Diana 35 po raz kolejny ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-01, 20:34   #31
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

nie tuczy... he,he- różnie to bywa (to raczej Yasmin ma nie tuczyć, ale to nadinterpretacja)
nie ma w Polsce. Dobrze robi na cerę- działa antyandrogenowo.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 21:29   #32
diva
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

...czytalam kilka wypowiedzi osob w niemczech ktore stosowaly yasmin i nie przytyly a cere mialy lepsza...komentarze co do diany wskazywaly ze jednak "tuczy"...wiec jakas nadzieja jest!!
diva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 21:55   #33
limubai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 6
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

To kiedy w koncu i u nas zawita Yasmin?
limubai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 22:00   #34
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

przedstawiciel Sheringa mówił o 2006 roku.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-01, 22:03   #35
diva
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

a mam pytanie ? bralas yasmine? jesli tak to powiedz prosze cos wiecej, pytanie kieruje do wszystkich ktorzy brali yasmin lub valette, z gory dziekuje
diva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 07:51   #36
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Valette ktokolwiek slyszal , ktokolwiek wie?

Ewa napisał(a):
> a mam pytanie ? bralas yasmine?
nie. skąd taki pomysł?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-03, 09:48   #37
Magoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 30
Re: Diana 35 po raz kolejny !

Dziewczyny, a czy wystepowaly u Was przy Dianie dziwne bole nog, takie klucie albo czesciej uczucie ciezkich bardzo nog? Nie wiem czy odstawiac bo mnie to meczy, w alternatywie mam Cilest, ale nie wiem czy bylo sens brac 2 opakowania Diany.
Magoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-03, 10:11   #38
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Diana 35 po raz kolejny !

Biorę Diane od 3 lat i ani kg nie przytyłam! Cera mi sie poprawiła i to znacznie. Niestety zaczęłam się źle czuć i postanowiłam zmienić tabletki... i to był błąd! Lekarka przepisała mi tabletki ANTEOVIN, które niby mają podobne działąnie do Diane... ale nie u mnie ;-( !!! Nie dosyć, że przez 3 miesiące przytyłam 3 kg to mam cerę jak 15-latka, która przechodzi okres dojrzewania:-((( .... od soboty znów biore Diane... dla mnie są super!
pozdrawiam,
Gonia
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-03, 10:19   #39
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: Diana 35 po raz kolejny !

>Dziewczyny, a czy wystepowaly u Was przy Dianie dziwne bole nog, takie klucie albo czesciej uczucie ciezkich bardzo nog? Nie wiem czy odstawiac bo mnie to meczy.
jeżeli masz takie objawy dość często odstaw/zmień te pigułki , ja np. objawy ciężkich nóg miałam po minulecie ( a jestem osobą ćwiczącą regularnie nigdy takich problemów nie miałam ) i ginekolog bez wahania zmienił mi je już po pierwszym opakowaniu . Nie ma na co czekać - to nie jest normalny objaw - każdy poważny ginekolog Ci to powie . Poza tym nie wiem czy u Ciebie w rodzinie występowały żylaki - takie pacjentki ( lekarz jak robi wywiad powienien zadać Ci pytanie czy w rodzinie występują ) szczególnie wymagają monitorowania . Pieczenie łydek , kłucie lub takie wrażenie że masz wręcz ciężarki przy kostkach to nie jest żart - i warto porozmawiać o tym ze swoim lekarzem . Bo ciągnąc długo pigułki na siłę przy takich objawach - wychodujesz sobie jedynie kiedyś żylaki ( takie objawy jedynie im to ułatwiają )
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-03, 10:45   #40
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Diana 35 po raz kolejny !

Ewa napisał(a):
> Dzis bylam u lekarza..zalecil brac przez kolejny miesiac i potem niby ma byc juz lepiej z apetytem..ale ja mu nie wierze....

Ewa, Diane jest kontrowersyjna pigulka, jedni moga ja stospowac, inni nie. je akurat naleze do tej drugiej grupy - choc mam wszelkie objawy kierujace do Diane, jej stosowanie to dla mnie koszmar ze wszystkimi objawami fatalnie dobranej pigulki. Jezeli lekarz mowi Ci, ze takie sprawy, jak apetyt (u mnie jeszcze nadwrazliwosc piersi, depresja, palczliwosc itp) ustapia, to naprawde zastanow sie nad zmiana lekarza, a pigulki juz na pewno. Objawy tego typu najczesiej nie ustepuja, bo ozaczaja, ze dane hormony sa po prostu nie dla Ciebie. Nie ma sensu ciagnac terapi czyms, co ewidentnie nie jest dobrane do Ciebie. To, co piszesz o nogach, tylko potwierdza ta teorie.
W takim wypadku, bardziej sobie tylko zaszkodzisz, a cera wcale nie musi byc ladniejsza: hormony, ktore maja na nia wplyw, moga pochodzic zarowno z nadnerczy, jak i jajnikow. Tradzik, hisurytyzm moze tez byc uwarunkowany genetycznie, i wtedy naprawde pigulka nie pomoze. Najlepszy jest dobry dermatolog, obawiam sie.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.