Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-25, 15:00   #3001
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez agutek_ Pokaż wiadomość
JA wczoraj kupiłam w aptece przy dworcu po 62 zł opakowanie
Wow tanio, ja się pospieszylam i wykupilam odrazu 4 opakowania po 80zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agutek_ Pokaż wiadomość
JA wczoraj kupiłam w aptece przy dworcu po 62 zł opakowanie
Wow tanio, ja się pospieszylam i wykupilam odrazu 4 opakowania po 80zl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 16:10   #3002
hanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Madziulka579 Pokaż wiadomość
A co na to powiedział Ci dr? Zlecił Ci jakies leki? Jajniki mogą boleć ponieważ macica sie rozciąga. Co do plamienia to przyczyny mogą być różne.
Leków dodatkowych nie zlecił. Mam brać progesteron tak jak brałam. Powiedział, że na tym etapie wszystko może się zdarzyć.

Plamienie dziś ustało. Bardziej martwię się tym przerośniętym pęcherzykiem żółtkowym. Ma już ponad 5mm a podobno od 7mm to już jest bardzo źle. No i że po wielkości pęcherzyka ciążowego to dopiero 5 tydzień a mi wychodzi że to 7 powinien być. Czy mrozaczki jakoś wolniej startują?

Edytowane przez hanne
Czas edycji: 2020-07-25 o 16:11
hanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 16:29   #3003
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Musisz być dobrej myśli, trzymam kciuki żeby się udało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 18:50   #3004
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez hanne Pokaż wiadomość
Leków dodatkowych nie zlecił. Mam brać progesteron tak jak brałam. Powiedział, że na tym etapie wszystko może się zdarzyć.

Plamienie dziś ustało. Bardziej martwię się tym przerośniętym pęcherzykiem żółtkowym. Ma już ponad 5mm a podobno od 7mm to już jest bardzo źle. No i że po wielkości pęcherzyka ciążowego to dopiero 5 tydzień a mi wychodzi że to 7 powinien być. Czy mrozaczki jakoś wolniej startują?

Kochana my naprawdę nie jesteśmy robotami i nie działamy jak w zegarku, zreszta rzadko słyszę o zegarkowej ciąży, a te dziewczyny w tych zwykłych ciążach tak często i tak wcześnie nie chodzą na usg, wiec nie wiemy jak u nich się dzieje. 5 mm to tylko 70% maxa, wiec spokojnie. Skoro jest pęcherzyk to lada chwila będzie maleństwo. Staraj się wyciszyć, ja zawsze polecam ćwiczenia oddechowe z mmyoga dla kobiet w ciąży (na YouTube).


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 18:57   #3005
agutek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 42
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

[QUOTE=Madziulka579;880231 07]Wow tanio, ja się pospieszylam i wykupilam odrazu 4 opakowania po 80zl...

to rzeczywiście, ja nawet nie szukałam jakoś specjalnie bo zazwyczaj tam kupuje, ale mam wrażenie, że ta apteka ma dobre ceny Widzę, że nie tylko mi doktorek zmienił utrogestan na cyclogest... ciekawe czym to idzie. Wcześniej miałam 2x2 utrogestan (200 mg) , teraz 3x1 (400 mg) ,a wtedy i tak mi się wydawała kosmiczna dawka
agutek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 19:05   #3006
Anna_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 68
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Mi tez dr zlecil dziś cyclogest mam brać po 1 tabl rano i wieczor zobaczymy
Anna_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-25, 19:09   #3007
Madziulka579
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 66
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

[QUOTE=agutek_;88023456]
Cytat:
Napisane przez Madziulka579 Pokaż wiadomość
Wow tanio, ja się pospieszylam i wykupilam odrazu 4 opakowania po 80zl...

to rzeczywiście, ja nawet nie szukałam jakoś specjalnie bo zazwyczaj tam kupuje, ale mam wrażenie, że ta apteka ma dobre ceny Widzę, że nie tylko mi doktorek zmienił utrogestan na cyclogest... ciekawe czym to idzie. Wcześniej miałam 2x2 utrogestan (200 mg) , teraz 3x1 (400 mg) ,a wtedy i tak mi się wydawała kosmiczna dawka
Tak, mi też zmienił ale ja mu powiedziałam że trochę mnie piecze chyba od tych globulek (ale ja miałam dawkę 3×2 urltrogestan) i zmienił mi wczoraj na cyclogest 3×1 i odrazu widzę różnice, wiekszy komfort i podanie też znacznie lepsze.

A gdzie dokładnie jest ta apteka? Nie jestem z Tarnowa i nie orientuje sie. Następnym razem podjadę tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Madziulka579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-26, 07:48   #3008
agutek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 42
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

[QUOTE=Madziulka579;880234 73]
Cytat:
Napisane przez agutek_ Pokaż wiadomość
Tak, mi też zmienił ale ja mu powiedziałam że trochę mnie piecze chyba od tych globulek (ale ja miałam dawkę 3×2 urltrogestan) i zmienił mi wczoraj na cyclogest 3×1 i odrazu widzę różnice, wiekszy komfort i podanie też znacznie lepsze.

A gdzie dokładnie jest ta apteka? Nie jestem z Tarnowa i nie orientuje sie. Następnym razem podjadę tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Apteka jest przy Dworcu Głównym , skręcisz z Krakowskiej i jadąc już ulicą pod sam dworzec to tuż przed nim po lewej stronie ulicy.
Tobie widzę, że utrzymał dawkę dniową, a mi sporo zwiększył. Muszę go podpytać następnym razem czy to na pewno tak miało być
agutek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 07:55   #3009
hanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Madziulka579 Pokaż wiadomość
Musisz być dobrej myśli, trzymam kciuki żeby się udało.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez szkala Pokaż wiadomość
Kochana my naprawdę nie jesteśmy robotami i nie działamy jak w zegarku, zreszta rzadko słyszę o zegarkowej ciąży, a te dziewczyny w tych zwykłych ciążach tak często i tak wcześnie nie chodzą na usg, wiec nie wiemy jak u nich się dzieje. 5 mm to tylko 70% maxa, wiec spokojnie. Skoro jest pęcherzyk to lada chwila będzie maleństwo. Staraj się wyciszyć, ja zawsze polecam ćwiczenia oddechowe z mmyoga dla kobiet w ciąży (na YouTube).
Masz rację. Dziękuję . Wiem, że za bardzo analizuję i sie martwię ale po tylu latach starań chyba już mam jakieś schizo. Może rzeczywiście spróbuje tej mmyoga. Teraz chyba tylko tyle mogę zrobić - próbować się odstrsować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 08:01   #3010
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez hanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie. Może któraś miała podobną sytuację.
Byłam dziś na pierwszym USG (28 dpt). Pęcherzyk 11,13mm, nie widać jeszcze zarodka. Według rozmiaru wiek ciąży 5 +2. Czy 28 dni po transferze 5 dniowej blastocysty nie powinien być wiekszy? Tak z 7? Pecherzyk żółtkowy 5,3mm, czyli za duży. Wyczytałam że może sugerować wady genetyczne i nie wróży dobrze. Miała któraś z was taką sytuację? Dodatkowo od niedzieli mialam kłucie w okolicy jajnika, tak do wtorku. W środę ustało ale pojawiło się brunatne plamienie. Dziś już bardzo delikatne.
Bardzo się stresuje. Kolejne USG za 11 dni. Nie wiem jak ja to psychicznie wytrzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w momencie kiedy czułam że coś jest nie tak pojechałam do dr mimo że wizytę miałam dużo później umówiona. U mnie niestety miałam dobre przeczucia ze coś się dzieje i nie skończyło się to dobrze. Ale jeśli masz się martwić i stresować może warto podjechać szybciej
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ")
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez elamela90
Czas edycji: 2020-07-26 o 08:02
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 09:06   #3011
hanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Ja w momencie kiedy czułam że coś jest nie tak pojechałam do dr mimo że wizytę miałam dużo później umówiona. U mnie niestety miałam dobre przeczucia ze coś się dzieje i nie skończyło się to dobrze. Ale jeśli masz się martwić i stresować może warto podjechać szybciej
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ")
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie dr powiedział mi żeby umówić się na początek sierpnia. Plamienie praktycznie ustało. Na resztę nic nie poradzę. Jeśli zarodek ma wadę genetyczną to nie ma nic co można by zrobić i trzeba będzie się z tym pogodzić i próbować dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-26, 16:55   #3012
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jaka jest sytułacja na monitoringu wie może ktoś
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 20:20   #3013
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny, czy jest inna skuteczność accofilu podana po potwierdzonej owulacji a po pozytywnej becie? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Wyczytałam w Internecie, że podanie accofilu przed pozytywną betą jest trochę działaniem w ciemno, a lek jest silny. Nie wiem co myśleć.
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 20:24   #3014
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest inna skuteczność accofilu podana po potwierdzonej owulacji a po pozytywnej becie? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Wyczytałam w Internecie, że podanie accofilu przed pozytywną betą jest trochę działaniem w ciemno, a lek jest silny. Nie wiem co myśleć.
Ja właśnie tak dostałam, ale małą dawkę, pół ampułki co dwa dni. Po owulacji przed betą, mam KIR AA. Też się zastanawiam, ale wierzę że tj gra warta świeczki. Jednakże nie wiem czy może mieć wpływ na pozytywny wynik (wcześniej 2x owulacja z ujemną betą).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-26, 21:17   #3015
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Martakal20 Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak dostałam, ale małą dawkę, pół ampułki co dwa dni. Po owulacji przed betą, mam KIR AA. Też się zastanawiam, ale wierzę że tj gra warta świeczki. Jednakże nie wiem czy może mieć wpływ na pozytywny wynik (wcześniej 2x owulacja z ujemną betą).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok ) A już jesteś po becie? Jakie były wskazania do podania leku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 06:08   #3016
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez elamela90 Pokaż wiadomość
Ok ) A już jesteś po becie? Jakie były wskazania do podania leku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Własnie nie, dlatego zastanawiam się, czy tj taki właśnie w ciemno podany, że w razie gdybym była to lepiej brać niż nie, czy ma to wpływ wgl na powodzenie tej owsulacji, skoro po tamtych dwóch nie poszło.
Test pod koniec tyg.dopiero.
Myśle że wskazaniem są własnie KiR AA ponieważ wszytskie pozostałe badania z gymcentrum są ok.
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 07:41   #3017
szkala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 152
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Często podanie go od bety jest już za późne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szkala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 08:07   #3018
agutek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 42
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez szkala Pokaż wiadomość
Często podanie go od bety jest już za późne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A skąd masz taką informację ? Mi właśnie Jerzyk kazał przyjmować accofil po pozytywnej becie. Z tym , że ja nie mam kir AA , a Bx , natomiast brakuje mi kilku tych z tego co wyczytałam - istotnych.
agutek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 08:22   #3019
MalaMi___92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Ja brałam accofil już przed transferem więc przed pozytywna beta. Co trzeci dzien cala dawka. Wskazania to brakujące 3 ważne kiry implantacyjne, natomiast główny mialam Kir BX. Także nie ma reguły chyba, doktor do wszystkich przypadków podchodzi indywidualnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalaMi___92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 08:31   #3020
Adinka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 54
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez szkala Pokaż wiadomość
Często podanie go od bety jest już za późne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ja zrozumiałam, ze accofil ma pomoc wlasnie w implantacji zarodka wiec podanie po pozytwnej becie może faktycznie być już za późne ale z drugiej strony pewnie wyniki naszych badań maja wpływ na to jaką metodę lekarz wybiera, podanie przed betą czy po. Ja mam Kir AA, brak tych implantacyjnych i wysokie NK, miałam podany wlew z accofilu dzień przed owulacja w cyklu naturalnym, tydzień później zaczelam brac accofil 1/3 ampułki dziennie i w końcu zobaczyłam upragnione dwie kreski na teście i poki co wszystko jest okej, także u mnie accofil okazal się zbawienny a nie bylam zbytnio przekonana do niego i nastawiałam się już na ivf
Adinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 08:34   #3021
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Adinka dzień przed owulacją? Nie po? Accofil może blokować owulację, dlatego zaleca się go podawać po. Gratulacje, rośnijcie zdrowo
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 08:46   #3022
agutek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 42
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny dzięki za odpowiedzi ! A czy możecie mi napisać, które to są te 3 implatacyjne? Jeśli się okaże, że to te moje brakujące to pomęczę trochę doktora w tej kwestii, czasem mam wrażenie, że nie raz mu coś trzeba zasugerować albo dopytywać bardziej Jednak przy takiej ilości pacjentek i tylu godzinach pracy w ogóle mnie to nie dziwi...

Adinka gratulacje ! <3

Edytowane przez agutek_
Czas edycji: 2020-07-27 o 08:47
agutek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 08:56   #3023
Adinka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 54
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Adinka dzień przed owulacją? Nie po? Accofil może blokować owulację, dlatego zaleca się go podawać po. Gratulacje, rośnijcie zdrowo

Lekarka powiedziała, że wlew robi się około owulacji, a ja akurat na wizycie miałam pęcherzyk 22,5mm wiec mi go podała plus ovitrelle a , że ja mam bolesne owulacje to czułam owu następnego dnia w nocy, potwierdzona usg kolejnego dnia, czyli może jak się robi przed owu to trzeba na pewno podać ovitrelle, żeby pęcherzyk pekl? przez pandemie i początkowo odwołane zabiegi w Macierzyństwie pojechaliśmy konsultować nasz przypadek do Katowic i ta lekarka postawiła jeszcze na naturalne proby ale już z lekami po wynikach immuno no i się udało, dr Przybycien już nas kierował na ivf, żeby nie tracic czasu i ja już naprawdę bylam na to nastawiona
Ciagle nie wierze, ze się w końcu udało i mam nadzieje, ze wszystko będzie już dobrze
Adinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 09:01   #3024
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Aaa rozumiem dr Paliga prawda? Jeszcze raz gratuluję
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie".
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 09:06   #3025
Adinka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 54
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Aaa rozumiem dr Paliga prawda? Jeszcze raz gratuluję



Tak, dr Paliga Dziekuje!

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

MalaMi___92 masz przepelniona skrzynke prywatna, nie mogę nic do Ciebie wyslac
Adinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 09:16   #3026
MalaMi___92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 146
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez Adinka18 Pokaż wiadomość
Tak, dr Paliga Dziekuje!

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

MalaMi___92 masz przepelniona skrzynke prywatna, nie mogę nic do Ciebie wyslac
O kurcze dziękuję za info! Już powinno być ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalaMi___92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 09:31   #3027
MarzenaKS
Rozeznanie
 
Avatar MarzenaKS
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 650
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Adinka18, gratulacje!
Kolejna osoba wraca z sukcesem Od Paligi

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Ponoć że - Bóg nie da Nam większego krzyża niż ten, który zdołamy unieść"
MarzenaKS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 09:47   #3028
Ada123x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 193
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Dziewczyny a jeśli chodzi o konsultacje to kogo bardziej polecacie Dr Palige czy dr Knafel
Ada123x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 09:52   #3029
Martakal20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 168
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Jak widać Nasz Doktorek bardzo indywidualne podchodzi do sprawy. Ja Mu ufam. A przyznam szczerze od 15 lat nie ufałam lekarzą. Widać po Nim że wie co robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martakal20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 10:06   #3030
elamela90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 441
Dot.: Dr. Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz. 9

Cytat:
Napisane przez agutek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi ! A czy możecie mi napisać, które to są te 3 implatacyjne? Jeśli się okaże, że to te moje brakujące to pomęczę trochę doktora w tej kwestii, czasem mam wrażenie, że nie raz mu coś trzeba zasugerować albo dopytywać bardziej Jednak przy takiej ilości pacjentek i tylu godzinach pracy w ogóle mnie to nie dziwi...

Adinka gratulacje ! <3
Z tego co ja wiem to najważniejsze są: 2DS1, 2DS5, 3DS1 i 2DL2 ale jeśli się mylę to mnie poprawcie, nie chcę nikogo w błąd wprowadzić
elamela90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 11:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.