Agent TVN - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-16, 11:18   #1441
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Tez myśle ze już powinni odpuścić te "gwiazdy".

Widziałam na Polsacie wczoraj reklamę programu coś na zasadzie "wyprawy robinson" mi sie zdaje. Reklama była odnośnie prowadzenia castingów może Polsat zrobi coś fajnego z normalnymi ludźmi a nie gwiazdami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nareszcie!!! Świetna wiadomość Naturalne emocje i walka o pieniądze na pewno będą ciekawsze od "gwiazdorskiego" Agenta. Choć i tak nie narzekam na Agenta, bo tak mi namącili w głowie, że czeeeeeekam na wtorek.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 18:57   #1442
KiseOda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 44
Dot.: Agent TVN

Ciekawostka: W Tańcu z gwiazdami z obecnego Agenta występowali: Rylik, Alan i Marek (panowie w tej samej edycji i nawet odpadli jeden po drugim
KiseOda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 10:48   #1443
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja odnoszę wrażenie, że edycja z gwaizdami jest gorsza właśnie przez gwiazdorzenie i fakt, że dla wielu z nich strata kasy nie jest znacząca. Takie programy o niebo lepsze są ze zwykłymi ludzmi. Widać bardziej walkę o kase, a nie przepychanki i lans.
Mi się właśnie wydaje, że ich tak nie boli strata pieniędzy bo mają płacone też niezależnie za każdy odcinek w którym ewentualnie wystąpią. Co za tym idzie tak naprawdę mają zapewnione świetne wakacje, parę zadań w ciągu dnia i tyle. Emocje pewnie są to oczywiste, ale bywają i śpią w luksusach więc, aż takiej spiny nie ma.

W przypadku zwykłych ludzi było mniej kombinacji a więcej wzajemnej współpracy. Nikt świadomie, aż tak bardzo nie oszukiwał (a przynajmniej tak to zapamiętałam), bo działała presja grupy, że liczy się tak naprawdę wspólne wykonanie zadanie.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:29   #1444
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Odcinek porażka.
Beznadziejnie, że Kędzior wrócił. I dziwne że wszyscy tak ochoczo są za tym żeby uczestnik wrócił do gry mając świadomość, że w wyniku tego wkrótce odpadną dwie osoby!
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:32   #1445
Fillion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3
Dot.: Agent TVN

Po dzisiejszym odcinku mam nadzieje ze wygra Jarek ew Kedzior

Odeta strasznie mnie wkurza wszedzie robi dymy a zostaje dzieki temu ze jest agentem

Alan niech odpadnie za tydzien a Daria bedzie 2 w finale

Jesli Odzia jest agentem to Marek dajac jej kase chce utrzec nosa (alanowi,Darii) zwyciezcy programowi
bo agent bankowo jakos ich na kase przekreci

Edytowane przez Fillion
Czas edycji: 2017-04-18 o 21:36
Fillion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:33   #1446
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Teraz to już kompletnie zgłupiałam kto jest agentem może Daria. Co do powrotu Piotra to dzisiaj o tym na fejsie czytałam.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 21:55   #1447
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Odeta jest tak przewidywalnym agentem ze to az niesamowite. Gdyby nie byla agentem na bank by tak daleko nie zaszla.
Krdzior wrocil tak jak Antek w poprzedniej edycji i pewnie dojdzie tez do finalu. Kiedys na samym poczatku przeczytalam ze Kedzior i Alan beda w finale i tak moze byc.
Obstawiam Kedziora Alana i Odete w ostatnim odcinku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-18, 22:06   #1448
enJoyce
Night is my best time 💕
 
Avatar enJoyce
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 70 252
Dot.: Agent TVN

Tak prawdę mówiąc to ja niezbyt się orientuję nawet o co chodzi w tym programie. Wiem tylko, że uczestnicy muszą wykonywać zadania a jeden z nich stara im się to utrudnić i reszta musi dojść do tego kto kombinuje? O coś takiego mnniej więcej w tym chodzi? Jakoś nigdy mnie nie kręcił ten program, słowo daję . W obecnej edycji czasem obejrzę jakiś odcinek. Ale tylko dlatego, że kiedyś baaaardzo imponował mi Zawada. I Marek już chyba zawsze będzie mi się kojarzył z Zawadą. Pamiętam, że oglądałam, któryś z początkowych odcinków tej edycji a potem na długo mi to wyleciało z głowy. Dzisiejszy odcinek oglądałam (nie wiedziałam tylko samej końcówki) , bo chciałałam się przekonać, czy mój ulubieniec jeszcze trzyma się w programie. Zobaczyłam Marka i tak odruchowo za chwilę pomyślałam "O, Zawada"
__________________

Let it shine
'Til you feel it all around you
And I don't mind
If it's me you need to turn to
We'll get by
It's the heart that really matters in the end
enJoyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 23:42   #1449
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Agent TVN

Dla mnie też dzisiejszy odcinek był beznadziejny. Strasznie było mi szkoda Marka, tego jak potraktowała go grupa. Mogli go śmiało wyeliminować, ale bez takiego bezczelnego śmiechu... To jednak dojrzały, dobry facet, który zawsze grał fair, więc należało mu się dużo szacunku.

No i dla mnie Marek też zawsze był i będzie komisarzem Zawadą Uwielbiam go, obok Jarka to mój ulubiony uczestnik programu od samego początku.

A co do Agenta: to ja już po dzisiejszym odcinku nabrałam przekonania, że to jednak musi być Jarek. A wygra najprawdopodobniej Daria. Za to nie wiem, kto dojdzie z nimi do finału. Ogólnie, nikogo poza Jarkiem nie darzę tam już sympatią.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 05:28   #1450
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Co do Marka to mi jego nie szkoda ale faktycznie grupa zachowała się bezczelnie z tym śmiechem...dorośli ludzie a zachowali się jak szczyle z podstawówki lub gimnazjum... nie wiem co było w tym zabawnego
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 05:45   #1451
enJoyce
Night is my best time 💕
 
Avatar enJoyce
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 70 252
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Co do Marka to mi jego nie szkoda ale faktycznie grupa zachowała się bezczelnie z tym śmiechem...dorośli ludzie a zachowali się jak szczyle z podstawówki lub gimnazjum... nie wiem co było w tym zabawnego
Nie widziałam ostaniej sceny (wstałam od telewizora, bo te przerwy często takie długie, a jak przyszłam to akurat się skończyło), może to i lepiej. A dlaczego się śmiali?
__________________

Let it shine
'Til you feel it all around you
And I don't mind
If it's me you need to turn to
We'll get by
It's the heart that really matters in the end
enJoyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 05:53   #1452
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez enJoyce Pokaż wiadomość
Nie widziałam ostaniej sceny (wstałam od telewizora, bo te przerwy często takie długie, a jak przyszłam to akurat się skończyło), może to i lepiej. A dlaczego się śmiali?
Na biało bo może ktoś jeszcze nie oglądał
Wcześniej była taka gra w której możesz zdobyć kasę, jokery lub kogoś wyeliminować z tej gry... no i grupa zagrała tak, że na początku wyeliminowała Marka i Jarka - zostali bez fantów i oni zgarnęli te fanty.. śmiali się, że ich wyeliminowali
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 06:16   #1453
Iceman84
Raczkowanie
 
Avatar Iceman84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Agent TVN

W dzisiejszym odcinku bylo dosadnie pokazane co ludzie potrafia zrobic dla pieniedzy

Zachowanie czworki uczestnikow pokazuje ich beznadziejny poziom intelektualny , egoizm , materializm , pilnowanie wlasnego interesu

Alan zachowal sie jak dzieciak ktorym jest wpierw wchodzi w sojusz z Jarkiem a pozniej go olewa dla Kedziora ktorego sprzedal w imie wlasnych interesow w poprzednim odcinku z takim czlowiekem nie chcial bym miec nic do czynienia za pieniadze zrobi wszystko i pozniej dziw ze nikt go nie chce zatrudnic do rol kinowych czy teatralnych

Kedzior po co wrocil do programu Tak jak wyzej zachowuje sie jak rozkapryszony chlopczyk co zrobi wszystko dla kapuchy, cienizna ktora nie uprawia sportu to nie jest facet

Odeta pazerna , materialna , egoistyczna baba Nie dziw ze chlop ja zostawil w zyciu realnym , obgaduje i wysmiewa sie z uczestnikow . Jak uslyszala prawde o sobie od Necika wyszlo jej prawdziwe ja

Daria jest po czesci usprawiedliwiona moim zdaniem to AGENT !
Lecz jej zachowanie przypomina rozkapryszona ksiezniczke , tak samo jak jej poprzedniczka obgaduje , wysmiewa , manipuluje

Szkoda Marka ze odpadl , mam nadzieje ze Jarek wygra i sprytem wyeliminuje pazerniakow
Iceman84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 06:19   #1454
enJoyce
Night is my best time 💕
 
Avatar enJoyce
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 70 252
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Na biało bo może ktoś jeszcze nie oglądał
Wcześniej była taka gra w której możesz zdobyć kasę, jokery lub kogoś wyeliminować z tej gry... no i grupa zagrała tak, że na początku wyeliminowała Marka i Jarka - zostali bez fantów i oni zgarnęli te fanty.. śmiali się, że ich wyeliminowali
No tak, grali w układanie tych kwadratów i kto dołożył ostatni element ten zabiera przywilej. I było mówione, że oni we dwóch nic nie zyskali. A jeszcze wcześniej coś tam mówili, że mają odpaść dwie osoby to czemu odpadła jedna? Bo to Kret może być agentem? Już samym wyglądem pozuje na takiego cwaniaczka. To mógłyby być on czy nie on? A tak w ogóle to kiedy jest finał? Może bym objerzała.
__________________

Let it shine
'Til you feel it all around you
And I don't mind
If it's me you need to turn to
We'll get by
It's the heart that really matters in the end
enJoyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 06:20   #1455
szejkowanie
Raczkowanie
 
Avatar szejkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Agent TVN

Kurcze muszę przestać Was czytać bo jeszcze nie obejrzałam wczorajszego odcinka A widzę, że dużo się działo! O 8 odpalam
szejkowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 07:17   #1456
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Agent TVN

pracowałam kiedyś z dziewczyną, która była dokładnie taka jak Odeta i Daria - wiecznie marudziła, wiecznie na NIE, wszyscy są frajerami tylko nie ona. Wierzcie mi, że nie dało się z nią normalnie egzystować w jednym pokoju. Całe szczęście, że odeszła po 3 miesiącach pracy
Dla mnie te laski są niemożliwe. Nie wiem czy któraś z nich gra i czy któraś jest agentem, ale są beznadziejne. Ja nie wiem czy byłabym w stanie z nimi przebywać na codzień.
Akcja z zadaniem z fantami, tak jak powiedział Jarek do Marka - dziecinada.

Osobiście mam nadzieję, że wygra Jarek i utrze im nosa.

Kędzior gra teraz obrońcę ludzkości i chce godzić grupę a reszta grupy ma wyrzuty sumienia po "mowie" Marka. I jeszcze pytają, czy Jarek jest na nich obrażony. Szczerze? Dla mnie słabizna.
__________________
Wymianka

Edytowane przez kasia6713
Czas edycji: 2017-04-19 o 07:18
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 07:37   #1457
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: Agent TVN

żal Marka, Jarkowi aż się oczka zaszkliły...gdyby nie on , to już bym nie oglądała, bo reszty uczestników szkoda nawet komentować ;/
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 07:59   #1458
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez may89 Pokaż wiadomość
żal Marka, Jarkowi aż się oczka zaszkliły...gdyby nie on , to już bym nie oglądała, bo reszty uczestników szkoda nawet komentować ;/
I Kinga miala rację, ze wniósł do programu nową jakość. Dobrze, ze został jeszcze Jarek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 08:17   #1459
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Iceman84 Pokaż wiadomość

Nie dziw ze chlop ja zostawil w zyciu realnym
puknij się w czoło
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-19, 08:26   #1460
MargoF1
Raczkowanie
 
Avatar MargoF1
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 221
Dot.: Agent TVN

Moimi zdaniem Kędzior jest agentem. Fajtlapa, ma sumienie, wszyscy go lubią, nikt go nie podejrzewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 08.12.12r.
zaręczyny 07.06.2014r.
ŚLUB 01.05.2016r.
dbam o włosy i zapuszczam!
WWW.F1-SHOW.BLOGSPOT.COM
MargoF1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:02   #1461
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Ojej, ojej jakie to dziwne że Odeta typowała Marka i on odpadł. Ciekawe jak by dotarła tak daleko. Marek - wspaniała postać. I Jarek i Marek są takimi szpiegami w starym stylu i mega fajnie wypadli. Myslę, że pozostali wyruchali ich w mega niefajny sposób. Byli grupą i nagle uwzięli się na dwóch.

To że Kędzior chciał honorowo oddać jokera Markowi i jednak tego nie zrobił pod wpływem grupy. Sorry, ale stracił wszystko w moich oczach. Albo ma się własne zdanie, albo majtki z gumy.

Kibicuje Darii i Jarkowi, zeby byli w finale. Jarkowi - za stworzenie super postaci w programie, Darii - za inteligencję i przebiegłość i że na równi z facetami obraca sytuacją.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:10   #1462
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez enJoyce Pokaż wiadomość
No tak, grali w układanie tych kwadratów i kto dołożył ostatni element ten zabiera przywilej. I było mówione, że oni we dwóch nic nie zyskali. A jeszcze wcześniej coś tam mówili, że mają odpaść dwie osoby to czemu odpadła jedna? Bo to Kret może być agentem? Już samym wyglądem pozuje na takiego cwaniaczka. To mógłyby być on czy nie on? A tak w ogóle to kiedy jest finał? Może bym objerzała.
Finał będzie jak zostaną dwie osoby
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:23   #1463
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Ojej, ojej jakie to dziwne że Odeta typowała Marka i on odpadł. Ciekawe jak by dotarła tak daleko. Marek - wspaniała postać. I Jarek i Marek są takimi szpiegami w starym stylu i mega fajnie wypadli. Myslę, że pozostali wyruchali ich w mega niefajny sposób. Byli grupą i nagle uwzięli się na dwóch.

To że Kędzior chciał honorowo oddać jokera Markowi i jednak tego nie zrobił pod wpływem grupy. Sorry, ale stracił wszystko w moich oczach. Albo ma się własne zdanie, albo majtki z gumy.

Kibicuje Darii i Jarkowi, zeby byli w finale. Jarkowi - za stworzenie super postaci w programie, Darii - za inteligencję i przebiegłość i że na równi z facetami obraca sytuacją.
Może wiedział, że go sprawdzą ile ma jokerow, ale dał mu klucz, więc zawsze coś.
Marek też dla mnie jest wiecznym Zawadą i jeszcze jak wyszedł z tych krzaków, jak bohater zgadzam się z Darią, że cały czas gra i świetnie się bawi
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2017-04-19 o 09:25
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 09:59   #1464
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Agent TVN

Czy dla Was tłumaczenie zadań przez Kingę jest jasne? Bo ja prawie nigdy nie rozumiem, dopiero jak uczestnicy już wykonują zadanie to ja zaskakuję na czym polega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 10:04   #1465
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Ja tam rozumiem ;D
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 10:09   #1466
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Czy dla Was tłumaczenie zadań przez Kingę jest jasne? Bo ja prawie nigdy nie rozumiem, dopiero jak uczestnicy już wykonują zadanie to ja zaskakuję na czym polega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo, ale zawsze sobie mówię, że oni pewnie też dopytują na zasadzie czyli np. mamy zrobić tak i tak, a wtedy to i to? I ona mówi: dokładnie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 10:17   #1467
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Agent TVN

Ja też mało kiedy kumam od razu o co chodzi, dopiero w trakcie

Nie oglądałam wczorajszego odcinka jeszcze ale z tego co już przeczytałam to echhh.... nie podoba mi się przywracanie uczestników
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 10:59   #1468
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Ojej, ojej jakie to dziwne że Odeta typowała Marka i on odpadł. Ciekawe jak by dotarła tak daleko. Marek - wspaniała postać. I Jarek i Marek są takimi szpiegami w starym stylu i mega fajnie wypadli. Myslę, że pozostali wyruchali ich w mega niefajny sposób. Byli grupą i nagle uwzięli się na dwóch.

To że Kędzior chciał honorowo oddać jokera Markowi i jednak tego nie zrobił pod wpływem grupy. Sorry, ale stracił wszystko w moich oczach. Albo ma się własne zdanie, albo majtki z gumy.

Kibicuje Darii i Jarkowi, zeby byli w finale. Jarkowi - za stworzenie super postaci w programie, Darii - za inteligencję i przebiegłość i że na równi z facetami obraca sytuacją.

Zgadzam się.
Ci uczestnicy są tak słabi i wredni, że aż mi ich żal.
Najbardziej żałosne jest to, że mieli pretensje do Marka, że niby wyeliminował Kędziora (chociaż to wcale nie jest takie oczywiste), a sami zachowują się w o wiele bardziej paskudny sposób w stosunku do Marka i Jarka. Żal mi dwóch ostatnich. To jedyne osoby, do których teraz czuję sympatię, a na miejscu Marka nie podałabym ręki żadnemu z pozostałych uczestników (z wyjątkiem Jarka).
Odeta jest po prostu podła, fałszywa i niesympatyczna. Możliwe, że jest agentem, chociaż byłby to najbardziej żałosny agent w historii.
Kędzior zupełnie stracił w moich oczach. Te jego teksty o tym, że dziadek Władek kazał mu zachowywać się przyzwoicie...no coż, coś nie siadło. Wciąż podejrzewam jego o bycie agentem, chociaż dopuszczam tez możliwość, że jest nim Odeta.
Żal mi Jarka w kolejnych odcinkach. Został zupełnie sam, otoczony przez mega niesympatyczne osoby.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 11:23   #1469
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Też nie rozumiem tego, że niby odpłacili się Markowi, przecież to tak naprawdę Alan dał dupy. Niby nie ufa nikomu, a potem gada, że swojej grupie. Następnie mówi, że Jarkowi, a potem, że tylko Kędziorowi. Swojego czasu też ćwiczyłam crossfit i nie wyobrażam sobie, że miałabym mieć taką osobę w grupie albo jako parę na WODie. Prędzej bym się pochlastała.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 11:30   #1470
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Sami niesympatyczni uczestnicy zostali - Jarka polubiłam chociaż rzeczywiście jest inny niż reszta. Po za Alanem i Markiem który odpadł wszyscy wydają się działać na niekorzyść grupy. Czy to sami zadufani w sobie indywidualiści którzy garną tylko dla siebie? Śmieszki i robienie na złość innym uczestnikom - słabe.
Daria jest taka antypatyczna że jak tylko widzę ją w migawce Lidla chyba to odwracam wzrok, bo od razu mi jej postawa w programie się przypomina Z Odetą rasowy duet odstręczających bab
Przywrócenie Kędziora nie no zupełnie fair w stosunku do uczestników, szkoda że się na to zgodzili, pierwsza podniosła rękę Daria - przypadek? - sznurem za tłumem reszta bo kto by się wyłamał w końcu WSZYSCY Kędziora kochają
Nadal uważam że Odeta agentuje ale Daria też sporo zadań popsuła.
Czy Alan to nie jakiś kumpel Królikowskiego? Bo jak wygra to zgłoszą się kolejni jego koledzy

Jeśli mimo wszystko Jarek to agent to nie miałabym nawet nic przeciwko temu, żeby psuł szyki tym niesympatycznym uczestnikom - widać jak ktoś jest miły szybko odpada.

Mistrzowski to był wczoraj Alan - zmanipulował Kędziorem - jak powiedział że tak nim pokieruje że sam będzie chciał mu pomóc i nie będzie o tym wiedział? To co nie udało się Odecie udało się Alankowi A kędzior jeszcze taki dumny że nie dał się Odecie podejść i ma własny rozum, a jest pod pantoflem Alana
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.