Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-20, 09:18   #1531
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Rok temu sama szydziła z innych i kręciła rolki na IG, że może jeść wszystko i nie tyje...
Zbiera to co zasiała.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 11:44   #1532
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jestem młodsza od susz, ale dopiero po 30 znalazłam taki sport, który sprawia mi radość i który mam ochotę uprawiać regularnie - i to od roku robię (pole dance + exotic). Dietę mam tak samo śmieciowa jak wcześniej, a i tak mocno wyszczuplałam tylko faktycznie, to nie kwestia jednej godziny w tygodniu... Ale od jednego treningu się zaczyna. Zawsze lepszy ten jeden, niż żaden.
Może u niej będzie tak samo, że to exo to taki po prostu wstęp, a przy okazji złapie bakcyla?
Nie lubię jej i nie oglądam, bo nie mogę znieść tej meczybuly (i to bylo jeszcze przed ślubem z Lwem, więc nie wyobrażam sobie, co jest teraz), ale tutaj na wątku widzę już czepianie się dla samej zasady.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Może zjadasz mniejsze porcje, więc i tak jakiś deficyt kaloryczny masz. Sport pomaga, jeśli dobrze zrozumiałam, obok Exitic uprawiasz także klasyczny Pole? Bo to już jest akrobatyka i faktycznie rozbudowa mięśni, a one są jak elektrownia. Po 40-tce trudniej się chudnie, choć szusza jest w pierwszej połowie tego wieku, więc ma szansę na lepsze efekty. Mam jednak wątpliwości, czy wytrwa. Powinna, choćby z uwagi na zdrowie w tym wieku zmienić dietę.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Rok temu sama szydziła z innych i kręciła rolki na IG, że może jeść wszystko i nie tyje...
Zbiera to co zasiała.
I za chiny się nie przyzna, że tusza jej przeszkadza. Nie byłoby uwag, gdyby tak nie kozaczyła, wtedy, gdy chudła.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Szokłam, gdzie tutaj figura do powstydzenia? Normalne ciało ludzkie.
I tak, i nie. Po pierwsze, jej lustro w przedpokoju wyszczupla. Prawdziwe gabaryty widać poza nim. Po drugie w jej wieku nie powinno się już lekceważ nadprogramowych kilogramów. To prosta droga do wielu chorób. A ona jest w okresie przedmenopauzalnym.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2023-02-20 o 11:40
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 14:51   #1533
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Może zjadasz mniejsze porcje, więc i tak jakiś deficyt kaloryczny masz. Sport pomaga, jeśli dobrze zrozumiałam, obok Exitic uprawiasz także klasyczny Pole? Bo to już jest akrobatyka i faktycznie rozbudowa mięśni, a one są jak elektrownia. Po 40-tce trudniej się chudnie, choć szusza jest w pierwszej połowie tego wieku, więc ma szansę na lepsze efekty. Mam jednak wątpliwości, czy wytrwa. Powinna, choćby z uwagi na zdrowie w tym wieku zmienić dietę.
Nie, u mnie ilość i nędzna jakość jedzenia się nie zmieniły, doszedł tylko regularny sport - 3-4 razy w tygodniu. Tego oczywiście nie ma co porównywać do jednej godziny exo, ale i tak uważam, że jedna godzina w tygodniu to lepiej niż 0 godzin.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 16:18   #1534
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Nie, u mnie ilość i nędzna jakość jedzenia się nie zmieniły, doszedł tylko regularny sport - 3-4 razy w tygodniu. Tego oczywiście nie ma co porównywać do jednej godziny exo, ale i tak uważam, że jedna godzina w tygodniu to lepiej niż 0 godzin.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Młoda jesteś, masz jeszcze rozkręcony metabolizm i sporo mięśni. Szusz tego zabezpieczenia już nie ma, a jej organizm nie potrzebuje takich porcji jedzenia, jakie obecnie zjada. Ja też uważam, że nawet niewielka ilość ruchu jest lepsza, niż żadna. Może wytrwa, oby, ale korzystne dla zdrowia efekty potrzebują większego wysiłku.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 19:41   #1535
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja bym już nie przesadzała, że Szusz to już tak wygląda, że nie wiem, zawał jej zaraz grozi i wszystkie plagi świata. Szczerze, to uważam, że jak na ilość ruchu, którą chyba ma, i ilości jedzenia, nie wygląda tragicznie - dla mnie raczej normalnie, choć w ogóle nie w moim guście - ale najgorsze jest to przekłamywanie rzeczywistości, że ona przecież w ogóle nie tyje.



Jak ostatnio też sprawdzałam co u niej i na kafeterii, to bardziej jestem w szoku, że ona mówi o żywieniu 80/20 i najwyraźniej nie ma o tym bladego pojęcia, bo po prostu je masę niezdrowego jedzenia - i nadal uważam, że to jej sprawa, ale niech nie wmawia, że to model żywienia 80/20 i po co ona się tym wszystkim chwali w sieci. Czy nie lepiej pokazać się jednak od ciut bardziej estetycznej strony. Do tego nie wiem, jak ona to robi, że jej wszystkie przepisy, które pokazuje, wyglądają, jakby za przeproszeniem, ktoś już to kiedyś jadł.



Z kolei jestem w szoku, że ma tak rozległy antyklub - w sensie sama za nią nie przepadam i jak jeszcze przeczytałam, że twierdzi, że jak coś poleca w Lidlu, to wszyscy po to lecą i tego nie ma ale nie wiem, jak aż tak bardzo można pluć jadem i niechęcią w jej stronę. Aż zaczynam myśleć, że jej kanał istnieje dzięki temu, że ludzie ją oglądają i wyśmiewają w sieci.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 20:12   #1536
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja bym już nie przesadzała, że Szusz to już tak wygląda, że nie wiem, zawał jej zaraz grozi i wszystkie plagi świata. Szczerze, to uważam, że jak na ilość ruchu, którą chyba ma, i ilości jedzenia, nie wygląda tragicznie - dla mnie raczej normalnie, choć w ogóle nie w moim guście - ale najgorsze jest to przekłamywanie rzeczywistości, że ona przecież w ogóle nie tyje.



Jak ostatnio też sprawdzałam co u niej i na kafeterii, to bardziej jestem w szoku, że ona mówi o żywieniu 80/20 i najwyraźniej nie ma o tym bladego pojęcia, bo po prostu je masę niezdrowego jedzenia - i nadal uważam, że to jej sprawa, ale niech nie wmawia, że to model żywienia 80/20 i po co ona się tym wszystkim chwali w sieci. Czy nie lepiej pokazać się jednak od ciut bardziej estetycznej strony. Do tego nie wiem, jak ona to robi, że jej wszystkie przepisy, które pokazuje, wyglądają, jakby za przeproszeniem, ktoś już to kiedyś jadł.



Z kolei jestem w szoku, że ma tak rozległy antyklub - w sensie sama za nią nie przepadam i jak jeszcze przeczytałam, że twierdzi, że jak coś poleca w Lidlu, to wszyscy po to lecą i tego nie ma ale nie wiem, jak aż tak bardzo można pluć jadem i niechęcią w jej stronę. Aż zaczynam myśleć, że jej kanał istnieje dzięki temu, że ludzie ją oglądają i wyśmiewają w sieci.
No ma dietę 80/20 albo raczej 20/80 20 procent zdrowej żywności a 80 procent reszta

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 21:19   #1537
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
No ma dietę 80/20 albo raczej 20/80 20 procent zdrowej żywności a 80 procent reszta



No to właśnie o to mi chodzi - że sama je kompulsywnie, to niech je, ale po co pokazuje to w Internecie i jeszcze twierdzi, że to zdrowe.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-20, 21:51   #1538
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Aż zaczynam myśleć, że jej kanał istnieje dzięki temu, że ludzie ją oglądają i wyśmiewają w sieci.
Bardzo możliwe. Ja też ją oglądam już teraz bardzo rzadko, ale zawsze potem czuję niesmak i irytację. Ona ma w sobie coś odpychającego, mieszanka buty z kompleksami i odklejeniem od rzeczywistości. Przy tym jest taka jakaś wiecznie przymulona, albo pobudzona (zwykle alkoholem), bredzi do tego psa, daje mu się lizać po pryszczach, bez przerwy nos przeciera i rozmazuje po twarzy to co z niego zbierze, grzebie przy włosach, masakra

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No to właśnie o to mi chodzi - że sama je kompulsywnie, to niech je, ale po co pokazuje to w Internecie i jeszcze twierdzi, że to zdrowe.
Może i niezdrowe, ale jakie nowatorskie, cookbooka chce wypuścić czy coś tam innego wymyślała kiedyś. Odjazd kompletny. Każdy kto widział te breje w jej wykonaniu to wie, czego się spodziewać.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Szczerze, to uważam, że jak na ilość ruchu, którą chyba ma, i ilości jedzenia, nie wygląda tragicznie - dla mnie raczej normalnie
Też prawda. Chociaż to też kwestia typu sylwetki; tęższą ma górę niż dół. W miarę szczupłe nogi nadają jej jakiejś takiej lekkości pomimo nadwagi. Ogólnie mnie tam w ogóle nie drażni jej wygląd, szczerze to mam to w pompie, irytujący ma sposób bycia.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-02-20 o 21:45
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 22:17   #1539
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89508388]Bardzo możliwe. Ja też ją oglądam już teraz bardzo rzadko, ale zawsze potem czuję niesmak i irytację. Ona ma w sobie coś odpychającego, mieszanka buty z kompleksami i odklejeniem od rzeczywistości. Przy tym jest taka jakaś wiecznie przymulona, albo pobudzona (zwykle alkoholem), bredzi do tego psa, daje mu się lizać po pryszczach, bez przerwy nos przeciera i rozmazuje po twarzy to co z niego zbierze, grzebie przy włosach, masakra



Może i niezdrowe, ale jakie nowatorskie, cookbooka chce wypuścić czy coś tam innego wymyślała kiedyś. Odjazd kompletny. Każdy kto widział te breje w jej wykonaniu to wie, czego się spodziewać.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



Też prawda. Chociaż to też kwestia typu sylwetki; tęższą ma górę niż dół. W miarę szczupłe nogi nadają jej jakiejś takiej lekkości pomimo nadwagi. Ogólnie mnie tam w ogóle nie drażni jej wygląd, szczerze to mam to w pompie, irytujący ma sposób bycia.[/QUOTE]


No idealnie to opisałaś, mam nadzieję, że ona chociaż tego psa regularnie na spacer wyprowadza i po nim sprząta, bo jak patrzę na jej działalność, to i co do tego mam spore wątpliwości. Tak samo odnoszę wrażenie, że często jest pod wpływem, a do tego jak ostatnio sobie to zrobiłam i przeklikałam jej parę filmów, to urzekła mnie historia, jak mówiła o dobroczynnych właściwościach rosołu, więc zamówiła sobie w środku nocy gorący kubek przez glovo .


Ja nie twierdzę, że ona wygląda idealnie i myślę, że jest na dobrej drodze do tego, żeby rzeczywiście jeszcze bardziej przytyć. Ale ogólnie to nie znam chyba innej "osoby publicznej", która pokazuje, jak je cały czas tak przetworzone jedzenie - nawet kobiety z otyłością, jak pokazują foodbooki - więc na swoją dietę i dotychczasowy ruch po prostu nie jest wcale źle. Ale problemem jest tutaj charakter, najgorszy to chyba jest jej ton, zawsze jej vlogi były wątpliwej jakości, ale dawno temu wydawała się sympatyczna, więc rozumiem, że miała jakieś tam grono odbiorców, którzy może chcieli zobaczyć taki "zwykły dzień". Teraz mówi z taką nieznośną wyższością i kpiną, więc nie wiem, kto mógłby ją oglądać z sympatią - szczególnie że trudno też się utożsamiać z kimś, dla kogo pójście na spacer to wyżyny, a z drugiej strony mówi o torebkach balanciagi. Zresztą kiedyś nagrywała chociażby vlogi z Karoliną, teraz nie nagrywa z nikim, może i bym jej współczuła, gdyby nie ten ton plus moje podejrzenia, że nie dba o zwierzęta.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 22:29   #1540
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[QUOTE=sublips;89508273]Ja bym już nie przesadzała, że Szusz to już tak wygląda, że nie wiem, zawał jej zaraz grozi i wszystkie plagi świata. Szczerze, to uważam, że jak na ilość ruchu, którą chyba ma, i ilości jedzenia, nie wygląda tragicznie - dla mnie raczej normalnie, choć w ogóle nie w moim guście - ale najgorsze jest to przekłamywanie rzeczywistości, że ona przecież w ogóle nie tyje.



W tym rzecz, że to się nie dzieje zaraz. Te plagi nadciągają wcześniej czy później. Kojarzysz tycie z wyglądem, a to sprawa zdrowia. Czy widziałaś ostatnio jej twarz? Jest tak opuchnięta, że wydaję się, iż zaraz pęknie. Może to też wypełniacze ale i tusza również. W ciągu roku dorobiła się sporego podbródka. Z resztą się zgadzam. Ona nie powinna wypowiadać się na wizji o odżywianiu, bo wydaje się zachęcać - jedzcie ile wlezie bez poczucia winy i akceptujcie nadwagę, a nawet otyłość. Bo to naturalne.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 22:41   #1541
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[QUOTE=morelle;89508413]
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja bym już nie przesadzała, że Szusz to już tak wygląda, że nie wiem, zawał jej zaraz grozi i wszystkie plagi świata. Szczerze, to uważam, że jak na ilość ruchu, którą chyba ma, i ilości jedzenia, nie wygląda tragicznie - dla mnie raczej normalnie, choć w ogóle nie w moim guście - ale najgorsze jest to przekłamywanie rzeczywistości, że ona przecież w ogóle nie tyje.



W tym rzecz, że to się nie dzieje zaraz. Te plagi nadciągają wcześniej czy później. Kojarzysz tycie z wyglądem, a to sprawa zdrowia. Czy widziałaś ostatnio jej twarz? Jest tak opuchnięta, że wydaję się, iż zaraz pęknie. Może to też wypełniacze ale i tusza również. W ciągu roku dorobiła się sporego podbródka. Z resztą się zgadzam. Ona nie powinna wypowiadać się na wizji o odżywianiu, bo wydaje się zachęcać - jedzcie ile wlezie bez poczucia winy i akceptujcie nadwagę, a nawet otyłość. Bo to naturalne.
Raczej nie komentuję wagi innych, więc nie będę przytaczać kobiet, które pokazują znacznie zdrowsze żywienie, a są od Szusz sporo większe. Sama jestem fanką podejścia 80/20, ale nie rozumiem, jak ona może wciskać w siebie takie ilości przetworzonego jedzenia i nie widzieć, że to jedzenie emocjonalne. No ona nawet jak przyrządza niby zdrową sałatkę, to ładuje tam całe opakowanie orzechów włoskich - ogólnie orzechy są zdrowe, ale po co dawać 200 gramów orzechów do sałatki?



Mnie się o raczej wydaje, że ona schudła po rozwodzie - może stres, nie jadła, też tak mam - i teraz po prostu przytyła do tego, co było wcześniej. Nie było to żadne zdrowe schudnięcie z głową, bo było po prostu błyskawiczne, ale bardzo się tym wtedy obnosiła.



Dla mnie nie przytycie jest tutaj najgorsze, bo uważam, że wygląda jak wiele kobiet na ulicy i ma tutaj szczęście, bo wiele osób na takiej diecie przytyłoby o wiele więcej, ale gadanie "jem, co chcę i nie tyję". No takie hasło jak nic promuje właśnie dążenie do otyłości, normalizuje kompulsywne objadanie się i jedzenie codziennie masy niezdrowych rzeczy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-21, 07:11   #1542
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ona leci na clickbajtowych tytułach żeby mieć wyświetlenia, ihmo nic więcej. Zagadką są dla mnie jej wyświetlenia, taka Karolina i Darek z Hejłobuzy dwoją i się i troją żeby mieć wyświetlenia, analizują algorytmy itp.itd a tutaj wrzucone byle jak a wyświetlenia wyższe.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 09:38   #1543
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ona leci na clickbajtowych tytułach żeby mieć wyświetlenia, ihmo nic więcej. Zagadką są dla mnie jej wyświetlenia, taka Karolina i Darek z Hejłobuzy dwoją i się i troją żeby mieć wyświetlenia, analizują algorytmy itp.itd a tutaj wrzucone byle jak a wyświetlenia wyższe.
Sporo osób ogląda aby później tylko zjechać ją. Stąd zapewne blokada komentarzy. Przecież jaki hejt się wylał na firmę z miodami, która nawiązała z nią współpracę- a przecież tam nic nie było złego? Tzn nie wiem czy z początku oznaczała ze to reklama, ale dalej, wiele influ tego nie robiło i często dalej nie robi a normalnie nikt nie banuje współprac.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 09:41   #1544
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ona leci na clickbajtowych tytułach żeby mieć wyświetlenia, ihmo nic więcej. Zagadką są dla mnie jej wyświetlenia, taka Karolina i Darek z Hejłobuzy dwoją i się i troją żeby mieć wyświetlenia, analizują algorytmy itp.itd a tutaj wrzucone byle jak a wyświetlenia wyższe.
No właśnie mnie to dziwi.
Mam wrażenie, że ona oprócz łazenia po sklepach i pokazywania "haulu z biedronki" to niczego cały dzień nie robi.
Ona z tego żyje? Jeszcze się chwaliła w jakimś z ostatnich filmików, że kupiła sobie torebkę balenciagi za 9 ( czy 10) tysięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 10:00   #1545
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ona wegetuje ,czasami puszczam jej filmik na chwile z ciekawosci czy sie cos u niej zmienilo,nie wiem , wyglada na bardzo nieszczesliwa osobe ,ktora jak sie usmiecha to na sile,czasami sie zastanawiam czy jest glupia czy chora,wydaje mi sie ze od rozstania z mezem ,tylko siedzi na srodku kuchni w jakis rozwalonych kocach i je , tyle ma z tego zycia ,bardziej to wyglada na wegetacje niz szczesliwe zycie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 12:20   #1546
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Ona wegetuje ,czasami puszczam jej filmik na chwile z ciekawosci czy sie cos u niej zmienilo,nie wiem , wyglada na bardzo nieszczesliwa osobe ,ktora jak sie usmiecha to na sile,czasami sie zastanawiam czy jest glupia czy chora,wydaje mi sie ze od rozstania z mezem ,tylko siedzi na srodku kuchni w jakis rozwalonych kocach i je , tyle ma z tego zycia ,bardziej to wyglada na wegetacje niz szczesliwe zycie
I ten problem będzie trwał, dopóki sama nie przyzna, że to nie jest "życie jej najlepszym życiem". Zmierza póki co ku upadkowi, a po tym melodramatycznym rozstaniu wiele osób życzyło jej podniesienia się.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 13:57   #1547
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Mam wrażenie, że Szusz kręci swoje produkcje z innej planety, kiedy opisuje pogodę albo swoje doświadczenia. To mogłoby być ciekawe, gdyby mieszkała na Islandii, a nie w Łodzi.
Dokładając do tego "znajomych, którzy się dziwią": że wita się z kurierem, że dużo zarabia, że je i nie tyje, że nie potrzebuje faceta, mamy obraz osoby ze swoim własnym światem. I wszystko byłoby spoko, gdyby nie robienie na złość.
Każda produkcja jest na złość komuś, jest uszczypliwa ("dobrze, że komentarze są wyłączone, by dopiero by było!", "tak, wiem, z paczki, nieważne!"), a tak naprawdę ona to mówi sama do siebie, sama dla siebie jest złośliwa, bo te myśli to są jej własne.
Oglądam jako studium przypadku, drugiej takiej osoby na YT nie kojarzę.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 17:29   #1548
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ona chyba czyta wątki na kafeterii i się do tego odnosi - choć podziwiam ją bez ironii za psychikę, że to najwyraźniej śledzi, bo gdyby o mnie ktoś tak pisał, to nie poradziłabym sobie z tym.



Dzisiaj w pracy wysłuchałam jej vloga i się zmęczyłam, ale jedno mnie zirytowało - moment, gdzie mówi o tym, że wystarczy pojechać na plażę i nie ma tam nikogo, absolutnie nikogo, do kogo ciała by się nie można było przyczepić. Nie rozumiem już w ogóle takiego szukania pokrzepienia, bo bywałam na plaży i są kobiety o figurach idealnych, bardzo szczupłe, więc nie wiem, czym się próbuje tutaj akurat pocieszać - w sensie warto walczyć z wyidealizowanym obrazem kobiet w mediach, ale ona robi tutaj więcej złego niż dobrego.

Albo składka na torebkę.



Więcej sobie chyba tego nie zrobię, ale przyznam, że ona mnie "fascynuje" w złym kontekście tego słowa.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 17:59   #1549
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ona chyba czyta wątki na kafeterii i się do tego odnosi - choć podziwiam ją bez ironii za psychikę, że to najwyraźniej śledzi, bo gdyby o mnie ktoś tak pisał, to nie poradziłabym sobie z tym.



Dzisiaj w pracy wysłuchałam jej vloga i się zmęczyłam, ale jedno mnie zirytowało - moment, gdzie mówi o tym, że wystarczy pojechać na plażę i nie ma tam nikogo, absolutnie nikogo, do kogo ciała by się nie można było przyczepić. Nie rozumiem już w ogóle takiego szukania pokrzepienia, bo bywałam na plaży i są kobiety o figurach idealnych, bardzo szczupłe, więc nie wiem, czym się próbuje tutaj akurat pocieszać - w sensie warto walczyć z wyidealizowanym obrazem kobiet w mediach, ale ona robi tutaj więcej złego niż dobrego.

Albo składka na torebkę.



Więcej sobie chyba tego nie zrobię, ale przyznam, że ona mnie "fascynuje" w złym kontekście tego słowa.
I komentarz, że na jakiejś stronie z ubraniami są "normalne kobiety", "nie ma żadnych xs" czyli kobieta z xs nie jest normalna?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-21, 18:12   #1550
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
I komentarz, że na jakiejś stronie z ubraniami są "normalne kobiety", "nie ma żadnych xs" czyli kobieta z xs nie jest normalna?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ona chyba mówiła o skims i ja w ogóle nie rozumiem, o co jej z tym chodzi, bo to produkt Kardashianki, która jest naturalna, jak nie wiem co - i dodatkowo widzę, że modelki są wyretuszowane: https://skims.com/products/fits-everybody-thong-onyx, te plus size też: https://skims.com/products/logo-mesh...ky-bikini-onyx. Wszystkie mają też płaskie (te otyłe modelki jak na taką otyłość też) brzuchy, więc może szusz uważa, że też tak wygląda - nie mam pojęcia.



Najbardziej mi się podoba, jak ona mówi o tym, że ją nie obchodzi, jak ona wygląda i że tyje od depresji, bo je tyle samo. Nie twierdzę, że się nie tyje jako wynik zaburzeń depresyjnych, bo może tak być, ale co ona w ogóle gada, że je cały czas tyle samo.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-21, 23:19   #1551
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Z Szusz jest chyba coraz gorzej. Już nawet nie chodzi o to jej jedzenie... ale ona chyba ma problem z zakupami... te ilości ubrań jakie ona kupuje... niby pierdzieli o ekologii a tych szmat ma tyle, jakby codziennie chodziła dalej niż do Lidla...
Jeszcze mnie dziwi ten bajzel w mieszkaniu - jakby tam przedszkole się przewaliło. Te kołtuny ze ścierek, kuchnia wiecznie jak po wojnie... i ciągle sprząta...
Raz piecze chleb, kupuje garnki, koszyki, mąki wpada jak w przepaść a za chwile kupuje w lidlu... zero konsekwencji
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 06:23   #1552
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Z Szusz jest chyba coraz gorzej. Już nawet nie chodzi o to jej jedzenie... ale ona chyba ma problem z zakupami... te ilości ubrań jakie ona kupuje... niby pierdzieli o ekologii a tych szmat ma tyle, jakby codziennie chodziła dalej niż do Lidla...

Jeszcze mnie dziwi ten bajzel w mieszkaniu - jakby tam przedszkole się przewaliło. Te kołtuny ze ścierek, kuchnia wiecznie jak po wojnie... i ciągle sprząta...

Raz piecze chleb, kupuje garnki, koszyki, mąki wpada jak w przepaść a za chwile kupuje w lidlu... zero konsekwencji
Wydaje mi się, że nie może dalej odnaleźć się jako rozwódka i singielka, jest chwiejna, nie potrafi żyć sama ze sobą. Pytanie czy na swoją depresję ma jakieś leki? Terapia stacjonarna?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 06:33   #1553
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Z Szusz jest chyba coraz gorzej. Już nawet nie chodzi o to jej jedzenie... ale ona chyba ma problem z zakupami... te ilości ubrań jakie ona kupuje... niby pierdzieli o ekologii a tych szmat ma tyle, jakby codziennie chodziła dalej niż do Lidla...
Jeszcze mnie dziwi ten bajzel w mieszkaniu - jakby tam przedszkole się przewaliło. Te kołtuny ze ścierek, kuchnia wiecznie jak po wojnie... i ciągle sprząta...
Raz piecze chleb, kupuje garnki, koszyki, mąki wpada jak w przepaść a za chwile kupuje w lidlu... zero konsekwencji
To jest kobieta bałagan (też umysłowy). Konsekwencji zero, gada co jej ślina na język przyniesie, jedno mówi, drugie robi, trzecie myśli.
Poza tym z intelektem nie teges u tej pani, duże braki można tam zoabserwować. Ma przecież cały szereg osiągnięć na tym polu np., kiedyś stwierdziła, że w Danii płaci się dunami, Krosno leży w Czechach i inne takie wykwity umysłowe. Wyguglajcie sobie, sztos i zarombiste.
To zwykła karyna skupiona na własnym tyłku i na tym co ludzie powiedzo i jak wypadnie w ich oczach - to jest moim zdaniem jej głównie zmartwienie, wbrew temu co deklaruje.
Też przecież mówiła jaka to z niej silna kobieta, ile to nie przeszła w życiu, że facet to tylko do życia dodatek, że nie ma się co na mężu uwieszać itd. Tymczasem po rozwodzie zaliczyła typowe przystanki na drodze cierpienia baby bluszcza i desperatki - łącznie z odwoływaniem się do gwiazd, tarota i Merkurego i sugerowaniem małego przyrodzenia u eksa. Klasa. Podczas gdy ów eks miło spędza czas z przyjaciółmi i kolejnymi kobietami, o niej nawet nigdzie nie wspomni, milczy jak Sfinx.
Ech, życie weryfikuje wszystkie wyobrażenia o sobie...Tyle, że trzeba jeszcze mieć zdolność do jakichkolwiek refleksji.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-02-22 o 06:34
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 07:31   #1554
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Tak, Karyna to trafne określenie; no trudno jej zarzucić, że jest bardzo inteligentna, jeśli z pełnym przekonaniem mówi, że po jej poleceniu książka została wykupiona albo produkt z Lidla zniknął. Chyba widzi, jakie ma zasięgi.



Ja jej faceta w ogóle nie oglądałam, więc trudno mi się wypowiedzieć, ale nie jestem do końca przekonana, że ona nie ma tendencji narcystycznych.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 08:10   #1555
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja kiedyś oglądałam Szusz, chociaż mało regularnie, ale no teraz nie mogę. Jakieś takie mało ciekawe te filmy, ma pieniądze, coś tam umie w makijaż, mieszka w takim klimatycznym mieście, gdzie pełno restauracji, kawiarni, ciekawych miejsc, a ciągle gada do kamery w kuchni,pokazuje jakieś gotowce z lidla czy ćmoka na zwierzaki. Może komuś się podobaja takie treści, ale ja oczekuję czegoś więcej od osoby z takimi zasięgami i możliwościami
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 08:37   #1556
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja jej nigdy nie oglądałam na bieżąco, ostatnio się nią "zainteresowałam" znowu, ale wydaje mi się, że kiedyś taka nie była - była po prostu jakaś taka skromniejsza i nie odleciała tak daleko. No i jeśli chodzi o makijaż, to kiedyś tak, ale obecnie tego nie widzę, żeby miała umiejętności. Zresztą daleka jestem od tego, żeby kazać komuś robić w full tapecie każdy odcinek, ale jakby jednak się umalowała, zadbała o oświetlenie itd., zmieniła odcień włosów, to naprawdę jej kanał wypadłby lepiej. Do tego sądzę, że miała ogromną szansę wybić się po rozwodzie na swoim contencie i zmarnowała tę szansę.



Oglądałam kiedyś za to Karolinę ze stylizacji i teraz podpatrzyłam jakiś film - jej mąż jest dla mnie irytujący, ale dla mnie jej kanał to przeciwwaga dla kanału Szusz. Zawsze się jednak starała nagrać jakiś przemyślany content, nie udaje też, że nosi rozmiar XS, jest pracowita. Co prawda nadal nie fascynuje mnie jej kanał tak, żeby śledzić go na bieżąco, ale doceniam, że jej się chce.



W ogóle w zasadzie oglądam - a w zasadzie słucham - podcastów kryminalnych i do tego śledzę kanały dietetyczne. Z makijażowych kanałów to tylko spodobała mi się Kasia Zaremba: https://www.youtube.com/@makeupbykasiazaremba, ale chętnie bym posłuchała kogoś lifestylowego bardziej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 08:52   #1557
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Niezmiennie lubię Maxineczkę. Kiedyś nawet subskrybowałam, ale teraz nie robię tego w przypadku żadnego z kanałów urodowych, bo potem miałam ochotę wszystko kupić. Odpalam kanał jeżeli potrzebuję konkretnych porad lub jestem ciekawa recenzji konkretnego produktu, a do tego mi sub nie jest potrzebny.

Kiedyś lubiłam Red Lipstick Monster, a potem się z nią jakby coś stało. Przestał mi się podobać jej styl. Coś takiego zmanierowanego się tam wkradło. Zaczęła mnie drażnić m.in. dlatego, że tańsze produkty w jej "testach" nigdy nie mają szans. Gdzie wiele innych youtuberek jednak doceni produkt z niższej póki cenowej, rzetelnie oceni, to u niej praktycznie się to nie zdarza ostatnimi czasy. A często nawet nie za bardzo potrafi to uzasadnić. Takie na zasadzie "bo tak".

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
(...)
Z makijażowych kanałów to tylko spodobała mi się Kasia Zaremba: https://www.youtube.com/@makeupbykasiazaremba, ale chętnie bym posłuchała kogoś lifestylowego bardziej.
Z ciekawości zajrzałam. Mega odcinek o rozświetlaczach (makijażu glow). Na pewno wrócę, bo naprawdę dużo produktów pokazanych i to w różnych cenach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 08:56   #1558
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dla mnie rlm to jest jakaś porażka. Była naprawdę NAJWIĘKSZYM polskim makijażowym guru, a teraz jest taka stara maleńka, te jej stylówki, ciuchy, wygląda dosłownie jak przebrana za nastolatkę. Nie podobają mi się ani jej makijaże, ani styl, no i oczywiście self care czyli olejki cbd za 300 zł.
Teraz jakby wróciła na tory makijażowe, ale No kurde xd dla mnie przez jakiś czas się zachowywała jakby jej dosłownie sodówka uderzyła do głowy. Dla mnie nie wygląda oryginalnie czy stylowo, dla mnie wygląda jak dziwadło .

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 09:53   #1559
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niezmiennie lubię Maxineczkę. Kiedyś nawet subskrybowałam, ale teraz nie robię tego w przypadku żadnego z kanałów urodowych, bo potem miałam ochotę wszystko kupić. Odpalam kanał jeżeli potrzebuję konkretnych porad lub jestem ciekawa recenzji konkretnego produktu, a do tego mi sub nie jest potrzebny.[...].
Kurczę, mam wrażenie, że Maxineczka w pewnym momencie bardzo zaczęła wdzięczyć się do kamery, co mi przesłania merytorykę. Dodatkowo współprace, które niby są oznaczone, ale generalnie całe filmy są lokowaniem. Jak ktoś ją ogląda regularnie, to bardzo łatwo wyczuć, co "pojawiło się nagle, ale było używane od dawna poza kamerą".
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-22, 10:19   #1560
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kurczę, mam wrażenie, że Maxineczka w pewnym momencie bardzo zaczęła wdzięczyć się do kamery, co mi przesłania merytorykę. Dodatkowo współprace, które niby są oznaczone, ale generalnie całe filmy są lokowaniem. Jak ktoś ją ogląda regularnie, to bardzo łatwo wyczuć, co "pojawiło się nagle, ale było używane od dawna poza kamerą".
Oglądam z doskoku tylko, gdy potrzebuję i nie wyczułam wielkiej zmiany, ale może też się na tym nie skupiam. Jasne, że większość z nich z czasem zaczyna grać bardziej pod kamerę, natomiast w jej przypadku nie razi mnie to. Lubię ją za normalność, pokazywanie różnych marek i półek cenowych nieraz podkreślanie, że nie trzeba kupować tego, czy tamtego (w przypadku gadżetów urodowych). No i babeczka, trzeba przyznać, świetnie wygląda.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.