Zmiana daty miesiączki a odchudzanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 12:57   #1
kina1909
Przyczajenie
 
Avatar kina1909
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Question

Zmiana daty miesiączki a odchudzanie?


Witam!

Mam pytanie, tzn chciałabym się poradzić.

Od jakiegoś czasu jestem na diecie oraz dużo ćwiczę praktycznie 2godziny dziennie 5 dni w tygodniu. Do tego biorę tabletki Hydroxycat hardcore elite ( są termoaktywne) . I chodzi mi o to że drugi raz zdarzyło mi się że dostałam okres wcześniej niż powinnam. I wiem że przy odchudzaniu oraz diecie zmiana dnia krwawienia może być zmieniona. Biorę tabletki anty i do końca blistra zostało mi jeszcze 10dni a mam plamienia, jeszcze nie krwawienie ale zawsze coś.... Moje pytanie brzmi czy mam brać tabletki dalej i zrobić przerwę w oznaczonych dniach czy już teraz zrobić przerwę i po "okresie" zacząć nowe opakowanie?
kina1909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:17   #2
bells999
Zadomowienie
 
Avatar bells999
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 1 203
Dot.: Zmiana daty miesiączki a odchudzanie?

Cytat:
Napisane przez kina1909 Pokaż wiadomość
Witam!

Mam pytanie, tzn chciałabym się poradzić.

Od jakiegoś czasu jestem na diecie oraz dużo ćwiczę praktycznie 2godziny dziennie 5 dni w tygodniu. Do tego biorę tabletki Hydroxycat hardcore elite ( są termoaktywne) . I chodzi mi o to że drugi raz zdarzyło mi się że dostałam okres wcześniej niż powinnam. I wiem że przy odchudzaniu oraz diecie zmiana dnia krwawienia może być zmieniona. Biorę tabletki anty i do końca blistra zostało mi jeszcze 10dni a mam plamienia, jeszcze nie krwawienie ale zawsze coś.... Moje pytanie brzmi czy mam brać tabletki dalej i zrobić przerwę w oznaczonych dniach czy już teraz zrobić przerwę i po "okresie" zacząć nowe opakowanie?
Dziewczyno, masz normalne plamienie śródcykliczne, które zdarza się przy braniu tabletek anty. Na razie nie ma się o co martwić Nie odstawiaj tabletek, bierz je do końca opakowania. Przy okazji, które to twoje opakowanie anty?
__________________
Book Loaf
czytam, piszę, bloguję
jestem kotem z nosem w książce




www.DKMS.pl
wspólnie przeciw białaczce
bells999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 19:53   #3
bells999
Zadomowienie
 
Avatar bells999
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 1 203
Dot.: Zmiana daty miesiączki a odchudzanie?

Eeee, to nie ma co panikować, przy tak intensywnych ćwiczeniach plamienia mogą występować, szczególnie jeśli ćwiczysz aż tyle
__________________
Book Loaf
czytam, piszę, bloguję
jestem kotem z nosem w książce




www.DKMS.pl
wspólnie przeciw białaczce
bells999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 11:18   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmiana daty miesiączki a odchudzanie?

Cytat:
Napisane przez kina1909 Pokaż wiadomość
Ósme

Dzięki za odpowiedź. Troszkę się ze schizowałam, a obecnie nie mam jak iść do swojego lekarza bo jestem kawałek od domu.
Ostatnim razem lekarz też kazał mi brać tabletki do końca i kolejny cykl był już normalny, ale w tamtym czasie miałam przerwę od trenowania. Przy tym opakowaniu zaczęłam znowu ćwiczyć i znowu mi się to przytrafiło.
Jak jesz?
Ja będąc na diecie odchudzającej (nieważne, 1000 czy 1500) miałam problemy z okresem (również ćwiczyłam), raz się wydłużył i był krótki i skąpy, kilka razy przeszedł za wcześnie.
Teraz np. wcale nie mam pms i nie mam pojęcia, kiedy nadejdzie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.