Farbowanie henną - część IV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-15, 18:01   #3061
metalowaa
Raczkowanie
 
Avatar metalowaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 159
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
to może najpierw napiszę jakie było moje pierwsze hennowanie to była Khadi z amlą i jatrophą wymieszana z wodą i połową dużej cytryny, odstawiona na 12h. na głowie była 4h. po 2 dniach użyty szampon i odżywka.
po jakiś 2 tygodniach nałożyłam hennę z pola henny 100g i do tego dodałam ok. 50g amli, wymieszana z czerwoną herbatą (2 torebki na szklankę), trochę cytryny i 2 łyżeczki papryki, odstawiona na 12h, na głowie 3h, szampon i odżywka po odczekaniu jednego dnia
Kurcze boję się, że u mnie wyjdzie z tego za bardzo czerwień
__________________
włosy, włosy, włosy 03.2013

metalowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-15, 21:23   #3062
rokmit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Hej. Mam pytanie czy na bardzo jasnym ciepłym blondzie wyjdzie mi jakiś brąz henną czy to niemożliwe?? bedą jakies skutki uboczne? pozdrawiam !
rokmit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 20:06   #3063
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Nowe wieści z placu boju. Właśnie zmyłam z moich rozjaśnianych włosów średni blond khadi. Jest większy efekt niż po jasnym blondzie. Są na pewno ciemniejsze (jeszcze nie wyschły) ale też mają trochę zieleniny na końcach... Nie wiem jeszcze na ile będzie to drastyczne. Na próbnym pasemku tego nie było (po godzinie prawie wcale nie widziałam różnicy) i dlatego odważyłam się na całych włosy trzymać trochę dłużej - ok. pół godziny zajęło mi nakładanie i potem prawie godzinę trzymałam.
Czytałam strasznie dużo ostatnio o hennach i już mi się wszystko miesza w głowie - skoro na rozjaśnianych włosach wyszło lekko zielono to lepiej od razu szorować szamponami czy zaczekać normalnie te 48 godz? Bo już zgłupiałam czy w takim przypadku one mogą jeszcze ściemnieć (bardziej zzielenieć) czy się ocieplić?
Mam nadzieję że pow wysuszeniu zieleń nie będzie bardzo drastyczna ale jednak wolałabym się jej pozbyć...
A - siwki na odrostach chyba się świecą tak samo jak przedtem...
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 20:13   #3064
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez rokmit Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie czy na bardzo jasnym ciepłym blondzie wyjdzie mi jakiś brąz henną czy to niemożliwe?? bedą jakies skutki uboczne? pozdrawiam !
Wczoraj akurat trafiłam na to:
http://wszystkoopielegnacji.blogspot...sza-henna.html

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Nowe wieści z placu boju. Właśnie zmyłam z moich rozjaśnianych włosów średni blond khadi. Jest większy efekt niż po jasnym blondzie. Są na pewno ciemniejsze (jeszcze nie wyschły) ale też mają trochę zieleniny na końcach... Nie wiem jeszcze na ile będzie to drastyczne. Na próbnym pasemku tego nie było (po godzinie prawie wcale nie widziałam różnicy) i dlatego odważyłam się na całych włosy trzymać trochę dłużej - ok. pół godziny zajęło mi nakładanie i potem prawie godzinę trzymałam.
Czytałam strasznie dużo ostatnio o hennach i już mi się wszystko miesza w głowie - skoro na rozjaśnianych włosach wyszło lekko zielono to lepiej od razu szorować szamponami czy zaczekać normalnie te 48 godz? Bo już zgłupiałam czy w takim przypadku one mogą jeszcze ściemnieć (bardziej zzielenieć) czy się ocieplić?
Mam nadzieję że pow wysuszeniu zieleń nie będzie bardzo drastyczna ale jednak wolałabym się jej pozbyć...
A - siwki na odrostach chyba się świecą tak samo jak przedtem...
Hm.. ja bym chyba jednak umyła. U mnie świeżo po zmyciu henny nieraz też jest jakby lekko zielonkawa poświata, która znika. Nie wiem, czy to nie kwestia niedokładnego wypłukania ziółka.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 20:57   #3065
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Nie sądzę bo płukałam długo i do zupełnie czystej wody. To idę myć choć bardzo mi to nie na rękę bo po zmyciu upiornie zaczęła mnie boleć głowa w prawej skroni i czuję się paskudnie, aż mi niedobrze - mam nadzieję że to nie ma związku z farbowaniem..
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 07:24   #3066
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Zauważyłyście po hennie efekt pogrubienia lub lepszego układania się włosów? Moje cieniasy są beznadziejne jak były. Czekam, jak pozbędę się cieniowania, może będzie lepszy efekt.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 07:54   #3067
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Ja też mam bardzo cienkie i delikatne włosy. Wczoraj nakładałam drugi raz ale te mieszanki blondowe - może jak jest sama czysta henna to daje efekt pogrubienia? Ja tez nie mam wrażenia grubszych włosów ale za to w dotyku są rewelacyjne - śliskie jak jedwab, lejące, nie sianowate no i błyszczą się jak wiecie co

A co do koloru - miałam dziś stresa jak cholera ale chyba niepotrzebnie. Ostatecznie nawet poszłam do pracy w rozpuszczonych i nikt nie zwraca na kolor uwagi więc chyba jednak zielone nie są. Może na samych końcach które ileś lat temu były mocno rozjaśniane jest lekka zielonkawa poświata ale ogólnie mam całkiem ładny blond który nawet PRAWIE podchodzi pod moje mysie odrosty. Jestem pewna że gdybym zrobiła sobie zamiast tego blond chemiczny z poziomu 7 to wyszła by masakra.
I nawet jak teraz patrzę w dziennym świetle to aż tak tych siwych nie widzę na odrostach. I to jest dla mnie decydująca kwestia - jeżeli faktycznie siwki nie będą świecić to na 100 % zostaję przy khadi. Ale jeszcze muszę je poobserwować.
Chodzi mi tylko jeszcze po głowie czy by w razie czego kolejnym razem nie dodać do tego średniego blondu jakiejś części czystej henny dla ocieplenia odcienia? Co myślicie?
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 08:17   #3068
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście po hennie efekt pogrubienia lub lepszego układania się włosów? Moje cieniasy są beznadziejne jak były. Czekam, jak pozbędę się cieniowania, może będzie lepszy efekt.
Nie. Moim zdaniem to mit. Albo sila sugestii

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Takababa super, ze jestes zadowolona z efektu.
Henny mozesz dodac, ale moze Ci wyjsc po prostu rudo. Mysle, ze po kilku farbowaniach, w zwiazku z tym, ze w mieszance jest henna, odcien i tak bedzie cieply.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 08:25   #3069
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Oby, mam nadzieję, bo tak jak zawsze unikałam wszelkich ciepłych odcieni to teraz liczyłam na jakieś delikatne refleksy. Fakt że na włosach które były wcześniej rozjaśniane tylko delikatnie farbą poziomu 8 są naprawdę śliczne i lekko cieplejsze bez tej zielonkawej poświaty więc może jest szansa.
Zostałam obejrzana szczegółowo przez dziewczyny - twierdzą że zielona nie jestem
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:10   #3070
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Nie sądzę bo płukałam długo i do zupełnie czystej wody. To idę myć choć bardzo mi to nie na rękę bo po zmyciu upiornie zaczęła mnie boleć głowa w prawej skroni i czuję się paskudnie, aż mi niedobrze - mam nadzieję że to nie ma związku z farbowaniem..
Mnie czasem bolała głowa po farbowaniu henną. Zwłaszcza jak miałam już długie włosy, bo trzymanie tak dużej ilości błotka na głowie bardzo obciążało mi kark, a stąd już była krótka droga do bólu głowy.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście po hennie efekt pogrubienia lub lepszego układania się włosów? Moje cieniasy są beznadziejne jak były. Czekam, jak pozbędę się cieniowania, może będzie lepszy efekt.
Nie zauważyłam


takababa, pokażesz efekt? Bo bardzo mnie ciekawi. Za "moich hennowych czasów" nie było takich wynalazków jak khadi w kolorze blond
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 09:17   #3071
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

No rano pogoniłam dodatkową rękę żeby na szybko zrobił mi zdjęcie chociaż telefonem ale wyszło zupełnie co innego niż w realu. Postaram się po pracy może zrobić aparatem ale nie wiem czy coś uchwyci...

Mam coś takiego.
Pierwsze od lewej wyjściowe, środkowe po jasnym blondzie a ostatnie dzisiejsze ale też zrobione teraz telefonem i w realu jest chyba trochę mniej ciepły kolor.

https://lh3.googleusercontent.com/-y...20-no/mine.jpg

Edytowane przez takababa
Czas edycji: 2015-09-17 o 10:08
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 04:55   #3072
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Ja właśnie zbieram się do mycia głowy z henny
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:15   #3073
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Farbowanie henną - część IV

witam!!!
po prawie 2 latach przepraszam się z henna a własciwie z cassią
musze od samego poczatku zapoznać się z tematem. Mimo, że byłam w tym obcykana teraz nie mam pojecia jak mam z tym postepować. Nawet problrm miałam ze znalezieniem "pole henny" na allegro hehe

a Sylwka!!!??? obecna jeszcze???
pozdrawiam
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2015-09-19 o 15:18
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:30   #3074
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Farbowanie henną - część IV

ostatnio robiłam odrosty 3tygodnie temu, dziś planowałam znów, ale tak mi wolno włosy rosną, że prawie nic nie widać ;(
zrobię maseczkę z ziółkami za to
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 17:05   #3075
danusia1354
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie henną - część IV

To coś dla mnie Tzn farby naturalne.. mam silna alergię na farby chemiczne a siwych włosów coraz wiecej..
danusia1354 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 11:49   #3076
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Witam Wszystkich!

Przybyłam po radę. Mam odrost ok. 1,5 cm i długość włosów farbowaną chemicznie na ciemny brąz. Zamówiłam pierwszą hennę w tym samym kolorze i zastanawiam się czy położyć tylko na odrost (byłoby chyba jednak ciężko, bo nie jest zbyt duży) czy nie cackać się i walnąć długość.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 13:15   #3077
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Jabym dala na calosc odzywi wlosy bynajmniej
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:01   #3078
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Jabym dala na calosc odzywi wlosy bynajmniej
Tak też myślałam, ale boję się że ledwo złapie odrosty a długość będzie czarna. Choć z drugiej strony odrost nie jest na tyle duży, by to było jakoś bardzo widać. Sama sobie odpowiedziałam
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 15:07   #3079
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Jabym dala na calosc odzywi wlosy bynajmniej
Bynajmniej to zaprzeczenie.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 08:41   #3080
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Wpadły mi ostatnio w oko reklamy w tv takiego czegoś http://www.delia.pl/pl/produkty/wlos...cji-wlosow,428
W składzie praktycznie nie napisali nic. Wiecie może czy to też coś w stylu Khadi samo zioło czy jednak z jakimiś domieszkami?

Sorry - już znalazłam skład blondu (bo to mnie interesuje) tutaj https://www.sklep.delia.pl/pl/p/Henn...5g-CAMELEO/384
Co myślicie? Kicha, nie?

Edytowane przez takababa
Czas edycji: 2015-09-22 o 08:49
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 11:37   #3081
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Wpadły mi ostatnio w oko reklamy w tv takiego czegoś http://www.delia.pl/pl/produkty/wlos...cji-wlosow,428
W składzie praktycznie nie napisali nic. Wiecie może czy to też coś w stylu Khadi samo zioło czy jednak z jakimiś domieszkami?

Sorry - już znalazłam skład blondu (bo to mnie interesuje) tutaj https://www.sklep.delia.pl/pl/p/Henn...5g-CAMELEO/384
Co myślicie? Kicha, nie?
Taka szamponetka raczej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 14:12   #3082
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Tak też myślałam, ale boję się że ledwo złapie odrosty a długość będzie czarna. Choć z drugiej strony odrost nie jest na tyle duży, by to było jakoś bardzo widać. Sama sobie odpowiedziałam
i jak się udało?
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:39   #3083
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Krolowalasu Pokaż wiadomość
i jak się udało?
A dopiero dzisiaj odebrałam paczkę z henną na poczcie chyba poczekam do weekendu żeby na spokojnie to zrobić, ale jakieś fotki pewnie wrzucę.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-22, 15:59   #3084
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cześć! Niegdyś regularnie farbowałam swoje blond włosy henną, jednak moim podstawowym błędem było nakładanie jej zawsze na całość włosów, przez co kolor, mimo że wyrównany, zaczął mocno wpadać w nietwarzową, w moim przypadku, czerwień.
Potem doszło indygo z amlą, z braku laku właściwie, jednak w ciemnych kolorach wyglądam na zbyt zmęczoną życiem dodatkowo indygo wżarło się się w końce włosów, płowiejąc szybko na długości. Na głowie miałam istną tęczę: czarne końce, wyżej brąz, spod brązu wyzierająca gdzieniegdzie czerwień, blond przy skórze. Żmudnie zapuszczałam swoje naturalne włosy, po to żeby finalnie stwierdzić, że czuję się nijako i wracam do rudości.
Pytanie do osób korzystających z czystej henny:
Jak często traktujecie nią odrosty, jak często całość?
Jak często robicie glossy i jak to u Was wygląda?
W momentach kiedy nie chciało mi się bawić w pokrywanie długich włosów gęstym błotem, rozrabiałam niewielką ilość henny z sokiem z cytryny, odkładałam to to na noc i na końcu dodawałam prostej odżywki, nakładałam na godzinę. Odrosty łapało ale pewnie też przyczyniło się do nagromadzenia czerwonego pigmentu, czego w tej chwili chciałabym uniknąć. Chyba źle zrozumiałam ideę glossów
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:05   #3085
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Ja jestem tydzień po średnim blondzie. Zielenina na końcówkach zniknęła. Dziś koleżanka z pracy pytała czy znowu coś robiłam bo jej się wydaję, że znowu mam ciemniejsze ale ja tego nie widzę. Z koloru jestem bardzo zadowolona i dziś zamówiłam kolejne opakowanie żeby mieć pod ręką jak mnie najdzie
Ja planuję jeszcze raz zrobić na całe włosy a potem chyba tylko odrosty. I jestem ciekawa czy przy drugim razie jak końce nie będą już takie jasne, czy też będzie zielonkawa poświata.
takababa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 13:52   #3086
Moni_qka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Ja chyba też się dołączę
Moni_qka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 18:59   #3087
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
ostatnio robiłam odrosty 3tygodnie temu, dziś planowałam znów, ale tak mi wolno włosy rosną, że prawie nic nie widać ;(
zrobię maseczkę z ziółkami za to
O, to dokładnie jak ja - też trzy tygodnie temu farbowałam odrosty, i dzisiaj poszedł kolejny raz. Ciężko mi stwierdzić, czy włosy mi odrosły na tyle, że widać, czy po prostu henna z ostatniego farbowania odrostów się spłukała W każdym razie, siedzę z błotem na głowie. Wyrabiam sobie skilla, dzisiaj już nie zafajdałam ani łazienki, ani siebie.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 19:03   #3088
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Farbowanie henną - część IV

ja za drugim razem już w sumie nic. ale kupiłam porządne rękawice, które ułatwiły sprawę i miałam już folię, a nie reklamówki

ja 4 października nałożę znów na całość i to będzie trzeci raz i zobaczę jak wyjdzie. może wtedy już pobawię się glossami. bo nie widzę się w nakładaniu jedynie na odrost póki co
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:15   #3089
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
ja za drugim razem już w sumie nic. ale kupiłam porządne rękawice, które ułatwiły sprawę i miałam już folię, a nie reklamówki

ja 4 października nałożę znów na całość i to będzie trzeci raz i zobaczę jak wyjdzie. może wtedy już pobawię się glossami. bo nie widzę się w nakładaniu jedynie na odrost póki co
Cherry ja farbuję w weekend, trzymaj kciuki!
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 20:17   #3090
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Farbowanie henną - część IV

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Cherry ja farbuję w weekend, trzymaj kciuki!

daj znać jak po, ze zdjęciem oczywiście
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-09 08:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.