Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-14, 15:02   #1
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Talking

Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!


Witajcie!

Poszukuję inspiracji na prezenty, które sama mogę wykonać.

Zawsze kupuję "zwykłe" prezenty, ale staram się dołożyć też coś od siebie: biżuterię, decoupage, pierniczki i czekoladki...

Co Wy możecie polecić???

Pozdrawiam
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:23   #2
madziuleczka88
Przyczajenie
 
Avatar madziuleczka88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

ja proponuję aniołki lub inne figurki z masy solnej dziewczyna co prowadzi niżej podany blog ma mega pomysły, zaraziła mnie również lepieniem z masy solnej
http://ciriiii.pinger.pl/

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

aaaa i jeszcze w "czterech kątach" widziałam w rubryczce "zrób to sam" mnóstwo fajnych rzeczy, które również mogą nadawać sie na prezenty, np ręcznie wykonane świece
pozdrwiam )
madziuleczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:31   #3
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez madziuleczka88 Pokaż wiadomość
ja proponuję aniołki lub inne figurki z masy solnej dziewczyna co prowadzi niżej podany blog ma mega pomysły, zaraziła mnie również lepieniem z masy solnej
http://ciriiii.pinger.pl/

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

aaaa i jeszcze w "czterech kątach" widziałam w rubryczce "zrób to sam" mnóstwo fajnych rzeczy, które również mogą nadawać sie na prezenty, np ręcznie wykonane świece
pozdrwiam )
Blog świetny, dziękuję za informacje o nim

Zastanawiam się tylko czy umiałabym zrobić tak śliczne aniołki...
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 17:26   #4
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Możesz też zrobić własne obrazki albo biżuterię, kule do kąpieli
http://www.ti py.pl/artykul_9426,jak-zrobic-kule-do-kapieli.html
Polecam przejrzeć wszystkie pomysły, na pewno coś znajdziesz!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5357011.jpg (54,1 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez isetta_
Czas edycji: 2012-11-14 o 17:28
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 19:05   #5
apka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 153
GG do apka88
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

a co myślicie o czymś takim, żeby upiec kruche ciasteczka (to troche moje hobby i "specjalnośc", znajomi wiedzą, że się w tym lubuje) w kształcie gwiazdek i choinek i zapakowac to do metalowego pudełka z motywami mikołajowo-świątecznymi? To pudełko już raczej kupne :P
Chciałam coś podarowac skromnego znajomym, tak symbolicznie bo nie bardzo mam kase w tej chwili, a zrobienie dla nich takiego prezentu sprawi mi mnóstwo frajdy
__________________
Marzenia można realizowac jedynie dzięki silnej woli. Nie wystarczy entuzjazm, pasja i pragnienie. Trzeba byc silnym i skoncentrowanym na osiągnięciu celu.
apka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 21:18   #6
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

to bardzo fajny pomysł - możesz tez powkładać te ciasteczka do małych woreczków i ładnie przewiązać i każda paczuszkę podpisać dla kogo jest
albo zrobić małe pudełeczka z kartki papieru

ja też przeważnie robię jakieś drobiazgi jak kolczyki, aniołki czy magnesiki ale w tym roku nie będę miała czasu i potrzebuje prostego i szybkiego pomysłu jako ładny dodatek do prezentu
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 21:40   #7
Inal
Rozeznanie
 
Avatar Inal
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 549
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

U mnie w tym roku na 1 dzień świąt będzie około 15 osób. Postanowiłam ,że każdemu tego dnia wręczę domowe pierniczki.Ponadto mama w poprzednim roku była w Kauflandzie,od razu po otwarciu,w Wigilię.Kupiła wtedy dużo słodkości za "grosze". Przeceny -50,70%! Więc i ja w tym roku podjadę rano i dokupię jakieś drobne słodycze i powrzucam do woreczków lub paczuszek dla gości.
Przychodzi mi na myśl własnoręcznie robiona herbata,świece,sól do kąpieli.Wydaje mi się,że to fajne pomysły. Można jakieś karteczki zrobić własnoręcznie.Jak ktoś ma zdolności,to.. mógłby wykonać własnoręcznie na szydełku serwetki lub coś wyszyć.Wzory na poszewce na poduszkę? Co do słodyczy to pralinki,trufle wydają mi się przyjemnym pomysłem lub drożdżówki,rogale. Niżej zamieszczam przepisy z świetnego bloga.
http://www.mojewypieki.com/przepis/z...zka-swiateczne
http://www.mojewypieki.com/przepis/gingerbread-people
http://www.mojewypieki.com/przepis/rogale-marcinskie
http://www.mojewypieki.com/przepis/m...dzowki-choinki

Jeszcze przypomniałam sobie o ozdobach makaronowych albo z masy solnej.W domu mam piękną szopkę zrobioną z makaronu. Tylko ,że potrzeba dodatkowo klej na gorąco oraz pistolet.Bodajże jeszcze lakier np.złoty.
http://www.ti py.pl/tag7437,ozdoby-z-makaronu-na-boze-narodzenie.html
Tu są różne pomysły.
__________________
You can not describe the passion. You can only live it! #F1
Inal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 14:48   #8
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez apka88 Pokaż wiadomość
a co myślicie o czymś takim, żeby upiec kruche ciasteczka (to troche moje hobby i "specjalnośc", znajomi wiedzą, że się w tym lubuje) w kształcie gwiazdek i choinek i zapakowac to do metalowego pudełka z motywami mikołajowo-świątecznymi? To pudełko już raczej kupne :P
Chciałam coś podarowac skromnego znajomym, tak symbolicznie bo nie bardzo mam kase w tej chwili, a zrobienie dla nich takiego prezentu sprawi mi mnóstwo frajdy
Myślę, że to świetny pomysł - też planuję zrobić pierniczki, zastanawiam się tylko nad ich ozdobieniem i opakowaniem.

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez isetta_ Pokaż wiadomość
Możesz też zrobić własne obrazki albo biżuterię, kule do kąpieli
http://www.ti py.pl/artykul_9426,jak-zrobic-kule-do-kapieli.html
Polecam przejrzeć wszystkie pomysły, na pewno coś znajdziesz!
Świetny pomysł z tymi kulami do kąpieli, ale to bardziej sobie mogę zrobić taki prezent, bo żadna z osób, którą chcę obdarować nie ma wanny

Ale dziękuję za linka!

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Inal Pokaż wiadomość
U mnie w tym roku na 1 dzień świąt będzie około 15 osób. Postanowiłam ,że każdemu tego dnia wręczę domowe pierniczki.Ponadto mama w poprzednim roku była w Kauflandzie,od razu po otwarciu,w Wigilię.Kupiła wtedy dużo słodkości za "grosze". Przeceny -50,70%! Więc i ja w tym roku podjadę rano i dokupię jakieś drobne słodycze i powrzucam do woreczków lub paczuszek dla gości.
Przychodzi mi na myśl własnoręcznie robiona herbata,świece,sól do kąpieli.Wydaje mi się,że to fajne pomysły. Można jakieś karteczki zrobić własnoręcznie.Jak ktoś ma zdolności,to.. mógłby wykonać własnoręcznie na szydełku serwetki lub coś wyszyć.Wzory na poszewce na poduszkę? Co do słodyczy to pralinki,trufle wydają mi się przyjemnym pomysłem lub drożdżówki,rogale. Niżej zamieszczam przepisy z świetnego bloga.
http://www.mojewypieki.com/przepis/z...zka-swiateczne
http://www.mojewypieki.com/przepis/gingerbread-people
http://www.mojewypieki.com/przepis/rogale-marcinskie
http://www.mojewypieki.com/przepis/m...dzowki-choinki

Jeszcze przypomniałam sobie o ozdobach makaronowych albo z masy solnej.W domu mam piękną szopkę zrobioną z makaronu. Tylko ,że potrzeba dodatkowo klej na gorąco oraz pistolet.Bodajże jeszcze lakier np.złoty.
http://www.ti py.pl/tag7437,ozdoby-z-makaronu-na-boze-narodzenie.html
Tu są różne pomysły.
A co rozumiesz przez samodzielne wykonanie herbaty??? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...

Przepisy super, a ozdoby makaronowe jeszcze lepsze
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:03   #9
aska85
Raczkowanie
 
Avatar aska85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 156
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

na własnoręczne prezentów mam kilka pomysłów:
-pierniczki (jak większość
-oliwy smakowe - z chili, z ziołami, z czosnkiem, w małym ozdobnych buteleczkach (do nabycia czesto w sklepach wszystko za 4zł)
-małe słoiczki do ktorych warstwowo układa się składniki na ciasteczka, na słoik nakleja się skład i przepis i pisze co jeszcze trzeba dodac żeby upiec ciasteczka)
-pudeleczko dla wielbiciela lodów
-ser feta w ozdobnym słoki ciasto poukladany i wypełniony oliwą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30.jpg (55,5 KB, 145 załadowań)
aska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:20   #10
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez aska85 Pokaż wiadomość
na własnoręczne prezentów mam kilka pomysłów:
-pierniczki (jak większość
-oliwy smakowe - z chili, z ziołami, z czosnkiem, w małym ozdobnych buteleczkach (do nabycia czesto w sklepach wszystko za 4zł)
-małe słoiczki do ktorych warstwowo układa się składniki na ciasteczka, na słoik nakleja się skład i przepis i pisze co jeszcze trzeba dodac żeby upiec ciasteczka)
-pudeleczko dla wielbiciela lodów
-ser feta w ozdobnym słoki ciasto poukladany i wypełniony oliwą
Wow! Jestem pod wrażeniem tego pudełeczka dla wielbiciela lodów...

Możesz mniej więcej napisać co tam się może/powinno znaleźć?
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:49   #11
aska85
Raczkowanie
 
Avatar aska85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 156
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez MeganArt Pokaż wiadomość
Wow! Jestem pod wrażeniem tego pudełeczka dla wielbiciela lodów...

Możesz mniej więcej napisać co tam się może/powinno znaleźć?
Wafelki do lodów, albo miseczki wafelkowe są w hipermarketach, wiem ze są na pewno w kauflandzie na dziale z gotowymi ciastami paczkowanymi.
Mozna kupic malutkie sloiczki i przelać do nich sosy do lodów albo gotowe sklepowe zazwyczaj plastikowe buteleczki obkleicz czymś ładnym.
jak widac na fotce do takich strunowych woreczków wrzucamy to co lubimy: groszki czekoladowe, zelki, pokruszone orzeszki, posypki do ciast,mini batoniki, emenemsy :P , draże, co tylko przyjdzie nam do głowy ooo wiem co jeszcze małe słodkie beziki, małe kruche ciasteczka, żelkowe malinki, pianki te różowe
aska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 16:12   #12
MeganArt
Zakorzenienie
 
Avatar MeganArt
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 990
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez aska85 Pokaż wiadomość
Wafelki do lodów, albo miseczki wafelkowe są w hipermarketach, wiem ze są na pewno w kauflandzie na dziale z gotowymi ciastami paczkowanymi.
Mozna kupic malutkie sloiczki i przelać do nich sosy do lodów albo gotowe sklepowe zazwyczaj plastikowe buteleczki obkleicz czymś ładnym.
jak widac na fotce do takich strunowych woreczków wrzucamy to co lubimy: groszki czekoladowe, zelki, pokruszone orzeszki, posypki do ciast,mini batoniki, emenemsy :P , draże, co tylko przyjdzie nam do głowy ooo wiem co jeszcze małe słodkie beziki, małe kruche ciasteczka, żelkowe malinki, pianki te różowe
Pomysł świetny i myślę, że mam już dwa prezenty z głowy, a chociażby dodatki do prezentów. Mam w rodzinie 13-letnie bliźniaki (dziewczynka i chłopiec), a oni uwielbiają wszystko co słodkie i niezdrowe, więc to dla nich idealny prezent...

Dziękuję za inspiracje
MeganArt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:44   #13
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Może jakieś konfitury ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:19   #14
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Ja co roku daję znajomym pierniczki - w ubiegłym roku zrobiłam pojedyncze okrągłe z dziurkami w różnych kształtach w środku, przyczepiłam do wstążeczek, żeby mogli powiesi na choince a potem zjeśc. Można też zrobic kilka mniejszych pierniczków, przyciepic na wstążce i dodac kartki z życzeniami w kształcie tych pierników (np. kartonik-gwiazdkę przerysowaną z foremki, wyciętą i ozdobioną)

A na urodziny bliskich zwykle coś piekę - na Dzień Matki babeczki z kremem, a na urodziny przyjaciela pudełko ciastek.
Ludzie się cieszą z ręcznie robionych słodkości, bo nie dośc, że dobre, to jeszcze wiedzą, że ktoś się dla nich poświęcił i zrobił
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:01   #15
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

To ja pokażę co zrobiłam rok temu dla bliskiej osoby, która powoli wkraczała w świat herbat..
Pierwsze pudełko, 8komorowe, do kazdej komorki powsadzalam kilka torebek herbaty, łacznie 8 rodzajów, od zielonej, przez białą, czerwoną itp

Drugie pudełko- dla mamy. Mama uwielbia lawendę, wiec motyw jest taki a nie inny. Do środka włożyłam mięciutkie fioletowe 'cosik', do tego perfumy Być może, tak uwielbiane przez mamę i lakier do paznokci- wielka fanka. Skromnie, ale się spodobało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tom.jpg (71,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mama.jpg (54,9 KB, 69 załadowań)
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 09:04   #16
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

A jeśli ktoś jest leniem albo nie umie piec ciastek to może zrobić taki prezent: do słoika wsypać potrzebne składniki (warstwami), zakręcić, przewiązać wstążką i doczepić kartkę z przepisem. Zawsze chciałam to zrobić, ale zastanawia mnie jak obdarowana osoba mogłaby powyciągać składniki i żeby one się nie zmieszały? Może do woreczków to powkładać? Hmm

Wpiszcie sobie w youtube: diy glam globes. Są to kule z wodą i brokatem zrobione ze słoika. Do zakrętki przyklejony jest prezent w postaci lakieru do pazn. lub błyszczyk.

A świeczki można samemu zrobić jeśli mamy stare świeczki - stopić kikutki na parze i wlać w foremkę np jakąś starą filiżankę albo kieliszek. Knot może być też z cienkiej świeczki, chociażby urodzinowej.

Taniej się nie da
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 11:24   #17
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
A jeśli ktoś jest leniem albo nie umie piec ciastek to może zrobić taki prezent: do słoika wsypać potrzebne składniki (warstwami), zakręcić, przewiązać wstążką i doczepić kartkę z przepisem. Zawsze chciałam to zrobić, ale zastanawia mnie jak obdarowana osoba mogłaby powyciągać składniki i żeby one się nie zmieszały? Może do woreczków to powkładać? Hmm
Na Red&Pale byl swego czasu przepis na kawę w takim słoiku, świetnie to wygląda!

Post "Mokka Instant"
http://redandpale.blox.pl/html/13107...21.html?486943
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 15:16   #18
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
A jeśli ktoś jest leniem albo nie umie piec ciastek to może zrobić taki prezent: do słoika wsypać potrzebne składniki (warstwami), zakręcić, przewiązać wstążką i doczepić kartkę z przepisem. Zawsze chciałam to zrobić, ale zastanawia mnie jak obdarowana osoba mogłaby powyciągać składniki i żeby one się nie zmieszały? Może do woreczków to powkładać? Hmm

Wpiszcie sobie w youtube: diy glam globes. Są to kule z wodą i brokatem zrobione ze słoika. Do zakrętki przyklejony jest prezent w postaci lakieru do pazn. lub błyszczyk.

A świeczki można samemu zrobić jeśli mamy stare świeczki - stopić kikutki na parze i wlać w foremkę np jakąś starą filiżankę albo kieliszek. Knot może być też z cienkiej świeczki, chociażby urodzinowej.

Taniej się nie da
to z tym przepisem SUPER!!
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:15   #19
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
A jeśli ktoś jest leniem albo nie umie piec ciastek to może zrobić taki prezent: do słoika wsypać potrzebne składniki (warstwami), zakręcić, przewiązać wstążką i doczepić kartkę z przepisem. Zawsze chciałam to zrobić, ale zastanawia mnie jak obdarowana osoba mogłaby powyciągać składniki i żeby one się nie zmieszały? Może do woreczków to powkładać? Hmm

Wpiszcie sobie w youtube: diy glam globes. Są to kule z wodą i brokatem zrobione ze słoika. Do zakrętki przyklejony jest prezent w postaci lakieru do pazn. lub błyszczyk.

A świeczki można samemu zrobić jeśli mamy stare świeczki - stopić kikutki na parze i wlać w foremkę np jakąś starą filiżankę albo kieliszek. Knot może być też z cienkiej świeczki, chociażby urodzinowej.

Taniej się nie da
Ale w tym słoiku to właśnie O TO CHODZI, żeby składniki się wymieszały Widać, że niewprawiona w pieczeniu Więc wyjaśniam: przygotowując ciasto na wiele wypieków mieszamy w jednej misce składniki suche (mąka, cukier, proszek do pieczenia, przyprawy), a w drugiej mokre (jajka, mleko, olej, jogurt, czy co tam jeszcze jest w przepisie). Także do takiego słoja wsypujesz warstwowo wszystkie suche składniki i dołączać instrukcję, z jakimi mokrymi należy je zmieszać.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 00:05   #20
viola1993
Raczkowanie
 
Avatar viola1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 115
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Wklejam kilka inspiracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6421529735_7aac1cb7f5_z.jpg (46,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg almond-butterR-picm_thumb.jpg (33,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Granola-2.jpg (53,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5b30hy.jpg (42,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciasto_w_butelce_3.jpg (45,2 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3091728928_34bd5c9cbe.jpg (17,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5706.jpg (30,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la102602_1106_giftjar_vert.jpg (23,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg msl_june03_jamlabels_vert.jpg (23,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a00e551ae05e38834014e89228946970d-800wi.jpg (15,1 KB, 23 załadowań)
__________________




viola1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:03   #21
karolina19899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Masa solna jest świetnym rozwiązaniem Do tego ciasta (pierniczki)
karolina19899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 11:59   #22
Kasia_models
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Ostatnio kupiłam chłopakowi koszulkę z BATMANA.
cieszył się jak dziecko
Jakby ktoś chciał to tutaj kupiłam:
http://paga-studio.pl/glowna/240-batman.html
Kasia_models jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 14:54   #23
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Prezenty świątecznie wykonane samodzielnie - Pomysły i inspiracje!

Jeśli pierniczki na prezent - to tylko w wiekszej ilości.
Bo kilka pierniczków to trochę taki prezent nic, a więcej już cieszy
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 15:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.