Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-13, 07:08   #2881
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Nie wiem czy to obraz Janusza ale jak ludzie mogą rano wyjść z domu i nie umyć zębów? Siedzi ZA MNĄ facet w autobusie i czuje smród jego oddechu, po prostu jakby mu coś gnilo w ustach. Aż mi się niedobrze robi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 07:25   #2882
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to obraz Janusza ale jak ludzie mogą rano wyjść z domu i nie umyć zębów? Siedzi ZA MNĄ facet w autobusie i czuje smród jego oddechu, po prostu jakby mu coś gnilo w ustach. Aż mi się niedobrze robi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
To nie zawsze jest kwestia mycia zębów - ja szoruje ale ścieka mi śluz z zatok i zdaję sobie sprawę, że nie pachnie to najlepiej... (dlatego zawsze coś staram się pić lub podjadać, na krótko pomaga, dopiero po 4 latach ucelowałam krople, po których mi schodzi ten bajzel).
Ale prawda, niektórzy kompletnie nie dbają o zęby i jedzą śmierdzące jedzenie, co powoduje chęci na wymioty

Na pociechę - w liceum miałam dziewczynę w klasie, która się nie zawsze myła (sama przyznała), a jej pot śmierdział nieziemsko... wcześniej przez trzy lata gimnazjum towarzyszył nam kolega, który śmierdział mokrym psem (jego mama miała biznes z psami jakiś i woziła go do szkoły tym samym autem, który służył jej do pracy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 07:29   #2883
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

To ja miałam kiedyś znajomą, która zawsze śmierdziała zupą. Mieszkała w małym mieszkaniu, nie otwierała za często okien i nie miała porządnego okapu. Wszystko jej tą zupą przechodziło, ubrania, płaszcz...
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 08:02   #2884
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Dostawców pizzy też powinni selekcjonować pod kątem ogólnego zadbania i wyglądu. Wczoraj na impreze dowiózł nam pizzę koleś, którego widok odbierał apetyt. Śmierdział fajurami, zęby aż granatowe, pazury czarne, fuuuuj. Nie tknęłam ani kawałka.
Mówiłam, żeby mnie nie wysyłali do drzwi po odbiór To nie, idź bo jesteś najbardziej trzeźwa

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość

Na pociechę - w liceum miałam dziewczynę w klasie, która się nie zawsze myła (sama przyznała), a jej pot śmierdział nieziemsko... wcześniej przez trzy lata gimnazjum towarzyszył nam kolega, który śmierdział mokrym psem (jego mama miała biznes z psami jakiś i woziła go do szkoły tym samym autem, który służył jej do pracy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam klientkę w pracy, która zawsze przychodzi do mnie do biura z papierami będąc prosto z jazdy konnej czy ze stajni. Qrde, jak ta kobita capi zwierzakiem I to takim nawietrzonym, z biegu - nie wiem jak to obrazowo opisać.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 09:01   #2885
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Na wizaż 24h czas jest. Napisanie jakiejś petycji zajęłoby Ci tyle co napisanie dwóch postów na wizażu.



Dziękuję za komplement, niestety nie mogę tego powiedzieć o Tobie jako o pieszym, skoro sama prowokujesz kierowców do "dziwnych" zachowań.



Dokładnie. Ale najłatwiej ak naczelna Grażyna narzekać i nic nie robić.

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------



Myślę, ze powinnaś zaprzestać się poruszać.
Najpierw sama piszesz, że obowiązkiem kierowcy jest zahamowanie przed przejściem a później sama do nich masz pretensje. A ja widziałam nie raz sytuacje, że kierowca hamuje, pieszy zbiera się jak sójka za morze i koniec końców ruszają w tym samym momencie. Bo pieszy w końcu się namyślił, że chce iść a kierowca w tym czasie się już rozmyślił z przepuszczania, skoro pieszemu się nie spieszy.
- Nie Twoją sprawą jest na co mam czas i co ze swoim czasem robię.
- Brak słów i ochoty już na rozmowy z Tobą jeżeli zakładasz że za każdym razem że kierowca to święta krowa a pieszy prowokuje wypadek. Mam nadzieję że na jezdni się nigdy nie spotkamy bo życie mam jedno i na tym zakańczam wszelakie rozmowy z Tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Piękne: 3 totalne bzdury w jednym krótkim zdaniu
1. W Tapatalku bez problemu da się napisać na szaro,
2. Tapatalk to aplikacja uniwersalna do czytania forów wszelakich, właściciele Wizażu mogą wpaść na dowolne bajery, tylko że to nie oni tworzą Tapatalk,
3. Aplikacja nazywa się Tapatalk, a nie TapTalk.
Dobra z przyzywczajenia napisalam Taptalk a korzystam z aplikacji Wizaż i jakoś nie widzę tutaj takowej kwoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 09:06   #2886
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
- Nie Twoją sprawą jest na co mam czas i co ze swoim czasem robię.
- Brak słów i ochoty już na rozmowy z Tobą jeżeli zakładasz że za każdym razem że kierowca to święta krowa a pieszy prowokuje wypadek. Mam nadzieję że na jezdni się nigdy nie spotkamy bo życie mam jedno i na tym zakańczam wszelakie rozmowy z Tobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------


Dobra z przyzywczajenia napisalam Taptalk a korzystam z aplikacji Wizaż i jakoś nie widzę tutaj takowej kwoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zakończ proszę, bo jak lubię ten wątek, tak bardzo mnie denerwuje twoje mielenie tego tematu kierowców.
Jak chcesz napisać na szaro w aplikacji to wystarczy użyć odpowiedniego bb code, wysiłek praktycznie żaden.


Ogółem się wszystkim prześmierga, jak mnie nie było trochę w domu to czułam wyraźnie smród fajek (sama nie palę, ale ojciec musi i to sporo). Ciekawe, czy jakoś specyficznie pachnę jako właścicielka kota? Bo jak wącham kiciolkę moją to pachnie mi takim słonecznym siankiem

Edytowane przez Lottie69
Czas edycji: 2016-12-13 o 09:08
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 09:19   #2887
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy jakoś specyficznie pachnę jako właścicielka kota? Bo jak wącham kiciolkę moją to pachnie mi takim słonecznym siankiem
Koty są bezzapachowe (jak są zdrowe). Węch mam jak pies, a jeszcze nigdy u nikogo nie wyczułam zapachu kota
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 09:24   #2888
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Dobra z przyzywczajenia napisalam Taptalk a korzystam z aplikacji Wizaż i jakoś nie widzę tutaj takowej kwoty.
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Jak chcesz napisać na szaro w aplikacji to wystarczy użyć odpowiedniego bb code, wysiłek praktycznie żaden.
Otóż to droga Sofiax
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 09:51   #2889
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Otóż to droga Sofiax
Dlaczego ja mam się fatygować skoro twórcy aplikacji nie mogli? To są wymagania forum to niech sami zapewniają warunki do jego spełnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 09:58   #2890
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Dlaczego ja mam się fatygować skoro twórcy aplikacji nie mogli? To są wymagania forum to niech sami zapewniają warunki do jego spełnienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyklikanie zmiany koloru to podobny "wysiłek" co wpisanie. Kończę dyskusje z Tobą bo Twoje wypowiedzi są coraz bardziej żałosne.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:00   #2891
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Nie to nie jest to samo i nie będę nic wpisywać, niech się pofatyguja i zrobią coś z tą aplikacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 10:03   #2892
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

"Niech coś zrobią z przejściem dla pieszych", "niech coś zrobią z aplikacją". Widać schemat typowy dla pewnej grupy ludzi...
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:04   #2893
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

No to może ja dodam coś od siebie: januszowym jest dla mnie roszczeniowy ton wśród użytkowników darmowych for i aplikacji na zasadzie ''należy mi się''.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:05   #2894
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to obraz Janusza ale jak ludzie mogą rano wyjść z domu i nie umyć zębów? Siedzi ZA MNĄ facet w autobusie i czuje smród jego oddechu, po prostu jakby mu coś gnilo w ustach. Aż mi się niedobrze robi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
To niestety nie zawsze jest kwestia nie mycia zebow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:30   #2895
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
"Niech coś zrobią z przejściem dla pieszych", "niech coś zrobią z aplikacją". Widać schemat typowy dla pewnej grupy ludzi...
Niech się
Serio, gdyby to był wielki problem to jeszcze bym zrozumiała, ale wpisać kilka znaków to serio...
CLICK polecam poczytać
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:30   #2896
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
No to może ja dodam coś od siebie: januszowym jest dla mnie roszczeniowy ton wśród użytkowników darmowych for i aplikacji na zasadzie ''należy mi się''.
O tak Tak jakby praca programistów była za darmo. Otóż oświadczam, że nie jest
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:46   #2897
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
To niestety nie zawsze jest kwestia nie mycia zebow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno częściowo nie, ale już co najmniej kilka razy natknęłam się gdzieś na statystyki ile procent Polaków nie myje zębów i zawsze ten procent był porażający :O
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:51   #2898
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
O tak Tak jakby praca programistów była za darmo. Otóż oświadczam, że nie jest
Ale to ja założyłam to forum czy jak? Ja wymyśliłam pisanie na szaro? Jeżeli ktoś czegoś wymaga to jego obowiązkiem jest to udostępnić proste
Tak ktoś prowadzi ten portal za fee i hobbystycznie, cóż za naiwne podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 10:55   #2899
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Ale to ja założyłam to forum czy jak? Ja wymyśliłam pisanie na szaro? Jeżeli ktoś czegoś wymaga to jego obowiązkiem jest to udostępnić proste
Tak ktoś prowadzi ten portal za fee i hobbystycznie, cóż za naiwne podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty tak na serio? Idąc tym tokiem myślenia równie dobrze można powiedzieć, że obowiązkiem osoby udzielającej się na jakichkolwiek forach jest znajomość BBCode . Twój tok rozumowania jest tak żałosny, że aż przerażający, i to od kilku wątków.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-13, 11:02   #2900
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
Ty tak na serio? Idąc tym tokiem myślenia równie dobrze można powiedzieć, że obowiązkiem osoby udzielającej się na jakichkolwiek forach jest znajomość BBCode . Twój tok rozumowania jest tak żałosny, że aż przerażający, i to od kilku wątków.
Tak żałosny bo uważam, że jak ktoś czegoś wymaga to powinien dopilnować żeby nie było problemów z przestrzeganiem tych wymogów Bez przesady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 11:20   #2901
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6856620 6]Koty są bezzapachowe (jak są zdrowe). Węch mam jak pies, a jeszcze nigdy u nikogo nie wyczułam zapachu kota [/QUOTE]

Mój koteczek pięknie pachnie taką czystością i doskonale chłonie zapachy, np. perfum czy fajek

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Dlaczego ja mam się fatygować skoro twórcy aplikacji nie mogli? To są wymagania forum to niech sami zapewniają warunki do jego spełnienia
Tak czytam Twoje wypowiedzi od kilku dni i nic się nie odzywałam, jednak już nie mogę. Twoje wypowiedzi są pełne jakiegoś żalu, pogardy, złości, na każde słowo Dziewczyn odpowiadasz atakiem, nawet jeśli nic złego nie piszą. Tkwisz w takiej bańce pełnej goryczy, ja tak długo nie mogłabym wytrzymać, nerwy by mnie zeżarły . Chyba jesteś z pokolenia misięnależy
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 11:23   #2902
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Serek widzę w formie. Rozwala wątki juz od trzech wcieleń...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 11:32   #2903
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Serek widzę w formie. Rozwala wątki juz od trzech wcieleń...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale żeby o taką pierdołę już totalnie z de wziętą? funkcja na "i" też się może turlać jak ta miss A.W. jest ciagle cytowana.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 11:39   #2904
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Mój koteczek pięknie pachnie taką czystością i doskonale chłonie zapachy, np. perfum czy fajek



Tak czytam Twoje wypowiedzi od kilku dni i nic się nie odzywałam, jednak już nie mogę. Twoje wypowiedzi są pełne jakiegoś żalu, pogardy, złości, na każde słowo Dziewczyn odpowiadasz atakiem, nawet jeśli nic złego nie piszą. Tkwisz w takiej bańce pełnej goryczy, ja tak długo nie mogłabym wytrzymać, nerwy by mnie zeżarły . Chyba jesteś z pokolenia misięnależy
Jest różnica pomiędzy abstrakcją a standardem.
Zwłaszcza że ten problem był poruszany jeszcze przy starej aplikacji w komentarzach bezpośrednio pod aplikacją.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 11:54   #2905
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś czegoś wymaga to jego obowiązkiem jest to udostępnić proste
Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Tak żałosny bo uważam, że jak ktoś czegoś wymaga to powinien dopilnować żeby nie było problemów z przestrzeganiem tych wymogów
Ale przecież jest udostępnione i nie ma problemów
A jednak nie umiałem się powstrzymać z odpowiedzią Sofiax bo poziom abstrakcji tych wypowiedzi jest wysoki

A tak zupełnie na marginesie, to aplikacja Wizaż nie jest autorskim dziełem, tylko jest po prostu klonem Tapatalku dla jednego forum. Edipresse (właściciel Wizażu) płaci Tapatalkowi za to 40 USD miesięcznie https://tapatalk.com/build-your-own-app.php
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 12:00   #2906
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Spotkałam dziś Grażyne drogową. Jechała na rondzie pod prąd i prawie się poplakalam ze ja ludzie obtrabili a ona nie rozumie o co im chodziło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 12:20   #2907
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Spotkałam dziś Grażyne drogową. Jechała na rondzie pod prąd i prawie się poplakalam ze ja ludzie obtrabili a ona nie rozumie o co im chodziło...
Może kobieta jeździła "po angielsku"

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
O tak Tak jakby praca programistów była za darmo. Otóż oświadczam, że nie jest
Ar ju programer men?

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Tak żałosny bo uważam, że jak ktoś czegoś wymaga to powinien dopilnować żeby nie było problemów z przestrzeganiem tych wymogów Bez przesady.
A czego ty wymagasz? Poza tym proponuję zakończyć ten uporczywy off top.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2016-12-13 o 12:22 Powód: dopisek
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 13:05   #2908
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ale przecież jest udostępnione i nie ma problemów
A jednak nie umiałem się powstrzymać z odpowiedzią Sofiax bo poziom abstrakcji tych wypowiedzi jest wysoki

A tak zupełnie na marginesie, to aplikacja Wizaż nie jest autorskim dziełem, tylko jest po prostu klonem Tapatalku dla jednego forum. Edipresse (właściciel Wizażu) płaci Tapatalkowi za to 40 USD miesięcznie https://tapatalk.com/build-your-own-app.php
Tego nie wiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 13:34   #2909
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Ponawiam prośbę by powrócić do głównego tematu wątku. Odstępstwa od prośby będą nagradzane punktami.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-13, 15:13   #2910
Narith
Raczkowanie
 
Avatar Narith
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 49
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Fachowcy odcinają im łby na żywca.
Może to lepsze niż droga i transport do wanny w domu ale i tak nie zazdroszczę.
Wiecie ogólnie wszystkie zwierzątka jakie macie na talerzach umarły niezbyt humanitarnie.
Np. Kury jeżdżą na taśmie produkcyjnej i łby im obcina okrągła piła.
Małe kurczaczki leżą na ziemi na wapół żywe jak odpadki prosukcyjne a prosiaczki od ogonka obdzierają ze skóry na żywca albo obcina się im nóżki i puszcza na ziemię żeby się szybciej wykrwawiały.
Od dawna żyjemy w czasach gdzie pieniądz jest ważniejszy od życia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A skąd ty takie rzeczy wiesz? Widziałaś kiedyś coś takiego w rzeźni, na własne oczy?
I po co w ogóle obdzierać ze skóry na żywca świnie, i to prosiaczki?
Typowe januszowanie - nie znam się, ale się wypowiem
Narith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 19:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.