Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 18:03   #331
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja mydlem oliwnym z prostym skladem. Tak sa praktycznie tylko saponiny z oliwy. Niestety wszystko inne czego probowalam mnie podraznia.

Ja tez tak mam ale wierze, ze schudne po porodzie a to juz duzo nie zostalo A czasami pomysle sobie ze kurde robie dziecko rosnie we mnie z dwoch komoreczek i celulit nie ma znaczenia a kiedys zejdzie


Niezly sen. Swoja droga tak sobie pomyslalam ze nie pojmuje jak sobie radza z oddaniem dziecka surogatki.

Domi - gratuluje

Ja dzisiaj odstawilam spektakularna akcje, zaslablam za kierownica. Na szczescie mega zle zrobilo sie pod samym domem moich rodzicow (wczesniej myslalam ze swiatla mnie oslepiaja...) i zjadlam cos wypilam herbate i mi przeszlo. Obecnie czekam az maz po mnie przyjedzie Cisnienie tez w normie ale wystraszylam sie bo zaczelam slabnac takos tak ze wizja w jednym oku mi sie rozmazywala na okolo obrazu a w srodku tylko bylo ostre, modlilam sie zeby to nie byl udar... Masakra.
Oo kurka niebezpiecznie ale tyle dobrze ze to juz pod samym domen.. Cukier czy co tak zadziałało??

Domi gratuluję 😘
Ja już jutro będę oglądać mojego grubaska 🥰
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:04   #332
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Próbowałam cytować, ale dzisiaj wyjątkowo płodne jesteście
Dziękuję serdecznie za wszystkie kciuki, słowa otuchy i radość razem ze mną. To naprawdę miłe

Ultra, u mnie mieszka drugi synek .

Calineczka, nasze dzieci ważą tyle samo czyli wszystko w normie!

Fubizka, w pierwszej ciąży infekcję miałam praktycznie non stop! Zaczęło się po braniu luteiny dopochwowej (podobno infekcja ją lubi). I wyglądało to tak, że zaczynała się infekcja, dostawałam lek (coś z nystatyną), potem 2-3 tygodnie spokoju i cykl od początku...

Ultra, Gaiete ja ostatnio też miałam taki z ...upy czas. Taka depresja przedporodowa. Ale dzisiejsza wiadomość mnie uskrzydliła

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:04   #333
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam najtańszy z Ikei, przy Tosi też taki miałam. Nie chciałam teraz go kupować, ale mąż powiedział, że on musi mieć komfort przewijania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:06   #334
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam sztywny mocowany na łóżeczko. Czy będę korzystać to zobaczymy 😜
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:26   #335
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Próbowałam cytować, ale dzisiaj wyjątkowo płodne jesteście
Dziękuję serdecznie za wszystkie kciuki, słowa otuchy i radość razem ze mną. To naprawdę miłe

Ultra, u mnie mieszka drugi synek .

Calineczka, nasze dzieci ważą tyle samo czyli wszystko w normie!

Fubizka, w pierwszej ciąży infekcję miałam praktycznie non stop! Zaczęło się po braniu luteiny dopochwowej (podobno infekcja ją lubi). I wyglądało to tak, że zaczynała się infekcja, dostawałam lek (coś z nystatyną), potem 2-3 tygodnie spokoju i cykl od początku...

Ultra, Gaiete ja ostatnio też miałam taki z ...upy czas. Taka depresja przedporodowa. Ale dzisiejsza wiadomość mnie uskrzydliła

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Radujemy się razem z Tobą

Dziewczyny w szpitalu/ po szpitalu dobrze, że się poprawia i kciuki żeby było coraz lepiej!

Tym w stanie przygnębienia poprawy nastroju

My jesteśmy nad jeziorem, kiepsko widzę dzisiejsza noc bo mam tak spalone plecy i boki od słońca, że nie jestem w stanie się położyć jedynie brzuch biały jak mąka tortowa

Dzieci padły a ja próbuje namówić chłopa, żebyśmy sobie małego Dzidziolka strzelili ale coś nie podziela mojego optymizmu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Przewijaka nie planujemy

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:26   #336
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Próbowałam cytować, ale dzisiaj wyjątkowo płodne jesteście
Dziękuję serdecznie za wszystkie kciuki, słowa otuchy i radość razem ze mną. To naprawdę miłe

Ultra, u mnie mieszka drugi synek .

Calineczka, nasze dzieci ważą tyle samo czyli wszystko w normie!

Fubizka, w pierwszej ciąży infekcję miałam praktycznie non stop! Zaczęło się po braniu luteiny dopochwowej (podobno infekcja ją lubi). I wyglądało to tak, że zaczynała się infekcja, dostawałam lek (coś z nystatyną), potem 2-3 tygodnie spokoju i cykl od początku...

Ultra, Gaiete ja ostatnio też miałam taki z ...upy czas. Taka depresja przedporodowa. Ale dzisiejsza wiadomość mnie uskrzydliła

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Zapisałam chłopca
To zostaje nam jeszcze Laura Rose i Maciejka, i już znamy naszą ekipę październikowych bobasów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 18:30   #337
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Mi się ostatnio udało po dwóch tygodnia celibatu.. 😜 Było super,nawrt brzuch się nie buntowal. I jakoś tak napięcie na chwilę zeszło, humor się poprawił 😜😜
A co do małego dzidziolka.
Ostatnio moje (nie) szczęście poszło do toalety, szukał coś chłopina w szafce i krzyczy do mnie "po co nam tyle podpasek o tamponow??" tyle to znaczy otwarte opakowanie 😜😜 mówię mu ze przecież po porodzie się przydadzą i później będę miała okres. A on na to "taaa, jasne. Przecież zaraz drugie Ci zrobię 🤣* no rozwalił mnie 😜😜

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Zapisałam chłopca
To zostaje nam jeszcze Laura Rose i Maciejka, i już znamy naszą ekipę październikowych bobasów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro się dowiem pewnie czy Igor to jednak Łucja w 100% 🤣🤣 wtedy wpiszemy imię i zamówię łóżeczko (czekam przez wybór pościeli &#128540
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 18:34   #338
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Fubizka uważaj na siebie! To mogło być naprawdę niebezpieczne!

Ultra ja używam przewijaka, który miała dwójka dzieci mojej szwagierki i moja córka Jagódka będzie 4 u mnie się to mega sprawdza, dużo używałam na początku. Będę go mieć na komodzie. Taki klasyczny, usztywniony. Teraz kupiłam sobie tylko pokrowce, bo tamten kolor do niczego mi nie pasuje.

Przyszły moje koszule nocne do karmienia, które zamawiałam na allegro - są naprawdę bardzo fajne i stonowane. Jakby ktoś jeszcze szukał:
https://allegro.pl/oferta/pl-koszula...-xl-7798612380

https://allegro.pl/oferta/pl-koszula...ana-7133336660

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:00   #339
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Siemka tyle żeście nasmarowaly że ciężko was nadgonic

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Kciuki za wizytujące.
Ja od wczoraj w domku. Wczoraj rano jedna z lekarek dopatrzyła się u mnie cukrzycy ciążowej ale jest szansa, że pilnujac diety nie będzie aż tak źle. Ale mogę zapomnieć o rodzeniu w innym szpitalu niż w tym klinicznym.

Zaraz postaram się was nadrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że już w domu

Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Witam się ze szpitala. Pomiar w dniu przyjęcia 192/111. Idę na rekord. Jestem już wykuta, leżę pod kroplowka, dostałam sterydy na płuca. Dzis połowa 31 tc, Mały podskoczyl i waży 1,5 kg, przepływy ok. Zbijamy tylko ciśnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedaczysko trzymam kciuki żeby szybko się cisnienie unormowalo

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Domi, Malinova, Laura Rose, Maciejka a kto tam w końcu u was w brzuszku siedzi chłopczyk czy dziewczynka??
W ogóle zaktualizować coś komuś na 1 stronie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli możesz to wpisz mi wizytę 9 sierpnia, bo ja teraz co 3 tyg wizytuje.

Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Jest ok!!! Tzn jest ten ubytek w przegrodzie, ale aorta ok! A to była największa niewiadoma. Było 3 lekarzy, wszyscy powiedzieli, że ok. Ubytek niewielki, ma szansę się zrosnąć. Dziewczyny, kamień z serca!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Super

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mam ostatnio gorsze dni. Źle się czuje. Co mi jest? Nic konkretnego. Mam poprostu mało siły na działanie i trudno mi się skupić. Źle ze mną.No to dobrze To ma być szczęśliwy wątek i wszystkie nasze dzidziusie będą okazami zdrowia. Opcji innej nie ma Ejj masz jeszcze sporo czasu żeby to wyleczyć. Za 6 dni nie będzie po tym śladu Infekcje w ciąży to w sumie norma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to chyba popadlam w jakaś depresje przedporodową. W pierwszym trymestrze miałam wahania nastroju ale teraz to już wogule masakra.

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No to jak jesteśmy w temacie "dowcipnym" i infekcji to czym/jak się podmywacie?
W 1 ciąży stosowałam płyn do higieny intymnej Ziaja lub Laktacyd. A teraz używam zwykłego żelu takiego co do ciała, aktualnie jakiś męski Nivea Czytałam że podmywać należy się samą wodą i nie za głęboko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam laktacyd ultra delikatny bo wszystko inne mnie podraznia

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Nasza malutka waży już 2110g szyjka trzyma, wszystko dobrze, tylko żelazo dostałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Ja stosuję biały jeleń (ten pomarańczowy), jest delikatny inne mnie podrazniają..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cudnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

U nas dziewczynka podobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Kciuki żeby udało się szybko zbić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje udanej wizyty

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
To ja nawet nie myślę, co będzie na ważeniu, do tej pory tak mało przybrałam, że jak teraz nagle urosnę, to się wkurzę.

Ile macie pieluch tetrowych i flanelowych na początek? Ja po 6, w sumie 12 i się zastanawiam, czy jeszcze dokupić... Nie pamiętam, ile miałam przy pierwszej córce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam właśnie 12. 7 flinelowych i 5 tetrowych i narazie wystarczy.

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja mydlem oliwnym z prostym skladem. Tak sa praktycznie tylko saponiny z oliwy. Niestety wszystko inne czego probowalam mnie podraznia.

Ja tez tak mam ale wierze, ze schudne po porodzie a to juz duzo nie zostalo A czasami pomysle sobie ze kurde robie dziecko rosnie we mnie z dwoch komoreczek i celulit nie ma znaczenia a kiedys zejdzie


Niezly sen. Swoja droga tak sobie pomyslalam ze nie pojmuje jak sobie radza z oddaniem dziecka surogatki.

Domi - gratuluje

Ja dzisiaj odstawilam spektakularna akcje, zaslablam za kierownica. Na szczescie mega zle zrobilo sie pod samym domem moich rodzicow (wczesniej myslalam ze swiatla mnie oslepiaja...) i zjadlam cos wypilam herbate i mi przeszlo. Obecnie czekam az maz po mnie przyjedzie Cisnienie tez w normie ale wystraszylam sie bo zaczelam slabnac takos tak ze wizja w jednym oku mi sie rozmazywala na okolo obrazu a w srodku tylko bylo ostre, modlilam sie zeby to nie byl udar... Masakra.
Dobrze że nic wam się nie stalo

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam usztywniany na łozeczko. Przy pierwszym dziecku też takiego używałam i byłam zadowolona

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:12   #340
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam przewijak po córce, ten nakładany na łóżko. Mi było wygodniej na przewijaku niż na łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:46   #341
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Dopiero wróciłam z USG III trymestru.
Wszystko jest ok, mały jest obrócony główką w dół, waży 1745 g, a termin porodu według tego USG to 29 września
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 19:48   #342
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

No przez całą ciążę nie zasłabłam, to musiałam akurat za kierownicą Najgorzej, że bez samochodu jestem w czarnej dupie.

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Oo kurka niebezpiecznie ale tyle dobrze ze to juz pod samym domen.. Cukier czy co tak zadziałało??

Domi gratuluję 😘
Ja już jutro będę oglądać mojego grubaska 🥰
Wydaje mi się, że musiał mi cukier spaść i ciśnienie miałam dość niskie już po zjedzeniu i wypiciu ciepłej herbaty, więc wcześniej mogłam mieć jeszcze niższe.
Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Próbowałam cytować, ale dzisiaj wyjątkowo płodne jesteście
Dziękuję serdecznie za wszystkie kciuki, słowa otuchy i radość razem ze mną. To naprawdę miłe

Ultra, u mnie mieszka drugi synek .

Calineczka, nasze dzieci ważą tyle samo czyli wszystko w normie!

Fubizka, w pierwszej ciąży infekcję miałam praktycznie non stop! Zaczęło się po braniu luteiny dopochwowej (podobno infekcja ją lubi). I wyglądało to tak, że zaczynała się infekcja, dostawałam lek (coś z nystatyną), potem 2-3 tygodnie spokoju i cykl od początku...

Ultra, Gaiete ja ostatnio też miałam taki z ...upy czas. Taka depresja przedporodowa. Ale dzisiejsza wiadomość mnie uskrzydliła

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
I po porodzie nie było jakichś problemów z pleśniawkami czy odparzaniem pupy?

Ja przewijak mam taki zwykły usztywniany z allegro, ale będzie stał na komodzie pod przewijak. Schylać się tyle razy dziennie po tej ciąży bym nie dała rady.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dopiero wróciłam z USG III trymestru.
Wszystko jest ok, mały jest obrócony główką w dół, waży 1745 g, a termin porodu według tego USG to 29 września
Super, to pozostaje cierpliwie czekać
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 19:52   #343
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam , będę przewijać na łóżku

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Zapisałam chłopca
To zostaje nam jeszcze Laura Rose i Maciejka, i już znamy naszą ekipę październikowych bobasów!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Laura ma chyba chłopca jak dobrze kojarzę

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dopiero wróciłam z USG III trymestru.
Wszystko jest ok, mały jest obrócony główką w dół, waży 1745 g, a termin porodu według tego USG to 29 września

Super sporo nas tu wskakuje na wrzesień



Nosicie jeszcze biżuterię na placach? Ja mam obrączkę ale chyba zdejmę bo dziś ciężko ją ściągnąć :/
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:03   #344
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Nosicie jeszcze biżuterię na placach? Ja mam obrączkę ale chyba zdejmę bo dziś ciężko ją ściągnąć :/
Nie noszę. Gorąco jest i boję się, że jak spuchnę to już nie zdejmę

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jakie macie przewijaki? A może nie będziecie używać czegoś takiego? Zwykły, najzwyklejszy czy jakiś z bajerami?
Zwykły usztywniany na łóżeczko Z allegro

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj odstawilam spektakularna akcje, zaslablam za kierownica. Na szczescie mega zle zrobilo sie pod samym domem moich rodzicow (wczesniej myslalam ze swiatla mnie oslepiaja...) i zjadlam cos wypilam herbate i mi przeszlo. Obecnie czekam az maz po mnie przyjedzie Cisnienie tez w normie ale wystraszylam sie bo zaczelam slabnac takos tak ze wizja w jednym oku mi sie rozmazywala na okolo obrazu a w srodku tylko bylo ostre, modlilam sie zeby to nie byl udar... Masakra.
O matko! Dobrze, że już byłaś pod domem rodziców i nic groźnego Ci się nie stało...
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:06   #345
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja nie mam , będę przewijać na łóżku



Laura ma chyba chłopca jak dobrze kojarzę




Super sporo nas tu wskakuje na wrzesień



Nosicie jeszcze biżuterię na placach? Ja mam obrączkę ale chyba zdejmę bo dziś ciężko ją ściągnąć :/
Noszę obrączkę, na razie puchną mi tylko nogi. Pewnie ją zdejmę za jakiś czas, ale aż niej mi tak dziwnie i ciągle się łapię na tym, że jej szukam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:23   #346
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dopiero wróciłam z USG III trymestru.
Wszystko jest ok, mały jest obrócony główką w dół, waży 1745 g, a termin porodu według tego USG to 29 września
Super!!! Ty na wrzesień a ja pewnie znów 3 tyg przewale sądząc po ostatnim usg.. żebym w listopadzie nie wylądowała
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja nie mam , będę przewijać na łóżku



Laura ma chyba chłopca jak dobrze kojarzę




Super sporo nas tu wskakuje na wrzesień



Nosicie jeszcze biżuterię na placach? Ja mam obrączkę ale chyba zdejmę bo dziś ciężko ją ściągnąć :/
Jeszcze noszę, ale w cieplejszy dzień i nawet teraz jej nie dam rady ściągnąć. To znak że czas się rozstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Fubizka uważaj na siebie! To mogło być naprawdę niebezpieczne!

Ultra ja używam przewijaka, który miała dwójka dzieci mojej szwagierki i moja córka Jagódka będzie 4 u mnie się to mega sprawdza, dużo używałam na początku. Będę go mieć na komodzie. Taki klasyczny, usztywniony. Teraz kupiłam sobie tylko pokrowce, bo tamten kolor do niczego mi nie pasuje.

Przyszły moje koszule nocne do karmienia, które zamawiałam na allegro - są naprawdę bardzo fajne i stonowane. Jakby ktoś jeszcze szukał:
https://allegro.pl/oferta/pl-koszula...-xl-7798612380

https://allegro.pl/oferta/pl-koszula...ana-7133336660

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O fajne tanioszki w sam raz na nocne karmienie. Październik już jest chłodno w samym staniku spanie odpada. Pewnie się skusze na 1. A rozmiar spoko? Ty tą L XL zamówiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:24   #347
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A czy wogole terminy z usg z tego etapu są brane pod uwagę? Ja tam mówię im później się urodzi, tym później wrócę do pracy... Jak się urodzi po terminie, to wrócę do pracy od stycznia 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:29   #348
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
A czy wogole terminy z usg z tego etapu są brane pod uwagę? Ja tam mówię im później się urodzi, tym później wrócę do pracy... Jak się urodzi po terminie, to wrócę do pracy od stycznia 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie powinno się brać pod uwagę innych terminów z usg jak tylko ten z 13tc. Bo później dzieci rosną w różnym tempie, skokowo, liniowo etc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:30   #349
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
A czy wogole terminy z usg z tego etapu są brane pod uwagę? Ja tam mówię im później się urodzi, tym później wrócę do pracy... Jak się urodzi po terminie, to wrócę do pracy od stycznia 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Już nie, ewentualny termin z USG to ten z prenatalnego jak było duże odchylenie (powyżej tygodnia)
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-06, 20:37   #350
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość


Nosicie jeszcze biżuterię na placach? Ja mam obrączkę ale chyba zdejmę bo dziś ciężko ją ściągnąć :/
Nawet mi nie mów. .. trzy dni temu zgubiłam pierścionek zaręczynowy bo zsunal mi się z palca
Doopa się rozrosła a palce jeszcze schudly;(

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:49   #351
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów. .. trzy dni temu zgubiłam pierścionek zaręczynowy bo zsunal mi się z palca
Doopa się rozrosła a palce jeszcze schudly;(

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
W ogóle nie wierzę w Twoje roztycie doopy, chudzino!


Ultra są ok, ja właśnie wzięłam L/XL, bo po porodzie brzuch tak szybko nie spada a chcę je do szpitala wziąć. No i ja w ogóle lubię do spania luźne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:50   #352
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
W ogóle nie wierzę w Twoje roztycie doopy, chudzino!


Ultra są ok, ja właśnie wzięłam L/XL, bo po porodzie brzuch tak szybko nie spada a chcę je do szpitala wziąć. No i ja w ogóle lubię do spania luźne rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiara wiarą, a spodnie się na udach zatrzymują

Co nie zmienia faktu, że pierścionka nie ma...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:51   #353
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Wiara wiarą, a spodnie się na udach zatrzymują

Co nie zmienia faktu, że pierścionka nie ma...

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
No po tych palcach to najbardziej widać a spodnie może Ci się w praniu skurczyły? Suszarkę masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:56   #354
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ja chyba tez je wezme do szpitala, dzieki

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Margosia a wiesz gdzie zgubilas mniej wiecej? Znajomi zgubili obraczke w sniegu to znalezli wykrywaczem metalu skads pozyczonym.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 20:59   #355
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No przez całą ciążę nie zasłabłam, to musiałam akurat za kierownicą Najgorzej, że bez samochodu jestem w czarnej dupie.





Wydaje mi się, że musiał mi cukier spaść i ciśnienie miałam dość niskie już po zjedzeniu i wypiciu ciepłej herbaty, więc wcześniej mogłam mieć jeszcze niższe.



I po porodzie nie było jakichś problemów z pleśniawkami czy odparzaniem pupy?



Ja przewijak mam taki zwykły usztywniany z allegro, ale będzie stał na komodzie pod przewijak. Schylać się tyle razy dziennie po tej ciąży bym nie dała rady.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------





Super, to pozostaje cierpliwie czekać
To naprawdę szczęście, że zasłabłaś w bezpiecznym miejscu.
Nic się nie działo z dzieckiem. Te infekcje w ciąży są naprawdę częste. Zmienia się ph, spada odporność. Warto też dietę wzbogacić o kiszonki i dobry jogurt naturalny.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 21:15   #356
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
A czy wogole terminy z usg z tego etapu są brane pod uwagę? Ja tam mówię im później się urodzi, tym później wrócę do pracy... Jak się urodzi po terminie, to wrócę do pracy od stycznia 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ze wszystkich tych usg prenatalnych wychodzil wcześniejszy termin - z I usg 01.10, II 02.10 i teraz III 29.09, a z OM 06.10 Ale żadnego z tych terminów nie trzymam się jakoś kurczowo, bo dziecko i tak wyjdzie kiedy będzie gotowe

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 21:25   #357
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej

Domi, 2kg to już wow

Alexandra, super, że wszystko ok

Mery, super, że cię wypuścili

Malinova, fajnie, że jest ok i tak szybko to zostało wyjaśnione

Calineczka, pewnie w piątek był po prostu błąd pomiaru, ale ciśnienie to niezłe nabiłaś.

Fubizka, dobrze, że się na strachu skończyło

Ja kupiłam 10 pieluch tetrowych, 6 muślinowych i kilka bambusowych do okrywania

Carmelove, też ładna waga maluszka

Tak, u mnie chłopak. Bezimienny

Obrączkę właśnie w końcu dotarłam zmniejszyć z dwa tygodnie temu i noszę od tego czasu, bo z pół roku nie nosiłam Pierścionki wszystkie za duże, a bez sensu zmniejszać.

Znowu mnie ciągnie coś pomiędzy bólem okresowym a infekcją pęcherza :/
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 21:31   #358
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Halo halo. Młody w domu to matka czasu na Internet nie ma choć i tak ostatnio weny do pisania nie mam

Laura ma chyba chłopczyka w brzuchu, z tego co kojarzę


Przewijak planuje taki na łóżeczko. Przez kilka pierwszych tygodni tylko tam młodego przebierałam
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Kciuki za wizytujące.
Ja od wczoraj w domku. Wczoraj rano jedna z lekarek dopatrzyła się u mnie cukrzycy ciążowej ale jest szansa, że pilnujac diety nie będzie aż tak źle. Ale mogę zapomnieć o rodzeniu w innym szpitalu niż w tym klinicznym.

Zaraz postaram się was nadrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że już w domu. Uważaj na siebie i cukry
Cytat:
Napisane przez Calineczka81 Pokaż wiadomość
Witam się ze szpitala. Pomiar w dniu przyjęcia 192/111. Idę na rekord. Jestem już wykuta, leżę pod kroplowka, dostałam sterydy na płuca. Dzis połowa 31 tc, Mały podskoczyl i waży 1,5 kg, przepływy ok. Zbijamy tylko ciśnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze, że jesteś pod kontrolą. Sterydy nie zaszkodzą a mogą tylko pomóc.
Cytat:
Napisane przez malinova_ Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Jest ok!!! Tzn jest ten ubytek w przegrodzie, ale aorta ok! A to była największa niewiadoma. Było 3 lekarzy, wszyscy powiedzieli, że ok. Ubytek niewielki, ma szansę się zrosnąć. Dziewczyny, kamień z serca!

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
Super wiadomości. Na taką właśnie czekałam
Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Nasza malutka waży już 2110g szyjka trzyma, wszystko dobrze, tylko żelazo dostałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Ja stosuję biały jeleń (ten pomarańczowy), jest delikatny inne mnie podrazniają..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cudnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

U nas dziewczynka podobno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Kciuki żeby udało się szybko zbić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi spory już ten twój maluszekniech dalej rośnie zdrowo
Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio udało po dwóch tygodnia celibatu.. Było super,nawrt brzuch się nie buntowal. I jakoś tak napięcie na chwilę zeszło, humor się poprawił
A co do małego dzidziolka.
Ostatnio moje (nie) szczęście poszło do toalety, szukał coś chłopina w szafce i krzyczy do mnie "po co nam tyle podpasek o tamponow??" tyle to znaczy otwarte opakowanie mówię mu ze przecież po porodzie się przydadzą i później będę miała okres. A on na to "taaa, jasne. Przecież zaraz drugie Ci zrobię 🤣* no rozwalił mnie

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------



Jutro się dowiem pewnie czy Igor to jednak Łucja w 100% 🤣🤣 wtedy wpiszemy imię i zamówię łóżeczko (czekam przez wybór pościeli )
Trzymam kciuki za jutro. Oby to małe w końcu się objawiło.
Co do przytulanek to z takim małym brzuchem to pikuś. Ja duża jestem, brzuch duży to nieźle muszę się kombinować
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów. .. trzy dni temu zgubiłam pierścionek zaręczynowy bo zsunal mi się z palca
Doopa się rozrosła a palce jeszcze schudly;(

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Oj współczuję straty. Ja z moim pierścieniem zaręczynowym bardzo jestem związana i chyba bym oczy za nim wypłakała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 21:59   #359
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów. .. trzy dni temu zgubiłam pierścionek zaręczynowy bo zsunal mi się z palca
Doopa się rozrosła a palce jeszcze schudly;(

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
O ja bym chyba się zapłakała
Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej

Domi, 2kg to już wow

Alexandra, super, że wszystko ok

Mery, super, że cię wypuścili

Malinova, fajnie, że jest ok i tak szybko to zostało wyjaśnione

Calineczka, pewnie w piątek był po prostu błąd pomiaru, ale ciśnienie to niezłe nabiłaś.

Fubizka, dobrze, że się na strachu skończyło

Ja kupiłam 10 pieluch tetrowych, 6 muślinowych i kilka bambusowych do okrywania

Carmelove, też ładna waga maluszka

Tak, u mnie chłopak. Bezimienny

Obrączkę właśnie w końcu dotarłam zmniejszyć z dwa tygodnie temu i noszę od tego czasu, bo z pół roku nie nosiłam Pierścionki wszystkie za duże, a bez sensu zmniejszać.

Znowu mnie ciągnie coś pomiędzy bólem okresowym a infekcją pęcherza :/
Idziesz gdzieś to skontrolować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-06, 22:00   #360
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Brawo ja, nie zauważyłam nowego wątku
Dzięki, ze mnie nie wywaliłyście
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.