Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-12, 13:15   #31
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez kasiakaw Pokaż wiadomość
Uważam zachowanie moderatorów za skandaliczne. Zabrania podawania linków do zdjęć, które same osoby udostępniły publicznie. Regulamin FB wyraźnie mówi
"Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu do tych informacji i wykorzystywanie ich, a także na wiązanie tych informacji z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym)." (punkt 2.4)
https://www.facebook.com/legal/terms/update
A regulamin forum Wizaż.pl mówi że:
Udostępniając w Serwisie jakiekolwiek materiały, Użytkownik oświadcza, iż:
posiada uprawnienia do upowszechniania tych materiałów i ich publikacja nie spowoduje naruszenia praw osób trzecich;
posiada wymagane prawem zezwolenia od osób, których wizerunki (bądź prace chronione prawem autorskim) umieszcza w swoich materiałach (zdjęcia, filmy)


Udzielasz się na forum Wizaz.pl - akceptujesz regulamin. Czego nie rozumiesz?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 14:45   #32
kasiakaw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Posiadam uprawnienia do linkowania tych materiałów, ponieważ zostały one udostępnione publicznie. Nie naruszam regulaminu, a moderatorzy się czepiają.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Możesz sobie uważać jak chcesz, ale to co robisz jest niewłaściwe. Tu nie chodzi o to na co zezwalają regulaminy, ale o zwykłą ludzką przyzwoitość i takt. Zarówno jedno jak i drugie nie opiera się na regulaminach.
Nie chciałabym, by to co udostępnię publicznie było traktowane jak prywatne.
kasiakaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 15:03   #33
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Odnoszę wrażenie że najzwyczajniej w świecie chcesz komuś świnię podłożyć :/
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 15:16   #34
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Może tak swój profil na fb lub innym portalu tutaj udostępnisz?

Wkońcu jest publiczny czyż nie?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 16:32   #35
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez kasiakaw Pokaż wiadomość
Posiadam uprawnienia do linkowania tych materiałów, ponieważ zostały one udostępnione publicznie. Nie naruszam regulaminu, a moderatorzy się czepiają..
Rozumiem że zwykła ludzka przyzwoitość jest ci obca?

Poza tym:
[...]ich publikacja nie spowoduje naruszenia praw osób trzecich[...]
Masz pewność że nie spowoduje? Zwłaszcza że zdaje się wrzucasz linki w celu raczej prześmiewczym.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-05-12 o 17:02 Powód: dopisek
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 17:05   #36
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

ciekawa jestem co ci autorko te osoby zrobiły że tak koniecznie chcesz żeby inni mieli możliwość wejść na ich profile i jak sądzę masz nadzieję że przedstawi je to w złym świetle. bo gdyby było inaczej to nie zależałoby ci na tym żeby te linki były tu wrzucone
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 18:16   #37
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Autorka na bank w ten dziecinny i żenujący sposób pragnie z obcymi ludźmi obgadać kogoś, kto jej podpadł.

Mam nadzieję, że nie mam w swoim otoczeniu tak zawziętych i zdesperowanych osób i że mój profil nie stanie się nigdzie tematem publicznej dyskusji. Widać jednak, że inne użytkowniczki wykazują się właściwą postawą
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 19:24   #38
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

zajmij się swoim życiem, bo póki co nic wielkiego Ci nie wyszło, prawda? I radziłabym ostrożnie, bo poprzez to co wrzucasz, sama dajesz się łatwo znaleźć.
Pozdrawiam.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 12:23   #39
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
A regulamin forum Wizaż.pl mówi że:

posiada wymagane prawem zezwolenia od osób, których wizerunki (bądź prace chronione prawem autorskim) umieszcza w swoich materiałach (zdjęcia, filmy)


Udzielasz się na forum Wizaz.pl - akceptujesz regulamin. Czego nie rozumiesz?
- co z waszymi pożal się borze artykułami, w których umieszczacie zdjęcia z instagrama/wrzucacie materiały z youtube dodając od siebie dwa zdania? a no tak, to obowiązuje tylko uzytkowniczki
-co z milionem wątków- ślubne, wizażowe społeczności itd itp gdzie jest pełno zdjęć być może wziętych z profili na facebooku?
-co z avatarami niewiadomowego pochodzenia?

---
Nadal oczywiście nie rozumiem robienia afery ze zwykłych zdjęć na fb (nie widziałam ich, wyczytuje to z wątku)

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Bo moga?
Prosta i wystarczajaca odpowiedz
Save
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-13, 12:37   #40
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 21:48   #41
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Jeżeli mówimy o fb i to o znajomych, którzy publikują zdjęcia to może warto życzliwie napisać, że może to przez nieuwagę, domyślne ustawienia itp. zdjęcia mogą zobaczyć również całkiem obcy ludzie...?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 15:50   #42
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

A ja mam wrażenie, że 90% ludzi z premedytacją wstawia część postów jako publiczne, żeby dotarło do szerszego grona. Przy każdym poście widać kto go może zobaczyć, więc małe szanse, że się tego nie zauważy. Ja osobiście bardzo chronię swoją prywatność i nie udostępniam niczego publicznie a w większości przypadków np. jak chcę jakieś fajne zdjęcie komuś pokazać to wysyłam znajomym w prywatnej wiadomości.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 18:00   #43
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 20:25   #44
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
zazdroszczę Ci,że jesteś taka nołnejm
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 07:45   #45
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
zazdroszczę Ci,że jesteś taka nołnejm
A ja jestem w ogóle ostatnim bastionem prywatności na świecie bo w ogóle nie mam konta na FB Zazdrość mi!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2017-05-21 o 07:46
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 16:22   #46
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie jestem gwiazdą show biznesu, żeby ktoś mi robił zdjęcia na wakacjach i rozsyłał. Przede wszystkim, istnieje coś takiego jak ostrożność. Rekruterzy przeglądają potencjalnych kandydatów do pracy w Internecie, nie chcę żeby ktoś mnie oceniał po tym co wrzucam na FB, z kim się przyjaźnię, kogo znam. Po drugie, zrobiłam selekcję znajomych, bo zwyczajnie nie chcę żeby konkretni ludzie wiedzieli co robię, z kim i kiedy. Po trzecie mam prawo decydować jakie treści i komu udostępniam, bo jest to mój wizerunek.


Jeśli wysyłam coś znajomym, to mam do nich zaufanie i wiem, że mnie nie skompromitują gdzieś (to naprawdę kilka bliskich osób a nie grupa 300 znajomych). Zresztą nawet jeśli komuś pokażą moje zdjęcia, to również nie mam o to pretensji- w końcu sama świadomie decyduje co wysyłam. Nie wysyłam zdjęć, które mi się nie podobają i których nie chce nikomu pokazać.


Zawsze jest ryzyko, że znajomy znajomemu pokaże mój profil, ale nie dajmy się zwariować. Udostępniając coś publicznie, tak naprawdę cały świat może zobaczyć co robimy.


Koleżanka (ładna blondynka) była na Erasmusie w Turcji, zaznaczyła na FB publicznie, że mieszka w Stambule i codziennie miała dziesiątki wiadomości, od Turków z zaproszeniami na seks. Jak się później dowiedziała od jednego z nich, młodzi mężczyźni w Turcji przede wszystkim przez FB wyszukują Europejek, które aktualnie są w Turcji i które w ich mniemaniu mają dużo luźniejsze podejście do tematu seksu niż ich rodaczki. Oczywiście nie rozumiejąc przy tym słowa NIE.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 16:37   #47
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 20:12   #48
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale co to za znaczenie jakie zdjęcie ma rekruter? Koleżanka rektuterka też ma jakieś prywatne fotki typu ślubne profilowe, ale całą resztę ma tylko dla znajomych. HR trochę rządzą się swoimi prawami. Każdy dział ma swój profil pracownika, którego poszukuje. Ze zdjęć i udostępnianych treści rekruter może sobie stworzyć jakąś wizję kandydata. Inne są wymagania dla pracownika PR czy osoby odpowiedzialnej za social media, inne dla asystentki, gońca czy dyrektora.
Nie rozsyłam zdjęć czy treści, które by mnie skompromitowały. Po co ktoś obcy ma mieć wgląd w moją prywatność? Po co obcy człowiek ma wiedzieć kiedy, gdzie i z kim spędzam wakacje, czy komu kibicuje w LM. Mogę kontrolować informacje, którymi dzielę się z ludźmi i nie uważam tego za nic dziwnego.

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Poza tym, czytaj ze zrozumieniem: Jeśli wysyłam coś znajomym, to mam do nich zaufanie i wiem, że mnie nie skompromitują gdzieś (to naprawdę kilka bliskich osób a nie grupa 300 znajomych). (..)Nie wysyłam zdjęć, które mi się nie podobają i których nie chce nikomu pokazać.
Więc nie wiem skąd i po co ta ironia co ja niby wysyłam, że mogę się skompromitować, skoro wyraźnie napisałam, że nie ma takiej opcji.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 22:27   #49
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 07:40   #50
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rekruterzy, to bardzo często firmy zewnętrzne, które mogą mieć zupełnie inne zasady i wymagania od swoich pracowników niż forma, która z ich usług korzysta.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 10:55   #51
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Różnica jest taka, że rekruter MA już pracę. Ta relacja nigdy nie jest "równa", tzn, nie kandydatowi oceniać czy rekruter ma "w porządku" profil. I nigdy się nie dowiesz czy nie zostałaś odrzucona właśnie ze względu na zdjęcie udostępniane publicznie.

Ja zaczynając już poważną ścieżką zawodową zrobiłam selekcję znajomych, zablokowałam publiczny widok kogo mam w ich gronie, co "polajkowałam, 90% postów udostępniam tylko dla znajomych, jeżeli mam w znajomych kogoś którego "nie mogę" bądź nie powinnam wyrzucać to włączam opcję blokowania wybranej osoby (trzeba dobrze poszukać w ustawieniach prywatności). Wtedy dla tej osoby mimo że mam ją w znajomych mój profil wyświetla się tak jak dla osoby niebędącej w tym gronie.
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 15:31   #52
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Ale co to za znaczenie jakie zdjęcie ma rekruter? Koleżanka rektuterka też ma jakieś prywatne fotki typu ślubne profilowe, ale całą resztę ma tylko dla znajomych. HR trochę rządzą się swoimi prawami. Każdy dział ma swój profil pracownika, którego poszukuje. Ze zdjęć i udostępnianych treści rekruter może sobie stworzyć jakąś wizję kandydata. Inne są wymagania dla pracownika PR czy osoby odpowiedzialnej za social media, inne dla asystentki, gońca czy dyrektora.
Nie rozsyłam zdjęć czy treści, które by mnie skompromitowały. Po co ktoś obcy ma mieć wgląd w moją prywatność? Po co obcy człowiek ma wiedzieć kiedy, gdzie i z kim spędzam wakacje, czy komu kibicuje w LM. Mogę kontrolować informacje, którymi dzielę się z ludźmi i nie uważam tego za nic dziwnego.
(...)
O, a ja właśnie dlatego nieliczne z moich postów udostępniam publicznie. Żeby potencjalny rekruter mógł sobie sprawdzić czy mu do zespołu będę pasowała FB to świetne narzędzie do kreowania wizerunku (i manipulacji jak ktoś lubi). Mnie już tyłek uratował: jestem z tych co to dłużej muszą poobcować, żeby dać się poznać twarzą w twarz i w nowej pracy po pierwszych dniach zostałam uznana za mruka (a byłam po prostu skupiona na nowej robocie). Ktoś się pokusił o sprawdzenie mnie na FB i stwierdził, że nie taki diabeł straszny...

Dbam o ochronę danych, prywatności i ogólnie jestem dość ostrożna w internecie ale żal mi byłoby nie korzystać z możliwości jakie mamy dzięki nowym technologiom. Staram się to tylko robić z głową.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 19:22   #53
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Dlaczego ludzie wszystko na facebooku udostępniają publicznie?

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Różnica jest taka, że rekruter MA już pracę. Ta relacja nigdy nie jest "równa", tzn, nie kandydatowi oceniać czy rekruter ma "w porządku" profil. I nigdy się nie dowiesz czy nie zostałaś odrzucona właśnie ze względu na zdjęcie udostępniane publicznie.

Ja zaczynając już poważną ścieżką zawodową zrobiłam selekcję znajomych, zablokowałam publiczny widok kogo mam w ich gronie, co "polajkowałam, 90% postów udostępniam tylko dla znajomych, jeżeli mam w znajomych kogoś którego "nie mogę" bądź nie powinnam wyrzucać to włączam opcję blokowania wybranej osoby (trzeba dobrze poszukać w ustawieniach prywatności). Wtedy dla tej osoby mimo że mam ją w znajomych mój profil wyświetla się tak jak dla osoby niebędącej w tym gronie.
Oczywiście, w pełni się z Tobą zgadzam. Mamy opcje, żeby kontrolować to jaki wizerunek tworzymy i co komu udostępniamy i warto dbać o to, zwłaszcza w czasach kiedy tak łatwo jest podszyć się pod czyjąś tożsamość.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Rekruterzy, to bardzo często firmy zewnętrzne, które mogą mieć zupełnie inne zasady i wymagania od swoich pracowników niż forma, która z ich usług korzysta.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 23:02   #54
bluenew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
facebook-publicznie czy dla znajomych?

Czy tego typu zdjęcia publikujecie publicznie czy raczej tylko dla znajomych? Dlaczego?
xxx
Pytam, ponieważ nie są one zbyt intymne, ale zauważyłem, że większość ludzi publikuje je tylko dla znajomych.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-17 o 10:59 Powód: Link.
bluenew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:18   #55
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: facebook-publicznie czy dla znajomych?

W ogóle nie publikuję zdjęć.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 09:34   #56
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: facebook-publicznie czy dla znajomych?

Tylko dla znajomych a i to nie zawsze dla wszystkich.
Po co w ogóle swoje zdjęcia udostępniać dla wszystkich? Nie bardzo rozumiem. I też z drugiej strony, jako odbiorcami, nie bardzo rozumiem po co miałbym oglądać zdjęcia osób, których nie znam. Nie interesuje mnie to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 10:24   #57
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: facebook-publicznie czy dla znajomych?

To też twoja koleżanka, czy "wróg"?

Nie ogarniam tapatalka.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 10:53   #58
Nakayama
Raczkowanie
 
Avatar Nakayama
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 105
Dot.: facebook-publicznie czy dla znajomych?

Właścicielka zdjęć niestety nie wie nic o ich publikacji. Autorko, dlaczego rozpowszechniasz czyjeś zdjęcia bez zgody ich właścicielki?
__________________
Nienawidzę słowa "homofobia". To nie fobia. Ty się nie boisz. Ty jesteś dupkiem.
Nakayama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:13   #59
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: facebook-publicznie czy dla znajomych?

no i co z tego że nie są zbyt intymne? to od razu powód żeby je publikować dla wszystkich? ja nie dodaję zdjęć, ale jak już sie od wielkiego dzwonu zdarzy to publikuję tylko dla znajomych, co z tego że to zwykłe zdjęcie, nie widzę powodu dla którego miałabym je udostępniać wszystkim. a tych zbyt intymnych to nawet znajomym bym nie udostępniła
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:29   #60
bluenew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 12
Dot.: facebook-publicznie czy dla znajomych?

Po raz kolejny administracja tego forum zachowała się skandalicznie. Wrzuciłem linka do publicznych zdjęć, a linki zostały skasowane. Dlaczego publiczne posty na fb wszyscy traktują jak prywatne?
bluenew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-28 22:18:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.