CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 17:16   #3691
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Nie wiem, nie znam się, ale dla mnie sprawa jest dziwna. Z jednej strony dziwi mnie "łaskawe" (nie)podanie numeru nadania, z drugiej zaskakuje mnie podejście policji.

Jak sama poszłam na komendę zgłaszać oszustwo, to kazali mi pokazać paragony zakupu produktów, które straciłam (wysłałam drugiej stronie), bo inaczej od razu mnie oskarżą o ich kradzież.

Chyba, że koleżanka Krusiak po prostu trafiła ideały rodem z CSI
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:18   #3692
Seraffina
Wtajemniczenie
 
Avatar Seraffina
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 032
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
No wybacz ale nie podlamuj mnie jeszcze bardziej myslisz ze go wypilam?
Nie , nie uważam tak.
Po prostu nie potrzebne te złośliwości. Jeśli zajmuję się już tym policja to prawda wyjdzie na jaw a winowajca poniesie konsekwencje.
Z kolei jesli MamaMagda tutaj się loguje, czyta co piszesz, ma cywilną odwagę odpierać zarzuty to wydaje mi się iż tylko idiota(przepraszam za wyraz) wysłałby pusty kosmetyk w takim przypadku.
Jesli ja bym się znalazła w takiej sytuacji i teraz teoretycznie-mam zamiar kogoś oszukać i nie wysłać mu przedmiotu zgodnego z opisem (oczywiście nie wyobrażam sobie tego) to zmartwiłyby mnie konsekwencje jakie mnie czekają za oszustwo. Jesli przeczytałabym iż ktoś zgłasza mnie na policję to dla świetego spokoju nawet poleciałabym do Sephory , kupiła kosmetyk i nówkę wysłała byle by nie najeść się wstydu i nie narobić sobie kłopotów o głupi puder. To na moje.

Policja. Trochę jestem zdziwiona ich postępowaniem. Sama jestem nijako "spokrewniona " z tym fachem . Rzadko kiedy występuje takie zaangażowanie w takiej sprawie.



Czekajmy spokojnie i nie denerwujmy się.
Krusiak sprawa jest w toku i wszystko się wyjaśni.

Edytowane przez Seraffina
Czas edycji: 2012-06-09 o 17:20
Seraffina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:24   #3693
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Seraffina Pokaż wiadomość
Nie , nie uważam tak.
Po prostu nie potrzebne te złośliwości. Jeśli zajmuję się już tym policja to prawda wyjdzie na jaw a winowajca poniesie konsekwencje.
Z kolei jesli MamaMagda tutaj się loguje, czyta co piszesz, ma cywilną odwagę odpierać zarzuty to wydaje mi się iż tylko idiota(przepraszam za wyraz) wysłałby pusty kosmetyk w takim przypadku.
Jesli ja bym się znalazła w takiej sytuacji i teraz teoretycznie-mam zamiar kogoś oszukać i nie wysłać mu przedmiotu zgodnego z opisem (oczywiście nie wyobrażam sobie tego) to zmartwiłyby mnie konsekwencje jakie mnie czekają za oszustwo. Jesli przeczytałabym iż ktoś zgłasza mnie na policję to dla świetego spokoju nawet poleciałabym do Sephory , kupiła kosmetyk i nówkę wysłała byle by nie najeść się wstydu i nie narobić sobie kłopotów o głupi puder. To na moje.

Policja. Trochę jestem zdziwiona ich postępowaniem. Sama jestem nijako "spokrewniona " z tym fachem . Rzadko kiedy występuje takie zaangażowanie w takiej sprawie.



Czekajmy spokojnie i nie denerwujmy się.
Krusiak sprawa jest w toku i wszystko się wyjaśni.
dokladnie tak, dziwna troche ta sprawa jest,przeciez jak wyzej ktos juz wspomnial policja ustali czy byla pusta butelka czy tez pelna po wadze przesylki...oby sprawa sie wyjasnila
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:34   #3694
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ale co w tym dziwnego ze policja mi pomaga no wybaczcie. .. jak ktos nie moze do nich przyjechac bo tak jak ja ma 2 dzieci to normalne ze oni przyjada... kartonik nie byl pusty byl flakon ok dziewczyny wybaczcie ale ja tu juz nie wchodze bo za chwile sie okaze ze to ja jestem winna moim zdaniem trudno mi bedzie udowodnic ze szklo bylo puste i mamamagda o tym wie wiec chyba troche inteligentna jest
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:40   #3695
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Ale co w tym dziwnego ze policja mi pomaga no wybaczcie. .. jak ktos nie moze do nich przyjechac bo tak jak ja ma 2 dzieci to normalne ze oni przyjada... kartonik nie byl pusty byl flakon ok dziewczyny wybaczcie ale ja tu juz nie wchodze bo za chwile sie okaze ze to ja jestem winna moim zdaniem trudno mi bedzie udowodnic ze szklo bylo puste i mamamagda o tym wie wiec chyba troche inteligentna jest
a tak z ciekawosci dlaczego ebdzie trudno udowodnic??Mamamagda musi przedstawic dowod nadania na ktorym bedzie napisane wyraznie ile wazyla przesylka , wiec zwaza pelna butelke z podkladem i wszystko jasne
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:44   #3696
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zrobia tak ale w paczce poza podkladem byly jeszcze jakies szmatyw ktore by zawiniety i tego jest multum wszystko mam. Podklad byl w duzej kopercie (najwiekszej jaka jest)

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-06-09 o 17:48
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:46   #3697
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Zrobie tak ale w paczce poza podkladem byly jeszcze jakies szmatyw ktore by zawiniety i tego jest multum wszystko mam. Podklad byl wysylany w najwiekszej kopercie jaka jest to uwiez mi ze tych szmat bylo duzo...
Waga zdziala cuda, zwaza koperte z butelka i szmatami, i bedzie wszystko jasne, a jak 2 wizaznka nie bedzie chciala przedstawic dowodu nadania to jest przeciez poczta , teraz maja wszystko w komputerach wpisane wiec latwo sprawdzic kiedy, gdzie i do kogo idzie przesylka
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 17:50   #3698
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Ale co w tym dziwnego ze policja mi pomaga no wybaczcie. .. jak ktos nie moze do nich przyjechac bo tak jak ja ma 2 dzieci to normalne ze oni przyjada... kartonik nie byl pusty byl flakon ok dziewczyny wybaczcie ale ja tu juz nie wchodze bo za chwile sie okaze ze to ja jestem winna moim zdaniem trudno mi bedzie udowodnic ze szklo bylo puste i mamamagda o tym wie wiec chyba troche inteligentna jest
Ale zaraz, nikt na Ciebie nie napada tylko się po prostu zastanawiamy bo sprawa przedziwna jest. Nie jesteśmy stroną w sprawie więc jeśli nam zależy na pozytywnym załatwieniu tej sprawy to albo dlatego że wolimy tu spokój i wszyscy byli zadowoleni albo z sympatii do którejś z Was.
Nikt się nie dziwi ze policja Ci pomaga, dobrze ze trafiłaś na ludzkich policjantów i oby Ci pomogli rozwiązać tą sprawę.
Opisałaś tu swoją sytuację po to żeby dziewczyny pomogły więc się nie dziw ze komentujemy te posty.

A to co wyboldowałam trochę mnie zdziwiło.

Nie stoję po niczyjej stronie bo Was nie znam i chciałabym żeby ta sprawa się zakończyła polubownie bo to wyjątkowo nie przyjemna sprawa

EDIT:
Doczytałam że jednak ktoś sie dziwi że policja tak pomaga, cóż moze krusiak trafiła faktycznie na dobrych policjantów którzy chcą pomóc
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-06-09 o 18:01
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:50   #3699
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Mam taka nadzieje bo powoli trace wiare (szczegolnie czytajac posty niektorych osob) ze odzyskam swoje rzeczy bo ja nic innego nie chce...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:08   #3700
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Seraffina Pokaż wiadomość
Jesli ja bym się znalazła w takiej sytuacji i teraz teoretycznie-mam zamiar kogoś oszukać i nie wysłać mu przedmiotu zgodnego z opisem (oczywiście nie wyobrażam sobie tego) to zmartwiłyby mnie konsekwencje jakie mnie czekają za oszustwo. Jesli przeczytałabym iż ktoś zgłasza mnie na policję to dla świetego spokoju nawet poleciałabym do Sephory , kupiła kosmetyk i nówkę wysłała byle by nie najeść się wstydu i nie narobić sobie kłopotów o głupi puder. To na moje.
Nie mierz nikogo swoją miarą. Ty byś tak zrobiła, ja też, jarzo(bo Ją znam)też ale na pewno znaleźli by się tacy którzy będą się kłócić i wypierać do upadłego.

Ja do tej pory (tfu tfu) trafiałam na super Wizażanki i w głowie mi się nie mieści że można kogoś oszukać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:13   #3701
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

ja poza mamamagda tez mialam same super babeczki nigdy nie zdarzylo mi sie aby ktos byl niezadowolony
ps a ja wam powiem ze to nie pierwszy przekret mamymagdy tylko ze ta osoba nie chce ciagnac tej sprawy tyle...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 18:14   #3702
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie mierz nikogo swoją miarą. Ty byś tak zrobiła, ja też, jarzo(bo Ją znam)też ale na pewno znaleźli by się tacy którzy będą się kłócić i wypierać do upadłego.

Ja do tej pory (tfu tfu) trafiałam na super Wizażanki i w głowie mi się nie mieści że można kogoś oszukać
no wlasnie. zdarza sie czasami kazdemu jakies niedopatrzenie ze tak powiem, ale trzeba kazda sprawe wyjasnic i doprowadzic do konca. Ja mialam rozne sytuacje, trafialy mi sie kosmetyki przeterminowane o 5 lat i czekalam po pare tygodni no ale coz zrobic, taki urok wymianek.
A teraz na domiar zlego sama zapierniczylam jedna sprawe, i musze kombinowac jakby to naprawic
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:18   #3703
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
GG do SzatAnka71
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez jarzo83 Pokaż wiadomość
A teraz na domiar zlego sama zapierniczylam jedna sprawe, i musze kombinowac jakby to naprawic
Ale przyznajesz się do tego i chcesz to naprawić. Kazdemu się takie coś może zdarzyć

Krusiak to bardzo nie dobrze że tamta Wizażanka nie chce pociągnąć do odpowiedzialności mamamagda (nie wiem czy się nicki odmieniająpowinny chyba) bo pobłażanie prowadzi do zuchwałości
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:30   #3704
jarzo83
Zakorzenienie
 
Avatar jarzo83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale przyznajesz się do tego i chcesz to naprawić. Kazdemu się takie coś może zdarzyć

Krusiak to bardzo nie dobrze że tamta Wizażanka nie chce pociągnąć do odpowiedzialności mamamagda (nie wiem czy się nicki odmieniająpowinny chyba) bo pobłażanie prowadzi do zuchwałości
Pewnie, najwazniejszy jest kontakt z 2 strona , sama sie tu wiele nauczylam min, cierliowsci i podejscia do niektorych spraw z dystansem
__________________
I dont need sex
my government
fuc.. me everyday
jarzo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 18:32   #3705
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

o tak ale wiesz ze ja jej nie zmusze... dziewczyna chce zostac anonimowa z jakis powodow i tyle... ok dzieczyny bo ja juz 3razy pisalam ze nie bede tu wchodzic i nadal tu jestem dziekuje wszystkim za rady mam nadzieje ze sprawa sie rozwiaze... we wtorek sie odezwe a do tego czasu mam odwyk od nerwow bo maz powiedzial ze wizaz mi zablokuje hi hi
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 21:15   #3706
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dziewczyny padly byscie jakie mamamagda mi smsy wysyla... z tym to na bank bede musiala isc na policje... brak slow ...az sie cala trzese...

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-06-09 o 21:30
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 21:26   #3707
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
Przekupka: 99 pkt / 100% pozyt.
GG do awunia
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

ze spokojem, życzę powodzenia i gdyby coś się działo od razu informuj policję

z "wariatami" nie ma co polemizować
__________________
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:26   #3708
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Dziewczyny padly byscie jakie mamamagda mi smsy wysyla... z tym to na bank bede musiala isc na policje... brak slow ...az sie cala trzese...

hmmm...
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:30   #3709
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Tak Was tutaj czytam i czytam i wydaje mi się, że Krusiak trochę przesadza... Skoro wysyła Ci takie obraźliwe sms-y, to po jaką ch*** chwalisz się tym tutaj? Nie rozumiem Twojego zachowania. My mamy Cię pocieszyć? Żeby było jasne - nie bronię mamymagdy, czy jak tam się zwie dokładnie, ale moim zdaniem przesadzasz... Skoro zajęła się tym policja, to dostając takie smsy przekaż je policji a nie ciągle jedziesz po niej tutaj i zdajesz nam relację z wszystkiego. Daj się wykazać policji i skończ dyskusje tutaj na ten temat dopóki się nic więcej nie wyjaśni...

A poza tym to nie wątek do takich dyskusji...
__________________

Edytowane przez LeejdiNaati
Czas edycji: 2012-06-10 o 17:31
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-10, 17:36   #3710
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tak Was tutaj czytam i czytam i wydaje mi się, że Krusiak trochę przesadza... Skoro wysyła Ci takie obraźliwe sms-y, to po jaką ch*** chwalisz się tym tutaj? Nie rozumiem Twojego zachowania. My mamy Cię pocieszyć? Żeby było jasne - nie bronię mamymagdy, czy jak tam się zwie dokładnie, ale moim zdaniem przesadzasz... Skoro zajęła się tym policja, to dostając takie smsy przekaż je policji a nie ciągle jedziesz po niej tutaj i zdajesz nam relację z wszystkiego. Daj się wykazać policji i skończ dyskusje tutaj na ten temat dopóki się nic więcej nie wyjaśni...

A poza tym to nie wątek do takich dyskusji...

Święta prawda dać ci wódki
tym bardziej popieram twe słowa ponieważ w porywie wymiankowym przejrzałam wątek Krusiak
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 17:41   #3711
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

No a uwiezysz ze nie moge sie tej "jednej" pozbyc? Napisalam ze nie dziekuje za wymianke bo mi sie nie oplaca i dostakje multum wypowiedzi jaka ja zla, ze zawyzam cene kosmetykow itp brak slow...

Co do smsa oczywiscie zostanie zgloszony nie dam sie obrazac

ps z czym mam przesadzac? po miesiacu od wymianki dostaje pusty podklad w miedzy czasie zglosilam ja na policje a wczoraj dostalam smsa w ktorym mnie wyzywa-no wybacz ale nie mozna w tym przesadzac bo to sa czyste fakty

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-06-10 o 17:42
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:08   #3712
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Święta prawda dać ci wódki
tym bardziej popieram twe słowa ponieważ w porywie wymiankowym przejrzałam wątek Krusiak
No mnie też z lekka przytkało ale to nauczka dla mnie, żeby nie oceniać pochopnie, jednym słowem kocham Jamestown
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:09   #3713
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
No a uwiezysz ze nie moge sie tej "jednej" pozbyc? Napisalam ze nie dziekuje za wymianke bo mi sie nie oplaca i dostakje multum wypowiedzi jaka ja zla, ze zawyzam cene kosmetykow itp brak slow...

Co do smsa oczywiscie zostanie zgloszony nie dam sie obrazac

ps z czym mam przesadzac? po miesiacu od wymianki dostaje pusty podklad w miedzy czasie zglosilam ja na policje a wczoraj dostalam smsa w ktorym mnie wyzywa-no wybacz ale nie mozna w tym przesadzac bo to sa czyste fakty
Widzę, że lubisz kogoś obgadywać licząc, że się nie dowie. Ja mam odwagę dyskutować z Tobą w Twoim i swoim wątku, dzięki czemu dokładnie wiesz, co piszę i masz możliwość odpowiedzi czy polemiki.

Ale masz pecha, też tu zaglądam i czytam niemal od początku między innymi historię mamymagdy i Twoją. Nie będę pisać co na ten temat sądzę, bo nie po to się tu teraz wpisuję.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:27   #3714
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
No mnie też z lekka przytkało ale to nauczka dla mnie, żeby nie oceniać pochopnie, jednym słowem kocham Jamestown

nie oceniłam zbyt pochopnie heh... nie oceniłam w żadnym wypadku po prostu sądzę podobie jak przedmówczyni - tym bardziej, że jak wspomniałam przejrzałam wątek wymiankowy autorki Krusiak i zrodziły się we mnie pewne wątpliwości to wszystko więc nie za bardzo rozumiem co cię przytkało
staram się zrozumieć sytuację i myślę co ja zrobiłabym w takim przypadku. zapewne bardzo ubolewałabym nad swoją stratą i czyjąś nieuczciwością ale z całym szacunkiem nie w ten sposób.
a do Jamestown, wybacz, ale jest mi bardzo daleko więc proszę Ty powstrzymuj się z pochopnymi ocenami
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:33   #3715
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
nie oceniłam zbyt pochopnie heh... nie oceniłam w żadnym wypadku po prostu sądzę podobie jak przedmówczyni - tym bardziej, że jak wspomniałam przejrzałam wątek wymiankowy autorki Krusiak i zrodziły się we mnie pewne wątpliwości to wszystko więc nie za bardzo rozumiem co cię przytkało
staram się zrozumieć sytuację i myślę co ja zrobiłabym w takim przypadku. zapewne bardzo ubolewałabym nad swoją stratą i czyjąś nieuczciwością ale z całym szacunkiem nie w ten sposób.
a do Jamestown, wybacz, ale jest mi bardzo daleko więc proszę Ty powstrzymuj się z pochopnymi ocenami
Nie zrozumiałaś mnie (albo ja Ciebie, co tez jest możliwe) to ja oceniłam sytuację zbyt pochopnie i z początku całym sercem współczułam Krusiak problemów z wymiankowiczkami, a potem trafiłam na jej wątek i zrodziły się we mnie lekkie wątpliwości, czy na pewno jest jej czego współczuć. A o James wspomniałam, bo na początku wydawało mi się, że jest zbyt surowa odnośnie Krusiak
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:43   #3716
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś mnie (albo ja Ciebie, co tez jest możliwe) to ja oceniłam sytuację zbyt pochopnie i z początku całym sercem współczułam Krusiak problemów z wymiankowiczkami, a potem trafiłam na jej wątek i zrodziły się we mnie lekkie wątpliwości, czy na pewno jest jej czego współczuć. A o James wspomniałam, bo na początku wydawało mi się, że jest zbyt surowa odnośnie Krusiak

Soso to ja źle odebrałam Twoją wypowiedź. Chylę czoła
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:45   #3717
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Soso to ja źle odebrałam Twoją wypowiedź. Chylę czoła
Grunt, że wyjasnione :
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:50   #3718
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Przekupka: 85 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
No a uwiezysz ze nie moge sie tej "jednej" pozbyc? Napisalam ze nie dziekuje za wymianke bo mi sie nie oplaca i dostakje multum wypowiedzi jaka ja zla, ze zawyzam cene kosmetykow itp brak slow...

Co do smsa oczywiscie zostanie zgloszony nie dam sie obrazac

ps z czym mam przesadzac? po miesiacu od wymianki dostaje pusty podklad w miedzy czasie zglosilam ja na policje a wczoraj dostalam smsa w ktorym mnie wyzywa-no wybacz ale nie mozna w tym przesadzac bo to sa czyste fakty
wybacz, ale myślę, że prezentujesz postawę przerostu formy nad treścią. staram się zrozumieć twoje rozterki związane z nieuczciwością wizażanki a tym samym swoją stratą ale proszę, nie w ten sposób.
zgłosiłaś sprawę na policję, poinformowałaś o tym i w przypadku oszustwa tak trzeba ale podsycanie złośliwościami i nadmierną ilością informacji, które w moim odczuciu dla dobra postępowania nie powinny pojawiać się na forum ogólnie dostępnym jest po prostu nie do przyjęcia.
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 18:51   #3719
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ja czekam kiedy to się wreszcie skończy,bo to już od kilku dni jest nudne. Zgłoszone na policji to powinien być spokój,a tak to tylko zaśmiecanie wątku.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 19:17   #3720
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

wydaje mi się, że wszyscy już są zmęczeni sprawą k... /m...m...
na początku współczułam poszkodowanej, ale sposób w jaki się wypowiada i tutaj i w innym wątku powoduje, że nasuwa mi się jeden wniosek (trafił swój na swego ---> mam oczywiście na myśli poziom wypowiedzi)...
nie chcę nikogo urazić, ale trochę mam dość czytania takich historii, bo mi się wymian odechciewa
niech moderator przejrzy wątki, bo się zaczyna robić niemiło

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2012-06-10 o 19:22
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.