Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-03, 23:44   #1
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Exclamation

Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa


Watek dotyczy makijazu z w/w perfumerii. Za miesiac wybieram sie na slub brata, zastanawiam sie gdzie, w czyje rece moglabym oddac moja buzie Czy w ogole to robic! Zarowno Sephora jak i Douglas oferuja wykonywane przez swoje pracownice make-up'y. I wlasnie: czy ktoras z Was korzystala z takowych uslug? Jakie wrazenia? Albo jest tu taka osobka, ktora pracuje w owych sklepach i moglaby sie wypowiedziec na ten temat od swojej strony?
A moze ktos moglby polecic wizazystke ze Slaska, ktora wykonalaby cudowny makijaz na mojej twarzyczce?
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 00:00   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa

korzystałam 1 w sephorze osobiście, drugi raz byłam z kuzynką (ją malowano).
siebie oddałam w ręce koleżanki, której zdolności nie są mi obce, więc efekt bardzo mi się podobał i zrobiła mi cudo wg mojej koncepcji z odrobiną trzeźwego spojrzenia i wprawnego machania pędzlami.
kuzynce kazałam zrobić naturalny makijaż odpowiedni do wieku (nastoletnia cholera chciała się dowiedzieć bardziej, jak się powinna malować) - naturalny, delikatny makijaż wyszedł bardzo fajnie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 12:20   #3
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa

Chiante,zależy na kogo trafisz.
Możesz trafić na zdolną dziewczynę po szkole wizażu a możesz trafić na kogoś,kto z czymś takim ma raczej niewiele wspólnego bo był tylko na kursie Sephorowskim.
Swego czasu,kiedy pracowałam w Sephorze w tej samej perfumerii pracowała dziewczyna,która zajmowała się kasą.
Trzeba dodać,że tam na kasach siedziały dziewczyny z innej firmy(nie związanej w ogóle z kosmetykami) zajmującej się tylko obsadzaniem na kasy do różnych sklepów.
Dziewczynę tą spotkałam potem już jako konsultantkę w Sephorze.
Nie wiem dlaczego bo z kosmetykami nie miała tam nic wspólnego i do tej pory nie zna się na tym,co robi.
Niedawno kłóciła się ze mną i wmawiała,że puder Givenchy,który zostawiłam w domu(przyszłam kupić taki sam)nie istnieje
Obyś nie trafiła na taką
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 12:37   #4
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa

Dokładnie, zależy na kogo trafisz.
Jeśli chcesz iść na taki makijaż wcześniej, żeby poznać jakąś ciekawą koncepcję lub sposób malowania, to możesz śmiało spróbować, zawsze coś ciekawego może z tego wyjść.
Jednak nie radziłabym zapisywać się na makijaż, w którym masz zamiar później wystąpić na weselu, bo efekt może być opłakany, i będziesz biec do domu, żeby zmyć to świństwo i umalować się po swojemu.
Moja mama miała robiony makijaż kilka dni przed swoim weselem, i wróciła do domu ze straszną maską na twarzy (mama jest dość opalona po solarium, ma trochę przebarwień i rozszerzonych porów, ale czy od razu trzeba to przykrywać grubą warstwą tynku, i do tego w nieodpowiednim kolorze - zbyt jasnym i w różowym odcieniu, kiedy mama lepiej wygląda w żółtawych).
Ja byłam nawet zadowolona z dziennego makijażu, chociaż ciąglę zastanawiam się, czy zielone cienie do niemal takiej samej zielonej tęczówki to dobry pomysł...
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 13:07   #5
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa

Fakt zależy na kogo się trafi.Ja miałam to szczęście,że trafiłam w Sephorze na naprawdę świetną dziewczynę.Byłam u niej na próbnym makijażu ślubnym i efekt tak bardzo mi się spodobał,że to ona właśnie malowała mnie na mój ślub.Powiem szczerze,że byłam bardzo zadowolona z efektów tak próbnego jak i tego w dniu ślubu.Makijaż pięknie wytrzymał od 12 w południe do ok.6 rano dnia następnego.Nic mi nie spłynęło,nic mi się nie rozmazało,wszystko trzymało się świetnie
Powiem więcej znowu byłam u tej dziewczyny na próbie makijażu na ślub znajomych i już jestem umówiona na właściwy,a w planach mam jeszcze jeden ślub w rodzinie w tym roku i napewno ponownie się u niej zjawię
Najlepiej będzie jak zapytasz w Sephorze która z Pań zajmuje się robieniem makijażu i już konkretnie z tą osobą porozmawiasz.Po rozmowie sama musisz ocenić czy warto spróbować czy nie.Ja tak właśnie zrobiłam i nie załuję
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 16:01   #6
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Makijaż prosto z Sephory lub Douglasa

Maja mama trafiła na taką babkę która trzasnęła jej na makijaż jak dla 18-latki a nie dojrzałej kobiety..... Wyglądała dziwnie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.