Żele do twarzy z peelingiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 14:36   #1
Rachela20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3

Żele do twarzy z peelingiem


Witam wszystkie kafeterianki. Mam takie pytanie - co myślicie o żelach do mycia twrzy z drobinkami czy mikrogranulkami, które mają za zadanie ścierać naskórek jak peeling tyle że w nieco łagodniejszy sposób??!! Czy nie uważacie, że takie CODZIENNIE stosowanie żeli i to w dodatku dwa razy dziennie nie spowoduje, że skóra się zniszczy, bądź skóra stanie się wrażliwa, będzie mieć poszerzone naczynka itp??!! Chciałabym sobie zafundować taki żel, żeby oczyścić twarz i zredukować występowanie zaskóniakó. Jednak obawiam się, że takie częste stosowanie może skórze tylko zaszkodzić. Jaka jest Wasza opinia?? Będę wdzięczna za wypowiedzi. Pozdrawiam
Rachela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 14:43   #2
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

taki żel będzie dobry do cer przetłuszczających się lub mieszanych.
Ale nie do codziennego użytku tylko tak dwa trzy razy na tydzień.
Jakbyś chciała używać dziennie dwa razy, mogłabyś sobie krzywdę wyrządzić bo cera by "oszalała" i zaczęła produkować jeszcze więcej sebum.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 14:56   #3
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

Taki rodzaj żelu co cery naczynkowej jest w ogóle niewskazany.
Lepiej raz w tygodniu robić pilling enzymatyczny, a na zaskórniki taki zel i tak by nie pomógł - to zadanie dla kwasów (filtrów od razu), glinek zielonych i ziemii wulanicznej.
Poza tym, nawet przy cerze tłustej czy mieszanej codzienny (juz nie mowię o dawce dwa razy na dzień) piling to za dużo szczęścia - takie agresywne traktowanie buzi spowodowałoby odruch obronny, czyli nadmierne wydzielanie sebum - dopiero by się "tłuściła".
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:10   #4
tinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar tinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 380
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

Ja juz od ponad roku myje cale cialo (w tym i twarz-dwa razy dziennie) zelem Palmolive Thermal Spa Massage. On zawiera takie delikatne drobinki, majace lekkie dzialanie peelingujace.
Jestem bardzo zadowolona. Nie wysuszyl, ani nie podraznil mi skory twarzy. Wrecz przeciwnie, twarz mi sie wygladzila.
Dodam, ze cere mam baaardzo wrazliwa na wszelkie podraznienia.
tinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:19   #5
AAgusiaczeK
Zadomowienie
 
Avatar AAgusiaczeK
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Holandia->Piła
Wiadomości: 1 220
GG do AAgusiaczeK
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

Ja od jakiegoś czasu uzywam Nivea Visage- żel głeboko oczyszczający z drobinakami peelingujacymi- i jestem bardzooooooo zadowolona.
Te drbinki w zelach sa o wiele bardziej delikatne niż substancje scierające zawarte w typowym peelingach,więc nie ma obaw, co do ich stosowania,jesli chodzi oczywiście o cere tłustą, mieszaną czy normalną.
W skórach naczynkowych, wrazliwych, suchych niewskazane jest używanie 2 razy dziennie takowych żeli...
__________________
"Bądź dla innych słonecznym zegarem - odmierzaj dla nich tylko słoneczne godziny."



02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:53   #6
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

Mnie ostatnio zaćmiło i nabyłam właśnie taki żel z Johnsona Nie dość, że dopiero w domu doczytałam się, że ma SLS, to już po kilku użyciach widzę, że nie był to najszczęśliwszy pomysł. W najbliższych dniach wybieram się po coś łagodniejszego, a tego zbója mam zamiar na nogi zużyć
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:06   #7
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

Hej

Tylko jedno

Uwaga na wszystkie cuda myjace, zawierajace drobinki uzyte do mycia buzi, ktore moga dostac sie do oka i zepsuc caly dzien

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 23:38   #8
Rachela20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

No mnie właśnie chodzi o te żele z drobinkami bo one są łagodniejsze a peeling to wiadomo, że podrażnił by skórę. No nic dziękuję za wypowiedzi i sorka za gafę z kafeteriankami <lol>
Rachela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 08:48   #9
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Żele do twarzy z peelingiem

Używałam takich specyfików, ale za każdym razem szybko sie ich pozbywałam. Ni to żel, ni to peeling - u mnie się nie sprawdziło Ciągle musiałam wybierać te diabelskie granulki z włosów Teraz codziennie myję buzię delikatnym żelem, a peeling robię za pomocą szczoteczki dwa rzy w tygodniu, albo normalnym peelingiem raz w tygodniu.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.