Agent TVN - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-10, 09:55   #1651
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Agent TVN

Czy tylko ja odnioslam wrazenie ze uczestnicy byli zdziwieni ze kazdy ma piórko w takim samym kolorze ?

Moze sobie wmawiam ale odniosłam wrazenie ze Odeta boi sie ze wyciagnie czarne i ten wzrok Darii na nią patrzacy.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Odeta bardzo sprytnie bredzi na glos wbrew logice.
Masaz, skok ze spadochronem, zakopanie zywcem.

Komentarz odety krytykujący Jarka! A nie darie, ktora sie zakopala mimo, ze logika wskazywalaby ze zrezygnuje. Ale to jarek jest zly, bo poszedl na masaz.

W ogole zenada, ze to byla rezyserka.
Dokladnie ! Uwazam tak samo.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 10:00   #1652
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Agent TVN

I wkurza mnie montaz. Jak zaczela sie rozmowa odety i darii o zadaniu z przyporzadkowaniem przedmiotow do odcinkow jak jarek poszedl wykonywac zadanie? Skads mialy info na czym polega zadanie, ale oczywiscie w tv tego brak. Jeszcze odeta potem rznela glupa jak jarek wrocil i zapytala co to za zadanie a daria siedziala i robila notatki. Tylko nadal niewiadomo skad poszlo info
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 10:40   #1653
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Agent TVN

Bo zobaczyły, że jest kolejno 12 numerków i skojarzyły, że było 12 odcinków. Więc zgadując, że z tym będzie związane zadanie, zaczęły sobie przypominać co było w którym odcinku, kto kiedy odpadł itd. Dla mnie to nie było dziwne, że się domyśliły
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 10:45   #1654
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Dla mnie było dziwne to, że ktoś kto ma klaustrofobię dał się zakopać żywcem

Darunia jest agentem, a raczej agentką
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 10:46   #1655
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Agent TVN

Odeta mnie rozbawila stwierdzeniem, ze typuje darie od 2 odcinka
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 11:39   #1656
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Agent TVN

Dla mnie montaż tego odcinka był bezsensowny, pokazali wypowiedzi gdzie każdy typuje każdego na Agenta
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:05   #1657
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Dla mnie montaż tego odcinka był bezsensowny, pokazali wypowiedzi gdzie każdy typuje każdego na Agenta
no dokładnie
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 12:15   #1658
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dla mnie było dziwne to, że ktoś kto ma klaustrofobię dał się zakopać żywcem

Darunia jest agentem, a raczej agentką
Wydaje mi się, że gdybym miała ogromną klaustrofobię (o której mówi Daria) to nie dałabym się zakopać żywcem. Chyba tylko świadomość, ze od tego moze zależeć życie moich bliskich skłoniła by mnie do tego... a jeśli już dałabym się zakopać "dla zadania" to po zamknięciu tej trumny i usłyszeniu, że mnie zakopują, wpadłabym w panikę... waliłabym rękami w trumnę, pewnie i bym krzyczała, wpadła w histerię czy coś.. Raczej każdy człowiek by wpadł a Daria była nadzwyczaj spokojna
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:40   #1659
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że gdybym miała ogromną klaustrofobię (o której mówi Daria) to nie dałabym się zakopać żywcem. Chyba tylko świadomość, ze od tego moze zależeć życie moich bliskich skłoniła by mnie do tego... a jeśli już dałabym się zakopać "dla zadania" to po zamknięciu tej trumny i usłyszeniu, że mnie zakopują, wpadłabym w panikę... waliłabym rękami w trumnę, pewnie i bym krzyczała, wpadła w histerię czy coś.. Raczej każdy człowiek by wpadł a Daria była nadzwyczaj spokojna

Czy ja wiem ... choruje na arachnofobie, ale jakbym się tak mocno, mocno, spręzyła to może, może dotknęłabym pająka


Zapisz
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:50   #1660
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Agent TVN

Można się bać i nie lubić czegoś ale z fobią to nie ma nic wspólnego. 90% wszystkich ludzi którzy mówią, że mają jakąś tam fobie tak naprawdę wcale jej nie ma
Ja też nie lubię zamkniętych przestrzeni, windy czy coś (np w kiblu nigdy sie nie zamykam, wole żeby ktoś zobaczył moja goła niżbym miała się zaciąć i spędzić tam czas dłużej niż potrzeba) ale nie uważam, że mam klaustrofobie.
Prawdziwa klaustrofobia nie pozwoliłaby jej wchodzić do windy ani korzystać z toalety o wymiarach 1,5m2 itd. (a jakoś problemu nie miała w zadaniu agent - winda)

a po drugie wychodzenie z prawdziwej fobii właśnie polega na tym aby przezwyciężyć siebie i zrobić to coś czego się boimy, np tak jak koleżanka wyżej pisze - dotknąć pająka jak ma się arachnofobię.
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:52   #1661
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Czy ja wiem ... choruje na arachnofobie, ale jakbym się tak mocno, mocno, spręzyła to może, może dotknęłabym pająka


Zapisz
Daria podkreślała, że u niej ten strach jest na silny, że to paniczny strach...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 12:53   #1662
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Daria podkreślała, że u niej ten strach jest na silny, że to paniczny strach...
kłamała
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:56   #1663
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
kłamała
Jak większość w tym programie... Czyżby Agent?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 13:00   #1664
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Agent TVN

Czy ma klaustrofobie czy nie, to nie bylo zadanie na przezwyciezanie wlasnych lękow. To bylo zadanie taktyczne, jedna osoba musiala niewykonac zadania. A Daria jak na zlosc postanowila "pokonac siebie" przeciez to takie normalne, ze akurat uczestnik, ktorego maja zakopac zywcem wykonuje zadanie a rezygnuje uczestnik z masazemprzeciez to brzmi tak idiotycznie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 13:28   #1665
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Agent TVN

Nie mam fobii a nigdy nie dałabym się zakopać żywcem (to w ogóle jeden z moich koszmarów sennych ). Chyba nie było pokazane w jednym ujęciu, jak Daria wchodzi do trumny a potem zostaje zakopywana?

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Oglądam właśnie sceny z zakopaniem Darii i to jest montaż. Od 35:40 gdy Daria leży nieruchomo widać za jej głową ruszający się cień a dopiero niby zaczynają ją odkopywać Rodzaj światła i jego ilośc też nie wskazuje że została zakopana, albo musiałaby tam być kamera z noktowizorem albo jakieś sztuczne światło w środku.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 14:32   #1666
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
Czy tylko ja odnioslam wrazenie ze uczestnicy byli zdziwieni ze kazdy ma piórko w takim samym kolorze ?
[/URL]
A ja odniosłam zupełnie inne wrażenie...
Gdybym ja wyciągnęła (na miejscu Darii) zielone piórko z koperty to naprawdę bym się cieszyła, że wygrałam. A ona? Zero jakichkolwiek emocji.

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Włosy dużo robią, wtedy miał bujną czupryne

No niby dalej stawiam na Odete, ale rzeczywiście jak pod koniec zaczęły mówić o Jarku... Też rację mają, że nie nameczyl się. Sama nie wiem.
Ja uważam, że on nie tyle, że się nie namęczył, tylko podchodził do zadań ze spokojem, nie wychylał się na siłę (tak jak niektórzy, którzy prawie się bili aby zostać wybranym do jakiegoś zadania), bez kombinatorstwa, tak, aby skupić się na tym na czym powinien (aby zapisać potem to w swoim magicznym zeszyciku). I w wielu sytuacjach chciał ułatwiać zadania, a grupa odebrała to jako coś złego.
Nie zauważyłam, aby z premedytacja olewał jakieś zadania.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Odeta bardzo sprytnie bredzi na glos wbrew logice.
Masaz, skok ze spadochronem, zakopanie zywcem.

Komentarz odety krytykujący Jarka! A nie darie, ktora sie zakopala mimo, ze logika wskazywalaby ze zrezygnuje. Ale to jarek jest zly, bo poszedl na masaz.

W ogole zenada, ze to byla rezyserka.
Dla mnie Odeta jest okropną babą - bez względu na to czy jest agentem czy nie. Fałszywa, mdła i niestety - mało inteligentna (nawet jeśli gra).
Wyrzucanie wszystkiego na Jarka od X odcinków - mega słabe i już chyba nudne. Przestało mnie to wzruszać.

No a Jarek - poleciał po całości. Połakomił się na masaż? Bezczelny! Jakby to była któraś z dziewczyn nawet przez myśl by im to nie przeszło tylko z marszu by zrezygnowały!
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 14:55   #1667
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
A ja odniosłam zupełnie inne wrażenie...
Gdybym ja wyciągnęła (na miejscu Darii) zielone piórko z koperty to naprawdę bym się cieszyła, że wygrałam. A ona? Zero jakichkolwiek emocji.[COLOR="Silver"]
A to nie bylo tak ze uczestnicy mieli miec zielone piórka a w kopercie Agenta mialo byc czarne ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 15:09   #1668
muszynianka26
Wtajemniczenie
 
Avatar muszynianka26
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 049
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
A to nie bylo tak ze uczestnicy mieli miec zielone piórka a w kopercie Agenta mialo byc czarne ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zwycięzca zielone, przegrany czerwone, agent czarne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
2020: 41/52
WWCz: 25/25






Za rok będziesz żałowała, że nie zaczęłaś dzisiaj
Zapisz
muszynianka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 15:26   #1669
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Można się bać i nie lubić czegoś ale z fobią to nie ma nic wspólnego. 90% wszystkich ludzi którzy mówią, że mają jakąś tam fobie tak naprawdę wcale jej nie ma
Ja też nie lubię zamkniętych przestrzeni, windy czy coś (np w kiblu nigdy sie nie zamykam, wole żeby ktoś zobaczył moja goła niżbym miała się zaciąć i spędzić tam czas dłużej niż potrzeba) ale nie uważam, że mam klaustrofobie.
Prawdziwa klaustrofobia nie pozwoliłaby jej wchodzić do windy ani korzystać z toalety o wymiarach 1,5m2 itd. (a jakoś problemu nie miała w zadaniu agent - winda)

a po drugie wychodzenie z prawdziwej fobii właśnie polega na tym aby przezwyciężyć siebie i zrobić to coś czego się boimy, np tak jak koleżanka wyżej pisze - dotknąć pająka jak ma się arachnofobię.
Dokładnie A windzie w ogóle się nie bała

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość


Oglądam właśnie sceny z zakopaniem Darii i to jest montaż. Od 35:40 gdy Daria leży nieruchomo widać za jej głową ruszający się cień a dopiero niby zaczynają ją odkopywać Rodzaj światła i jego ilośc też nie wskazuje że została zakopana, albo musiałaby tam być kamera z noktowizorem albo jakieś sztuczne światło w środku.
Kamera była bo ją nagrywali jak tam lezy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-10, 15:39   #1670
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Dokładnie A windzie w ogóle się nie bała

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------


Kamera była bo ją nagrywali jak tam lezy
? Przecież nie napisałam, że nie było kamery, tylko że nagranie z tej kamery nie mogło być z zakopanej trumny.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 16:23   #1671
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Agent TVN

Przepraszam.... źle zrozumiałam a właściwie to nie zrozumiałam
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 16:54   #1672
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Nie mam fobii a nigdy nie dałabym się zakopać żywcem (to w ogóle jeden z moich koszmarów sennych ). Chyba nie było pokazane w jednym ujęciu, jak Daria wchodzi do trumny a potem zostaje zakopywana?

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Oglądam właśnie sceny z zakopaniem Darii i to jest montaż. Od 35:40 gdy Daria leży nieruchomo widać za jej głową ruszający się cień a dopiero niby zaczynają ją odkopywać Rodzaj światła i jego ilośc też nie wskazuje że została zakopana, albo musiałaby tam być kamera z noktowizorem albo jakieś sztuczne światło w środku.
Ja odniosłam wrażenie, że jej nie zakopali całej (tak jak to próbowali nam pokazać), może tylko wieko trumny zostało posypane ziemią. Po 1 zdradza to światło wpadające z zewnątrz, po 2, gdy ten facet ją "odkopywał", to ta trumna była zbyt ładnie i dokładnie odkopana po bokach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 18:03   #1673
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
A ja odniosłam zupełnie inne wrażenie...
Gdybym ja wyciągnęła (na miejscu Darii) zielone piórko z koperty to naprawdę bym się cieszyła, że wygrałam. A ona? Zero jakichkolwiek emocji.
a ja miałam wrażenie, ze była zszokowana tym zielonym piórem.

W ogole ten odcinek zamieszal mi w głowie, tak to przedstawiali, że agentem dosłownie każdy może byc aż zaczęłam miec wątpliwości.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 18:59   #1674
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
I wkurza mnie montaz. Jak zaczela sie rozmowa odety i darii o zadaniu z przyporzadkowaniem przedmiotow do odcinkow jak jarek poszedl wykonywac zadanie? Skads mialy info na czym polega zadanie, ale oczywiscie w tv tego brak. Jeszcze odeta potem rznela glupa jak jarek wrocil i zapytala co to za zadanie a daria siedziala i robila notatki. Tylko nadal niewiadomo skad poszlo info
Przecież jak przyszli na zadanie zobaczyli 12 miejsc, więc chyba nie trudno było zgadnąć, co mniej więcej będzie do zrobienia, zwłaszcza, że to półfinał.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Dla mnie było dziwne to, że ktoś kto ma klaustrofobię dał się zakopać żywcem

Darunia jest agentem, a raczej agentką
Jak dla mnie to jedna i druga musiała to zrobić żeby nie kierować na siebie uwagi. Przynajmniej tak to odebrałam.

Jedynie co dla mnie jest dziwne to to, że w opisie zadania nie było chyba poszczególnych zadań, a nagle wszyscy wszystko wiedzą w ogóle fajniejsze byłoby jakby nie wiedzieli jakie są jeszcze zadania
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 20:10   #1675
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
W zadaniu dziewczyn z jazdą konno też odniosłam wrażenie, że Odeta usilnie chciała wykonywac zadania po to, żeby je spowolnić i przegrać całe zadanie - żeby został dogonione przez gaucho. Stąd to idiotyczne gonienie owcy po polach, przecież było oczywiste że skoro wyskoczyła, to już nie złapią, a czas sobie leciał.
Przede wszystkim to Odeta zaproponowała złe rozwiązanie zagadki z owcą i nie było to trudne do policzenia. Po pierwsze trójkąty były za małe dla owiec, po drugie użyłyby do zadania 8 lub 9 płotków (mialy użyć 12) a zadanie było łatwe bo wystarczyło zmienić układ zagrody z dużego prostokątu w duży kwadrat.
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 00:01   #1676
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Agent TVN

Jesli jakims cudem okaze sie ze to nie Odeta byla agentem, to naprawde uklony dla rezyserow. Taka manipulacja
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 03:35   #1677
enJoyce
Night is my best time 💕
 
Avatar enJoyce
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 70 251
Dot.: Agent TVN

Nie mogę w temacie tego programu powiedzieć zbyt wiele, bo widziałam raptem kilka odcinków. Jakoś mnie ta fabuła zupełnie nie wciąga. We wtorek oglądałam - zobaczyłam zwiastuny i mówią, że już finał, to zobaczę kto się nabardziej w tym programie nakombinował i kto jest agentem, a tu się okazuje ,że to jeszcze nie czas ostatecznego rozstrzynięcia To trochę podejrzane, że właśnie dziewczyny porwały się na esktremalne zadania, podczas gdy Jarek zażywał relaksu w spa Może to był ich plan, może one są w zmowie? Ale mogło być też tak, że te zadania zostały przydzielone konkretnemu uczestnikowi i oni nie mogli wybierać? Jeszcze niedawno na agenta typowałam Jarka, ale teraz to już nie mam pojęcia.
Najbardziej zapamiętałam to zakopywanie żywcem w trumnie - w Kryminalnych też była taka scena (kto oglądał to na pewno skojarzy). Pamiętam, że to mnie za pierwszym razem przeraziło. Wiadomo, oni tam mieli sytuację pod kontrolą (mówię zarówno o Kryminalnych jak i o Agencie) , ale jakby nie było to jednak niezły hardkor - w porównaniu ze skokiem ze spadochronem na pewno.
__________________

Let it shine
'Til you feel it all around you
And I don't mind
If it's me you need to turn to
We'll get by
It's the heart that really matters in the end
enJoyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 04:44   #1678
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez enJoyce Pokaż wiadomość
Nie mogę w temacie tego programu powiedzieć zbyt wiele, bo widziałam raptem kilka odcinków. Jakoś mnie ta fabuła zupełnie nie wciąga. We wtorek oglądałam - zobaczyłam zwiastuny i mówią, że już finał, to zobaczę kto się nabardziej w tym programie nakombinował i kto jest agentem, a tu się okazuje ,że to jeszcze nie czas ostatecznego rozstrzynięcia To trochę podejrzane, że właśnie dziewczyny porwały się na esktremalne zadania, podczas gdy Jarek zażywał relaksu w spa Może to był ich plan, może one są w zmowie? Ale mogło być też tak, że te zadania zostały przydzielone konkretnemu uczestnikowi i oni nie mogli wybierać? Jeszcze niedawno na agenta typowałam Jarka, ale teraz to już nie mam pojęcia.
Najbardziej zapamiętałam to zakopywanie żywcem w trumnie - w Kryminalnych też była taka scena (kto oglądał to na pewno skojarzy). Pamiętam, że to mnie za pierwszym razem przeraziło. Wiadomo, oni tam mieli sytuację pod kontrolą (mówię zarówno o Kryminalnych jak i o Agencie) , ale jakby nie było to jednak niezły hardkor - w porównaniu ze skokiem ze spadochronem na pewno.
Nie miały na co się rzucać, bo były przydzielone. Mógły robić albo nie.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 08:42   #1679
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Nie miały na co się rzucać, bo były przydzielone. Mógły robić albo nie.
I wlasnie to mnie zirytowalo, ze koperty byly dedykowane. Zresztą w trakcie calego sezonu co chwile byly takie elementy rezyserki
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 09:59   #1680
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Agent TVN

A ja mam taki troszkę mętlik w głowie. Teraz to wprost idealnie mi pasują na agenta i Daria i Odetta, chociaż chyba bardziej obstawiam, że jednak to Daria, która wydaje mi się o wiele bardziej przebiegła.

Faktem jest, że sytuacja z dedykowanymi kopertami była dziwna chociaż wydaje mi się, że po prostu reżyseria tak gra, żeby Jarka najbardziej odseparować od innych. Choć sam pomysł, że jedna osoba musi nie wykonać zadanie naprawdę zacny .
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.