Sukienka wesele 2022 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-10-02, 19:33   #31
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sukienka wesele 2022

Dziewczyny, proszę bez uwag o stylach literackich, bo to nie biblioteka

Ale też uważam, że używanych ubran nie należy zwracać. Chociaż nie wiem, czy to Autorka miała na myśli czy może chodziło o zwrot sukienki jeżeli jej finalnie nie ubierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-02, 20:21   #32
magnoliamagnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 18
Dot.: Sukienka wesele 2022

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Ściany tekstu o niczym, gratki za styl pisania.
Dla Twojej wiadomości - marki, lub też poszczególne linie marek opisane jako TALL są szyte dla osób wysokich. Adekwatnie istnieją linie opisane PETITE i to są ubrania dla osób niskich.


Zwracanie używanej sukienki - no hit Ciekawe, imprezę obskoczyłaś ze schowaną metką?
Oczywiście musisz być złośliwa i uszczypliwa. Czyżby twoje ego wzrosło po tym gdy komuś dowalisz? Lepsza się czujesz?
Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Ściany tekstu o niczym, gratki za styl pisania.
To twoje wypowiedzi są o niczym. Dla twojej informacji wiem co oznacza słowo ''tall'', a co oznacza słowo ''petite''. Miałam język angielski w szkole. Nie musisz udawać wielce oświeconej, osoby, która nagle chce się poczuć lepiej edukując mnie jakbym sama nie wiedziała co znaczą te słowa.
Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Zwracanie używanej sukienki - no hit Ciekawe, imprezę obskoczyłaś ze schowaną metką?
No popatrz, gdy ją zamówiłam to od razu ją przymierzyłam, nie mogę jej zwrócić bo sukienka miała styczność z moim ciałem i dlatego, że ją miałam na sobie?
Oh
Metki się odcina jak się kupuje ubrania, a nie robi się z siebie kompletnego wieśniaka, który ma zero pojęcia o modzie Indecence nie rób wstydu! Nieładnie tak
magnoliamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-02, 20:25   #33
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Sukienka wesele 2022

Cytat:
Napisane przez magnoliamagnolia Pokaż wiadomość
Kupiłam na imprezę firmową czarną bo o taki kolor mi chodziło z tych które pokazałaś. Wpisuje się z telefonu i tu jest trudno o to, ale jeśli do jutra na przykład nie usuną mi wątku, o co prosiłam wcześniej, to wrzucę link do sukienki czy foto sukienki, którą pokazałaś, a którą kupiłam ta czarna z rękawami a'la Hiszpanka . Koleżance z którą byłam w pokoju hotelowym bardzo się spodobała, więc mniemam, że w jej guście była. No i na początku chciałam ją skrócić bo przy moim 150 cm ta czarna sięga mi do kostek, ale nie było na to czasu bo faktycznie kupiłam ją na ostatnią chwilę, ale chyba nie wyglądała tak tragiczne. Piękna jest i też po imprezie gdybym jej nie skracała (czego finalnie nie zrobiłam!) planowałam odesłać, ale stwierdziłam z że jeszcze się przyda. Pewnie bardziej na pogrzeby bo gdzie indziej ją założę skoro taka poważna, elegancka i czarna, ale na pewno się przyda. No bo gdybym ją skróciła to już bankowo nie mogłabym jej zwróci gdyż to byłoby ingerencja w towar który kupiłam zwrot nie byłby uwzględniony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co miałaś na myśli pisząc powyższe? Czy nie to, że po imprezie planowałaś ja oddać?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-02, 20:25   #34
magnoliamagnolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 18
Dot.: Sukienka wesele 2022

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę bez uwag o stylach literackich, bo to nie biblioteka

Ale też uważam, że używanych ubran nie należy zwracać. Chociaż nie wiem, czy to Autorka miała na myśli czy może chodziło o zwrot sukienki jeżeli jej finalnie nie ubierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już jej nie zwrócę, nie mogłabym jej zwrócić gdybym na przykład ją chciała skrócić i też nie mogę zwrócić gdy już miałam ją na sobie i w niej wyszłam. Mogę zwrócić jeśli tylko przymierzam, ale na przykład mi się nie podoba czy z jakiegokolwiek innego powodu, ale jej nie ubierałam na wyjścia, nie chodziłam w niej.
magnoliamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-02, 20:35   #35
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sukienka wesele 2022

Cytat:
Napisane przez magnoliamagnolia Pokaż wiadomość
Już jej nie zwrócę, nie mogłabym jej zwrócić gdybym na przykład ją chciała skrócić i też nie mogę zwrócić gdy już miałam ją na sobie i w niej wyszłam. Mogę zwrócić jeśli tylko przymierzam, ale na przykład mi się nie podoba czy z jakiegokolwiek innego powodu, ale jej nie ubierałam na wyjścia, nie chodziłam w niej.
Dokładnie tak :yes: Myślę, że dziewczyny tak zrozumiały Twój post, że chciałaś zwrócić do sklepu sukienkę, którą wcześniej miałaś na sobie na imprezie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 04:21   #36
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Sukienka wesele 2022

Cytat:
Napisane przez magnoliamagnolia Pokaż wiadomość

To twoje wypowiedzi są o niczym. Dla twojej informacji wiem co oznacza słowo ''tall'', a co oznacza słowo ''petite''. Miałam język angielski w szkole. Nie musisz udawać wielce oświeconej, osoby, która nagle chce się poczuć lepiej edukując mnie jakbym sama nie wiedziała co znaczą te słowa.

(...)


Metki się odcina jak się kupuje ubrania, a nie robi się z siebie kompletnego wieśniaka, który ma zero pojęcia o modzie Indecence nie rób wstydu! Nieładnie tak

niom. miałaś angielski i dlatego jako osoba o wzroście 150 cm kupujesz ciuchy z linii tall


ta uwaga o wieśniaku o zerowym pojęciu o modzie to do kogo? do mnie? ja nie muszę zakładać wątków w necie, żeby wiedzieć co ubrać na wesele czy imprezę firmową, więc wiesz...
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 10:37   #37
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sukienka wesele 2022

Dobrze, koniec "wiochowania". Myślę, że można kulturalniej.



Odpowiedź na pytanie została udzielona, wątek zamykam.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-03 11:37:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.