Nowa Ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-10, 17:15   #1
zawszezaklopotana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Exclamation


hej! mam do was bardzo dużą prożbę.. poradzcie mi co mam zrobić, jak sie zmienić. Jestem normalna nastolatką.. ubieram sie w jeansy t-shirt i adidasy do tego torba do szkoły. Maluję się.. ale wyrażnie mi to nie wychodzi.. podkład po około 2 godzinach zbija się w jakieś plamy. twąrząc benzdziejny efekt. Mam bardzo jasną cere i mi się to bardzo nie podoba...blady brzuch blade plecy.. a na solarke jakoś nie mogę się namówić. napisze coś o swoim wyglądzie bo fotki raczej nie chce wstawiać.. jakby ktos ze szkoły zobaczył ze prosze o taki porady miałabym przewalone do końca roku.. non stop by się naśmiewali.
A wiec o mnie:
173 cm wzrostu, szczupła zgrabna sylwetka(przynajmniej jak twierdzą inni), bardzo jasna skóra, jasne blond włosy do łopatek, niebiesko-szare oczy(jasna oprawa), wysokie czoło, duże usta i nos, nieduże oczy,(chodze do gimnazjum wiec zbyt wyzywający makijaz ani ubiór nie jest odpowiedni). Jeśli coś jeszcze mam napisać to poprostu piszcie! mam nadzieje ze mi pomozecie bo mam dośc bycia szarą myszką! chce przynajmniej być zadbana...

wstawiłam fotkę ale jak stwierdzisz co mi pomoze to ją szybciutko skasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07407.JPG (20,1 KB, 140 załadowań)

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2006-11-10 o 21:57
zawszezaklopotana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 18:06   #2
kk15s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 45
GG do kk15s
Dot.: Nowa Ja

hej,
powiem ci szczerze ze bez zdjecia ani rusz, ciezko jest komus pomoc tylko i wylacznie z opisu wygladu. nalezalao by zobaczyc Twoja fotke. mozesz np wyslac mi ja na prywatny adres e-mail i postaram ci sie pomoc jak tylko bede umiaala. naezaloby zobaczyc jaki masz ksztalt twarzy, oczka, i wtedy mozna by bylo powiedziec jaka ewentualnie fryzurke ci zaproponowac, jaki makijaz, co uwydatnic , co ukryc. napisz tez jaki masz rodzaj cery-tlusta, sucha?? jakiego podkladu uzywasz???
kk15s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 20:14   #3
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nowa Ja

przede wszystkim jestes BARDZO ŁADNA DZIEWCZYNA! i jak zobaczylam to "usmiechniete" zdjecie to od razu jakos sie cieplutko zrobilo
Co do włosów: koloru bym nie zmieniala...pasemek tez bym nie robila. Ten kolor jest swietny.Zastanawialabym sie ned grzywka...moze skierowac ja lekko w bok i ewentualnie w miare czasu gdy bedzie odrastac - zaczesywalabym ja dodatkowo przesuwajac przedzialek na ktoras strone...
Podstawa: dobry podklad. Najwazniejsze zeby cera wygladala swiezo, promiennie. (lekki rozswietlajacy podklad: np Bourjois "happy Light". Nie potrzebujesz ani specjalnego krycia ani silnego zmtowienia). Mozesz lekko do tego rozswietlac, przyciemniac policzki (ale umiejetnie! np smóżki od nasady kosci policzkowych).
I na koniec rzesy... jestes blondynka i masz jasne oczy wiec polecam Ci granatowe tusze. Jezeli chcesz lekko malowac sie do szkoly to tyle wystarczy. Uwazam ze DOBRY ale naprawde dobry podklad i tusz do rzes potrafia zdzialac cuda.
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 20:29   #4
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Nowa Ja

o kurde ale sliczna dziewczyna nie no ze ja mam kompleksy to rozumiem ale ty.. Śliczna ile ty masz lat ?? kurcze jak ja bym chciała wyglądac tak jak ty! szczególnie ze nie widać ze chodzisz do gimnazjum
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 20:33   #5
Julia-84
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 124
Dot.: Nowa Ja

Cytat:
Napisane przez silver1 Pokaż wiadomość
o kurde ale sliczna dziewczyna nie no ze ja mam kompleksy to rozumiem ale ty.. Śliczna ile ty masz lat ?? kurcze jak ja bym chciała wyglądac tak jak ty! szczególnie ze nie widać ze chodzisz do gimnazjum
Popieram w 100%. Powinnas chodzic z podniesiona glowa!
Julia-84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 20:52   #6
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Nowa Ja

śliczna, naturalna, uśmiechnięta, eh...
a koloru włosów nie psuj! masz rewelacyjny
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 21:37   #7
zawszezaklopotana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: Nowa Ja

Dziękuje serdecznieporady na 100% się przydadzą
(a lat mam 15)
zawszezaklopotana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-10, 22:39   #8
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: Nowa Ja

swietny kolorek wlossskoooww ja rowniez bym doradzila cos zrobic z ta grzywka tak jak juz mowila Julia radzilabym ja zaczesywac na boczek ...pozatym masz sliczna naturalna buzke
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:08   #9
zawszezaklopotana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Exclamation Nowa grzywka PILNIE potrzeba!!(jutro wizyta u fryzjera)

Proszę doradzcie mi jakąs grzywke!! Chciałabym zeby była gęsta i zasłaniala dużą częśc czoła.. bo w krotkiej grzywce raczej nie wyglądam dobrze
BARDZO PROSZE!!
Mam nadzieje ze załączone zdjęcie jest Ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6003131.JPG (120,9 KB, 52 załadowań)
zawszezaklopotana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:42   #10
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: Nowa grzywka PILNIE potrzeba!!(jutro wizyta u fryzjera)

wg mnie pomysł Julii-84:

Co do włosów: koloru bym nie zmieniala...pasemek tez bym nie robila. Ten kolor jest swietny.Zastanawialabym sie ned grzywka...moze skierowac ja lekko w bok i ewentualnie w miare czasu gdy bedzie odrastac - zaczesywalabym ja dodatkowo przesuwajac przedzialek na ktoras strone...

jest super (nic dodać nic ujać)

naprawde ładna z ciebie dziewczyna i naturalna a to naprawde wielki plus (jak widze 15 czy 16 latki na ulicy wymalowane jak ... to jak większość ludzi sama juz nie wiem czy sie śmiać czy płakać - odradzam więc zbyt ostry makijaż w twoim wieku i przy twoim typie urody)

mam jednak jeszcze jedną radę :
radziłabym zmienić kształt brwii , bo troszkę psują ogólny efekt
wg mnie powinny być troszke "cieńsze" od strony skronii i posiadać charakterystyczne naturalne załamanie (wiele dziewczyn nie zdaje sobie sprawy, jak wiele mogłyby zmienić tylko za pomocą odpowiedniej depilacji brwii
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 20:45   #11
seti85
Zadomowienie
 
Avatar seti85
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
GG do seti85
Dot.: Nowa grzywka PILNIE potrzeba!!(jutro wizyta u fryzjera)

i radziłabym raczej używać brązowego tuszu bo w granatowym nie potrafie sobie ciebie wyobrazić
zawsze dla ciekawszego efektu można dodać jakiś ładny perłowy cień (oczywiście w jakimś "naturalnym" kolorku)
seti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.