera jest nie równa.Czy ktoras zwas miala kiedys podobny problem.?(ostatnio mam duzo stresów,nie odzywiam sie prawidlowo moze to rowniez ma jakis wplyw)pomozcie!!!
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 21:37   #2
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: pomózcie!!!!

ja jak miałam duzo stresów (np matura) to pryszcze wyskakiwały normalnie jak grzyby po deszczu
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:11   #3
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: pomózcie!!!!

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
witam,mam problem z cera,moze powiem co sie dzieje.Od ok 2 tygodni moja cera z dnia na dzien jest gorsza.Na czole codziennie mam duzo wiecej zaskorniakow,przy nosie i na brodzie tak samo.I cala twarz ma brązowe plamki.Nigdy wczesniej nie mialam takich problemow,owszem czasami wyskoczyl mi pryszcz ale na tym byl koniec,to nawet nie tradzik tylko te plamki i mnostwo zaskornikow.Zaznaczam ze nie zmienialam kosmetkow,caly czas stosuje te same.Moja twarz wyglada nie zdrowo,musze nakladac podklad nawet po nalozeniu go ,cera jest nie równa.Czy ktoras zwas miala kiedys podobny problem.?(ostatnio mam duzo stresów,nie odzywiam sie prawidlowo moze to rowniez ma jakis wplyw)pomozcie!!!
Na pewno stres i nieprawidłowe odżywianie miały wpływ na niekorzystny wygląd Twojej cery. Wiesz,mi sie też tak robi jak mam egzaminy,albo się czymś stresuje.
Pomagają mi peelingi do twarzy i regularnie oczyszczam cerę maseczkami . Stosuję tez jakieś odżywcze maseczki. Przez jakiś czas jest super,a jak problem wraca,to jeszcze raz maseczki itd...

A palisz papierosy?
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 08:31   #4
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: pomózcie!!!!

nie pale papierosów,alkohohlu nie lubie.Tez tak przypuszcam ze winny jest przede wszytskim stres.Mam obrone i duzo nauki,dlatego tez nerwy mnie ponosza a najlepszym wynikiem jest moja cera.Wlasnie mam nalozona maseczke oczyszczająca.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 09:57   #5
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: pomózcie!!!!

Skąd ja to znam... Teraz przed sesją również nawyskakiwało mi tego wszystkiego ze stresu, a jeszcze w międzyczasie miałam okres więc już całkiem wyglądałam jak stworek... Ale teraz na szczęście jest już po stresie, po okresie i jest znacznie lepiej peelingi i maseczki to niezastąpiona rzecz ja lubiałam (i nadal lubię) stosować maseczkę z glinki Argiletz (chyba dobrze pamiętam) odzywczo oczyszczającą, dotleniającą Sorai i kupiłam sobie jeszcze maseczkę Sorai z efektem mikrodermabrazji na noc i też całkiem fajna. A poza tym to kremy nawilżające (napewno nie matujace ani antybakteryjne) a noc jeszcze maść tormentiol
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.