Agent TVN - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-17, 21:54   #2311
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
W temacie kasy, Kinga w jakimś odcinku mówiła, że mają najmniej kasy ze wszystkich edycji, a tu na końcu szok, że jednak mają jej najwięcej


Agentem była Maja
Właśnie nie wiem jak oni to zrobili, że nagle zebrali najwięcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 19:54   #2312
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Świerczewski jest dziś w Kocham cię Polsko i dokładnie tak samo błyszczy jak w Agencie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 23:50   #2313
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Świerczewski jest dziś w Kocham cię Polsko i dokładnie tak samo błyszczy jak w Agencie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż żałuję, że nie widziałam Muszę wyczaić powtorke, dzięki za info Wiem, że nieładnie sie śmiać z innych, ale jak takie mało inteligentne osoby pchają się wszedzie i na sile chcą robić z siebie celebrete to poniekąd sami są sobie winni Po wtopach w Agencie dałabym sobie spokój z telewizja na jego miejscu, każdy może walnac gafę, ale żeby nadal robić z siebie pośmiewisko

Mi się cały czas ta edycja wydaje bardziej licha od poprzedniej. Zakopanie sie żywcem w finale, skakanie z samolotu (czy tam helikoptera), a tutaj tarzanie sie w błotku. Nawet więcej śmiechu było w tym studiu jak komentowali starcie Niecika z Alenem Tutaj miałam wrażenie, że chichotali na sile i nie do końca wiedziałam z czego. No płytko to wyszlo, podsumowanie też okrojone do granic możliwości. Nic zadziwiającego, szokującego i emocjonującego. Edycja inna niż wszystkie chyba ze względu na nijakość. Mam nadzieję, że nie - im będzie dalej, tym mniej, gorzej i na odczep sie, aż oglądalność spadnie do minimum, bo fajny program, szkoda by było. Teraz chyba w pierwszej kolejności kolejny sezon Azja Express, bo tak na zmianę lecą.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2018-05-19 o 23:54
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 06:56   #2314
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Agent TVN

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-13 o 23:02
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 08:18   #2315
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stitches Pokaż wiadomość
Aż żałuję, że nie widziałam Muszę wyczaić powtorke, dzięki za info Wiem, że nieładnie sie śmiać z innych, ale jak takie mało inteligentne osoby pchają się wszedzie i na sile chcą robić z siebie celebrete to poniekąd sami są sobie winni Po wtopach w Agencie dałabym sobie spokój z telewizja na jego miejscu, każdy może walnac gafę, ale żeby nadal robić z siebie pośmiewisko

Mi się cały czas ta edycja wydaje bardziej licha od poprzedniej. Zakopanie sie żywcem w finale, skakanie z samolotu (czy tam helikoptera), a tutaj tarzanie sie w błotku. Nawet więcej śmiechu było w tym studiu jak komentowali starcie Niecika z Alenem Tutaj miałam wrażenie, że chichotali na sile i nie do końca wiedziałam z czego. No płytko to wyszlo, podsumowanie też okrojone do granic możliwości. Nic zadziwiającego, szokującego i emocjonującego. Edycja inna niż wszystkie chyba ze względu na nijakość. Mam nadzieję, że nie - im będzie dalej, tym mniej, gorzej i na odczep sie, aż oglądalność spadnie do minimum, bo fajny program, szkoda by było. Teraz chyba w pierwszej kolejności kolejny sezon Azja Express, bo tak na zmianę lecą.
W tamtej edycji na finale skonfrontowali Niecika z resztą, teraz tak mogli zrobić z Benjaminem ale mieli tak mało czasu że nawet nie pokazali do końca psucia tych zadań. Ja rozumiem że być może tam nie było rzek, wodospadów, wież żeby zrobić jakieś fajne im wyzwania ale Darie w trumne wsadzili a tu same popierdułki, liczenie, bieganie, puzle a i tak nie dawali rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 08:41   #2316
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
W tamtej edycji na finale skonfrontowali Niecika z resztą, teraz tak mogli zrobić z Benjaminem ale mieli tak mało czasu że nawet nie pokazali do końca psucia tych zadań. Ja rozumiem że być może tam nie było rzek, wodospadów, wież żeby zrobić jakieś fajne im wyzwania ale Darie w trumne wsadzili a tu same popierdułki, liczenie, bieganie, puzle a i tak nie dawali rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i pamiętam oburzenie ludzi min na FB że starcili czas na Niecika,a nie wyjaśnili kilku zadań rzeczy (min zadanie w windzie)
Bardzo dobrze że tym razem sie obyło bez tego, generalnie widzów naprawdę nie obchodza prywatne relacje, choc moze Pudelki by podłapały temat.
Cała edycja zdecydowanie lepsza dla mnie od 2 -ki, może mniej mimozowaty agent, moze ciekawsi uczestnicy. Tylko Kinia tak samo irytująca
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 10:00   #2317
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
No i pamiętam oburzenie ludzi min na FB że starcili czas na Niecika,a nie wyjaśnili kilku zadań rzeczy (min zadanie w windzie)
Bardzo dobrze że tym razem sie obyło bez tego, generalnie widzów naprawdę nie obchodza prywatne relacje, choc moze Pudelki by podłapały temat.
Cała edycja zdecydowanie lepsza dla mnie od 2 -ki, może mniej mimozowaty agent, moze ciekawsi uczestnicy. Tylko Kinia tak samo irytująca
Większość ludzi interesuje się relacjami między uczestnikami, śledzą kto z kim na instagramie itp., czy te przyjaźnie w trakcie programu były prawdziwe, zresztą te relacje to duża część programu. Niecik przesadzil jak sie chwalił że uderzył Alana i pewnie dlatego wywlekli te brudy na finale. Tu było tak mało czasu że te konflikty pomineli ale niesmak pozostał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-20, 10:32   #2318
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Większość ludzi interesuje się relacjami między uczestnikami, śledzą kto z kim na instagramie itp., czy te przyjaźnie w trakcie programu były prawdziwe, zresztą te relacje to duża część programu. Niecik przesadzil jak sie chwalił że uderzył Alana i pewnie dlatego wywlekli te brudy na finale. Tu było tak mało czasu że te konflikty pomineli ale niesmak pozostał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio niesmak?
Akurat przy tej edycji wystarczyło zajrzeć czasem na Insta uczestników i widać że bardzo sie polubili-większośc odcinków ogladali w grupach razem, były relacje na Instastory.
Na finale szkoda czasu na takie rzeczy i tak wszystkiego nie wyjaśnili.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 10:48   #2319
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Serio niesmak?
Akurat przy tej edycji wystarczyło zajrzeć czasem na Insta uczestników i widać że bardzo sie polubili-większośc odcinków ogladali w grupach razem, były relacje na Instastory.
Na finale szkoda czasu na takie rzeczy i tak wszystkiego nie wyjaśnili.
To chyba jednak śledzisz ich prywatne relacje
Mam na myśli Benjamina, od niego się odcieli a właściwie nic takiego nam nie pokazali co by zrobił żeby aż tak go nie lubili, mi go było zwyczajnie szkoda jak go wszyscy traktowali, bronił go jedynie Jasiek ale on niestety wyleciał dość szybko. No i dlatego piszę że jednak ten niesmak pozostał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 12:09   #2320
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Nie wszyscy mają PUBLICZNE Instagramy. Czyli tyle ile pokazują tyle widze, jedynie że na stałe obserwuję Michała, reszty nie, ale widząc żeMichał dodawał jakieś filmiki ze stoptkań zaglądałam też do Tomka czy Julki Karoliny
Widocznie ten Beniamim taki jest że nie zgrał sie z grupą, tyle. Nie wszyscy musza sie kochać przeciez. Ja tam zyczajnie nie lubię jak ktoś robi z siebie taką ofiarę, a jak tez zajrzałam na Insta Beniego to sie wielce użalał na wszystkich, po czym stwierdził co"co było na Bali to niech zostanie na Bali" ale wczesniej swoje żale wylał, czyli nie zostawił tego na Bali
I dobrze ze nie tracili czasu finałowego na żale Benka, dla mnie ważniejsze rzeczy były w programie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:56   #2321
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

A ja znów byłam mega zadowolona ze bylo tak mało ekstremalnych zadań. O wiele bardziej lubie te na myślenie albo kombinowanie. Fajne bylo zadaniem mikrofonem i przeszukiwaniem hotelu.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 20:23   #2322
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Mnie jako widzą tskie zadania bardzo nudzą . Co innego uczestników. Ja wolę oglądać adrenalinę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 18:42   #2323
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mnie jako widzą tskie zadania bardzo nudzą . Co innego uczestników. Ja wolę oglądać adrenalinę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo, adrenalina to większe przeżycia i emocje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 17:51   #2324
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

W nowej edycji też nie ma co liczyć na ekstremalne zadania biorąc pod uwagę że ma być Edyta Górniak, pewno sobie zastrzegła w kontrakcie na co się zgadza. Podobno długo o nią zabiegali, dostanie 400 000 za sam udział, z tego powodu niby zmienili miejsce kręcenia, wybrali jakąś tańszą opcję żeby zaoszczędzić, mam nadzieję że jest tego warta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 18:44   #2325
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
W nowej edycji też nie ma co liczyć na ekstremalne zadania biorąc pod uwagę że ma być Edyta Górniak, pewno sobie zastrzegła w kontrakcie na co się zgadza. Podobno długo o nią zabiegali, dostanie 400 000 za sam udział, z tego powodu niby zmienili miejsce kręcenia, wybrali jakąś tańszą opcję żeby zaoszczędzić, mam nadzieję że jest tego warta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Była 10 dni na planie bo tyle miała dni przerwy miedzy koncertami.
Wkręcają niby że jest to podzielone na dwa terminy, i dalej bedą krecic jak Edyta wróci ,ale chyba to ściema. Chyba krecą cały czas-a ona pewnie miała kontrakt na 2 czy 3 odcinki
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 18:53   #2326
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Była 10 dni na planie bo tyle miała dni przerwy miedzy koncertami.
Wkręcają niby że jest to podzielone na dwa terminy, i dalej bedą krecic jak Edyta wróci ,ale chyba to ściema. Chyba krecą cały czas-a ona pewnie miała kontrakt na 2 czy 3 odcinki
Chyba nigdy tak nie było żeby kręcili w dwóch terminach ale dla takiej gwiazdy może zrobili wyjątek, na pewno będzie ciekawie, będzie też między innymi Misiek Koterski, Viola Kołakowska, Gołota, Marysia Sadowska program ma być już na wiosnę to szybko zleci a doczytałam że kręcą w Turcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 19:11   #2327
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Chyba nigdy tak nie było żeby kręcili w dwóch terminach ale dla takiej gwiazdy może zrobili wyjątek, na pewno będzie ciekawie, będzie też między innymi Misiek Koterski, Viola Kołakowska, Gołota, Marysia Sadowska program ma być już na wiosnę to szybko zleci a doczytałam że kręcą w Turcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie w Turcji , tylko na Wyspach kanaryjskich na Insta Kingi mozna zobaczyć gdzie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 19:13   #2328
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Nie w Turcji , tylko na Wyspach kanaryjskich na Insta Kingi mozna zobaczyć gdzie
No to fajnie bo właśnie czytałam że tyle wydali na Edzie że zmienili Kanary na Turcje, a może będzie i tu i tu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 19:15   #2329
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
No to fajnie bo właśnie czytałam że tyle wydali na Edzie że zmienili Kanary na Turcje, a może będzie i tu i tu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie miało być gdzieś daleko jak zawsze, a sa Wyspy Kanaryjskie tylko bo na Edzi im zależało, zeby było tanio i jak najblizej.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 19:55   #2330
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Nie miało być gdzieś daleko jak zawsze, a sa Wyspy Kanaryjskie tylko bo na Edzi im zależało, zeby było tanio i jak najblizej.
Patrząc po samych nazwiskach to na agenta bym obstawiła Marysie Sadowską albo Damiana Kordasa no a najmniej Miśka, Gołote i Angelike Muchę ale kto wie, może nas zaskoczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-08, 21:10   #2331
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Agent TVN

Gołota na agenta!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 06:19   #2332
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Viola Kołakowska widzę ten sam poziom gwiazdorstwa co były mąż Steczkowskiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 08:18   #2333
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Viola Kołakowska widzę ten sam poziom gwiazdorstwa co były mąż Steczkowskiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś mi się wydaje że ona i Jonkisz to takie osoby które pierwsze odpadną, choć ja jej daje duży kredyt zaufania, widziałam ją w kilku wywiadach i filmikach na yt, ma moje poczucie chumoru , ale ten program już obnażył kilka osób które wydawały mi się fajne tak że wszystko się okaże, ale jestem jej bardzo ciekawa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-09, 14:55   #2334
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Agent TVN

Też mi "Agent: Gwiazdy" jak tam nigdy gwiazd nie ma :/ Wolałam wersję, która leciała przed laty z normalnymi ludźmi, a nie tymi celebrytami od siedmiu boleści.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 20:17   #2335
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Fajna ekipa moze byc najbardziej mnie ciekawi pani Krystyna Czubowna no i czy Edyta Gorniak bedzie czesto plakac
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 20:23   #2336
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Też mi "Agent: Gwiazdy" jak tam nigdy gwiazd nie ma :/ Wolałam wersję, która leciała przed laty z normalnymi ludźmi, a nie tymi celebrytami od siedmiu boleści.
Tak, to było coś


Teraz są castingi do Big Brothera, ciekawe jak to będzie wyglądać Pamiętam pierwszą edycję i chyba najlepszą
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 21:19   #2337
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Tak, to było coś


Teraz są castingi do Big Brothera, ciekawe jak to będzie wyglądać Pamiętam pierwszą edycję i chyba najlepszą
Big brother to klasyk.
Oglądało się w tajemnicy przed rodzicami
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:10   #2338
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Big brother to klasyk.
Oglądało się w tajemnicy przed rodzicami
Dlaczego ? Ja z rodzicami A lat miałam 11

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:23   #2339
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dlaczego ? Ja z rodzicami A lat miałam 11

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo nie pozwalali
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:57   #2340
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

1 i 2 edycja sprzed lat były jakiś rok temu na you tube ogladałam, znakomite. Alez tam był klimat i prawdziwa gra. A 2 edycja to było mistrzostwo. Agent Miruś najlepszy agent ever
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.