Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka¿ wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G³osuj±cy: 66. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-03-01, 17:14   #811
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Zaryzykowa³am i zamówi³am Philipsa HP 8260.
Jak przetestujê, dam znaæ.
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-03, 21:42   #812
agatoniks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Mo¿na nie suszyæ w³osów suszark± tylko czekaæ a¿ same wyschn± - tak jak mo¿na chodziæ pieszo zamiast je¼dziæ
Z suszarkami jest jak z ka¿dym innym sprzêtem. Mo¿na kupiæ za 20 z³ i byæ zadowolonym ale tylko do czasu kiedy mo¿na skorzystaæ z prawdziwej suszarki i zobaczyæ a w³a¶ciwie poczuæ ró¿nicê. Ja z racji zajêcia mam mo¿liwo¶æ "potestowania" ró¿nych modeli czêsto tych z wy¿szej pó³ki ale tak¿e tych tanich. Wierzcie mi nie trzeba byæ wysublimowanym fryzjerem, ¿eby dostrzec ró¿nicê. Je¶li dbasz o w³osy - a zarêczam, ¿e warto - i staæ Ciê na wydatek powy¿ej 80z³ rozgl±dnij siê za sprzêtem Babyliss. W mojej ocenie to najlepszy sprzêt dostêpny na naszym rynku. Na pewno znajdziesz co¶ dla siebie.
Je¿eli dysponujesz sum± ok. 200z³ warto zainwestowaæ w suszarkê w postaci szczotki obrotowej.
Je¿eli bed± konkretne pytania do konkretnych modeli Babyliss chêtnie odpowiem w tym w±tku
agatoniks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-04, 08:32   #813
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agatoniks Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na nie suszyæ w³osów suszark± tylko czekaæ a¿ same wyschn± - tak jak mo¿na chodziæ pieszo zamiast je¼dziæ
Z suszarkami jest jak z ka¿dym innym sprzêtem. Mo¿na kupiæ za 20 z³ i byæ zadowolonym ale tylko do czasu kiedy mo¿na skorzystaæ z prawdziwej suszarki i zobaczyæ a w³a¶ciwie poczuæ ró¿nicê. Ja z racji zajêcia mam mo¿liwo¶æ "potestowania" ró¿nych modeli czêsto tych z wy¿szej pó³ki ale tak¿e tych tanich. Wierzcie mi nie trzeba byæ wysublimowanym fryzjerem, ¿eby dostrzec ró¿nicê. Je¶li dbasz o w³osy - a zarêczam, ¿e warto - i staæ Ciê na wydatek powy¿ej 80z³ rozgl±dnij siê za sprzêtem Babyliss. W mojej ocenie to najlepszy sprzêt dostêpny na naszym rynku. Na pewno znajdziesz co¶ dla siebie.
Je¿eli dysponujesz sum± ok. 200z³ warto zainwestowaæ w suszarkê w postaci szczotki obrotowej.
Je¿eli bed± konkretne pytania do konkretnych modeli Babyliss chêtnie odpowiem w tym w±tku
Hej! Co s±dzisz o tej....


http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

dokona³am dobrego wyboru ???
agnisia029 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 10:02   #814
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

moim zdaniem dobrego mam bardzo podobny model i sprawdza siê dobrze
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-05, 13:45   #815
kumat
Raczkowanie
 
Avatar kumat
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z mojego miejsca na ziemi
Wiadomo¶ci: 438
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

cze¶æ dziewczêta

chcia³abym zakupiæ suszarkê do w³osów , moj± pierwsz± profesjonaln±

nie mam zbyt du¿ych wymagañ

chodzi o to aby podnosi³a w³osy ( u nasady )

co polecacie ?
kumat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-06, 18:21   #816
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Obieca³am, ¿e oceniê Philipsa HP 8260 wiêc to robiê.

Zacznê od tego, ¿e nie mia³am nigdy profesjonalnej suszarki. Od 10 lat u¿ywa³am severina za 70z³ wiêc nie mam porównania.
W³osy mam rozja¶niane i generalnie s± bardzo przesuszone oraz zniszczone.

Po pierwszym wysuszeniu (przy ustawieniu max nadmuchu i temperatury) by³am rozczarowana - nie by³o ¿adnej ró¿nicy w stosunku do mojej starej suszarki.
Podczas kolejnej próby zmieni³am usatwienia na pozycjê TP (delikatne suszenie - optymalna temperatura i ochrona przed przegrzaniem w³osów) i zakocha³am siê w tej suszarce. W³osy by³y widocznie wyg³adzone i nie musia³am ich prostowaæ.
Jedyny minus to ciê¿ar i gabaryt suszarki. Mój stary severin nie jest ma³y ale w porównaniu do philipsa to piku¶

Jê¶li kto¶ ma jakie¶ pytania dot. tego modelu to zapraszam
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-09, 18:58   #817
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez volver Poka¿ wiadomo¶æ
Obieca³am, ¿e oceniê Philipsa HP 8260 wiêc to robiê.

Zacznê od tego, ¿e nie mia³am nigdy profesjonalnej suszarki. Od 10 lat u¿ywa³am severina za 70z³ wiêc nie mam porównania.
W³osy mam rozja¶niane i generalnie s± bardzo przesuszone oraz zniszczone.

Po pierwszym wysuszeniu (przy ustawieniu max nadmuchu i temperatury) by³am rozczarowana - nie by³o ¿adnej ró¿nicy w stosunku do mojej starej suszarki.
Podczas kolejnej próby zmieni³am usatwienia na pozycjê TP (delikatne suszenie - optymalna temperatura i ochrona przed przegrzaniem w³osów) i zakocha³am siê w tej suszarce. W³osy by³y widocznie wyg³adzone i nie musia³am ich prostowaæ.
Jedyny minus to ciê¿ar i gabaryt suszarki. Mój stary severin nie jest ma³y ale w porównaniu do philipsa to piku¶

Jê¶li kto¶ ma jakie¶ pytania dot. tego modelu to zapraszam
Ja mam pytanie, czy ona jej faktycznie taka cicha? bo w jakiej¶ gazecie (chyba Cosmopolitan) przeczyta³am ¿e to jedna z najbardziej cichych suszarek, dlatego te¿ siê zastanawiam czy jej nie kupiæ bo mi m±¿ marudzi ¿e go rano budze masz mo¿e napisane na opakowaniu poziom ha³asu (decybele)?!
Alsou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 11:07   #818
kahaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: poznañ
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cze¶æ Dziewczyny,

w³a¶nie planujê zakup suszarki, poniewa¿ mam krêcone w³osy koniecznie z dyfuzorem. Gdzie¶ czyta³am o suszarce babyliss z obrotowym dyfuzorem, czy która¶ z Was j± przetestowa³a? Czy w ogóle jest to nieistotne?

Pozdrawiam
kahaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 11:11   #819
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alsou Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pytanie, czy ona jej faktycznie taka cicha? bo w jakiej¶ gazecie (chyba Cosmopolitan) przeczyta³am ¿e to jedna z najbardziej cichych suszarek, dlatego te¿ siê zastanawiam czy jej nie kupiæ bo mi m±¿ marudzi ¿e go rano budze masz mo¿e napisane na opakowaniu poziom ha³asu (decybele)?!

Wg mnie nie jest cicha ale nie jest te¿ przesadnie g³o¶na. Ha³asuje tak jak moja stara suszarka.
Wieczorem sprawdzê pude³ko oraz ulotkê i dam znaæ
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-12, 18:45   #820
volver
Raczkowanie
 
Avatar volver
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alsou Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pytanie, czy ona jej faktycznie taka cicha? bo w jakiej¶ gazecie (chyba Cosmopolitan) przeczyta³am ¿e to jedna z najbardziej cichych suszarek, dlatego te¿ siê zastanawiam czy jej nie kupiæ bo mi m±¿ marudzi ¿e go rano budze masz mo¿e napisane na opakowaniu poziom ha³asu (decybele)?!
Na ulotce podany jest poziom ha³asu: Lc=85dB [A]
volver jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-24, 21:44   #821
smalls
Przyczajenie
 
Avatar smalls
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A co s±dzicie o suszarkach szwajcarskiej firmy Valera? Profesjonalne kosztuj± ok 240-280 z³ i w necie maj± bardzo dobre opinie. Ja przyznajê pierwszy raz s³yszê tê nazwê. Czy która¶ z Was spotka³a siê ju¿ z produktami wymienionej firmy?
smalls jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 20:22   #822
czekol_ada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Przeczyta³am kilka ostatnich stron w±tku i pogubi³am siê totalnie.

Poszukujê suszarki do 150z³.
Chce aby posiada³a funkcjê jonizacji, zimny nawiew, dyfuzor, kilka stopni prêdko¶ci (najchêtniej minimum 3) i temperatury oraz du¿± moc, mo¿liwo¶æ szybkiego suszenia.
Widzê ¿e najwiêcej osób poleca Remingtona, Babyliss (+Rowente-jednak chyba w tym przypadku w takiej cenie nie ma nic fajnego).
Mo¿e kto¶ pomo¿e?

Muszê zamówiæ suszarkê na dniach a zupe³nie nie wiem na co siê zdecydowaæ
czekol_ada jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-27, 14:06   #823
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czekol_ada Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am kilka ostatnich stron w±tku i pogubi³am siê totalnie.

Poszukujê suszarki do 150z³.
Chce aby posiada³a funkcjê jonizacji, zimny nawiew, dyfuzor, kilka stopni prêdko¶ci (najchêtniej minimum 3) i temperatury oraz du¿± moc, mo¿liwo¶æ szybkiego suszenia.
Widzê ¿e najwiêcej osób poleca Remingtona, Babyliss (+Rowente-jednak chyba w tym przypadku w takiej cenie nie ma nic fajnego).
Mo¿e kto¶ pomo¿e?

Muszê zamówiæ suszarkê na dniach a zupe³nie nie wiem na co siê zdecydowaæ
ja kupi³am tak±:

http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

i jestem bardzo zadowolona.

Polecam
agnisia029 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-21, 15:09   #824
czekol_ada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Pytanie do posiadaczy suszarek Remingtona.
Czy dostali¶cie jak±¶ kartê gwarancyjn±?
Swoj± suszarkê dosta³am tylko z paragonem i zastanawiam siê czy nie powinno byæ jeszcze co¶.
czekol_ada jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-24, 09:47   #825
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez czekol_ada Poka¿ wiadomo¶æ
Pytanie do posiadaczy suszarek Remingtona.
Czy dostali¶cie jak±¶ kartê gwarancyjn±?
Swoj± suszarkê dosta³am tylko z paragonem i zastanawiam siê czy nie powinno byæ jeszcze co¶.
wydaje mi siê, ¿e jest to zale¿ne od sklepu, niektóre daj± dodatkowe karty gwarancyjne, w innych podstaw± do reklamacji jest sam paragon
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 12:32   #826
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1 175
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

witajcie, powiedzcie mi dziewczyny ktore robia sobie loczki dyfuzorem, czy on bardzo ulatwia ten proces?? czy lekkim nawiewem i zimnym powietrzem ugniatajac wlosy jest ten sam efekt co dyfuzorem ?
bo nie kazda fajna suszarka ma dyfuzor a lubie sobie wloski czasem "pougniatac"
__________________

szafiarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-29, 12:25   #827
firstaustria11
Przyczajenie
 
Avatar firstaustria11
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Przy wyborze suszarki do w³osów nale¿y przede wszystkim przemy¶leæ do jakiego rodzaju w³osów bêdzie stosowana.

Nie nale¿y wybieraæ urz±dzenia o maksymalnej mocy je¶li masz krótkie w³osy. Wystarczy urz±dzenie o mocy ok. 1200 W. Gêste i d³ugie w³osy wymagaj± suszarki o wiêkszej mocy (np. 2000 W), im wiêksza moc urz±dzenia tym suszenie bêdzie trwa³o krócej.

Wiele zale¿y od kondycji Twoich w³osów. Je¶li s± delikatne a potrzebuj± codziennego modelowania wybierz urz±dzenie, które ma kilka zakresów regulowania temperatury oraz si³y nawiewu. Dziêki temu bêdziesz mog³a ustawiæ zró¿nicowane kombinacje tych parametrów i kontrolowaæ, czy w³osy s± nara¿one na dzia³anie zbyt wysokiej temperatury.

W przypadku w³osów szczególnie podatnych na uszkodzenia, nale¿y zaopatrzyæ siê w urz±dzenie posiadaj±ce opcjê jonizacji, która chroni w³osy, zapobiega elektryzowaniu siê w³osów i wyg³adza je.

Je¶li suszarka ma Ci s³u¿yæ g³ównie do suszenia w³osów wystarczy, je¶li bêdzie wyposa¿ona w podstawowe funkcje, bez dodatkowych nak³adek, takich jak dyfuzor i koñcówka prostuj±ca.

Je¶li oprócz suszenia w³osów chcia³aby¶ np. zwiêkszyæ ich objêto¶æ, lub je podkrêciæ , kup suszarkê wyposa¿on± w dodatkowe nak³adki, np. koncentrator o w±skiej szczelinie oraz dyfuzor. One u³atwi± modelowanie i zwiêksz± optycznie ilo¶æ w³osów.
firstaustria11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-26, 09:32   #828
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 5 146
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

Kupi³am j± po przeczytaniu opinii u Was Dziewczyny , w promocji w Euro Rtv Agd za 119 z³ .

Muszê napisaæ , ¿e to trafny wybor Od razu widzê ró¿nice -wlosy miekkie i delikatne ! Moja stara suszarka by³a zawyk³a z 2 cieplym nawiewami ... Ta jest troszke wieksza ale mysle , ¿e sie przyzwyczaje .
dixie1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-27, 07:50   #829
Suzzi11
Raczkowanie
 
Avatar Suzzi11
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 467
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cze¶æ Dziewczynki

W³a¶nie przymierzam siê do kupna nowej suszarki. Od zawsze mia³am 'jak±¶ tam suszarkê w domu' zwyk³±, tani±. Teraz od kiedy zaczê³am wiêksz± uwagê po¶wiêcaæ moim w³osom, zdecydowa³am siê kupiæ bardziej profesjonaln± suszarkê. Jednak zupe³nie nie mam rozeznania w¶ród firm.

W³osy mam bardzo delikatne i cienkie blond z drobnymi pasemkami, za ³opatki. Szukam suszarki, która nie bêdzie ich bardzo przesusza³a i niszczy³a, przyda³aby siê równie¿ funkcja prostowania (joniacja?).
Widzê, ¿e du¿o dziewczyn kupuje ten model: http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

Podoba mi siê równie¿ seria z Babyliss Elegance, mo¿e która¶ z Was ma z ni± jakies do¶wiadczenia?

My¶licie, ¿e nadawa³by siê do mojego rodzaju w³osów?
Pozdrawiam Was ciep³o!

Edytowane przez Suzzi11
Czas edycji: 2012-08-27 o 07:56
Suzzi11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 13:49   #830
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Suzzi11 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczynki

W³a¶nie przymierzam siê do kupna nowej suszarki. Od zawsze mia³am 'jak±¶ tam suszarkê w domu' zwyk³±, tani±. Teraz od kiedy zaczê³am wiêksz± uwagê po¶wiêcaæ moim w³osom, zdecydowa³am siê kupiæ bardziej profesjonaln± suszarkê. Jednak zupe³nie nie mam rozeznania w¶ród firm.

W³osy mam bardzo delikatne i cienkie blond z drobnymi pasemkami, za ³opatki. Szukam suszarki, która nie bêdzie ich bardzo przesusza³a i niszczy³a, przyda³aby siê równie¿ funkcja prostowania (joniacja?).
Widzê, ¿e du¿o dziewczyn kupuje ten model: http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml

Podoba mi siê równie¿ seria z Babyliss Elegance, mo¿e która¶ z Was ma z ni± jakies do¶wiadczenia?

My¶licie, ¿e nadawa³by siê do mojego rodzaju w³osów?
Pozdrawiam Was ciep³o!
prostowanie? je¶li chodzi³o Ci o jonizacjê to ona nie prostuje w³osów tylko sprawia, ¿e siê nie elektryzuj± i s± jakie¶ takie miêkkie po wysuszeniu :P no suszarka któr± wrzuci³a¶ jest dobra, szukaj czego¶ z du¿± regulacj± temperatury i zimnym nawiewem bo je¶li masz s³abe w³osy to u¿ywaj ni¿szych temperatur do suszenia, mo¿e byæ najwy¿sza prêdko¶æ ale ni¿sza temp.
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-05, 16:50   #831
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzie¶landia
Wiadomo¶ci: 11 474
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Dziewczyny potrzebujê pomocy

Chce kupiæ w miarê dobr± suszarkê do max 120 z³, w³osy mam do ramion. Suszê je okazjonalnie raz w miesi±cu albo raz na 2 tyg, a czasem raz na d³ugi czas. Wcze¶niej mia³am zwyk³± suszarkê, a teraz chcia³abym kupiæ co¶ lepszego, mo¿ecie mi podpowiedzieæ która bêdzie dobra

http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5000.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5020.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5010.html
fiolusiek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-12, 14:23   #832
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny potrzebujê pomocy

Chce kupiæ w miarê dobr± suszarkê do max 120 z³, w³osy mam do ramion. Suszê je okazjonalnie raz w miesi±cu albo raz na 2 tyg, a czasem raz na d³ugi czas. Wcze¶niej mia³am zwyk³± suszarkê, a teraz chcia³abym kupiæ co¶ lepszego, mo¿ecie mi podpowiedzieæ która bêdzie dobra

http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5000.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5020.html
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5010.html
pozycja 2 albo 3 ale chyba lepsza bêdzie ta 2100W
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-13, 19:49   #833
odfronia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Zastanawiam siê nad kupnem tej oto suszarki

http://allegro.pl/suszarka-babyliss-...612666032.html

Ma dobre parametry, du¿± moc, jonizacjê, dyfuzor, nawiew zimnego powietrza itd.
Nie jest ona dla mnie, ja nie u¿ywam suszarek, wiêc nie znam siê na nich
To ma byæ prezent dla przyjació³ki o d³ugich prostych w³osach maj±cych sk³onno¶æ do elektryzowania siê.
Proszê o poradê!!
odfronia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-17, 13:48   #834
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez odfronia Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê nad kupnem tej oto suszarki

http://allegro.pl/suszarka-babyliss-...612666032.html

Ma dobre parametry, du¿± moc, jonizacjê, dyfuzor, nawiew zimnego powietrza itd.
Nie jest ona dla mnie, ja nie u¿ywam suszarek, wiêc nie znam siê na nich
To ma byæ prezent dla przyjació³ki o d³ugich prostych w³osach maj±cych sk³onno¶æ do elektryzowania siê.
Proszê o poradê!!
parametry spoko, firma bardzo dobra, prezent mo¿e byæ bardzo udany
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-18, 14:10   #835
Pietruszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pietruszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 318
GG do Pietruszkowa
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witajcie równie¿ zastanawam siê nad kupnem suszarki. Mam dosyæ d³ugie , grube i ciê¿kie w³osy. Ostatnio ta wpad³a mi w oko http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...614206461.html. Dobry wybór?
Pietruszkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-18, 16:28   #836
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pietruszkowa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie równie¿ zastanawam siê nad kupnem suszarki. Mam dosyæ d³ugie , grube i ciê¿kie w³osy. Ostatnio ta wpad³a mi w oko http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...614206461.html. Dobry wybór?
wybór dobry, choæ tu widzê brak jest koncentratora, a bez niego ciê¿ko siê uk³ada w³osy (bynajmniej mi), ale ogólnie ten model jest bardzo dobry, moja kole¿anka go ma, ale w wersji niebieskiej, tu masz aukcje z koncentratorem : ) http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...631055228.html
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 15:05   #837
Diditka
Raczkowanie
 
Avatar Diditka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Kobietki, która suszarka z dyfuzorem jest lepsza?
Philips HP 8182/00 czy Babyliss d495E ?
Mam w³osy ¶redniej d³ugo¶ci, cienkie, falowane, poddane na uk³adanie, niestety czêsto robi siê sianko z nich.....Chcia³bym temu zaradziæ. Proszê, pomó¿cie!
Diditka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-02, 17:23   #838
Karo Kopi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Dziewczyny mo¿e która¶ mog³aby pomóc, szukam suszarki z "prawdziwym zimnym nawiewem" (jak Remington AC5000, AC5010, AC5011, D2011, AC8000(nowo¶æ)) który dzia³a³by bez konieczno¶ci ci±g³ego trzymania przycisku. Producent Remingtona napisa³ mi, ¿e niestety we wszystkich z zimnym trzeba trzymaæ przycisk. Znalaz³am opinie o D5020 w której dziewczyna chwali³a sobie w³a¶nie zimny nawiew i to ¿e nie trzeba trzymaæ przycisku, znacie ten model, faktycznie nie trzeba go trzymaæ a nawiew jest zimny nie ch³odny? Je¶li macie suszarkê z zimnym nawiewem innej firmy to te¿ proszê o pomoc, poniewa¿ suszê w³osy tylko zimnym i po tym jak moja przedpotopowa suszarka siê popsu³a znalezienie innej z zimnym który by nie dzia³a³ tylko w momencie trzymania "guziczka" nie jest takie ³atwe.
Karo Kopi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-03, 13:55   #839
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Karo Kopi Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mo¿e która¶ mog³aby pomóc, szukam suszarki z "prawdziwym zimnym nawiewem" (jak Remington AC5000, AC5010, AC5011, D2011, AC8000(nowo¶æ)) który dzia³a³by bez konieczno¶ci ci±g³ego trzymania przycisku. Producent Remingtona napisa³ mi, ¿e niestety we wszystkich z zimnym trzeba trzymaæ przycisk. Znalaz³am opinie o D5020 w której dziewczyna chwali³a sobie w³a¶nie zimny nawiew i to ¿e nie trzeba trzymaæ przycisku, znacie ten model, faktycznie nie trzeba go trzymaæ a nawiew jest zimny nie ch³odny? Je¶li macie suszarkê z zimnym nawiewem innej firmy to te¿ proszê o pomoc, poniewa¿ suszê w³osy tylko zimnym i po tym jak moja przedpotopowa suszarka siê popsu³a znalezienie innej z zimnym który by nie dzia³a³ tylko w momencie trzymania "guziczka" nie jest takie ³atwe.
tego modelu nie znam ;/ jedyna która mi przychodzi do g³owy to suszarka BaByliss Turbo Shine 5116U, moja kole¿anka jej u¿ywa, i tam w³a¶nie zimny siê w³±cza tak jak normalne ustawiania prêdko¶ci, je¶li chodzi o zimny nawiew to pamiêtaj, ¿e jest to powietrze pobierane z otoczenia, suszarka nie ch³odzi powietrza...
wiolcis69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-03, 20:25   #840
phiber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny
Chcia³abym kupiæ suszarkê z dyfuzorem . Zastanawiam siê nad tymi
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...ss-d495e.bhtml
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...-phd9760.bhtml
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...p8182-00.bhtml lub
http://www.philips.pl/c/pielegnacja-...hp8183_00/prd/
czy mog³yby¶cie mi doradziæ która by³aby lepsza?
phiber jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.