Live czy Live Luxe??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 11:32   #1
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Question

Live czy Live Luxe???


Ostatnio w Super Pharm dorwałam te dwa pachnidła w symbolicznych cenach. Nie tylko mnie, ale i mężowi i córce niezwykle podoba się Live!
Dotąd nie traktowałam poważnie zapachów Lopezki ani innych gwiazdek ale te są naprawdę piękne. Chyba piękniejszy (i trwalszy) jest Live Luxe... a co Wy wolicie?
Chyba zrobię zapasy ;-)
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:44   #2
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Live czy Live Luxe???

ciesze sie,ze chcesz sie z nami tym podzielic,ale mysle,ze sporo osob ma podobne dylematy ale nie zakłada specjalnie do tego wątku. Ja nie lubie perfum J. Lo. Ale kazdemu sie coś innego podoba wiec skoro Tobie się podobają to sobie je kup, bo potem moożesz tylko żałować, ze ich nie masz
pozdr
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:45   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Live czy Live Luxe???

Live z tego co pamietam jest bardzo owocowe, soczyste i przypomina kompot. Live luxe ma moja siostra i pachna jak sezonowka Escady, a wiec sa slodsze, jakby bardziej 'zywe'. ja bym chyba wybrala Luxe
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:50   #4
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Live czy Live Luxe???

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
ciesze sie,ze chcesz sie z nami tym podzielic,ale mysle,ze sporo osob ma podobne dylematy ale nie zakłada specjalnie do tego wątku. Ja nie lubie perfum J. Lo. Ale kazdemu sie coś innego podoba wiec skoro Tobie się podobają to sobie je kup, bo potem moożesz tylko żałować, ze ich nie masz
pozdr
Twoja wypowiedź jest niezbyt miła W końcu po to jest to forum aby podyskutować sobie o ulubionych zapachach i dzielić się radością z ich posiadania. Tak myślę.

Co do zapachów J.Lo nigdy nie wąchałam żadnego, po prostu nie mam gdzie ich dorwać(w "moim" Douglasie nnie ma), ale wiele razy kusiły mnie opisy i o mało nie kliknęłam w ciemno
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 12:46   #5
Basiek93
Zakorzenienie
 
Avatar Basiek93
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 933
Dot.: Live czy Live Luxe???

ok,przepraszam nie powinnam była tak pisać.
__________________
wróciłam do perfum moja fragrantica tutaj
sprzedam lub wymiana perfumy niszowe - tu
Basiek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 16:18   #6
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Live czy Live Luxe???

Zdecydowanie Live Luxe Choc mam drozsze perfumy na swojej polce to zapachy J.Lo. baaardzo lubie i zaden zapach (na mnie) nie zebral tyle pozytywnych komentarzy co wlasnie J.Lo Live Luxe
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 16:23   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Live czy Live Luxe???

Live Luxe jest tak jak napisała ropuszka - bardziej soczyste, słodkie i ogoniaste. Live klasyk jest bardziej elegancki, a Luxe bardziej zmysłowy - fajniej i głębiej się rozwija.

Wybrałabym Luxe, szczególnie na lato (przypomniałaś mi tym wątkiem, ze mam niedobitki na dnie butelki, czas je wykorzystać).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 18:04   #8
Bobbles
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 55
Dot.: Live czy Live Luxe???

Ja miałam oba, niedawno Luxe puściłam w świat. Klasyczny jest słodszy, cukierkowo-owocowy, a Luxe jest dużo bardziej świeży, ja to nazywam "melonową nutą". Ja pozostanę przy klasycznym, ale ogólnie lubię zapachy cięższa, a kategoria ozonowa sprawdza się u mnie bardzo rzadko i okresowo.
Bobbles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:53   #9
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Live czy Live Luxe???

Cytat:
Napisane przez Basiek93 Pokaż wiadomość
ciesze sie,ze chcesz sie z nami tym podzielic,ale mysle,ze sporo osob ma podobne dylematy ale nie zakłada specjalnie do tego wątku. Ja nie lubie perfum J. Lo. Ale kazdemu sie coś innego podoba wiec skoro Tobie się podobają to sobie je kup, bo potem moożesz tylko żałować, ze ich nie masz
pozdr
No właśnie... nieraz sobie myślę że "zapachy gwiazd" mogą być efemeryczne, powiedzmy że za parę lat już nie będzie ich na rynku gdy sława gwiazdy przebrzmieje... Kiedyś dawno temu były popularne takie perfumy "Stephanie" (od księżniczki Monaco), zresztą nie podobały mi się, a dziś prawie nikt o nich nawet nie słyszał... A na przykład "L`air du Temps" będzie zawsze, albo Chanel 5...
Tymczasem Luxe zauroczyło mnie jak mało co, przypomina mi Ralpha ale bardziej mi się podoba; kupiłam 30-tkę za grosze ale jak będę miała więcej kasy pewnie kupię setkę, by bezpiecznie leżała nie otwarta na wypadek gdyby już Luxe nie produkowano ;-)
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:28   #10
Olila9
Raczkowanie
 
Avatar Olila9
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Live czy Live Luxe???

Mam Live Luxe. Tez raczej nie naleze do osob rzucajacych sie na perfumy sygnowane przez piosenkarki czy aktorki, ale ten zapach mi sie podoba -slodziutka sezonowka Escady tak jakby. bardzo slodka, wyraznie czuc gruszke i brzoskwinie, lekka, swiezutka. Jak dla mnie idelany zapach na lato. natomiast zawsze uwazam, zeby nie psiknac sie tym, jezeli przyjezdza do mnie mama, bo ona wrecz organicznie tego zapachu nienawidzi. Trudno okreslic dlaczego, chyba chodzi o jego slodycz niezlamana niczym. Zapach ladnie sie komponuje nie tylko z balsamem do niego dokomponowanym, ale rowniez z maslami owocowymi Body shopu czy sephory. natomiast Live testowalam i jakos zupelnie mnie nie pociaga. Ot, psikne sie i nawet nie chce mi sie nadgarstka wachac...
Olila9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 05:43   #11
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Live czy Live Luxe???

Ja mam Live i jest to mój ulubiony zapach weekendowy- kojarzy mi się z beztroską, dobrym nastrojem i nicnierobieniem Jest słodki, ale zarazem ma elegancką nutę, odrobinę podobny do Euphorii.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 08:05   #12
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Live czy Live Luxe???

Live Luxe. Słodszy, bardziej esencjonalny, z ogonem i trwalszy. Mam i używam choć czasem trochę mnie męczy.
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.