Handsome Men - klinika - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 11:12   #31
sobas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Handsome Men - klinika

Hehe...trafny post,tez na to zwrócłiem uwage. Cyklicznie nowy komentarz z samymi pozytywami. Kto korzysta to wie jaka jest prawda. Chciałbym widziec włosy ,które wytrzymały 4-5 lat. zekł
Niemniej mnie najbardziej urzekł Program ochrony Pacjentów, który jest fikcją nad fikcjami.
P.S. Popraw nazwisko ,bo masz błąd

Cytat:
Napisane przez sunboy Pokaż wiadomość
GENIALNE są te pozytywne komenatrze wystawiane przez "osoby" zarejestrowane na forum akurat 11 2013 wszyscy ... Panie Grzela

Edytowane przez sobas
Czas edycji: 2013-12-14 o 11:16
sobas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:19   #32
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Handsome Men - klinika

Cytat:
Napisane przez sunboy Pokaż wiadomość
GENIALNE są te pozytywne komenatrze wystawiane przez "osoby" zarejestrowane na forum akurat 11 2013 wszyscy ... Panie Grzela
Zastanawiające ... A szkoda Często oglądam filmiki i aż się chce tam przyjść
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 14:31   #33
greg2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika

Cytat:
Napisane przez Michal_farmaceuta Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam ten wątek i... włosy dęba mi stają. Dopinki w celu uzyskania naturalnego wyglądu? I jakie picie siemienia lnianego?! Pominę to milczeniem. Mam 28 lat. Włosy zacząłem tracić już pod koniec liceum, co było genetycznym "spadkiem" po moim tacie. Wyglądałem jakby nagle przybyło mi co najmniej 10 lat. Miałem wrażenie, że odstaję od rówieśników, zamknąłem się w sobie, przestałem chodzić na imprezy, czułem się gorszy. Wierzyłem, że majątek wydawany na wizyty u lekarzy dermatologów i endokrynologów, na przeróżne tabletki (w tym działające na układ hormonalny) i płyny do wcierania w skórę głowy w końcu przyniosą upragniony rezultat w postaci odzyskania utraconych włosów. Kilka lat później, kończąc studia farmaceutyczne wiedziałem już, że były to naiwne oczekiwania, gdyż jak dotąd nie wynaleziono żadnego preparatu leczniczego działającego bezpośrednio na przyczynę męskiego łysienia. Jeśli więc dostępne w aptece preparaty nie przywrócą nam utraconych włosów (mogą co najwyżej poprawić stan tych jeszcze zachowanych) z łysieniem można się albo pogodzić (w moim przypadku ta opcja nie wchodziła w grę) albo zgłosić się do kliniki Handsome Men. Osobiście z dużym sentymentem wspominam swoją przygodę z kliniką i ludźmi, których tam poznałem. Przy pomocy unikalnej metody uzupełniania włosów odzyskałem naturalny wygląd połączony z efektem "odmładzającym". Muszę podkreślić, że jeszcze w przeddzień wykonania zabiegu moja rodzina i przyjaciele byli bardzo sceptyczni wobec mojego pomysłu ("wydziwiasz, po co ci to?" - pytali). Kiedy potem zobaczyli mnie z nowymi włosami, chcieli cofnąć swoje słowa. Ja zaś z uśmiechem i bardziej pewny siebie poszedłem na swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną i dostałem pracę w aptece, w której spełniam się zawodowo już od kilku lat. Z punktu widzenia farmaceuty pragnę zaznaczyć, że stosowana w Handsome Men metoda uzupełniania włosów w żaden sposób nie ingeruje w nasz organizm, w przeciwieństwie do niektórych preparatów leczniczych. Warto uświadomić sobie, że stosowanie dostępnych w aptekach preparatów na porost włosów przynosi najwyżej częściowy efekt (pojawienie się tzw. włosów meszkowych), a wiąże się ponoszeniem dużych nakładów finansowych. I po co się łudzić? Przecież tylko bardziej radykalne, zdecydowane metody, takie jak ta oferowana w Handsome Men gwarantują odzyskanie naturalnego wyglądu. Wypróbowałem, więc wiem i szczerze polecam.
PS. Jeśli chodzi o uwagi praktyczne (z perspektywy 4-letniego doświadczenia) to żywotność włosów jest adekwatna głównie do przestrzegania zasad pielęgnacji (głowę należy myć z taką częstotliwością, jakiej wymaga przetłuszczająca się skóra - to żadna nowość, natomiast wystawianie włosów bezpośrednio na słońce skutkuje ich rozjaśnieniem - wtedy nie farbuje się ich tylko używa łagodnej płukanki Color Balance). W przypadku oznak szybszego "zużycia" nie wymienia się włosów na nowe, tylko przeprowadza ich regenerację, co jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem.

Gdzie można dostać "płukankę Color Blance", w sklepie on-line nie ma.
greg2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 14:09   #34
indiraj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Handsome Men - klinika



---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Witam. Ja skorzystalam u uslug tej "kliniki" w 2012 roku. Powiem tak: obsluga szybka i bardzo droga. To fakt, ze za tyle kasy mogliby zrobic wieksza poczekalnie. Panie pracujace w recepcji sa bardzo mile i zyczliwe. Wlasciciel prowadzi rozmowe rzetelna, zwiezla i na temat, bez zbednych czulosci. Wlosy zamowilam i byly gotowe po 4 miesiacach. Nie wiem jak u Was, ale ja nie mialam zadnego zabiegu. Po prostu nalozono mi na moje wlasne wlosy bardzo dobrze wykonana peruke z naturalnych wlosow. Mam te wlosy drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej gdy szukalam informacji na temat tego zabiegu, nikt nie napisal dokladnie jak to wyglada, zabieg, wlosy. Wszyscy praktycznie byli zachwyceni, ale o konkretach nie bylo mowy. No to ja napisze. Na czubku glowy mam jajowata siateczke, w ktora sa wplecione naturalne wlosy. Na brzegach siateczki jest 6 klipsow - zapinek, ktorymi doczepia sie peruke do wlasnych wlosow. Wlosy odczepiam na noc. Rano myje wlasne wlosy, susze i dopiero zakladam doczepiane, ktore nosze dopoki nie pojde spac. Myje je raz na 2 tygodnie w specjalny sposob, o ktorym sa informowani klienci po "zabiegu" zakladania wlosow. Wlosy sa naturalne wiec ulegaja tym samym procesom, co nasze wlasne tzn. jasnieja pod wplywem slonca (kupilam ciemno-brazowe i troche mi pojasnialy po 2 latach). Wiec gdy korzystam z solarium, sciagam wlosy. W basenie staram sie nie zanurzac glowy, bo bedzie widac, ze sa doczepiane. Niestety moje wlasne sa tak rzadkie, ze po namoczeniu wlosow bedzie widac roznice. Gdy wlasne wlosy sa umyte i naloze te doczepiane, to nie widac zadnej roznicy. Poza tym doczepiane wlosy jasnieja pod wplywem chloru, wiec po wizycie w basenie powinno sie je plukac. Wiatr je rozwiewa i nie widac zadnych spinek, polaczen itp. Pod tym wzgledem super. Sa lekkie, a siateczka jest przewiewna, no i nie spadaja z glowy. Jednakze po treningu lub biegu zapiecia moga sie poluzowac, moje wlasne wlosy wymykaja sie ze spinek i musze czasem zdjac peruke i nalozyc ponownie, zeby solidniej sie trzymala. Ogolnie jestem bardzo zadowolona i wiem, ze niestety bede skazana na doczepiane wlosy do konca zycia. Gdzies na stronie handsome men czytalam, ze te doczepiane wlosy poprawiaja kondycje naszych wlasnych i to jest klamstwo. Zapinki bardzo niszcza wlasne wlosy, bo przy sciagania niestety troche naciagamy wlasne wlosy. Mialam lekko falowane, a po kilkukrotnym sciagnieciu wlosow, moje zrobily sie bardzo skrecone na koncach (oznaka rozciagniecia wlosa) i trudniej jest je rozczesac. Ponadto zauwazylam wzmozone ich wypadanie. Jednak to niewielka cena za ponowne czucie, ze jako kobieta wygladam teraz lepiej z tymi doczepionymi wlosami. Nie musze sie martwic o jakies rzedniejace piorka, ze wszedzie na glowie widac przeswity i sciezki. Czuje sie teraz o niebo lepiej z nimi niz bez nich.
indiraj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-10 15:09:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.