Doda - 12 kroków do miłości. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-03, 11:18   #31
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Ale te wrzuty służyły promocji filmu i dlatego były tak przedstawiane. Żeby wszyscy myśleli że one są w Emiratach i w ogóle bogactwo i uroda płynie szerokim strumieniem. To nie oznacza że sponsorzy musieli być okłamywani i nie wiedzieć, że plan jest w Warszawie. Gdyby faktycznie chcieli rozliczenia środków to rachunki za hotele, bilety i by było gdzie co kręcone i za ile. Sama pamiętam jak wrzucony był klip że niby idą przez lotnisko i zaraz były w necie wpisy, że wcale nie lotnisko tylko program graficzny. Albo pojawiła się relacja że stłukła jakąś niby kosmicznie drogą figurkę w zapewne nie mniej kosmicznie drogim hotelu to i tak padły komentarze, że to ubezpieczone to co za drama.
Z tego co mowila Sadowska to przedstawiano, ze film byl krecony w Dubaju (a nie w Warszawie ) i to nie bylo na potrzeby promocji, tylko wlasnie na uzasadnienie wydatkow i zapotrzebowania finansowego, bo jednak Dubaj wygeneruje wieksze koszty niz np. Warszawa. No i sam fakt, ze tylko Doda mogla publikowac zdjecia z planu zdjeciowego, tez o czyms swiadczy. W kontekscie tego za co zostal skazany maz Dody jak i Doda, mysle, ze to bylo celowe dzialanie i nie wierze w ich uczciwosc.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 11:31   #32
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Tego to nie wiem, oceniam tylko etapy promocji zanim film wszedł do kin. Nie byłoby super zachęcające gdyby wywalała warsztat kawę na ławę, pokazywała tajniki że szejkiem to jest jakiś Marian z Powiśla, a złoto nie jest prawdziwe, podobnie jak palmy.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z tego co mowila Sadowska to przedstawiano, ze film byl krecony w Dubaju (a nie w Warszawie ) i to nie bylo na potrzeby promocji, tylko wlasnie na uzasadnienie wydatkow i zapotrzebowania finansowego, bo jednak Dubaj wygeneruje wieksze koszty niz np. Warszawa. No i sam fakt, ze tylko Doda mogla publikowac zdjecia z planu zdjeciowego, tez o czyms swiadczy. W kontekscie tego za co zostal skazany maz Dody jak i Doda, mysle, ze to bylo celowe dzialanie i nie wierze w ich uczciwosc.
Dla mnie akurat o niczym, tylko, że wiodący producent może mieć prawo udostępniać materiał. Zawsze wytwórnie borykały się z przeciekami itp.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 11:46   #33
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Tego to nie wiem, oceniam tylko etapy promocji zanim film wszedł do kin. Nie byłoby super zachęcające gdyby wywalała warsztat kawę na ławę, pokazywała tajniki że szejkiem to jest jakiś Marian z Powiśla, a złoto nie jest prawdziwe, podobnie jak palmy.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Dla mnie akurat o niczym, tylko, że wiodący producent może mieć prawo udostępniać materiał. Zawsze wytwórnie borykały się z przeciekami itp.
Pooczytaj sobie za co zostala skazana Doda. Dzialala na szkode wierzycieli, wiec w tym kontekscie radzilabym to oceniac. Jezeli dla Ciebie to o niczym nie swiadczy w swietle tego za co zostala skazana, to nie ma sensu kontynuowac tej dyskusji.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 12:12   #34
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Skad masz informacje, ze iwnestowala w nieruchomosci? Z czego to wynika? Masz dostep do ksiag wieczystych?

Jakie to ma znaczenie kto byl mozgiem, skoro zostala skazana za pomocnictwo? Jestem w szoku jak mozna rozpatrywac to w takich kategoriach. Perzestepstwo to przestepstwo. Poczytaj sobie na czym polega to za co zostala skazana. To nie jest przestepstwo ktore mozna popelnic nieumyslnie, tylko wymaga elowego dzialania. Tutaj zadne tlumaczenia nie dzialaja na jej korzysc. I dodam, ze to nie jest peirwsze rpzestepstwo za ktore zostala skazana.
Dostęp do ksiąg wieczystych ma teraz każdy, można je online sprawdzać.
A skąd mam informacje o Dodzie i nieruchomościach? Nieruchomości to jedna z branż w których pracuję.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 13:24   #35
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie za co zostala skazana Doda. Dzialala na szkode wierzycieli, wiec w tym kontekscie radzilabym to oceniac. Jezeli dla Ciebie to o niczym nie swiadczy w swietle tego za co zostala skazana, to nie ma sensu kontynuowac tej dyskusji.
Po co tak zaczepnie i w tym tonie. Jeśli Sadowska powiedziała że Doda kłamała bo np. tym się jej chwaliła, to zeznan nie czytałam. Inaczej dziwne żeby rezyser wchodził w paradę producentowi i oceniał co rzekomo jest lepsze dla promocji filmu. To nie jest zadanie reżysera żeby oceniac czy mówienie o tym że część planu zdjęciowego miało miejsce za granicą nie było potrzebne. O Dodzie zdanie mam mieszane, miłe i niemiłe, po częsci takie jak Khloe.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Dostęp do ksiąg wieczystych ma teraz każdy, można je online sprawdzać.
A skąd mam informacje o Dodzie i nieruchomościach? Nieruchomości to jedna z branż w których pracuję.
Kojarzę ją że zawsze o sobie mówiła że pieniądze ją lubią. Samych mieszkań w Warszawie ma chyba kilka i wcale się temu nie dziwię, gdyby to była prawda, skoro Wieniawa która jest młodsza o 15 lat kupiła już chyba trzecie. Można jej nie lubić za porywczość, wulgarność itp. ale przedsiębiorczości i inteligencji to jej moim zdaniem odmówić nie można.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 18:44   #36
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Po co tak zaczepnie i w tym tonie. Jeśli Sadowska powiedziała że Doda kłamała bo np. tym się jej chwaliła, to zeznan nie czytałam. Inaczej dziwne żeby rezyser wchodził w paradę producentowi i oceniał co rzekomo jest lepsze dla promocji filmu. To nie jest zadanie reżysera żeby oceniac czy mówienie o tym że część planu zdjęciowego miało miejsce za granicą nie było potrzebne. O Dodzie zdanie mam mieszane, miłe i niemiłe, po częsci takie jak Khloe.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Kojarzę ją że zawsze o sobie mówiła że pieniądze ją lubią. Samych mieszkań w Warszawie ma chyba kilka i wcale się temu nie dziwię, gdyby to była prawda, skoro Wieniawa która jest młodsza o 15 lat kupiła już chyba trzecie. Można jej nie lubić za porywczość, wulgarność itp. ale przedsiębiorczości i inteligencji to jej moim zdaniem odmówić nie można.
Dla mnie ona nie jest inteligentna, klasy to już a ogóle nie ma za grosz.

Obgaduje wszystkich wokoło, przypomnijcie sobie, jak się okazało, że ma przyrodnie rodzeństwo, owoc romansu jej ojca.

Oczywiście narracja pt. Ojciec Święty, niczemu nie winny, to ta kobieta *upy dała i sama sobie winna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-03, 21:11   #37
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Nie sadze żeby Dodzie chodziło o stricte wybielanie ojca. W końcu sama wykopała Radka za zdrady. Raczej nie zamierzała prac problemów rodziny publicznie. Matka powiedziała ze dawno to wybaczyła i przepracowala. Doda chyba się czuła wywołana do tablicy bo narracja była taka że powinna trochę pomoc siostrze. Ojcu wybaczysz więcej niż randomowej jego kochance. O ile tekst rzuciła wulgarny, żadna nowosc, o tyle sie nie dziwie ze nie zamierzała przykładać się do promocji swoją osoba tamtej kobiety i jej potomstwa.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-10-03 o 23:24
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-04, 08:26   #38
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Dostęp do ksiąg wieczystych ma teraz każdy, można je online sprawdzać.
A skąd mam informacje o Dodzie i nieruchomościach? Nieruchomości to jedna z branż w których pracuję.
Kazdy? Ciekawa jestem skad mialas konkretny nr ksiegi wieczystej, to nie sa jawne informacje.

To nie obowiazuje Cie tajemnica zawodowa?

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Po co tak zaczepnie i w tym tonie. Jeśli Sadowska powiedziała że Doda kłamała bo np. tym się jej chwaliła, to zeznan nie czytałam. Inaczej dziwne żeby rezyser wchodził w paradę producentowi i oceniał co rzekomo jest lepsze dla promocji filmu. To nie jest zadanie reżysera żeby oceniac czy mówienie o tym że część planu zdjęciowego miało miejsce za granicą nie było potrzebne. O Dodzie zdanie mam mieszane, miłe i niemiłe, po częsci takie jak Khloe.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Kojarzę ją że zawsze o sobie mówiła że pieniądze ją lubią. Samych mieszkań w Warszawie ma chyba kilka i wcale się temu nie dziwię, gdyby to była prawda, skoro Wieniawa która jest młodsza o 15 lat kupiła już chyba trzecie. Można jej nie lubić za porywczość, wulgarność itp. ale przedsiębiorczości i inteligencji to jej moim zdaniem odmówić nie można.
No jest bardzo przedsiebiorcza, skoro dzialala na szkode wierzycieli

Bo bronisz Dody, a nie masz pelnego obrazu sytuacji . Tluamczysz promocja, tym tamtym. A tu caly czas chodzi o budzet i wydatki. Dla mnie te przestepstwa sa naprawde grube. I to nie ma znaczenia czy miala jeden zarzut czy 40 - sci. Jeszcze jakby zostala skazana za nieumyslne przestepstwo, to bym zrozumiala, a tutaj zostala skazana za takie ktore wymaga celowego dzialania i nie wierze ze nie wiedziala co robi.

A jak mowi , ze ma zasady, jest honorowa w kontekscie tego za co zostala skazana, to dla mnie jest to komiczne.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-04, 09:10   #39
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Po co tak zaczepnie i w tym tonie. Jeśli Sadowska powiedziała że Doda kłamała bo np. tym się jej chwaliła, to zeznan nie czytałam. Inaczej dziwne żeby rezyser wchodził w paradę producentowi i oceniał co rzekomo jest lepsze dla promocji filmu. To nie jest zadanie reżysera żeby oceniac czy mówienie o tym że część planu zdjęciowego miało miejsce za granicą nie było potrzebne. O Dodzie zdanie mam mieszane, miłe i niemiłe, po częsci takie jak Khloe.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Kojarzę ją że zawsze o sobie mówiła że pieniądze ją lubią. Samych mieszkań w Warszawie ma chyba kilka i wcale się temu nie dziwię, gdyby to była prawda, skoro Wieniawa która jest młodsza o 15 lat kupiła już chyba trzecie. Można jej nie lubić za porywczość, wulgarność itp. ale przedsiębiorczości i inteligencji to jej moim zdaniem odmówić nie można.


Też nie rozumiem tego gloryfikowania ojca.
Córkę owoc zdrady niefajnie potraktował. Czytałam też że ma syna na Śląsku jeszcze sprzed małżeństwa z mamą Doroty. Nie wiem jak tam ich relacje.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-08, 10:52   #40
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 225
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kazdy? Ciekawa jestem skad mialas konkretny nr ksiegi wieczystej, to nie sa jawne informacje.

To nie obowiazuje Cie tajemnica zawodowa?

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------



No jest bardzo przedsiebiorcza, skoro dzialala na szkode wierzycieli

Bo bronisz Dody, a nie masz pelnego obrazu sytuacji . Tluamczysz promocja, tym tamtym. A tu caly czas chodzi o budzet i wydatki. Dla mnie te przestepstwa sa naprawde grube. I to nie ma znaczenia czy miala jeden zarzut czy 40 - sci. Jeszcze jakby zostala skazana za nieumyslne przestepstwo, to bym zrozumiala, a tutaj zostala skazana za takie ktore wymaga celowego dzialania i nie wierze ze nie wiedziala co robi.

A jak mowi , ze ma zasady, jest honorowa w kontekscie tego za co zostala skazana, to dla mnie jest to komiczne.
Mamy ją hejtować bo jej nie lubisz?
Z tego co czytam nie została skazana - gwoli ścisłości - tylko ma zarzut. To był ten Twój pełen obraz, skazywać ją za coś za co skazana nie została? I owszem jeden, wobec 45 jej byłego męża.
Nie muszę jej uwielbiać by rozumieć i wiedzieć, że zajęła się produkcją filmową nie mając w tym doświadczenia i wiedzy. I nie dziwie się że/jeśli ufała wiedzy i doświadczeniu męża. Z zeznan Sadowskiej też raczej niż kontrowersyjnego nie wynika.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość


Też nie rozumiem tego gloryfikowania ojca.
Córkę owoc zdrady niefajnie potraktował. Czytałam też że ma syna na Śląsku jeszcze sprzed małżeństwa z mamą Doroty. Nie wiem jak tam ich relacje.
Nigdzie nie zetknęłam z tym żeby Doda kiedykolwiek powiedziała że jej ojciec jest taki super bo zdradził matkę. Z ojcem ma się inne relacje niż z mężem. Poza tym za to zawsze twardo i negatywnie wypowiada(ła) się o zdradzie.

Co do ówczesnej historii to ja ją odebrałam wtedy jako próbę wybicia się na sławnej piosenkarce. Mogę współczuć kobiecie która zainwestowała energię w zdrowy związek, facet okazał się palantem i zostawił ją z dzieckiem, ale nie kochance która ryzykuje podwójnie biorąc się za związek z zajętym facetem, i zresztą sama była w związku z kim innym. Tym bardziej że facet wobec wpadki nie ma żadnej decyzyjności.
Z bratem chyba ma dobre relacje, była jak kojarzę taka chwila po rozstaniu z Mają że byl jej menedżerem.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2022-10-08 o 11:01
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-09, 17:54   #41
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

O rety. Straszny ten program. Doda reżyserowana a nadal pusta Niewiele się wyrobiła przez te kilkanaście lat w szołbiznesie. Dziwię się w ogóle, że szanowany psycholog pan Mellibruda podjął się udziału w takim formacie.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-10, 11:46   #42
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Mamy ją hejtować bo jej nie lubisz?
Z tego co czytam nie została skazana - gwoli ścisłości - tylko ma zarzut. To był ten Twój pełen obraz, skazywać ją za coś za co skazana nie została? I owszem jeden, wobec 45 jej byłego męża.
Nie muszę jej uwielbiać by rozumieć i wiedzieć, że zajęła się produkcją filmową nie mając w tym doświadczenia i wiedzy. I nie dziwie się że/jeśli ufała wiedzy i doświadczeniu męża. Z zeznan Sadowskiej też raczej niż kontrowersyjnego nie wynika.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------


Nigdzie nie zetknęłam z tym żeby Doda kiedykolwiek powiedziała że jej ojciec jest taki super bo zdradził matkę. Z ojcem ma się inne relacje niż z mężem. Poza tym za to zawsze twardo i negatywnie wypowiada(ła) się o zdradzie.

Co do ówczesnej historii to ja ją odebrałam wtedy jako próbę wybicia się na sławnej piosenkarce. Mogę współczuć kobiecie która zainwestowała energię w zdrowy związek, facet okazał się palantem i zostawił ją z dzieckiem, ale nie kochance która ryzykuje podwójnie biorąc się za związek z zajętym facetem, i zresztą sama była w związku z kim innym. Tym bardziej że facet wobec wpadki nie ma żadnej decyzyjności.
Z bratem chyba ma dobre relacje, była jak kojarzę taka chwila po rozstaniu z Mają że byl jej menedżerem.
Ten brat który był menadżerem to inny brat, przedślubny syn matki Dody.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-11, 23:06   #43
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Oglądanie tego programu to moje guilty pleasure. Ogólnie mam dystans do Dody, wiadomo że to cwaniara i aktorka, ale sam program jest ciekawy, fajnie się ogląda, tylko wkurza mnie że tak beznadziejnie powybierali kandydatów. Powinna wybierać tak jak rolnicy w rolnik szuka żony, a tu dostała typów zaproszonych przez produkcję po jakichś znajomościach. WTF
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 08:26   #44
902f7e545689995ed7100549f983f7667db9d210_640a7312174a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 323
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Jeśli chodzi o dobór kandydatów to wygląda mi to na takie staroświeckie swatanie na zasadzie: znam takiego Mietka, to 40-letni rozwodni, prawnik, bardzo kulturalny - daj mu szansę, umów się, fajnie będzie . I te randki w ciemno to kompletna pomyłka, aż chce się uciec po 5 minutach. Twórcy programu się nie postarali, widać, że mieli w dupie czy Dodzie się spodoba kandydat, byle był jak największy show.


Nie podoba mi się ten psycholog, bardzo płytkie ma te swoje uwagi, i widać, że jest po prostu człowiekiem produkcji, i ma dbać przede wszystkim o dobrą oglądalność.
Oburzyła mnie sytuacja z prezentem w formie pejcza i kajdanek (tak, ja wiem, że to było zainscenizowane przez producentów): kobieta mówi, że jakiś creep na pierwszej randce daje jej akcesoria erotyczne, a psycholog dowalił : a jaki ty masz stosunek do SM? No to była adekwatna reakcja... To pytanie padło tylko po to by doda sobie pogadała o tym jaki seks lubi żeby nabić oglądalność. Ja bym się raczej spodziewała pytania jak się z tym czuła, że facet na dzień dobry sprowadził ją do obiektu seksualnego, a ona przecież nie szuka tutaj partnera na seks.
902f7e545689995ed7100549f983f7667db9d210_640a7312174a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 12:34   #45
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

A jak wam się podobają komentarze Dramci?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 14:52   #46
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
A jak wam się podobają komentarze Dramci?

Co to znaczy? Kto to/ co to dramcia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 15:19   #47
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Kocham, dzięki niej zaczęłam w ogóle oglądać
na youtubie kanał commentary prowadzi

" Ja bym się raczej spodziewała pytania jak się z tym czuła, że facet na dzień dobry sprowadził ją do obiektu seksualnego, a ona przecież nie szuka tutaj partnera na seks."
rel! totalnie

Edytowane przez 967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Czas edycji: 2022-10-12 o 15:20
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 09:20   #48
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
A jak wam się podobają komentarze Dramci?
nie znam
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 06:09   #49
głos zza ściany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 85
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Ten program otworzył mi oczy,Naprawdę nie zdawałam sobie sprawy że pani Doda jest aż taką prymitywną osobą.Szczerze ? Nie wytrzymałabym ani godziny w jej towarzystwie.Ci rzekomi przyjaciele są pewnie opłacani albo są tacy sami.A program to powinien mieć tytuł '12 kroków do reklamy mojego nowego albumu' Bo chyba ostatni naiwniak mysli że chodzi tam o miłość.Chyba że do pieniądza
głos zza ściany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-30, 06:10   #50
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez głos zza ściany Pokaż wiadomość
Ten program otworzył mi oczy,Naprawdę nie zdawałam sobie sprawy że pani Doda jest aż taką prymitywną osobą.Szczerze ? Nie wytrzymałabym ani godziny w jej towarzystwie.Ci rzekomi przyjaciele są pewnie opłacani albo są tacy sami.A program to powinien mieć tytuł '12 kroków do reklamy mojego nowego albumu' Bo chyba ostatni naiwniak mysli że chodzi tam o miłość.Chyba że do pieniądza


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-30, 15:31   #51
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 77
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Jestem artystką powiedziała piosenkarka Aqualiteja, czy jakoś tam. Padłam z wrażenia.
Kiedyś myślałam, że z ADHD się wyrasta, a jednak nie. Mąż mnie pyta, dlaczego oglądam tego wulgarnego pustaka. Oglądam, bo to zjawisko szczególne z punku widzenia psychologii, fajnie się patrzy na ładną buzię (szkoda, że usta coraz bardziej domagają się dopompowywania i zajmują coraz większy obszar twarzy) i dlatego, żeby zastanowić się nad sobą i ugryźć w język, gdyby przyszło mi do głowy zachować się podobnie.
Niewyobrażalny samozachwyt, nienaturalne wyginanie ciała na każdym kroku, wywalanie na wierzch silikonowych cycków.
Ciekawe, czy oglądając siebie w TV widzi swoje koszmarne, pałąkowate nogi, szczególnie gdy paraduje w majtkach.
Trudno mi uwierzyć, by tak odpychająca osoba miała przyjaciół. Ci ludzie wyglądają na współpracowników i potakiwaczy, uważają by nie narazić się szefowej, trwają w oczekiwaniu na każde jej skinienie.

Coś pozytywnego? Stosunek do zwierząt. Nie wiem czy pomaga, ale lubi. Podsumowując- żaden normalny facet nie zdecyduje się na życie z kimś takim.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-01, 19:00   #52
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Po najnowszym odcinku przykro mi się zrobiło. Brzydko traktowała chłopaka, nie dała mu szansy. A jak były momenty, gdy ona okazywała trochę luzu, sympatii, to on też fajną energię wtedy miał. Tylko że ona szybko z powrotem wchodziła w skórę księżniczki.
Twórcy programu dali mocno ciała z wyborem kandydatów, ale ta randka mogła być przyjemna, gdyby nie okazywała olewactwa.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 11:34   #53
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

[1=967f3601e527e8d89f0729c 53155db34a99f48cb_63dafd3 d2687d;89396048]Po najnowszym odcinku przykro mi się zrobiło. Brzydko traktowała chłopaka, nie dała mu szansy. A jak były momenty, gdy ona okazywała trochę luzu, sympatii, to on też fajną energię wtedy miał. Tylko że ona szybko z powrotem wchodziła w skórę księżniczki.
Twórcy programu dali mocno ciała z wyborem kandydatów, ale ta randka mogła być przyjemna, gdyby nie okazywała olewactwa.[/QUOTE]
Którego brzydko traktowała?

Wiem którego wybrała na wspólny weekend. ale nie wiem dlaczego tzn chyba wiem
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 11:55   #54
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Którego brzydko traktowała?



Wiem którego wybrała na wspólny weekend. ale nie wiem dlaczego tzn chyba wiem

Pewnie dlatego ze ma mercedesa i domek na Mazurach będzie mógł ja traktować jak księżniczkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 12:39   #55
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Dziewczyny, a o co poszło z tym Stefanem? Bo nie ogladalam 3 odcinkow ze wzgledu na wyjazdy weekendowe i nie wiem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 12:48   #56
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a o co poszło z tym Stefanem? Bo nie ogladalam 3 odcinkow ze wzgledu na wyjazdy weekendowe i nie wiem.
Z tego co kojarzę, to on chciał mieć dzieci ale nie jestem pewna, bo oglądałam jednym okiem
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 18:00   #57
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

W ostatnim odcinku Doda wspomniała, że w innych krajach też był taki program...
Czy wiadomo jak zakończyły się tamte edycje?
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 18:10   #58
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
W ostatnim odcinku Doda wspomniała, że w innych krajach też był taki program...

Czy wiadomo jak zakończyły się tamte edycje?

Mówiła ze laska z Izraela się hajtnęła z wybrańcem i maja dzieci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-02, 18:19   #59
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Obejrzalam w ramach guilty pleasure, ale szczerze mowiąc to Doda mnie juz strasznie irytuje, okropnie się zachowuje.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 07:42   #60
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Doda - 12 kroków do miłości.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego ze ma mercedesa i domek na Mazurach będzie mógł ja traktować jak księżniczkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oszczędność dla produkcji. Nie trzeba wynajmować chaty, pojedzie do niego
Czy tylko dla mnie ten kandydat jest mega podobny do byłego męża Emila?

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a o co poszło z tym Stefanem? Bo nie ogladalam 3 odcinkow ze wzgledu na wyjazdy weekendowe i nie wiem.
Stefan idealny dla niej pod każdym względem, ale powiedział że chce mieć dzieci.
Potem pisał do niej mnóstwo wiadomości, długich, zbyt prywatnych, że jednak to przemyślał i nie musi mieć dzieci.
A ona nie chce żeby ktoś się dla niej zmieniał, naginał, bo już to przerabiała (z Emilem).
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-11 16:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.