Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-08, 09:57   #2251
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Ktoś dostał kod na "Yves Rocher Box na urodziny" na e-mail?
Iryna_Misouskaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 09:59   #2252
ewa241287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Nowy kod dostałam na maila! ��
"Z okazji Dnia Singla mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję:
wybierz dowolny kosmetyk przy zakupie za 111 zł, a my Ci go podarujemy w PREZENCIE(1).
Spraw sobie przyjemność w ten szczególny dzień w roku.
Pokaż newsletter przed zakupem w sklepie stacjonarnym lub użyj kodu SINGLEDAY w sklepie online."

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Kalendarze adwentowe i zestawy nie wchodzą, ale już paletkę cieni można wziąć jako gratis.
A do kiedy ważny kod??
ewa241287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 10:15   #2253
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Iryna_Misouskaya Pokaż wiadomość
Ktoś dostał kod na "Yves Rocher Box na urodziny" na e-mail?
Miałam urodziny w październiku i cisza.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 10:33   #2254
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ewa241287 Pokaż wiadomość
A do kiedy ważny kod??
Do 11.11 tylko
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 13:03   #2255
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wczoraj jednak podreptałam do stacjo, żeby obczaić co tam spodoba mi się z nowości. I doszłam do takich wniosków:

1. Edycja świąteczna zapachowa to w ogóle nieudany twór - migdał mi pachnie jak zjełczała skarpeta, za to cedr wcale nie przypomina mi cedru, ani nic leśnego Bardzo nieudane zapachy, bardzo. No i jeszcze żele migdałowe są zrobione na tej dziwnej, perłowej bazie żelowej

2. Jeśli ktoś żałuje świątecznych żeli pod prysznic i w ogóle serii świątecznej, to niech kupi na pocieszenie serię różano-arganową, bo pachnie ślicznie. Powiedziałabym, że dość stanowczo, orientalnie - jak najlepsze olejkowe hinduskie perfumy, w których często jest dodatek róży. Według mnie zapachowo nawet lepsza jest ta wersja niż dawna TdH, a zaznaczam, że z reguły fanką róży jakiejkolwiek nie jestem . Tylko nie wiadomo jak ze składem i działaniem

3. Co do wód, które zastąpiły serię UMaJ - wąchałam werbenę i herbatę i - uwaga - moim zdaniem zapachowo to powrót do wód kolońskich o tych nutach. Natomiast smutne info jest takie, że są to popłuczyny po starej kolońskiej wersji. Czyli dali mniejszą pojemność, zapach rozwodnili, zmienili flakon na brzydszy i oczywiście podnieśli cenę. Dla mnie to trwałość co najwyżej avonowskich mgiełek . A szkoda, bo akurat wody kolońskie kochało sporo osób.

4. Co do nowych zapachów wód (tych 9 różnych nowości) - według mnie YR w ogóle nie powinno firmować ich jako zamienniki czegokolwiek, bo są to kompletnie nowe zapachy:

- Cuir de Nuit to już nie Vanille Noire - osobiście porównałabym go już prędzej do teraz modnego Black Opium - nie jest to już zapach ciepły i otulający z nieoczywistą głębią i gorzkością jak VN, a jest to zapach głównie pieprzny, potem dłuuugo kawowy i tycio przebija się jakaś słodycz, ale kakao to tam za grosz nie czuję. Pieprz jest obecny cały czas. Moja mama jest wielką fanką wszystkich serii Opium i jej akurat CdN przypadło do gustu jako zapach zbliżony. Ja osobiście go mamie od czasu do czasu podkradnę, ale nie będę kupowała garściami tego zapachu.

Trwałość - 2-2,5 godz. max, co w porównaniu z ceną (gdzie za 200-350 zł można kupić killery Kenzo) jest po prostu kiepskim posunięciem...

- Garden Party - róża z miętą - miętę czuję jako przewagę tego zapachu (choć nie są to stricte świeżo wyciśnięte w dłoniach liście, a raczej jakiś syntetyczny i bardzo chemiczny odpowiednik), jako że nie jestem fanką różanych zapachów ten mi się pod tym względem wydał ok, a jeśli taki mi się wydał, to tej róży jest tam tyle ile kot napłakał lub jest ona bardzo delikatnie zaznaczona Zdecydowanie nie jest to zapach wyrazisty, czy godny zapamiętania, ot taki zwyklak jakich wiele

- Sel d'Azur - napisano w jednym z ostatnich wysyłkowych katalogów, że to zapach dla fanek osmantusowego Naturelle - też moim zdaniem te zapachy nie mają ze sobą nic wspólnego - osmantus miał dla mnie charakterystyczną dominującą nutę na tyle śmierdziuszkowatą, że tego zapachu i innych z osmantusem nie mogę znieść, za to ta nowość, to po prostu popłuczyny po cytrusach, bardzo nijakie i bez charakteru

i tu dochodzimy do sedna problemu, bo marketingowcy nie zauważyli, że jakąś tam wspólną nutę z dawnym Naturelle ma Tropicale Tentation Ten zapach z kolei wydaje się być właśnie takim dusznym zapachem parujących liści w głębi dżungli, gdzie gdzieniegdzie przebija się zapach owoców i w głębi czuć tę śmierdziuszkowatą nutę osmantusa Więc fankom Naturelle polecałabym ten zapach. Ale trzeba pamiętać, że z poprzednim zapachem ten nowy ma też kilka różnic - choćby to, że ten nowszy jest zdecydowanie bardziej egzotyczny, bardziej świeży i liściasty niż poprzednik.

Matin Blanc - też niestety nie czułam tutaj echa dawnego Neroli, a jedynie popłuczyny cytrusowe - nie było tej gorzkości, surowości Neroli, nie było lekkiego szczypania w nos, kolejny zwyklak do zapomnienia

Autour de Minuit - nie moje klimaty zapachowe raczej, ale sądzę, że ma tę głębię po Accord Chic, choć to znowu nie są jednakowe zapachy.

Plein Soleil- ten zapach pozytywnie mnie zaskoczył i to chyba jak dotąd dla mnie jedyny faworyt do zamówienia słodko-orientalny, wyczuwam w nim głównie kardamon, gdzieś w tle pobrzmiewają kwiaty, czasem robi się też słodko-pudrowo, jedyny chyba jak dotąd zapach, który urzekł mnie kompozycją, ale jest to zdecydowanie zapach dla osób, które kochają słodycz w perfumach i to mocną słodycz.

I tych dwóch zapachów nie powąchałam, bo nie było ich w stacjo, czy ktoś je zamawiał i może do czegoś przyrównać, opisać zapach? Nouveau Genre i Sable Fauve?

I dwa pytanka mam - czy wszystkie 9 zapachów z tej nowej serii wchodzi na stałe do asortymentu, czy są to jakieś limitki?

I drugie pytanie mojego długiego wywodu - czy mogę w 1 zamówieniu wykorzystać rabat klubowy i kod rabatowy? Bo rozumiem, że rabat klubowy odejmie mi kwotę od zakupu tego produktu, który chcę wybrać za pkty, a kod rabatowy by zrabatował resztę zamówienia według wytycznych, czy nie da się 1 zamówieniu z obu rzeczy skorzystać?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 13:28   #2256
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Xandrine_Marie, da się w 1 zamówieniu wykorzystać rabat klubowy i skorzystać z kodu promocyjnego.
Sama w lipcu brałam zniżkę za uzbierane punkty oraz korzystałam z kodu na elektryczny pilnik do stóp (dla mamy).
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 13:43   #2257
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Na stronie za to pojawiła się Sable Fouve w pojemności 100ml i 30ml, ale jeszcze niekatywna sprzedaż


https://www.yves-rocher.pl/woda_perfumowana_sable_fauve
https://www.yves-rocher.pl/woda_perf...ble_fauve_30ml
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 14:56   #2258
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Xandrine_Marie, da się w 1 zamówieniu wykorzystać rabat klubowy i skorzystać z kodu promocyjnego.
Sama w lipcu brałam zniżkę za uzbierane punkty oraz korzystałam z kodu na elektryczny pilnik do stóp (dla mamy).
Dzięki za info, to się teraz muszę zastanowić co by tu wziąć za rabat, bo mi się 1000 pkt uzbierało jednak

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Na stronie za to pojawiła się Sable Fouve w pojemności 100ml i 30ml, ale jeszcze niekatywna sprzedaż


https://www.yves-rocher.pl/woda_perfumowana_sable_fauve
https://www.yves-rocher.pl/woda_perf...ble_fauve_30ml
A jak to w ogóle pachnie?

Cytat:
Napisane przez marlenaa08 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia kwestia spadania z poziomu gold na silver... Przecież w ciągu roku może się zdarzyć, ze nie wydam tych 500 zł i zejdę na silvera. A za jakiś czas jednak znów nabede poziom gold. I tak cały czas będą zmieniać mi te poziomy na stronie internetowej? Trochę taki miszmasz, ale może jeśli będzie to dopracowane to ktoś będzie nad tym czuwał. Podobnie opieka konsultanta, ciekawe, na czym dokładnie ma ona polegać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jest to trochę głupie, bo poziomów cofać się nie powinno Chcą się stawać bardziej luksusowi niby, a nawet w Sephorze nie słyszałam o tym, żeby ktoś z golda spadł na poziom black karty A ta opieka konsultanta i ten box na urodziny to moim zdaniem jakiś kit, żeby było, że ta opcja gold to już naprawdę dla wybrańców jest

Cytat:
Napisane przez thian Pokaż wiadomość
To się już robi nudne.

"Chociaż kosmetyki naturalne – zwane także ekologicznymi – nie powinny zawierać żadnych składników pochodzenia syntetycznego, część organizacji, zajmujących się certyfikacją produktów ekologicznych, dopuszcza ich niewielką ilość. "

Nlon-12 jest często stosowanym polimerem w tychże. I owszem okeśla się je jako Natualne [czyt. spelniają kryteria].

To że jest to niezgodne z twoją biblią to twój poblem.
I tu się pożegnam.
To ja może powiem tak, do tej pory używałam i kosmetyków nazwijmy je zwykłymi, jak i kosmetyków naturalnych. I osoby, które wypowiadały się wcześniej mają niestety gros racji.

Przede wszystkim kosmetyki naturalne to produkty otrzymane ze składników pochodzenia naturalnego (roślinnego, zwierzęcego, mineralnego) w procesach np. destylacji, tłoczenia, suszenia, filtracji, itd. Czyli np. takie suszone płatki lawendy lub sok wyciśnięty z aloesu, czy olej, np. z pestek malin są składnikami naturalnymi, o ile nie zawierają zanieczyszczeń szkodliwych dla zdrowia. Składy kosmetyków naturalnych są na ogół bardzo krótkie i bazą przede wszystkim jest woda, potem naturalne soki z roślin, oleje - czyli te wszystkie składniki aktywne, które mają na skórę zadziałać, witaminy, potem może jakieś emulgatory, emolienty i konserwant, o ile jest zgodny z wytycznymi produkcji kosmetyku naturalnego i KONIEC. Nie ma w kosmetykach naturalnych dodawania sztucznych barwników, zapachów (naturalne kosmetyki na ogół pachną ziołowawo), parafiny, PEG, PPG, SLS, syntetycznych odpowiedników naturalnych olejków, syntetycznych detergentów i konserwantów. Do tego kosmetyki naturalne mają o wiele krótsze terminy przydatności (pół roku i rok to już naprawdę długie daty w takim przypadku). Jeśli chcemy, żeby kosmetyk był nie tylko naturalny, ale i EKO, to te naturalne składniki muszą pochodzić z ekologicznych upraw, rośliny nie mogą być genetycznie modyfikowane, itd. I jeszcze do tego dochodzi kwestia testowania na zwierzętach. I jeśli weźmiemy pod uwagę te 3 kryteria, to UWAGA ZONK ZYGMUNTA CHAJZERA - 90% naszych kosmetyków niezależnie jakiej firmy nadaje się do kosza I ktoś tam kilka stron wcześniej jakiegoś Kacpra wspomniał, obejrzałam filmiki gościa i człowiek stara się przekazać istotne kwestie, że nie jesteśmy świadomymi konsumentami. Może robi to nieskładnie, strasznie emocjonalnie i jego filmiki nie są z gatunku tych dobrze zmontowanych, ale to dobrze, że do ludzi to dociera. A zazwyczaj dociera dopiero wtedy, gdy ktoś krzyknie, że nakładamy sobie rajstopy na twarz, czy tam teflon Ja tam nikomu nie wnikam co na twarz kładzie, ale mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że od kiedy stosuję naturalne lub prawie naturalne kosmetyki, moja cera, włosy i skóra się poprawiły i to znacznie. A że każda skóra jest inna to każdy powinien używać czegoś innego. Co oczywiście nie jest równoznaczne z tym, że firmy nas nie oszukują, bo oszukują i to bardzo A jeszcze do tego dochodzi samodzielne czytanie składów, co niekiedy jest bardzo trudne, zwłaszcza na początku, ja to robię od pół roku max i nadal nie wszystko ogarniam A na dodatek firmy nie podają stężeń, bo to by było już zdradzanie receptur firmy i nie wiesz, czy dodali dany składnik w tym dobrym, czy już w tym szkodliwym stężeniu
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 17:34   #2259
ewa241287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Do 11.11 tylko
Dziękuję:roza :
ewa241287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 17:49   #2260
minio91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Miałam urodziny w październiku i cisza.
Hej, mialam urodziny w czerwcu i nie dostałam kodu. Napisałam na Bok i Pani przysłała mi @ z nim. Spróbuj napisać, może się uda.
minio91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 17:51   #2261
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Próbuje złożyć zamówienie z kodem singleday a do tego załapać się na próg 139zl, jednak wszystko działa dopiero po dodaniu do kosza produktów na kwotę 300zl:/. Wiecie może o co chodzi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-08, 18:08   #2262
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Powiedzcie dziołszki co jest prezentem w wysyłkowej świątecznej? Zwykle chyba na święta bywał zestaw: krem do twarzy i pod oczy
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 18:59   #2263
L0wczyni
Raczkowanie
 
Avatar L0wczyni
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 494
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Powiedzcie dziołszki co jest prezentem w wysyłkowej świątecznej? Zwykle chyba na święta bywał zestaw: krem do twarzy i pod oczy
krem anti age global na noc + mleczko evidence
__________________
L0wczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:53   #2264
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez minio91 Pokaż wiadomość
Hej, mialam urodziny w czerwcu i nie dostałam kodu. Napisałam na Bok i Pani przysłała mi @ z nim. Spróbuj napisać, może się uda.
i co jest w tym pudełku urodzinowym?
Iryna_Misouskaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 20:40   #2265
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Kochanienkie, ma któraś rabat z ING -40% na zakupy? Bardzo by mi się przydał
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 07:53   #2266
minio91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Iryna_Misouskaya Pokaż wiadomość
i co jest w tym pudełku urodzinowym?
W czerwcu była jeszcze woda perfumowana Quelques
minio91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 08:23   #2267
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez L0wczyni Pokaż wiadomość
krem anti age global na noc + mleczko evidence
Oooo, całkiem fajny zestaw. Dzięki!
Krem pod oczy Global to najlepsza rzecz jakiej używałam od lat, jakość równa się z wyższą półką cenową. Esencja też spoko,a krem na noc mnie kusił od dłuższego czasu.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 08:47   #2268
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez minio91 Pokaż wiadomość
W czerwcu była jeszcze woda perfumowana Quelques
Nam chodzi o box urodzinowy, który miał być dostępny w nowym programie lojalnościowym.
Teraz prezentem urodzinowym był olejek pod prysznic Argan&Róża o poj. 100ml.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 09:40   #2269
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No jest to trochę głupie, bo poziomów cofać się nie powinno Chcą się stawać bardziej luksusowi niby, a nawet w Sephorze nie słyszałam o tym, żeby ktoś z golda spadł na poziom black karty A ta opieka konsultanta i ten box na urodziny to moim zdaniem jakiś kit, żeby było, że ta opcja gold to już naprawdę dla wybrańców jest
Z regulaminu programu lojalnościowego VIP YR:
3.8. Jeżeli na dzień składania zamówienia dany klient w poprzedzającym ten dzień okresie 365 dni
nie zakupił towarów za łączną kwotę uprawniającą do uzyskania statusu VIP, to przy składaniu
takiego zamówienia klient nie będzie korzystał z uprawnień wynikających ze statusu VIP.


Ja to rozumiem tak, że niestety status będzie mógł być cofnięty, a jak będzie w praktyce to się przekonamy

Przywołujesz przykład Sephory... W YR trzeba wydać w przeciągu roku 250zł/500zł, aby mieć odpowiednio VIP Silver/VIP Gold, to nie są jakieś zaporowe kwoty. Dla porównania w Sephorze trzeba wydać w rok 6500zł (czyli w miesiąc średnio ok. 542zł), aby mieć status Gold, co dla wielu osób - w tym mnie - jest nieosiągalne
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 12:11   #2270
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Zamówiłam w ciemno ten cedr z pomarańczą (żel pod prysznic) i siostra jak powąchała skomentowała, że śmierdzi jak zgniłe jabłko... Mi się może aż tak nie kojarzy, ale ogólnie zawiedziona jestem świątecznymi zapachami w tym roku
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 12:45   #2271
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Nie pamiętam kiedy w YR były tak słabe limitki świąteczne. Zawsze chociaż jeden zapach był trafiony. Miło wspominam pistacje w czekoladzie, pomarańcze w czeko, gruszkę w karmelu, i nawet te zeszłoroczne herbatki i wanilię.
Letnia limitka też była słabiusieńka.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 15:52   #2272
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wrzuciłam parę drobiazgów do koszyka testowo i w propozycjach na dole wyświetliło mi, że mogę dodać do koszyka kalendarz adwentowy za 149 zł, normalnie jak bym go chciała dodać to cena nadal wynosi 219 zł, więc wygląda jakby to była jakaś VIP propozycja dodatku do zakupu. Mam poziom Gold, nie wiem jak to wygląda w Silver.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 95CC0841-F2A6-4F7D-A3AC-D76D871893C6.png (181,6 KB, 72 załadowań)
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 15:53   #2273
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

To jest oferta vip- przy jakimkolwiek zakupie.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 16:47   #2274
a_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Jak któraś z Was będzie miała wolny kod z ING, to bardzo bym prosiła o udostępnienie. Będę bardzo wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 19:39   #2275
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny przesyłam kilka kodów z ing, bierzcie i korzystajcie

T5ML4JRHWN
T4MN7J3NVF
T1MK3NKMJM
T8MMWCN4PG
T1MKCQCVF4
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 20:14   #2276
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Jeszcze raz dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 20:36   #2277
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Z regulaminu programu lojalnościowego VIP YR:
3.8. Jeżeli na dzień składania zamówienia dany klient w poprzedzającym ten dzień okresie 365 dni
nie zakupił towarów za łączną kwotę uprawniającą do uzyskania statusu VIP, to przy składaniu
takiego zamówienia klient nie będzie korzystał z uprawnień wynikających ze statusu VIP.


Ja to rozumiem tak, że niestety status będzie mógł być cofnięty, a jak będzie w praktyce to się przekonamy

Przywołujesz przykład Sephory... W YR trzeba wydać w przeciągu roku 250zł/500zł, aby mieć odpowiednio VIP Silver/VIP Gold, to nie są jakieś zaporowe kwoty. Dla porównania w Sephorze trzeba wydać w rok 6500zł (czyli w miesiąc średnio ok. 542zł), aby mieć status Gold, co dla wielu osób - w tym mnie - jest nieosiągalne
Wiem, że przykład Sephory to już przykład ekstremalny, ale tak na dobrą sprawę licząc, to ta kwota 6500 nie jest kwotą astronomiczną jak na rok według cen, które w sklepie obowiązują. Bo tak patrząc realnie, to nawet kupując tylko ze zniżkami - powiedzmy: 1 perfumy 50 ml to koszt około 300-350 zł - chciej sobie kupić ze 2 różne to już miesięczna kwota do wydania, do tego jak kupujesz coś na prezenty to już kilka miesięcy leci, no i np. jeszcze kilka boxów (które są od zakupów za 250 zł), ze 3 podkłady rocznie, coś na święta i pyk - 6,5 kafla zleci szybko . Pytanie tylko czy ktoś przejmuje się ceną, kupując w S. regularnie Ja np. niewiele znalazłam tam produktów, bez których nie mogłabym się obejść. Tzn. niby mnie stać, ale wolę kupić perfumy nieco taniej gdzieś indziej, bo w S. płaci się więcej przez marże, które muszą narzucać, bo inaczej by pracownikom tak licznym zapłacić nie mogli i jeszcze te duże rachunki za podświetlenie półek same się nie opłacą Podkładów też nie kupuję, bo jeszcze nie znalazłam tam takiego, który by mnie albo nie uczulił, albo nie przesuszył, albo jeszcze coś gorszego, no i żaden mnie w 100% nie zadowolił. Pielęgnacja na ogół tam to sama chemia, niewiele jest tam kosmetyków z fajnym składem. Do S. to wchodzę przede wszystkim po kolorówkę i natrafiłam tam na kilka naprawdę świetnych rzeczy, ale długo tam coś testuję, czy się czymś muszę z testerów pomalować, by nabrać przekonania, że produkt mi się sprawdzi, bo tam to już nie lubię wydawać kasy w błoto Dlatego wiecznie pozostaję na karcie black I z tego co wiem, to sporo osób zamawia na 1 kartę zakupy dla całej rodziny bliższej i dalszej i w ten sposób gold wleci szybko A ja niestety wśród najbliższej rodziny nie mam fanek kosmetyków tak wielkich jak ja
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 20:46   #2278
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wiecie może co jest niespodzianką w ofercie z katalogu 9PYI1AC04?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 21:24   #2279
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wiecie może co jest niespodzianką w ofercie z katalogu 9PYI1AC04?
To jest ten ze świątecznym limitkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-09, 21:40   #2280
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez pa780 Pokaż wiadomość
To jest ten ze świątecznym limitkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, chyba nie, ten jest z 1 strony tego wątku kod.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.