Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październikowe cz. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: kto ma poprowadzić nowy wątek ?
Gosia 11 34,38%
Purblanca 10 31,25%
Coffe 7 21,88%
Spinka 2 6,25%
Koralinka 1 3,13%
Nowa 1 3,13%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-19, 14:10   #4861
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Letk_a Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i przybij piątkę bo ja też dzisiaj mam urodzinki heheh
Kończysz 27 czy 28 lat? Bo ja 27 i mamy nawet termin bardzo podobny różnica 2 dni
Dla Ciebie również STO LAT STO LAT!

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
spinka, letka - 100lat!

nocnyskowronek, ja lubie buciki za to już się nie mogę doczekać żeby G kupic pierwsze zakopianeczki albo trampeczki mimo, ze sama za butami wbrew kobiecej naturze nie przepadam

mojra, ja już się rozglądam teraz co by tu jeszcze stłuc
Ja się boję czegokolwiek dotykać ale jak już zaczęłam z tymi talerzami, to muszę je teraz wytłuc wszystkie, żeby móc kupić nowe - teraz jest nie do pary
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 14:11   #4862
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cześć!

Cytat:
Napisane przez agnieszkakr1987 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się gosiaczkowa propozycja tytuły nr 3 i 1. Myślę, że na następny wątek fajnie będzie pasować 1 propozycja a na kolejny 3.
Mam dokładnie to samo zdanie

W sondzie zagłosowane

Dziś przyszło łóżko dla mojego przedszkolaka Po południu będziemy składać.
Poprzebierałam część spadkowych ubranek i tak jak Mortisha, czekam na dostawę z Gemini i piorę 0 nie ma już zmiłuj

Letka i Spinka - wszytkiego naj naj Kobietki!
Co stawiacie?
Boże, jak ja bym się chętnie choć troszkę wstawiła, choć troszkę znieczuliła

Witaj Mamad!



Patrzcie jakie cudo:
http://mamaplus.pl/products/bransole...k-bands-rozowa

A ja korzystałam z agrafki doczepianej do stanika
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 14:17   #4863
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Letk_a Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i przybij piątkę bo ja też dzisiaj mam urodzinki heheh
Kończysz 27 czy 28 lat? Bo ja 27 i mamy nawet termin bardzo podobny różnica 2 dni
no to wszystkiego co najlepsze i spelnienia marzen a zaczynam 29 chyba jestem rocznik 86 to się dobrałyśmy
dziekuję dziewczyny za zyczenia
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 14:27   #4864
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie cudo:
http://mamaplus.pl/products/bransole...k-bands-rozowa

A ja korzystałam z agrafki doczepianej do stanika
Moim zdaniem niepotrzebny gadzet.
Cycek sam da znać, ze jest pełny a 32 zł za kawałek gumy to gruba przesada.
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 14:43   #4865
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Spinka i Letka - 100 lat!!!

Jestem za tytułem nr 3.

U mnie dzisiaj leniwie. Zrobiłam leczo i teraz leniuchujemy z mężem
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 14:54   #4866
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niepotrzebny gadzet.
Cycek sam da znać, ze jest pełny a 32 zł za kawałek gumy to gruba przesada.
Mnie się podoba Tylko ta cena...
Przy unormowanej laktacji miałam często problem z odróżnieniem pustego od pełnego cyca.

Dziewczyny, u Was też tak jesiennie?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiakg Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj leniwie. Zrobiłam leczo i teraz leniuchujemy z mężem
Ja nazbierałam składników na leczo, ale za cholerę nie mogę się zabrać
Ale sukcesem są wyprasowane koszule męża
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 15:11   #4867
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u Was też tak jesiennie?
takkk robi się nastrojowo

uwielbiam jesień, liście, jabłka, dynie, spacery po parku pełnym złotych liści, to tego mgły , poranki z gorącą kawą, kakao wieczorem, ahhhh

ja do cyców mam aplikację na telefon, dodatkowo gdybym potrzebowała pamiętać z którego cycka karmiłam mam małą tasiemkę na spinaczu i będę zaznaczać na biustonoszu z której karmiłam
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 15:24   #4868
Lilotka
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 814
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

U mnie tez jesiennie i to nawet bardzo Troche chłodno się zrobiło
__________________
Victor 

Paulina
Lilotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 15:30   #4869
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Ja też lubię jesień Ale taka prawdziwą, tak jak Słomka napisała, z mgłami, spadającymi liśćmi Zime tez lubię taką z przymrozkiem i z śniegiem szczególnie w okresie świątecznym jak dla mnie świeta Bożego Narodzenia mogłyby być co pół roku, chociaż może dlatego są takie magiczne że są właśnie raz Uwielbiam wtedy sprzątać, piec, gotować, w tle kolędy oczywiście, zapach choinki i brokat na podłodze od bombek
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 15:34   #4870
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Lilotka Pokaż wiadomość
U mnie tez jesiennie i to nawet bardzo Troche chłodno się zrobiło
oja, a czo tu ze śniegiem przyszła no ale w sumie, raz dwa, już końcówa sierpnia właściwie

dziś przyjeżdża łó że czko

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Ja też lubię jesień Ale taka prawdziwą, tak jak Słomka napisała, z mgłami, spadającymi liśćmi Zime tez lubię taką z przymrozkiem i z śniegiem szczególnie w okresie świątecznym jak dla mnie świeta Bożego Narodzenia mogłyby być co pół roku, chociaż może dlatego są takie magiczne że są właśnie raz Uwielbiam wtedy sprzątać, piec, gotować, w tle kolędy oczywiście, zapach choinki i brokat na podłodze od bombek
ojjj takkkkk w ogóle wolę grudniowe święta niż kwietniowe, pogoda, atmosfera, śnieg, inny klimat świąt zupełnie aż się rozmarzyłam
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 15:41   #4871
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Letk_a- dla Ciebie również wszystkiego naj naj!!!




__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 16:00   #4872
mortisha84
Zadomowienie
 
Avatar mortisha84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 195
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Mortisha a ja nie mam nic z ups. Kuzwa. Wczoraj mail z gemini ze wyszlo z magazynu czyli ze co.

I dupa pada i z grilla nici. Ale i tak jedziemy. Przynajmniej noe bedziemy sie nudzic.

Wlozylam pierwsze pranie. 2 kocyki. Rozek. Recznik. Cosik tam jeszcze. I pralka pelna. Do pazdziernika chyba bede to prac haha
ja dostałam najpierw mail od ups, a dopiero później od gemini, że wysłali i w obu tych mailach miałam nr przesyłki, żebym mogła sprawdzić na str upsa.
Aleee już doszło! Rozpakowałam i jestem coraz bardziej gotowa

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
pomagał mi musiałam go całego przebierać, nawet na brwiach miał resztki...

Uroczo
__________________
My

Niunia

Bobas
mortisha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:03   #4873
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Decyzja własna. Staralam się być na bieżąco co gdzie w którym szpitalu jest i gdzie w razie czego jechać. Do porodu z donoszona ciąża bym tu nie jechała,bo warunki są delikatnie mówiąc średnie ( mój oddział zatrzymał się w latach 40tych ),ale z wczesniakiem podobno najlepiej tu. Zresztą i położne są fajne. Jedna przyszła dumna i się chwaliła,ze wlasnie udało jej się oszczędzić krocze rodzącej, a dziecko ważyło ponad 4 kg.

PurBlanka całkiem wszystko to chyba nie, ale takie najważniejsze rzeczy są. Resztę w razie czego mozna dokupic szybko, bo to rzeczy typu pampersy, chusteczki, cos do pepka. Maz mi wlasnie kupil majtki poporodowe.
Najważniejsze że jesteś w dobrych rękach.

Na szczęście dziś są takie czasy, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki, także nawet jak czegoś nie masz, to zaraz możesz mieć. Co nie zmienia faktu, że Tomcio ma jeszcze posiedzieć w brzuszku jak najdłużej...

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość


Ja już po wizycie

Na prowadzącą wątek proponuję Gosię albo Purblankę

Można założyć sondę przy pierwszym poście i wytypować prowadzącą. Dla mnie osoba z terminem nie na początek października jest OK
Czemu ja ? Powiem szczerze, jestem już trochę na wizażu, ale nie nigdy nie zakładałam wątku ani go nie prowadziłam, nawet nie wiem jak to się robi

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Dziewczynki Kochane jesteście, że zaproponowałyście moją osobę do prowadzenia watku .. ale mimo wszystko ja mam termin na początek października, i wolałabym aby był to ktoś kto ma dalszy termin. W zamian za to pozwoliłam sobie ułozyć TYTUŁY 3 do nowego wątku To tylko propozycje jak się nie będą podobać to sprawy nie było


1. TYGODNIE LECĄ, TRÓJECZKA Z PRZODU, BO W PAŹDZIERNIKU CZAS DO PORODU.

2. DZIDZIOLKI W BRZUSZKACH CORAZ MNIEJ MIEJSCA MAJĄ, BO W PAŹDZIERNIKU SIĘ WYKLUWAJĄ.

3. KIEDY LIŚCIE NABIORĄ KOLORU TĘCZY, WIEDZ ŻE TO PAŹDZIERNIK- ON CI DZIDZIĘ WRĘCZY.



Jestem za jedyneczką

Ale dodam coś od siebie, bo nie byłabym sobą
Październik się zbliża wielkimi krokami, niedługo będziemy już Mamusiami !

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Bardzo fajne tytuly. Tez bym obstawiala 3 lub 1. Możliwe,ze jak się zaczną pierwsze porody i fałszywe alarmy to się szybciej skończy kolejna cześć,ale nadal są duże szanse,ze to będzie ostatnia.
Ja właśnie po obiedzie szpitalnym. Narobie Wam smaka był sos z serc drobiowych. Fuj... I jak ja mam tu syna podtuczyc?
Po prostu dieta cud Nie tknę serc,wątróbek, kaszanek i innych takich za nic w świecie

Spinka, Letka, 100 LAT ! I spełnienia najpiękniejszych marzeń.
Imprezkę czas zacząć, może drink marchewkowo jabłkowy z domieszką przypraw korzennych

U mnie dzień minął w mieście, jak zawsze. Nie bez powodu jestem nazywana powsinogą Zaliczyłam sr i odpowiednią dietę przed i po porodzie, lumpek, Esotiq- wyprzedaż staników do karmienia, dorwałam za 32 zł, uwielbiam jakość tej marki więc wzięłam. Niestety, miska mi sie nie zmieniła, jedynie obwód. Gdzie tu sprawiedliwość, brzuch rośnie, cyce wcale ??

PS I ja zagłosowałam na nową prowadzącą wątek
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14

Edytowane przez PurBlanka
Czas edycji: 2014-08-19 o 16:06
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:05   #4874
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
cześć kochane





dziękuję za moją kandydaturę ale chyba nie udzielam się na tyle często żeby poprowadzić wątek

termin niby 15.10 ale prawdopodobnie nie donoszę

w każdym razie jesli chodzi o tytuł t 1

fajnie zrobić taka sondę tez na tytuł będzie łatwiej zebrać info





chciałam jeszcze mocno pogratulować Kilo i trzymam za was mocno kciuki

a wiedz że kciuki od wizażowych ciotek potrafią zdziałać cuda

dużo zdrowia i obyście szybko były zdrowiutkie w domu



Farimko


kolejne kciuki dla Ciebie, oby Tomaszek pomieszkała jeszcze troszke w TWoim brzuszku dobrze że jesteś pod opieką trzymaj sie dzielnie





i Gratuluje kolenych dni, tygodni, oraz wizyt

już bliziutko

Damy rade - razem

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

i powiem wam w sekrecie że mam dziś urodziny

a więc świętujemy

bezalkoholowo oczywiście


Cytat:
Napisane przez Letk_a Pokaż wiadomość
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i przybij piątkę bo ja też dzisiaj mam urodzinki heheh

Kończysz 27 czy 28 lat? Bo ja 27 i mamy nawet termin bardzo podobny różnica 2 dni

Dziewczyny wszystkiego naj!!! Oby porody poszło gładko, a dzieciaczki mało dokazywaly a odpocząć pozwalały ;-)

Od jakiegoś czasu mnie ledzwie pobolewaja, ale dzis przy obiedzie to mnie tak złapało ze aż do kręgosłupa, przeszywający bol taki, ze aż sie poryczalam. Złapało i nie chciało puścić, aż sie przeraziłam. Szwagierka jak mnie zobaczyła, to mówi : masz minę jakbyś rodziła...

Dobrze ze jutro wizyta, bo nie życzę sobie wiecej takich akcji.
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:06   #4875
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

A mnie zmuliło po 14 i pospałam, jak widzę do prawie 17.......nie wiem co mi się stało, dawno tak nie mialam Na SR nie mam nawet co jechać, ale akurat dzisaij miało być o badaniach w ciąży, edukacji w ciaży itp w zasadzie pierwszy temat, to mogę opuścić.

Teraz marzą mi się te cukierki mini batoniki snickers, bounty itp z Biedry, czekam na męża aż z pracy przylezie i jeszcze biedny nie wie, że go spacer czeka

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Mortisha a ja nie mam nic z ups. Kuzwa. Wczoraj mail z gemini ze wyszlo z magazynu czyli ze co.

I dupa pada i z grilla nici. Ale i tak jedziemy. Przynajmniej noe bedziemy sie nudzic.

Wlozylam pierwsze pranie. 2 kocyki. Rozek. Recznik. Cosik tam jeszcze. I pralka pelna. Do pazdziernika chyba bede to prac haha
No niestety musi być jeszcze info z UPS, pewnie wieczorem dostaniesz i paczka jutro przyjdzie. Ja tak mialam, że późno wieczorem w piątek był mail od UPS, a z samego rana w poniedziałek był kurier.

Ale z tego co piszecie, to faktycznie jakoś długo czekacie. Pewnie ten wizaż reklamę zrobił, na każdym wątku są wielkie zamówienia na gemini

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
pomagał mi musiałam go całego przebierać, nawet na brwiach miał resztki...


Ale słodki pomocnik!
I jaką ma czad fryzurę

A jesień, jako jesienne dziecko, lubię baaaardzo, o ile nie leje cała, ale ostatnio jesienie dopisują Kolorowe liście, zupka z dyni, świerze orzechy, jesienne płaszczyki, ciepłe szaliki, grzyby Uwielbiam
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016


Edytowane przez CoffeeMonster
Czas edycji: 2014-08-19 o 16:13
CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:22   #4876
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

witam sie w 36 tygodniu

dzis za mna kiepska nocka i przez to dzien taki sobie, Mateusz wymiotowal chyba ze 3 razy, mowil ,ze go boli brzuszek, zasnal dopiero o 7 rano i pospalismy do 11, ale przez to caly rytm dnia rozwalony i dzis nie spal w dzien, zobaczymy do ktorej wytrzyma i jaka bedzie dzisiejsza nocka.

Dariuska musze zaczac cwiczyc, po porodzie moze byc lepiej ,ale moze byc i gorzej.

Z tym paciorkowcem, to pewnie nawet jesli gin mi pobierze 2 wrzesnia , a bede wtedy w 37t1 dniu to i tak pewnie nie zdaze odebrac wyniku jak w poprzedniej ciazy, a zaplacilam wtedy ponad 100 zl za ten posiew, a wizyta plus ktg plus posiew plus standardowe badania to ponad 300 zl by wyszlo, zobaczymy co powie doktor na wizycie.

Farminka to jestes z Tomkiem bardzo blisko mnie, bo ja mieszkam niedalko szpitala przy Prostej

3 tytul zaproponowany przez Gosie naj

Spineczka, Letka wszystkiego najlepszego
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:33   #4877
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Purblanka, Twój tytul nowego watku tez fajny, podoba mi sie
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:48   #4878
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dziewczyny czy was tez bolą żebra? Takie uczucie jakby rozpychania od środka....
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:49   #4879
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Dziękujemy e-ciotkom za komplementy!!

tynka88zdrówka dla Mateusza!! Dziś już nie wymiotuję?

CoffeeMonster oooo ja też bym snicersa pożarła... ale cukier byłby MEGA może raz po ostatnim mierzeniu się skuszę A to ty jesienne tak jak ja a z jakiego miesiąca?

co do fryzurki to ja zawsze tak kombinuję z tymi jego włosami, raz mu zapuściłam kitę do łopatki ale na wakację zgoliłam bo się pocił... teraz ma króciutką. Ale zawsze gdzieś jakiegoś schoda zrobię


Laila85 oj wiem co to za ból!! z sebą miałam baaardzo często! współczuję i życzę żeby już cię nie złapało

PurBlanka twój pomysł też świetny a co do prowadzenia wątku zawsze musi być ten pierwszy raz hihi
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 16:49   #4880
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

I maly pomocnik super
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:51   #4881
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy was tez bolą żebra? Takie uczucie jakby rozpychania od środka....
czasem jak leżę to każdy boczek jest nie dobry
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 16:54   #4882
Koralinka86
Raczkowanie
 
Avatar Koralinka86
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 313
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cześć Dziewczynki!

Na początku Letk_a, Spinka sto lat, szybkich porodów i spokojnych dzieciaczków! Niech Wam się spełnią marzenia

Dziękuję za wystosowanie mojej kandydatury na prowadzącą wątek. Z chęcią bym się tego podjęła, ale są trzy "ale":
1. termin porodu - jeden z pierwszych,
2. urlop - wracam dopiero w piątek do domu i wtedy będę miała normalny internet, a coś czuję, że do piątku to już będzie koniec trzeciej części,
3. TŻ - który ogólnie uważa, że mnie wizaż pożarł i się uzależniłam i jest zdecydowanie na nie.

I o ile punkt 2 mogę obejść, o punkt nr 3 się wykłócić, to punktu nr 1 nie przeskoczę.

I bardzo mnie się podoba Gosiakowy pomysł nr 1.
__________________
"Razem, młodzi przyjaciele!...
W szczęściu wszystkiego są wszystkich cele"
2 października 2014 o godz. 11.10 urodziła się ŁUCJA
Koralinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:03   #4883
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
czasem jak leżę to każdy boczek jest nie dobry
To ja mam to samo.ból żeber taki że czasem blokuje mi oddech.staram sie głównie leżeć na lewym boku bo ponoć tak najlepiej ... Ale wtedy zaczyna boleć mnie kręgosłup
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:08   #4884
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy was tez bolą żebra? Takie uczucie jakby rozpychania od środka....
Mnie kłuje pod żebrem, ale to chyba inna ciążowa przypadlośc jest

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Dziękujemy e-ciotkom za komplementy!!

tynka88zdrówka dla Mateusza!! Dziś już nie wymiotuję?

CoffeeMonster oooo ja też bym snicersa pożarła... ale cukier byłby MEGA może raz po ostatnim mierzeniu się skuszę A to ty jesienne tak jak ja a z jakiego miesiąca?

co do fryzurki to ja zawsze tak kombinuję z tymi jego włosami, raz mu zapuściłam kitę do łopatki ale na wakację zgoliłam bo się pocił... teraz ma króciutką. Ale zawsze gdzieś jakiegoś schoda zrobię


Laila85 oj wiem co to za ból!! z sebą miałam baaardzo często! współczuję i życzę żeby już cię nie złapało

PurBlanka twój pomysł też świetny a co do prowadzenia wątku zawsze musi być ten pierwszy raz hihi

Ja jestem z 9 listopada, a mój mężczyzna z 13 listopada Coś mi nawala, bo jeszcze z pracy nie przylazł, a ja mam jęzor do kolan już na myśl o tych batonikach! Samej mi się nie chce iść, niech żonę na spacer wyprowadzi!

A fryzurki fajne wymyslacie
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:11   #4885
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez CoffeeMonster Pokaż wiadomość



Ja jestem z 9 listopada, a mój mężczyzna z 13 listopada Coś mi nawala, bo jeszcze z pracy nie przylazł, a ja mam jęzor do kolan już na myśl o tych batonikach! Samej mi się nie chce iść, niech żonę na spacer wyprowadzi
Ten sam rocznik? jesli tak to sobie młodszego wyrwałaś hihihi

Myślałam że blisko mamy urodziny ale ja z 01.10 więc ponad miesiąc
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:17   #4886
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Ten sam rocznik? jesli tak to sobie młodszego wyrwałaś hihihi

Myślałam że blisko mamy urodziny ale ja z 01.10 więc ponad miesiąc
Oj nie nie! 7 lat starszy Ale urodziny sobie zawsze obchodzimy 11.11 akurat wolne jest Oczywiście chciał z dzieciem trafić na listopad, ale się nie udało
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:31   #4887
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
To ja mam to samo.ból żeber taki że czasem blokuje mi oddech.staram sie głównie leżeć na lewym boku bo ponoć tak najlepiej ... Ale wtedy zaczyna boleć mnie kręgosłup

Dokładnie, najpierw zebra, teraz plecy plus ciągniecie brzucha od dołu przy każdej zmianie pozycji... A ja sie śmiałam jak przeczytałam ze w III trymestrze z dnia na dzien bedzie tylko gorzej. Niestety sprawdza sie.

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Dziękujemy e-ciotkom za komplementy!!



tynka88zdrówka dla Mateusza!! Dziś już nie wymiotuję?



CoffeeMonster oooo ja też bym snicersa pożarła... ale cukier byłby MEGA może raz po ostatnim mierzeniu się skuszę A to ty jesienne tak jak ja a z jakiego miesiąca?



co do fryzurki to ja zawsze tak kombinuję z tymi jego włosami, raz mu zapuściłam kitę do łopatki ale na wakację zgoliłam bo się pocił... teraz ma króciutką. Ale zawsze gdzieś jakiegoś schoda zrobię





Laila85 oj wiem co to za ból!! z sebą miałam baaardzo często! współczuję i życzę żeby już cię nie złapało



PurBlanka twój pomysł też świetny a co do prowadzenia wątku zawsze musi być ten pierwszy raz hihi

A mialas sposób na ten bol? Bo zebra juz ogarnelam, a ledzwie to bolą mnie nawet jak leżę i nie wiem jaka pozycje przyjąć.
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 17:39   #4888
dariuska89
Raczkowanie
 
Avatar dariuska89
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 456
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez Laila85 Pokaż wiadomość
A mialas sposób na ten bol? Bo zebra juz ogarnelam, a ledzwie to bolą mnie nawet jak leżę i nie wiem jaka pozycje przyjąć.
Niestety nie ma chyba sposobu, chodziłam wtedy do szkoły rodzenia i przedstawiłam problem to babeczka mówiła tylko żeby rozciągać trochę plecki kilka razy dziennie wykonując tzw "koci grzbiet" i że jeśli łapie kiedy leżymy to próbować na bok się przekręcić, później na kolana i tak jak niemowlęta często śpią- pupą do góry spróbować, ale jak to już złąpie to ciężko się w ogóle ruszyć

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

CoffeMonster może z następnym dziećmi się uda trafić w datę hihi
__________________
Synek moje szczęście cudowne Sebastian, Adam 12.08.2010 3440 54cm

Hanna, Eliza księżniczka ur 2.11 3370 53cm
dariuska89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 18:00   #4889
CoffeeMonster
Wtajemniczenie
 
Avatar CoffeeMonster
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 288
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

Cytat:
Napisane przez dariuska89 Pokaż wiadomość
Niestety nie ma chyba sposobu, chodziłam wtedy do szkoły rodzenia i przedstawiłam problem to babeczka mówiła tylko żeby rozciągać trochę plecki kilka razy dziennie wykonując tzw "koci grzbiet" i że jeśli łapie kiedy leżymy to próbować na bok się przekręcić, później na kolana i tak jak niemowlęta często śpią- pupą do góry spróbować, ale jak to już złąpie to ciężko się w ogóle ruszyć

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

CoffeMonster może z następnym dziećmi się uda trafić w datę hihi
No way! Następne to ja chcę na wiosnę
__________________
19.06.2013
13.12.13
16.12-30.12.13
Łucja 15.10.2014
Aniela29.03.2016

CoffeeMonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-19, 18:01   #4890
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Chociaż teraz z nas Brzuchatki, w październiku będą matki. Mamusie październiko

spinka, letka - 100 lat i fajnych porodów

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Cześć!


Mam dokładnie to samo zdanie

W sondzie zagłosowane

Dziś przyszło łóżko dla mojego przedszkolaka Po południu będziemy składać.
Poprzebierałam część spadkowych ubranek i tak jak Mortisha, czekam na dostawę z Gemini i piorę 0 nie ma już zmiłuj

Letka i Spinka - wszytkiego naj naj Kobietki!
Co stawiacie?
Boże, jak ja bym się chętnie choć troszkę wstawiła, choć troszkę znieczuliła

Witaj Mamad!



Patrzcie jakie cudo:
http://mamaplus.pl/products/bransole...k-bands-rozowa

A ja korzystałam z agrafki doczepianej do stanika
łączę się w chęci wstawienia się a tu jeszcze czas karmienia przed nami ;-)

Cytat:
Napisane przez PurBlanka Pokaż wiadomość
Najważniejsze że jesteś w dobrych rękach.

Na szczęście dziś są takie czasy, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki, także nawet jak czegoś nie masz, to zaraz możesz mieć. Co nie zmienia faktu, że Tomcio ma jeszcze posiedzieć w brzuszku jak najdłużej...


Czemu ja ? Powiem szczerze, jestem już trochę na wizażu, ale nie nigdy nie zakładałam wątku ani go nie prowadziłam, nawet nie wiem jak to się robi


Jestem za jedyneczką

Ale dodam coś od siebie, bo nie byłabym sobą
Październik się zbliża wielkimi krokami, niedługo będziemy już Mamusiami !


Po prostu dieta cud Nie tknę serc,wątróbek, kaszanek i innych takich za nic w świecie

Spinka, Letka, 100 LAT ! I spełnienia najpiękniejszych marzeń.
Imprezkę czas zacząć, może drink marchewkowo jabłkowy z domieszką przypraw korzennych

U mnie dzień minął w mieście, jak zawsze. Nie bez powodu jestem nazywana powsinogą Zaliczyłam sr i odpowiednią dietę przed i po porodzie, lumpek, Esotiq- wyprzedaż staników do karmienia, dorwałam za 32 zł, uwielbiam jakość tej marki więc wzięłam. Niestety, miska mi sie nie zmieniła, jedynie obwód. Gdzie tu sprawiedliwość, brzuch rośnie, cyce wcale ??

PS I ja zagłosowałam na nową prowadzącą wątek
to w Esotiq jest wyprzedaż tych staników do karmienia? nawet nie wiedziałam, że mają takie w ofercie. fajnie. trzeba się wybrać, bo uwielbiam ich bieliznę.


czuję się jak teletubiś. okrągłe i niekształtne. a TŻ porównuje mnie do NIEJ

tytuły - najbardziej podoba mi się pierwszy
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 19:26:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.