Starania inaczej-czyli staraczki z problemami - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 17:13   #1261
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36953752]Skok temperatury może być nawet 3 dni po owulacji, więc spokojnie
Też mam w tym miesiącu owulację z prawego jajnika. Wg lekarki to właśnie dziś.[/QUOTE]
No, no Kochana to Ty dziś atakuj męża. Tylko mu krzywdy nie zrób Trzymam kciuki, żebyś nie musiała zaczynać cyklu z Clo
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 20:10   #1262
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
hej vno wreszcie mam okres! 8 dni po odstawieniu lutki heh
dziś 3dc i od jutra CLO biorę i mam pytanie: czy mogę rano brać CLO?
Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Radziłabym Ci brac Clo wieczorem, nie będziesz odczuwac tak skutków ubocznych. Clo w organizmie utrzymuje sie 18 h, więc te 8 h chociaz prześpisz. Wiem na swoim przykładzie, aczkolwiek możesz w ogóle nie mieć skutków ubocznych. Ja jestem obecnie na Clo drugi cykl, w pierwszym niestety nie pomógł, ale mam brac przez 4 cykle, więc nie nastawiałam się na cud że w pierwszym cyklu cie uda. Pomimo tego będę trzymac mocno kciuki, żeby Tobie udało się w pierwszym cyklu z Clo

Jak pisałam wyżej najlepiej brac wieczorem. W koncu będę mieć kolezanki z Clo, bo jak narazie nikogo tu nie było. U Mnie dzis 13dc i jestem trochę zamieszana, bo śluz typu białka jaja kurzego mam od 2 dni, a skoku tempki nie mialam. Pozatym dopiero dziś zaczeły mi sie zaczely bóle owulacyjne i wszystko wskazuje na prawidłową owulacje gdyż prawy jajnik pika, w zeszlym m-cu pikał lewyTen skok Mnie niepokoi, musi byc ten skok najpóxniej kiedy? Jak to jest znacie się dziewczynki dokładnie na tym?
Tak jak napisała Matitka lepiej wieczorem albo pod wieczór.
Ja brałam clo przez 2 cykle niestety nie pomogło u mnie ale wam życzę fasolek.
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:58   #1263
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36952452]Też w następnym cyklu zaczynam brać Clo Ale jeszcze nie wykupiłam recepty, więc nie mam ulotki i nie wiem, jak się go dokładnie bierze.
Mam zalecone brać od 5. do 9. dnia cyklu, czyli trochę inaczej niż Ty. Oby nam pomógł [/QUOTE]ja od 4dc do 8dc

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Radziłabym Ci brac Clo wieczorem, nie będziesz odczuwac tak skutków ubocznych. Clo w organizmie utrzymuje sie 18 h, więc te 8 h chociaz prześpisz. Wiem na swoim przykładzie, aczkolwiek możesz w ogóle nie mieć skutków ubocznych. Ja jestem obecnie na Clo drugi cykl, w pierwszym niestety nie pomógł, ale mam brac przez 4 cykle, więc nie nastawiałam się na cud że w pierwszym cyklu cie uda. Pomimo tego będę trzymac mocno kciuki, żeby Tobie udało się w pierwszym cyklu z Clo

Jak pisałam wyżej najlepiej brac wieczorem. W koncu będę mieć kolezanki z Clo, bo jak narazie nikogo tu nie było. U Mnie dzis 13dc i jestem trochę zamieszana, bo śluz typu białka jaja kurzego mam od 2 dni, a skoku tempki nie mialam. Pozatym dopiero dziś zaczeły mi sie zaczely bóle owulacyjne i wszystko wskazuje na prawidłową owulacje gdyż prawy jajnik pika, w zeszlym m-cu pikał lewyTen skok Mnie niepokoi, musi byc ten skok najpóxniej kiedy? Jak to jest znacie się dziewczynki dokładnie na tym?
kurcze nie chcę brać bardzo na noc i mieszać z bromergonem, z bromergonem to tak mam, że w nocy jak wstanę, to migocze mi wszystko przed oczami, ale na środku pola widzenia nie, tylko po bokach, ciężko to wytłumaczyć... w każdym razie te skutki również są i jeszcze do 9 nad ranem dokuczają, spróbuję o 15 wziąć, najwyżej będę zdychać hehe, bromergon przeżyłam, a za pierwszym razem było bardzo ciężko, to i CLO przeżyję
w czwartek pójdę na wizytę, to na monitoring umówię się
tak szczerze to ja nie nastawiam się na cuda-wianki w pierwszym cyklu z CLO-wiadomo, dawka CLO może być za słaba, zastrzyk też może być za słaby i nic nie popęka, 1 cykl to taki testowy no o tragiczne nasienie TŻ... wyganiam go na badanie ciągle bo już dawno 3 miesiące od ostatniego minęło, a on nie ma czasu... kończy pracę przeważnie o 16 a na badanie jeszcze 70km trzeba dojechać

co do podkreślonego
różnie z bólami jest, czasami tydzień przed owulką pojawiają się, czasami 2 dni, jak kompletnie nic nie będziesz czuła, to znaczy że owu już była, tak samo jest coś takiego jak szczyt śluzu-ostatni dzięń w którym występuje śluz płodny, szczyt jest najczęściej dzień przed owulacją, ale jak mierzysz temp to i tak nic ci to nie da nie ma nic, co by ci powiedziało, że pojutrze na bank będziesz miała owulkę
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 11:46   #1264
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
No, no Kochana to Ty dziś atakuj męża. Tylko mu krzywdy nie zrób Trzymam kciuki, żebyś nie musiała zaczynać cyklu z Clo
Dziękuję za kciuki, zadanie wykonane
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
ja od 4dc do 8dc
tak szczerze to ja nie nastawiam się na cuda-wianki w pierwszym cyklu z CLO-wiadomo, dawka CLO może być za słaba, zastrzyk też może być za słaby i nic nie popęka, 1 cykl to taki testowy
Widzę, że każda bierze inaczej. Też nie nastawiam się od razu na cud.
Oprócz Clo będziesz miała zastrzyki na pęknięcie? Ja nie dostałam
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 12:36   #1265
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36965337]Widzę, że każda bierze inaczej. Też nie nastawiam się od razu na cud.
Oprócz Clo będziesz miała zastrzyki na pęknięcie? Ja nie dostałam [/QUOTE]
Spokojnie mrowinko nie musisz nic dostac na pękniecie. Jak nie masz zaburzeń poziomu hormonu Lh, to nie ma sensu, zreszta jak miałaś wcześniej monitoring i Ci pekały pecherzyki to po co Ci cos na pękniecie. Mi pęchęrzyki zawsze pekały, więc również nic nie dostałam. Ja to znowu słyszłama że jak Clo do po owulce najlepiej Duphaston i również męczyłam swojego gin, ale tak samo jak z pęknięciem skoro poziom progesteronu jest w porzadku to po co dupek. Takich leków zapobiegawczo się nie bierze.
Ja miałam dzis nieprzespaną noc, bolał Mnie prawy jajnik i miałam nudności a także kręciło mi się w głowie, takze zaczyna się. W zeszłym miesiącu miałam tak przez cały cykl przez Clo, naszczescie w tym cyklu zaczeło się dopiero w połowie takze wiem napewno zę jest to spowodowane owualcją i chociaz wiem że pęchęrzyk juz jeden pękł(bo ból owulacyjny tłumaczy się wyciekaniem z ciałka żółtego płynu to otrzewnej co drażni i z tego niby ten ból). Mam tylko nadzieje, że nie urósł tam tylko jedeni peknie moze jescze kilka. Z mężem przyjelismy taktykę co 2 dni, więc ost było przedwczoraj.....i czekam na niego, bo bedzię dziś
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 13:30   #1266
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

hej,
pozwolicie że przyłączę sie do wątku?
Znalazłam wątek chyba odpowiedni w tej chwili dla mnie..
otóż staramy sie z małżem o dzidzię już rok czasu, jednak bezskutecznie..
więc postanowiłam wybrać sie do gina i sprawdzić co nie co.. własnie jestem po swoich badaniach prolaktyny, progesteronu i TSH i wszystko wyszło w cały świat.. prolaktyna za wysoka (775,20 mlU/l), progesteron za niski (4,89 ng/ml) i TSH tez takie sobie (1,915 qlU/ml). jestesmy jeszcze przed badaniami małża (mam nadzieje ze dobrymi) i za jakieś półtora tygodnia z wynikami do lekarza.. co dalej? jeszcze nie wiem.. a Wy co o tym sądzicie? jakie macie doświadczenia? ja czytam, szperam po necie i próbuje co nie co na ten temat sie dowiedziec bo narazie to jestem kompletnie zielona..

witam koleżankę Edzię i kefii
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:34   #1267
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej,
pozwolicie że przyłączę sie do wątku?
Znalazłam wątek chyba odpowiedni w tej chwili dla mnie..
otóż staramy sie z małżem o dzidzię już rok czasu, jednak bezskutecznie..
więc postanowiłam wybrać sie do gina i sprawdzić co nie co.. własnie jestem po swoich badaniach prolaktyny, progesteronu i TSH i wszystko wyszło w cały świat.. prolaktyna za wysoka (775,20 mlU/l), progesteron za niski (4,89 ng/ml) i TSH tez takie sobie (1,915 qlU/ml). jestesmy jeszcze przed badaniami małża (mam nadzieje ze dobrymi) i za jakieś półtora tygodnia z wynikami do lekarza.. co dalej? jeszcze nie wiem.. a Wy co o tym sądzicie? jakie macie doświadczenia? ja czytam, szperam po necie i próbuje co nie co na ten temat sie dowiedziec bo narazie to jestem kompletnie zielona..

witam koleżankę Edzię i kefii
Witajdokładnie to Ci nie powiem co z tym hormonami, bo ja akurat hormony mam w normie. Jednkaże powinnaś być dobrej mysli, ważne, ze znaleźli Ci przyczynę. U Mnie nie ma przyczyny, a mimo tego staram się już 2 lata. Pewnie na zbicie prolaktyny lekzr przepisze Ci jakis lek, tak samo na za niski progesteron pewnie dostaniesz Duphaton lub Luteinę. W ogóle miałaś robiony monitoring, czy w ogóle występuję u ciebie owulacja? Regularne masz cykle?
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 14:36   #1268
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej,
pozwolicie że przyłączę sie do wątku?
Znalazłam wątek chyba odpowiedni w tej chwili dla mnie..
otóż staramy sie z małżem o dzidzię już rok czasu, jednak bezskutecznie..
więc postanowiłam wybrać sie do gina i sprawdzić co nie co.. własnie jestem po swoich badaniach prolaktyny, progesteronu i TSH i wszystko wyszło w cały świat.. prolaktyna za wysoka (775,20 mlU/l), progesteron za niski (4,89 ng/ml) i TSH tez takie sobie (1,915 qlU/ml). jestesmy jeszcze przed badaniami małża (mam nadzieje ze dobrymi) i za jakieś półtora tygodnia z wynikami do lekarza.. co dalej? jeszcze nie wiem.. a Wy co o tym sądzicie? jakie macie doświadczenia? ja czytam, szperam po necie i próbuje co nie co na ten temat sie dowiedziec bo narazie to jestem kompletnie zielona..

witam koleżankę Edzię i kefii
Witaj
Dostaniesz pewnie Bromergon na tą prolaktynę nie wiem co z progesteronem bo ja mam ok. A TSH możesz dostać też coś na zbicie ale chyba nie... A jak masz regularne cykle?
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:51   #1269
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Spokojnie mrowinko nie musisz nic dostac na pękniecie. Jak nie masz zaburzeń poziomu hormonu Lh, to nie ma sensu, zreszta jak miałaś wcześniej monitoring i Ci pekały pecherzyki to po co Ci cos na pękniecie. Mi pęchęrzyki zawsze pekały, więc również nic nie dostałam. Ja to znowu słyszłama że jak Clo do po owulce najlepiej Duphaston i również męczyłam swojego gin, ale tak samo jak z pęknięciem skoro poziom progesteronu jest w porzadku to po co dupek. Takich leków zapobiegawczo się nie bierze.
Ja miałam dzis nieprzespaną noc, bolał Mnie prawy jajnik i miałam nudności a także kręciło mi się w głowie, takze zaczyna się. W zeszłym miesiącu miałam tak przez cały cykl przez Clo, naszczescie w tym cyklu zaczeło się dopiero w połowie takze wiem napewno zę jest to spowodowane owualcją i chociaz wiem że pęchęrzyk juz jeden pękł(bo ból owulacyjny tłumaczy się wyciekaniem z ciałka żółtego płynu to otrzewnej co drażni i z tego niby ten ból). Mam tylko nadzieje, że nie urósł tam tylko jedeni peknie moze jescze kilka. Z mężem przyjelismy taktykę co 2 dni, więc ost było przedwczoraj.....i czekam na niego, bo bedzię dziś
no własnie, ja chodzilam pol roku na monitoring i pecherzyk zawsze byl ladny i pekal to samo endomerium itd. jestem przed pierwsza inseminacja i dostalam do zrobienia zastrzyk na pekniecie i na potem dupka jako progesteron ale czy ja mam to brac ? progesteron robilam ostatnio to przy poziomie 3-17 mialam 17 wiec najwyzszy jaki moze byc, pecherzyki tez mi pekaja i nawet mniej wiecej wiem kiedy, wiec moze zrobic inseminacje na calkowicie naturalnym cyklu ? nie chce sobie namieszac w organizmie
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 15:00   #1270
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
no własnie, ja chodzilam pol roku na monitoring i pecherzyk zawsze byl ladny i pekal to samo endomerium itd. jestem przed pierwsza inseminacja i dostalam do zrobienia zastrzyk na pekniecie i na potem dupka jako progesteron ale czy ja mam to brac ? progesteron robilam ostatnio to przy poziomie 3-17 mialam 17 wiec najwyzszy jaki moze byc, pecherzyki tez mi pekaja i nawet mniej wiecej wiem kiedy, wiec moze zrobic inseminacje na calkowicie naturalnym cyklu ? nie chce sobie namieszac w organizmie
Zastrzyk dostałas po to żeby wywołać pekniecie pęcherzyka w prawidłowym czasie, bo masz inseminacje. W innym przypadku lekarz by Ci w zyciu nie trafił 100% kiedy peknię pęcherzyk. Z tym dupkiem to nie rozumiem, ale jak lekarz Ci tak kazał, to bierz. Lub po prostu zapytaj się jego dlaczego masz brać dupka?
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:19   #1271
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Zastrzyk dostałas po to żeby wywołać pekniecie pęcherzyka w prawidłowym czasie, bo masz inseminacje. W innym przypadku lekarz by Ci w zyciu nie trafił 100% kiedy peknię pęcherzyk. Z tym dupkiem to nie rozumiem, ale jak lekarz Ci tak kazał, to bierz. Lub po prostu zapytaj się jego dlaczego masz brać dupka?
Dupka mam brać " w razie czego" tyle sie dowiedzialam mimo ze wlasny progesteron mam na max
od pol roku chodze na monitoring i duzy pecherzyk mam juz w 11 dc a jak chodzilam na 12 dzien to juz bylo po owu i tak sie powtarzalo przez pol roku
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 16:24   #1272
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
progesteron robilam ostatnio to przy poziomie 3-17 mialam 17 wiec najwyzszy jaki moze byc, pecherzyki tez mi pekaja i nawet mniej wiecej wiem kiedy, wiec moze zrobic inseminacje na calkowicie naturalnym cyklu ? nie chce sobie namieszac w organizmie
Ja miałam progesteron 37 przy normie do 20

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Zastrzyk dostałas po to żeby wywołać pekniecie pęcherzyka w prawidłowym czasie, bo masz inseminacje. W innym przypadku lekarz by Ci w zyciu nie trafił 100% kiedy peknię pęcherzyk. Z tym dupkiem to nie rozumiem, ale jak lekarz Ci tak kazał, to bierz. Lub po prostu zapytaj się jego dlaczego masz brać dupka?
Przy inseminacji stosuje się zastrzyki, żeby mieć pewność, kiedy pęcherzyk pęka
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:18   #1273
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Ja chyba wiem po co ten duphaston-przy problemach z zajściem i hormonami, nawet jak progesteron jest wysoki daje się duphaston. A to dlatego, że progesteron nie jest stały w ciągu dnia i zakłada się że może się wahać i jedno pobranie tego nie wychwyci. A takie wahania mogą być przyczyną wczesnych poronień. Tyle pamiętam mam nadzieję, że nic nie pomyliłam bo dawno to było dość. A wielka część lekarzy daje go z rozpędu. Nie jestem też pewna czy nie zmiękcza macicy. A zastrzyk przed inseminacja jest jak najbardziej na miejscu, żeby wcelować jak najlepiej.

Hej Misiu
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:30   #1274
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Ja chyba wiem po co ten duphaston-przy problemach z zajściem i hormonami, nawet jak progesteron jest wysoki daje się duphaston. A to dlatego, że progesteron nie jest stały w ciągu dnia i zakłada się że może się wahać i jedno pobranie tego nie wychwyci. A takie wahania mogą być przyczyną wczesnych poronień. Tyle pamiętam mam nadzieję, że nic nie pomyliłam bo dawno to było dość. A wielka część lekarzy daje go z rozpędu. Nie jestem też pewna czy nie zmiękcza macicy. A zastrzyk przed inseminacja jest jak najbardziej na miejscu, żeby wcelować jak najlepiej.

Hej Misiu
dzięki za info
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 20:03   #1275
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej,
pozwolicie że przyłączę sie do wątku?
Znalazłam wątek chyba odpowiedni w tej chwili dla mnie..
otóż staramy sie z małżem o dzidzię już rok czasu, jednak bezskutecznie..
więc postanowiłam wybrać sie do gina i sprawdzić co nie co.. własnie jestem po swoich badaniach prolaktyny, progesteronu i TSH i wszystko wyszło w cały świat.. prolaktyna za wysoka (775,20 mlU/l), progesteron za niski (4,89 ng/ml) i TSH tez takie sobie (1,915 qlU/ml). jestesmy jeszcze przed badaniami małża (mam nadzieje ze dobrymi) i za jakieś półtora tygodnia z wynikami do lekarza.. co dalej? jeszcze nie wiem.. a Wy co o tym sądzicie? jakie macie doświadczenia? ja czytam, szperam po necie i próbuje co nie co na ten temat sie dowiedziec bo narazie to jestem kompletnie zielona..

witam koleżankę Edzię i kefii
no witaj kochana cały czas zastanawiałam sie kiedy tu dołączysz. Swoją drogą ta Edzia to super kobieta wiedziaal gdzie nas pzrekierować

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
no własnie, ja chodzilam pol roku na monitoring i pecherzyk zawsze byl ladny i pekal to samo endomerium itd. jestem przed pierwsza inseminacja i dostalam do zrobienia zastrzyk na pekniecie i na potem dupka jako progesteron ale czy ja mam to brac ? progesteron robilam ostatnio to przy poziomie 3-17 mialam 17 wiec najwyzszy jaki moze byc, pecherzyki tez mi pekaja i nawet mniej wiecej wiem kiedy, wiec moze zrobic inseminacje na calkowicie naturalnym cyklu ? nie chce sobie namieszac w organizmie
Jak dziewczyny juz wczesniej pisały zastrzyk by miec poewnosć że jajeczko płękło. A duphaston zawsze daje sie profilaktycznie.
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 09:59   #1276
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Matitka i ameliar
cykle mam w miare regularne (27-31dni)
byłam raz u gina dopiero z tymi staraniami i wtedy miałam robione usg (byłam w bodajze 10dc) i miało owulacji nie byc bo pecherzyk był za mały.. no i zlecił mi wtedy badania. zrobiłam i od Edzi () wiem ze sa nie tak. za tydzien ide z wynikami do lekarza..

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

w ogóle to jak myślicie..
miałam isc na nastepną wizyte tez pomiedzy 9-11dc zeby zobaczyc jak pecherzyk w kolejnym cyklu i wtedy tez juz z gotowymi wynikami badań. Ale teraz kiedy wiem ze raczej nic z tego nie bedzie, kiedy prolaktyna jest za wysoka, progesteron za niski, to mam pójsc w tych dniach? czy nie ma to znaczenia teraz? bo chodzi o to ze w sobote jedziemy robic badania tżowi i nie wiem czy do wtorku (wtedy miałam zamiar sie umówic) beda juz wyniki żebym mogła pójść teraz i z moimi i z jego wynikami , żeby nie czekac kolejny miesiac zeby dowiedziec sie czy są dobre czy nie..
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 10:18   #1277
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
Matitka i ameliar
cykle mam w miare regularne (27-31dni)
byłam raz u gina dopiero z tymi staraniami i wtedy miałam robione usg (byłam w bodajze 10dc) i miało owulacji nie byc bo pecherzyk był za mały.. no i zlecił mi wtedy badania. zrobiłam i od Edzi () wiem ze sa nie tak. za tydzien ide z wynikami do lekarza..
w ogóle to jak myślicie..
miałam isc na nastepną wizyte tez pomiedzy 9-11dc zeby zobaczyc jak pecherzyk w kolejnym cyklu i wtedy tez juz z gotowymi wynikami badań. Ale teraz kiedy wiem ze raczej nic z tego nie bedzie, kiedy prolaktyna jest za wysoka, progesteron za niski, to mam pójsc w tych dniach? czy nie ma to znaczenia teraz? bo chodzi o to ze w sobote jedziemy robic badania tżowi i nie wiem czy do wtorku (wtedy miałam zamiar sie umówic) beda juz wyniki żebym mogła pójść teraz i z moimi i z jego wynikami , żeby nie czekac kolejny miesiac zeby dowiedziec sie czy są dobre czy nie..
Powinnaś isć na ten monitoring mimo wszystko, żeby zobaczyć czy dochodzi w ogóle do owulacji, czy masz całkiem cykle bezowulacyjne.

Dzieczwynki czy w Polsce dziś też tak wieje? W Szwecji jest po prostu masakra, okna zaraz chyba powyrywaU Mnie dziś 15dc, a skoku tempki nadal nie ma, pozatym ból owulacyjny również już zanikł. Pewnie owulka już była, tylko gdzie ten skok?
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 10:44   #1278
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

jejkuu chyba mnie dorwalo zapalenie pęcherza..... a już mialam ponad rok z tym spokoj
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 10:50   #1279
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Powinnaś isć na ten monitoring mimo wszystko, żeby zobaczyć czy dochodzi w ogóle do owulacji, czy masz całkiem cykle bezowulacyjne.

Dzieczwynki czy w Polsce dziś też tak wieje? W Szwecji jest po prostu masakra, okna zaraz chyba powyrywaU Mnie dziś 15dc, a skoku tempki nadal nie ma, pozatym ból owulacyjny również już zanikł. Pewnie owulka już była, tylko gdzie ten skok?
skoro tak to pójdę.. bo drugi raz słyszę to samo.
Ja odmeldowuję że w centrum Polski wichur dzis specjalnych nie ma, słoneczko świeci, choć tylko 11'C. Aczkolwiek nadawali silne wiatry w całej Polsce wiec pewnie przyjdą. Od jutra nadają pierwsze poranne przymrozki niestety

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
jejkuu chyba mnie dorwalo zapalenie pęcherza..... a już mialam ponad rok z tym spokoj

niefajnie.. polecam herbatke żurawinową, przynajmniej na złagodzenie objawów..
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 11:05   #1280
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

u mnie świeci słoneczko i jest ciepło ale jak zawieje wiatrem to brrrr
zaopatrzyłam się w soczek z zurawiny i sama zurawine mniam
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:25   #1281
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Dzieczwynki czy w Polsce dziś też tak wieje? W Szwecji jest po prostu masakra, okna zaraz chyba powyrywaU Mnie dziś 15dc, a skoku tempki nadal nie ma, pozatym ból owulacyjny również już zanikł. Pewnie owulka już była, tylko gdzie ten skok?
Wieje strasznie.
U mnie skok już był Trzymam kciuki za Twój.

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
jejkuu chyba mnie dorwalo zapalenie pęcherza..... a już mialam ponad rok z tym spokoj
Współczuję

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
skoro tak to pójdę.. bo drugi raz słyszę to samo.
Jasne, warto pójść, żeby sprawdzić, czy jest jakiś pęcherzyk, jak rośnie, czy pęka.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:33   #1282
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36983240]Wieje strasznie.
U mnie skok już był Trzymam kciuki za Twój.[/QUOTE]
A jak nie bedzie skoku, to co wtedy?

Edytowane przez Matitka87
Czas edycji: 2012-10-10 o 21:57
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:42   #1283
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
A jak nie bedzie skoku, to co wtedy? To mój dotychczasowy wykres: http://enpr.pl/4204
Nie mam pojęcia. Skok temperatury potwierdza owulację, więc jeśli go nie będzie, to chyba cykl bezowulacyjny
Brałaś w tym cyklu Clo?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:46   #1284
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36983515]Nie mam pojęcia. Skok temperatury potwierdza owulację, więc jeśli go nie będzie, to chyba cykl bezowulacyjny
Brałaś w tym cyklu Clo?[/QUOTE]
Tak brałam w tym cyklu Clo. Ja tempke mierze bardzo wczesnie o 5 rano, to chyba nie ma wpływu.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 12:34   #1285
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Tak brałam w tym cyklu Clo. Ja tempke mierze bardzo wczesnie o 5 rano, to chyba nie ma wpływu.
Też mierzę wcześnie, bo po 5
Nie robisz monitoringu przy stymulacji owulacji? I z ciekawości podpytam jeszcze: ile cykli masz brać Clo?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 12:41   #1286
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36965337]Dziękuję za kciuki, zadanie wykonane

Widzę, że każda bierze inaczej. Też nie nastawiam się od razu na cud.
Oprócz Clo będziesz miała zastrzyki na pęknięcie? Ja nie dostałam [/QUOTE]tak będę miała, gin od razu mi o tym powiedział, nie wiem czy to przez moje wielopęcherzykowe jajniki, czy po prostu chce maksymalnie zwiększyć nasz szanse

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Spokojnie mrowinko nie musisz nic dostac na pękniecie. Jak nie masz zaburzeń poziomu hormonu Lh, to nie ma sensu, zreszta jak miałaś wcześniej monitoring i Ci pekały pecherzyki to po co Ci cos na pękniecie. Mi pęchęrzyki zawsze pekały, więc również nic nie dostałam. Ja to znowu słyszłama że jak Clo do po owulce najlepiej Duphaston i również męczyłam swojego gin, ale tak samo jak z pęknięciem skoro poziom progesteronu jest w porzadku to po co dupek. Takich leków zapobiegawczo się nie bierze.
Ja miałam dzis nieprzespaną noc, bolał Mnie prawy jajnik i miałam nudności a także kręciło mi się w głowie, takze zaczyna się. W zeszłym miesiącu miałam tak przez cały cykl przez Clo, naszczescie w tym cyklu zaczeło się dopiero w połowie takze wiem napewno zę jest to spowodowane owualcją i chociaz wiem że pęchęrzyk juz jeden pękł(bo ból owulacyjny tłumaczy się wyciekaniem z ciałka żółtego płynu to otrzewnej co drażni i z tego niby ten ból). Mam tylko nadzieje, że nie urósł tam tylko jedeni peknie moze jescze kilka. Z mężem przyjelismy taktykę co 2 dni, więc ost było przedwczoraj.....i czekam na niego, bo bedzię dziś
na ulotce z CLO właśnie napisane jest, że zaleca się profilaktyczne podawanie progesteronu w tabletkach
pochwalę się, że wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę CLO i czuję się normalnie ale spokojnie, tak pięknie nie jest, bromergon za to daje popalić
męcz TŻ, męcz, oby owoce były dorodne

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej,
pozwolicie że przyłączę sie do wątku?
Znalazłam wątek chyba odpowiedni w tej chwili dla mnie..
otóż staramy sie z małżem o dzidzię już rok czasu, jednak bezskutecznie..
więc postanowiłam wybrać sie do gina i sprawdzić co nie co.. własnie jestem po swoich badaniach prolaktyny, progesteronu i TSH i wszystko wyszło w cały świat.. prolaktyna za wysoka (775,20 mlU/l), progesteron za niski (4,89 ng/ml) i TSH tez takie sobie (1,915 qlU/ml). jestesmy jeszcze przed badaniami małża (mam nadzieje ze dobrymi) i za jakieś półtora tygodnia z wynikami do lekarza.. co dalej? jeszcze nie wiem.. a Wy co o tym sądzicie? jakie macie doświadczenia? ja czytam, szperam po necie i próbuje co nie co na ten temat sie dowiedziec bo narazie to jestem kompletnie zielona..

witam koleżankę Edzię i kefii
głęboki oddech na początek na prolaktynę Bromergon albo będziesz miała droższy odpowiednik, przy takim poziomie pewnie 2-1,5 tabl dostaniesz, a ja przy pół tabletki mam skutki ubocznie, miejmy nadzieję że ty je ominiesz na progesteron duphaston
nawiasem mówiąc masz niski progesteron przez prolaktynę pewnie, także jak prolaktynę obniżysz to sam progesteron podniesie się
TSH przy poprzednich wynikach się chowa, ten wynik może cudowny nie jest, norma jest chyba do 4, przy staraniach wynik ten powinien być <2, takze dobrze jest

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
Matitka i ameliar
cykle mam w miare regularne (27-31dni)
byłam raz u gina dopiero z tymi staraniami i wtedy miałam robione usg (byłam w bodajze 10dc) i miało owulacji nie byc bo pecherzyk był za mały.. no i zlecił mi wtedy badania. zrobiłam i od Edzi () wiem ze sa nie tak. za tydzien ide z wynikami do lekarza..

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

w ogóle to jak myślicie..
miałam isc na nastepną wizyte tez pomiedzy 9-11dc zeby zobaczyc jak pecherzyk w kolejnym cyklu i wtedy tez juz z gotowymi wynikami badań. Ale teraz kiedy wiem ze raczej nic z tego nie bedzie, kiedy prolaktyna jest za wysoka, progesteron za niski, to mam pójsc w tych dniach? czy nie ma to znaczenia teraz? bo chodzi o to ze w sobote jedziemy robic badania tżowi i nie wiem czy do wtorku (wtedy miałam zamiar sie umówic) beda juz wyniki żebym mogła pójść teraz i z moimi i z jego wynikami , żeby nie czekac kolejny miesiac zeby dowiedziec sie czy są dobre czy nie..
dziwne, że przy takiej prolaktynie miałaś cykle reguralne, do wtorku powinnaś mieć wyniki także umawiaj się a to wizyta normalna będzie tak??

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
A jak nie bedzie skoku, to co wtedy? To mój dotychczasowy wykres: http://enpr.pl/4204
pewnie lada dzień będzie skok
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:13   #1287
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
jejkuu chyba mnie dorwalo zapalenie pęcherza..... a już mialam ponad rok z tym spokoj
poolecam w aptece uro furaginum oczyszcza drogi moczowe z bakteri i żuirawine teraz to najlepiej w atbletkach i duzo pić dobrze by było sok z żurawiny a jak nie lubisz to choc herbatę mało posłodzić a dac dużo cytryny. Moze równiez być sok pozreczkowy lub sok spod ogórków kiszonych byle kwasne. Ale najlepsza jest żurawina. Na przyszłość polecam pić sok z żurawiny i zaopatrzyć się w żurawinę w tabletkach w razie czego zawsze w torebce będzie i wszedzie mozna szybko wziaść a w domu wiadomo lepszy soczek.
Ja odkąd biore żurawinę tzn mam sok i pije jak sobie pzrypomne i mam żurawinę w tabletkach, jedne listek w torebce jak by gdzies cos sie zaczynało to już mam ratunek a w domu tez mam jeden listek tabletek i jak czuje że coś mnie łapie to biorę od razu dwie i piję dodatkowo sok z żurawiny. Od ponad roku nie miałam już żadnego problemu. A coś mnie ostatnio łapało i to dość ostro to kupiłam to urofuraginum i brałam pzrez 3 dni tak jak pisze na ulotce i przeszło.

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Tak brałam w tym cyklu Clo. Ja tempke mierze bardzo wczesnie o 5 rano, to chyba nie ma wpływu.
nie wazne o której sie mierzy ważne by spac conajmniej 4 godziny i mierzyc o tej samej porze. Do 3 dni po owulce powinien pojawić sie skok tęmpki. MOze czasem ten skok nie być tak wyrażny (ja raz tak miałam a owulka napewno była).
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:39   #1288
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36984400]Też mierzę wcześnie, bo po 5
Nie robisz monitoringu przy stymulacji owulacji? I z ciekawości podpytam jeszcze: ile cykli masz brać Clo?[/QUOTE]
Niestety nie robię monitoringu, bo nie mam mozliwości. Mieszkam za granica a tu jescze nie mam ogarnietej słuzby zdrowia. Jestem w kontakcie ze swoim gin z kliniki niepłodności...dzwoni raz na tydzień i zadaje pytania: odnosnie dolegliwosci itp. Clo mam brać przez 4 cykle, potem laparoskopia. Na Wszystkich Świetych bede w Polsce to gin kazał mi przyjść, żeby zobaczyć czy wszystko ok.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 13:45   #1289
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Niestety nie robię monitoringu, bo nie mam mozliwości. Mieszkam za granica a tu jescze nie mam ogarnietej słuzby zdrowia. Jestem w kontakcie ze swoim gin z kliniki niepłodności...dzwoni raz na tydzień i zadaje pytania: odnosnie dolegliwosci itp. Clo mam brać przez 4 cykle, potem laparoskopia. Na Wszystkich Świetych bede w Polsce to gin kazał mi przyjść, żeby zobaczyć czy wszystko ok.
Rozumiem.
Dostałam receptę na 2 opakowania, to chyba też wystarczy akurat na 4 cykle. My jeszcze nie byliśmy w specjalistycznej klinice. Ale jeśli w ciągu najbliższych paru miesięcy się nie uda, to pewnie trzeba będzie się wybrać, bo mój lekarz wyczerpie już swoje możliwości
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 14:05   #1290
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Starania inaczej-czyli staraczki z problemami

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
poolecam w aptece uro furaginum oczyszcza drogi moczowe z bakteri i żuirawine teraz to najlepiej w atbletkach i duzo pić dobrze by było sok z żurawiny a jak nie lubisz to choc herbatę mało posłodzić a dac dużo cytryny. Moze równiez być sok pozreczkowy lub sok spod ogórków kiszonych byle kwasne. Ale najlepsza jest żurawina. Na przyszłość polecam pić sok z żurawiny i zaopatrzyć się w żurawinę w tabletkach w razie czego zawsze w torebce będzie i wszedzie mozna szybko wziaść a w domu wiadomo lepszy soczek.
Ja odkąd biore żurawinę tzn mam sok i pije jak sobie pzrypomne i mam żurawinę w tabletkach, jedne listek w torebce jak by gdzies cos sie zaczynało to już mam ratunek a w domu tez mam jeden listek tabletek i jak czuje że coś mnie łapie to biorę od razu dwie i piję dodatkowo sok z żurawiny. Od ponad roku nie miałam już żadnego problemu. A coś mnie ostatnio łapało i to dość ostro to kupiłam to urofuraginum i brałam pzrez 3 dni tak jak pisze na ulotce i przeszło.


nie wazne o której sie mierzy ważne by spac conajmniej 4 godziny i mierzyc o tej samej porze. Do 3 dni po owulce powinien pojawić sie skok tęmpki. MOze czasem ten skok nie być tak wyrażny (ja raz tak miałam a owulka napewno była).
ja to jestem taka ze jak nawet cos mi bardzo nie smakuje to byle wyzdrowiec moge kazde swinstwo wypic ile wlezie, sok z zurawiny mam i w sumie pije z niego mocny koncentrat, w tabletkach tez sie uchowala zurawina no i mialam w zapasie biseptol (kiedys dostalam od lekarza zamiast furaginum ktory tez super dziala ale powiedzial do mnie gin ze po nim jest tendencja do wzrostu grzybow w pecherzu i dlatego lek szybko leczy a za jakis czas znowu to samo) jeszcze bisteptolu nie bralam bo czuje ze mi ustepuje zapalenie pecherzyk, kiedys tez gin poradzil mi srebro koloidalne pic i tez pomoglo, zurawine bardzo lubie
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-27 10:12:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.