Miłość do podwładnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-07, 08:36   #1
doxa_wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5

Miłość do podwładnej


Cześć Dziewczyny, zwracam się do Was jak do ekspertek Pewnie już takie tematy pojawiały się tutaj w przeszłości, bo problem nie jest jakiś unikalny, więc jeśli zaśmiecam to z góry przepraszam. Jakiś czas temu zauważyłem, że podoba mi się moja podwładna w pracy (która nota bene ma chłopa, ale wg mnie nie są ze sobą wyjątkowo szczęśliwi). Ale że nie jestem fiutem i są pewne granice, których nie wolno przekraczać, to nic z tym nie robiłem. Niestety, albo stety?, podobanie zamieniło się w TO coś i od dłuższego czasu wiem, że to nie jest zwykłe zauroczenie, a prawdopodobnie ten rodzaj uczucia, które może trwać całe życie. I mam problem, bo z reguły mało kto robi na mnie wrażenie, a ta kobieta nawet nie zdając sobie z tego sprawy całkowicie zawładnęła moim sercem i o wiele bardziej od rozterek zawodowych denerwuje mnie fakt, że jak już ktoś taki mi się przydarzył, to stoi za szklaną ścianą. Rozwiewając wątpliwości: nie jestem starym zbokiem i nie mam żony Nie wyznaje filozofii YOLO i tym podobnych, szczególnie, że wszystko, co w tym kierunku zrobię, o wiele mocniej uderzy w nią niż we mnie, a przecież nie o to w tym chodzi. W każdym razie zdecydowałem, że chcę jej o tym powiedzieć nawet kosztem mojej pracy (bede musial zlozyc wypowiedzenie) i nawet jeśli nic z tego dalej nie wyniknie. Pytanie do Was: czy przekombinowałem temat? Ktoś kiedyś mi tak powiedział i zacząłem się zastanawiać, czy czasem nie ma w tym ziarna prawdy. Jak Wy byście się czuły na jej miejscu?
__________________
Wroclove
doxa_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 11:32   #2
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Miłość do podwładnej

Jak blisko jesteście ze sobą, że wiesz że im się w związku nie układa? Często z zewnątrz rzeczy wyglądają inaczej niż w rzeczywistości.

W ogóle jak wyglądają te wasze relacje, czy są koleżeńskie? wyczuwasz że ona chociaż cię jakoś lubi? Dziwnie bym się chyba trochę poczuła, gdyby ni z tego ni z owego szef mi wyskoczył z tekstem, że się we mnie zakochał i czuje że jestem tą jedyną zwłaszcza mając partnera.

Moja koleżanka była trochę w podobnej sytuacji (tylko że była wolna), facet zrezygnował z pracy, żeby mogli rozwijać związek, teraz po kilku latach mają dzidziusia i są mega szczęśliwi.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 12:34   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Miłość do podwładnej

Cytat:
Napisane przez doxa_wro Pokaż wiadomość
Jak Wy byście się czuły na jej miejscu?
Nie wiem, bo w sumie NIC nie napisałeś o waszej relacji poza tym, że jest twoją podwładną. Nie wiadomo jak ona się do ciebie odnosi, ile czasu spędzacie razem, o czym rozmawiacie, co takiego zrobiła, że 'zawładnęła twoim sercem'. Nic.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 12:54   #4
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Miłość do podwładnej

A skad wiesz ze im sie nie uklada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 15:41   #5
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Miłość do podwładnej

Ja bym się wkurzyła że ktoś się mnie czepia, mimo że wie o moim związku. Albo obawiałabym się że przełożony będzie próbował wykorzystać swoją pozycję i oberwę za odrzucenie go.
Ale równie dobrze ona może tylko czekać żeby wskoczyć ci w ramiona, generalnie Wizażanki nie są ekspertkami od wróżenia, więc nie jestem pewna co chciałbyś tu usłyszeć.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 17:00   #6
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Miłość do podwładnej

Jak długo to trwa i czy macie koleżeńskie relacje czy tylko o pracy rozmawiacie?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 15:35   #7
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Miłość do podwładnej

jak dla mnie to spróbuj zainicjować romans, jakoś to delikatnie rozwinąć w kierunku prywatnym, i przekonać się czy ona w ogóle byłaby zainteresowana tobą jako facetem.
układa jej się czy nie, co z tego, a może jesteś skreślony jako facet bo nie jesteś w jej typie.

nie wiem co ci da że jej powiesz.

wyobraź sobie że w ulubionej piekarni dobrze kojarząca cię ekspedientka korzystając z tego, że jesteście sami i nie ma klientów, wyznaje ci miłość.
a) jeśli jest to młoda atrakcyjna kobieta jest szansa, że może przemyślisz opcję jakiejś formy damsko męskiej relacji. ''A bo tak'''. Bo podłechtała ci ego, bo ma ponętne cycki, bo ma fajny glos i lubisz gdy się śmieje.
b) jeśli jest to pani bardzo średniej urody - no sam sobie odpowiedz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-08, 16:05   #8
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Miłość do podwładnej

Też mnie ciekawi, czy oprócz "dzień dobry" w pracy łączy was coś więcej? Choćby jakieś rozmowy przy kawie? Bo jeśli nie to nie bądź fiutem (jak to nazwales) i nie mieszaj jej w życiu, skoro zajęta.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 18:29   #9
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Miłość do podwładnej

Cytat:
Napisane przez doxa_wro Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu zauważyłem, że podoba mi się moja podwładna w pracy (która nota bene ma chłopa, ale wg mnie nie są ze sobą wyjątkowo szczęśliwi). Ale że nie jestem fiutem i są pewne granice, których nie wolno przekraczać, to nic z tym nie robiłem.
To dlaczego chcesz zostać fiutem i przekroczyć pewną granicę?

Skoro ona ma chłopa, to się nie pchaj, bo zniszczysz mu życie.

Dlaczego uważasz, że on nie zasługuje na tę kobietę?
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 11:12   #10
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Miłość do podwładnej

Cytat:
Napisane przez doxa_wro Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, zwracam się do Was jak do ekspertek Pewnie już takie tematy pojawiały się tutaj w przeszłości, bo problem nie jest jakiś unikalny, więc jeśli zaśmiecam to z góry przepraszam. Jakiś czas temu zauważyłem, że podoba mi się moja podwładna w pracy (która nota bene ma chłopa, ale wg mnie nie są ze sobą wyjątkowo szczęśliwi). Ale że nie jestem fiutem i są pewne granice, których nie wolno przekraczać, to nic z tym nie robiłem. Niestety, albo stety?, podobanie zamieniło się w TO coś i od dłuższego czasu wiem, że to nie jest zwykłe zauroczenie, a prawdopodobnie ten rodzaj uczucia, które może trwać całe życie. I mam problem, bo z reguły mało kto robi na mnie wrażenie, a ta kobieta nawet nie zdając sobie z tego sprawy całkowicie zawładnęła moim sercem i o wiele bardziej od rozterek zawodowych denerwuje mnie fakt, że jak już ktoś taki mi się przydarzył, to stoi za szklaną ścianą. Rozwiewając wątpliwości: nie jestem starym zbokiem i nie mam żony Nie wyznaje filozofii YOLO i tym podobnych, szczególnie, że wszystko, co w tym kierunku zrobię, o wiele mocniej uderzy w nią niż we mnie, a przecież nie o to w tym chodzi. W każdym razie zdecydowałem, że chcę jej o tym powiedzieć nawet kosztem mojej pracy (bede musial zlozyc wypowiedzenie) i nawet jeśli nic z tego dalej nie wyniknie. Pytanie do Was: czy przekombinowałem temat? Ktoś kiedyś mi tak powiedział i zacząłem się zastanawiać, czy czasem nie ma w tym ziarna prawdy. Jak Wy byście się czuły na jej miejscu?
Ja bym sobie na jej miejscu pomyślała, że jednak jesteś fiutem, skoro wiesz, że z kimś jestem, a jednak do mnie podbijasz.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 13:09   #11
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Miłość do podwładnej

Nie napisałeś nic jak wyglądają Wasze relacje. Czy ona w ogóle wie, że istniejesz?

Na czym opierasz twierdzenie, że ona nie jest wyjątkowo szczęśliwa w związku? To może byc tylko Twoje pobożne życzenie

Powiedziałabym jej o Twoich uczuciach tylko wtedy, kiedy Wasza relacja jest w miarę bliska, tzn. rozmawiacie nieco więcej i Wasza relacja wybiega poza standardowe służbowe komunikowanie się.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-09, 19:43   #12
doxa_wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Miłość do podwładnej

Cześć, nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Relacja jest jak najbardziej koleżeńska i swobodna, co nie zmienia faktu, że pewna granica szef-podwładna istnieje, bo zarówno ja jak i ona znamy granice, której nie przekraczamy.

Dla jasności - nie planuję bawić się w jakieś odbijanie, bo życzę jej naprawdę dobrze i mam nadzieję, że będzie szczęśliwa. Niemniej, nie jestem w stanie pracować w takim klimacie i prędzej czy później będę musiał zmienić pracę (jej nie zwolnię, bo to podłe, poza tym jest szalenie zdolna i wiem, że wiele osiągnie). Mimo to chciałbym wyrazić co czuję, nawet na pożegnanie, bo nigdy nie wiem, czy kiedyś, jak np. będzie wolna, nie da się wyciągnąć na kawę. Mam filozofię nie palenia mostów, a jak nie spróbuję, to nigdy się nie dowiem. Niestety z powodu mojego statusu w firmie nie jestem w stanie bez negatywnych skutków dowiedzieć się od innych, co ona o mnie sądzi. Jestem natomiast przekonany, że przynajmniej mnie lubi.
__________________
Wroclove

Edytowane przez doxa_wro
Czas edycji: 2018-04-09 o 19:44
doxa_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:00   #13
MeganEagle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 438
Dot.: Miłość do podwładnej

Podrywanie jej z pozycji jej szefa, to jest totalne świństwo...

I jeszcze piszesz ze jes zapewne nieszczesliwa w swoim związku...
Byle Cie nie zaskarzyła o mobbing, z tej Twojej miłości
MeganEagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 20:52   #14
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Miłość do podwładnej

Spróbuj w delikatny sposób zasygnalizowac, że ją lubisz, wyczujesz co ona na to, czy lubi Twoje towarzystwo, a i o jej związku co nie co się dowiesz, tak między słowami
Jestem szczęśliwym przykładem takiej właśnie sytuacji,też miałam chłopaka i nawet pierścionek, choć nie zaręczynowy
Nikt mnie nie odbijał i nie rwał z pozycji szefa, wystarczy trochę kultury
Prawdą jest natomiast że mąż zmienił pracę
2 kwietnia obchodziliśmy 30 rocznicę ślubu, warto było, to było dobre 30 lat razem

Spróbuj chociaż, inaczej resztę życia spędzisz na zastanawianiu się co by było gdybyś....
Pozdrawiam
__________________
Wymiana kosmetyczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264049

Edytowane przez dusia65
Czas edycji: 2018-04-09 o 20:53
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 21:00   #15
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Miłość do podwładnej

Cytat:
Napisane przez doxa_wro Pokaż wiadomość
czy kiedyś, jak np. będzie wolna
U małp działa to tak, że nie puszczają jednaj gałęzi, póki nie złapią drugiej. Jeśli u kobiet jest analogicznie, to raczej wolna nigdy nie będzie...
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 21:03   #16
doxa_wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Miłość do podwładnej

Tak, jest takie ryzyko, natomiast wiedza, że jest druga gałąź zawsze może wpłynąć na zmianę dynamiki Zdaje sobie sprawie, ze brzmi to jak pobozne życzenie, ale z drugiej strony nie chciałbym być z kobietą, która łatwo zostawia swojego faceta dla innego.
__________________
Wroclove
doxa_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 21:04   #17
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Miłość do podwładnej

Już kilka osób pytało, na jakiej podstawie twierdzisz, że nie układa jej się z facetem?
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 21:14   #18
doxa_wro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Miłość do podwładnej

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Już kilka osób pytało, na jakiej podstawie twierdzisz, że nie układa jej się z facetem?
Opinia osób, które wiedzą więcej.
__________________
Wroclove
doxa_wro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 05:22   #19
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Miłość do podwładnej

Jeśli wiesz na 100%, że im się nie uklada i nie jest to chwilowy kryzys możesz delikatnie okazać zainteresowanie ale nie z pozycji szefa. I naprawdę rób to delikatnie i taktownie tak, żeby zawsze miała możliwość odwrotu, szczególnie na początku. Inaczej kobieta może się poczuć osaczona no bo jednak szef....

Kurczę, jednak w pracy te sprawy zawsze są nieco śliskie. Nawet jeśli intencje są szczere.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-15, 17:26   #20
Motylnawietrze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Miłość do podwładnej

Najprostsza sprawa spójrz jej głęboko w oczy uśmiechnij jeden dzień, dwa, zobacz jak zareaguje jeśli będzie odpowiadać uśmiechem dążyć do kontaktu(zobacz też czy staje przodem do ciebie i blizej )po kilku dniach zaproś ja na kawę, herbatę ale bez wymówek ze służbowo niech czuje ze to prywatne spotkanie Jeśli się zgodzi jest szansa. Pogadajcie, poznajcie się bliżej może się okazać że to fajna dziewczyna albo ze to jednak nie to. Z tego co piszesz nie znacie sie az tak dobrze. Zanim rzucisz prace poznajcie się i zobacz czy coś z tego będzie. Jako kobieta jeśli by coś z tego wyszło sama wolalabym zmienić dział w pracy czy samą pracę niż sprawiać by facet, na którym mi zależy a osiągnął w pracy sukces- jesteś szefem sam się z pracy zwolnił. Tu nie ma co gdybać trzeba się umówić na randkę a jeśli się zgodzi masz rację ze nic ja nie łączy z facetem, o którym wiesz lub już nawet nie są razem. Powodzenia.
Motylnawietrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:43   #21
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Miłość do podwładnej

Cytat:
Napisane przez doxa_wro Pokaż wiadomość
Tak, jest takie ryzyko, natomiast wiedza, że jest druga gałąź zawsze może wpłynąć na zmianę dynamiki Zdaje sobie sprawie, ze brzmi to jak pobozne życzenie, ale z drugiej strony nie chciałbym być z kobietą, która łatwo zostawia swojego faceta dla innego.
Hej, byłam w podobnej sytuacji. Z tym, że nie był to mój szef 'bezpośredni', a raczej szef oddziału. Kobiety bardzo szybko wyczuwają, że się komus podobają. Czasami jest to kwestia wzroku, a nawet reakcji i częstszej rozmowy. Jeśli odsłonisz się dyskretnie i masz na tyle empatii, że odczytasz jej reakcję to powinna sama Ci 'odpowiedzieć'. Czy zacznie Cię unikać, czy wręcz przeciwnie? Ja po prostu stanowczo, ale miło postawiłam granicę będąc wtedy w bardzo szczęśliwym związku.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 06:40   #22
Koffista
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Miłość do podwładnej

Hej, przeczytałam wątek i jestem ciekawa czy Ci się udało zaprosić ją na kawę. Pozdrawiam
Koffista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-02 07:40:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.