Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październikowe cz. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: kto ma poprowadzić nowy wątek ?
Gosia 11 34,38%
Purblanca 10 31,25%
Coffe 7 21,88%
Spinka 2 6,25%
Koralinka 1 3,13%
Nowa 1 3,13%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-28, 07:10   #3151
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cześć !

Co z tego, że przeszła kolejna burza z rzędu, od rana taka parówka, że nie idzie wytrzymać
Ja dziś zaczynam 27 tydzień. Wizyta 12 sierpnia, już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że moja szyjka nie szaleje za mocno
Gratuluję rozpoczęcia kolejnych tygodni !
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:19   #3152
nocnyskowronek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 331
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzień dobry i witam się poweekendowo

Kaileigh - poduszkę rogala zdecydowanie polecam

Ja wizytuję na pewno jutro na to trzecie usg z pomiarami, ale też mam umówioną zwykłą wizytę na środę (z tym, że jeszcze nie wiem czy jej nie przesunę na przyszły pn ), więc być może też dołączam do środowych wizytujących

A jak wszystko pójdzie po mojej myśli to to już ostatni tydzień pracy Tymczasem jednak znikam zmagać się z upałami w komunikacji miejskiej itp...
__________________
02.10.2014
nocnyskowronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:23   #3153
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko


Widzę, że zapowiada się tydzień pełen wizyt Ja mam dzisiaj, ostatnie badanie i usg miałam miesiąc temu więc jestem ciekawa co tam u Oli słychać.
Mnie też upały męczą. Zaczęły mi puchnąć stopy, do tego stopnia że robią mi się za ciasne niektóre buty


Życzę wszystkim miłego dnia!
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:44   #3154
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witam się!

Nie pisałam nic w weekend, bo weny brakło......ogólnie samopoczucie było do d..... nie jestem w stanie zaliczyć nawet małego spaceru bo mnie kluje i ciągnie w podbrzuszu! Topię się przy upałach, źle się śpi, nic się nie chce.....i tak oto weekend przeleżałam na kanapie co mnie strasznie irytuje, bo nie lubię marnować czasu.
Zaczynają irytowac dolegliwości ciążowe i chyba się cieszę, że mało zostało!

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
[/COLOR] Dzien dobry! chyba jestem pierwsza dzis. witam sie w 29 tygodniu zapowiada sie straszny upal, do tego w ogóle nie moglam spac zastanawiam się nad kupnem tej poduszki rogala, korzystacie z czegoś takiego? nie moge sobie w nocy znaleźć zadnej wygodnej pozycji
Mi się też nieraz bardzo często ułożyć, ja mam taką podłużną z biedry poduchę, trochę pomaga, ale dzisiaj wylądowała na podlodze W miare dobrze spałam nawet, najgorzej przed zaśnięciem dobrą pozycję przyjąć, a potem już nocka jakoś leci. Nawet ostatnio tak nie sikam w nocy

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Wyspana , choć gdy sie obudziłam to myślałam że jest jakaś 9 a tu przed 7 Dziś albo jutro dzwonie umówić się do szpitala w którym chcemy rodzić. Najpierw idzie się na wizytę kwalifikacyjną (bo to prywatna klinika) z wszystkimi dokumentami i wynikami badań, ciąża nie może być zagrożona , bo z miejsca dyskwalifikacja. I właściciel kliniki decyduje czy możesz rodzić u nich czy też nie. A trzeba się tam zgłosić w 36 tygodniu ciąży, umawiam się wcześniej aby mieć pewność, że miejsce będzie.. Boże... jak to już blisko na samą myśl mam motylki w brzuszku i serce bije chyba ze 150 Gratuluje mamusiom rozpoczętych tygodni
O kurcze! Rozmowa kwalifikacyjna? Nieźle! No ale warunki też pewnie będziesz mieć super! Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli. Dla mnie myśl o porodzie to jeszcze abstrakcja.....a tu już niewiele, hmm jeszcze chwilę sobie poudaję, że mnie to nie dotyczy

Trzymam kciuki z wizytujące chociaz większość chyba dopiero w środę tak? My w przyszlym tygodniu, wizyta i USG.

Aaa i piosenka dla wszystkich mamuś dziewczynek, TŻ znalazł ostatnio (ja się oczywiście poryczałam jak mi puścił) http://www.youtube.com/watch?v=2xqfrjhilvo
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016


Edytowane przez CoffeeMonster
Czas edycji: 2014-07-28 o 07:45
CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 07:54   #3155
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
w karcie mam termin na 1 września. A tygodnie liczę od ostatniej miesiączki no i 32 zaczynam 29.07
Rozumiem, ze chodziło o październik .

A liczysz skoczone?- czyli, ze we wt zaczyna się 32t0d, czy rozpoczete- czyli 31t0d, więc w trakcie 32giego?

Ja też liczę, ze tygodnie zaczynają się we wt.
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:10   #3156
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko



Gosia za wizytę, ja tez idę w tym tygodniu się zarejestrować w szpitalu

za dzisiejsze wizyty

Dziś o 8 rano dorobiliśmy się czujników p. poż. na sufitach, ale hałas był ale przynajmniej jestem już po śniadaniu
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:33   #3157
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

dzień dobry gratulację za kolejne tygodnie i juz zaczynam ściskać kciuki za wizytujące w tym tyg
ja mam badania krwi 07.08
wizytę 11.08
i usg 14.08

i już nie mogę się doczekać
Gosia za rozmowę

ja też dzwoniłam do szpitala gdzie chcę rodzić czy można przyjść i rozeznać się i miła pani przez telefon powiedziała że jasne, nie ma problemu
najlepiej w weekend bo jest najspokojniej
więc pewnie we wrześniu się wybierzemy

11.08 zaczynam zajęcia w szkole rodzenia :P

a wczoraj po trudach i znojach zakończyłam robić listę i już wiem co i gdzie mam kupić
oraz wiem co zlecić do kupienia rodzince a co

okazało się też że Ci znajomi mojej siostry przywieźli pół samochodu rzeczy dla malucha w tym jakieś krzesełka, chodziki łóżeczko i ciuszki
tylko nikt mi nie chce powiedzieć co rodzice i siostra powiedzieli że jak przyjade to sama sobie zobaczę ale na pewni będę zadowolona taka mam tajemniczą rodzinkę
więc jutro JADĘ
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 08:36   #3158
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Coffe- to prawda że warunki suuper. Z 2 lata temu na pewno bym tam nie rodziła bo kupę kasy za poród tam się płaciło, a teraz NFZ podpisał z nimi umowę i rodzisz a free, jedyna opłata jaką wnosisz jest tylko wówczas gdy zdecydujesz się na ZZO- 500 zł traktują to jako cegiełka na szpital.

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość

Widzę, że zapowiada się tydzień pełen wizyt Ja mam dzisiaj, ostatnie badanie i usg miałam miesiąc temu więc jestem ciekawa co tam u Oli słychać.
Mnie też upały męczą. Zaczęły mi puchnąć stopy, do tego stopnia że robią mi się za ciasne niektóre buty


Życzę wszystkim miłego dnia!
Trzymam kciukaski za wizytę
Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Cześć !

Co z tego, że przeszła kolejna burza z rzędu, od rana taka parówka, że nie idzie wytrzymać
Ja dziś zaczynam 27 tydzień. Wizyta 12 sierpnia, już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że moja szyjka nie szaleje za mocno
Gratuluję rozpoczęcia kolejnych tygodni !
Również gratki za kolejny tydzień
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:44   #3159
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witajcie po upalnym weekendzie

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
Melduję się po wczorajszej wizycie. Mały waży 1150g (lekarz powiedział, że spory, ale patrzę potem w centyle i wyszło, że malutki jest). Zapytałam o to położną, powiedziała, że dziecko najbardziej na sam koniec rośnie, więc jest jeszcze czas na zrobienie masy ;-)
Poza tym wszystko ok, szyjka ponad 3cm, Mały ładny i się miział po nosku wczoraj. A dziś rano się chyba bawi w wystawianie nogi - on wystawia nogę, a ja go za nią delikatnie łapi

Proponuję do pierwszej postu wrzucić linki z postami dziewczyn z informacjami ze szkół rodzenia. Widziałam na innych wątkach takie rozwiązanie i moim zdaniem jest dobre, bo potem nie trzeba całego wątku przeszukiwać. Napiszę PW do Nowej z linkami, które znajdę.
super, ze wszystko ok

Cytat:
Napisane przez kasiamagda23 Pokaż wiadomość
Hejo

Nie pisałam juz wczoraj po wizycie dziewczyny bo humor miałam do dupy i potrzebowałam się troche wyciszyc i uspokoić...

usg trwało wieczność, a z tej ciszy jaka panowała w gabinecie to myślałam, że oszaleje... lekarz powiedział mi że maluszek jest za mały jak na 27 tydzień, ledwo taki z 25tygodnia... nie podobały mu sie pomiary, obwód główki w stosunku do brzuszka i nóżek... nie podał mi dokładnie żadnych pomiarów, kazał przyjechać do siebie do szpitala w środę, żeby zobaczyć go na lepszym sprzęcie, wspomniał cos o hipotrofii...

a ja o mało nie zeszłam na zawał

A jak się już jedno pierd*** to reszta też!
Prawdopodobnie dostane wezwanie na kontrole do zusu, wczoraj szef był u nich spisywać protokół...

A na dodatek mąż nie przyjedzie na weekend i nawet nie bedzie mnie miał kto przytulić...
Siedzę i beczę
Już dostałaś sporo pocieszeń od reszty dziewczyn, ja trzymam kciuki, żeby wyszło wszystko dobrze. Jestem dobrej myśli i Ty też bądź

Cytat:
Napisane przez Natalyyya Pokaż wiadomość
pedzącaskarpeta- ach… wczoraj 3 razy robiono mi usg żeby pomierzyć mięśniaka, za pierwszym razem zrobiła to lekarka u siebie w gabinecie od razu go namierzyła i wysłała mnie na usg z opisem do pań które się na tym znają ( ) Poszłam i nim wlazłam do gabinetu poszłam siku bo mi już mocno się chciało nikt nic nie mówił że na pełny pęcherz trzeba byc no nic, wchodę z tż'tem nie dość że monitor miała odwrócony w swoją stronę i nic nie widziałam to jeszcze na szybko stwierdziła że Ona tam żadnego mięśniaka nie widzi ( to samo było z tą samą panią w 12tc też go nie widziała, każdy inny lekarz to widzi a Ona nie ) No więc Tż't już lekko pod☠☠☠☠iony mówi przeciez my tu przyszliśmy żebys go zmierzyła bo lekarz 10 minut temu widział tego mięśniaka i wysłał nas do ciebie żebys go opisała i zmierzyła … a ona z taką ignorancją mówi ale ja go nie widzę :/ kazała wypić litr wody i wrócić za 40 minut …. po litrze wody i 40 minutach chodziłam jakbym miała zaraz zsikać się w majty ja mam bardzo słaby pęcherz i jak tylko troche mi się chce siku to musze iść bo mnie to boli! przez te 40 minut ani jednej pacjentki nie zawołali na usg więc przypuszczam że france miały przerwe śniadaniową stąd ten pośpiech … stoimy na korytarzu ja już ledwo co patrzymy idzie tż't do niej zeby nas juz wzięła bo ja się zaraz posikam a baba do nas że to niemożliwe że już mam pęcherz pełny no i to był zapalnik tż't już na pełnej wqr**wie do niej że zaraz ja mu się tu zsikam ! Więc burknęła okej mam 2 pacjentki przed tobą zaraz Was zawołam… 10 minut minęło (w tym czasie zrobiła dwa usg innym kobietom ) i zas woła , kłade się szuka szuka szuka nie ma… tż't mówi ze to jest nie możliwe bo ten mięśniak tam jest ! i ma ponad 4 cm to nie jest cos malutkiego… ona mówi jaki lekarz Was tu przyprowadził mówimy jej , a ona że zawoła koleżankę może ona coś znajdzie bo ona nic nie widzi…. nosz ☠☠☠☠a ! przyszła następna niedojda szuka szuka generalnie zrobiła mi usg nie tylko brzucha ale i płuc bioder i dalej nic nie znalazły we dwie … Mamy zdjęcie z 12tc jak bylismy w polsce i tam własnie lekarka to znalazła i pokazuje jej gdzie to jest , rano lekarka też nam pokazywała gdzie on jest a te dwie piz*dy nic nie widzą…. napisały w raporcie że nie potrafią go zlokalizować i wyślą mnie na konsultację do specjalisty…
Poszlismy do lekarza z tą za☠☠☠*istą nowiną tż't już gotował się w środku ( on jest furetyk) pojechał im tam że nie przejmują się ludzmi , i traktuja jak nie wiadomo co itd lekarka kazała mu ostygnąć i poszła do innej po porade przyszła dała mi kartke z umówioną wizytą na środę do specjalisty i kazała się nie martwić… także tyle…
Ja pierdziu.. współczuję. Też jak mam pełny pęcherz to mnie boli. Czasem mam tak, że zrobię siusiu i za 15 min mam wrażenie, że pęknę. Idę do wc a tam ledwo co leci.. a co mówić po 1l wody
Życzę żeby wszystko się dobrze skończyło

Cytat:
Napisane przez gargantuiczna Pokaż wiadomość
ja początkowo to chcę wgl w samej wodzie myć ;-)
jeszcze położna mówiła, że teraz się dziecka nie myje w szpitalu, chyba że jest bardzo włochate, to umyją, bo potem nawet nie ma jak tych włosów wyczyścić bez szarpania
Dziecka się nie myje nie ze wględu na oszczędności tylko ta cała otoczka, która znajduje się na ciele dziecka chroni go przez zarazkami i bakteriami i te wszystkie witaminy się chłoną w skórę. Jest to najlepsza ochrona na pierwsze dni życia, żaden płyn tego nie zastąpi i dziecko wcale brudne nie jest I też zamierzam używać raczej wody i gazika

Cytat:
Napisane przez agnieszkakr1987 Pokaż wiadomość
Witam
U mnie ciąg dalszy remontu, niestety z przebojami. Miałam nadzieję, że wyrobimy się do soboty, niestety musieliśmy zrobić przerwę i wznawia.my prace po niedzieli.
Dziewczyny naskrobałyście tyle, że ciężko wszystko nadrobić
Jutro zgodnie z zapowiedzią zjeżdżają do nas goście, więc raczej ciężko będzie u mnie z czasem.

Jeżeli chodzi o sprawy ciążowe, to znowu przytyłam i waga pokazuje przeszło 80 kg. Jestem jak wieloryb Mam też ostatnio coraz większe problemy z żołądkiem. Mam ciągłe nudności, często kończące się wizytą w toalecie i moja zgaga początkowo delikatna teraz dokucza tak jakbym miała żywy ogień w gardle

Przepraszam, że nie odnoszę się do Waszych postów. Budyń
Współczuję nudności, oby szybko przeszły by nie stały się kolejnym powodem do zmartwień.
Ja też ważę ponad 80, więc możemy sobie piąteczkę przybić

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
Agatkia dobrze ze juz z tata lepiej, to co sie wyprawia w naszych szpitalach to jakaś maskara. Tez mam dramatyczne wspomnienia ze szpitala, ale odpuszczam opisywanie.

Dzisiaj zaczynam 28 tydzien!!!
Tz nie ma, wróci za tydzien na weekend, czyli nie widzieliśmy sie juz 2 tyg. Co do ruchów to mój Fasol szaleje jaj ja w koncu po całym dniu siadam czyli ok. 23. Jak leżę to lekko naciskam brzuch poniżej mostka i wtedy lokalizuje jakaś twarda cześć jego, chyba nóżka i on nią ucieka. Tez tak macie? I teraz do zwykłych kopnięć czy przekręć doszło wystawianie częściej ciała, czasami wlasnie nocka, czasami plecki...

Kiedy czyli w którym tygodniu najlepiej wybrać sie na usg 3d?

Miłego weekendu wszystkim
Nam lekarz mówił, że najlepiej na połówkowym, ale byliśmy jakoś 26/27 i widzieliśmy tylko twarzyczkę. Tzn. w sumie to rączki na wysokości główki, bo się Amelia zasłaniała

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Ja też niedługo zabieram się do zakupów aptecznych. A jaki termometr kupiłyście? Bo właśnie nie wiem jaki jest dobry, a wiem że często można trafić na badziew

U mnie sprzątania cd. zostały mi już tylko podłogi i będę miała wszystko fajnie zrobione po remoncie. Co za ulga Właściwie to zrobiliśmy z TŻ gruntowne porządki, bardzo mnie to cieszy.
Ja jeszcze nie kupiłam, ale słyszałam, że te do ucha się sprawdzają.. My kupimy chyba rtęciowy na początek, później ew. jak będzie potrzeba to jakiś lepszy.

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
[/COLOR] Dzien dobry! chyba jestem pierwsza dzis. witam sie w 29 tygodniu zapowiada sie straszny upal, do tego w ogóle nie moglam spac zastanawiam się nad kupnem tej poduszki rogala, korzystacie z czegoś takiego? nie moge sobie w nocy znaleźć zadnej wygodnej pozycji
Ja kupiłam i sobie chwalę Mam taką 170 cm z wypełnieniem perłowym, super sprawa

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Wyspana , choć gdy sie obudziłam to myślałam że jest jakaś 9 a tu przed 7 Dziś albo jutro dzwonie umówić się do szpitala w którym chcemy rodzić. Najpierw idzie się na wizytę kwalifikacyjną (bo to prywatna klinika) z wszystkimi dokumentami i wynikami badań, ciąża nie może być zagrożona , bo z miejsca dyskwalifikacja. I właściciel kliniki decyduje czy możesz rodzić u nich czy też nie. A trzeba się tam zgłosić w 36 tygodniu ciąży, umawiam się wcześniej aby mieć pewność, że miejsce będzie.. Boże... jak to już blisko na samą myśl mam motylki w brzuszku i serce bije chyba ze 150 Gratuluje mamusiom rozpoczętych tygodni
Ja dziś wręcz odwrotnie, normalnie śpię do 7. to dziś spałam do 8.30 i pewnie spałabym dalej gdyby nie siusiu i trochę głodna już byłam

Jeszcze miałam komuś odpisać, ale nie zacytowałam
Gratuluję rozpoczętych tygodni, trymestrów i wizyt Trzymam kciuki za kolejne

Upałów ciąg dalszy. Wczoraj jak byłam w kościele to widziałam kobietki ciężarne chyba tuż przed samym porodem, to one dopiero muszą się męczyć.. U nas końcówka będzie ciut lżejsza

W sobotę oglądaliśmy to mieszkanie gdzie facet za pierwszym razem nas wystawił. Mieszkanie bardzo ładne, ale ma kilka minusów. Są dwa poziomy i schody w mieszkaniu są niezabezpieczone z żadnej strony, pod kątem dziecka to trochę słabo.. do tego na poddaszu i jest goorąąąco. I w bloku nie ma windy
Może któraś z Was mieszka/mieszkała w podobnych warunkach i może coś doradzić?

Jeszcze mi się przypomniało o kosmetykach dla dzieci, to podobno dobrze, żeby używać wszystkich z tej samej firmy, o ile to możliwe

Życzę udanego tygodnia
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:52   #3160
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Ja wizytuję w przyszły poniedziałek Randka z Juliuszkiem
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 08:53   #3161
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość
Witam się!

Nie pisałam nic w weekend, bo weny brakło......ogólnie samopoczucie było do d..... nie jestem w stanie zaliczyć nawet małego spaceru bo mnie kluje i ciągnie w podbrzuszu! Topię się przy upałach, źle się śpi, nic się nie chce.....i tak oto weekend przeleżałam na kanapie co mnie strasznie irytuje, bo nie lubię marnować czasu.
Zaczynają irytowac dolegliwości ciążowe i chyba się cieszę, że mało zostało!



Mi się też nieraz bardzo często ułożyć, ja mam taką podłużną z biedry poduchę, trochę pomaga, ale dzisiaj wylądowała na podlodze W miare dobrze spałam nawet, najgorzej przed zaśnięciem dobrą pozycję przyjąć, a potem już nocka jakoś leci. Nawet ostatnio tak nie sikam w nocy



O kurcze! Rozmowa kwalifikacyjna? Nieźle! No ale warunki też pewnie będziesz mieć super! Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po Waszej myśli. Dla mnie myśl o porodzie to jeszcze abstrakcja.....a tu już niewiele, hmm jeszcze chwilę sobie poudaję, że mnie to nie dotyczy

Trzymam kciuki z wizytujące chociaz większość chyba dopiero w środę tak? My w przyszlym tygodniu, wizyta i USG.

Aaa i piosenka dla wszystkich mamuś dziewczynek, TŻ znalazł ostatnio (ja się oczywiście poryczałam jak mi puścił) http://www.youtube.com/watch?v=2xqfrjhilvo

Świetna piosenka choc ja czekam na synusia.
Dziś zaczynam 30 tydzień, jak to leci....
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 09:16   #3162
daszna
Zadomowienie
 
Avatar daszna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Denmark
Wiadomości: 1 131
GG do daszna
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

witam.
wlasnie wrocilam z urlopu, upaly w Polsce wykonczyly mnie, ale zalatwilam, co chcialam i odpoczelam. podczytywalam Was troche, ale nie kazdego dnia, wiec moglo mi troche pouciekac.
gratulacje dla kazdej za kolejny tydzien. ja jutro zaczynam 28... juz mniej niz 100 dni do konca, masakra. dla malutkiej mamy wszystko, poza pieluchami. czekam na promocje, to wtedy kupie na probe pampersa i libero i zobaczymy.
pytanko: czy ma ktoras wozek firmy Tutek? jak wrazenia?
__________________
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away...

Pola, 15.10.2014
daszna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:18   #3163
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witam się porannie

Noc miałam bardzo ciężką, każdy drobny hałas mnie budził, nawet praca wypiekacza do chleba

Jutro mój mąż ma urodziny i mamy taką tradycję że co roku robię mu inny tort - w tym enigmatycznie zażyczył sobie.... miętowy. Trzy dni myślałam jak to ugryźć, bo nie chcę nic ciężkiego. Chyba zrobię coś a'la lemon meringue pie, ale zamiast cytrynowego, zrobię krem limonkowo-miętowy. A zamiast bezy na wierzch, poleję białą czekoladą, bo tradycja przewiduje też wypisanie/wyrysowanie na torcie osiągnięć za ostatni rok i musi być miejsce na "działalność artystyczną" Kusi mnie wyrysowanie siusiaka (że syna spłodził), ale może się ograniczę do bardziej poprawnego politycznie "XY"
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:26   #3164
Dimaa
Raczkowanie
 
Avatar Dimaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 282
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko


Witam się w 31 tygodniu

za wszystkie wizyty w tym tygodniu. Ja swoją mam w sobotę i to z usg 3/4D już się nie mogę doczekać


Dziś zaczynam robić wielkie porządki, bo teściowie przyjeżdżają do nas na caaaały miesiąc na wakacje dlatego TZ wziął już urlop i wybywamy z domu przynajmniej na tydzień póki co nie chce mi się ruszać. Jestem jakaś połamana po weekendzie, bo był dość intensywny, no ale robota czeka.

Lecę teraz zaktualizować swój podpis
__________________
40/40
Aleksander
Dimaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:45   #3165
Katrina2000
Raczkowanie
 
Avatar Katrina2000
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 379
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

a ja właśnie postanowiłam, że zadzwonię do Szkoły Rodzenia i się zapiszę w końcu, okazało się, że zajęcia zaczynają się od dzisiaj, a potem dopiero od 22 września... więc postanowiliśmy iśc od dzisiaj, dzwonię, żeby potwierdzic, ale teraz nikt nie odbiera, chyba odbierają poród jakoś tak się zestresowałam jakbym już rodzic miała iśc, a to dopiero SR :p
__________________
Już z nami jest Wikuś 04.10.2014r.
Katrina2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:54   #3166
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzień dobry dziewczyny

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Cześć !

Co z tego, że przeszła kolejna burza z rzędu, od rana taka parówka, że nie idzie wytrzymać
Ja dziś zaczynam 27 tydzień. Wizyta 12 sierpnia, już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że moja szyjka nie szaleje za mocno
Gratuluję rozpoczęcia kolejnych tygodni !
Ja też wizytuję 12 sierpnia i też się martwię o moją szyjkę ale mocno wierzę, że będzie ok

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Coffe- to prawda że warunki suuper. Z 2 lata temu na pewno bym tam nie rodziła bo kupę kasy za poród tam się płaciło, a teraz NFZ podpisał z nimi umowę i rodzisz a free, jedyna opłata jaką wnosisz jest tylko wówczas gdy zdecydujesz się na ZZO- 500 zł traktują to jako cegiełka na szpital.
Gosia - to super, że masz możliwość rodzić w takim miejscu i to jeszcze za free! jak jest taka możliwość, to trzeba korzystać

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
W sobotę oglądaliśmy to mieszkanie gdzie facet za pierwszym razem nas wystawił. Mieszkanie bardzo ładne, ale ma kilka minusów. Są dwa poziomy i schody w mieszkaniu są niezabezpieczone z żadnej strony, pod kątem dziecka to trochę słabo.. do tego na poddaszu i jest goorąąąco. I w bloku nie ma windy
Może któraś z Was mieszka/mieszkała w podobnych warunkach i może coś doradzić?
Ja mieszkałam ponad 20 lat w bloku na dwóch ostatnich piętrach - w mieszkaniu 2-poziomowym uwielbiałam te schody w mieszkaniu fakt - na górnym pietrze było zawsze gorąco, ale do wytrzymania... No ale mieliśmy tam windę - to robi różnicę. Teraz na moim osiedlu też
są takie mieszkania i tu już niestety ludzie narzekają, że jest mega duszno na poddaszu Ale ponoć klimatyzacja pomaga

Dla zainteresowanych - widziałam dziś reklamę Biedronki i mają promocję na pieluszki Dada 2-pak za 50zł
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...ium-extra-soft
i na 5-pak doby za 34,99zł (info w spocie reklamowym pod powyższym linkiem)
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 09:55   #3167
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Gosia bardzo fajna opcja z tym szpitalem. Gdybym miała gdzieś blisko taki to na pewno bym skorzystała Trzymam kciuki za dzisiejszą rozmowę

Dziewczyny a jak tam wasze wyniki krwi?Ja muszę się pochwalić, że odebrałam w zeszłym tyg wyniki i mam hemoglobiny 12,3
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:13   #3168
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

witam po tygodniowej przerwie wrocilismy z urlopu, baterie naladowane, choć jak to u nas bez przygod obejść się nie moglo. Nelcia po kilku dniach zaczęła gorączkować i wyladowalismy u lokalnej "wiejskiej" lekarki. takiej wiecie dr Quinn - od wszystkiego i dla wszystkich hehe. pierwsza myśl - może ja przegrzalismy, choć na plazy zarówno ona jak i ja wytrzymywalysmy max. 2-3 godz. (nikt nie miał sily dluzej biegac za raczkujaca panna po caaalej plazy hehe). zatem te opcje wykluczyłam już na starcie. podejrzewałam ząbkowanie, ale temp. jednak za wysoka. kolejny pomysl to ucho, trzydniówka...lekarka orzekla lekko zaczerwienione gardlo, przepisala antybiotyk, gdyby stan się pogorszyl i tyle. zbijac goraczke. większość czasu spedzilismy w pokoju, bo mloda sporo spala, wiec spakowaliśmy się dzień wcześniej. po powrocie do domu pojawila się wysypka, wiec zagadka została rozwiazana obecnie po trzydniówce nie ma sladu, nasz tatuś już dzisiaj musial wrocic do pracy, wiec i my wracamy na stare tory. nie ukrywam, ze obie rozleniwilysmy się okrutnie i nie wiem jak to będzie a jeszcze w tym tyg. moja mama jedzie na wczasy...wiec będę skazana tylko na siebie :P
Zojka już nie daje kopniakow, ale przeciąga się leniwie we wszystkie strony jej apartament jest już naprawdę xxl, nie wiem jak to będzie do końca. dzisiaj o 17 wizyta u gina, wiec podgladniemy co tam u niej slychac i jak ma się po urlopie mam nadzieje, ze rybki zafundowaly jej konkretna kuracje omega hehe i jest zadowolona z wczasow tak jak my

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Mixi89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które borykają się z cukrzycą, czy robiłyście sobie tez badanie insuliny? Ja robiłam w listopadzie i jest mega zawyzona, teraz nie mam cukrzycy, ale wyniku cukru mam wyższe niż z listopada, na granicy że tak powiem, lekarz powiedział tylko bym stosowała dietkę ale nic konkretnego. Nastraszyłyście mnie troszkę i może powinnam jednak zmienić dietę by z łożyskiem było ok, na wszelki wypadek, co myślicie??
to i ja zapytam. zrobiłam krzywa i w porównaniu do wynikow w ciąży z Nela sa kiepskie.
glukoza na czczo 85,7 po godzinie 183,8 i po dwóch 145. za wysoko, co? ciekawe czy gin kaze mi je powtarzac...aaa i tak się zastanawiam, ostatnie pobranie było już z palca, a nie z zyly, bo nie mogli jej namierzyć może stad trochę zafałszowane wyniki?
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:32   #3169
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość

to i ja zapytam. zrobiłam krzywa i w porównaniu do wynikow w ciąży z Nela sa kiepskie.
glukoza na czczo 85,7 po godzinie 183,8 i po dwóch 145. za wysoko, co? ciekawe czy gin kaze mi je powtarzac...aaa i tak się zastanawiam, ostatnie pobranie było już z palca, a nie z zyly, bo nie mogli jej namierzyć może stad trochę zafałszowane wyniki?
Mam trochę niższe wyniki niż Ty i gin od razu kazał mi iść do diabetologa. Po pierwszej godzinie mam 180 a po dwóch 142, stwierdził, że i tak jest za wysoki poziom cukru i trzeba dmuchać na zimne.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 10:38   #3170
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Agatkia Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze chodziło o październik .

A liczysz skoczone?- czyli, ze we wt zaczyna się 32t0d, czy rozpoczete- czyli 31t0d, więc w trakcie 32giego?

Ja też liczę, ze tygodnie zaczynają się we wt.
No i jasne że chodziło o październik budyń
hmm liczę że dziś mam 30 i6 dni więc to chyba rozpoczęte w takim razie

Kasiakg ja miałam tylko raz na początku ciąży robioną morfologię więc w ogólę nie wiem czy jest u mnie w porządku czy nie
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:42   #3171
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Lunnas Pokaż wiadomość
No i jasne że chodziło o październik budyń
hmm liczę że dziś mam 30 i6 dni więc to chyba rozpoczęte w takim razie

Kasiakg ja miałam tylko raz na początku ciąży robioną morfologię więc w ogólę nie wiem czy jest u mnie w porządku czy nie
Tylko raz? To dziwne. Ja muszę mieć zrobione badania tak średnio co drugą wizytę a wiem, że niektóre dziewczyny na forum jeszcze częściej
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:47   #3172
Lunnas
Raczkowanie
 
Avatar Lunnas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Tylko raz? To dziwne. Ja muszę mieć zrobione badania tak średnio co drugą wizytę a wiem, że niektóre dziewczyny na forum jeszcze częściej
Wiem i dlatego liczę że dostane teraz jakieś skierowanie w środę
__________________
Czekamy na naszego Skarba - 20.05.2018r.
Wiktorek jest już z nami od 30.09
Lunnas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 10:49   #3173
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dzien dobry.

Kciuki za wizyty i gratki za tygodnie

To w srodę jest nas trochę. Ja mam najpozniej wizyte buuu

Mnie w nocy wiazadla bola i pachwiny. Maja sie rozciaga mega.
Do tego kregoslup po nocy pobolewa. No sie zaczyna ...
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:26   #3174
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

czesc dziewczyny*

u mnie jakies sensacje żołądkowe od kilku dni, pobolewa mnie żołądek, mdli mnie i non stop mam parcie na ta druga potrzebe.

na katar tylko katarek do odkurzacza reszta jak dla mnie przy konkretnych gilach nieskuteczna.

co do kol w wozkach to ja mam zablokowane skrecanie, wygodniej mi jak kolka mi nie lataja

Agatkia ja pamietam jak pisalas ze ostatnia miesiaczkę mialas jakos dzien po mnie, ja mialam 16 grudnia, a calkiem inne terminny mamy, mnie od poczatku wyliczyla jedna gin i drugi gin na 23 wrzesnia i wymiary na usg pokrywaja sie prawie co do dnia, wiec ja nie wiem o co chodzi..

ide sie zdrzemnąć ,bo dzis mialam pobudke o 5-20
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:35   #3175
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny*

u mnie jakies sensacje żołądkowe od kilku dni, pobolewa mnie żołądek, mdli mnie i non stop mam parcie na ta druga potrzebe.

na katar tylko katarek do odkurzacza reszta jak dla mnie przy konkretnych gilach nieskuteczna.

co do kol w wozkach to ja mam zablokowane skrecanie, wygodniej mi jak kolka mi nie lataja

Agatkia ja pamietam jak pisalas ze ostatnia miesiaczkę mialas jakos dzien po mnie, ja mialam 16 grudnia, a calkiem inne terminny mamy, mnie od poczatku wyliczyla jedna gin i drugi gin na 23 wrzesnia i wymiary na usg pokrywaja sie prawie co do dnia, wiec ja nie wiem o co chodzi..

ide sie zdrzemnąć ,bo dzis mialam pobudke o 5-20
Chodzi o to, że 5 z nas mogło mieć miesiączkę w tym samym czasie, a każda moze mieć inny termin porodu. Ty masz standardowe cykle, mam na myśli długość trwania- moje wynoszą 36-38 dni, z czego ten, w którym zaszłam miał prawdopodobnie 38. Jeśli Ty zaszłaś w 14 dniu cyklu, to ja w 24, więc stąd moje dziecko młodsze.

Lunnas, to ja liczę w takim razie tak jak Ty, nie wiem, lekarz chyba liczy z terminu miesiączki, nie wiem, dlaczego.
__________________
Adaś- 26.09.2014

Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:38   #3176
Isgaard
Raczkowanie
 
Avatar Isgaard
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 430
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Witam się w kolejnym tygodniu i trzymam kciuki za wizyty, moja była w piątek i wszystko było ok, więc się cieszę, tylko dziecko mam jakieś wielkie cały czas.. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie za parę tygodni.
Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
Gosia bardzo fajna opcja z tym szpitalem. Gdybym miała gdzieś blisko taki to na pewno bym skorzystała Trzymam kciuki za dzisiejszą rozmowę

Dziewczyny a jak tam wasze wyniki krwi?Ja muszę się pochwalić, że odebrałam w zeszłym tyg wyniki i mam hemoglobiny 12,3
Ja robię na każdą wizytę, wychodzi raz w miesiącu. Niestety u mnie m.in. hemoglobina już "zdycha" bo mam 10,3 i lekarz prosił o jedzenie buraków (odmówiłam bo nie lubię i nie za bardzo wiem jakbym to niby miała jeść/pić) no to zaproponował tabletki/supelementy z buraka, także muszę się wybrać do apteki.

Edytowane przez Isgaard
Czas edycji: 2014-07-28 o 11:40
Isgaard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:43   #3177
Ol7cia
Raczkowanie
 
Avatar Ol7cia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 209
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cześć dziewczyny
Ja też dołączam się do grupy mających wizyty w tym tyg ( wtorek) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze u każdej z nas.

Ja zaś od rana męczę się z ZUSem nie chcę nikomu ubliżać i generalizować, ale ja jakoś nie mam szczęścia do infolini i ciągle trafiam na jakąś nie doinformowaną PANIĄ, że aż szlag mnie trafia. To one powinny nam udzielać informacji a wychodzi na to, że w kwestii zasiłku ja wiem więcej niż one wrrrr. Dzisiaj pewna Pani z infolinii zaczela mi wmawiać, że zasiłek macierzyński mi nie będzie przysługiwał, myślałam że zejde jak to usłyszałam... Dopiero jak jej wyjaśniłam ze umowa mi się skończyła w czerwcu ale pracodawca ma obowiązek mi ją przecież przedłużyć do rozwiązania ciąży, to jednak stwierdziła, że mam rację i w sumie będzie mi się nalezał ten zasiłek ehhh.... A ogólnie zaczeło się od tego, że źle mi wypłacają zasiłek chorobowy, tysiące telefonów wyjaśniania, zbywania, głupot wciskania ehhh i tyle moich nerwów i co się okazało na koniec? "niech Pani zadzwoni jutro bo ja idę na urlop i koleżanka będzie się tym już zajmowała" wrrrrrrrrr maaasakra
__________________
41/40

Czekamy na Ciebie Aniołeczku
Ol7cia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:10   #3178
siuska
Raczkowanie
 
Avatar siuska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 190
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Hej Ja też wizytuję w środę !! Także jest nas dużo . Ja ok 14.30.

Chcę się właśnie zapisać do SR, ale mam tylko jedną Szkołę Krakowską z polecenia. Krakowianki poleca któraś gdzieś?
__________________
26.09.2014 Nasz skarb Franciszek, 54cm, 3170g
siuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 12:53   #3179
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez siuska Pokaż wiadomość
Hej Ja też wizytuję w środę !! Także jest nas dużo . Ja ok 14.30.

Chcę się właśnie zapisać do SR, ale mam tylko jedną Szkołę Krakowską z polecenia. Krakowianki poleca któraś gdzieś?
W pierwszej ciąży chodzilam do SR przy szpitalu Narutowicza i bylam calkiem zadowolona. Ale przyznaje że wybierałam tą ze wzgledu na to, że tam właśnie chciałam rodzic. Teraz sie zastanawiam nad wyborem szpitala, bo nie do konca bylam zadowolona. Tzn lekarz super, ale warunki mimo dobrych opini, pozostawialy troche do życzenia. Przeludnione sale, malo poloznych, ciezko bylo sie doprosic o pomoc a w jakim szpitalu zamierzasz rodzic?
__________________
Maluszek

Edytowane przez kaileight
Czas edycji: 2014-07-28 o 12:56
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:15   #3180
luna_moon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 31
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Hejka poweekendowo
Przypomniało mi się jak byłam w ciąży z synem to chodziliśmy do SR. Prowadziła ją bardzo fajna położna. Jak znajdę notatki, to opiszę wszystko, co mówiła dokładnie. Z tego co pamiętam:
* na kosmetykach dla noworodków należy zwracać uwagę na napis od pierwszego dnia życia
* proszki do prania / mleczka bez fosforanów - polecała jelp lub lovela
* na początku lepiej używać emolientów
Resztę napiszę jak mi TŻ przywlecze notatki ze strychu.
Pozdrawiam
luna_moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 19:26:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.