Śmierć Magdaleny Żuk - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-22, 21:07   #2611
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7403363 6]Ciało jest już w Polsce, mają robić drugą sekcję i nic więcej nie wiadomo, sprawa przycichła i bardzo dobrze, bo zaczynało to wszystko przypominać zbiorową histerię.
Co do tego leczenia, to podobno chodziła na indywidualną terapię dla DDA, ale nic oficjalnie nie zostało potwierdzone, to nius z programu Gargas z TVPiS.[/QUOTE]
Sekcja juz byla.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 22:03   #2612
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Macieju to nie jest twoja sprawa na co i czy cierpiala i nikt nie bedzie ci nic wyjasnial bo nie jestes strona w sprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla was trzeba jakiś osobny słownik chyba wyprodukować...
Nie maja tłumaczyć MNIE tylko maja obalić oszczerstwa nie poparte niczym albo je poprzeć DOWODEM.
Zrozumiałeś?
A wpadłeś na to że na 99% NIC jej nie dolegało poza DDA wiec by nie mieli co czytać na tej konferencji i stałoby sie jasne że była ZDROWA PSYCHICZNIE?
Pewnie umknał ci taki szczegół...
Info dla ciebie: człowiek jest DDA jak ma rodziców alkoholików, niezależnie czy sie leczy czy nie...
Zatem "ujawniajac" w tv fakt że leczyła sie na DDA, nie ujawnia niczego...bo to nie to samo co leczenie choroby psychicznej...
To jest fakt, tak jak powiedzenie w tv że kaleka bez nogi jest kaleka, no jest i co z tego że tv to mówi?
Skrzywdzono go tym że przekazano FAKTY o jego widocznym kalectwie w tv?
LOL ludzie na wasza ignorancje...

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7402887 1]Co do ciebie to już dawno załapałam z kim mam do czynienia.
No nie chce mi się z tobą gadać, masz ewidentnie ścisły umysł.
Pozdrawiam.

[/QUOTE]

To sie poklep po plecach tylko co mnie obchodza twoje wynurzenia na mój temat?
A może maja coś do tematu?
Komedia że ilekroć sie gada z kimś waszego pokroju to zaraz wrzucacie wsteczny i zostaja tylko pogadanki o tym jak to nic nie rozumiem albo jestem "inny"ale nijak nie potraficie zaprzeczyć oczywistym kwestiom że "chorobe psychiczna" Magdy można obalić albo potwierdzić czytajac raptem pare zdań z jej karty medycznej...bo jest to jedyna wzmianka o jakichkolwiek jej problemach z psychika...ale po co to czytać na konferencji?
Lepiej lać wode o niczym...bo to przecież ściśle tajne, co tam że media w całym kraju robia z niej wariatke, ważniejsze sa jej prawa do utajnienia jej leczenia i diagnozy...ale jej prawo żeby jej nie oczerniano bez podstaw sie nie liczy...
LOL...
widać że masz umysł humanistyczny...

Edytowane przez maciejl20
Czas edycji: 2017-05-22 o 22:33
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-22, 23:27   #2613
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Mam gorącą prośbę do wszystkich o ignorowanie wypowiedzi Macieja.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 11:19   #2614
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Dzisiaj pogrzeb Magdaleny. Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie. No i oby ludzie nabrali refleksji i nie na chwile, a na dluzej. By cos ich to nauczylo, a nie ze o tym zapomna. Niezaleznie co sie stalo to jest to straszne.

Tak w ogole byl zamach w Manchesterze. Co sie dzieje... Tyle juz bylo zamachow i takich sytuacji, nadal chca przymuszac do przyjmowania uchodzcow. Najbardziej wstrzasnelo mnie to co wydarzylo sie na jarmarku przez co zmarl kierowca z Polski.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 11:28   #2615
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
Dla was trzeba jakiś osobny słownik chyba wyprodukować...
Nie maja tłumaczyć MNIE tylko maja obalić oszczerstwa nie poparte niczym albo je poprzeć DOWODEM.
Zrozumiałeś?
A wpadłeś na to że na 99% NIC jej nie dolegało poza DDA wiec by nie mieli co czytać na tej konferencji i stałoby sie jasne że była ZDROWA PSYCHICZNIE?
Pewnie umknał ci taki szczegół...
Info dla ciebie: człowiek jest DDA jak ma rodziców alkoholików, niezależnie czy sie leczy czy nie...
Zatem "ujawniajac" w tv fakt że leczyła sie na DDA, nie ujawnia niczego...bo to nie to samo co leczenie choroby psychicznej...
To jest fakt, tak jak powiedzenie w tv że kaleka bez nogi jest kaleka, no jest i co z tego że tv to mówi?
Skrzywdzono go tym że przekazano FAKTY o jego widocznym kalectwie w tv?
LOL ludzie na wasza ignorancje...



To sie poklep po plecach tylko co mnie obchodza twoje wynurzenia na mój temat?
A może maja coś do tematu?
Komedia że ilekroć sie gada z kimś waszego pokroju to zaraz wrzucacie wsteczny i zostaja tylko pogadanki o tym jak to nic nie rozumiem albo jestem "inny"ale nijak nie potraficie zaprzeczyć oczywistym kwestiom że "chorobe psychiczna" Magdy można obalić albo potwierdzić czytajac raptem pare zdań z jej karty medycznej...bo jest to jedyna wzmianka o jakichkolwiek jej problemach z psychika...ale po co to czytać na konferencji?
Lepiej lać wode o niczym...bo to przecież ściśle tajne, co tam że media w całym kraju robia z niej wariatke, ważniejsze sa jej prawa do utajnienia jej leczenia i diagnozy...ale jej prawo żeby jej nie oczerniano bez podstaw sie nie liczy...
LOL...
widać że masz umysł humanistyczny...
Nikt nic nie musi. Powtarzam ty nie jestes strona .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 11:59   #2616
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dzisiaj pogrzeb Magdaleny. Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie. No i oby ludzie nabrali refleksji i nie na chwile, a na dluzej. By cos ich to nauczylo, a nie ze o tym zapomna. Niezaleznie co sie stalo to jest to straszne.

Tak w ogole byl zamach w Manchesterze. Co sie dzieje... Tyle juz bylo zamachow i takich sytuacji, nadal chca przymuszac do przyjmowania uchodzcow. Najbardziej wstrzasnelo mnie to co wydarzylo sie na jarmarku przez co zmarl kierowca z Polski.
gwarantuje Ci, że nawet jakby pozbywali się na bieżąco wszystkich uchodźców, to i tak zamachy byłyby organizowane. nie bądź naiwna, nie myśl, że brak uchodźców to brak zagrożenia.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:16   #2617
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
gwarantuje Ci, że nawet jakby pozbywali się na bieżąco wszystkich uchodźców, to i tak zamachy byłyby organizowane. nie bądź naiwna, nie myśl, że brak uchodźców to brak zagrożenia.

Dokładnie, zwłaszcza że zdecydowana większość zamachów została dokonana nie przez uchodźców a przez osoby z kolejnego już pokolenia imigrantów, którzy przebywają w Europie od lat i nierzadko mają obywatelstwa tych krajów. Nikt o tym nie mówi, że te osoby mogą sobie swobodnie np. do Polski przyjechać przez zachodnią granicę, która jest całkowicie otwarta...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 12:19   #2618
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
gwarantuje Ci, że nawet jakby pozbywali się na bieżąco wszystkich uchodźców, to i tak zamachy byłyby organizowane. nie bądź naiwna, nie myśl, że brak uchodźców to brak zagrożenia.
Polska na razie jest krajem wolnym od zamachów.
Duża liczna Arabów/imigrantów zawsze powoduje podniesienie ryzyka - w Polsce tego nie ma

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Dokładnie, zwłaszcza że zdecydowana większość zamachów została dokonana nie przez uchodźców a przez osoby z kolejnego już pokolenia imigrantów, którzy przebywają w Europie od lat i nierzadko mają obywatelstwa tych krajów. Nikt o tym nie mówi, że te osoby mogą sobie swobodnie np. do Polski przyjechać przez zachodnią granicę, która jest całkowicie otwarta...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie jest to prawda
w Berlinie zamach przeprowadził imigrant z Grecji, który przypłynął wcale nie są to 4-5 pokolenia

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dzisiaj pogrzeb Magdaleny. Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie. No i oby ludzie nabrali refleksji i nie na chwile, a na dluzej. By cos ich to nauczylo, a nie ze o tym zapomna. Niezaleznie co sie stalo to jest to straszne.

Tak w ogole byl zamach w Manchesterze. Co sie dzieje... Tyle juz bylo zamachow i takich sytuacji, nadal chca przymuszac do przyjmowania uchodzcow. Najbardziej wstrzasnelo mnie to co wydarzylo sie na jarmarku przez co zmarl kierowca z Polski.
nasz rząd nigdy się na to nie zgodzi i zdecydowana większość myślących Polaków też
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:25   #2619
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

[post usunięty]

Edytowane przez MuchaLibre
Czas edycji: 2019-02-18 o 10:17
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:36   #2620
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Polska na razie jest krajem wolnym od zamachów.
Duża liczna Arabów/imigrantów zawsze powoduje podniesienie ryzyka - w Polsce tego nie ma
nie mówiłam o Polsce. mówiłam ogólnie.

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość

nie jest to prawda
w Berlinie zamach przeprowadził imigrant z Grecji, który przypłynął wcale nie są to 4-5 pokolenia
mairi nie pisała o wszystkich zamachach, a o większości.

motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:39   #2621
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Polska na razie jest krajem wolnym od zamachów.

Duża liczna Arabów/imigrantów zawsze powoduje podniesienie ryzyka - w Polsce tego nie ma

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------





nie jest to prawda

w Berlinie zamach przeprowadził imigrant z Grecji, który przypłynął wcale nie są to 4-5 pokolenia

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------





nasz rząd nigdy się na to nie zgodzi i zdecydowana większość myślących Polaków też

Toteż mówię, że większość Zresztą te bomby, które były wysłane do ministerstw - niemieckiego i francuskiego w marcu tego roku to były wysłane przez greckich anarchistów...

My po prostu nie jesteśmy istotnym strategicznie celem. Gdyby bomba wybuchła w Warszawie to pewnie odzew byłby taki jak po zamachu terrorystycznym w Bułgarii czyli znikomy. Jakoś nikt sobie flag bułgarskich na Fb nie ustawiał (zresztą dwaj zamachowcy przylecieli sobie wtedy normalnie na paszportach do Warszawy skąd pociągiem pojechali do Bułgarii, gdzie przywieźli części bomby. Co tylko świadczy o poziomie bezpieczeństwa w naszym kraju.)

Hmmm... nasz rząd się nigdy na to nie zgodzi? W samym zeszłym roku przyjęliśmy ponad 12 tysięcy, część wyjechała ale prawie 4000 nadal tu jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 12:42   #2622
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez mairi Pokaż wiadomość
Toteż mówię, że większość Zresztą te bomby, które były wysłane do ministerstw - niemieckiego i francuskiego w marcu tego roku to były wysłane przez greckich anarchistów...

My po prostu nie jesteśmy istotnym strategicznie celem. Gdyby bomba wybuchła w Warszawie to pewnie odzew byłby taki jak po zamachu terrorystycznym w Bułgarii czyli znikomy. Jakoś nikt sobie flag bułgarskich na Fb nie ustawiał (zresztą dwaj zamachowcy przylecieli sobie wtedy normalnie na paszportach do Warszawy skąd pociągiem pojechali do Bułgarii, gdzie przywieźli części bomby. Co tylko świadczy o poziomie bezpieczeństwa w naszym kraju.)

Hmmm... nasz rząd się nigdy na to nie zgodzi? W samym zeszłym roku przyjęliśmy ponad 12 tysięcy, część wyjechała ale prawie 4000 nadal tu jest.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, nie zgodzi się na relokacje imigrantów
dwa, przyjmujemy na potęgę Ukraińców czy ktoś to widzi
dwa pomagamy tam na miejscu tym ludziom, w odmiennej kulturowo Polsce nie mają czego szukać.

Nie ma znaczenia kim są ludzie są to muzułmanie muzułmanów "wpuszczono" do Europy - Francja, potem zaprosiła ich Angela, zatem to nie jest nasz problem. Włosi, Grecy ratują imigrantów to jest ich problem a nie nasz.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 12:53   #2623
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
tak, nie zgodzi się na relokacje imigrantów

dwa, przyjmujemy na potęgę Ukraińców czy ktoś to widzi

dwa pomagamy tam na miejscu tym ludziom, w odmiennej kulturowo Polsce nie mają czego szukać.



Nie ma znaczenia kim są ludzie są to muzułmanie muzułmanów "wpuszczono" do Europy - Francja, potem zaprosiła ich Angela, zatem to nie jest nasz problem. Włosi, Grecy ratują imigrantów to jest ich problem a nie nasz.

No właśnie, nikt nie widzi że na potęgę przyjmujemy imigrantów z Ukrainy a ilu wśród nich jest bojowników z Donbasu? Zresztą wystarczy obserwować stronę straży granicznej- jak często na granicy polsko- ukraińskiej zatrzymywana jest broń. Gdyby nie opłacało się przewozić to pewnie te transporty by ustały

Owszem to jest nasz problem. Jesteśmy w tym samym grajdołku i chcemy czy nie te kwestie nas tak samo dotyczą.

Relokacja - tak a słyszała Pani o przesiedleniach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

A zresztą są jeszcze korytarze humanitarne- wczoraj p. Minister Waszczykowski mówił o możliwym przyjmowaniu. Proszę zerknąć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:06   #2624
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
tak, nie zgodzi się na relokacje imigrantów
dwa, przyjmujemy na potęgę Ukraińców czy ktoś to widzi
dwa pomagamy tam na miejscu tym ludziom, w odmiennej kulturowo Polsce nie mają czego szukać.

Nie ma znaczenia kim są ludzie są to muzułmanie muzułmanów "wpuszczono" do Europy - Francja, potem zaprosiła ich Angela, zatem to nie jest nasz problem. Włosi, Grecy ratują imigrantów to jest ich problem a nie nasz.
o, a ilu przyjmujemy właściwie Ukraińców? zakładam, że mówisz o uchodźcach, a nie emigrantach ekonomicznych, którzy sami tutaj przyjeżdżają i nikt nie musi ich przyjmować.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:10   #2625
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

No ale przecież to właśnie Polska obecnie przyjmuje najwięcej imigrantów z całej Europy, zaraz po Wielkiej Brytanii:
https://miziaforum.wordpress.com/201...alne-eurostat/

Głównie są to Ukraińcy i Białorusini. No to w czym problem, że tak nas się czepiają w Łuni? Że imigranci, których przyjmujemy nie wyznają religii pokoju?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:13   #2626
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
No ale przecież to właśnie Polska obecnie przyjmuje najwięcej imigrantów z całej Europy, zaraz po Wielkiej Brytanii:
https://miziaforum.wordpress.com/201...alne-eurostat/

Głównie są to Ukraińcy i Białorusini. No to w czym problem, że tak nas się czepiają w Łuni? Że imigranci, których przyjmujemy nie wyznają religii pokoju?
bo chodzi o uchodźców, nie imigrantów, misiu pysiu, i dobrze o tym wiesz, nie wiem, po co mieszasz te pojęcia (a robisz to specjalnie).

a zresztą co mnie to obchodzi, piszcie sobie, co chcecie, to nie wątek o uchodźcach, niepotrzebnie pociągnęłam temat. Mucza pewnie poczuł dreszcz rozkoszy, jak zobaczył, że w kolejnym wątku pojawił się temat o uchodźcach i będzie mógł ponarzekać na muzułmanów oraz pochwalić się swoimi niezawodnymi źródłami typu fakt czy miziaforum

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2017-05-23 o 13:17
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:14   #2627
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo chodzi o uchodźców, nie imigrantów, misiu pysiu, i dobrze o tym wiesz, nie wiem, po co mieszasz te pojęcia (a robisz to specjalnie).

Dokładnie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:20   #2628
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo chodzi o uchodźców, nie imigrantów, misiu pysiu, i dobrze o tym wiesz, nie wiem, po co mieszasz te pojęcia (a robisz to specjalnie).

a zresztą co mnie to obchodzi, piszcie sobie, co chcecie, to nie wątek o uchodźcach, niepotrzebnie pociągnęłam temat. Mucza pewnie poczuł dreszcz rozkoszy, jak zobaczył, że w kolejnym wątku pojawił się temat o uchodźcach i będzie mógł ponarzekać na muzułmanów oraz pochwalić się swoimi niezawodnymi źródłami typu fakt czy miziaforum
Akurat Ukraińcy to właśnie są prawdziwi uchodźcy wojenni, przez sytuację w ich kraju. W przeciwieństwie do imigrantów z najróżniejszych krajów Afryki i Bliskiego Wszchodu, których lewica "postępowa" nazywa "uchodźcami". Serio ktoś się jeszcze nabiera na tę manipulację? Źródłem to są tu oficjalne dane Eurostatu. Łunia sama się przyznała.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:22   #2629
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo chodzi o uchodźców, nie imigrantów, misiu pysiu, i dobrze o tym wiesz, nie wiem, po co mieszasz te pojęcia (a robisz to specjalnie).

a zresztą co mnie to obchodzi, piszcie sobie, co chcecie, to nie wątek o uchodźcach, niepotrzebnie pociągnęłam temat. Mucza pewnie poczuł dreszcz rozkoszy, jak zobaczył, że w kolejnym wątku pojawił się temat o uchodźcach i będzie mógł ponarzekać na muzułmanów oraz pochwalić się swoimi niezawodnymi źródłami typu fakt czy miziaforum

Całkowicie się zgadzam i dziękuję za rzeczową dyskusję. Z mojej strony też koniec offtop.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-23, 13:23   #2630
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Akurat Ukraińcy to właśnie są prawdziwi uchodźcy wojenni, przez sytuację w ich kraju. W przeciwieństwie do imigrantów z najróżniejszych krajów Afryki i Bliskiego Wszchodu, których lewica "postępowa" nazywa "uchodźcami". Serio ktoś się jeszcze nabiera na tę manipulację? Źródłem to są tu oficjalne dane Eurostatu. Łunia sama się przyznała.
to ciekawe ludziom odrzucają wnioski o przyznanie statusu uchodźcy, argumentując, że Ukraina jest duża i jej spora część nie jest objęta konfliktem wojennym, więc mogą się tam przecież przenieść.

nie gniewaj się, ale każdą kolejną Twoją odpowiedź na mój post, gdzie będziesz pisać o uchodźcach/muzułmanach, będę po prostu olewać.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:33   #2631
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
to ciekawe ludziom odrzucają wnioski o przyznanie statusu uchodźcy, argumentując, że Ukraina jest duża i jej spora część nie jest objęta konfliktem wojennym, więc mogą się tam przecież przenieść.

nie gniewaj się, ale każdą kolejną Twoją odpowiedź na mój post, gdzie będziesz pisać o uchodźcach/muzułmanach, będę po prostu olewać.
Zgodnie z Konwencją dublińską żeby móc zostać uchodźcą, trzeba przyjechać z kraju gdzie toczy się wojna i złożyć podanie o azyl w pierwszym bezpiecznym kraju jaki się znajdzie. Znaczna większość muzułmanów przyjeżdżających do Europy tego warunku nie spełnia, w przeciwieństwie do Ukraińców przyjeżdżających do Polski. U tu dyskusja się kończy, amen
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 13:40   #2632
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Śmierć Magdaleny Żuk

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Zgodnie z Konwencją dublińską żeby móc zostać uchodźcą, trzeba przyjechać z kraju gdzie toczy się wojna i złożyć podanie o azyl w pierwszym bezpiecznym kraju jaki się znajdzie. Znaczna większość muzułmanów przyjeżdżających do Europy tego warunku nie spełnia, w przeciwieństwie do Ukraińców przyjeżdżających do Polski. U tu dyskusja się kończy, amen

Matko! Nie ma czegoś takiego jak Konwencja Dublińska. Jest Rozporządzenie Dublin III, które mówi że pierwszy KRAJ EU do którego aplikant wjedzie (bądź ma wizę tego kraju) jest odpowiedzialny za rozpatrzenie wniosku...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 14:27   #2633
jag_na
Rozeznanie
 
Avatar jag_na
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 934
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

To wątek poświęcony Magdzie Żuk, nie uchodźcom.
jag_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 14:32   #2634
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Proszę zakończyć offtop. Każdyt kolejny będzie usuwany.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 19:07   #2635
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

Oglądałam Skandalistów, są już na ipli. Fanką programu nie jestem, ale ten odcinek to kompletny dramat.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 21:55   #2636
maciejl20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 23
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nikt nic nie musi. Powtarzam ty nie jestes strona .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a ja powtarzam TOBIE że opinia publiczna też nia nie jest a mimo to prokuratura robiła konferencje prasowa...
ile jeszcze razy mam to powtórzyć zanim dotrze do twojego pustego łba że to oznacza że ta prokuratura uważa opinie publiczna za "STRONE" skoro ja informuje? (według twojej porypanej logiki)
maciejl20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 22:14   #2637
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
a ja powtarzam TOBIE że opinia publiczna też nia nie jest a mimo to prokuratura robiła konferencje prasowa...
ile jeszcze razy mam to powtórzyć zanim dotrze do twojego pustego łba że to oznacza że ta prokuratura uważa opinie publiczna za "STRONE" skoro ja informuje? (według twojej porypanej logiki)

Opanuj się.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-23, 22:42   #2638
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Śmierć Magdaleny Żuk

No ok faktycznie za bardzo odbieglam od tematu i przyjmuje Wasze argumenty.

Podobno Marcusa nie bylo na pogrzebie. Przykre, jezeli kochal ja jak mowi (w co za bardzo nie wierze) to powinno byc dla niego wazne, by ja pozegnac. Wiem bol, ale Magda zaslugiwala by byl przy niej choc wtedy.

Dziwne ze taka tragiczna smierc, a okolo 100 ludzi na pogrzebie. Nie tak duzo jak na obecne czasy. Niektorzy nie okazali jej szacunku np pani, ktora ubrala sie na zolto. No ale rodzinie wspolczuje. Ciezko mi sobie wyobrazic jak mozna pogodzic sie z czyms takim :-( Mnie sama jej smierc tez bardzo poruszyla.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 04:20   #2639
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez maciejl20 Pokaż wiadomość
a ja powtarzam TOBIE że opinia publiczna też nia nie jest a mimo to prokuratura robiła konferencje prasowa...
ile jeszcze razy mam to powtórzyć zanim dotrze do twojego pustego łba że to oznacza że ta prokuratura uważa opinie publiczna za "STRONE" skoro ja informuje? (według twojej porypanej logiki)
Jakim cudem ten trol nie ma jeszcze bana...? Obrażanie innych użytkowników nagle stało siè dozwolone?
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 08:06   #2640
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Śmierć Magdaleny Ż.- Polki porwanej w Egipcie

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Jakim cudem ten trol nie ma jeszcze bana...? Obrażanie innych użytkowników nagle stało siè dozwolone?
Nie wydaje mi się, że ,,nagle", bo już wielokrotnie się z tym spotkałam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-01 05:24:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.