Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 18:42   #2551
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jesli to prawda to wyciąganie i podawanie takich informacji w sieci... jest obrzydliwe. Wyciaganie brudow niezyjacej dziewczyny, jej rodziny, udostępnianie zdjęć. Straszne.
zgadzam się.



co do grupy przestępczej handlującej ludźmi - nie jestem przekonana, przecież w takich sytuacjach człowiek po prostu się rozpływa, chyba żaden gang sam na siebie nie kręciłby bata - zdjęcia w hotelu, nagrania rozmów, nagrania monitoringu z różnych miejsc... to musieliby być totalni amatorzy.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 18:53   #2552
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
Przeciwnie, z tego że ktoś jest normalny właśnie WYNIKA że nie jest wariatem, jest to FAKT nawet dla SĄDU.
Sorry ale to co właśnie napisałaś/eś podważa jakikolwiek sens testów psychologicznych, co bowiem z tego że dziś mam w reku badania że jestem normalny skoro jutro moge ześwirować?
Także obawiam sie że każdy ekspert nawet w sadzie zezna z 100% pewności że jak dziewczyna nie ma rozpoznania że była wariatka tzn że była normalna.
Szczyt arogancji że wymagam od prokuratury że jak robi konferencje to ma gadać konkrety a nie ogólniki?
Ile czasu by zajeło odczytanie z karty choroby np że "Magda XXX była leczona na schizofrenie w 2008 od stycznia do listopada, wyleczono ja i uznano że jest zdolna prowadzić normalne życie" albo "Magde przyjeto na oddział w styczniu 2009, leczono ja 18 miesiecy na oddziale zamknietym gdyż jej napady agresji stanowiły zagrożenie dla otoczenia, po tym okresie pacjentka została zwolniona i skierowana do szpitala XXX z nakazem kontynuowania leczenia...leczenia nie podjeła"
To raptem 1 czy 2 zdania człowieczku...ale rozumiem że to przekracza zdolności człowieka przeczytać z karty 1 zdanie...czy raptem 2...
Zaiste poziom naiwności albo głupoty niektórych mnie po prostu powala
Powtórze to co już chyba pisałem: GDYBY W JEJ KARCIE BYŁO COŚ O TYM ŻE JEST WARIATKA, DAWNO BY O TYM KRZYCZAŁY MEDIA.
Skoro nie ma tzn że szukaja na siłe argumentów, jest to jasne jak słońce.
Tak człowieczku, właśnie tak. Z tego, że ktoś nie chorował wcześniej, nie wynika, że nie może zachorować teraz. No tak po prostu jest i twoja logika nie ma z tym nic wspólnego. To, że złodziej nie ma w dotychczasowej kartotece, że kradł nie oznacza, że nie ukradł tym razem.
I nikt nie będzie niczego odczytywał na konferencji z karty chorobowej osoby zmarłej, bo po pierwsze sprawa nie toczy się przeciwko niej, a po drugie - śmierć nie pozbawia człowieka prawa do ochrony szczególnie wrażliwych informacji o nim, takich jak np. choroby, na które cierpiał. I musisz się z tym pogodzić, niestety. Mnie twoja głupota też powala, ale jakoś daję radę.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2017-05-18 o 20:44
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 18:59   #2553
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

odczytywanie dokumentacji medycznej na konferencji mnie powaliło.
strach tragicznie umierać, bo żądny sensacji tłum wyciągnie każdą informację, nawet przebieg leczenia hemoroidów w 2008 roku.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:33   #2554
hersylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

czytając to forum odnoszę wrażenie, ze płcie zamieniły się miejscami. Czy na histerię stosuje się pijawki?
hersylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:42   #2555
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

nie dość, że powinni upublicznić dokumentację medyczną, to jeszcze powinni sekcję zwłok przeprowadzić przy udziale kamer...
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 19:45   #2556
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 00:32   #2557
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Maciej a mnie powala poziom wiedzy niektorych ludzi (nikły) ktorzy mimo tego są przekonani o swojej racji.
I nie bulwersuj sie tak, bo tutaj raczej i tak nikt nie poprze wypisywanych przez Ciebie głupot, obojetnie ile razy bys to napisal duzymi literami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co mnie obchodzi że na świecie 95% ludzi to idioci?
Ja jedynie napisałem jakie sa fakty pod wzgledem logiki, nikt ani tobie ani reszcie świata nie narzuca przyjecia LOGIKI do wiadomości.
Prawo grawitacji też możesz odrzucać.
Tyle że to nie oznacza że coś co odrzucasz przestaje być prawda lub traci sens.

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Tak człowieczku, właśnie tak. Z tego, że ktoś nie chorował wcześniej, nie wynika, że nie może zachorować teraz. No tak po prostu jest i twoja logika nie ma z tym nic wspólnego. To, że złodziej nie ma w dotychczasowej kartotece, że kradł nie oznacza, że nie ukradł tym razem.
Zaczynacie mnie już zanudzać.
Zdrowy człowiek MOŻE zachorować, dostać zawału itd zaraz za brama szpitala.
Tyle że z tego nie wynika jeszcze że jak upadłem za brama szpitala to na 100% jest to zawał.
Chyba jednak taki wniosek wymaga choćby cienia dowodu.
A tu ludzie mieli czas i okazje żeby zrobić zdjecia nieprzytomnej kobiety ale nikt jej jakoś nie zrobił zdjecia na dachu albo w innej pozie po której od razu widać że była wariatka.
Bo w tym ujeciu ze szpitala to ona sie wyraźnie rzuca na 1 konkretna osobe a nie na kogokolwiek.

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
To, że złodziej nie ma w dotychczasowej kartotece, że kradł nie oznacza, że nie ukradł tym razem.
Teraz to już wchodzisz w zabawna logike...zdaje sie że żyjemy w świecie domniemanej niewinności.
To że MOŻLIWE jest że jakaś osoba X MOGŁA fizycznie coś ukraść (ma rece, była na miejscu) jeszcze kurna nie wynika że jak coś ukradziono winna jest na 100% osoba X.
Także może jednak ktoś by wskazał cień dowodu?
Może jakiś monitoring jak osoba X choćby trzyma reke obok skradzionego przedmiotu?
A może jakieś zdjecie które na to naprowadza?
Wersja "była na miejscu, ma 2 rece, wiec to na 100% ona" to troche mimo wszystko paranoja.
Tak samo wersja "może być wariatka - jest nia" to też paranoja
Przykro mi ale póki biegli nie stwierdza inaczej w oparciu o dowody lub nie wypłyna jakieś dane co do jej choroby psychicznej, fakty sa takie że była NORMALNA.
Niezależnie co chce o tym sądzić tvn czy inny debil
Bowiem nie wiem czy to wiesz czy nie (mniemam że nie skoro bredzisz o tej chorobie) nawet w sądzie jesteś uznany za wariata (jak np ktoś chce cie ubezwłasnowolnić) dopiero jak cie za takiego uzna odpowiedni specjalista...a nie dlatego że tv , gazetka czy jakiś detektyw tak uznał...
Kumasz ten logiczny banał?
Bo po twoich wynurzeniach mam watpliwości że kumasz coś takiego jak zwiazek logiczny

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
I nikt nie będzie niczego odczytywał na konferencji z karty chorobowej osoby zmarłej, bo po pierwsze sprawa nie toczy się przeciwko niej, a po drugie - śmierć nie pozbawia człowieka prawa do ochrony szczególnie wrażliwych informacji o nim, takich jak np. choroby, na które cierpiał. I musisz się z tym pogodzić, niestety. Mnie twoja głupota też powala, ale jakoś daję radę.
To po diabła robia konferencje skoro NIC nie chca i nie moga powiedzieć?
Teraz robisz idiotów z różnych urzedasów z ministrem włącznie?
Czy tylko z tych co to ogladali?
A może z siebie?
komedia
Bawi mnie jeszcze to że nawet nie chwytasz że dla samej ofiary jest jak najbardziej istotne żeby ktoś przeczytał jej karte, stało sie jasne że była zdrowa i upadła wersja o jej chorobie psychicznej.
Bowiem znowu komedia że to nie uznanie jej za normalna na podstawie karty ja obrazi, obraża ja pierdzielenie bez cienia dowodu że była wariatka.
Ale znowu nie zaskoczyło mnie że gubisz sie w meandrach logiki i dla ciebie powiedzenie w mediach "osoba x była jak najbardziej normalna, nie była chora psychicznie" to normalnie jak obelga dla zmarłej...
takim jak ty idiotom powinni kasować internet

Edytowane przez maciejl20
Czas edycji: 2017-05-19 o 01:15
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 01:06   #2558
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
A co mnie obchodzi że na świecie 95% ludzi to idioci?
Ja jedynie napisałem jakie sa fakty pod wzgledem logiki, nikt ani tobie ani reszcie świata nie narzuca przyjecia LOGIKI do wiadomości.
Prawo grawitacji też możesz odrzucać.
Tyle że to nie oznacza że coś co odrzucasz przestaje być prawda lub traci sens.



Zaczynacie mnie już zanudzać.
Zdrowy człowiek MOŻE zachorować, dostać zawału itd zaraz za brama szpitala.
Tyle że z tego nie wynika jeszcze że jak upadłem za brama szpitala to na 100% jest to zawał.
Chyba jednak taki wniosek wymaga choćby cienia dowodu.
A tu ludzie mieli czas i okazje żeby zrobić zdjecia nieprzytomnej kobiety ale nikt jej jakoś nie zrobił zdjecia na dachu albo w innej pozie po której od razu widać że była wariatka.
Bo w tym ujeciu ze szpitala to ona sie wyraźnie rzuca na 1 konkretna osobe a nie na kogokolwiek.



Teraz to już wchodzisz w zabawna logike...zdaje sie że żyjemy w świecie domniemanej niewinności.
To że MOŻLIWE jest że jakaś osoba X MOGŁA fizycznie coś ukraść (ma rece, była na miejscu) jeszcze kurna nie wynika że jak coś ukradziono winna jest na 100% osoba X.
Także może jednak ktoś by wskazał cień dowodu?
Może jakiś monitoring jak osoba X choćby trzyma reke obok skradzionego przedmiotu?
A może jakieś zdjecie które na to naprowadza?
Wersja "była na miejscu, ma 2 rece, wiec to na 100% ona" to troche mimo wszystko paranoja.
Tak samo wersja "może być wariatka - jest nia" to też paranoja
Przykro mi ale póki biegli nie stwierdza inaczej w oparciu o dowody lub nie wypłyna jakieś dane co do jej choroby psychicznej, fakty sa takie że była NORMALNA.
Niezależnie co chce o tym sądzić tvn czy inny debil
Bowiem nie wiem czy to wiesz czy nie (mniemam że nie skoro bredzisz o tej chorobie) nawet w sądzie jesteś uznany za wariata (jak np ktoś chce cie ubezwłasnowolnić) dopiero jak cie za takiego uzna odpowiedni specjalista...a nie dlatego że tv , gazetka czy jakiś detektyw tak uznał...
Kumasz ten logiczny banał?
Bo po twoich wynurzeniach mam watpliwości że kumasz coś takiego jak zwiazek logiczny



To po diabła robia konferencje skoro NIC nie chca i nie moga powiedzieć?
Teraz robisz idiotów z różnych urzedasów z ministrem włącznie?
Czy tylko z tych co to ogladali?
A może z siebie?
komedia
Słuchaj prostaku, po pierwsze to się opanuj, a po drugie nic nie wiadomo na pewno, ponieważ śledztwo trwa. Z tego, że teraz nie ma czegoś w papierach (czy tam gdziekolwiek) i coś nie jest udowodnione, albo wykluczone nie wynika, że sprawa nie przyjmie w przyszłości innego obrotu. A jak liczysz na konferencje na których ktokolwiek będzie ci odczytywał czyjąkolwiek kartę choroby, to się doucz najpierw o istniejących przepisach, które regulują takie sprawy. Doucz sie, a potem dyskutuj. Tak skrótowo rzecz ujmę, bo doświadczenie mówi mi, żeby się z chamstwem nie wdawać w dyskusje. Żegnam.

Edytowane przez answer_is_here
Czas edycji: 2017-05-19 o 01:08
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 02:28   #2559
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Słuchaj prostaku, po pierwsze to się opanuj, a po drugie nic nie wiadomo na pewno, ponieważ śledztwo trwa. Z tego, że teraz nie ma czegoś w papierach (czy tam gdziekolwiek) i coś nie jest udowodnione, albo wykluczone nie wynika, że sprawa nie przyjmie w przyszłości innego obrotu. A jak liczysz na konferencje na których ktokolwiek będzie ci odczytywał czyjąkolwiek kartę choroby, to się doucz najpierw o istniejących przepisach, które regulują takie sprawy. Doucz sie, a potem dyskutuj. Tak skrótowo rzecz ujmę, bo doświadczenie mówi mi, żeby się z chamstwem nie wdawać w dyskusje. Żegnam.
Skoro nie wiadomo to po co bredzisz bez dowodu czy nawet przesłanek o tym że była wariatka?
Poza tym jakich dowodów?
Jakby była wariatka to by to już dawno wyszło na jaw bo wszystkim to pasuje.
Skoro musza dorabiać ideologie do reala tzn że nic nie maja na jej chorobe psychiczna.
To co sie w tej sprawie dzieje to typowe odwracanie kota ogonem i robienie sprawcy z ofiary.
Pisałem już tobie czy komuś tam innemu że nie ma takich przepisów które by tego zabraniały.
Od kiedy to przepisy zabraniaja prokuraturze powiedzieć na konferencji że dana osoba "niesłusznie podejrzewana o bycie wariatem, nie jest wariatem bo nie ma na to cienia dowodu"?
Gdyby takie prawo istniało to by znaczyło to (znowu logika tak ci obca) że NIE MOGA w ogóle japy otworzyć na konferencji bo wszystko co powiedza to tajemnica śledztwa...
Także zabawne...
Jak sie chce kogoś obrzucić błotem to wolno ale jak ma sie powiedzieć że ktoś jednak wariatem nie był to prawo staje na drodze?
I na koniec dodam drogi użytkowniku że piszac żeby prokuratura CZYTAŁA jej karte, oczywiście używałem skrótu myślowego bowiem czy by czytali słowo w słowo, czy powiedzieli własnymi słowami co tam jest to na jedno by wyszło...ale oczywiście żeś tego nie załapał/a...
Sugeruje wiecej myślenia mniej klikania bez sensu
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 04:47   #2560
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

O! Widzę powyżej, że fejsbuń do nas zaglądnął

Z najnowszych info, nie wiem czy ktoś już wklejał: http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/minis...ce,741005.html


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 07:07   #2561
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Musisz Macieju zrozumieć (na tyle na ile jesteś w stanie, oczywiście), że stwierdzenie u kogoś choroby nie czyni go winnym. Rozumiesz, choroba to nieszczęcie ? To nie jest wina chorego, że choruje. Więc o jakim robieniu sprawcy z ofiary mowa ? Coś ci się ewidentnie pokręciło. I tak, to prawda - z tego, że ktoś kiedyś był zdrowy, nie musi wynikać, że nigdy nie zachoruje. Weryfikacja hipotez śledczych jest znacznie bardziej skomplikowana niż tylko przejrzenie jednego dokumentu To są trudne kwestie, zwłaszcza w dochodzeniach poszlakowych (a raczej z takim mamy tutaj do czynienia). Przypominam, że zeznania świadków, którzy z nią byli w Marsa w hotelu też się różnią. Gdybyś tak chętnie nie szafował słowem 'wariatka' to może jakoś racjonalniej mógłbyś podchodzić do tematu. To, że przejawiasz potwornie agresywny stosunek do osób chorych psychicznie (stąd ciągle ta 'wariatka' i 'wariatka'), to jest twój własny problem i to nie z innych czyni idiotów.
I nie użyłeś żadnego skrótu myślowego, tylko jak byk stało w twoich wcześniejszych oświadczeniach, że mają otworzyć kartotekę Magdy i przeczytać (publicznie !) jedno czy dwa zdania, bo to żaden problem i zajmuje minutę czy dwie Bo inaczej to jakaś ujowa konferencja, na co ona komu i z kogo próbują robić wariata - coś w ten deseń. Tyle do ciebie, pewnie pożałuję, że wdaję się w dyskusje z trollem, ale niech będzie moja strata Zresztą, już kończę.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-05-19 o 08:46
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 07:39   #2562
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Kultura w dyskusji mocno wymknęła się spod kontroli. Proponuję wrócić do głównego tematu zamiast wzajemnie obrzucać się wyzwiskami. Każdy kolejny niekulturalny post potraktowany zostanie punktami lub banem tymczasowym.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 09:04   #2563
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Bzdura. Poczytaj fora lotnicze, gdzie ludzie lecą z np połamanym dowodem albo właśnie za nieważnym dokumentem. Nie piszę, ze każdemu się uda, ale czytałam o wielu przypadkach takich drobnych przeoczeń.
Dość napisać, że sama przez przypadek/nieświadomości bujałam się po Europie z zastrzeżonym dowodem (w tym np do UK, gdzie dokument sprawdzają), co więcej udało mi się na nie zakładać konta osobiste i dostać się na studia w kraju. Ocknelam się w ostatnim momencie, kiedy mogłabym mieć z tego tytułu problemy.
Tak samo daj konduktowi w kraju legitymacje studencką i sprawdź, czy sprawdza wiek. Setki razy jeździłam, nie wyglądam na nastolatkę i nigdy nie widziałam sprawdzania, czy mam ponizrj 26 lat.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Tak w kwestii formalnej - od marca czy kwietnia zostaly zaostrzone przepisy o kontroli granicznej i w tej chwili sprawdzaja paszport kazdemu kto wyjezdza poza Schengen.

Jak sie leci samemu to mozna ryzykowac aczkolwiek koledze w Egipcie na palcach liczyli dni waznosci paszportu bo mial wazny 6 miesiecy i 2 tygodnie, ale biuro nie bedzie ryzykowac bujania sie potem z takim pasazerem, ktorego trzeba w trybie pilnym odsylac od razu do Polski.
Generalnie w zwiazku z zagrozeniem terrorystycznym bardziej sprawdzaja dokumenty niz jeszcze kilka lat temu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 09:17   #2564
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Kondzio czyli Maciej to jest słynny w necie. W sprawie Iwony Wieczorek tez tak gadał
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 10:24   #2565
Majka_95
Zakorzenienie
 
Avatar Majka_95
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 121
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tak w kwestii formalnej - od marca czy kwietnia zostaly zaostrzone przepisy o kontroli granicznej i w tej chwili sprawdzaja paszport kazdemu kto wyjezdza poza Schengen.

Jak sie leci samemu to mozna ryzykowac aczkolwiek koledze w Egipcie na palcach liczyli dni waznosci paszportu bo mial wazny 6 miesiecy i 2 tygodnie, ale biuro nie bedzie ryzykowac bujania sie potem z takim pasazerem, ktorego trzeba w trybie pilnym odsylac od razu do Polski.
Generalnie w zwiazku z zagrozeniem terrorystycznym bardziej sprawdzaja dokumenty niz jeszcze kilka lat temu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Troszkę chyba mieszasz pojęcia. W większym stopniu pewnie sprawdzają paszporty kto wjeżdża do strefy Schengen. Bo wyjazdowe przepisy dla każdego kraju są inne więc nijak by to było.

Tak jak zauważyłaś wiele osób ma różne doświadczenia. Pewnie to łut szczęścia, jednemu sprawdzają dokładnie na innego spojrzą przez palce. Taka prawda.

Najgorzej jest to, że niezależnie co się okaże to i tak będzie spora grupa osób, która będzie wierzyła, że prawdziwa wersja jest ukrywana. To jest w tym wszystkim najsmutniejsze.
__________________
"Long live the pioneers
Rebels and mutineers
Go forth and have no fear
Come close and lend an ear"
Majka_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 10:34   #2566
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Tak w kwestii formalnej - od marca czy kwietnia zostaly zaostrzone przepisy o kontroli granicznej i w tej chwili sprawdzaja paszport kazdemu kto wyjezdza poza Schengen.

Jak sie leci samemu to mozna ryzykowac aczkolwiek koledze w Egipcie na palcach liczyli dni waznosci paszportu bo mial wazny 6 miesiecy i 2 tygodnie, ale biuro nie bedzie ryzykowac bujania sie potem z takim pasazerem, ktorego trzeba w trybie pilnym odsylac od razu do Polski.
Generalnie w zwiazku z zagrozeniem terrorystycznym bardziej sprawdzaja dokumenty niz jeszcze kilka lat temu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja miałam ważny jeszcze rok, a miałam problemy na lotnisku, bo zdjęcie robiłam jako 13-14 latka, a pojechałam jako dorosła kobieta wyglądająca zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Wzywali jakiegoś naczelnika, przeprowadzali ze mną rozmowę. Mimo całej sympatii jaką darzę Egipt - przepisy wjazdowe mają bardzo rygorystyczne.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 12:20   #2567
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez Majka_95 Pokaż wiadomość
Troszkę chyba mieszasz pojęcia. W większym stopniu pewnie sprawdzają paszporty kto wjeżdża do strefy Schengen. Bo wyjazdowe przepisy dla każdego kraju są inne więc nijak by to było.
Niczego nie mieszam.
Pierwszy link z brzegu

http://www.dziennikpolski24.pl/aktua...ideo,11954258/

Paszport mialby juz sprawdzony w Katowicach.
Paszporty biometryczne sie skanuje, wiec dane o krotkim terminie wyswietlaja sie na ekranie - nie da sie tego "przegapic".
A ludzie odprawiajacy czartery zwracaja na to uwage, zeby uniknac problemow.
W Egipcie tez juz inaczej do tego podchodza po ostatnich zamachach.

Jakby nawet przykombinowal, wylecial i zatrzymali go na lotnisku w Egipcie na pewno Magda bylaby spokojna i mniej rozczarowana.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 14:06   #2568
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

dziewczynencje

prośba dla lenia któremu sie nie chce gibac po postach wstecz

podsumuje mi ktos połówką zdania jakie są najnowsiejsze ustalenia?

w sensie która z teorii spiskowych obecnie jest najbardziej na topie/sensowna?

zły markus czy dobry markus
jakies wyniki sekcji
zwykła wycieczka czy cos gorszego?

dziękuję
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 14:09   #2569
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Na tym etapie prokuratura i wizaż niczego nie wykluczają.

Dzisiaj do Polski dotarło ciało Magdy i chyba dopiero po sekcji zwłok będzie coś więcej wiadomo.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 14:15   #2570
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

oki doki dziękować za spis treści
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 14:56   #2571
NamiMari
born hater
 
Avatar NamiMari
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 290
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Moim zdaniem stoi za tym grubsza afera i najbardziej z tego wszystkiego wydaje się logiczna wersja jakiegoś biura detektywistycznego, które stwierdziło że chodziło o "wyjazd jako osoba do towarzystwa", ale okazało się coś nie tak, dziewczyna rozmyśliła się, spanikowała, straciła nad sobą kontrolę i stała się tragedia. Wszelkie teorie o porwaniu, gwałtach, czy padnięciu ofiarą przestępców, handlarzy żywym towarem to jakieś brednie, w takich przypadkach osoba znika bez śladu, a nie wożą ją od hotelu do szpitala, później znów do hotelu, potem na lotnisko, a potem znów do szpitala, robiąc przy tym zamieszanie w w/w miejscach i angażując w to innych ludzi (lekarze, pracownicy lotniska, ten znajomy z Polski co miał po nią lecieć itd.).
NamiMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 15:01   #2572
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Geodeta może wytyczyć budynek tak, jak chcecie i tak jak planowaliście, czyli 3 m od granic działki (przy ścianie bez okien i drzwi), ale architekt powinien przygotować projekt zamienny w zakresie zagospodarowania terenu i uzyskać w tym zakresie zmianę do pozwolenia na budowę.
O ile budowa to żaden problem, o tyle problemy mogą się pojawić na etapie zakończenia robót. Nadzór budowlany coraz częściej przeprowadza kontrole budynków jednorodzinnych (taki przykaz mają chyba odgórnie, żeby się czepiać, bo robią to wyjątkowo skrupulatnie) i wtedy nie ma zmiłuj, jeśli trafisz na kontrolę, to wydadzą decyzję o sprzeciwie wobec zakończenia budowy budynku wskazując, że odległości są nieprawidłowe, a budynek jest posadowiony niezgodnie z projektem. Jeszcze gotowi ukarać kierownika budowy za zaniedbanie. Tak czy inaczej trzeba będzie skorygować projekt zagospodarowania działki.
To ewidentny błąd architekta i to on powinien go naprawić. Masz prawo wymagać, żeby dokumentacja była bez takich błędów.
Cytat:
Napisane przez NamiMari Pokaż wiadomość
Moim zdaniem stoi za tym grubsza afera i najbardziej z tego wszystkiego wydaje się logiczna wersja jakiegoś biura detektywistycznego, które stwierdziło że chodziło o "wyjazd jako osoba do towarzystwa", ale okazało się coś nie tak, dziewczyna rozmyśliła się, spanikowała, straciła nad sobą kontrolę i stała się tragedia. Wszelkie teorie o porwaniu, gwałtach, czy padnięciu ofiarą przestępców, handlarzy żywym towarem to jakieś brednie, w takich przypadkach osoba znika bez śladu, a nie wożą ją od hotelu do szpitala, później znów do hotelu, potem na lotnisko, a potem znów do szpitala, robiąc przy tym zamieszanie w w/w miejscach i angażując w to innych ludzi (lekarze, pracownicy lotniska, ten znajomy z Polski co miał po nią lecieć itd.).
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-19, 15:39   #2573
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Namimari to o czym piszesz jako prawdopodobna wersja to wlasnie handel ludzmi. Jedna z jego form to wykorzystywanie kobiet w celach seksualnych, czesto zwabianie ich za granice oferujac inna prace lub tez nawet oferujac prace wlasnie jako 'dziewczyna do towarzystwa' ale warunki okazuja sie inne niz mialy byc.

Widzialam dzisiaj zapowiedz programu o Magdzie, w ktorym wypowiadala sie kobieta- płakala i mowila, ze gdyby jej sprawa zostala rozpatrzona to magda by żyla. Druga mowila juz z zaslonieta twarza, ze magda pojechala tam w okreslonym celu.

Tylko nie uslyszalam kiedy bedzie ten program

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 12:37   #2574
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Najbardziej w tej sprawie denerwuje mnie Rutkowski
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 19:53   #2575
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Oglądam Skandalistów na Polsat News. Pierwsza część nawet ciekawa, Maja Plich opowiada o tym co ustaliła w sprawie Magdy w Egipcie. W drugiej części dołącza Rutkowski, gada od rzeczy i... oświadcza się tej swojej Mai. Ona zaskoczona, wzruszona, łzy szczęścia... Serio??? To czas i miejsce na oświadczyny? Jakbym tego nie widziała, to bym nie uwierzyła.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 20:21   #2576
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez jag_na Pokaż wiadomość
Oglądam Skandalistów na Polsat News. Pierwsza część nawet ciekawa, Maja Plich opowiada o tym co ustaliła w sprawie Magdy w Egipcie. W drugiej części dołącza Rutkowski, gada od rzeczy i... oświadcza się tej swojej Mai. Ona zaskoczona, wzruszona, łzy szczęścia... Serio??? To czas i miejsce na oświadczyny? Jakbym tego nie widziała, to bym nie uwierzyła.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 20:23   #2577
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Szczyt żenady.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 20:56   #2578
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Wpierw Maja robi sobie sweet focie na tle okna, z którego wyskoczyła Magda, teraz taki numer z oświadczynami? No cóż, pasują do siebie, para klaunów i tyle
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 21:40   #2579
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Eee serio takie cos mialo miejsce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 21:48   #2580
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Namimari to o czym piszesz jako prawdopodobna wersja to wlasnie handel ludzmi. Jedna z jego form to wykorzystywanie kobiet w celach seksualnych, czesto zwabianie ich za granice oferujac inna prace lub tez nawet oferujac prace wlasnie jako 'dziewczyna do towarzystwa' ale warunki okazuja sie inne niz mialy byc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magiczna "zagranica", Egipt biedny. To mniej więcej tak jakby ściągano do Rumunii, Bułgarii Polki w celach seksualnych.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.