Prezenty dla 16 latki i zegarek do 200 zł, Pomocy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 16:24   #1
Ewana01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Unhappy

Prezenty dla 16 latki i zegarek do 200 zł, Pomocy :)


Witam i z góry przepraszam za długi wpis, ale potrzebuję trochę pomocy w związku z prezentami ,
idą święta, więc zaczęły się pytania "a co byś chciała na święta?" Ugh
Mam 16 lat i nie mogę powiedzieć, że czegoś mi w życiu brakuje, rodzice starają się jak mogą, kokosów nie zarabiają, ale nago nie chodzę, a i jeść co mam i piękny, wyremontowany niedawno pokój również mam Coś jednak trzeba by było podpowiedzieć, skoro takie pytania padają ze strony rodziców i rodzeństwa (dużo starsze, brat z żoną, zawsze się pyta a ja zawsze nie wiem co powiedzieć Siostra zwykle coś wymyśli, ale jak to siostra, łatwiej jej )

Są oczywiście rzeczy, które bym chciała, ale o które prosić nawet mi nie wypada, bo są albo za drogie, albo skrajnie niekonieczne, więc przez to tak czy siak zostanę zbyta "może coś, co być potrzebowała, a nie co będzie leżeć w kącie przez większość czasu" (i w sumie coś w tym jest).

Coś kiedyś bąknęłam o zegarku, bo bardzo podobają mi się klasyczne z firmy Abbott Lyon (jak w załączniku), ale cena jest w funtach, 125 funtów to nie tragedia ale tylko jeżeli ktoś zarabia w funtach ;/ Więc rodzice zapamiętali i wczoraj mówili, że może zegarek, ja się uparłam, że jeżeli już to tylko tak wyglądający (podobny), tym bardziej, że to nie jest dla mnie coś co koniecznie muszę mieć, tak tylko wtedy coś powiedziałam i zapamiętali, a ja już sama nie pamiętałam nawet.Zaproponowali mi do 200 zł, a ja znalazłam taki, który jest dość podobny, za 109 zł marki (?) Jordan Kerr (drugi załącznik).
Nie jestem jednak przekonana, bo boję się, że może nie wytrwać u mnie nawet roku (zawsze się boję, że mogę coś takiego zniszczyć, zrzucić, coś pęknie itd sama nie wiem skąd ten lęk, bo aż tak ślamazarna nie jestem), a od rodziców zapewne dostałabym solidny opieprz, czego w sumie boję się bardziej, zwłaszcza, że pamiętam jak zbiłam szybkę w telefonie i jaki był sajgon.

Tu moje pierwsze pytanie - czy może Widziałyście gdzieś, kiedyś podobny zegarek, ale najlepiej w sklepie stacjonarnym? A może Miałyście do czynienia z firmą Jordan Kerr i Mogłybyście podzielić się wrażeniami co do jakości i "żywotności" takich zegarków?

I drugie pytanie - Co Wy kupujecie na święta swoim córkom/kuzynkom/bratanicom/siostrzenicom/itp w moim wieku (16 lat)? Jakieś podpowiedzi?

Ja osobiście dużo czytam (ale mam już z zeszłych świąt czytnik e-booków więc książki w tym roku odpadają (a zwykle były u mnie na 1 lub 2 miejscu heh)), nie uprawiam jakoś specjalnie sportu, poza jazdą konną, ale to też okazyjnie, dwa, trzy razy w miesiącu więc myślę, że sprzęt byłby zbędny, ubrania na pewno by mnie cieszyły, ale to rewir mojej siostry, więc zawsze zostawiam to jej. Cieszyłby mnie aparat fotograficzny, ale nie ma co kupować jakiegoś do 300 zł, bo podobno jakość kulawa, a nie chce kogoś stawiać w niezręcznej sytuacji gdyby mi się zepsuł po miesiącach lub roku użytkowania. To samo tyczy się tabletu, nie mam, w sumie chciałabym mieć, ale znowu do 300 zł to czytałam, że nie warto, ja nie oceniam, bo się nie znam, ale podobno też jakościowo mierne, dobre zaczynają się podobno od 500 i w górę. Od brata chyba poproszę łuk, bo zawsze chciałam jakiś mieć, a że mamy działkę to zawsze można by się w Robin Hooda pobawić Tak więc zostaje dla mnie palący problem wybrania czegoś od rodziców, a czegoś, co na prawdę nie uważałabym później za stratę okazji do poproszenia o coś fajnego

Bardzo proszę o podpowiedzi i dziękuję z góry za każdą odpowiedź!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Classic_Black_Angle_White__65396.1438261331.1280.1280.png (236,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.22 (4 of6 6).jpg (81,4 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez Ewana01
Czas edycji: 2015-11-28 o 16:33
Ewana01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 23:24   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezenty dla 16 latki i zegarek do 200 zł, Pomocy :)

na przyszłość nie zakładaj trzech takich samych tematów na forum, jeden wystarczy.

Lubisz perfumy? Jeśli tak, to może
Jeśli nie, to może "takie lepsze" słuchawki, jakiś fajny kejs do telefonu, powerbank. Albo kolorowanki dla dorosłych i zestaw kredek, jeśli lubisz wyżyć się artystycznie.

A jeśli chcesz tablet, to może zaproponuj rodzicom, że dadzą Ci te 250 złotych (bo o takiej kwocie pisałaś w innych wątkach), odłożysz sobie je i będziesz zbierała na niego póki co?

Ja mając w tej chwili wybór prezentu przed sobą postawiłabym na torebkę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 16:46   #3
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Prezenty dla 16 latki i zegarek do 200 zł, Pomocy :)

nie znam tej firmy, więc nie mogę się wypowiedzieć.
Tu masz podobny, tańszy, na skórzanym pasku
http://allegro.pl/damski-klasyczny-z...813768423.html
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie".
H. Jackson Brown Jr
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 17:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.